IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 26 KM
IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 26 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 449
Wystartowało : 401
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 394
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 13km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP1_Roztoki
13km
   
1DAMIĘCKI Jan 2043MASAKRA KLUB SPORTOWYWARSZAWAM4000:00:00
1CZERNIAK Artur 2040MASAKRAWARSZAWAM5000:00:00
3KIPER Maciej 2128JAROSŁAWSKI BIEGACZJAROSŁAWM4000:00:0101:05:53
4SZMIST Szymon 233235 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY SANOKZRĘCINM4000:00:0101:11:07
5ZABA Igor 2434JW 3940CZELADŹM3000:00:0101:19:37
6GŁUSZKO Przemysław 2446SOLINA TEAMBEREZKAM3000:00:0101:32:53
7HOŁUB Wacław 2096JAROSŁAWSKI BIEGACZJAROSŁAWM5000:00:0101:33:12
8GÓRECKI Krzysztof 2080PIASECZNOM5000:00:0101:55:00
9RUPIŃSKI Krzysztof 2290KONSTANCIN-JEZIORNAM2000:00:0201:14:36
10MORAWA Mateusz 2436LACHO TEAMKRAKÓWM4000:00:0201:14:56
11PORADA Kacper 2275ŁUKAWIECM2000:00:0201:15:08
12KURKIEWICZ Krzysztof 2175NIEPOŁOMICE BIEGAJAKRAKÓWM4000:00:0201:19:36
13CHLIPAŁA Marek 2021JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0201:40:13
14PASIEKA Agnieszka 2248KB ATHLETIC ZRECINKROSNOK4000:00:0201:40:18
15MACHTAŁOWICZ Szymon 2198ŁÓDŹM3000:00:0201:41:00
16KAMSKA Małgorzata 2121GAMBAZ TEAMGLIWICEK3000:00:0201:41:34
17LEWANDOWSKA Karolina 2425WARSZAWAK3000:00:0202:29:33
18NABIAŁEK Krzysztof 2227JADÓWM5000:00:0302:10:06
19MATYJASZCZYK Kamil 2212ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAM3000:00:0301:20:09
20WRÓBEL Kamil 2395KAMIL WRÓBELKOŃSKIEM3000:00:0301:27:46
21KORNAK Dariusz 2145SAMURAJMUNINAM4000:00:0301:31:34
22ZIMNICKI Daniel 2410STALOWE ŁOSIEMICHÓWM4000:00:0301:31:36
23DROZDEK Kacper 2050KOBYLANKAM2000:00:0301:36:13
24LEWCZUK Norbert 2187EDYTA LEWANDOWSKA TEAM/ BIEGACZE POMAGACZEŁOSICEM3000:00:0301:39:55
25ŁĄCZNY Marcin 2196LUBLINM3000:00:0301:41:00
26KASPRZYK Michał 2123KROSNOM2000:00:0301:42:25
27KITOWSKA Anna 2441FOREVER TEAM / GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4000:00:0301:42:31
28LIS Paweł 2194WARSZAWAM4000:00:0301:45:40
29SKROBEK Karolina 2302VEGE RABBITSRUDNIKIK4000:00:0301:46:03
30SZMIST Jadwiga 2333K.B ATHLETIC ZRĘCINSZCZEPANCOWAK4000:00:0301:49:40
31MIEDZINSKI Piotr 2215MSD RUNNING CLUBŁOMIANKI DOLNEM5000:00:0301:51:33
32GĘBSKI Sławomir 2071KKM KALORYFERKRAKÓWM5000:00:0401:59:13
33WĘGLIŃSKI Mikołaj 2370JAROCINM3000:00:0401:14:54
34DEMBOWSKI Tomasz 2044STALOWA WOLAM2000:00:0401:22:21
35CZERCHAWSKI Janusz 2428SIEMIANICEM5000:00:0401:24:17
36WRONECKA Emilia 2394ALCHEMIA BIEGANIAKATOWICEK2000:00:0401:26:31
37WARĘCKA Katarzyna 2360ARTURKUREK.PRO TEAMLESKOK3000:00:0401:26:34
38FURS Teodor 2065PIERDZĄCE ZAJĄCECISNAM4000:00:0401:26:34
39KORZONEK Marcin 2146SPRINT GORZYCEGORZYCEM4000:00:0401:26:51
40MIKUŚKIEWICZ Piotr 2219PIOTRIMONIABIEGACHMIELNIKM4000:00:0401:31:31
41NOWOSADZKI Wojciech 2238KROSNOM4000:00:0401:36:55
42ŁUCJANEK Justyna 2197KAJA TEAMWARSZAWAK4000:00:0401:41:57
43DZIAMENTSYEVA Viyaleta 2056JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK3000:00:0401:46:36
44FOLTA Jan 2058GRUPA BIEGOWA ZARSZYNZARSZYNM5000:00:0501:57:32
45KORDOS Elżbieta 2144KKM KALORYFERKRAKÓWK4000:00:0501:59:16
46RESZKA Marek 2283DRUŻYNA SZPIKULUBLINM3000:00:0501:19:48
47WOŹNIAK Jakub 2389SPRINT GORZYCEGORZYCEM2000:00:0501:26:53
48BEŚKA Michał 2006SPRINT GORZYCEGORZYCEM3000:00:0501:29:56
49MARCHEWICZ Marek 2204SUBCARPATHIA RANDOM RUNNERSSKOPANIEM3000:00:0501:36:57
50DZIOREK Tomasz 2057SPRINT GORZYCEGORZYCEM3000:00:0501:39:25
51JACHYMEK Bartłomiej 2099JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM4000:00:0501:40:43
52SIKORA Grzegorz 2299KKM KALORYFERKRAKÓWM4000:00:0501:51:29
53GAŁAZIN Tomasz 2066CASREXZĄBKIM4000:00:0502:14:30
54GNICH Natalia 2073STANISŁAWÓWK2000:00:0601:58:29
55KOTFICA Paulina 2150GVTŚWIEBODZICEK3000:00:0601:20:12
56DEC Piotr 2470:)LUBYCZA KRÓLEWSKAM5000:00:0601:27:28
57PIKUL Grzegorz 2267GDAŃSK OSOWA BIEGAPOŁOMIAM3000:00:0601:33:37
58TOPOROWSKI Mariusz 2353LUBLINM3000:00:0601:36:44
59PUTYRA Gabriela 2279WARSZAWAK2000:00:0601:46:54
60SMOLIŃSKI Mateusz 2303WARSZAWAM2000:00:0601:50:23
61NEUMANN Maksymilian 2234IŁAWAM2000:00:0602:44:58
62TURKOWSKI Maciej 2355SIEDLCEM5000:00:0701:59:31
63KOWALIK Piotr 2152TRAWNIKI BIEGAJĄTRAWNIKI KOLONIAM3000:00:0701:33:28
64UJMA Stanisław 2358PRZEWORSKM6000:00:0701:46:46
65FARON Agnieszka 2417100 MILES OF BESKID WYSPOWY/ PRZEHYBA TRAIL TEAMGOŁKOWICE DOLNEK3000:00:0701:48:05
66NOWICKI Michael 2237100 MILES OF BESKID WYSPOWYGOŁKOWICE DOLNEM4000:00:0701:48:06
67HABA Konrad 2092KRAKÓWM3000:00:0701:51:03
68KUREK Stanisław 2174KRAKÓWM4000:00:0802:01:59
69BOROWSKI Robert 2013MRĄGOWOM3000:00:0802:08:28
70HEJNAR Jakub 2094SZCZEPAŃCOWAM4000:00:0801:15:41
71TELESZ Elżbieta 2348BARYCZKAK3000:00:0801:20:35
72KURZYDŁO Michał 2179WAR TEAMNOZDRZECM2000:00:0801:36:52
73RYNDUCH Renata 2292KRAKÓWK4000:00:0801:37:09
74SEROKA Piotr 2296ŁAŃCUTM4000:00:0801:40:48
75DRĄŻEK Sławomir 2049FAJSŁAWICEM5000:00:0801:44:08
76IZDEBSKI Mariusz 2429OSV TEAM OLKUSZDĄBROWA GÓRNICZAM5000:00:0801:44:59
77BUDZIASZEK Agnieszka 2015EFFI RUN TEAMKRAKÓWK2000:00:0801:47:57
78KACZMARSKI Wojciech 2116WARSZAWAM5000:00:0801:55:04
79BOROWIEC Konrad 2011-TRAWNIKIM3000:00:0802:17:31
80KOZIOŁ Joanna 2160DĘBICAK3000:00:0902:02:37
81BĘTKOWSKI Tomasz 2007CASREXWARSZAWAM4000:00:0902:06:44
82RYBARCZYK Kamil 2291ŁÓDŹM3000:00:0901:27:34
83KOZAKOWSKI Marcin 2156WARSZAWAM3000:00:0901:33:07
84KURZYDŁO Krzysztof 2178WAR TEAMNOZDRZECM3000:00:0901:36:51
85GRZELAK Jakub 2087ŁÓDŹM3000:00:0901:41:28
86KWIECIEŃ Paweł 2181RZESZÓWM3000:00:1001:28:49
87FORMA Bartosz 2059PROSZOWICEM4000:00:1001:40:03
88DRABIK - SŁOMKA Małgorzata 2048ŁYCZANKAK3000:00:1001:47:10
89SOBCZYŃSKI Paweł 2305PEESWARSZAWAM4000:00:1001:48:55
90KRZYŻAK Łukasz 2168BOCHNIAM4000:00:1001:49:32
91BARANSKI Jarek 2004RADOMM3000:00:1001:49:38
92MAŁGORZATA Modelska 2202AZS AWF MASTERSKRAKÓWK3000:00:1002:19:38
93GRABOWSKA Gosia 2082WARSZAWAK4000:00:1101:57:38
94HRYCIUK Katarzyna 2098EKOBIEGIWARSZAWAK4000:00:1102:02:47
95KOPEĆ Beata 2143NOCNY BÓR TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3000:00:1102:11:30
96SZMIGIEL Maciej 23311ON1 TEAMŁÓDŹM3000:00:1102:13:08
97FRĄCZ Sebastian 2430NOCNY BÓR TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:1101:37:35
98JAWORSKA Sylwia 2109NOCNY BÓR TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3000:00:1102:45:11
99MILEWSKI Konrad 2220KODAMROZYM3000:00:1102:44:37
100CIESZYŃSKI Jerzy 2032GŁOGOWOM6000:00:1102:19:12
101BURY Marek 2017KATOWICEM5000:00:1201:59:06
102ROGE Michał 2287ŁÓDŹM3000:00:1202:13:07
103STEPANIAK Grzegorz 2311SWOBODAGRUSZOWAM4000:00:1201:41:41
104KUKLA Marcin 2172RYSIK RUNNERSWARSZAWAM5000:00:1201:42:58
105CHOJNACKI Mikołaj 2025WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM4000:00:1201:49:07
106WAWRO Szymon 2366KRAKÓWM3000:00:1201:49:19
107GORCZYCA Dorota 2075LUBLINK4000:00:1201:52:37
108SAPKO Paulina 2295NOCNY BÓR TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3000:00:1202:45:11
109PIOTROWSKI Marek 2448LEGNICAM5000:00:1202:54:06
110STEPANIUK Adam 2312BIEGAMY DZISIAJ? WIERZBICAWIERZBICA-OSIEDLEM4000:00:13
111TOMCZYK Grzegorz 2351PALARNIA KAWY GREGORIOSTRZYŻÓWM3000:00:1302:07:43
112STRAŻYC Iwona 2316PUŁAWYK3000:00:1302:10:30
113PAZDYK Andrzej 2258NOWY SĄCZM4000:00:1301:27:48
114MAZUR Tomasz 2214ELPOLACOGORZYCEM3000:00:1301:30:46
115OSICA Łukasz 2244ŚWIĘTOCHŁOWICEM3000:00:1301:38:12
116GRZYWACZ Wojciech 2088FARTLEK GOGORZYCEM5000:00:1301:39:14
117KONIECZNY Mariusz 2419AGONA W&MŁAŃCUTM5000:00:1301:39:31
118ĆMIELIŃSKI Tomasz 2423KW KRAKÓWWARSZAWAM4000:00:1301:40:39
119KURPISZ-KASPRZAK Magda 2177NA PSI UROKGDYNIAK3000:00:1402:07:20
120MADEJ Anna 2201VEGE RUNNERSKATOWICEK4000:00:1401:38:10
121ZWOLIŃSKI Mariusz 2412WARSZAWAM4000:00:1401:38:32
122TAPEREK Marta 2345NOWY DWÓR MAZOWIECKIK3000:00:1401:40:49
123BARAN Kamil 2003JAROSŁAWM3000:00:1401:42:16
124FRANKOWSKI Piotr 2061WARSZAWAM4000:00:1401:47:24
125TAPEREK Mariusz 2346NOWY DWÓR MAZOWIECKIM4000:00:1401:52:04
126POPIOŁEK Jacek 2273BIEGUSIEM.PLGĄSIORYM4000:00:1403:06:01
127MATUSIAK-TRENDAK Daria 2209EKIPA Z BARAKÓWPIASTÓWK3000:00:1402:22:13
128ZIN Jacek 2411RZESZÓWM4000:00:15
129ŻMUDKA Bartek 2414RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4000:00:1501:58:31
130TWARDOWSKI Krzysztof 2356AMATORWROCLAWM5000:00:1501:43:09
131POPIOŁEK Piotr 2274GARWOLINM3000:00:1503:06:02
132JAGODZIŃSKI Hubert 2100DZIK KOMANDOMOSZCZENICAM3000:00:1503:31:14
133WOZNIAK Radoslaw 2388BIELANY WROCŁAWSKIEM5000:00:1502:24:07
134CHMIELEWSKI Witold 2022MICHAŁOWICEM4000:00:1602:01:42
135MATUSIK-SKALSKA Renata 2210ŻUKI W BŁOCIEDZIEWKIK4000:00:1602:03:34
136DOMOSŁAWSKI Paweł 2046WROCŁAWM5000:00:1602:13:08
137SZAFRAŃSKI Tomasz 2325EKIPA Z BARAKÓWPIASTÓWM3000:00:1601:55:01
138DOMOSŁAWSKA Joanna 2045WROCŁAWK4000:00:1601:56:37
139KUŹMA Przemek 2180%WARSZAWAM3000:00:1602:19:27
140LASEK Krzysztof 2183RUN FOREST, RUN!RZESZÓWM3000:00:1602:29:35
141OLESIŃSKA Joanna 2420DRUŻYNA JEDYNKIKNURÓWK4000:00:1701:57:37
142WYSOCKI Rafał 2396KKM KALORYFERKRAKÓWM4000:00:1702:06:39
143WITEK Łukasz 2381BIEG PO ZDRÓJJAWORZEM4000:00:1701:26:42
144WARAKSA Tomasz 2359VEGE RUNNERSWARSZAWAM3000:00:1701:35:12
145KOŁODZIEJCZYK Maciej 2138FIZJO-SPORTŁĘCZNAM4000:00:1701:55:40
146ZYDEK - ŚWIĆ Katarzyna 2437DZIK KOMANDOŁÓDŹK2000:00:1703:31:10
147LAUKS Jan 2184DZIK KOMANDOPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM2000:00:1703:31:16
148PAWLAK Wojciech 2255TRUCHTAMSOBIETRAILOWOCIEPLEWOM4000:00:1702:24:38
149WÓJCIK Kamila 2432LACHO TEAMKRAKÓWK4000:00:1801:59:08
150LIANA Tomasz 2189KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYM2000:00:1801:46:14
151GODLEWSKI Paweł 2431BIAŁYSTOKM3000:00:1801:51:26
152WIĄCKIEWICZ Dominika 2372DZIK KOMANDOŁÓDŹK3000:00:1803:31:12
153GLINKOWSKA Monika 2072KRAKÓWK3000:00:1802:14:52
154KĘDZIOR Grzegorz 2125BIECZM2000:00:1802:20:55
155KAMINIK MICHALCZAK Anna 2118DREAMTEAMSZYDŁOWIECK3000:00:1802:21:13
156SAGANOWSKI Adam 2293AZS GDAŃSKGDAŃSKM4000:00:1802:24:36
157CUPAK Łukasz 2035DŁUGOŁĘKAM3000:00:1901:59:09
158CHROMIK Krzysztof 2027WROCŁAWM4000:00:1901:57:54
159TAJAK Bartłomiej 2344STRZESZYNM3000:00:1901:40:46
160WIĘCEK Marek 2376RKS HUWDURANIŻÓWM2000:00:1901:41:52
161KUCZBORSKI Jarosław 2170HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM4000:00:1901:45:50
162LIBRONT Jakub 2190KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYM3000:00:1901:46:23
163ZAMOJSKI Sebastian 2406ZDYSZANI.PLPODDĘBICEM4000:00:1901:46:46
164OCIEPKA Sebastian 2239LATAJĄCY CYRK / PEAK TIMEKRAKÓWM4000:00:1901:47:22
165CZARTORYJSKI Darek 2038BIAŁYSTOKM3000:00:1901:51:37
166PAUSZEK Marlena 2443LUCKY TEAMWĄGROWIECK5000:00:2002:06:12
167GUZ Marcin 2090CHEŁMM4000:00:2001:43:09
168WASIK Marta 2364EDC RUNNERSWARSZAWAK3000:00:2001:54:50
169KĘDRA Agnieszka 2124RZESZÓWK3000:00:2001:56:10
170KUKLA Elzbieta 2171PWC RUNNING TEAMWARSZAWAK5000:00:2002:18:23
171PAUSZEK Roman 2445LUCKY TEAMWĄGROWIECM5000:00:2101:59:40
172ZGÓRSKI Maciej 2408WKURW_TEAMBYDGOSZCZM4000:00:2102:13:20
173CIEŚLA Krzysztof 2033RZESZÓWM3000:00:2101:36:52
174KOT Dawid 2148RZESZÓWM2000:00:2101:36:52
175SURÓWKA Franciszka 2324RUNNERS TEAM NYSAPACZKÓWK6000:00:2101:49:34
176SZYMAŃSKI Piotr 2339RYKOWISKO TEAMGOSTYNINM4000:00:2101:50:23
177ZAWADZKI Piotr 2407RYKOWISKO TEAMPŁOCKM3000:00:2101:50:25
178BANASZEWSKI Łukasz 2001STASZÓWM3000:00:2101:50:35
179GRZYWIŃSKA Joanna 2089KWIDZYNK4000:00:2102:26:43
180GIEMZA Paweł 2447GNOJNOM3000:00:2202:03:16
181KOZACZUK Maria 2155LUBLINK4000:00:2201:44:47
182ZAKRZEWSKI Olaf 2402ANTYLOOPYJÓZEFOSŁAWM4000:00:2202:27:01
183PASZKOWSKA Katarzyna 2250BYDGOSZCZK4000:00:2202:41:16
184MIERCZYK Agnieszka 2216WARSZAWAK4000:00:2301:59:19
185SUDER Michal 2321BEZNAPINYWARSZAWAM4000:00:2301:59:20
186CHORBIŃSKA Paulina 2026NOWA WOLAK3000:00:2302:05:12
187PELCZAR Jakub 2261,-)PIASECZNOM3000:00:2302:05:12
188DZIADCZYK Jarosław 2053ZAKRZÓW TURAWSKIM4000:00:2301:41:41
189SZCZEPANEK Sylwester 2329BEARDIE WEARDIESIEDLISKAM4000:00:2301:46:33
190SURÓWKA Wiktoria 2323RUNNERS TEAM NYSAPACZKÓWK2000:00:2301:49:34
191POPCZYK Piotr 2272ŻERNICAM4000:00:2302:26:21
192ZAKRZEWSKA Anna 2401ANTYLOOPYJÓZEFOSŁAWK4000:00:2302:26:53
193KAPICA Katarzyna 2421ZAMOŚĆK3000:00:2302:37:48
194SZANIAWSKI Marcin 2326WARSZAWAM3000:00:2401:37:59
195SOCHA Aleksandra 2307WARSZAWAK3000:00:2401:39:31
196PŁAZA Piotr 2269KROSNOM4000:00:2401:43:55
197REMISZEWSKI Pawel 2282AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAM3000:00:2401:46:54
197GÓRSKI Krzysztof 2081ŁOMŻAM3000:00:2401:46:55
199KAMIŃSKA Katarzyna 2120MAJDAN KRÓLEWSKIK3000:00:2401:54:06
200SZELĄG Iwona 2330GLIWICEK3000:00:2402:30:43
201SIPIERA Tomasz 2300GIEBUŁTÓWM4000:00:2402:30:44
202SOCHA Justyna 2306PRUSZCZ GDAŃSKIK2000:00:2502:04:25
203NARODOWICZ Błażej 2230KĘPAM2000:00:2501:43:13
204KURCEWICZ Kamila 2173WROCŁAWK3000:00:2501:49:14
205GRYGO Krzysztof 2085AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAM6000:00:2501:56:24
206KUROWSKI Paweł 2176ŁOMŻAM4000:00:2501:56:25
207CHYCZEWSKI Robert 2030ŁÓDŹM4000:00:2601:27:09
208KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 2137KS VICTORIA TRZEBINIACHRZANÓWM4000:00:2601:41:03
209ZIELIŃSKI Paweł 2409RUCH IZBICAKRASNYSTAWM4000:00:2601:43:08
210MILLER Marek 2221RUN ŁDZŁÓDŹM4000:00:2601:43:31
211WLACHOS Piotr 2382ŁÓDŹM4000:00:2601:43:34
212STĘPIEŃ Daria 2314ŻORYK3000:00:2602:16:01
213FRUK Natalia 2063GLIWICEK3000:00:2602:17:29
214FRUK Kamil 2064GLIWICEM3000:00:2602:17:30
215GUZIŃSKA Ola 2091ZĄBKIK4000:00:2702:13:46
216GROCHAL Marcin 2083KS KOŚCIELEC CHRZANÓWCHRZANÓWM4000:00:2701:39:56
217GROCHALA Kornel 2084RZESZÓWM2000:00:2701:49:10
218OSADNIK Anna 2243MAFIA TEAMLISÓWK4000:00:2702:29:03
219DRAB Magda 2047CHCE CI SIĘ?BLACHOWNIAK3000:00:2702:29:04
220WIŚNIEWSKA Agnieszka 2379CZEWARUN TIMCZĘSTOCHOWAK3000:00:2702:29:04
221BORKOWSKA Ewa 2010ZŁOTÓWK6000:00:2703:22:59
222JÓŹWIK Artur 2110BIEGAM, BO BIEGAM :)WARSZAWAM4000:00:2802:10:53
223JAMROZ Dawid 2104CAŁA NAPRZÓDTOMICEM4000:00:2801:49:12
224PRZEBINDA Renata 2278RUNONLINECZERNICHÓWK5000:00:2801:56:07
225MIŻEJEWSKA Marta 2224CROSSFIT CZĘSTOCHOWAKONOPISKAK3000:00:2802:29:05
226KOLASA Przemysław 2136WADOWICEM3000:00:2901:26:54
227WIATRZYK Tomasz 2371TELETYNM3000:00:2901:45:49
228BYSZEWSKI Filip 2020TARNOWSKIE GÓRYM2000:00:2903:01:04
229SOBCZAK Adam 2304ŁÓDZ RUN CREW JAKO TEAMŁÓDŹM3000:00:30
230STOPYRA Urszula 2315DĘBNOK3000:00:3001:37:14
231LIS Piotr 2193FOX CRAFT WELDŁÓDŹM3000:00:3001:37:23
232ZAJDEL-SOBCZAK Zuzanna 2400ŁÓDŹRUNCREWŁÓDŹK3000:00:3001:49:41
233LIPSKI Paweł 2192ŁÓDŹ RUN CREWŁÓDŹM4000:00:3001:53:28
234HAIDUK Dawid 2093TARNOWSKIE GÓRYM2000:00:3003:26:56
235CHODUN Marek 2023LUBLINM4000:00:3101:58:30
236FRANCZAK Wojciech 2060WARSZAWAM5000:00:3101:55:45
237KUFEL Grzegorz 2416STAY ISANELUBLINM3000:00:3202:38:05
238WYSOCKI Tomasz 2397OCHAJORUN&FRIENDSRYBNIKM4000:00:3201:58:14
239CHODUN Agnieszka 2024LUBLINK4000:00:3201:58:31
240BUJAKOWSKI Patryk 2016INFINITY-GYMPROSZOWICEM4000:00:3202:00:21
241KOZIOŁ Darek 2159DĘBICAM3000:00:3202:01:56
242CYTAWA Adrian 2037FIZJO - SPORT ŁĘCZNAŁĘCZNAM2000:00:3201:20:12
243BANCERZ Grzegorz 2002TRAWNIKI BIEGAJĄTRAWNIKIM4000:00:3201:29:06
244SKLEPOWICZ Jacek 2301WARSZAWAM4000:00:3201:52:36
245JANIK Weronika 2105TARNOWSKIE GÓRYK2000:00:3203:26:55
246WILMAŃSKI Dariusz 2377WŁOCŁAWEKM4000:00:3202:20:11
247LEWICKA Aleksandra 2188WARSZAWAK3000:00:3202:27:39
248SAMOĆ Barbara 2294TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK4000:00:3202:31:38
249MOSTEK Marcin 2226WARSZAWAM4000:00:3202:37:50
250ZACHARZYŃSKA Katarzyna 2399ORANGE POLSKALUBLINK3000:00:3302:06:57
251ŚLIŻ Lucyna 2341KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAK4000:00:3301:49:18
252SIERECKI Zbigniew 2298TEAM ZABIEGANEDNI // WOLF TEAMŻELECHÓWM4000:00:3303:05:42
253KOCHANOWSKA Anna 2134CZEWARUN TIMCZĘSTOCHOWAK4000:00:3302:22:01
254BUŚ Grzegorz 2019WARSZAWAM6000:00:3302:27:37
255NOWAK Monika 2236TBDWARSZAWAK4000:00:3302:37:45
256MATYJASZCZYK Barbara 2213ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAK3000:00:3401:57:52
257HILARCZUK Bartłomiej 2095AMIGOSWARSZAWAM2000:00:3401:58:11
258PIETRZAK Joanna 2438KRAKÓWK2000:00:3401:43:33
259ŚLIŻ Piotr 2342WARSZAWAM4000:00:3401:49:23
260KOCHAJ Anna 2133LUBLINK4000:00:3401:51:15
260KOCHAJ Wojciech 2132LUBLINM4000:00:3401:51:20
262MORYC Maciej 2225MAKABI WARSZAWAPOGROSZEW-KOLONIAM4000:00:3401:55:51
263KUBASIEWICZ Artur 2169TBDWARSZAWAM5000:00:3402:57:50
264STRYCHALSKA Anna 2317WARSZAWAK4000:00:3402:27:36
265DZIADURA Damian 2055ARP RUN TEAMTARNOBRZEGM3000:00:3501:56:38
266STACHYRA Bartłomiej 2309LUBLINM2000:00:3501:57:49
267WÓJCICKA Agnieszka 2390ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAK4000:00:3501:57:50
268STACHYRA Andrzej 2308LSBLUBLINM5000:00:3501:58:09
269BROŚ Bożena 2014KLUB BIEGACZA ORANGE POLSKATURKAK4000:00:3501:58:41
270KOŁODZIEJCZYK Marta 2139ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAK4000:00:3501:45:02
271CYPRYŚ Natalia 2036ZAWADZKA TEAM¸ NOCNY BÓR TEAMPOGÓRZEK2000:00:3501:45:36
272CHWISTEK Artur 2028ZABRZEM4000:00:3601:57:39
273RĘKOSIEWICZ-TOKARZ Monika 2286GLOGIVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4000:00:3602:11:20
274NAZIM Tadeusz 2233K.K.M. KALORYERSKAWINAM6000:00:3602:14:08
275GAŁUSZKA Tomasz 2067SKITUROWE BIESZCZADY/GOPRCISNAM4000:00:3601:36:46
276KOWALCZYK Robert 2151ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAM4000:00:3601:45:03
277CHWISTEK Katarzyna 2029ZABRZEK4000:00:3601:46:07
278KRYSTJAŃCZUK Karol 2165ŁĘCZNA BIEGALUDWINM4000:00:3601:46:51
279HOŁYSZ Daniel 2097JAWORZNOM5000:00:3602:57:18
279ŚWIERKOSZ-HOŁYSZ Małgorzata 2343JAWORZNOK4000:00:3602:57:20
281PISZCZ Dariusz 2268RZESZÓWM4000:00:3702:00:46
282WOJTAS Wojciech 2387BIEG PO ZDRÓJJAWORZEM4000:00:3702:09:37
283WITEK Bogdan 2418WATER TEAMBARYCZKAM5000:00:3701:26:14
284KITOWSKI Bartosz 2129GŁOGOVIA 1925 GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:3701:46:56
285KONIKIEWICZ Kamil 2141WARSZAWAM3000:00:3701:48:25
286WÓJCICKI Marcin 2392ŁĘCZNA BIEGA/SOLET RUNNING TEAMŁĘCZNAM4000:00:3701:49:45
287SZATKOWSKA Katarzyna 2327JAKTORÓWK4000:00:3702:17:16
288SZULC Waldemar 2337MODLNICZKAM3000:00:3802:09:19
289FRITZ Wojciech 2062BIEG PO ZDRÓJBIELSKO-BIAŁAM4000:00:3802:09:38
290PARIS Greg 2433JW 3940KATOWICEM4000:00:3801:31:02
291KOWALSKI Aleksander 2153BIELSKO-BIAŁAM4000:00:3801:51:13
292MASZKOWSKI Rafał 2206LUBLINM4000:00:3802:15:22
293MASZKOWSKA Anna 2205LUBLINK4000:00:3802:15:26
294PINTSCHER Paulina 2444EXPRESSMAPRABKA-ZDRÓJK3000:00:3901:58:47
295BABIŃSKA Inga 2422PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK4000:00:3902:03:00
296PAWŁOWSKA Agnieszka 2256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAKRASICZYNK4000:00:3902:05:03
297RADYK Joanna 2280PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK3000:00:3902:12:18
298TYKSIŃSKI Rafał 2357EXPRESSMAPWARSZAWAM4000:00:3901:46:50
299DWORZAŃSKA Anna 2052MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃK3000:00:3902:39:50
300TARKA Konrad 2347MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃM3000:00:3902:39:51
301CIEŚLICKI Mateusz 2034DĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:4001:46:59
302STEPANIUK Joanna 2313BIEGAMY DZISIAJ? WIERZBICAWIERZBICA-OSIEDLEK4000:00:4002:31:50
302PRUSZKOWSKA Katarzyna 2276CHEŁM BIEGA/ CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMK4000:00:4002:31:50
304RORAT Lena 2424CHEŁM BIEGACHEŁMK3000:00:4002:31:52
305PRUSZKOWSKI Mariusz 2277CHEŁM BIEGA/CROSSFITER BOX CHEŁMCHEŁMM4000:00:4002:31:51
306PASZKO Wojciech 2249CHEŁMM3000:00:4101:58:42
307RUPIŃSKA Agnieszka 2289WARSZAWAK2000:00:4102:11:42
308KANCLERZ-MAZURCZUK Monika 2122WISTCHELMK4000:00:4101:38:02
309KRUSZYŃSKI Tomasz 2164CROSSFITTER BOX CHEŁMPOKRÓWKAM4000:00:4101:45:14
310LIPIŃSKI Mateusz 2191WROCŁAWM3000:00:4101:47:20
311WALKOWIAK Joanna 2426MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK3000:00:4102:17:49
312CICHY Roman 2031MUAY RUNNING TEAMZALASEWOM4000:00:4102:17:49
313WASIEWICZ Michał 2363CHORZÓWM3000:00:4102:21:01
314KOZDRÓJ Wioletta 2157DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK4000:00:4202:11:32
315KOZDRÓJ Marcin 2158GRODZISK MAZOWIECKIM4000:00:4202:11:35
316PERLIŃSKI Mirosław 2262ASSECO ACTIVE TEAMRZESZÓWM4000:00:4201:53:37
317PICHER RÓŻYŁO Joanna 2263BIELANY WROCŁAWSKIEK4000:00:4202:23:55
318MIERZWA Szymon 2217KOPALNIA MOCYTARNOBRZEGM3000:00:4302:06:11
319STYSIAŁ Dariusz 2320OSP ROKIETNICAROKIETNICAM4000:00:4301:45:15
320WASZAK Marek 2365RADZIEJÓWM5000:00:4302:16:22
321KACZMARCZYK Natalia 2113WARSZAWAK3000:00:4401:58:38
322KOSTRUCHA Robert 2147BRODNICAM3000:00:4401:59:20
323KILIAN Mariusz 2127BIAŁYSTOKM5000:00:4402:07:27
324BŁASZCZYK-LIPA Dominika 2009BRZEŹNICAK3000:00:4401:44:51
325STAWIŃSKA Maria 2310POZNAŃK2000:00:4402:49:47
326SULIGA Wioletta 2322SOSNOWIECK3000:00:4402:32:58
327BARYGA Mateusz 2005RUN ATLASBUSKO ZDRÓJM4000:00:4402:40:55
328ANDRZEJCZYK Grzegorz 2000KRAKÓWM4000:00:4501:58:13
329GOSZCZYNSKI Piotr 2078CZĘSTOCHOWAM4000:00:4502:01:14
330WIEDERMANN Anita 2374KOBYLANYK3000:00:4501:49:28
331SZUMLAS Anna 2338#SZUMITEAMPOLCHOWOK4000:00:4503:10:46
332WÓJCICKI Damian 2391AKM PROMILEK / PARKRUN OGRÓD SASKI, LUBLINLUBLINM3000:00:4601:43:55
333WIEDERMANN Krzysztof 2373PEDRAFORCAKOBYLANYM4000:00:4601:49:31
334WARZYCHA Krzysztof 2362BYTOMM5000:00:4601:55:36
335CZECHOWSKA Izabela 2039WE TEAMLUBLINK4000:00:4603:18:35
336JAKUBIEC Justyna 2102JASTKÓWK5000:00:4603:18:36
337SZPUNAR Marek 2334ŁAŃCUTM4000:00:4701:26:42
338KOTARBA Mateusz 2149RZESZÓWM3000:00:4701:45:12
339SZUBERT Michał 2336ZABIERZÓWM4000:00:4701:53:01
340WARZYCHA Dawid 2361BYTOMM2000:00:4701:55:37
341GORECKA Aleksandra 2076MARKUSZÓWK2000:00:4702:18:32
342TOPOROWSKI Aleksander 2352GŁOGÓWM3000:00:4802:14:50
343DAURIA Umberto 2427WE RUN CLANWARSZAWAM3000:00:4901:35:53
344PALLACH Lech 2246BIEGAMYRAZEMGDYNIAM4000:00:5101:58:55
345MAŃK Karol 2203WE RUN CLANWARSZAWAM3000:00:5101:36:30
346WENARSKI Grzegorz 2368STAY INSANELUBLINM3000:00:5101:41:53
347DALKE Jowita 2042ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK3000:00:5102:30:30
348WIŚNIEWSKA Kornelia 2380ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK4000:00:5102:30:31
349PIETRUSZEWSKI Bartłomiej 2439WARSZAWAM4000:00:5202:06:12
350MAŚLAK Radosław 2207BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM5000:00:5202:09:27
351MAŚLAK Anna 2208GDYNIAK5000:00:5202:09:31
352WOJEWÓDKA Michał 2386WE RUN CLANWARSZAWAM3000:00:5201:48:57
353MISIUREWICZ Rozanna 2223WE RUN CLANWARSZAWAK3000:00:5201:53:40
354PIETRUSZEWSKA Katarzyna 2440WARSZAWAK4000:00:5202:30:52
355KOPCZYŃSKI Przemek 2142WE RUN CLANSTANISŁAWÓW PIERWSZYM4000:00:5301:50:06
356KOZACZKA Włodzimierz 2154GLIWICEM4000:00:5302:19:01
357WIERCHOŁA Joanna 2375LUBLINK6000:00:5302:26:11
358KRZYSZTOFOWICZ Andrzej 2167WARSZAWAM4000:00:5302:26:40
359POLEK Justyna 2271OPOLEK4000:00:5302:38:25
360MACIEJEWSKA Dominika 2200WE RUN CLANWARSZAWAK2000:00:5401:55:18
361JASIURSKA Jolanta 2107WĘGRÓWK3000:00:5402:24:07
362KRZYSZTOFOWICZ Karolina 2166WARSZAWAK4000:00:5402:24:19
363BOROWIEC Mariusz 2012KOŁOBRZEGM4000:00:5501:55:48
364GOŁOŚ Michał 2074WARSZAWAM3000:00:5502:24:08
365JAREMEK Wojciech 2106ZAMOŚĆM4000:00:5502:40:41
366JASIURSKI Grzegorz 2108SZCZEP DHIGZ W WĘGROWIEWĘGRÓWM4000:00:5602:24:07
367ŁAWROWSKI Adolf 2442KS HARPAGANTARNOBRZEGM6000:00:5701:50:57
368SIKORSKA Agnieszka 2415WARSZAWAK3000:00:5802:09:43
369PIETRZAK Daniel 2265KRAKÓWM2000:01:0001:36:52
370BURZ-PARADOWSKA Jowita 2018BYLE DO METYRZESZÓWK4000:01:0202:20:01
371NAWROT Magdalena 2232J U V E R U NKRAKÓWK4000:01:0202:21:05
372REY Patryk 2285REYRUNNINGTEAMWARSZAWAM2000:01:0203:42:38
373NAWROT Waldek 2231J U V E R U NKRAKÓWM4000:01:0302:20:07
374GEMZIK Agata 2070J U V E R U NKRAKÓWK3000:01:0302:22:14
375KOCOT Aleksandra 2135WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKARZESZÓWK2000:01:0401:59:06
376KŁOS Dariusz 2131KLUB MARATOŃSKI UMK TORUŃTORUŃM5000:01:0603:39:49
377WŁODARCZYK Monika 2384AKTYWNY OSTRZESZÓWOSTRZESZÓWK4000:01:0802:00:06
378WŁODARCZYK Paweł 2383AKTYWNY OSTRZESZÓWOSTRZESZÓWM4000:01:0802:00:06
379KRUCZEK Robert 2163WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKARZESZÓWM5000:01:0802:09:40
380WĄS Monika 2367RZESZÓWK3000:01:0802:09:41
381DZIADECKI Marcin 2054WARSZAWAM4000:01:1101:54:34
382KRAMZA Wojciech 2162KATOWICEM5000:01:1501:40:54
383PARADOWSKI Paweł 2247BIEGAMBOLUBIĘ / BYLEDOMETYRZESZÓWM5000:01:1502:19:47
384ŚCIESZKA Mateusz 2340SUCHA BESKIDZKAM4000:01:4002:06:53
385NAJDER Sebastian 2229SUCHA BESKIDZKAM4000:01:4002:42:05
386LACH Paweł 2182KOSZARAWAM4000:01:4102:06:49
387NAJDER Paulina 2228SUCHA BESKIDZKAK4000:01:4102:42:04
388RÓŻAŃSKI Michał 2288STRYSZÓWM3000:01:4202:06:47
389PELA Dariusz 2260TORUŃM3000:02:1801:38:05
390PELA Olga 2259ŁUBIANKAK3000:02:1801:45:39
391KACZMARCZYK Grzegorz 2114ZABRZEM3000:02:4701:58:04
392KACZMARCZYK Agnieszka 2115ZABRZEK3000:02:4701:58:05
393ORZECHOWSKA Danuta 2241PASJA WARSZAWAWARSZAWAK6000:03:0803:09:34
394ORZECHOWSKI Mieczysław 2242PASJA WARSZAWAWARSZAWAM6000:03:0903:09:34
Niesklasyfikowani
SIERECKA Dorota 2297TEAM ZABIEGANEDNI // WKURW_TEAMŻELECHÓWK40DNF DNF
REY Andrzej 2284REYRUNNINGTEAMWARSZAWAM40DNF DNF
OSIŃSKI Grzegorz 2245KLAUDYNM30DNF DNF
JAKUBOWSKI Pawel 2103ROZALINM30DNF DNF
TRENDAK Paweł 2354EKIPA Z BARAKÓWPIASTÓM30DNF DNF
DUDA Tomek 2051RADIO RODZINAŚLIWICEM50DNF01:59:54 DNF
JUCHNIEWICZ Lidia 2111LIDZBARK WARMIŃSKIK40DNF00:50:34 DNF
Znaleziono 401 wynik(ów)