IX BIEG OLIWSKI - 10KM BIEG
IX Bieg Oliwski
Organizator : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data : 2021-11-28
Miejsce : Gdańsk
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 135
Wystartowało : 109
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 109
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1DRZYCIMSKA Małgorzata 85LKS Zantyr SztumGDAŃSKK-401K 100:43:33.30 4:2113,8
2ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Dorota 199GDAŃSKK-301K 200:45:49.20+00:02:154:3413,1
3BACHÓRZ Agata 73GDAŃSKK-402K 300:49:45.80+00:06:124:5812,1
4KAMINSKA-OLCZAK Marta 107GDANSKK-403K 400:49:50.00+00:06:164:5912,0
5GAŁUSZYŃSKA Katarzyna 94Active FlowGDYNIAK-302K 500:50:42.80+00:07:095:0411,8
6PRZYBYŚ Agnieszka 154Straszyn Ultra TeamŁĘGOWOK-303K 600:50:54.90+00:07:215:0511,8
7ZDROJEWSKA Katarzyna 195GDAŃSKK-304K 700:50:55.20+00:07:215:0511,8
8LEWANDOWSKA Karolina 129GDAŃSKK-404K 800:52:01.90+00:08:285:1211,5
9NOWAKOWSKA Edyta 140Smocza AuraMORĄGK-181K 900:52:04.15+00:08:305:1211,5
10PAWLAK Dezyderia 148CTSGDYNIAK-405K 1000:52:18.70+00:08:455:1311,5
11MATEJA Bożena 135GDAŃSKK-601K 1100:52:48.00+00:09:145:1611,4
12STEFAŃSKA Elżbieta 167Grupa Biegowa 65GDAŃSKK-305K 1200:54:07.65+00:10:345:2411,1
13KALETA Aleksandra 106WROCŁAWK-406K 1300:54:20.45+00:10:475:2611,0
14GUMIELA Katarzyna 102gumisiolandiaGDAŃSKK-306K 1400:55:15.80+00:11:425:3110,9
15LEWANDOWSKA Justyna 128Fighting RunnersGDAŃSKK-501K 1500:55:35.35+00:12:025:3310,8
16DYDYMSKA Monika 86RUMIAK-407K 1600:56:50.40+00:13:175:4110,6
17CWALINA Magdalena 81GDYNIAK-307K 1700:57:22.40+00:13:495:4410,5
18PRZYKŁOTA Ewa 155Grupa Biegowa 65GDAŃSKK-408K 1800:57:30.35+00:13:575:4510,4
19BARTUŚ Adriana 75GDAŃSKK-409K 1900:57:53.75+00:14:205:4710,4
20ZWATYKANICZ Martyna 197Dziki z TrójmiastaRUMIAK-4010K 2000:59:10.35+00:15:375:5510,1
21PAPROCKA Anna 145GDAŃSKK-4011K 2100:59:10.85+00:15:375:5510,1
22KOGUT Joanna 111Grupa Biegowa 65GDAŃSKK-4012K 2201:01:22.00+00:17:486:089,8
23KUROWSKA Marzena 120GDAŃSKK-4013K 2301:01:44.40+00:18:116:109,7
24ROGACKA Mariola 157Zrobieni w bambInOGDANSKK-4014K 2401:03:04.05+00:19:306:189,5
25SIWEK Anna 166WARSZAWAK-4015K 2501:04:07.45+00:20:346:249,4
26BABEROWSKA Jolanta 71TREC TEAMGDAŃSKK-502K 2601:05:44.10+00:22:106:349,1
27MIŁOWICKA Justyna 1377PBOTGDAŃSKK-308K 2701:06:56.10+00:23:226:419,0
28SZOPA Małgorzata 170RunedaGDYNIAK-4016K 2801:07:36.95+00:24:036:458,9
29DEPTULA Bernadeta 83GDANSKK-503K 2901:08:29.35+00:24:566:508,8
30CHWALISZ Sabina 79Parkrun RumiaRUMIAK70+1K 3001:10:48.60+00:27:157:048,5
31TREDER Małgorzata 343FoxMECHELINKIK-309K 3101:10:54.90+00:27:217:058,5
32MICHALAK Karolina 342GDAŃSKK-182K 3201:12:04.15+00:28:307:128,3
33PIETRZAK Teresa 153Grupa Biegowa 65GDAŃSKK-4017K 3301:12:47.00+00:29:137:168,2
34LAMCHA Ania 125Grupa Biegowa 65GDAŃSKK-4018K 3401:12:47.25+00:29:137:168,2
Znaleziono 34 wynik(ów)