IX BIEG OLIWSKI - 5KM BIEG
IX Bieg Oliwski
Organizator : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data : 2021-11-28
Miejsce : Gdańsk
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 109
Wystartowało : 91
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 91
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | K-16 | M-16 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SUDZIŃSKA Mariola 317AZS UMW OLSZTYNOLSZTYNK-401K 100:19:48.95 49:301,2
2KLAHS Katarzyna 232POŁCZYNOK-181K 200:20:58.60+00:01:0952:251,1
3TUWALSKA Elżbieta 280LKS Zantyr SztumGDAŃSKK-402K 300:22:35.80+00:02:4656:271,1
4KALINOWSKA Paulina 227KIEŁPINOK-301K 400:23:19.30+00:03:304:3912,9
5KARPIŃSKA Barbara 231GDAŃSKK-403K 500:25:42.00+00:05:535:0811,7
6JARMOŁOWICZ Beata 224CTSGDANSKK-501K 600:26:06.05+00:06:175:1311,5
7RINC Małgorzata 266GDYNIAK-302K 700:26:19.85+00:06:305:1511,4
8POCHOPIEŃ Mira 259Wataha-łączy nas bieganieGDAŃSKK-303K 800:26:41.15+00:06:525:2011,2
9KARPENKO Liliana 230LiliGDAŃSKK-502K 900:27:04.75+00:07:155:2411,1
10KOPCZYŃSKA Monika 338MinionkiGDAŃSKK-404K 1000:27:10.45+00:07:215:2611,0
11CHRÓŚCIELEWSKA Monika 211GDAŃSKK-304K 1100:27:14.55+00:07:255:2611,0
12PODCIBORSKA Joanna 260PRUSZCZ GDAŃSKIK-305K 1200:28:14.00+00:08:255:3810,6
13WEILAND Karina 282SOPOTK-405K 1300:28:19.40+00:08:305:3910,6
14ALEKSIEJUK Aleksandra 201Activ FlowGDYNIAK-182K 1400:28:20.75+00:08:315:4010,6
15DUDANIEC-TARKOWSKA Agnieszka 220AMTK GdańskGDAŃSKK-306K 1500:28:28.05+00:08:395:4110,5
16MARTYŃSKA Dorota 243GDAŃSKK-406K 1600:28:30.70+00:08:415:4210,5
17SCIEPURO Karolina 268GDAŃSKK-307K 1700:28:54.85+00:09:055:4610,4
18KORPAS Ewa 233KUNDY PORTOWEPRUSZCZ GDAŃSKIK-308K 1800:29:11.55+00:09:225:5010,3
19JACHOWICZ Julia 331GDYNIAK-309K 1900:29:16.00+00:09:275:5110,3
20SZYCA Elżbieta 275GDAŃSKK-503K 2000:29:46.45+00:09:575:5710,1
21BARTSCH Aleksandra 203BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAK-3010K 2100:30:00.25+00:10:116:0010,0
22KAMROWSKA Natalia 229GDAŃSKK-3011K 2200:30:14.80+00:10:256:029,9
23OKOŃSKA Ewelina 249rym tym tym z **** dymGDAŃSKK-3012K 2300:30:40.70+00:10:516:089,8
24MICHALCZYK Mirka 246Pruszcz Biega Kobieta w bieguPRUSZCZ GDAŃSKIK-407K 2400:32:03.65+00:12:146:249,4
25DELEKTA Marzena 218GDAŃSKK-408K 2500:32:17.05+00:12:286:279,3
26WOŹNIAK Sandra 313Ślęzak TeamGRUDZIĄDZK-3013K 2600:32:48.40+00:12:596:339,1
27CHYLIŃSKA Dorota 214GRUDZIĄDZK-504K 2700:32:55.10+00:13:066:359,1
28MLECZEK Aleksandra 247Mamuśka:)GDAŃSKK-3014K 2800:33:10.75+00:13:216:389,0
29PRZYBYLSKA Aleksandra 264Team EliteGDYNIAK-505K 2900:33:12.95+00:13:246:389,0
30BENERT-BRANICKA Agnieszka 335OTOMINK-3015K 3000:33:19.35+00:13:306:399,0
31PAW Magdalena 253GDANSKK-409K 3100:34:59.80+00:15:106:598,6
32DRAZKIEWICZ Ela 219GDANSKK-4010K 3200:35:24.60+00:15:357:048,5
33TROJANOWSKA Bogumiła 279GDAŃSK-OLIWAK-506K 3300:36:18.85+00:16:297:158,3
34ŁUBKOWSKA Grażyna 242GDAŃSKK-601K 3400:36:43.95+00:16:557:208,2
35STORMA Aleksandra 272TCZEWK-3016K 3500:37:04.35+00:17:157:248,1
36TYMIŃSKA Ewa 281GDAŃSKK-602K 3600:37:30.10+00:17:417:308,0
37PRZESŁAWSKA Hanna 263Baba biegniePRUSZCZ GDAŃSKIK-3017K 3700:38:37.35+00:18:487:437,8
38DEIK Elżbieta 217PRZYJAŹŃK70+1K 3800:38:59.15+00:19:107:477,7
39CHOJNICKA Zofia 209GDAŃSKK70+2K 3900:44:13.05+00:24:248:506,8
40KURAJK Ewa 239GDAŃSKK-603K 4000:45:14.70+00:25:259:026,6
41NABAKOWSKA Barbara 319K-604K 4100:45:20.35+00:25:319:046,6
Znaleziono 41 wynik(ów)