IX BIEG OLIWSKI - 5KM BIEG
IX Bieg Oliwski
Organizator : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data : 2021-11-28
Miejsce : Gdańsk
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 109
Wystartowało : 91
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 91
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | K-16 | M-16 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1BLOCH Szymon 328Enata BrandCZERSKM-30
2WÓJCIK Max 339GDAŃSKM-30
3TRACZ Olgierd 278Dolina Noteci Racing Team/OsowaBiegaGDAŃSKM-30
4DAMENTKA Kamil 216CTSRUMIAM-18
5NAWROCKI Dariusz 248Grupa Biegowa 65GDAŃSKM-30
6KRÓL Dominik 237GDAŃSKM-16
7SENIUŚ Marcin 269SOMONINOM-40
8RIABUKHA Oleksandr 265AIC TEAMKREMIEŃĆZUKM-30
9HOLK-ŁEBIŃSKI Mateusz 223Kujawscy RunnersSIERAKOWICEM-30
10SUDZIŃSKA Mariola 317AZS UMW OLSZTYNOLSZTYNK-40
11LANG Paweł 329Kujawski RunnersGDAŃSKM-18
12HEWELT Maciej 314PKO Harpagan GdańskGDYNIAM-30
13KLAHS Katarzyna 232POŁCZYNOK-18
14MATKOWIAK Patryk 321GDAŃSKM-18
15ŁATAS Paweł 241FightingRunnersGDAŃSKM-30
16TUWALSKA Elżbieta 280LKS Zantyr SztumGDAŃSKK-40
17CHROBAK Tomasz 210PRZYŁĘKIM-40
18SZYDŁOWSKI Gaweł 315GDAŃSKM-18
19BURDA Robert 208SportEVOGDAŃSKM-50
20DZIWOSZ Paweł 324MALBORKM-30
21DEIK Elżbieta 217PRZYJAŹŃK70+
22TORBICZ Piotr 277ThalesGDAŃSKM-40
23JEKA Rafał 226ŁEBCZM-18
24HOJKA Tomasz 222Zakwas TeamLIPIEM-40
25CZAJKA Marcin 215GDANSKM-40
26SKRZECZOWSKI Bartosz 270Jaguar GdańskGDAŃSKM-30
27KALINOWSKA Paulina 227KIEŁPINOK-30
28GAWRYLCZYK Maciej 221WEJHEROWOM-60
29KORPAS Ewa 233KUNDY PORTOWEPRUSZCZ GDAŃSKIK-30
30KURAJK Ewa 239GDAŃSKK-60
31PAŁASZ Edmund 252RUMIAM70+
32KIERNOZEK Tomasz 318MORSY RESET SZCZYTNOSZCZYTNOM-30
33PAWLAK Piotr 254GDYNIAM-40
34KOSAŁA Krzysztof 234WEJHEROWOM-18
35KARPIŃSKA Barbara 231GDAŃSKK-40
36RINC Małgorzata 266GDYNIAK-30
37KARPENKO Liliana 230LiliGDAŃSKK-50
38KOPCZYŃSKA Monika 338MinionkiGDAŃSKK-40
39PIOTROWSKI Krzysztof 257Grupa Biegowa 65GDAŃSKM-50
40WEILAND Karina 282SOPOTK-40
41MARTYŃSKA Dorota 243GDAŃSKK-40
42SIKORA Rafał 316BORKOWOM-40
43CHWALISZ Leszek 213Parkrun RumiaRUMIAM70+
44TROJANOWSKA Bogumiła 279GDAŃSK-OLIWAK-50
45CHOJNICKA Zofia 209GDAŃSKK70+
46BARAN Seweryn 202Świat Płytek u KryspinaGOŁCZEWOM-18
47MATYSZEWSKI Jarosław 244GDAŃSKM-50
48BITOWT Grzegorz 205LOTOS Running TeamGDAŃSKM-30
49JARMOŁOWICZ Beata 224CTSGDANSKK-50
50WILEWSKI Dawid 283GDAŃSKM-30
51CHRÓŚCIELEWSKA Monika 211GDAŃSKK-30
52PODCIBORSKA Joanna 260PRUSZCZ GDAŃSKIK-30
53DUDANIEC-TARKOWSKA Agnieszka 220AMTK GdańskGDAŃSKK-30
54BENERT Jan 204OTOMINM-60
55OKOŃSKA Ewelina 249rym tym tym z **** dymGDAŃSKK-30
56DELEKTA Marzena 218GDAŃSKK-40
57PRZYBYLSKA Aleksandra 264Team EliteGDYNIAK-50
58BENERT-BRANICKA Agnieszka 335OTOMINK-30
59DRAZKIEWICZ Ela 219GDANSKK-40
60ŁUBKOWSKA Grażyna 242GDAŃSKK-60
61MAZUR Krzysztof 245LOTOS Running TeamGDAŃSKM-40
62POKOJSKI Wojciech 261SPIE Sport TeamGDAŃSKM-30
63POCHOPIEŃ Mira 259Wataha-łączy nas bieganieGDAŃSKK-30
64JACHOWICZ Julia 331GDYNIAK-30
65BŁAWAT Michał 206GDANSKM-40
66KAMROWSKA Natalia 229GDAŃSKK-30
67JACHOWICZ Dariusz 332M-50
68WOŹNIAK Sandra 313Ślęzak TeamGRUDZIĄDZK-30
69CHYLIŃSKA Dorota 214GRUDZIĄDZK-50
70KUSIAK Włodzimierz 240GDAŃSKM70+
71ŚMIGAJ Mirosław 276GDYNIAM-60
72GAŁUSZYŃSKI Łukasz 337GDAŃSKM-30
73ALEKSIEJUK Aleksandra 201Activ FlowGDYNIAK-18
74PEŁSZYŃSKI Jacek 330GDAŃSKM-40
75SZYCA Elżbieta 275GDAŃSKK-50
76SZYCA Dariusz 274GDAŃSKM-30
77MICHALCZYK Mirka 246Pruszcz Biega Kobieta w bieguPRUSZCZ GDAŃSKIK-40
78SKWIERAWSKI Wojciech 271PapajGDAŃSKM-18
79TYMIŃSKI Krzysztof 181GDAŃSKM70+
80TYMIŃSKA Ewa 281GDAŃSKK-60
81PRZESŁAWSKA Hanna 263Baba biegniePRUSZCZ GDAŃSKIK-30
82KULCZYCKI Jan 238GDAŃSKM70+
83SCIEPURO Karolina 268GDAŃSKK-30
84BARTSCH Aleksandra 203BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAK-30
85KIEŁBASA Wojciech 110GO AUTOGDAŃSKM-50
86MLECZEK Aleksandra 247Mamuśka:)GDAŃSKK-30
87STUŻYŃSKI Tomasz 273SPIE Sport TeamGDAŃSKM-40
88KUROWSKI Wojciech 334Wataha - Łączy nas bieganieGDAŃSKM-40
89PAW Magdalena 253GDANSKK-40
90STORMA Aleksandra 272TCZEWK-30
91NABAKOWSKA Barbara 319K-60
Znaleziono 91 wynik(ów)