IX BIEG MIKOŁAJKOWY
IX Bieg Mikołajkowy
Organizator : Stowarzyszenie BiegamBoLubię Team Police
Data : 2021-12-05
Miejsce : Police
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 600
Wystartowało : 444
Nie ukończyło : 28
Ukończyło : 416
Na trasie : 27
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria Klasyfikacja rodzinnaKlasyfikacja MundurowaKlasyfikacja V M.P. Grupy Azoty S.A.Drużyna 1Czas startu5 km
5km
        
1REDLARSKA Anna 381NWSPRZECŁAWK-3000:00:0001:10:55
2WASZCZUK Tomasz 10SZCZECINM-40fehlau run team and friends00:00:0100:18:16
3SWOBODA Piotr 458LOVELASYPOLICEM-30LoveLasy00:00:0100:29:51
4PLĄSEK Sylwester 357LOVELASYPOLICEM-50TakLoveLasy00:00:0100:29:51
5KONARSKI Bartosz 190ERAKAWYSZCZECINM-40fehlau run team and friends00:00:0200:18:58
6PAŃKO Andrzej 2KB HERMES GRYFINOWIDUCHOWAM-20TakkB Hermesa Gryfino00:00:0200:17:31
7KUBISZTAL Wojciech 224FEHLAU RUN TEAM AND FRIENDSSZCZECINM-30fehlau run team and friends00:00:0200:19:03
8OPAS Adam 318UKL ÓSEMKA POLICESZCZECINM-4000:00:0200:19:38
9RUDZIŃSKI Jacek 396KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-50TakkB Hermesa Gryfino00:00:0200:19:01
10RUSEK Kamil 398FEHLAU RUN TEAMSZCZECINM-30fehlau run team and friends00:00:0200:19:00
11WARDĘGA Monika 517KB HERMESŻARCZYNK-30kB Hermesa Gryfino00:00:02
12WOJNACH Andrzej 54179 MINUT PO PIĘĆDZIESIĄTCESZCZECINM-5000:00:0200:19:53
13CHAWAWKO Toamsz 592M-4000:00:0200:20:08
14WASZAK Krzysztof 8WŁOCŁAWEKM-20Takfehlau run team and friends00:00:0200:17:44
15FILIPOWSKI Dariusz 95FEHLAU RUN TEAMSZCZECINM-40fehlau run team and friends00:00:0200:19:00
16ZABIELSKI Józef 5RAZ SZCZECINSZCZECINM-40Tak00:00:0200:19:37
17APIECIONEK Mateusz 13UKL ÓSEMKA POLICEPOLICEM-30Tak00:00:0200:19:01
18PIELECHOWSKI Piotr 345DECATHLON SZCZECINPRZECŁAWM-20Decathlon Szczecin00:00:0200:20:41
19OLEJARZ Damian 312POL-BUD POLICEPOLICEM-3000:00:0200:21:20
20WASIELEWSKA Paulina 518UKL ÓSEMKA POLICEPOLICEK-2000:00:0200:21:27
21BORGER Krzysztof 38UKL ÓSEMKAPOLICEM-40Tak00:00:0200:21:50
22KOTARSKI Wiesław 196GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM-60Tak00:00:0200:22:19
23KOSZTOWNY Agata 195SKSG KORONA SZCZECINSZCZECINK-3000:00:0200:22:24
24ZELEK Darek 566POLICEM-4000:00:0200:22:07
25KOWALSKA Anna 203HERMESŻARCZYNK-40kB Hermesa Gryfino00:00:0200:26:41
26KRASNODĘBSKI Konrad 207NOWE WARPNOM-40LoveLasy00:00:0200:29:50
27CHMIELEWSKA Agnieszka 58CHMIELEWSKI TEAM - BBL POLICEPOLICEK-40Policzanki00:00:0200:29:28
28TIETZ Przemyslaw 497STARGARDM-40Tak00:00:0300:20:12
29JANISZYN Marcin 139KP PSP GRYFINOGRYFINOM-30TakkB Hermesa Gryfino00:00:0300:19:35
30BATAKO Jakub 581WROCŁAWM-1600:00:0300:38:45
31MIROWSKI Blazej 284UKL OSEMKA POLICEPOLICEM-3000:00:0300:21:19
32POLICZKIEWICZ Maciej 364PRZECŁAWM-3000:00:0300:21:13
33OSETEK Sebastian 321KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-30kB Hermesa Gryfino00:00:0300:20:47
34JANUSZ Żywicki 141KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-50Parkrun szczecin00:00:0300:21:14
35SZABAŁOWSKA Małgorzata 7SZCZECINEKK-2000:00:0300:21:26
36BIAŁEK Beata 1KB HERMESŻARCZYNK-40kB Hermesa Gryfino00:00:0300:21:54
37STERNA Piotr 446POLICEM-30JarosławscyTakJarosławskie i on00:00:0300:21:28
38SZULC Marcin 477BOLI BOLIPOLICEM-30Boli Boli00:00:0300:22:33
39NADOLNY Przemysław 296PARKRUN SZCZECINSZCZECINM-40Parkrun szczecin00:00:0300:23:20
40PUCHALSKI Grzegorz 376MOBILNA WULKANIZACJA 536-226-226SZCZECINM-3000:00:0300:22:57
41GRZEGÓRZEK Paulina 4RAZ SZCZECINSZCZECINK-3000:00:0300:23:25
42PLUTA Grzegorz 359KB HERMES GRYFINONOWE CZARNOWOM-50kB Hermesa Gryfino00:00:0300:23:16
43HETMAŃSKI Arek 127LOVELASYBARTOSZEWOM-30TakLoveLasy00:00:0300:23:35
44DYDEK Edyta 89SKB DZIKSZCZECINK-20DydekTakSKB DZIK00:00:0300:23:53
45PASIKOWSKI Kamil 330SKB DZIKSZCZECINM-20DydekTakSKB DZIK00:00:0300:24:55
46ŁOKUCJEWSKI Paweł 250POL-BUD POLICE / UKL ÓSEMKAPOLICEM-3000:00:0300:21:18
47RUTKOWSKA Justyna 402SKB DZIKTANOWOK-40SKB DZIK00:00:0300:35:11
48RUTKOWSKI Michał 404SKB DZIKTANOWOM-40TakSKB DZIK00:00:0300:35:11
49NAGADOWSKI Paweł 298SIEDLICEM-3000:00:0300:23:08
50PRYK Rafał 374ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM-4000:00:0400:20:09
51ULDYNOWICZ Łukasz 512MLUKS MOKASYN PŁOTYGRYFICEM-30Gryficka Siła Biegowa00:00:0400:20:08
52MACIEJEWSKI Krzysztof 256SZCZECINM-3000:00:0400:20:38
53GORSZKA Damian 6SZCZECINM-2000:00:0400:20:48
54UŁANOWICZ Tomasz 514WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-50Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0400:21:39
55OLEJNIK Przemek 313SZCZECINM-5000:00:0400:22:25
56SZCZUPACZYŃSKI Arkadiusz 465RUNGRYFGRYFICEM-5000:00:0400:22:51
57SIWEK Jarek 421PARKRUN SZCZECINSZCZECINM-40Parkrun szczecin00:00:0400:22:55
58WUJDA Mirosław 555ERNI RULEZDĘBNOM-4000:00:0400:23:22
59GRZYBOWSKI Robert 114BOLI BOLI / GRUPA AZOTYPOLICEM-40TakBoli Boli00:00:0400:23:26
60MAJKA Dariusz 262BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-3000:00:0400:23:44
61PARUZEL Joanna 329HULK TEAM POLICEPOLICEK-30AktywnySplot00:00:0400:23:37
62BRZOZOWSKA Mirela 47POLICEK-2000:00:0400:24:20
63TROJGA Karolina 505WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-3000:00:0400:24:56
64PROKOP Agata 373WIECZORNE BIEGNIE W SZCZECINIESZCZECINK-30Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0400:25:49
65ECHAUST Artur 93BOLI BOLIPOLICEM-3000:00:0400:24:13
66MURAWSKA Wioletta 292KB DZIK POLICEPOLICEK-50SKB DZIK00:00:0400:26:00
67BRODA Gracjan 44BOLI BOLIPOLICEM-30Boli Boli00:00:0400:24:53
68DYDEK Arkadiusz 88DZIKSZCZECINM-20DydekTakSKB DZIK00:00:0400:26:46
69SZEWCZYK Tomek 468DPT RUN TEAM SZCZECINSZCZECINM-40DPT RUN TEAM SZCZECIN00:00:0400:29:03
70KĘSKA Katarzyna 174LOVELASYPOLICEK-40LoveLasy00:00:0400:28:47
71ŁUKASIEWICZ Agnieszka 252KB HERMES GRYFINOGRYFINOK-40kB Hermesa Gryfino00:00:0400:31:58
72REKOWSKA Danuta 384BEZRZECZEK-6000:00:0400:31:55
73BURAS Radosław 53KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-30TakkB Hermesa Gryfino00:00:0500:20:34
74SOBKOWIAK Robert 430MKL MARATON ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-5000:00:0500:21:02
75KAMIŃSKA Agata 162KAMIŃSKI TEAMSZCZECINK-30Parkrun szczecin00:00:0500:22:03
76SZYMKIEWICZ Robert 488MIEDZYRZECKIE GAZELEMIĘDZYRZECZM-5000:00:0500:23:15
77ARLUKIEWICZ Grzegorz 14TIPPOLICEM-30TIP00:00:0500:23:35
78MATUSEWICZ Paweł 591M-20TIP00:00:0500:23:36
79PILC Anna 349TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGORNEK-30Policzanki00:00:0500:23:37
80SZCZYGIELSKI Radosław 466DECATHLON SZCZECINSZCZECINM-30Decathlon Szczecin00:00:0500:23:50
81ZAJĄC Maciej 558BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-3000:00:0500:24:43
82STOREK Katarzyna 450ŚWINOUJŚCIEK-20TakŚwinoujscie00:00:0500:24:56
83SZCZEPANIAK Iwona 464SZCZECINK-3000:00:0500:25:02
84KIBITLEWSKI Łukasz 175DOBRAM-3000:00:0500:26:30
85HAMAN Kacper 124DPT RUN TEAM SZCZECINSZCZECINM-30DPT RUN TEAM SZCZECIN00:00:0500:25:48
86WRZOCHOL Paweł 553BRIDGESTONE RUNNERSSZCZECINM-30Bridgestone Stargard Runners00:00:0500:26:28
87SIWAK Łukasz 420DPT RUN TEAM SZCZECINSZCZECINM-30DPT RUN TEAM SZCZECIN00:00:0500:25:50
88SZYMCZAK Robert 484SZCZECINM-4000:00:0500:25:58
89DEJNAK Mariola 73GRYFICKA SIŁA BIEGOWASZCZECINK-6000:00:0500:27:16
90GWIAŹDZIŃSKI Jakub 117SZCZECINM-3000:00:0500:27:10
91BRENDA Jowita 42SZCZECINK-30JarosławscyJarosławskie i on00:00:0500:28:41
92OLEŚKIEWICZ Michał 314DPT RUN TEAM SZCZECINSZCZECINM-30DPT RUN TEAM SZCZECIN00:00:0500:29:01
93HOŁYŃSKI Leszek 129KM PSP SZCZECINPRZECŁAWM-30TakWieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0600:20:29
94MARKIEWICZ Kamil 273BRIDGESTONE STARGARD RUNNERSSTARGARDM-2000:00:0600:21:35
95JASIUCHNA Marek 148ŚWINOUJŚCIEM-30Tak00:00:0600:22:00
96FĄFEREK Piotr 94WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-3000:00:0600:22:04
97BĘDKOWSKI Piotr 23SWIM2TRIWEŁTYŃM-3000:00:0600:22:03
98BOJKO Marek 33STEPNICAM-4000:00:0600:22:54
99RZEMIENIECKA-GRUDZIEŃ Joanna 407ŚWINOUJŚCIEK-4000:00:0600:23:54
100PIECHOCKI Michał 343BATKA RUNNING TEAMPOLICEM-3000:00:0600:24:52
101BRENDA Grzegorz 43SZCZECINM-20JarosławscyJarosławskie i on00:00:0600:25:47
102TRZECIAK Adam 506SZCZECINM-20Jarosławskie i on00:00:0600:25:46
103JAROSŁAWSKA Sandra 144POLICEK-30JarosławscyJarosławskie i on00:00:0600:26:07
104KRÓLAK Beata 211SP8 POLICEPOLICEK-50Policzanki00:00:0600:27:30
105MAŁYSZKO Andrzej 269BATKA RUNNING TEAMPOLICEM-5000:00:0600:28:13
106SLADKOVA Alona 425UKL ÓSEMKAPOLICEK-3000:00:0600:30:27
107CHRAPEK Gabriel 61KRAKÓWM-5000:00:0600:32:32
108KUFEL Marcin 225BREL IISZCZECINM-4000:00:07
109WARCHALOWSKI Arkadiusz 516DOBRAM-4000:00:0700:22:50
110FRANKIEWICZ Grzesiek 97SZCZECINM-3000:00:0700:22:24
111ORYL Mariusz 320SZCZECINM-30Tak00:00:0700:23:25
112SAWARYN Damian 411SZCZECINM-2000:00:0700:23:32
113RUTKOWSKI Krzysztof 403SZCZECINM-3000:00:0700:23:59
114ZAWLIK Tomasz 565BIEGAM BO LUBIĘSZCZECINM-4000:00:0700:24:46
115SZYMCZAK Marcin 486SZCZECINM-4000:00:0700:24:52
116NAWROCKI Piotr 303KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-5000:00:0700:25:51
117TROJANOWSKA-BARAN Aleksandra 504SZCZECINK-20Tak00:00:0700:25:28
118BELT Tomasz 21SZCZECINM-4000:00:0700:25:51
119MADEJ Anna 257UKL ÓSEMKA POLICESZCZECINK-3000:00:0700:25:51
120SZARMACH Dariusz 462MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM-4000:00:0700:25:38
121KACZMAREK Jan 159MIESZKOWICEM-6000:00:0700:26:30
122ŁUKASIEWICZ Robert 253SZCZECINM-5000:00:0700:26:51
123SZLARB Paweł 470SZCZECINM-5000:00:0700:28:15
124RUDZEWICZ Mariusz 395SWINOUJSCIEM-30Tak00:00:0700:29:22
125OLSZEWSKA Małgorzata 316SZCZECINK-50TĘCZOWE TAJNIACZKI 💪00:00:0800:43:06
126MOLENDA Sabina 287TĘCZOWE TAJNIACZKIPOLICEK-30TĘCZOWE TAJNIACZKI 💪00:00:0800:43:07
127ŚWIDER Marzena 492TĘCZOWE TAJNIACZKIPOLICEK-40TĘCZOWE TAJNIACZKI 💪00:00:0800:43:06
128SIEMEK Anna 416POLICEK-40TĘCZOWE TAJNIACZKI 💪00:00:0800:43:07
129HOŁOWCZAK Krzysztof 128SZCZECINM-3000:00:0800:24:55
130HAŁGAS Piotr 122POLICEM-2000:00:0800:25:48
131SADOWSKI Kamil 409TANOWOM-2000:00:0800:25:48
132ZABŁOCKI Paweł 556BRIDGESTONE RUNNERSSZCZECINM-3000:00:0800:25:08
133LEDWOLORZ Kasia 234SZCZECINK-4000:00:0800:25:34
134SOWA Krzysztof 436TRASHMAGEDDONSZCZECINM-3000:00:0800:25:56
135KACPERSKI Piotr 155SZCZECINM-5000:00:0800:26:50
136GRZEJSZCZAK Mikołaj 113HULK TEAM POLICEPOLICEM-2000:00:0800:28:02
137MAGDZIK Marcin 259SZCZECINM-3000:00:0800:30:20
138RUSINEK Radosław 399SZCZECINM-4000:00:0800:32:34
139GUMOWSKA Karolina 115POLICEK-30TĘCZOWE TAJNIACZKI 💪00:00:0900:43:06
140DOBOSZ Piotr 79ŻARÓWKAM-4000:00:0900:21:44
141ZALEWSKI Maciej 559SZCZECINM-4000:00:0900:22:27
142BYSIAK Weronika 55KB KAMIEŃ POMORSKISZCZECINK-2000:00:0900:23:51
143NYKOLAJCZUK Robert 310BRIDGESTONE RUNNER STARGARDSTARGARDM-4000:00:0900:25:06
144JASINOWSKI Dariusz 145ROCKYOURBODYSZCZECINM-4000:00:0900:24:17
145SZEWCZYK Monika 469SZCZECINK-3000:00:0900:25:47
146DRÓŻDŻ Mariusz 84MJD TEAMSZCZECINM-4000:00:0900:25:56
147ZARZYCKI Piotr 564SZCZECINM-5000:00:0900:26:46
148BATÓG Iwona 18DĘBNOWSKIE CZŁAPAKIDĘBNOK-4000:00:0900:27:10
149KISIEL Kamila 179BRIDGESTONE STARGARDCHOCIWELK-2000:00:0900:28:10
150LĄCZAK Justyna 233RADOMYSKIE LWYSZCZECINK-4000:00:0900:28:02
151ŁAWKIEL Natalia 245SZCZECINK-2000:00:0900:28:14
152PIECYK Katarzyna 344SZCZECINK-3000:00:0900:28:01
153KRUPA Roksana 217POLICEK-2000:00:0900:29:45
154SZYMAŃSKA Ania 480SZCZECINK-5000:00:0900:38:05
155PRIEDITIS Magdalena 370DOBRAK-4000:00:1000:37:36
156SACHARSKI Bartłomiej 408WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-3000:00:1000:23:52
157RYBAK Łukasz 405LEERM-3000:00:1000:23:29
158WASILEWSKI Sylwester 520POLICEM-3000:00:1000:24:11
159DOBRYCKI Piotr 82BRIDGESTONE STARGARD RUNNERSSZCZECINM-4000:00:1000:25:44
160STĘPNIAK Lesław 447SZCZECINM-4000:00:1000:26:37
161MURAWSKA Monika 291BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK-4000:00:1000:27:12
162MURAWSKI Arkadiusz 293ŚWINOUJŚCIEM-1600:00:1000:27:41
163SZUMIŃSKI Daniel 478SZCZECINM-3000:00:1000:27:08
164WOJCIECHOWSKA Basia 539IZBICA KUJAWSKAK-2000:00:1000:27:37
165BUDNA Anna 48SZCZECINK-4000:00:1000:29:06
166KOLSKA Lena 186RAZ SZCZECINSZCZECINK-30RAZ Szczecin00:00:1000:29:42
167HAJDUKIEWICZ Jarosław 119POLICEM-5000:00:1000:30:19
168WOŹNA Katarzyna 548WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-3000:00:1000:33:12
169PRIEDITIS Marcin 369DOBRAM-5000:00:1100:37:17
170KACZMAREK Lukasz 158SZCZECINM-3000:00:1100:25:34
171POLAK Konrad 363MIERZYNM-2000:00:1100:25:43
172WIKLAK Natalia 530SZCZECINK-2000:00:1100:25:51
173CIEŚLA Paweł 65SZCZECINM-3000:00:1100:27:25
174NIEDZIÓŁKA Michał 304SZCZECINM-3000:00:1100:26:45
175BUDNY Wojciech 49SZCZECINM-4000:00:1100:29:05
176KUKOWSKA Małgorzata 226SWINOUJSCIEŚWINOUJŚCIEK-30Świnoujscie 100:00:1100:29:39
177KUBASIK Waldemar 221BOSMANSZCZECINM-6000:00:1100:30:05
178CHMIELEWSKA Katarzyna 577POLICEK-60Policzanki00:00:1100:32:06
179DZIUBA Bogdan 92BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-6000:00:1100:35:05
180PROCIAK Krzysztof 371SKB DZIKSZCZECINM-30SKB DZIK00:00:1200:21:16
181DOBERSZTYN Franek 78SZCZECINM-1600:00:1200:22:03
182LEWANDOWSKI Piotr 238SKB DZIKPOLICEM-40SKB DZIK00:00:1200:24:12
183ŁAWNICZAK Sebastian 246POLICEM-40Tak00:00:1200:25:30
184KACALSKA Zuzanna 154DECATHLON SZCZECINSZCZECINK-30Decathlon Szczecin00:00:1200:26:38
185KIERNOŻYCKI Mateusz 178WOLCZKOWOM-4000:00:1200:29:46
186MRÓZ Dariusz 289MODLITWA BIEGANIA GRYFINOGRYFINOM-4000:00:1200:29:04
187SYC Rafał 459POLICEM-4000:00:1200:29:05
188TROFIMOVA Victoriia 503RUNNING RED SQUIRRELSZCZECINK-3000:00:1200:30:22
189TOMASZEWSKI Łukasz 500POLICEM-3000:00:1200:29:31
190WILK Ania 532DECATHLON SZCZECINWIDUCHOWAK-20Decathlon Szczecin00:00:1200:30:23
191KIERNOŻYCKA Kasia 177BOSMANWOŁCZKOWOK-4000:00:1200:29:46
192MAJEWSKI Adam 182POLICEM-40Tak00:00:1200:29:07
193WAWRZYNIAK Monika 521WF TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYN NAD ODRĄK-30WF TEAM Kostrzyn nad Odrą00:00:1200:29:47
193KRAWCZYK Marta 208KOSTRZYN NAD ODRĄK-3000:00:1200:29:47
195DYDEK Dorota 90SKB DZIKSZCZECINK-50DydekSKB DZIK00:00:1200:30:25
196GŁOGOWSKI Jan 104SZCZECINM-5000:00:1200:31:51
197GAWLE Łukasz 101UNITY LINEŚWINOUJŚCIEM-3000:00:1300:22:14
198BIGUS Paweł 26ŚWINOUJŚCIEM-20Tak00:00:1300:25:26
199HANKE Patryk 125DECATHLON SZCZECINMIERZYNM-20Decathlon Szczecin00:00:1300:28:02
200ŚLUBOWSKI Dariusz 490SZCZECINM-4000:00:1300:27:03
201SOSNOWSKI Adrian 435SZCZECINM-4000:00:1300:28:12
202NARUSZEWICZ Juliusz 302CHOJNAM-1600:00:1300:26:11
203GŁAZEK Julia 103WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-2000:00:1300:29:52
204JASIUCHNA Aleksandra 147BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK-3000:00:1300:33:07
205JABŁOŃSKA Agnieszka 133CHOJNAK-4000:00:1300:32:29
206CZEKALSKI Tomasz 68AGB NYGUSCHOJNAM-4000:00:1300:32:30
207SZAKIEL Mateusz 461SZCZECINM-2000:00:1400:29:31
208RUDIUK-PLISZKA Katarzyna 393POLICEK-3000:00:1400:30:16
209PIASECKA Angelika 341SZCZECINK-2000:00:1400:31:33
210PODWYSOCKI Adrian 360PODAŃSKOM-3000:00:1400:31:32
211KAROLAK Łukasz 166SZCZECINM-4000:00:1400:33:49
212WENTA Julia 522ŚWINOUJŚCIEK-3000:00:1400:33:07
213MAKSIMOWICZ Paweł 264SZCZECINM-30Tak00:00:1400:33:55
214WENTA Patryk 523ŚWINOUJŚCIEM-30Tak00:00:1400:33:07
215ZUBA Lucyna 570MIERZYNK-5000:00:1400:35:04
216KAROLAK Kamila 167SZCZECINK-4000:00:1400:35:53
217WASILEWSKI Andrzej 519WILKI Z CIECHOCINKASZCZECINM-4000:00:1500:19:37
218BIŁGORAJSKI Adam 29SZCZECINM-2000:00:1500:25:37
219SAŃKA Paweł 410SZCZECINM-4000:00:1500:28:10
220KACPRZAK Beata 156MODRZYCA HUNTERSSZCZECINK-3000:00:1500:28:09
221PUPEK Małgorzata 377WILKI Z CIECHOCINKASZCZECINK-4000:00:1500:28:45
222ŁEBKOWSKI Karol 248WILKI Z CIECHOCINKAGRYFINOM-4000:00:1500:29:30
223OZIEWICZ Wioleta 326SZCZECINK-4000:00:1500:31:21
224STOCKA Anna 600SZCZECINK-4000:00:1500:31:21
225CHOYNACKA-SAŃKA Alicja 60SZCZECINK-4000:00:1500:32:08
226KAROLAK Karolina 165SZCZECINK-3000:00:1500:33:48
227TIETZ Monika 496STARGARDK-4000:00:1500:33:02
228JAWORSKI Oktawian 151GRYFICEM-2000:00:1500:33:44
228OLKOWICZ Marta 315WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-2000:00:1500:33:44
230RÓŻAŃSKI Marcin 391BRZÓZKINOWE WARPNOM-3000:00:1600:23:27
231MIKOŁAJUK Aneta 280BEZRZECZEK-4000:00:1600:27:10
232STANKIEWICZ Paweł 442MOVE TRZEBIEŻTRZEBIEŻM-1600:00:1600:27:17
233JANKA Joanna 140TANOWOK-4000:00:1600:27:57
234POLICZKIEWICZ Aneta 365PRZECŁAWK-4000:00:1600:30:32
235BRZOZA Maciek 46TOST I PIWO (TIP)POLICEM-40TakTIP00:00:1600:31:35
236REINHOLZ Elżbieta 382SZCZECINK-4000:00:1600:31:04
237PAWŁOWSKI Marcin 338SZCZECINM-4000:00:1600:32:12
238DANICKA Lidia 72STARGARDK-4000:00:1600:33:01
239SOŁTYSZEWSKA Izabela 434MIERZYNK-5000:00:1600:32:42
240WROŃSKA DRZEWIECKA Justyna 552MASZEWOK-3000:00:1600:33:47
241KRUCZKOWSKA Agnieszka 214GRYFINOK-4000:00:1600:33:03
242WIEŻEL Hanna 528SZCZECINK-3000:00:1600:35:34
243ZIELIŃSKA Beata 569SZCZECINK-4000:00:1600:35:34
244KOLASA Agnieszka 185POLICEK-4000:00:1600:36:16
245PITURA Kamil 354TCHOJNAM-1600:00:1700:27:12
246JUSZCZYSZYN Radosłąw 584SZCZECINM-3000:00:1700:27:05
247WÓJTOWICZ Jerzy 551STAR WARSSZCZECINM-4000:00:1700:27:20
248PENTELA Mariusz 340BEZRZECZEM-4000:00:1700:28:08
249OLBRYCHOWSKA Paulina 311WIECZOREN BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-3000:00:1700:28:52
250BONDIA Aga 36CHOJNAK-4000:00:1700:29:44
251PITURA Małgorzata 353CHOJNAK-3000:00:1700:29:44
252ZEMANKIEWICZ Łukasz 568BIEG KORCZAKASZCZECINM-4000:00:1700:29:23
253ROCZON Robert 385MIERZYNM-4000:00:1700:32:41
254WRZOSEK Kamil 554GRYFINOM-2000:00:1700:33:03
255KRUCZKOWSKA Malwina 215GRYFINOK-2000:00:1700:33:03
256ROLLA Dorian 386WARZYMICEM-4000:00:1700:35:32
257ROLLA Magdalena 387WARZYMICEK-4000:00:1700:35:31
258MAZUR Mirosława 276POLICEK-6000:00:1800:42:18
259ADAM Kamila 11POLICEK-3000:00:1800:42:18
260BOCHEN Izabela 31BEZRZECZEK-40Tak00:00:1800:28:32
261BILIŃSKI Zbigniew 27SZCZECINM-50Tak12BZ00:00:1800:28:33
262KRUSZEWICZ Dalida 218AMPIO TEAMSZCZECINK-40Ampio Team00:00:1800:34:28
263KRUSZEWICZ Aleksander 219AMPIO TEAMSZCZECINM-40Ampio Team00:00:1800:34:28
264PIOTROWSKA Dorota 351AMPIO TEAMSZCZECINK-40Ampio Team00:00:1800:34:28
265PIOTROWSKI Krzysztof 352AMPIO TEAMSZCZECINM-40Ampio Team00:00:1800:34:29
266SZMYT Mariusz 474SZCZECINM-4000:00:1900:29:11
267MYŁKA Paweł 294SPORTOWEZABAWY.PLPOLICEM-3000:00:1900:29:04
268MŁYNARCZYK Krzysztof 286SZCZECINM-4000:00:1900:31:13
269SZYMKIEWICZ Ewa 489MIĘDZYRZECZK-4000:00:1900:31:13
270SOBCZAK Alina 575HULK TEAMPOLICEK-30AktywnySplot00:00:1900:32:17
271ŁOKUCJEWSKA Aleksandra 249POL-BUD POLICEPOLICEK-3000:00:1900:33:19
272MASŁOWSKA Barbara 274STARGARDK-4000:00:1900:33:40
273MASŁOWSKI Artur 275STARGARDM-4000:00:1900:33:39
274LIPKIEWICZ Martyna 242DOBRAK-3000:00:1900:34:10
275JARCZEWSKI Damian 142POL-BUD POLICEPOLICEM-3000:00:1900:33:50
276JARNUCZAK Monika 143SZCZECINK-3000:00:1900:38:42
277WIELOCH Anna 527SZCZECINK-4000:00:1900:38:42
278WOLSKI Tomasz 543WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-40Parkrun Szczecin00:00:2000:24:44
279KĘDZIERSKI Krzysztof 172GO2TRI SZCZECINTANOWOM-50GO2TRI Szczecin00:00:2000:27:43
280SZOSTAK Daniel 476SZCZECINM-4000:00:2000:28:59
281KELM Małgorzata 170SZCZECINK-4000:00:2000:29:20
282WONDOŁOWSKI Stanisław 547WIECZORNE BIEGANIE SZCZECINSZCZECINM-6000:00:2000:31:16
283HAJDUKIEWICZ Kasia 118AKTYWNYSPLOTPOLICEK-30AktywnySplot00:00:2000:32:17
284RUMOWSKI Tomasz 397WIECZORNE BIEGANIE SZCZECINSZCZECINM-40Tak00:00:2000:31:57
285NADOLNA Monika 295PARKRUN SZCZECINSZCZECINK-40Parkrun szczecin00:00:2000:32:58
286SOKOŁOWSKA Magdalena 432SZCZECINK-30Parkrun szczecin00:00:2000:33:44
287MIKULSKA- GAWLE Karina 281UNITY LINEŚWINOUJŚCIEK-4000:00:2000:33:52
288BUKSIK Sławomir 52DOBRAM-4000:00:2000:34:09
289KAŁUZIŃSKA Aleksandra 161POLICEK-4000:00:2000:35:32
290DOBERSZTYN Błażej 77SZCZECINM-4000:00:2100:24:04
291TYMUL Jakub 510#TYMTRITEAMSZCZECINM-4000:00:2100:24:05
292PIĄTEK Krystian 342GRYFINOM-4000:00:2100:24:40
293KĘPKA Wojciech 9WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-40Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:2100:29:43
294SZMID Magdalena 472WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-30Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:2100:29:44
295GRIMM-SPERLING Anja 110KRACKOWK-4000:00:2100:31:23
296DENEKO Maciej 74SZCZECINM-4000:00:2100:31:32
297SOKOŁOWSKA Anna 431PARKRUN SZCZECINSZCZECINK-60Parkrun szczecin00:00:2100:44:01
297DYKER-WOŹNIAK Monika 91PARKRUN SZCZECINSZCZECINK-40Parkrun szczecin00:00:2100:44:01
299OSMAN Tomasz 323KS ŻYRAFYSIEDLICEM-3000:00:2200:25:07
300ŚLUSARCZYK Piotr 491ŁUTUTUTUKŁODZINOM-3000:00:2200:28:56
301LEŚNIAK Piotr 235GRUPA AZOTY POLICETRZEBIEŻM-20Tak00:00:2200:29:00
302BOLEŃ Michał 35SZCZECINM-2000:00:2200:29:51
303MACIASZEK Linda 254MASZEWOK-2000:00:2200:29:51
304KALISZ Irena 160SZCZECINK-4000:00:2200:32:01
305PASZKIEWICZ Bartosz 331POLICEM-3000:00:2200:33:45
306OSMAN Krzysztof 324KS ŻYRAFYKRETOMINOM-2000:00:2200:33:45
307CHROBOCIŃSKA Elżbieta 63SZCZECINK-5000:00:2200:37:50
308KLEINSCHMIDT Anja 181SCHWEDTK-4000:00:2200:40:21
309DURKA Hanna 87PARKRUNSZCZECINK-60Parkrun szczecin00:00:2200:44:02
310KULIG Krzysztof 227MODLITWA BIEGANIA GRYFINODOŁGIEM-4000:00:2300:24:46
311KOCHAŃSKI Tomasz 184PILCHOWO RUNNER TEAMPILCHOWOM-4000:00:2300:27:45
312ROSZATYCKI Łukasz 389WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-40Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:2300:29:16
313BOLEŃ Zuzanna 34MASZEWOK-2000:00:2300:29:50
314KĘSICKA-BLOCH Aneta 173SZCZECINK-4000:00:2300:30:41
315MACIBORSKI Mirosław 255WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEMIERZYNM-5000:00:2300:31:24
316ULDYNOWICZ Kasia 511SZCZECINK-3000:00:2300:33:37
316BUJNOWSKA Anita 50POLICEK-3000:00:2300:33:38
318MICHALCZYK Patrycja 278SZCZECINK-3000:00:2300:33:13
319POTERALSKI Radosław 601PARKRUN ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-4000:00:2300:34:53
320CHROBOCINSKI Daniel 62ŻÓŁWIE W GALOPIESZCZECINM-2000:00:2300:37:38
321BERNACKI Mariusz 22MODLITWA BIEGANIA GRYFINOGRYFINOM-4000:00:2400:24:36
322KLABAN Szymon 180WĄBRZEŹNOM-4000:00:2400:29:42
323CZYŻ Adam 71SZCZECINM-4000:00:2400:30:11
324BŁAŻEJEWSKA-JANNASZ Kamila 30POLICEK-3000:00:2400:33:09
325ORSZULSKA Magdalena 319WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-40Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:2400:34:56
326KRUGLAK Anna 216WIECZORNE BIEGANIESZCZECINK-4000:00:2400:33:27
327PRAWDA Iwona 368WIECZORNE BIEGANIESZCZECINK-4000:00:2400:35:28
328MĄDRZYK Magdalena 277WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-4000:00:2500:34:55
329JAŚKIEWICZ Katarzyna 150SZCZECINK-4000:00:2500:28:30
330SIEKIERSKI Piotr 415DECATHLON SZCZECINSZCZECINM-20Decathlon Szczecin00:00:2500:29:07
331KOZŁOWSKI Adam 204WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-40Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:2500:30:26
332TOKARZ Joanna 498WIECZORNE NIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-40Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:2500:32:55
333CHARLEJ Ireneusz 57WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEMIERZYNM-40Tak00:00:2500:32:54
334SIKORSKA Anna 417ŚWINOUJŚCIEK-4000:00:2500:32:18
335JABŁONOWSKA Aleksandra 132MIERZYNK-3000:00:2500:33:09
336CIEMNA Joanna 64WOLINK-4000:00:2500:33:37
337JAKUBIK Anna 136WIECZORNE BIEGANIESZCZECINK-3000:00:2500:33:26
338GIBAS-JASTRZĘBSKA Iwona 102WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-5000:00:2500:39:58
339SZUSTER Jacek 479MODLITWA BIEGANIA GRYFINOGRYFINOM-5000:00:2600:33:08
340KUPIŃSKI Mieczysław 229MODLITWA BIEGANIA GRYFINOGRYFINOM-4000:00:2600:33:08
341SZYMBRA Przemysław 482SZCZECINM-3000:00:2600:34:47
342SZMELING Grzegorz 471ŚWINOUJŚCIEM-3000:00:2600:34:28
343JAKUBOWSKI Mateusz 137KOŁBASKOWOM-3000:00:2600:35:36
344SZCZEPANIAK Izabela 463SZCZECINK-3000:00:2600:35:37
345SZYMCZAK Kamila 485SZCZECINK-30RAZ Szczecin00:00:2600:39:50
346SOBCZAK Wojciech 428POLICEM-3000:00:2700:26:36
347KĘDZIELEWSKI Łukasz 171SZCZECINM-4000:00:2700:29:17
348CHARĘZA Marcin 580Zawadzkiego SzczecinSZCZECINM-4000:00:2700:29:17
349SOWISZ Adrianna 439SZCZECINK-2000:00:2700:28:04
350STUPNICKI Jakub 576SZCZCECINM-3000:00:2700:31:41
351TOMCZYK Ferdynand 501MODLITWA BIEGANIA GRYFINOGRYFINOM-5000:00:2700:33:08
352KOCHAŃSKA Magdalena 183PILCHOWO RUNNER TEAMPILCHOWOK-4000:00:2700:33:27
353KORNIAGO Katarzyna 192SZCZECINK-4000:00:2700:33:27
354RUDNICKA Anita 394SZCZECINK-4000:00:2700:33:27
355SOWISZ Danuta 438SZCZECINK-5000:00:2700:34:12
356BIEŁOWIEC Adrianna 25PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINK-2000:00:2700:37:00
357STUPNICKA Monika 456SZCZECINK-3000:00:2700:39:48
358KUBERA Roman 222SZCZECINM-4000:00:2800:27:59
359CZYZ Andrzej 70BEZRZECZEM-3000:00:2800:30:55
360PIWONI Marta 355PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEK-30Pyrzyce biegają00:00:2800:33:07
361DEPKO Daniel 75PYRZYCE BIEGAJĄPRZELEWICEM-40Pyrzyce biegają00:00:2800:33:07
362ZAJĄC Piotr 557SZCZECINM-4000:00:2800:36:20
363LICZBIŃSKA-HANKE Małgorzata 241DECATHLON SZCZECINMIERZYNK-20Decathlon Szczecin00:00:2800:40:23
364SERKOWSKA Paulina 413BLIŹNIAKI TEAMPOLICEK-20Tak00:00:2900:29:06
365PIWONI Marcin 356PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEM-40Pyrzyce biegają00:00:2900:33:07
366MAŁACHOWICZ Marika 266POLICEK-2000:00:2900:34:26
367PIEROŻYŃSKA Natalia 346PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEK-30Pyrzyce biegają00:00:2900:33:32
368KOMAR Anna 188PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEK-40Pyrzyce biegają00:00:2900:33:33
369KOWALCZYK Jan 199WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-4000:00:3000:34:49
370KOŁTUN Wojtek 187SZCZECINM-5000:00:3000:25:14
371FIRLIK Mirosław 96KB KAMIEŃ POMORSKIWRZOSOWOM-5000:00:3000:29:42
372POGODA Rafał 361TIPPOLICEM-20TakTIP00:00:3000:32:08
373PILAWSKI Piotr 348TIP POLICESZCZECINM-20TIP00:00:3000:31:21
374TOMASZEWSKA Beata 499HULK TEAM POLICEPOLICEK-30TakAktywnySplot00:00:3001:04:41
375SZYMAŃSKI Marek 481KB KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM-3000:00:3000:32:29
376SROKA Robert 440TRZEBIATÓWM-40Tak00:00:3000:33:56
377GOCAŁ Anita 578POLICEK-30Policzanki00:00:3000:34:25
378KOWALCZYK Magdalena 198WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-4000:00:3100:34:48
379NAMEJKO Elżbieta 300TRZEBIATÓWK-3000:00:3100:33:56
380JAKSINA Anna 135SZCZECINK-4000:00:3100:34:10
381TRELIŃSKA Edyta 502WIECZORNE BIEGAIESZCZECINK-4000:00:3200:31:53
382DUMA Malgorzata 86KOBIECE BIEGANIEWARZYMICEK-4000:00:3200:31:54
383ŻDŻAŃSKA Marzena 572SZCZECINK-3000:00:3200:34:49
383KASIŃSKA Zofia 168SZCZECINK-2000:00:3200:34:49
385STAWOWSKI Dominik 590M-2000:00:3300:35:51
386BEJSTER Przemysław 20WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-6000:00:3300:31:33
387SZYDLOWSKI Piotr 589M-3000:00:3300:35:51
388LICHT Michał 240EMEL ATHLETIC TEAMSZCZECINM-30TakEMEL ATHLETIC TEAM00:00:3300:36:57
389MRÓZ Aleksandra 290MOCZYLSKIE DIABLICEWARZYMICEK-4000:00:3400:28:30
389JENDRZEJCZAK Rafał 153PRZECŁAWM-4000:00:3400:28:36
391GÓRSKI Łukasz 108SZCZECINM-3000:00:3400:27:29
392GORGOL Łukasz 105BIEGAM BO BIEGAMPOLICEM-3000:00:3400:31:03
393MIKOŁAJCZAK Krystian 279POLICEM-2000:00:3400:31:03
394JENDRZEJCZAK Magdalena 152MOCZYLSKIE DIABLICEKURÓWK-4000:00:3500:28:34
395WIĄCEK Anna 524KOBIECE BIEGANIEKURÓWK-4000:00:3500:29:57
396WIELIŃSKI Krzysztof 526KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-6000:00:3500:35:41
397CZECHOWICZ Kuba 588M-3000:00:3600:26:43
398KAMOLA Maciej 163WYBIEGAĆ MARZENIA TEAMCHOSZCZNOM-3000:00:3600:26:46
399KACZMAREK Arleta 157KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK-4000:00:3600:29:57
400DĘBICKI Jakub 76SZCZECINM-2000:00:3600:34:03
401STASZYK Magdalena 444FLEKSPOLICEK-2000:00:3700:34:02
402DOBREK Wojciech 80SZCZECINM-5000:00:3700:32:40
403JASIŃSKI Robert 146FLEKSPOLICEM-40TakTak00:00:3700:34:07
404DĘBIAWA Iwona 66SZCZECINK-4000:00:3700:35:16
405WOJCIECHOWSKA Wanda 538POLSKAŚWIDWINK-5000:00:3800:33:58
406WILIŃSKI Marek 531TRENUJE BO DOBRZE SIĘ Z TYM CZUJEŚWIDWINM-6000:00:3800:33:58
407WIDUCH Anna 525MONIA GYMSZCZECINK-3000:00:3800:35:53
408STACHOWSKI Andrzej 441MONIA GYMSZCZECINM-5000:00:3800:35:53
409OSTROWSKI Sylwester 325STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM-4000:00:3900:27:15
410STRZYGA Mariusz 455STARGARDM-4000:00:3900:28:29
411AUGUSTYNIAK Grzegorz 15UKL '' FENIKS '' ŚWIDWINŚWIDWINM-4000:00:3900:33:57
412KRAWCZYK Marlena 209ŚWIDWINK-4000:00:3900:33:57
413ROMAN Ewelina 388MONIAGYMSZCZECINK-30Tak00:00:3900:35:53
414MISZCZYSZYN Bartosz 285BRAKŚWIDWINM-3000:00:4000:28:27
415BRANICA Hanna 41SZCZECINK-4000:00:4000:35:13
416SURMA Anna 457SZCZECINK-3000:00:4000:36:58
417KUCAJ Mateusz 602SZCZECINM-3000:00:4100:34:39
418HERIAN Małgorzata 126POLICEK-3000:00:4100:37:22
419ŁUCZYŃSKA Katarzyna 251SZCZECINK-3000:00:4100:37:22
420WILK Małgorzata 533JAROCINK-3000:00:4100:39:59
421MAJ Anna 260WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-4000:00:4200:31:43
422UŁANOWICZ Katarzyna 513SZCZECINK-4000:00:4200:37:01
423PIERŚCIŃSKA Marzena 347HULK TEAM POLICEPOLICEK-40AktywnySplot00:00:4401:04:29
424RADOMINSKI Piotr 379BIEGACZE Z GUNICKIEJTANOWOM-4000:00:4500:28:47
425KWIATKOWSKA Aleksandra 582WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEK-3000:00:4500:35:14
426LIPERTOWICZ Sebastian 583Wieczorne BieganiePOLICEM-3000:00:4500:35:14
427IZNEROWICZ Monika 131DPT RUN TEAM SZCZECINSZCZECINK-30DPT RUN TEAM SZCZECIN00:00:4600:41:13
428KRYGIER-ROŻEK Monika 595K-3000:00:4701:10:07
429SKOCZYLAS Patryk 422SZCZECINM-2000:00:4800:28:03
430LIWUŚ-ŁAPIŃSKA Asia 243NIEZDIAGNOZOWANI W SZALESZCZECINK-3000:00:4801:10:07
431PANASIUK Sambor 594M-3000:00:4900:36:37
432NITSCHE Iwona 307MOCZYLSKIE DIABLICEMOCZYŁYK-4000:00:5000:30:06
433PASZKO Daniel 332WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLICEM-40TakWieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:5200:36:32
434PAWELCZAK Cezary 333WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-5000:00:5300:36:30
435KRĘPA Daniel 598M-4000:00:5400:36:32
436KRĘPA Małgorzata 597K-4000:00:5400:36:31
437SOLTYS Krzysztof 433DECATHLON SZCZECINNOWE LINIEM-20Decathlon Szczecin00:01:2300:39:21
438WÓJCIAK Marcin 549DIETETYKA ROŚNIJWWIEDZĘSZCZECINM-2000:01:4800:30:47
439MAŁACHOWSKA Katarzyna 267SZCZECINK-2000:01:4800:30:47
440ZALAS Norm 603M-4000:02:3000:24:05
441KOMOROWSKI Michał 189SZCZECINM-3000:03:0600:29:12
442KRÓL Magdalena 212SIOSTRY SĄSIADKISZCZECINK-3000:10:2000:42:21
443BOŚKO Paulina 40SZCZECINK-3000:10:2100:42:19
Niesklasyfikowani
CIELUCH Paulina 579POLICEK-30PoliczankiDNF DNF
Znaleziono 444 wynik(ów)