Organizator : | Rowerowa Brzoza |
Data : | 2019-09-22 |
Miejsce : | Przyłęki-Brzoza |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 247 |
Wystartowało : | 204 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 204 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Drużyny | Drużyny mundurowe | Rodziny | K-Open | Mundur Kobiety | M-Open | Mundur Mężczyźni | Najlepsza Polka | Najlepszy Polak | Mundur K29 | Mundur M29 | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | Mundur K30 | M3 | Mundur M30 | K4 | Mundur K40 | M4 | Mundur M40 | Mundur K50+ | Mundur M50+ | K5 | M5 | K6+ | M6 | M7+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna mundurowa | Rodzina | Drużyna | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NIZIOŁ Katarzyna | 174 | INOWROCŁAW | K3 | 00:00:00 | |||||
2 | SZENK Marta | 3 | BYDGOSZCZ | K3 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:01 | ||||
3 | CHAWAWKO Tomasz | 21 | TC. Team | DĘBNO | M4 | 00:00:01 | ||||
4 | MAŁECKI Jakub | 50 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M4 | 1 Brygada Logistyczna | Bydgoskie Okonie | 00:00:01 | ||
5 | WIWATOWSKI Michał | 134 | PRZYŁĘKI | M4 | Wiwatowscy | 00:00:01 | ||||
6 | KROCHMAL Paweł | 195 | PAWKO RUNNER TEAM | WARSZAWA | M2 | 00:00:01 | ||||
7 | BRZEZIŃSKA Aleksandra | 1 | MKL Toruń | BYDGOSZCZ | K2 | Brzezińscy | 00:00:01 | |||
8 | BRZEZIŃSKI Błażej | 2 | CWZS Zawisza Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | Brzezińscy | 00:00:01 | |||
9 | SIKORA Sylwia | 234 | 1Brygada Logistyczna | BYDGOSZCZ | K4 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:01 | |||
10 | DEROŃ Waldemar | 246 | 1 Brygada Logistyczna | BYDGOSZCZ | M3 | 1 Brygada Logistyczna | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:01 | ||
11 | MAIK Daria | 171 | Luks START Nakło | MROCZA | K2 | 00:00:01 | ||||
12 | JAGODZIŃSKI Mateusz | 45 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M2 | Jagodzińscy | Bydgoskie Okonie | 00:00:01 | ||
13 | NOWAKOWSKA Anna | 158 | Alpimade Team | INOWROCŁAW | K2 | 00:00:01 | ||||
14 | WOLNY Piotr | 30 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M5 | Brzoza Biega | 00:00:02 | |||
15 | WIŚNIEWSKI Zbigniew | 31 | Brzoza Biega | OLIMPIN | M5 | Wiśniewski /Szadkowski | Brzoza Biega | 00:00:02 | ||
16 | TUCZYŃSKI Sylwester Leon | 53 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M2 | Bydgoskie Okonie | 00:00:02 | |||
17 | DOMAN Janusz | 64 | UKS Szbla Brzoza | BRZOZA | M6 | 00:00:02 | ||||
18 | MAĆKOWSKI Maciej | 67 | 1986 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:02 | ||||
19 | SZLINGER Jakub | 138 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:02 | |||||
20 | KOTULA Sławomir | 177 | 1987 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:02 | ||||
21 | MIKA Oskar | 197 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M4 | Bydgoskie Okonie | 00:00:02 | |||
22 | KRAMARZ Aleksander | 216 | WARSZAWA | M2 | Kramarz | 00:00:02 | ||||
23 | GÓRNY Maciej | 249 | PACKMAN TEAM | GRUPA | M4 | CSLog | CSLog | 00:00:02 | ||
24 | RATAJCZYK Przemysław | 103 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz\KP PSP Aleksandrów Kujawski | ZAKRZEWO | M2 | KP PSP Aleksandrów Kujawski | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:02 | ||
25 | BŁASZAK Łukasz | 172 | 'BUBA' Solec Kujawski | SOLEC KUJAWSKI | M3 | 00:00:02 | ||||
26 | KRAMARZ Nikodem | 207 | WARSZAWA | M2 | Kramarz | 00:00:02 | ||||
27 | FROM Piotr | 208 | CSLog | GRUPA | M3 | CSLog | 00:00:02 | |||
28 | PAWŁOWSKI Tomasz | 56 | ZIELONKA | M2 | PAWŁOWSKI | 00:00:02 | ||||
29 | ETTINGER Paweł | 191 | BYDGOSZCZ | M3 | ZK Potulice | 00:00:02 | ||||
30 | JAGIEŁA Jarosław | 156 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | Jagieła | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:02 | ||
31 | POLAŃSKI Tomek | 256 | B4SPORT TEAM | M4 | 00:00:02 | |||||
32 | STACHOWICZ Wiesław | 27 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M4 | Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych | Brzoza Biega | 00:00:02 | ||
33 | KOWALCZYK Marek | 29 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M4 | Brzoza Biega | 00:00:02 | |||
34 | KRUSZKA Łukasz | 94 | Ryszard Ochódzki | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:02 | ||||
35 | CZEPEK Aleksander | 83 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M6 | Brzoza Biega | 00:00:03 | |||
36 | CHOLEWIŃSKI Dariusz | 100 | Huragan Miedzyń | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:03 | ||||
37 | TUCHOLSKI Bartłomiej | 125 | Bydgoskie okonie | BYDGOSZCZ | M2 | Bydgoskie Okonie | 00:00:03 | |||
38 | WADELSKI Maciej | 129 | 1 Brygada Logistyczna | BYDGOSZCZ | M3 | 1 Brygada Logistyczna | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:03 | ||
39 | MICHALIK Joanna | 152 | BYDGOSZCZ | K3 | 00:00:03 | |||||
40 | ŁUCZAK Paweł | 162 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M5 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:03 | |||
41 | MAGDZIARZ Jakub | 167 | Kancelaria HMM | PRZYŁĘKI | M3 | Magdziarz | 00:00:03 | |||
42 | RACZYŃSKI Krzysztof | 176 | Biegajacy Filozof Team | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:03 | ||||
43 | TORCHALSKI Krzysztof | 253 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M6 | Run Pasja | 00:00:03 | |||
44 | PALACZ Wioletta | 115 | BYDGOSZCZ | K4 | 00:00:03 | |||||
45 | GÓRSKI Marian | 210 | Jastrząb Ruda Śląska | SOLEC KUJAWSKI | M6 | 00:00:03 | ||||
46 | BIAŁEK Dawid | 248 | 1 Brygada Logistyczna | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M3 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:03 | |||
47 | OLKOWSKI Jurek | 124 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | M6 | 00:00:03 | ||||
48 | KIEŁPIKOWSKI Patryk | 145 | KORONOWO | M3 | 00:00:03 | |||||
49 | ANTKOWIAK Bartosz | 203 | TRISPACE/TREK | BYDGOSZCZ | M3 | TRISPACE/TREK | 00:00:03 | |||
50 | SERWACZAK Grzegorz | 232 | CSLog | GOLUB-DOBRZYŃ | M3 | CSLog | 00:00:03 | |||
51 | SKWIOT Stanisław | 38 | Taka RYBA | GDAŃSK | M5 | Taka RYBA | 00:00:03 | |||
52 | DOBOSZ Maciej | 119 | ZK Potulice | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M3 | ZK Potulice | 00:00:04 | |||
53 | BUZALSKI Robert | 84 | ORANGE POLSKA | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:04 | ||||
54 | TOMCZYK Agata | 120 | SLA POLONIA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K3 | 00:00:04 | ||||
55 | DURCZAK Jerzy | 130 | Bydgoskie Okonie | BIAŁĘ BŁOTA | M3 | 00:00:04 | ||||
56 | NIEDBALSKI Przemysław | 141 | Pałuki Running Team | ŻNIN | M4 | Pałuki Running Team | 00:00:04 | |||
57 | LEWICKI Konrad | 150 | Żandarmii z Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:04 | ||||
58 | PIKUL Andrzej | 165 | KWP Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | KWP Bydgoszcz | 00:00:04 | |||
59 | DROZDOWSKI Marcin | 175 | TRZEMIĘTOWO | M3 | 00:00:04 | |||||
60 | JOACHIMIAK Kinga | 179 | SGB-BANK S.A. | MROCZA | K3 | 00:00:04 | ||||
61 | FOTYN Patryk | 219 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:04 | |||||
62 | RATAJ Zuzanna | 222 | KS Polonia Bydgoszcz SLA | POZNAŃ | K3 | Rataj | 00:00:04 | |||
63 | OLSZEWSKI Arkadiusz | 254 | INOWROCŁAW | M3 | Inowrocław Biega | 00:00:04 | ||||
64 | SIKORA Antoni | 104 | Żniński Klub Biegacza 1992 | GĄSAWA | M7+ | 00:00:04 | ||||
65 | KLUSZCZYŃSKI Robert | 173 | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:04 | |||||
66 | WIĘCKOWSKI Dariusz | 86 | AMS Triathlon | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:04 | ||||
67 | JAGIEŁA Bartosz | 157 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | Jagieła | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:04 | ||
68 | KOWALSKA Angelika | 206 | TRISPACE/TREK | PRZYŁĘKI | K3 | TRISPACE/TREK | 00:00:04 | |||
69 | ELIAS Francisco | 255 | M4 | NFIO NATO | 00:00:04 | |||||
70 | KUŚNIEREK Bartosz | 95 | Pałuki Running Team | ŻNIN | M3 | Pałuki Running Team | 00:00:04 | |||
71 | BARCZAK Piotr | 28 | BIAŁE BŁOTA | M5 | Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych | 00:00:05 | ||||
72 | TOCZKIEWICZ Kaja | 79 | BRZOZA | K1 | Toczkiewicz | 00:00:05 | ||||
73 | JUCHACZ Michał | 85 | Dziki z Balczewa | INOWROCŁAW | M4 | 00:00:05 | ||||
74 | POPIELA Maksymilian | 166 | SGB-BANK | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:05 | ||||
75 | SIKUT Arkadiusz | 170 | 12WOG | TORUŃ | M4 | 12 WOG | 12 WOG | 00:00:05 | ||
76 | DZIĘGIELEWSKA Grażyna | 10 | Grażka | TORUŃ | K5 | 00:00:05 | ||||
77 | ŁOPUSZYŃSKI Rafał | 217 | 12WOG | TORUŃ | M4 | 12 WOG | 00:00:05 | |||
78 | KARPINSKI Paweł | 89 | JACEWO | M4 | Karpinscy | 00:00:05 | ||||
79 | CHOJNACKI Krzysztof | 231 | Krzysztof Chojnacki | NIEMCZ | M5 | 00:00:05 | ||||
80 | ZAROSA Kamila | 35 | Gersy biegają | BYDGOSZCZ | K4 | 00:00:05 | ||||
81 | KUBIAK Sławomir | 63 | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:05 | |||||
82 | TOCZKIEWICZ Piotr | 78 | BRZOZA | M4 | Toczkiewicz | 00:00:06 | ||||
83 | SYNAKIEWICZ Tomasz | 180 | SGB-BANK S.A. | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:06 | ||||
84 | LISEWSKI Piotr | 182 | niezrzeszony | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:06 | ||||
85 | PIECHOWIAK Jacek | 215 | SZUBIN | M4 | 00:00:06 | |||||
86 | SZOPINSKA Justyna | 239 | SEROCK | K3 | 00:00:06 | |||||
87 | DAWIDOWICZ Maciej | 233 | BRZOZA | M4 | 00:00:06 | |||||
88 | WIŚNIEWSKI Leszek | 118 | Brzoza | BRZOZA | M5 | 00:00:06 | ||||
89 | BIERNACKI Sławomir | 181 | BIAŁE BŁOTA | M3 | 00:00:06 | |||||
90 | JAGODZIŃSKA Magdalena | 44 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | K2 | Jagodzińscy | Bydgoskie Okonie | 00:00:06 | ||
91 | PAWŁOWSKI Radosław | 55 | ZIELONKA | M5 | OZ JFTC | PAWŁOWSKI | 00:00:06 | |||
92 | KARPINSKA Anna | 88 | JACEWO | K3 | Karpinscy | 00:00:06 | ||||
93 | RYBAK Remigiusz | 143 | Bike U Up | BIAŁE BŁOTA | M4 | 00:00:06 | ||||
94 | GURDAK Leszek | 243 | BYDGOSZCZ NA START | TUR | M4 | 00:00:06 | ||||
95 | SZADKOWSKI Tomasz | 201 | POZNAŃ | M3 | Wiśniewski /Szadkowski | 00:00:06 | ||||
96 | WOJCIECHOWSKA Emilia | 109 | BYDGOSZCZ | K4 | KWP Bydgoszcz | Wojciechowscy | 00:00:07 | |||
97 | WOJCIECHOWSKI Jarosław | 110 | BYDGOSZCZ | M4 | Wojciechowscy | 00:00:07 | ||||
98 | KUNKE Tomasz | 65 | 13WOG Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M4 | 13 WOG GRUDZIĄDZ | 00:00:07 | |||
99 | AUGUSTYNOWICZ Andrzej | 111 | RCI Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | RCI Bydgoszcz | Augustynowicz | RCI Bydgoszcz | 00:00:07 | |
100 | WIŚNIEWSKI Wojciech | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:07 | ||||||
101 | WIDŹGOWSKI Przemysław | 135 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:07 | |||||
102 | GŻYL Mikołaj | 154 | janusze triathlonu 'exodus' team | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:07 | ||||
103 | MALEC Karol | 227 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:07 | |||||
104 | ANGIEL Władysław | 230 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M7+ | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:07 | |||
105 | STACHNIUK Klaudia | 245 | BYDGOSZCZ | K1 | STACHNIUK | 00:00:07 | ||||
106 | GEHRKA Marcin | 209 | CSLog | CHEŁMNO | M2 | CSLog | 00:00:07 | |||
107 | WASILEWSKI Mirosław | 214 | OrkaMastersIława | ILAWA | M4 | CSLog | CSLog Grupa | 00:00:07 | ||
108 | ŻUCHOWSKI Dariusz | 247 | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:07 | |||||
109 | BOROWICZ Anna | 205 | BYDGOSZCZ | K3 | OZ JFTC | 00:00:07 | ||||
110 | ANDRYSZAK Vanessa | 24 | Brzoza Biega | NOWA WIEŚ WIELKA | K1 | Brzoza Biega | 00:00:07 | |||
111 | ŚLEFARSKI Marcin | 97 | BIAŁE BŁOTA | M3 | 00:00:07 | |||||
112 | RÓŻYCKI Sławomir | 23 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M5 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:08 | |||
113 | KRYGIER Mirosława | 81 | KS Sokół Gąsawa | GĄSAWA | K5 | 00:00:08 | ||||
114 | MRÓZ Violetta | 82 | KS Sokół Gąsawa | DREWNO | K4 | 00:00:08 | ||||
115 | KRYSZTOFIAK Robert | 102 | BRZOZA | M4 | 00:00:08 | |||||
116 | WRÓBLEWSKA Dagmara | 133 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K3 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:08 | |||
117 | MALAK Robert | 142 | Niez | BIAŁE BŁOTA | M4 | 00:00:08 | ||||
118 | ANDRZEJEWSKI Ryszard | 164 | Żółtokrólewscy | BYDGOSZCZ | M7+ | 00:00:08 | ||||
119 | KUŹMIŃSKA Maryla | 25 | Brzoza Biega | BRZOZA | K3 | Brzoza Biega | 00:00:08 | |||
120 | MROZIK Andrzej | 190 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:08 | |||||
121 | DĘBSKI Jan | 155 | Sołtys | SUCHARZEWO | M6 | 00:00:08 | ||||
122 | WALIGÓRA Karolina | 26 | Brzoza Biega | KOBYLARNIA | K4 | Brzoza Biega | 00:00:08 | |||
123 | DE VIRION Aleksandra | 57 | Koty3!\Taka RYBA | GDAŃSK | K4 | Taka RYBA | 00:00:08 | |||
124 | SIEJEK Błażej | 62 | ZIELONKA | M3 | 00:00:08 | |||||
125 | GADOMSKA Maria | 33 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K6+ | RUN BYDGOSZCZ | 00:00:09 | |||
126 | WYDRZYŃSKA Katarzyna | 242 | Soleccy biegacze | SOLEC KUJAWSKI | K5 | 00:00:09 | ||||
127 | MUSIAŁ Artur | 127 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:09 | |||||
128 | NIEDBALSKA Anna | 147 | Pałuki Running Team | ŻNIN | K4 | 00:00:09 | ||||
129 | DZIĘCIOŁOWSKI Przemysław | 250 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:09 | |||||
130 | ZUPA Wojciech | 211 | SISU-OWB team | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:09 | ||||
131 | RICHTER Jacek | 42 | Taka RYBA | GDAŃSK | M4 | Taka RYBA | 00:00:09 | |||
132 | TRZECIAK Robert | 159 | 12WOG | TORUŃ | M4 | 12 WOG | 00:00:09 | |||
133 | KANIA Daniel | 98 | BYDGOSZCZ | M4 | KANIA | 00:00:09 | ||||
134 | GLIWKA Artur | 123 | Gliwek | INOWROCŁAW | M3 | 00:00:10 | ||||
135 | PODSIEDLIK Zbigniew | 161 | 22 ODN | ŻOŁĘDOWO | M4 | 22 ODN | 00:00:10 | |||
136 | LEWANDOWSKA Izabela | 112 | BYDGOSZCZ | K3 | 00:00:10 | |||||
137 | GRABOWSKA Marlena | 113 | BYDGOSZCZ | K3 | 00:00:10 | |||||
138 | ROMIANOWSKA Agnieszka | 114 | BYDGOSZCZ | K4 | 00:00:10 | |||||
139 | AUGUSTYNOWICZ Aurelia | 116 | RCI Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K4 | RCI Bydgoszcz | Augustynowicz | RCI Bydgoszcz | 00:00:10 | |
140 | GAJZLER Jerzy | 213 | Bartodzieje | BYDGOSZCZ | M6 | 00:00:10 | ||||
141 | BARCZAK Agnieszka | 41 | 1981 | LUDZISKO | K3 | 00:00:10 | ||||
142 | SKORUPKA Radek | 193 | Ulung Team | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:10 | ||||
143 | NAMIEŚNIK Krzysztof | 39 | KrzysieKN | INOWROCŁAW | M4 | 00:00:10 | ||||
144 | GRODEK Krzysztof | 66 | 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy | GRUDZIĄDZ | M5 | 13 WOG GRUDZIĄDZ | 00:00:11 | |||
145 | SAWICKA Agnieszka | 251 | GOLUB-DOBRZYŃ | K2 | Sawiccy | 00:00:11 | ||||
146 | STRÓŻYK Grażyna | 126 | BYDGOSZCZ | K2 | 00:00:11 | |||||
147 | BĄKOWSKI Dawid | 199 | Dawid Bąkowski | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:11 | ||||
148 | LEWANDOWSKI Andrzej | 204 | POTULICE | M5 | ZK Potulice | 00:00:11 | ||||
149 | RATAJ Maciej | 220 | ŁOCHOWO | M4 | Rataj | 00:00:11 | ||||
150 | RATAJ Krzysztof | 221 | KS Polonia Bydgoszcz | POZNAŃ | M3 | Rataj | 00:00:11 | |||
151 | KRETOWICZ Piotr | 235 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:11 | |||||
152 | JENDRZEJCZAK Dawid | 236 | BARCIN | M3 | Jendrzejczak | 00:00:11 | ||||
153 | JENDRZEJCZAK Robert | 237 | BARCIN | M2 | Jendrzejczak | 00:00:11 | ||||
154 | SAWICKI Michał | 117 | BYDGOSZCZ | M3 | Sawiccy | 00:00:11 | ||||
155 | PIONTEK Elżbieta | 87 | BYDGOSZCZ | K6+ | 00:00:11 | |||||
156 | STERNAL Tomasz | 189 | ROJEWO | M5 | STERNAL | 00:00:11 | ||||
157 | MARĆ Agnieszka | 241 | BYDGOSZCZ | K4 | 00:00:11 | |||||
158 | PASZKIET Witold | 36 | BYDGOSZCZ | M6 | 00:00:11 | |||||
159 | ROSŁOŃSKA Kinga | 37 | BYDGOSZCZ | K3 | 00:00:11 | |||||
160 | GRUBA Jacek | 48 | BRZOZA | M5 | 00:00:12 | |||||
161 | RASZTUBOWICZ Daniel | 146 | Podgórz Toruń | BYDGOSZCZ | M4 | 56 Baza Lotnicza | 00:00:12 | |||
162 | MRÓZ Gabriela | 196 | Muks Podkarpacie Jedlicze | JEDLICZE | K2 | 00:00:12 | ||||
163 | JAGIELNICKA Magdalena | 224 | BYDGOSZCZ | K4 | Madzilla | 00:00:12 | ||||
164 | STACHNIUK Przemek | 187 | OZ JFTC | BYDGOSZCZ | M4 | OZ JFTC | 00:00:12 | |||
165 | WYKRZYKOWSKI Andrzej | 140 | 13 WOG Grudziądz | CHEŁMNO | M6 | 13 WOG GRUDZIĄDZ | 00:00:12 | |||
166 | MARĆ Robert | 240 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:12 | |||||
167 | WOJANOWSKI Zbigniew | 71 | 13 WOG Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M6 | 13 WOG GRUDZIĄDZ | 13 WOG | 00:00:12 | ||
168 | WOJANOWSKA Maryla | 72 | 13 WOG Grudziądz | GRUDZIĄDZ | K6+ | 13 WOG GRUDZIĄDZ | 00:00:12 | |||
169 | BRZOZOWSKI Jarosław | 32 | BRZOZA TRI TEAM | BRZOZA | M5 | 00:00:13 | ||||
170 | KUZIEMSKI Jacek | 121 | 13WOG | GRUDZIĄDZ | M5 | 13 WOG GRUDZIĄDZ | 00:00:13 | |||
171 | OSTRZYCKI Sławomir | 194 | BYDGOSZCZ | M3 | KM PSP Bydgoszcz | 00:00:13 | ||||
172 | SIWIAK-STARZYŃSKA Joanna | 223 | SICIENKO | K4 | 00:00:13 | |||||
173 | WOJTYSIAK Dorota | 218 | Fordonrunners | BYDGOSZCZ | K3 | 00:00:13 | ||||
174 | JĘDRA Andrzej | 132 | ZŁOTNIKI | M4 | 00:00:13 | |||||
175 | BYSTRZYŃSKI Jan | 226 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:13 | |||||
176 | KURTYSIAK Roman | 139 | IWsp SZ | BYDGOSZCZ | M5 | Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych | 00:00:14 | |||
177 | KRYMER Agnieszka | 153 | BYDGOSZCZ | K4 | 00:00:14 | |||||
178 | ADAMSKI Łukasz | 169 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:14 | |||||
179 | DOBOSZ Kamil | 183 | BYDGOSZCZ | M3 | 56 Baza Lotnicza | 00:00:14 | ||||
180 | MAKUCH-DOBOSZ Urszula | 184 | 12WOG | BYDGOSZCZ | K4 | 12 WOG | 12 WOG | 00:00:14 | ||
181 | ŚCIBAK Wojciech | 198 | OZ JFTC | BYDGOSZCZ | M3 | OZ JFTC | 00:00:14 | |||
182 | RUSZKIEWICZ Łukasz | 107 | PRZYŁĘKI | M3 | 00:00:14 | |||||
183 | STERNAL Elżbieta | 188 | ROJEWO | K4 | Sternal | 00:00:14 | ||||
184 | MAGDZIARZ Katarzyna | 192 | PRZYŁĘKI | K3 | Magdziarz | 00:00:14 | ||||
185 | SZTEJKA Damian | 60 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:14 | |||||
186 | NOWAK Natalia | 128 | BYDGOSZCZ | K1 | Fundacja Wielka Rodzina | 00:00:15 | ||||
187 | KLOSKOWSKI Adam | 163 | Iwsp Sz Bydgoszcz | CHOJNICE | M3 | Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych | 00:00:15 | |||
188 | JANKOWSKI Tomasz Michał | 105 | Run Delfin Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M5 | Jankowski | 00:00:15 | |||
189 | JANKOWSKI Maciej | 106 | Run Delfin Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M1 | Jankowski | 00:00:15 | |||
190 | LANGE Waldemar | 212 | OZ JFTC | BYDGOSZCZ | M5 | OZ JFTC | 00:00:15 | |||
191 | KAMIŃSKI Artur | 77 | 13 WOG | GRUDZIĄDZ | M5 | 13 WOG GRUDZIĄDZ | 00:00:15 | |||
192 | SZYMAŃSKA Alicja | 58 | Fundacja Wielka Rodzina | BYDGOSZCZ | K3 | 00:00:15 | ||||
193 | SZTEJKA Jolanta | 59 | PGB Sportowa Paczka | BYDGOSZCZ | K4 | 00:00:15 | ||||
194 | STANKIEWICZ Dariusz | 49 | Ból to ściema | MAKSYMILIANOWO | M5 | 00:00:16 | ||||
195 | GRUBA Paweł | 108 | BRZOZA | M3 | 00:00:16 | |||||
196 | GMYS Tomasz | 185 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:16 | |||||
197 | LEWANDOWSKA Agnieszka | 40 | BYDGOSZCZ | K3 | 00:00:16 | |||||
198 | BOŻEK Mariusz | 200 | BRZOZA | M5 | 00:00:16 | |||||
199 | DRÓŻDŻ Malgorzata | 202 | BRZOZA | K3 | 00:00:16 | |||||
200 | KIEŁB Jakub | 228 | BIAŁE BŁOTA | M4 | ... | 00:00:16 | ||||
201 | KĘSIK Roman | 69 | 13 WOG Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M5 | 13 WOG GRUDZIĄDZ | 00:00:16 | |||
202 | NITKA Ireneusz | 96 | Luks start Nakło, | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M4 | ZK Potulice | Nitka | 00:00:16 | ||
203 | GMYS Jakub | 186 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:17 | |||||
204 | JULLY Arkadiusz | 61 | BRZOZA | M4 | 00:00:17 |
Znaleziono 204 wynik(ów)