Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking; Urząd Miasta i Gminy Biały Bór |
Data : | 2020-10-10 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 42.195 km |
Zgłoszonych : | 37 |
Wystartowało : | 33 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 33 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Sztafeta Mieszana | Sztafeta Kobieca | Sztafeta Mieszana 60+ | Sztafeta Męska
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Laps_1 4.2km | Laps_2 8.4km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MARCZAK Tomasz ROMANOWICZ Piotr KUBIAK Przemysław RAJEWSKI Sebastian | 2 | KS IDMAR RACING TEAM | MOSINA | Sztafeta Męska | 00:25:30 | 00:51:44 | |||
2 | KUŹMICZ Adam NACZK Leonard DREWA Marian TOPOREK Rafał | 7 | POLIPACK TEAM GWE | MASZEWKO | Sztafeta Męska | 00:25:31 | 00:51:49 | |||
3 | POLKOWSKI Piotr ŚWIDEREK Marcin ZABŁOCKI Karol BIELAWSKI Leszek | 4 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | Sztafeta Męska | 00:25:56 | 00:52:41 | |||
4 | BRZOZOWSKI Piotr NAKONIECZNY Grzegorz LUDWICZAK Andżelika OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 20 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | Sztafeta Mieszana | 00:25:56 | 00:53:00 | |||
5 | KACPRZAK Sławomir MARCZAK Krzysztof KRAJEWSKA Hanna SZYMSKA Małgorzata | 19 | NORDIC WALKING POLAND II | JUSTYNÓW | Sztafeta Mieszana | 00:26:03 | 00:53:08 | |||
6 | DELĄG Jakub KRAWĘTEK Agnieszka PRZYBYŁEK Maria SKURNICA Marcin | 18 | NORDIC WALKING POLAND I | JEMIELNIK-KOLONIA | Sztafeta Mieszana | 00:26:09 | 00:53:14 | |||
7 | GRABOWSKI Jacek TELEGA Małgorzata GRABOWSKA Bożena STĘPIEŃ Andrzej | 15 | LKS ZANTYR II SZTUM | SZTUM | Sztafeta Mieszana | 00:27:56 | 00:56:45 | |||
8 | FRĄCKOWIAK Mateusz FRĄCKOWIAK Roman PALIWODA Katarzyna LICAU Agnieszka | 21 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN II | SZCZECIN | Sztafeta Mieszana | 00:27:13 | 00:57:14 | |||
9 | SZYMAŃSKI Stefan WALESZKO Andrzej TRZCIŃSKI Franciszek NETKOWSKI Wojciech | 5 | PASJA NORDIC WALKING 2 | WARSZAWA | Sztafeta Męska | 00:28:14 | 00:57:34 | |||
10 | OSTROCHALSKA Aleksandra NACZK Wiktoria KACZMAREK Maja KRÓLIKOWSKA Krystyna | 26 | POLIPACK TEAM GWE | WEJHEROWO | Sztafeta Kobieca | 00:28:39 | 00:58:17 | |||
11 | GIBAS Asia GIBAS Sławek GODZIŃSKA Dorota GODZIŃSKI Paweł | 13 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | Sztafeta Mieszana | 00:29:11 | 00:58:57 | |||
12 | KONCEWICZ Marek STRYCZYŃSKI Piotr NIETUPSKI Dariusz OLEJKO Radek | 8 | ELITE TEAM | GDYNIA | Sztafeta Męska | 00:29:31 | 01:00:01 | |||
13 | CIESIELSKI Jerzy GRACZYK Tomasz ŻBIKOWSKI Ryszard ŁUKASIK Michał | 1 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | Sztafeta Męska | 00:30:34 | 01:00:15 | |||
14 | KOLMETZ Katarzyna LEJKOWSKA Mirela PONKA Barbara WAWRZYNIAK Anna | 28 | POLIPACK TEAM GWE | GOWINO | Sztafeta Kobieca | 00:29:56 | 01:00:34 | |||
15 | KOŁPAK Jan TRYBA Zdzisław MALINOWSKA Grażyna GRUSZKA Barbara | 16 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | Sztafeta Mieszana 60+ | 00:30:01 | 01:00:35 | |||
16 | KRUKOWSKA Magdalena SYTA Anna KRUKOWSKA Anna MIKUSZEWSKA Barbara | 34 | SŁODKIE BABECZKI | DRZONOWO | Sztafeta Kobieca | 00:30:09 | 01:00:46 | |||
17 | OLSZEWSKI Ryszard TABOR Leszek KOŁPAK Irena HALIK-LEWANDOWSKA Jadwiga | 37 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | Sztafeta Mieszana 60+ | 00:29:55 | 01:00:46 | |||
18 | RUDAWSKI Maciej DREWNOWSKA Barbara JANIK Maciej WOŁK Beata | 14 | ZASAPANI | PIŁA | Sztafeta Mieszana | 00:30:10 | 01:01:21 | |||
19 | MALINOWSKA Monika LANGMESER Kinga SZALECKA Grażyna RUCZYŃSKA Ewa | 31 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | Sztafeta Kobieca | 00:30:40 | 01:01:22 | |||
20 | OCYSEK Zygmunt HRYNDIO Jerzy GÓRECKA Iwona GAZDA Dorota | 12 | STADION ŚLĄSKI | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Sztafeta Mieszana | 00:30:46 | 01:01:40 | |||
21 | PANEK Aneta FARON Monika NOWY Katarzyna BRYGAŁA Agata | 35 | ELITE TEAM | GDAŃSK | Sztafeta Kobieca | 00:30:31 | 01:01:59 | |||
22 | DAROSZEWSKA Krystyna CHABROS Agnieszka NIEWIADOMSKA Zofia PRACKA Katarzyna | 25 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | Sztafeta Kobieca | 00:31:27 | 01:03:43 | |||
23 | KRIGER Roman KACZMAREK Jarosław KACZMAREK Zofia NOWAK Aleksandra | 11 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | PAPOWO TORUŃSKIE | Sztafeta Mieszana | 00:31:22 | 01:03:45 | |||
24 | KEPA Andrzej PIETRZYK Paulina SZYNKIEWICZ Katarzyna JASIŃSKI Cezary | 22 | BIEGOLAS KOSZALIN I PRZYJACIELE | SIANÓW | Sztafeta Mieszana | 00:31:27 | 01:04:00 | |||
25 | PIETRUSEWICZ Joanna MUSIATOWICZ Aleksandra OMARSKA Grażyna WALESZKO Anna | 29 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | Sztafeta Kobieca | 00:31:52 | 01:04:47 | |||
26 | KORPAL Cezary KOPCZEWSKI Dariusz WIECZORKOWSKA Dagmara POKŁADOWSKA Joanna | 17 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | Sztafeta Mieszana | 00:32:52 | 01:05:11 | |||
27 | SUPROŃ Izabela KORBYLSKA Aleksandra KLEINSZMID Marta STAŚ Adrianna | 30 | BIAŁOBORSKIE KUNY | BIAŁY BÓR | Sztafeta Kobieca | 00:32:09 | 01:05:43 | |||
28 | KASZUBA Adriana ADAMOWICZ Renata OLSZYŃSKA Marzena LATOS Małgorzata | 32 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | Sztafeta Kobieca | 00:33:11 | 01:06:37 | |||
29 | SZOTT Renata SADOWSKA Karolina PIETRZAK Dominika KARCZEWSKA Edyta | 33 | WYCHODZĘ Z KIJKAMI | KOSZALIN | Sztafeta Kobieca | 00:33:11 | 01:06:50 | |||
30 | JÓŹWIAK Łukasz STAWICKI Marek PRACKI Wojciech LUBAŃSKI Tomasz | 3 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | Sztafeta Męska | 00:33:57 | 01:07:55 | |||
31 | BACHANEK Katarzyna CIESIELSKA Renata ŻBIKOWSKA Małgorzata JANCY Anita | 23 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | Sztafeta Kobieca | 00:33:20 | 01:08:10 | |||
32 | WESNER Harald REKOWSKI Kacper MÓRAWSKA Zdzisława ZAKRZEWSKA Iwona | 9 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | Sztafeta Mieszana | 00:34:28 | 01:08:57 | |||
33 | ADAMCZYK Aleksandra GIERSZEWSKA Magdalena ŚMIGIEL Magdalena DĄBROWSKA Romualda | 27 | KRĘPA TEAM | KRĘPA SŁUPSKA | Sztafeta Kobieca | 00:35:29 | 01:10:29 |
Znaleziono 33 wynik(ów)