IX BIEG OLIWSKI - 10KM BIEG
IX Bieg Oliwski
Organizator : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data : 2021-11-28
Miejsce : Gdańsk
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 135
Wystartowało : 109
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 109
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1WYSŁOUCH Michał 191Tri Talent TeamGDAŃSKM-301M 100:37:34.75 3:4516,0
2SAMSONOV Sergey 162GDANSKM-302M 200:38:25.50+00:00:503:5015,6
3TOCHA Andrzej 176Biegający TczewDAMASZKAM-303M 300:39:40.15+00:02:053:5815,1
4TUSZYŃSKI Jarosław 179FightingRunnersGDAŃSKM-401M 400:40:07.25+00:02:324:0015,0
5KWAŚNIK Jan 123Fighting RunnersGDAŃSKM-304M 500:41:25.70+00:03:504:0814,5
6PĘDZISZEWSKI Piotr 150Vai AltoGDANSKM-305M 600:41:57.40+00:04:224:1114,3
7KOŚCIŃSKI Patryk 116Akademia Marynarki WojennejGDYNIAM-181M 700:42:01.25+00:04:264:1214,3
8PIETRZAK Piotr 152GDAŃSKM-501M 800:42:06.55+00:04:314:1214,3
9HATŁAS Adam 341GDYNIAM-402M 900:42:40.80+00:05:064:1614,1
10PEPLIŃSKI Grzegorz 149GDAŃSKM-403M 1000:42:54.60+00:05:194:1714,0
11ZAWISZA Dariusz 193BCT TEAMGDAŃSKM-502M 1100:43:08.40+00:05:334:1813,9
12SUŁEK Grzegorz 169Fundacja JeppesenaRZESZÓWM-404M 1200:43:18.00+00:05:434:1913,9
13SARAK Artur 163rym tym tym z **** dymGDAŃSKM-306M 1300:43:51.25+00:06:164:2313,7
14ROŻYK Krzysztof 159OKNOBUR-biegamyrazem.plGDYNIAM-503M 1400:44:17.25+00:06:424:2513,5
15CZAJA Andrzej 333Uks Ekonomik-Maratończyk LęborkŁĘCZYCEM-504M 1500:44:21.85+00:06:474:2613,5
16KULESZA Mariusz 340GDAŃSKM-405M 1600:44:29.80+00:06:554:2613,5
17WOJTKIEWICZ Artur 186GDAŃSKM-182M 1700:44:50.70+00:07:154:2913,4
18ŻABCZYŃSKI Daniel 198Biegamyrazem.plRUMIAM-406M 1800:44:59.40+00:07:244:2913,3
19GAŁUSZYŃSKI Paweł 95Active FlowGDYNIAM-307M 1900:45:07.15+00:07:324:3013,3
20BABEROWSKI Marek 72GDAŃSKM-505M 2000:45:23.00+00:07:484:3213,2
21KOWALEWSKI Adam 1177PBOTGDAŃSKM-183M 2100:45:29.30+00:07:544:3213,2
22KOŁTUNIAK Zbigniew 112EPAM TeamGDAŃSKM-308M 2200:45:43.95+00:08:094:3413,1
23DYDYMSKI Krzysztof 87RUMIAM-407M 2300:45:57.05+00:08:224:3513,1
24ZACHARUK Marcin 192Grupa Biegowa 65GDAŃSKM-408M 2400:46:12.15+00:08:374:3713,0
25GADAJ Tomasz 92GDAŃSKM-184M 2500:46:31.75+00:08:574:3912,9
26CIESIELSKI Witold 80GDAŃSKM-409M 2600:46:56.00+00:09:214:4112,8
27JACHIMOWICZ Bartosz 104GDAŃSKM-309M 2700:46:57.00+00:09:224:4112,8
28GRABOWSKI Grzegorz 100Astma Gdansk/Intel RunnersGDANSKM-4010M 2800:47:09.90+00:09:354:4212,7
29LAŚKIEWICZ Dariusz 326GDAŃSKM-506M 2900:47:27.25+00:09:524:4412,6
30KOPCZYŃSKI Piotr 113LIPINKIM-185M 3000:47:36.10+00:10:014:4512,6
31LIPKOWSKI Paweł 132TCZEWM-3010M 3100:47:54.65+00:10:194:4712,5
32FELD Maciej 89Santander Runners Team¸ SportevoBYDGOSZCZM-601M 3200:48:21.15+00:10:464:5012,4
33KOWALSKI Maciej 118LOTOS Running TeamGDAŃSKM-4011M 3300:48:33.35+00:10:584:5112,4
34WYRZYKOWSKI Andrzej 189Grupa Biegowa 65GDAŃSKM-507M 3400:49:19.75+00:11:454:5512,2
35LEHMANN Dawid 126GDAŃSKM-3011M 3500:49:32.55+00:11:574:5712,1
36RYCHARSKI Konrad 161Ustaw się na bieganie w GdańskuKOLBUDYM-3012M 3600:49:53.25+00:12:184:5912,0
37ŻYDOK Bartosz 70LamusyGDAŃSKM-4012M 3700:49:55.65+00:12:204:5912,0
38WODYŃSKI Jan 185GDAŃSKM-3013M 3800:49:57.95+00:12:234:5912,0
39UZDOWSKI Tomek 182GDAŃSKM-3014M 3900:50:36.85+00:13:025:0311,9
40GAŁKA Grzegorz 93GDAŃSKM-508M 4000:50:40.45+00:13:055:0411,8
41IEFYMENKO Oleksandr 103CentaurSOPOTM-4013M 4100:50:53.20+00:13:185:0511,8
42ROBLES José 156GDAŃSKM-3015M 4200:51:00.80+00:13:265:0611,8
43FIERKA Tomasz 90Biegam bo lubię :)LĘBORKM-3016M 4300:51:08.65+00:13:335:0611,7
44ORLIKOWSKI Tadeusz 141Biegająca GdyniaGDYNIAM70+1M 4400:51:27.60+00:13:525:0811,7
45SIATKOWSKI Łukasz 164Gdańskie Autobusy i TramwajeGDAŃSKM-3017M 4500:51:53.55+00:14:185:1111,6
46KUZBORSKI Krzysztof 122GDAŃSKM-3018M 4600:52:00.70+00:14:255:1211,5
47BRZÓSKA Szymon 78Hell SquadGDAŃSKM-3019M 4700:54:02.55+00:16:275:2411,1
48WYRZYKOWSKI Łukasz 190Ocean Network ExpressGDAŃSKM-186M 4800:54:06.60+00:16:315:2411,1
49GUMIELA Piotr 101GumisiolandiaGDAŃSKM-4014M 4900:54:07.40+00:16:325:2411,1
50DEPTULA Robert 82GDANSKM-509M 5000:55:15.60+00:17:405:3110,9
51LIEDTKE Dariusz 131TCZEWM-4015M 5100:55:16.95+00:17:425:3110,9
52WARA-WĄSOWSKI Maciej 184ŁÓDŹM-5010M 5200:55:22.70+00:17:475:3210,8
53SZREDER Tomasz 172WEJHEROWOM-3020M 5300:55:26.55+00:17:515:3210,8
54GOŁEMBOWSKI Mariusz 98Gdańskie Autobusy i Tramwaje- Nie Marnuj TlenuGDAŃSKM-5011M 5400:56:00.85+00:18:265:3610,7
55SZOPA Marek 171RunedaGDYNIAM-4016M 5500:56:26.30+00:18:515:3810,6
56ROSZYK Paweł 158JP Biegać z pasjąWITKOWOM-5012M 5600:56:34.50+00:18:595:3910,6
57GĄSKA Maciej 97Pędzące ŚlimakiGDYNIAM-4017M 5700:56:36.85+00:19:025:3910,6
58WAŃSKI Witold 183GDAŃSKM-3021M 5800:56:48.10+00:19:135:4010,6
59PASZTALENIEC Władysław 147TRĄBKI WIELKIEM-4018M 5900:56:50.30+00:19:155:4110,6
60BARTUŚ Alan 74GDAŃSKM-187M 6000:56:53.10+00:19:185:4110,5
61MARZEC Przemysław 134Grupa Biegowa 65GDAŃSKM-4019M 6100:57:29.15+00:19:545:4410,4
62BRODA Michal 77GDAŃSKM-3022M 6200:58:08.85+00:20:345:4810,3
63KAMIŃSKI Arkadiusz 108GDAŃSKM-5013M 6300:58:49.85+00:21:155:5210,2
64PAPROCKI Marcin 146GDAŃSKM-4020M 6400:59:11.60+00:21:365:5510,1
65TYMIŃSKI Jarosław 180FOXREDAM-3023M 6501:01:17.00+00:23:426:079,8
66LEIBSCHANG Jacek 127Grupa Biegowa 65GDAŃSKM-4021M 6601:02:34.70+00:24:596:159,6
67GAZARKIEWICZ Antoni 96BHMW_GDYNIAGDAŃSKM-602M 6701:02:41.40+00:25:066:169,6
68LEWANDOWSKI Adam 130GDAŃSKM-3024M 6801:02:52.70+00:25:176:179,5
69SZTYLKO Michał 173WARSZAWAM-4022M 6901:04:07.90+00:26:336:249,4
70SIEMIŃSKI Jerzy 165ARCONGDAŃSKM-603M 7001:05:31.75+00:27:576:339,2
71ŻYCKI Grzegorz 200GDAŃSKM-3025M 7101:06:03.45+00:28:286:369,1
72TREDER Daniel 177FoxMECHELINKIM-3026M 7201:07:31.35+00:29:566:458,9
73STOPNICKI Ignacy 168Tupot UstkaUSTKAM70+2M 7301:15:26.20+00:37:517:328,0
74KURAJK Marian 119GDAŃSKM-604M 7401:18:03.15+00:40:287:487,7
75NALEPA Sławomir 138GDYNIAM-5014M 7501:21:07.50+00:43:328:067,4
Znaleziono 75 wynik(ów)