IX BIEG OLIWSKI - 5KM BIEG
IX Bieg Oliwski
Organizator : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data : 2021-11-28
Miejsce : Gdańsk
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 109
Wystartowało : 91
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 91
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | K-16 | M-16 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1DAMENTKA Kamil 216CTSRUMIAM-181M 100:17:14.80 43:051,4
2DZIWOSZ Paweł 324MALBORKM-301M 200:18:43.90+00:01:293:4416,0
3BLOCH Szymon 328Enata BrandCZERSKM-302M 300:19:05.70+00:01:5047:421,3
4NAWROCKI Dariusz 248Grupa Biegowa 65GDAŃSKM-303M 400:19:24.90+00:02:1048:301,2
5KRÓL Dominik 237GDAŃSKM-161M 500:19:28.85+00:02:1448:401,2
6SENIUŚ Marcin 269SOMONINOM-401M 600:19:29.50+00:02:1448:421,2
7RIABUKHA Oleksandr 265AIC TEAMKREMIEŃĆZUKM-304M 700:19:42.55+00:02:2749:151,2
8KIERNOZEK Tomasz 318MORSY RESET SZCZYTNOSZCZYTNOM-305M 800:19:43.75+00:02:2849:171,2
9HOLK-ŁEBIŃSKI Mateusz 223Kujawscy RunnersSIERAKOWICEM-306M 900:19:46.20+00:02:3149:251,2
10LANG Paweł 329Kujawski RunnersGDAŃSKM-182M 1000:19:49.70+00:02:3449:321,2
11HEWELT Maciej 314PKO Harpagan GdańskGDYNIAM-307M 1100:20:18.05+00:03:0350:451,2
12WÓJCIK Max 339GDAŃSKM-308M 1200:20:39.90+00:03:2551:371,2
13TRACZ Olgierd 278Dolina Noteci Racing Team/OsowaBiegaGDAŃSKM-309M 1300:20:54.60+00:03:3952:151,1
14MATKOWIAK Patryk 321GDAŃSKM-183M 1400:21:13.85+00:03:5953:021,1
15TORBICZ Piotr 277ThalesGDAŃSKM-402M 1500:21:41.30+00:04:2654:121,1
16JEKA Rafał 226ŁEBCZM-184M 1600:21:54.10+00:04:3954:451,1
17HOJKA Tomasz 222Zakwas TeamLIPIEM-403M 1700:22:07.10+00:04:5255:171,1
18ŁATAS Paweł 241FightingRunnersGDAŃSKM-3010M 1800:22:10.35+00:04:5555:251,1
19CZAJKA Marcin 215GDANSKM-404M 1900:22:11.85+00:04:5755:271,1
20SKRZECZOWSKI Bartosz 270Jaguar GdańskGDAŃSKM-3011M 2000:22:46.50+00:05:3156:551,1
21MAZUR Krzysztof 245LOTOS Running TeamGDAŃSKM-405M 2100:24:02.10+00:06:474:4812,5
22BARAN Seweryn 202Świat Płytek u KryspinaGOŁCZEWOM-185M 2200:24:42.20+00:07:274:5612,1
23MATYSZEWSKI Jarosław 244GDAŃSKM-501M 2300:24:49.95+00:07:354:5712,1
24BITOWT Grzegorz 205LOTOS Running TeamGDAŃSKM-3012M 2400:25:03.00+00:07:485:0012,0
25PAWLAK Piotr 254GDYNIAM-406M 2500:25:15.30+00:08:005:0311,9
26KOSAŁA Krzysztof 234WEJHEROWOM-186M 2600:25:20.10+00:08:055:0411,8
27POKOJSKI Wojciech 261SPIE Sport TeamGDAŃSKM-3013M 2700:25:24.60+00:08:095:0411,8
28CHROBAK Tomasz 210PRZYŁĘKIM-407M 2800:25:30.00+00:08:155:0611,8
29WILEWSKI Dawid 283GDAŃSKM-3014M 2900:26:14.70+00:08:595:1411,4
30GAŁUSZYŃSKI Łukasz 337GDAŃSKM-3015M 3000:26:19.95+00:09:055:1511,4
31KUROWSKI Wojciech 334Wataha - Łączy nas bieganieGDAŃSKM-408M 3100:26:20.20+00:09:055:1611,4
32PIOTROWSKI Krzysztof 257Grupa Biegowa 65GDAŃSKM-502M 3200:27:53.20+00:10:385:3410,8
33GAWRYLCZYK Maciej 221WEJHEROWOM-601M 3300:27:55.55+00:10:405:3510,7
34SZYDŁOWSKI Gaweł 315GDAŃSKM-187M 3400:27:59.45+00:10:445:3510,7
35PEŁSZYŃSKI Jacek 330GDAŃSKM-409M 3500:29:27.30+00:12:125:5310,2
36BENERT Jan 204OTOMINM-602M 3600:29:50.45+00:12:355:5810,1
37BŁAWAT Michał 206GDANSKM-4010M 3700:30:07.10+00:12:526:0110,0
38JACHOWICZ Dariusz 332M-503M 3800:30:29.75+00:13:146:059,8
39SZYCA Dariusz 274GDAŃSKM-3016M 3900:30:36.75+00:13:216:079,8
40BURDA Robert 208SportEVOGDAŃSKM-504M 4000:31:40.15+00:14:256:209,5
41SKWIERAWSKI Wojciech 271PapajGDAŃSKM-188M 4100:32:13.20+00:14:586:269,3
42KIEŁBASA Wojciech 110GO AUTOGDAŃSKM-505M 4200:32:54.85+00:15:406:349,1
43SIKORA Rafał 316BORKOWOM-4011M 4300:33:13.50+00:15:586:389,0
44STUŻYŃSKI Tomasz 273SPIE Sport TeamGDAŃSKM-4012M 4400:34:22.75+00:17:076:528,7
45KUSIAK Włodzimierz 240GDAŃSKM70+1M 4500:34:40.50+00:17:256:568,7
46CHWALISZ Leszek 213Parkrun RumiaRUMIAM70+2M 4600:36:02.05+00:18:477:128,3
47TYMIŃSKI Krzysztof 181GDAŃSKM70+3M 4700:36:16.90+00:19:027:158,3
48ŚMIGAJ Mirosław 276GDYNIAM-603M 4800:39:58.10+00:22:437:597,5
49KULCZYCKI Jan 238GDAŃSKM70+4M 4900:47:11.55+00:29:569:266,4
50PAŁASZ Edmund 252RUMIAM70+5M 5000:51:16.40+00:34:0110:155,9
Znaleziono 50 wynik(ów)