Organizator : | PFNW |
Data : | 2015-06-20 |
Miejsce : | Jarosławiec |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 33 |
Wystartowało : | 33 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 33 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ĆWIKLIŃSKI Dawid | 124 | THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆ | ŁABISZYN | M 18-29 | 00:00:01 | |||
2 | SORN Łukasz | 139 | CHODZEZKIJAMI | GDYNIA | M 18-29 | 00:00:02 | |||
3 | JANKOWSKI Marcin | 113 | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M 30-39 | 00:00:02 | |||
4 | ŚWIDEREK Ludwik | 128 | IMPERIAL | BIAŁOGARD | M 40-49 | 00:00:02 | |||
5 | SOBOLEWSKI Marek | 141 | KOSZALIN | M 40-49 | 00:00:02 | ||||
6 | JÓŹWIAK Dominik | 111 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M 18-29 | 00:00:02 | |||
7 | DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd | 131 | BIEGAMYRAZEM.PL | GDYNIA | M 50-59 | 00:00:03 | |||
8 | BOGACKI Sławek | 117 | ENERGA NW TEAM | BRZOZÓWKA K/TORUNIA | M 40-49 | 00:00:03 | |||
9 | RACZYŃSKI Kazimierz | 110 | PTTK KOSZALIN | KOSZALIN | M 30-39 | 00:00:03 | |||
10 | STAWNIAK Karol | 121 | UTW ŻNIN | ŻNIN | M 60-69 | 00:00:03 | |||
11 | CZEKAJŁO Franciszek | 127 | TEAM MEPROZET | DREZDENKO | M 60-69 | 00:00:03 | |||
12 | BIAŁK Roman | 114 | GDAŃSK | M 60-69 | 00:00:04 | ||||
13 | JÓŹWIAK Łukasz | 112 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M 40-49 | 00:00:04 | |||
14 | BOJAN Mirosław | 125 | PIĘKNA GÓRA | M 60-69 | 00:00:04 | ||||
15 | NAMSOŁEK Feliks | 137 | GDYNIA | M 70+ | 00:00:05 | ||||
16 | KIJAK Jacek | 130 | NIEZRZESZONY | CHRZANÓW-LUSZOWICE | M 40-49 | 00:00:05 | |||
17 | LIPKO Adrianna | 115 | PENDOLINO | GDYNIA | K 18-29 | 00:00:49 | |||
18 | KURZYŃSKA Natalia | 140 | KOSZALIN | K 30-39 | 00:00:49 | ||||
19 | ŻUCHOWICZ Monika | 123 | DĄBROWA NORDIC TEAM | DĄBROWA GÓRNICZA | K 18-29 | 00:00:49 | |||
20 | MĄKOSA Magdalena | 126 | DĄBROWA NORDIC TEAM | DĄBROWA GÓRNICZA | K 18-29 | 00:00:49 | |||
21 | REJ Anna | 116 | HAJNÓWKA | K 30-39 | 00:00:50 | ||||
22 | PARAFINIUK Krzysztofa | 134 | LKS ZANTYR | SZTUM | K 30-39 | 00:00:50 | |||
23 | STEPCZYŃSKA Angelika | 120 | THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆ | ŁABISZYN | K 30-39 | 00:00:50 | |||
24 | LISEWSKA Jana | 136 | MUMIN TEAM | GDYNIA | K 30-39 | 00:00:50 | |||
25 | KOTAS Brygida | 122 | DĄBROWA NORDIC TEAM | DĄBROWA GÓRNICZA | K 50-59 | 00:00:50 | |||
26 | OLECH Anna | 142 | GDAŃSK | K 30-39 | 00:00:51 | ||||
27 | PIERNICKA Krystyna | 119 | CHWASZCZYNO | K 50-59 | 00:00:51 | ||||
28 | LANGMESSER Regina | 135 | LKS ZANTYR | SZTUM | K 40-49 | 00:00:51 | |||
29 | NERC Dorota | 118 | GDYNIA | K 50-59 | 00:00:51 | ||||
30 | CZARNECKA-KIJAK Jadwiga | 129 | NIEZRZESZONA | CHRZANÓW-LUSZOWICE | K 50-59 | 00:00:51 | |||
31 | SZPALERSKA Mirosława | 133 | LKS ZANTYR | SZTUM | K 60-69 | 00:00:52 | |||
32 | SZCZYPEK Ela | 138 | DWA KIJE SŁUPSK | SŁUPSK | K 60-69 | 00:00:52 | |||
33 | ROT-RZĘDZICKA Grażyna | 132 | NIEZRZESZONA | POLICE | K 60-69 | 00:00:52 |
Znaleziono 33 wynik(ów)