IV ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2018 - 44,6KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-01-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 852
Wystartowało : 772
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 763
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
26.5km
Split_Kamyk
34.2km
Split_Mateusz
40.7km
Czas
netto
44.6km
Czas
brutto
44.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1CZYŻ Grzegorz 4Grupa Azoty -Automatyka TarnówBOGUMIŁOWICEM501M 1400:00:0000:00:3702:03:2302:38:5203:10:3003:26:43.8503:26:43.85 4:3812,9
2LESZCZYŃSKI Andrzej 213Body ClubMŁAWAM502M 3000:00:0000:00:4502:13:1702:50:2603:24:2303:41:30.1003:41:30.10+00:14:464:5712,1
3BĘTKOWSKI Wojciech 365STRÓŻEM503M 4100:00:0000:00:3702:15:0202:54:5003:29:4603:47:14.4503:47:14.45+00:20:305:0511,8
4DYDIO Piotr 742Pid-Mill TeamSANOKM504M 4200:00:0000:01:0002:13:0502:54:2803:29:5003:47:42.4003:47:42.40+00:20:585:0611,8
5JASTRZĄB Piotr 425Dekan LeskoLESKOM505M 7900:00:0000:00:3902:20:2903:04:2303:43:2204:01:42.9004:01:42.90+00:34:595:2511,1
6WĘGLARZ Czesław 393NIEZRZESZONYKĘDZIERZYN-KOŹLEM506M 8100:00:0000:01:0602:25:1703:07:2103:44:4104:02:02.0504:02:02.05+00:35:185:2511,1
7SUJAK Mirosław 163MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM507M 9500:00:0000:00:4202:27:3503:10:5203:50:0104:09:25.2004:09:25.20+00:42:415:3510,7
8GIERULA Robert 569UBS Krakow Running TeamKRAKOWM508M 9600:00:0000:00:5802:28:3903:11:1403:51:3104:09:27.4004:09:27.40+00:42:435:3510,7
9ŁUKASZCZYK Henryk 583HRUBIESZÓWM509M 10800:00:0000:00:3802:18:0603:06:4203:50:4604:13:16.9504:13:16.95+00:46:335:4010,6
10KOCOŃ Mariusz 83010 Opolska Brygada LogistycznaOPOLEM5010M 12100:00:0000:01:2002:31:4903:18:0203:58:2304:16:33.1004:16:33.10+00:49:495:4510,4
11KUSTROŃ Adam 753KROSNOM5011M 13500:00:0000:00:5002:37:2703:22:2603:59:4804:19:44.3004:19:44.30+00:53:005:4910,3
12BEDNARZ Krzysztof 7074K TEAM TARNÓWTARNÓWM5012M 14200:00:0000:01:3002:36:1903:23:3004:02:2504:21:21.8504:21:21.85+00:54:385:5110,2
13TERLECKI Krzysztof 840Chełm BiegaCHEŁMM5013M 14300:00:0000:01:5102:36:5203:21:2904:02:1104:22:07.6004:22:07.60+00:55:235:5210,2
14KALTENBERG Janusz 211JAROSŁAWM5014M 16900:00:0000:01:1102:38:0403:25:2404:07:3204:27:33.7004:27:33.70+01:00:495:5910,0
15WĘGRZYN Krzysztof 438Reszowskie Gazele i GepardyKRASNEM5015M 20800:00:0000:02:1902:47:0603:36:1904:18:2804:38:23.8004:38:23.80+01:11:396:149,6
16PORĘBA Eugeniusz 624MiechówMIECHÓWM5016M 21500:00:0000:01:3402:40:5403:32:3804:17:1104:40:29.9504:40:29.95+01:13:466:179,5
17SARKOWICZ Adam 708GLIWICEM5017M 23300:00:0000:01:4802:51:4903:41:4004:22:5304:45:31.6004:45:31.60+01:18:476:249,4
18WIĄCEK Krzysztof 791Drukarnia MadasMILANÓWEKM5018M 23900:00:0000:01:3302:54:0103:45:1404:26:5504:46:49.5004:46:49.50+01:20:056:259,3
19LIK Marek 458Chełm BiegaCHEŁMM5019M 24300:00:0000:01:1102:45:3303:44:0404:26:1004:47:51.3004:47:51.30+01:21:076:279,3
20PAWLIKOWSKI Bogusław 531brakKATOWICEM5020M 24700:00:0000:02:0002:55:4503:46:2904:27:0104:48:02.3004:48:02.30+01:21:186:279,3
21TUROSZ Zbigniew 346LEŻAJSKM5021M 25800:00:0000:01:1802:51:2303:44:5804:28:3304:50:11.4004:50:11.40+01:23:276:309,2
22LEŚNIAK Dariusz 38SZCZECINM5022M 26600:00:0000:00:5902:48:0903:46:3004:29:1204:51:21.4004:51:21.40+01:24:376:319,2
23WYRZYKOWSKI Andrzej 537biegowyswiat.plGDAŃSKM5023M 27300:00:0000:01:2502:52:0703:53:3604:32:3904:53:07.6504:53:07.65+01:26:236:349,1
24MACKIEWICZ Roman 197Łódź Running TeamŁÓDŹM5024M 29500:00:0000:02:0802:55:3603:53:5504:36:3604:57:18.4504:57:18.45+01:30:346:399,0
25WOŁOSZYN Ryszard 845PIZUNY ROZTOCZEWSCHODNIEM5025M 31400:00:0000:02:4402:59:0403:55:2904:39:3205:00:51.3505:00:51.35+01:34:076:448,9
26CISZYŃSKI Marek 405START KatowiceKATOWICEM5026M 34600:00:0000:01:5103:04:2704:04:1204:46:5005:06:51.7005:06:51.70+01:40:076:528,7
27MURAWICZ Grzegorz 768PodlesiePODLESIEM5027M 35100:00:0000:02:2503:14:2204:02:5104:45:3105:07:45.3005:07:45.30+01:41:016:548,7
28PORĘBSKI Zbigniew 413QuattroALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM5028M 35200:00:0000:01:0403:01:5004:00:1504:46:4805:07:55.7005:07:55.70+01:41:116:548,7
29GŁÓWKA Alfred 741karczma u fredaKĘDZIERZYN-KOŹLEM5029M 39000:00:0000:01:5003:06:2404:08:2804:55:0205:18:00.9005:18:00.90+01:51:177:078,4
30ZATORSKI Andrzej 90STARACHOWICEM5030M 40700:00:0000:02:2903:03:2104:04:1304:56:3705:24:18.5005:24:18.50+01:57:347:168,3
31ROCHOWIAK Janusz 783POBIEDZISKAM5031M 41300:00:0000:02:4003:15:1904:15:3705:02:3605:26:05.2005:26:05.20+01:59:217:188,2
32ORLEWSKI Piotr 647Ultramaraton PodkarpackiRZESZÓWM5032M 41400:00:0000:02:1803:02:5604:16:3705:03:0205:26:26.0005:26:26.00+01:59:427:198,2
33STACHYRA Andrzej 619LSBLUBLINM5033M 42600:00:0000:01:1703:03:1204:11:0005:02:3005:28:44.4505:28:44.45+02:02:007:228,1
34GOEBEL Adam 659KRK-krowodrzaKRAKÓWM5034M 43300:00:0000:02:5403:17:0104:16:2305:05:4705:30:56.7005:30:56.70+02:04:127:258,1
35ŚLUSARSKI Włodzimierz 495WARSZAWAM5035M 43700:00:0000:01:0603:13:1004:15:5705:07:2305:31:36.8505:31:36.85+02:04:537:268,1
36STOLARZ Paweł 60Żywcem ZabieganiWARSZAWAM5036M 43900:00:0000:01:4403:14:3904:18:5105:07:3605:31:59.1005:31:59.10+02:05:157:268,1
37GUTKOWSKI Wojciech 594SZCZECINEKM5037M 45100:00:0000:01:2403:13:4204:23:5305:12:2605:35:48.1005:35:48.10+02:09:047:318,0
38WARZYCHA Krzysztof 37BYTOMM5038M 45500:00:0000:02:4803:31:1004:31:2305:15:3805:36:48.7505:36:48.75+02:10:047:337,9
39KĘPKA Andrzej 363Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5039M 46200:00:0000:01:4703:27:1704:25:4905:15:0305:38:25.4505:38:25.45+02:11:417:357,9
40BOROWSKI Tomasz 818Hamer MiastkoMIASTKOM5040M 48800:00:0000:01:3803:10:5004:27:1305:24:1205:50:51.0505:50:51.05+02:24:077:517,6
41KOSTYRA Krzysztof 800biegusiem.pl / SGGW RunnersWARSZAWAM5041M 49200:00:0000:02:5303:32:0604:38:3105:27:4505:51:38.8005:51:38.80+02:24:547:537,6
42MATUŁA Przemysław 39UMCS BiegaLUBLINM5042M 49500:00:0000:02:1303:24:1904:44:5605:30:3805:53:31.8505:53:31.85+02:26:487:557,6
43DUBANIK Piotr 412Jarosławska Grupa Biegowa SokółMUNINAM5043M 49600:00:0000:01:5103:28:0004:37:5305:27:1405:54:17.1505:54:17.15+02:27:337:567,6
44OPALIŃSKI Tomasz 274OSTRÓDAM5044M 49800:00:0000:02:2203:29:5004:34:3005:26:3405:54:34.5505:54:34.55+02:27:507:567,5
45PEŁDIAK Bogdan 402LUTOWISKAM5045M 51700:00:0000:02:4603:30:4104:38:2105:33:4705:59:13.4505:59:13.45+02:32:298:037,4
46FUNKA Andrzej 640NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM5046M 52500:00:0000:02:2803:34:2404:42:1205:35:5706:03:41.5506:03:41.55+02:36:578:097,4
47DRABIK Jacek 602KRAKOWM5047M 52600:00:0000:02:4103:32:2204:43:5005:37:0206:04:31.4006:04:31.40+02:37:478:107,3
48KOSOŃ Marcin 749Lacho TeamKRAKÓWM5048M 52800:00:0000:02:0303:04:0704:22:2705:27:0806:06:11.4006:06:11.40+02:39:278:127,3
49SOKOŁOWSKI Artur 46Wędrujące SokołySUWAŁKIM5049M 53700:00:0000:01:1903:38:2404:47:2005:41:5706:09:36.6506:09:36.65+02:42:528:177,2
50HORBACZEWSKI Marek 145CHEŁMM5050M 53800:00:0000:02:1403:43:4204:55:4405:46:4206:12:09.8006:12:09.80+02:45:258:207,2
51OBARSKI Norbert 99KIELCEM5051M 56600:00:0000:02:5203:54:0105:12:1006:12:4906:39:12.7506:39:12.75+03:12:288:576,7
Znaleziono 51 wynik(ów)