Organizator : | PFNW |
Data : | 2016-06-26 |
Miejsce : | Jarosławiec |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 184 |
Wystartowało : | 159 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 150 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Czas startu | 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUŚMIEREK Mateusz | 61 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-Dzieci | 00:03:50 | 00:21:49 | |||
2 | KURCZYK Zbyszek | 268 | Kz SŁAWNO | SŁAWNO | M-Dzieci | 00:03:50 | 00:22:48 | |||
3 | NOWAK Jakub | 90 | NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M-Dzieci | 00:03:50 | 00:22:52 | |||
4 | KURCZYK Michał | 267 | Kz SŁAWNO | SŁAWNO | M-Dzieci | 00:03:50 | 00:26:47 | |||
5 | JANCZAK Oliwier | 262 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Dzieci | 00:03:51 | 00:21:56 | |||
6 | ATTA Saamer | 2 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | M-Dzieci | 00:03:51 | 00:28:46 | |||
7 | WAWRZYNIAK Igor | 139 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDYNIA | M-Dzieci | 00:03:51 | 00:28:15 | |||
8 | WYSOCKI Gabriel | 253 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-Dzieci | 00:03:52 | 00:26:44 | |||
9 | ROSZMAN Mikołaj | 108 | PENDOLINO | GOWINO | M-Dzieci | 00:03:52 | 00:29:58 | |||
10 | GIERSZENDORF Borys | 32 | FACE NORDIC WALKING TEAM | DŁUGA GOŚLINA | M-Dzieci | 00:03:52 | 00:38:02 | |||
11 | JEZIERSKI Przemysław | 43 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | M-Dzieci | 00:03:53 | 00:30:52 | |||
12 | KNITTER Tomasz | 53 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-Jun. | 00:04:22 | 00:19:07 | |||
13 | WYSOCKI Marcin | 254 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-Jun. | 00:04:22 | 00:20:33 | |||
14 | MULLER Jakub | 83 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | M-Jun. | 00:04:22 | 00:24:59 | |||
15 | GIERSZENDORF Paweł | 31 | FACE NORDIC WALKING TEAM | DŁUGA GOŚLINA | M-Jun. | 00:04:22 | 00:37:32 | |||
16 | GŁOWA Michał | 34 | WESOŁY BORSUK TEAM | CIESZYN | M-Jun. | 00:04:23 | 00:19:13 | |||
17 | PIESIK Marcin | 97 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | M18-29 | 00:04:23 | 00:23:18 | |||
18 | KUBACKI Zbigniew | 128 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | M-Jun. | 00:04:23 | 00:24:58 | |||
19 | RAKUĆ Jakub | 105 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:04:48 | 00:20:40 | |||
20 | SZUDARSKI Marek | 126 | DWA KIJE SŁUPSK | SŁUPSK | M18-29 | 00:04:48 | 00:21:59 | |||
21 | GIERSZEWSKI Arkadiusz | 279 | ANGONICE | M30-39 | 00:04:48 | 00:24:21 | ||||
22 | ZIELIŃSKI Łukasz | 257 | KOSZALIN | M30-39 | 00:04:48 | 00:25:44 | ||||
23 | KATAFIASZ Radosław | 48 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | M18-29 | 00:04:48 | 00:26:08 | |||
24 | ANTONIEWICZ-BARTCZAK Łukasz | 1 | ELITE TEAM | GDAŃSK | M-Niepełnosprawni | 00:04:49 | 00:22:05 | |||
25 | SZYCKO Radek | 129 | DWA KIJE SŁUPSK | SŁUPSK | M40-44 | 00:05:22 | 00:24:48 | |||
26 | NACZK Leonard | 86 | LĘBORK | M40-44 | 00:05:23 | 00:21:30 | ||||
27 | KAMELSKI Piotr | 47 | SŁAWNO | SŁAWNO | M40-44 | 00:05:23 | 00:22:30 | |||
28 | SCHMIDTKE Piotr | 112 | WŁYNKÓWKO | M40-44 | 00:05:24 | 00:22:33 | ||||
29 | FRYSKE Jarosław | 28 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | M40-44 | 00:05:24 | 00:27:08 | |||
30 | GIERSZENDORF Roman | 33 | FACE NORDIC WALKING TEAM | DŁUGA GOŚLINA | M40-44 | 00:05:24 | 00:28:39 | |||
31 | BŁASZCZYK Łukasz | 7 | KIJANKI POZNAŃ | POZNAŃ | M40-44 | 00:05:24 | 00:34:38 | |||
32 | RAJEWSKI Sebastian | 103 | JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ | PIŁA | M45-49 | 00:05:47 | 00:19:44 | |||
33 | JÓŹWIAK Łukasz | 44 | WTW.WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni | 00:05:48 | 00:23:30 | |||
34 | JABŁOŃSKI Janusz | 41 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | M45-49 | 00:05:48 | 00:24:55 | |||
35 | MULLER Adam | 85 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | M45-49 | 00:05:48 | 00:26:53 | |||
36 | MIKITIUK Tomasz | 259 | KIJOWA PARA | KOSZALIN | M45-49 | 00:05:49 | 00:24:12 | |||
37 | KABACIŃSKI Maciej | 46 | FACE NORDIC WALKING TEAM | KOSZALIN | M45-49 | 00:05:49 | 00:24:53 | |||
38 | WRZASK Tomasz | 270 | KOSZALIN | M45-49 | 00:05:49 | 00:25:28 | ||||
39 | KOPCZEWSKI Dariusz | 56 | KOSZALIN | M50-54 | 00:06:10 | 00:19:48 | ||||
40 | LESIŃSKI Grzegorz | 65 | KS METRACO POLKOWICE | OLSZANY | M50-54 | 00:06:10 | 00:19:33 | |||
41 | KOWALCZUK Robert | 58 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M50-54 | 00:06:10 | 00:21:03 | |||
42 | KŁOPOTOWSKI Ryszard | 52 | LKS ZANTYR | SZTUM | M50-54 | 00:06:10 | 00:24:47 | |||
43 | SZUDARSKI Edward | 125 | DWA KIJE SŁUPSK | SŁUPSK | M55-59 | 00:06:29 | 00:21:16 | |||
44 | SZYMANOWSKI Eugeniusz | 132 | LĘBORK | M55-59 | 00:06:29 | 00:22:31 | ||||
45 | GOŁĘBIEWSKI Andrzej | 35 | KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M55-59 | 00:06:30 | 00:21:42 | |||
46 | SMARSZCZ Wiesław | 115 | LĘBORK | M55-59 | 00:06:30 | 00:21:58 | ||||
47 | JANECKI Dariusz | 42 | JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ | PIŁA | M55-59 | 00:06:30 | 00:22:14 | |||
48 | BOJAN Miro | 9 | PIĘKNA GÓRA | M60-64 | 00:06:57 | 00:21:13 | ||||
49 | SWYSTUN Sławomir Piotr | 120 | PENDOLINO, MORSY GDYŃSKIE | GDYNIA | M60-64 | 00:06:57 | 00:21:41 | |||
50 | KAZIÓW Ryszard | 50 | DWA KIJE SŁUPSK | SŁUPSK | M60-64 | 00:06:58 | 00:21:34 | |||
51 | ZIELIŃSKI Andrzej | 256 | NACŁAW | M60-64 | 00:06:58 | 00:22:35 | ||||
52 | BARTOSIEWICZ Włodzimierz | 264 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M60-64 | 00:06:58 | 00:22:42 | |||
53 | BUDASZ Krzysztof | 12 | JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ | JEZIORKI | M60-64 | 00:06:59 | 00:31:03 | |||
54 | CICHOWSKI Wiesław | 276 | KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M-Niepełnosprawni | 00:06:59 | 00:32:54 | |||
55 | GRYGOROWICZ Bogdan | 263 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M65-69 | 00:07:33 | 00:21:28 | |||
56 | DANA Andrzej | 275 | KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M65-69 | 00:07:33 | 00:21:37 | |||
57 | NOWROTEK Roman | 91 | WESOŁY BORSUK TEAM | CIESZYN | M65-69 | 00:07:33 | 00:22:24 | |||
58 | CYRA Zbigniew | 17 | SKOSZEWO | M65-69 | 00:07:33 | 00:32:12 | ||||
59 | KLOSKA Kazimierz | 51 | BYTOWSKIE MORSY | BYTÓW-RZEPNICA | M70+ | 00:07:34 | 00:23:09 | |||
60 | PIĄTKOWSKI Józef | 96 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M70+ | 00:07:34 | 00:23:47 | |||
61 | MOCZARSKI Adam | 81 | FACE NORDIC WALKING TEAM | SOPOT | M70+ | 00:07:35 | 00:29:06 | |||
62 | GRUDNOWSKA Dominika | 37 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Dzieci | 00:08:13 | 00:23:18 | |||
63 | ROMANOWSKA Agata | 280 | SŁAWSKO | K-Dzieci | 00:08:13 | 00:23:39 | ||||
64 | SZYCKO Oliwia | 130 | DWA KIJE SŁUPSK | SŁUPSK | K-Dzieci | 00:08:13 | 00:26:08 | |||
65 | ROSZMAN Adrianna | 107 | PENDOLINO | GOWINO | K-Dzieci | 00:08:13 | 00:26:29 | |||
66 | WENEK Maja | 140 | MKS FIGHTER | LĘBORK | K-Dzieci | 00:08:13 | 00:27:24 | |||
67 | MACZKOWSKA Zofia | 249 | LKS ZANTYR | SZTUM | K-Dzieci | 00:08:14 | 00:24:08 | |||
68 | DARGAS Sandra | 19 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Dzieci | 00:08:14 | 00:26:06 | |||
69 | GRUDNOWSKA Wiktoria | 36 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Dzieci | 00:08:14 | 00:28:40 | |||
70 | DARGAS Marta | 18 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Dzieci | 00:08:14 | 00:32:41 | |||
71 | ŚLEWIŃSKA Edyta | 133 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Jun. | 00:08:33 | 00:21:26 | |||
72 | SŁOMIŃSKA Marta | 266 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Jun. | 00:08:33 | 00:22:16 | |||
73 | KNITTER Agata | 54 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Jun. | 00:08:33 | 00:22:06 | |||
74 | NACZK Wiktoria | 87 | LĘBORK | K-Jun. | 00:08:34 | 00:21:27 | ||||
75 | ROMANOWSKA Wiktoria | 82 | SŁAWSKO | K-Jun. | 00:08:34 | 00:22:17 | ||||
76 | KUBACKA Ewelina | 77 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | K-Jun. | 00:08:34 | 00:26:21 | |||
77 | DZIADEK Agnieszka | 24 | PENDOLINO | ROKITY | K-Jun. | 00:08:34 | 00:27:15 | |||
78 | RAKAŁOWICZ Weronika | 104 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | K-Jun. | 00:08:34 | 00:30:49 | |||
79 | DUZOWSKA Anna | 22 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | K-Jun. | 00:08:35 | 00:30:48 | |||
80 | DUZOWSKA Kamila | 23 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | K-Jun. | 00:08:36 | 00:26:14 | |||
81 | SZPILMAN Marta | 124 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDYNIA | K18-29 | 00:08:51 | 00:22:11 | |||
82 | RAKUĆ Angelika | 106 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K18-29 | 00:08:52 | 00:23:08 | |||
83 | JAROSZ Adrianna | 269 | AKADEMOS | GDAŃSK | K18-29 | 00:08:52 | 00:25:45 | |||
84 | RUDNIK Janina Ewa | 110 | DWA KIJE SŁUPSK | KRĘPA SŁUPSKA | K30-39 | 00:09:18 | 00:22:15 | |||
85 | DOLNIA Ewelina | 271 | AKTYWNE KOŁCZYGŁOWY | KOŁCZYGŁOWY | K30-39 | 00:09:19 | 00:22:27 | |||
86 | BŁASZCZYK Karolina | 8 | CHODZEZKIJAMI.PL | GDAŃSK | K30-39 | 00:09:19 | 00:22:39 | |||
87 | LABUDDA Katarzyna | 63 | WEJHEROWO | K30-39 | 00:09:19 | 00:23:41 | ||||
88 | BONZEL Dorota | 10 | JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ | WYRZYSK | K30-39 | 00:09:19 | 00:25:00 | |||
89 | MECH Katarzyna | 78 | GDYNIA | K30-39 | 00:09:19 | 00:25:47 | ||||
90 | MAĆKOWIAK Aleksandra | 277 | POZNAŃ | K30-39 | 00:09:19 | 00:27:58 | ||||
91 | GUL Karina | 272 | AKTYWNE KOŁCZYGŁOWY | KOŁCZYGŁOWY | K-Niepełnosprawni | 00:09:20 | 00:23:46 | |||
92 | FRUBA Karina | 27 | DWA KIJE SŁUPSK | SŁUPSK | K-Niepełnosprawni | 00:09:20 | 00:25:11 | |||
93 | ROSZMAN Agata | 109 | PENDOLINO | GOWINO | K30-39 | 00:09:20 | 00:25:50 | |||
94 | SYNAKIEWICZ Magdalena | 121 | ES-TEAM | BRZOZA | K30-39 | 00:09:20 | 00:26:23 | |||
95 | TOKARSKA Joanna | 134 | KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K30-39 | 00:09:20 | 00:28:27 | |||
96 | DOMAŃSKA Beata | 21 | GDAŃSK | K30-39 | 00:09:21 | 00:24:09 | ||||
97 | MIELEWCZYK Justyna | 80 | REDA | K30-39 | 00:09:21 | 00:26:19 | ||||
98 | BURY Liliana | 13 | REDA | K30-39 | 00:09:21 | 00:26:19 | ||||
99 | SAPOR Anna | 111 | KOPANKI | K30-39 | 00:09:21 | 00:32:17 | ||||
100 | BANACH-MAZUR Paulina | 3 | GDAŃSK | K30-39 | 00:09:22 | 00:25:50 | ||||
101 | KWIATKOWSKA Izabela | 62 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K30-39 | 00:09:22 | 00:28:32 | |||
102 | WAWRZYNIAK Anna | 138 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDYNIA | K40-44 | 00:09:35 | 00:22:42 | |||
103 | JÓŹWIAK Marianna | 45 | WTW.WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-44 | 00:09:35 | 00:22:55 | |||
104 | SPYCHAŁA-KARAPULKA Arleta | 117 | MARSZ PO ZDROWIE | ŁĘŻECZKI | K40-44 | 00:09:35 | 00:23:54 | |||
105 | DARGAS Małgorzata | 20 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K40-44 | 00:09:35 | 00:25:54 | |||
106 | GIERSZEWSKA Magdalena | 273 | AKTYWNE KOŁCZYGŁOWY | KOŁCZYGŁOWY | K40-44 | 00:09:36 | 00:23:31 | |||
107 | RAJEWSKA Beata | 102 | JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ | PIŁA | K40-44 | 00:09:36 | 00:26:17 | |||
108 | MIKITIUK Beata | 260 | KIJOWA PARA | KOSZALIN | K40-44 | 00:09:36 | 00:28:55 | |||
109 | KOMAR Beata | 55 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MOTARZYNO | K45-49 | 00:10:05 | 00:22:23 | |||
110 | SZPILMAN Katarzyna | 123 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDYNIA | K45-49 | 00:10:05 | 00:22:24 | |||
111 | WOJTACHNIO Edyta | 251 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MOTARZYNO | K45-49 | 00:10:05 | 00:22:34 | |||
112 | SZWAGRZYK Krystyna | 127 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | K45-49 | 00:10:05 | 00:25:23 | |||
113 | ŁOZIŃSKA Wioletta | 70 | POŁCZYN-ZDRÓJ | K45-49 | 00:10:06 | 00:23:12 | ||||
114 | WALASEK Julitta | 72 | POBIEDZISKA | K40-44 | 00:10:06 | 00:26:57 | ||||
115 | BŁASZCZYK Katarzyna | 6 | KIJANKI POZNAŃ | POZNAŃ | K45-49 | 00:10:06 | 00:31:02 | |||
116 | PODLEWSKA Alicja | 98 | LKS ZANTYR | SZTUM | K50-54 | 00:10:24 | 00:26:35 | |||
117 | OGONOWSKA Edyta | 92 | KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K50-54 | 00:10:24 | 00:27:45 | |||
118 | LESIŃSKA Marzenna | 247 | KS METRACO POLKOWICE | OLSZANY | K50-54 | 00:10:25 | 00:22:01 | |||
119 | MALKIEWICZ Małgorzata | 76 | AKTYWNE KOŁCZYGŁOWY | KOŁCZYGŁOWY | K50-54 | 00:10:25 | 00:26:36 | |||
120 | MULLER Bogumiła | 84 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | K50-54 | 00:10:25 | 00:31:11 | |||
121 | WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina | 144 | DWA KIJE SŁUPSK | SŁUPSK | K55-59 | 00:10:45 | 00:22:01 | |||
122 | MIELEWCZYK Aleksandra | 79 | RUMIA | K55-59 | 00:10:45 | 00:27:27 | ||||
123 | STOLTMANN Helena | 118 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K55-59 | 00:10:46 | 00:22:15 | |||
124 | SZYMANOWSKA Anna | 131 | LĘBORK | K55-59 | 00:10:46 | 00:22:34 | ||||
125 | SULECKA Gabriela | 119 | ŚWIECIE | K-Niepełnosprawni | 00:10:46 | 00:22:55 | ||||
126 | BARTON Krystyna | 4 | PRZECHLEWO | K55-59 | 00:10:46 | 00:24:00 | ||||
127 | SMARSZCZ Grażyna | 116 | LĘBORK | K55-59 | 00:10:46 | 00:25:27 | ||||
128 | FOLWARSKA Małgorzata | 26 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | K55-59 | 00:10:47 | 00:24:10 | |||
129 | ŻAMOJCIN Małgorzata | 258 | SZCZECIN | K55-59 | 00:10:47 | 00:25:00 | ||||
130 | MĄCZKOWSKA Danuta | 71 | NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K55-59 | 00:10:47 | 00:28:08 | |||
131 | LESZCZYSZYN Krystyna | 66 | SZCZECINEK | K60-64 | 00:11:33 | 00:23:10 | ||||
132 | PILECKA-PRĄDZYŃSKA Anna | 248 | PENDOLINO | GDYNIA | K60-64 | 00:11:33 | 00:23:11 | |||
133 | KAZIÓW Krystyna | 49 | DWA KIJE SŁUPSK | SŁUPSK | K60-64 | 00:11:33 | 00:26:33 | |||
134 | DANA Kazimiera | 274 | KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K60-64 | 00:11:34 | 00:23:19 | |||
135 | CYRA Grażyna | 16 | SKOSZEWO | K60-64 | 00:11:34 | 00:25:41 | ||||
136 | ZIELIŃSKA Elżbieta | 255 | NACŁAW | K60-64 | 00:11:34 | 00:27:28 | ||||
137 | BARTOSIEWICZ Grażyna | 265 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | K60-64 | 00:11:34 | 00:29:52 | |||
138 | SZALECKA Grażyna | 250 | LKS ZANTYR | SZTUM | K60-64 | 00:11:35 | 00:24:53 | |||
139 | KRAWCZYKOWSKA Barbara | 59 | LKS ZANTYR | CZERNIN | K60-64 | 00:11:35 | 00:25:56 | |||
140 | WIRKUS Anna | 146 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-64 | 00:11:35 | 00:27:29 | |||
141 | CIRÓG Ewa | 261 | AKTYWNI POSTOMINO | KOSZALIN | K60-64 | 00:11:35 | 00:27:57 | |||
142 | BUDASZ Grażyna | 11 | JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ | JEZIORKI | K60-64 | 00:11:35 | 00:29:39 | |||
143 | SIKORRA Janina | 113 | NORDIC WALKING 'ORŁY' WICKO | LĘDZIECHOWO | K65-69 | 00:11:47 | 00:24:41 | |||
144 | WIADERSKA Grażyna | 141 | ELBLĄG | K65-69 | 00:11:47 | 00:28:25 | ||||
145 | SZPALERSKA Mirosława | 122 | SZTUM | K65-69 | 00:11:48 | 00:26:27 | ||||
146 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 95 | GOWINO | K65-69 | 00:11:48 | 00:28:43 | ||||
147 | GRUSZKA Barbara | 39 | LKS ZANTYR | SZTUM | K65-69 | 00:11:49 | 00:28:24 | |||
148 | MALINOWSKA Grażyna | 75 | LKS ZANTYR | SZTUM | K65-69 | 00:11:49 | 00:29:08 | |||
149 | MAZERSKA Maria | 99 | LKS ZANTYR | SZTUM | K65-69 | 00:11:49 | 00:28:51 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
STELMACH Elżbieta | 278 | DWA KIJE SŁUPSK | SŁUPSK | K50-54 | DNF | DNF | ||||
WITKOWSKA Lucyna | 147 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | K30-39 | DNF | 00:40:14 DNF | ||||
WITKOWSKI Ignacy | 149 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | M-Dzieci | DNF | 00:30:58 DNF | ||||
WITKOWSKI Jan | 150 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | M-Dzieci | DNF | 00:44:38 DNF | ||||
WITKOWSKI Michał | 148 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | M30-39 | DNF | 00:43:08 DNF | ||||
LIS Agata | 68 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | K-Jun. | DNF | 00:42:41 DNF | ||||
LIS Maciej | 67 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | M40-44 | DNF | 00:49:09 DNF | ||||
FRYSKE Celina | 29 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | K40-44 | DNF | 00:46:16 DNF | ||||
FRYSKE Sandra | 30 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | K-Dzieci | DNF | DNF | ||||
LIS Katarzyna | 69 | STOWARZYSZENIE PIECZA | BYDGOSZCZ | K-Dzieci | DNF | DNF |
Znaleziono 159 wynik(ów)