IX BIEG MIKOŁAJKOWY
IX Bieg Mikołajkowy
Organizator : Stowarzyszenie BiegamBoLubię Team Police
Data : 2021-12-05
Miejsce : Police
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 600
Wystartowało : 444
Nie ukończyło : 28
Ukończyło : 416
Na trasie : 27
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M Klasyfikacja rodzinnaKlasyfikacja MundurowaKlasyfikacja V M.P. Grupy Azoty S.A.Drużyna 1Czas startu5 km
5km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1PAŃKO Andrzej 2KB HERMES GRYFINOWIDUCHOWAM-201M 1TakkB Hermesa Gryfino00:00:0200:17:3100:36:27.3500:36:29.45 3:3816,5
2WASZAK Krzysztof 8WŁOCŁAWEKM-202M 2Takfehlau run team and friends00:00:0200:17:4400:37:46.4500:37:48.85+00:01:193:4615,9
3RUDZIŃSKI Jacek 396KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-501M 6TakkB Hermesa Gryfino00:00:0200:19:0100:39:16.2000:39:18.90+00:02:493:5515,3
4ZABIELSKI Józef 5RAZ SZCZECINSZCZECINM-404M 10Tak00:00:0200:19:3700:40:35.7000:40:38.10+00:04:084:0314,8
5JANISZYN Marcin 139KP PSP GRYFINOGRYFINOM-304M 11TakkB Hermesa Gryfino00:00:0300:19:3500:40:39.3500:40:42.65+00:04:134:0314,8
6HOŁYŃSKI Leszek 129KM PSP SZCZECINPRZECŁAWM-306M 18TakWieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0600:20:2900:42:28.3000:42:34.70+00:06:054:1414,1
7BURAS Radosław 53KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-308M 20TakkB Hermesa Gryfino00:00:0500:20:3400:42:50.4000:42:56.00+00:06:264:1714,0
8JASIUCHNA Marek 148ŚWINOUJŚCIEM-3016M 36Tak00:00:0600:22:0000:45:21.2500:45:27.40+00:08:574:3213,2
9ORYL Mariusz 320SZCZECINM-3025M 59Tak00:00:0700:23:2500:48:56.6000:49:03.65+00:12:344:5312,3
10BIGUS Paweł 26ŚWINOUJŚCIEM-208M 77Tak00:00:1300:25:2600:50:46.8500:50:59.85+00:14:305:0411,8
11PASIKOWSKI Kamil 330SKB DZIKSZCZECINM-209M 81DydekTakSKB DZIK00:00:0300:24:5500:51:28.5000:51:31.85+00:15:025:0811,7
12DYDEK Arkadiusz 88DZIKSZCZECINM-2019M 146DydekTakSKB DZIK00:00:0400:26:4600:58:54.7500:58:59.40+00:22:295:5310,2
13BILIŃSKI Zbigniew 27SZCZECINM-5020M 170Tak12BZ00:00:1800:28:3301:01:12.0001:01:30.35+00:25:006:079,8
14RUDZEWICZ Mariusz 395SWINOUJSCIEM-3066M 187Tak00:00:0700:29:2201:03:45.7001:03:52.70+00:27:236:229,4
15CHARLEJ Ireneusz 57WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEMIERZYNM-4069M 192Tak00:00:2500:32:5401:04:02.1001:04:27.95+00:27:586:249,4
16JASIŃSKI Robert 146FLEKSPOLICEM-4080M 216TakTak00:00:3700:34:0701:08:13.6501:08:50.95+00:32:216:498,8
17SROKA Robert 440TRZEBIATÓWM-4081M 219Tak00:00:3000:33:5601:08:23.0001:08:53.85+00:32:246:508,8
18MAKSIMOWICZ Paweł 264SZCZECINM-3072M 224Tak00:00:1400:33:5501:10:13.7501:10:28.65+00:33:597:018,5
19WENTA Patryk 523ŚWINOUJŚCIEM-3075M 230Tak00:00:1400:33:0701:11:48.8501:12:03.50+00:35:347:108,4
20RUTKOWSKI Michał 404SKB DZIKTANOWOM-4089M 239TakSKB DZIK00:00:0300:35:1101:15:00.6001:15:04.05+00:38:347:308,0
21TIETZ Przemyslaw 497STARGARDM-4091M 246Tak00:00:0300:20:12+00:02:414:0214,9
Znaleziono 21 wynik(ów)