Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2019-08-17 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 772 |
Wystartowało : | 618 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 615 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open K | Open M | Drużyna | Drużyna Mistrzostwa Polski Strażacy | Rodzina K+K | Rodzina K+M | Rodzina M+M | Mieszkaniec Powiatu Polickiego K | Mundurowi K | Pracownik Grupy Azoty K | Przełajowe Mistrzostwa Polski Strażaków Kobiet | Przełajowe Mistrzostwa Wojewódzkie Strażaków Kobiet | Żandarmeria Wojskowa K | Mieszkaniec Powiatu Polickiego M | Mundurowi M | Pracownik Grupy Azoty M | Przełajowe Mistrzostwa Polski Strażaków Mężczyzn | Przełajowe Mistrzostwa Wojewódzkie Strażaków Mężczyzn | Żandarmeria Wojskowa M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Finish_All 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARAŃSKI Przemysław | 1401 | KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów | TRZEBIATÓW | M1 16-29 | 00:00:01 | 00:20:56 | |
2 | PRZEKOPOWICZ Bartosz | 928 | Wojsko polskie/teamszwarc | STARGARD | M1 16-29 | 00:00:02 | 00:21:26 | |
3 | PLESNER Krzysztof | 1283 | Jrg3 szczecin | STARGARD | M3 40-49 | 00:00:02 | 00:21:51 | |
4 | JAROSIŃSKI Dawid | 1342 | Kp psp myślibórz | MYŚLIBÓRZ | M3 40-49 | 00:00:01 | 00:21:57 | |
5 | GREGUŁA Wojciech | 1422 | M2 30-39 | 00:00:03 | 00:22:32 | |||
6 | RUDZIŃSKI Jacek | 952 | Kw psp szczecin | GRYFINO | M4 50-59 | 00:00:01 | 00:22:33 | |
7 | DETTLAFF Adam | 1379 | Kp psp wejherowo | GOSZCZYNO | M2 30-39 | 00:00:03 | 00:22:43 | |
8 | WÓJCIK Paweł | 1381 | Kp psp wejherowo | DĘBOGÓRZE | M1 16-29 | 00:00:02 | 00:23:02 | |
9 | IWKO Maciej | 676 | Kw psp gorzów wlkp. | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M2 30-39 | 00:00:01 | 00:23:05 | |
10 | KULA Dawid | 769 | Ożw szczecin | WIERZCHOWO | M1 16-29 | 00:00:57 | 00:23:13 | |
11 | RUDZIŃSKI Jakub | 953 | Sa psp | GRYFINO | M1 16-29 | 00:00:01 | 00:23:33 | |
12 | KUPIS Hubert | 775 | Akademia marynarki wojennej | OPOCZNO | M1 16-29 | 00:00:01 | 00:23:39 | |
13 | MAZUR Emiliusz | 1427 | Km psp koszalin | DARŁOWO | M3 40-49 | 00:00:02 | 00:23:50 | |
14 | ZYGMUNT Tomasz | 1140 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:04 | 00:23:51 | ||
15 | PAWŁOWSKI Kamil | 899 | Ocr team włocławek | CHOCEŃ | M1 16-29 | 00:00:04 | 00:24:04 | |
16 | ROSZKOWSKI Marcin | 1383 | Kp psp wejherowo | WEJHEROWO | M2 30-39 | 00:00:00 | 00:24:37 | |
17 | HOŁYŃSKI Leszek | 672 | Wieczorne bieganie w szczecinie | PRZECŁAW | M2 30-39 | 00:00:03 | 00:24:52 | |
18 | GRZESIK Eugeniusz | 1255 | Km psp koszalin | KOSZALIN | M4 50-59 | 00:00:04 | 00:24:57 | |
19 | ROGOWSKI Andrzej | 1393 | Skb dzik | POLICE | M2 30-39 | 00:00:03 | 00:25:01 | |
20 | SKOWYRA Arkadiusz | 979 | Rungryf gryfice | PŁOTY | M2 30-39 | 00:00:09 | 00:25:49 | |
21 | KAMIŃSKI Antoni | 1428 | TRZEBIATÓW | M5 60+ | 00:00:01 | 00:26:25 | ||
22 | GRYGORCEWICZ Jan | 654 | POLICE | M4 50-59 | 00:00:05 | 00:26:29 | ||
23 | KAMIŃSKI Sławomir | 1343 | Kmp świnoujście | TRZEBIATÓW | M2 30-39 | 00:00:03 | 00:26:52 | |
24 | KORDYS Michał | 740 | 23. baza lotnictwa taktycznego | WIŚNIEW | M1 16-29 | 00:00:03 | 00:27:18 | |
25 | BUŁAWA Michał | 563 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:10 | 00:27:18 | ||
26 | WAJS Sebastian | 1051 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:17 | 00:27:25 | ||
27 | CHARLEJ Ireneusz | 1336 | Wieczorne bieganie w szczecinie | MIERZYN | M3 40-49 | 00:00:07 | 00:27:48 | |
28 | WÓJCIK Krzysztof | 1093 | BANIE | M2 30-39 | 00:00:11 | 00:28:37 | ||
29 | PYREK Krzysztof | 937 | 1 rblog | WAŁCZ | M2 30-39 | 00:00:09 | 00:28:45 | |
30 | ROJEWSKI Mateusz | 946 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:10 | 00:29:21 | ||
31 | GOŁĘBIEWSKI Tomasz | 642 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:09 | 00:29:23 | ||
32 | MATUSIAK Rafał | 1278 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:10 | 00:29:32 | ||
33 | ZADROŻNY Szymon | 1106 | Wataha wałcz | WAŁCZ | M3 40-49 | 00:00:16 | 00:30:01 | |
34 | GRZYBOWSKI Przemysław | 661 | Kp psp police | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:06 | 00:30:18 | |
35 | KONDELA Paweł | 737 | Aktywne choszczno | CHOSZCZNO | M3 40-49 | 00:00:27 | 00:30:26 | |
36 | GÓRNIAK Dariusz | 1390 | JĘCZYDÓŁ | M4 50-59 | 00:00:02 | 00:30:38 | ||
37 | NĘDZUSIAK Dariusz | 864 | Polkrys team | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | M4 50-59 | 00:00:24 | 00:30:44 | |
38 | ŻELISKO Łukasz | 1124 | 2kpzmot | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:11 | 00:30:54 | |
39 | SZKUTNIK Arkadiusz | 1019 | 2 brygada zmechanizowana | STARGARD | M4 50-59 | 00:00:02 | 00:31:00 | |
40 | KOCZKODAJ Kamil | 733 | SZCZECICN | M2 30-39 | 00:00:28 | 00:31:03 | ||
41 | TOMCZAK Artur | 1038 | Osp ocieszyn | OBORNIKI | M2 30-39 | 00:00:09 | 00:31:04 | |
42 | ZIÓŁKOWSKI Filip | 1118 | 12 batalion dowodzenia ułanów podolskich | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:18 | 00:31:08 | |
43 | KUCZA Szymon | 767 | 2 kpzmot | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:11 | 00:31:29 | |
44 | SKOKOWSKI Jacek | 976 | Śrundunia szczecin | SZCZECIN | M4 50-59 | 00:00:21 | 00:31:54 | |
45 | RASZEWSKI Damian | 941 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:12 | 00:31:55 | ||
46 | ŚWIERCZ Dariusz | 1030 | Watacha wałcz | WAŁCZ | M4 50-59 | 00:00:17 | 00:32:00 | |
47 | ZARĘBA Piotr | 1110 | Kp psp police | POLICE | M2 30-39 | 00:00:08 | 00:32:13 | |
48 | BŁAŻEJEWSKI Wojciech | 543 | STARE CZARNOWO | M2 30-39 | 00:00:30 | 00:32:54 | ||
49 | KASPRZYK Bogdan | 1426 | Km psp koszalin | MŚCICE | M3 40-49 | 00:00:18 | 00:33:12 | |
50 | BILIŃSKI Zbigniew | 536 | SZCZECIN | M4 50-59 | 00:00:35 | 00:33:12 | ||
51 | WRÓBLEWSKI Jarosław | 1098 | Raz szczecin | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:19 | 00:33:25 | |
52 | KURDZIEL Michał | 777 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:53 | 00:33:47 | ||
53 | WIECZOREK Mariusz | 1060 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:34 | 00:34:03 | ||
54 | MAŁOCHA Mariusz | 821 | Dziady ocr | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:26 | 00:34:20 | |
55 | KOZAK Mirosław | 752 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:28 | 00:34:49 | ||
56 | CHUDZIŃSKI Bartosz | 577 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:27 | 00:35:37 | ||
57 | PAWLUŚ Tomasz | 897 | Wolni w biegu | TANOWO | M2 30-39 | 00:00:30 | 00:35:49 | |
58 | NASIADEK Arkadiusz | 862 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:29 | 00:35:51 | ||
59 | SKONECZNY Przemysław | 977 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:54 | 00:38:18 | ||
60 | ŁEMPICKI Maciej | 804 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:14 | 00:38:29 | ||
61 | BILL Łukasz | 537 | Husaria race team szczecinek | BORNE SULINOWO | M2 30-39 | 00:00:56 | 00:41:45 | |
62 | WAJDA Waldemar | 1050 | BORNE SULINOWO | M3 40-49 | 00:00:56 | 00:41:45 | ||
63 | BARSZCZEWSKI Stanisław | 521 | Kpw świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:41 | 00:45:25 | |
64 | BZDAWKA Rafał | 566 | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:41 | 00:45:26 |
Znaleziono 64 wynik(ów)