IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 14 KM
IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 14 km
Zgłoszonych : 315
Wystartowało : 288
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 288
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
14km
Czas
brutto
14km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BOLECHOWSKA Dominika 3301ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRABKA-ZDRÓJK401K 100:00:0201:28:00.0501:28:02.70 6:179,5
2MALECKA-LEŃ Patrycja 3150STAJNIA BALONARZESZÓWK402K 200:00:0401:30:17.4001:30:22.10+00:02:196:269,3
3WOJCIESZAK Katarzyna 3262ŚCO BIEGAKIELCEK403K 800:00:2801:35:55.1001:36:23.40+00:08:206:518,8
4GRABARCZYK Ilona 3069LESZNOK404K 1100:00:0801:39:41.6001:39:50.05+00:11:477:078,4
5ZAJĄC Marzena 3269ŁĘCZNAK405K 2300:00:0501:46:01.6001:46:06.75+00:18:047:347,9
6KOTOWICZ Iwona 3277BOGUCHWALAK406K 3000:00:1101:50:16.5001:50:28.40+00:22:257:527,6
7DOBEK Halina 3038GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEK407K 3100:00:0601:50:49.7001:50:55.80+00:22:537:547,6
8PLISZKO Anna 3192AUGUSTÓWK408K 3500:00:1901:52:59.3001:53:19.00+00:25:168:047,4
9BALAWEJDER Anna 3001KROSNOK409K 3800:00:1801:55:35.9501:55:54.20+00:27:518:157,3
10PIOTROWSKA Anna 3190WARSZAWAK4010K 4000:00:1501:56:18.9001:56:34.00+00:28:318:187,2
11KUBALA Alicja 3116KALISZK4011K 4500:00:0801:58:50.2501:58:58.85+00:30:568:297,1
12WLACHOS Monika 3291RADOSNY DOM SENIORAŁÓDŹK4012K 4900:00:0502:01:22.7502:01:28.50+00:33:258:406,9
13MAGER Olga 3141RZESZÓWK4013K 5000:00:1402:02:16.1502:02:30.55+00:34:278:446,9
14KIERUZALSKA Małgorzata 3308CHEŁMK4014K 5100:00:2102:02:14.5502:02:36.25+00:34:338:436,9
15SZYMKIEWICZ Ewa 3244MIĘDZYRZECZK4015K 5300:00:0702:02:30.7502:02:38.40+00:34:358:456,9
16SLIWINSKA Katarzyna 3225RZESZÓWK4016K 5400:00:2002:02:20.0502:02:40.15+00:34:378:446,9
17BZDUŁA Bogumiła 3024KRZESZOWICEK4017K 5700:00:2102:04:49.3502:05:10.60+00:37:078:546,7
18KUŚ Małogrzata 3303KRAKÓWK4018K 5800:00:0302:06:52.0502:06:55.85+00:38:539:036,6
19BIELECKA Beata 3009TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA/MORSY SPOD MŁYNATOMASZÓW LUBELSKIK4019K 5900:00:1102:06:50.4002:07:02.30+00:38:599:036,6
20PRZYJEMSKA Dorota 3197PIGŻAK4020K 6200:00:0502:09:16.8502:09:22.20+00:41:199:146,5
21KAPUSTA-WESOŁOWSKA Marta 3087KKM KALORYFERKRAKÓWK4021K 6300:00:0902:09:26.6002:09:35.80+00:41:339:146,5
22MATŁOSZ Ewa 3157STRZYŻÓWK4022K 6700:00:0502:10:57.4002:11:03.10+00:43:009:216,4
23SERAFIN Monika 3220MARATOŃCZYK DĘBICAZAWIERZBIEK4023K 7100:00:0902:13:04.8002:13:14.25+00:45:119:306,3
24RYŻYŃSKA Agnieszka 3214CHEŁM BIEGACHEŁMK4024K 7200:00:2002:13:10.2002:13:30.85+00:45:289:306,3
25NICIEJA Anna 3168KRAKOWK4025K 7500:00:1602:14:11.7502:14:28.70+00:46:269:356,3
26LIPIŃSKA Beata 3128TYCZYNK4026K 8200:00:3002:18:47.6502:19:17.90+00:51:159:546,1
27SARNA Agata 3219WKURW_TEAMTYCZYNK4027K 8300:00:3002:18:47.9502:19:18.15+00:51:159:546,1
28KLISOWSKA Anna 3094SZCZĘSNEK4028K 8500:00:2902:18:57.3502:19:26.55+00:51:239:556,0
29HYBIŃSKA Joanna 3284LUBANK4029K 8600:00:0702:19:33.5502:19:40.55+00:51:379:586,0
30BUJNOWSKA Sylwia 3020MIĘDZYRZECZK4030K 8700:00:0702:19:33.0502:19:40.70+00:51:389:586,0
31RAKOCZY Anna 3208SOSNOWIECK4031K 9100:00:1602:22:32.9502:22:49.35+00:54:4610:105,9
32DZIADCZYK Teresa 3043ZAKRZÓW TURAWSKIK4032K 9300:00:2602:27:33.8502:28:00.15+00:59:5710:325,7
33STYKAŁA Magdalena 3229BUKOWIECK4033K 9700:00:0602:31:53.5002:31:59.80+01:03:5710:505,5
34PYTEL Anna 3202IZBICKO W BIEGUOTMICEK4034K 10000:00:2802:45:55.7002:46:23.70+01:18:2111:515,1
35SZYPULSKA Katarzyna 3245SKS CHMIELOWICEOPOLEK4035K 10100:00:2802:46:05.2502:46:33.35+01:18:3011:515,1
36JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 3315GLIWICEK4036K 10200:00:3702:46:48.9002:47:26.20+01:19:2311:545,0
37KOLASIŃSKA Joanna 3099BYDGOSZCZK4037K 10500:00:1903:15:10.4503:15:29.75+01:47:2713:564,3
38HAFFKE Sylwia 3076CEKCYNK4038K 10600:00:3803:16:09.9003:16:47.95+01:48:4514:004,3
39POGORZELSKA Boguslawa 3194WIECZFNIA KOŚCIELNAK4039K 10800:00:1803:17:36.9503:17:55.25+01:49:5214:064,3
40LITWIN Joanna 3292DĘBICAK4040K 11000:00:2703:26:46.1503:27:13.35+01:59:1014:464,1
41SOKOŁOWSKA Magdalena 3299PRUSZKÓWK4041K 11300:00:3203:30:01.6503:30:33.90+02:02:3115:004,0
42PACUŁA-CHWASTA Monika 3178NIZINYK4042K 11400:00:1603:34:20.0003:34:36.20+02:06:3315:183,9
43PAPROCKA Ewa 3181WARSZAWAK4043K 11500:00:3103:40:58.6003:41:29.95+02:13:2715:473,8
44GRONCZEWSKA Agnieszka 3072ROLLINGWARSZAWAK4044K 11800:00:2503:47:00.3003:47:25.85+02:19:2316:123,7
45SKARBOWSKA Izabela 3221RAK'N'ROLLWARSZAWAK4045K 11900:00:2503:47:00.8503:47:26.40+02:19:2316:123,7
46ZIOŁA Sabina 3274WROCŁAWK4046K 12200:00:3603:47:14.8003:47:51.40+02:19:4816:133,7
47SZMIT Iwona 3237SMOLECK4047K 12300:00:3603:47:15.1503:47:51.70+02:19:4916:133,7
48GÓRKA Agnieszka 3068PIKULICEK4048K 12400:00:1403:54:27.3503:54:41.70+02:26:3916:443,6
49ZAŁĘSKA Renata 3270TBDRASZYNK4049K 12700:00:1304:27:32.5004:27:45.80+02:59:4319:063,1
50MICHAŁEK Sylwia 3158RAK'N'ROLLPIASECZNOK4050K 12800:00:2405:14:15.8505:14:40.20+03:46:3722:262,7
51ŁUCZAK Anna 3134RAK'N'ROLLMARIANÓWK4051K 12900:00:2405:14:20.9005:14:44.90+03:46:4222:272,7
Znaleziono 51 wynik(ów)