IX BIEG OLIWSKI - 10KM BIEG
IX Bieg Oliwski
Organizator : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data : 2021-11-28
Miejsce : Gdańsk
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 135
Wystartowało : 109
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 109
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1TOCHA Andrzej 176Biegający TczewDAMASZKAM-30
2WYSŁOUCH Michał 191Tri Talent TeamGDAŃSKM-30
3SAMSONOV Sergey 162GDANSKM-30
4TUSZYŃSKI Jarosław 179FightingRunnersGDAŃSKM-40
5KWAŚNIK Jan 123Fighting RunnersGDAŃSKM-30
6KOŚCIŃSKI Patryk 116Akademia Marynarki WojennejGDYNIAM-18
7PIETRZAK Piotr 152GDAŃSKM-50
8HATŁAS Adam 341GDYNIAM-40
9PEPLIŃSKI Grzegorz 149GDAŃSKM-40
10SUŁEK Grzegorz 169Fundacja JeppesenaRZESZÓWM-40
11DRZYCIMSKA Małgorzata 85LKS Zantyr SztumGDAŃSKK-40
12GAŁUSZYŃSKI Paweł 95Active FlowGDYNIAM-30
13RYCHARSKI Konrad 161Ustaw się na bieganie w GdańskuKOLBUDYM-30
14ORLIKOWSKI Tadeusz 141Biegająca GdyniaGDYNIAM70+
15LEWANDOWSKA Karolina 129GDAŃSKK-40
16ROSZYK Paweł 158JP Biegać z pasjąWITKOWOM-50
17PĘDZISZEWSKI Piotr 150Vai AltoGDANSKM-30
18ZAWISZA Dariusz 193BCT TEAMGDAŃSKM-50
19ROŻYK Krzysztof 159OKNOBUR-biegamyrazem.plGDYNIAM-50
20WOJTKIEWICZ Artur 186GDAŃSKM-18
21ŻABCZYŃSKI Daniel 198Biegamyrazem.plRUMIAM-40
22BABEROWSKI Marek 72GDAŃSKM-50
23KOŁTUNIAK Zbigniew 112EPAM TeamGDAŃSKM-30
24GADAJ Tomasz 92GDAŃSKM-18
25CIESIELSKI Witold 80GDAŃSKM-40
26JACHIMOWICZ Bartosz 104GDAŃSKM-30
27FELD Maciej 89Santander Runners Team¸ SportevoBYDGOSZCZM-60
28KAMINSKA-OLCZAK Marta 107GDANSKK-40
29GAŁUSZYŃSKA Katarzyna 94Active FlowGDYNIAK-30
30PAWLAK Dezyderia 148CTSGDYNIAK-40
31KALETA Aleksandra 106WROCŁAWK-40
32ZWATYKANICZ Martyna 197Dziki z TrójmiastaRUMIAK-40
33KULESZA Mariusz 340GDAŃSKM-40
34CZAJA Andrzej 333Uks Ekonomik-Maratończyk LęborkŁĘCZYCEM-50
35ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Dorota 199GDAŃSKK-30
36DYDYMSKI Krzysztof 87RUMIAM-40
37LAŚKIEWICZ Dariusz 326GDAŃSKM-50
38KOPCZYŃSKI Piotr 113LIPINKIM-18
39LIPKOWSKI Paweł 132TCZEWM-30
40KOWALSKI Maciej 118LOTOS Running TeamGDAŃSKM-40
41BACHÓRZ Agata 73GDAŃSKK-40
42WODYŃSKI Jan 185GDAŃSKM-30
43UZDOWSKI Tomek 182GDAŃSKM-30
44GAŁKA Grzegorz 93GDAŃSKM-50
45ROBLES José 156GDAŃSKM-30
46FIERKA Tomasz 90Biegam bo lubię :)LĘBORKM-30
47GOŁEMBOWSKI Mariusz 98Gdańskie Autobusy i Tramwaje- Nie Marnuj TlenuGDAŃSKM-50
48PRZYKŁOTA Ewa 155Grupa Biegowa 65GDAŃSKK-40
49ZACHARUK Marcin 192Grupa Biegowa 65GDAŃSKM-40
50GRABOWSKI Grzegorz 100Astma Gdansk/Intel RunnersGDANSKM-40
51WYRZYKOWSKI Andrzej 189Grupa Biegowa 65GDAŃSKM-50
52SIATKOWSKI Łukasz 164Gdańskie Autobusy i TramwajeGDAŃSKM-30
53MATEJA Bożena 135GDAŃSKK-60
54SZOPA Marek 171RunedaGDYNIAM-40
55GĄSKA Maciej 97Pędzące ŚlimakiGDYNIAM-40
56DYDYMSKA Monika 86RUMIAK-40
57MARZEC Przemysław 134Grupa Biegowa 65GDAŃSKM-40
58SZOPA Małgorzata 170RunedaGDYNIAK-40
59LAMCHA Ania 125Grupa Biegowa 65GDAŃSKK-40
60PIETRZAK Teresa 153Grupa Biegowa 65GDAŃSKK-40
61STOPNICKI Ignacy 168Tupot UstkaUSTKAM70+
62SARAK Artur 163rym tym tym z **** dymGDAŃSKM-30
63LEHMANN Dawid 126GDAŃSKM-30
64PRZYBYŚ Agnieszka 154Straszyn Ultra TeamŁĘGOWOK-30
65ZDROJEWSKA Katarzyna 195GDAŃSKK-30
66WYRZYKOWSKI Łukasz 190Ocean Network ExpressGDAŃSKM-18
67STEFAŃSKA Elżbieta 167Grupa Biegowa 65GDAŃSKK-30
68LEWANDOWSKA Justyna 128Fighting RunnersGDAŃSKK-50
69CWALINA Magdalena 81GDYNIAK-30
70BRODA Michal 77GDAŃSKM-30
71KOGUT Joanna 111Grupa Biegowa 65GDAŃSKK-40
72LEIBSCHANG Jacek 127Grupa Biegowa 65GDAŃSKM-40
73BRZÓSKA Szymon 78Hell SquadGDAŃSKM-30
74DEPTULA Robert 82GDANSKM-50
75LIEDTKE Dariusz 131TCZEWM-40
76WARA-WĄSOWSKI Maciej 184ŁÓDŹM-50
77WAŃSKI Witold 183GDAŃSKM-30
78PASZTALENIEC Władysław 147TRĄBKI WIELKIEM-40
79BARTUŚ Alan 74GDAŃSKM-18
80BARTUŚ Adriana 75GDAŃSKK-40
81KAMIŃSKI Arkadiusz 108GDAŃSKM-50
82ROGACKA Mariola 157Zrobieni w bambInOGDANSKK-40
83ŻYCKI Grzegorz 200GDAŃSKM-30
84DEPTULA Bernadeta 83GDANSKK-50
85KURAJK Marian 119GDAŃSKM-60
86NOWAKOWSKA Edyta 140Smocza AuraMORĄGK-18
87GUMIELA Piotr 101GumisiolandiaGDAŃSKM-40
88GUMIELA Katarzyna 102gumisiolandiaGDAŃSKK-30
89PAPROCKA Anna 145GDAŃSKK-40
90PAPROCKI Marcin 146GDAŃSKM-40
91KUROWSKA Marzena 120GDAŃSKK-40
92SIEMIŃSKI Jerzy 165ARCONGDAŃSKM-60
93BABEROWSKA Jolanta 71TREC TEAMGDAŃSKK-50
94CHWALISZ Sabina 79Parkrun RumiaRUMIAK70+
95KOWALEWSKI Adam 1177PBOTGDAŃSKM-18
96ŻYDOK Bartosz 70LamusyGDAŃSKM-40
97IEFYMENKO Oleksandr 103CentaurSOPOTM-40
98GAZARKIEWICZ Antoni 96BHMW_GDYNIAGDAŃSKM-60
99LEWANDOWSKI Adam 130GDAŃSKM-30
100MIŁOWICKA Justyna 1377PBOTGDAŃSKK-30
101TREDER Małgorzata 343FoxMECHELINKIK-30
102MICHALAK Karolina 342GDAŃSKK-18
103KUZBORSKI Krzysztof 122GDAŃSKM-30
104SZREDER Tomasz 172WEJHEROWOM-30
105TYMIŃSKI Jarosław 180FOXREDAM-30
106TREDER Daniel 177FoxMECHELINKIM-30
107NALEPA Sławomir 138GDYNIAM-50
108SIWEK Anna 166WARSZAWAK-40
109SZTYLKO Michał 173WARSZAWAM-40
Znaleziono 109 wynik(ów)