Organizator : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój |
Data : | 2018-09-15 |
Miejsce : | Jastrzębie-Zdrój |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 896 |
Wystartowało : | 786 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 778 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Klasyfikacja drużynowa | Najlepszy Górnik | Najlepsza Jastrzębianka | Najlepsze Polki | Najlepsi Polacy | Najlepszy Jastrzębianin | K16-19 | M16-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Zawrotka_3km 2.9km | Zawrotka_5km 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ROP Abel Kibet | 1 | Benedek-Team | ELDORET | M30-39 | 00:00:02 | 00:09:17 | 00:15:30 | |
2 | KOSGEI Mathew | 2 | Benedek-Team | ELDORET | M20-29 | 00:00:02 | 00:09:18 | 00:15:30 | |
3 | MRÓWKA Mateusz | 4 | Kwk Marcel/Radlinioki w biegu | RADLIN | M20-29 | 00:00:01 | 00:09:19 | 00:15:41 | |
4 | CIEPŁAK Marcin | 3 | CHEMIKA RYBNIK | RYBNIK | M20-29 | 00:00:01 | 00:09:20 | 00:16:01 | |
5 | DROŻDŻ Damian | 398 | RYBNIK | M30-39 | 00:00:01 | 00:09:40 | 00:16:30 | ||
6 | KOŻDOŃ Jarek | 797 | JAROSŁAW KOŻDOŃ, GLOBAL THINKING | ŻORY | M30-39 | 00:00:02 | 00:09:49 | 00:16:41 | |
7 | LUBIENIECKI Maciej | 823 | 1979 | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:02 | 00:09:49 | 00:16:41 | |
8 | KASPRZAK Radosław | 7 | Inżynieria Biegania Team | RYBNIK | M20-29 | 00:00:01 | 00:09:51 | 00:16:42 | |
9 | SZULIK Grzegorz | 5 | KB MOSiR Jastrzębie Zdrój | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:02 | 00:09:50 | 00:16:48 | |
10 | BULIK Witold | 647 | PKS Olimpijczyk Gilowice | GILOWICE | M40-49 | 00:00:01 | 00:09:52 | 00:16:49 | |
11 | WŁOCH Andrzej | 6 | KB MOSiR Jastrzębie | MARKLOWICE | M20-29 | 00:00:01 | 00:09:51 | 00:16:50 | |
12 | KARDAS Arkadiusz | 876 | TS AKS ChoRzów | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M20-29 | 00:00:03 | 00:09:51 | 00:17:07 | |
13 | PLIŚ Renata | 14 | MKL Maraton Świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | K30-39 | 00:00:02 | 00:10:10 | 00:17:17 | |
14 | LIZAK Wojciech | 164 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:02 | 00:10:10 | 00:17:21 | ||
15 | LYSKO Jakub | 765 | WKB META Lubliniec | DĄBROWA GÓRNICZA | M30-39 | 00:00:02 | 00:10:11 | 00:17:25 | |
16 | WRÓBLEWSKI Janmarian | 118 | KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA | BIELSKO-BIAŁA | M30-39 | 00:00:02 | 00:10:12 | 00:17:26 | |
17 | KOŹMIŃSKI Józef | 727 | LKS 'Orzeł' Kozy | KOZY | M30-39 | 00:00:02 | 00:10:14 | 00:17:26 | |
18 | ZIELONKA Robert | 758 | Motomaster | CHRZANÓW | M40-49 | 00:00:02 | 00:10:14 | 00:17:30 | |
19 | HAJDUK Paweł | 787 | RUDA KOZIELSKA | M16-19 | 00:00:03 | 00:10:32 | 00:17:38 | ||
20 | SEWERYN Jacek | 814 | MYSŁOWICE | M40-49 | 00:00:02 | 00:10:15 | 00:17:41 | ||
21 | MATHEBO Ruth Chemisto | 9 | Benedek-Team | ELDORET | K30-39 | 00:00:00 | 00:10:16 | 00:17:44 | |
22 | RAJWA Roman | 502 | KB MOSiR Jastrzębie | CHYBIE (BZIE) | M20-29 | 00:00:02 | 00:10:17 | 00:17:44 | |
23 | KRÓL Piotr | 338 | Socios Silesia | RYBNIK | M30-39 | 00:00:02 | 00:10:27 | 00:17:47 | |
24 | GŁOWIAK Lech | 746 | doliniarze.com | KATOWICE | M30-39 | 00:00:04 | 00:10:25 | 00:17:48 | |
25 | GARCZARCZYK Michał | 869 | Sklep Biegacza | RUDA ŚLĄSKA | M30-39 | 00:00:03 | 00:10:31 | 00:17:52 | |
26 | CHERUIYOT Emily | 8 | Benedek-Team | ELDORET | K30-39 | 00:00:02 | 00:10:23 | 00:17:57 | |
27 | BŁASZCZYK Dominik | 832 | KALETY | M30-39 | 00:00:03 | 00:10:38 | 00:18:05 | ||
28 | CHRAPKIEWICZ Michał | 292 | SBD Energetyk Rybnik | CIESZYN | M30-39 | 00:00:03 | 00:10:37 | 00:18:06 | |
29 | MARCOL Sebastian | 69 | Aktywni Lyski | GASZOWICE | M30-39 | 00:00:04 | 00:10:43 | 00:18:10 | |
30 | MATUSZNY Marek | 209 | Olza Cieszyn | DZIĘGIELÓW | M20-29 | 00:00:04 | 00:10:37 | 00:18:10 | |
31 | KRZEMIEŃ Krzysztof | 697 | MAKÓW | M20-29 | 00:00:04 | 00:10:43 | 00:18:10 | ||
32 | ZIELIŃSKI Rafał | 433 | KB Miosir Jastrzębie | JASTRZĘBIEZDRÓJ | M30-39 | 00:00:02 | 00:10:31 | 00:18:11 | |
33 | GIŻYŃSKI Damian | 252 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:03 | 00:10:38 | 00:18:11 | ||
34 | URBANIAK Witold | 342 | Rozbiegamy to miasto - Czechowice-Dziedzice | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | 00:00:03 | 00:10:37 | 00:18:12 | |
35 | KNESZ Marek | 464 | JEJKOWICE | M50-59 | 00:00:02 | 00:10:35 | 00:18:13 | ||
36 | RĘBISZ Mariusz | 795 | RACIBÓRZ | M40-49 | 00:00:03 | 00:10:41 | 00:18:16 | ||
37 | MARCINIAK Przemysław | 894 | Athletics Nysa | PRUDNIK | M30-39 | 00:00:02 | 00:10:41 | 00:18:19 | |
38 | PORĘBA Grzegorz | 438 | Niewybiegani | ŻORY | M30-39 | 00:00:03 | 00:10:45 | 00:18:20 | |
39 | ADAMSKI Robert | 589 | Brykająca Grupa Biegowa | BIERUŃ | M30-39 | 00:00:03 | 00:10:46 | 00:18:20 | |
40 | DOBROWOLSKI Tomasz | 429 | ZS 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M16-19 | 00:00:05 | 00:10:34 | 00:18:21 | |
41 | WALCZYŃSKI Mariusz | 98 | Niewybiegani | ŻORY | M30-39 | 00:00:01 | 00:10:47 | 00:18:22 | |
42 | ŚLĘZAK Sylwia | 11 | CZĘSTOCHOWA | K20-29 | 00:00:03 | 00:10:55 | 00:18:22 | ||
43 | KLINIK Paweł | 321 | RAFAKO RUN TEAM | RACIBÓRZ | M30-39 | 00:00:04 | 00:10:55 | 00:18:23 | |
44 | WOWRY Grzegorz | 447 | CIESZYN WIK | CIESZYN | M30-39 | 00:00:01 | 00:10:45 | 00:18:26 | |
45 | GOLBA Kasia | 12 | 1second team / AZS AWF Katowice | MIELEC | K20-29 | 00:00:03 | 00:10:55 | 00:18:27 | |
46 | GRZYWACZ Marcin | 173 | Rozbiegamy to Miasto Czechowice-Dziedzice | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M40-49 | 00:00:03 | 00:10:46 | 00:18:28 | |
47 | DZIĘGIELOWSKI Paweł | 883 | Niewybiegani | ŻORY | M30-39 | 00:00:02 | 00:10:56 | 00:18:29 | |
48 | KRAWCZYK Magdalena | 777 | GKS Piast Gliwice | GLIWICE | K20-29 | 00:00:00 | 00:10:58 | 00:18:33 | |
49 | MIKA Łukasz | 330 | Fundacja Myśl Pozytywnie Działaj Odważnie | RYDUŁTOWY | M30-39 | 00:00:03 | 00:10:56 | 00:18:34 | |
50 | MROWIEC Kacper | 822 | ŻYWIEC | M20-29 | 00:00:04 | 00:10:54 | 00:18:34 | ||
51 | KOKOT Krzysztof | 748 | Niewybiegani | ŻORY | M40-49 | 00:00:03 | 00:10:54 | 00:18:35 | |
52 | KULESZA Łukasz | 678 | RYBNIK | M30-39 | 00:00:02 | 00:10:52 | 00:18:37 | ||
53 | NIESŁONY Filip | 650 | KOZŁOWICE | M16-19 | 00:00:02 | 00:10:48 | 00:18:39 | ||
54 | KMITA Tomasz | 851 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:03 | 00:10:56 | 00:18:39 | ||
55 | KAPELA Marcin | 843 | BIELSKO BIAŁA | M30-39 | 00:00:05 | 00:10:57 | 00:18:46 | ||
56 | MROWIEC Adam | 239 | ŚWINNA | M16-19 | 00:00:03 | 00:11:06 | 00:18:51 | ||
57 | ALBRECHT Krystian | 198 | GB Galopujące Ślimaki | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M16-19 | 00:00:06 | 00:11:00 | 00:18:52 | |
58 | ALBRECHT Arkadiusz | 197 | GB Galopujące Ślimaki | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:06 | 00:11:00 | 00:18:53 | |
59 | WIELOPOLSKI Michał | 356 | BIELSKO-BIAŁA | M16-19 | 00:00:05 | 00:11:07 | 00:18:55 | ||
60 | KOGUCIUK Karol | 157 | GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M16-19 | 00:00:14 | 00:11:02 | 00:18:56 | |
61 | PŁOSKONKA Jan | 794 | UKS Brenna-Górki | BRENNA | M20-29 | 00:00:03 | 00:11:09 | 00:18:58 | |
62 | JĘDROS Przemysław | 630 | Inżynieria Biegania | GLIWICE | M30-39 | 00:00:04 | 00:11:08 | 00:18:58 | |
63 | ZOSTAWA Robert | 577 | Inżynieria Biegania | RYBNIK | M30-39 | 00:00:04 | 00:11:19 | 00:19:05 | |
64 | KUREK Jacek | 425 | Świetlikowo | TYCHY | M40-49 | 00:00:04 | 00:10:59 | 00:19:06 | |
65 | MOLA Mateusz | 505 | MUKS Cieszyn | SKOCZÓW | M16-19 | 00:00:04 | 00:11:01 | 00:19:07 | |
66 | NOGA Krystian | 84 | FORMA Wodzisław Śląski | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M30-39 | 00:00:10 | 00:11:07 | 00:19:07 | |
67 | HATALA Paweł | 445 | BIELSKO-BIAŁA | M30-39 | 00:00:05 | 00:11:11 | 00:19:11 | ||
68 | KARACZAN Marcin | 824 | GŁUBCZYCE | M30-39 | 00:00:06 | 00:11:17 | 00:19:16 | ||
69 | NOWAK Piotr | 129 | Stolarius run team | BESTWINA | M30-39 | 00:00:06 | 00:11:24 | 00:19:19 | |
70 | DZIUK Dagmara | 13 | KB MOSiR Jastrzębie | PAWŁOWICE | K30-39 | 00:00:02 | 00:11:16 | 00:19:21 | |
71 | KASTELIK Szymon | 422 | Olimpijczyk Gilowice | GILOWICE | M20-29 | 00:00:03 | 00:11:09 | 00:19:21 | |
72 | PIECHACZEK Jacek | 586 | Inżynieria Biegania Team | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:05 | 00:11:25 | 00:19:21 | |
73 | SUWAJ Aneta | 10 | AZS-AWF Katowice/Alpin Sport | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:03 | 00:11:25 | 00:19:22 | |
74 | OREŁ Przemysław | 694 | SCI Górscy Entuzjaści | KOŃCZYCE MAŁE | M30-39 | 00:00:05 | 00:11:25 | 00:19:26 | |
75 | MAJER Damian | 408 | YNO Ultra | KRUSZWICA | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:28 | 00:19:34 | |
76 | DZIUBAŃSKI Grzegorz | 729 | Opel Active Team | PYSKOWICE | M30-39 | 00:00:06 | 00:11:37 | 00:19:37 | |
77 | WANTULOK Paweł | 121 | CIESZYN | M20-29 | 00:00:07 | 00:11:33 | 00:19:38 | ||
78 | BANASIAK Tomasz | 507 | RACIBÓRZ | M40-49 | 00:00:04 | 00:11:35 | 00:19:40 | ||
79 | TOKAREWICZ Damian | 179 | Zebry | ZEBRZYDOWICE | M30-39 | 00:00:06 | 00:11:35 | 00:19:40 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | KUKLA Agata | 623 | PoWoli do celu | BRZESZCZE | K30-39 | DQ | 00:11:25 DQ | 00:19:43 DQ | |
81 | NIEDZIELA Stefan | 599 | Wieczność | KNURÓW | M50-59 | 00:00:04 | 00:11:25 | 00:19:45 | |
82 | MENDECKA Daria | 781 | MOSiR Łaziska Górne | ŁAZISKA GÓRNE | K20-29 | 00:00:04 | 00:11:34 | 00:19:45 | |
83 | KYRCZ Mirosław | 378 | MirasTEAM | DANKOWICE | M30-39 | 00:00:06 | 00:11:33 | 00:19:46 | |
84 | KLYSZCZ Paweł | 886 | ZERO32 ARCHITEKCI | ŁAZISKA GÓRNE | M20-29 | 00:00:05 | 00:11:36 | 00:19:49 | |
85 | WITALA Tomasz | 381 | ŻORY | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:42 | 00:19:51 | ||
86 | BARTNIK Sebastian | 181 | Galopujące Ślimaki | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:41 | 00:19:51 | |
87 | WOLNY Ariel | 183 | ŁUKÓW ŚLĄSKI | M30-39 | 00:00:09 | 00:11:41 | 00:19:51 | ||
88 | DYBCZYŃSKA Jadwiga | 890 | GÓRKI WIELKIE | K30-39 | 00:00:09 | 00:11:41 | 00:19:51 | ||
89 | MAROSZEK Szymon | 153 | RYBNIK | M30-39 | 00:00:11 | 00:11:41 | 00:19:51 | ||
90 | KUNINA Paweł | 130 | Amator | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:06 | 00:11:34 | 00:19:52 | |
91 | BOBEREK Grzegorz | 706 | POGORIA BIEGA | DĄBROWA GÓRNICZA | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:43 | 00:19:52 | |
92 | WOWRY Klaudiusz | 448 | CIESZYN WIK | CIESZYN | M16-19 | 00:00:07 | 00:11:42 | 00:19:53 | |
93 | DUDEK Bartłomiej | 722 | KATOWICE | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:45 | 00:19:53 | ||
94 | GÓRNY Mirek | 461 | NUTREND TEAM | BIELSKO-BIAŁA | M50-59 | 00:00:04 | 00:11:33 | 00:19:55 | |
95 | MAZUR Marek | 78 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:44 | 00:19:55 | ||
96 | ŻERDKA Michał | 475 | Brykająca Grupa Biegowa | BIERUŃ | M30-39 | 00:00:04 | 00:11:47 | 00:19:56 | |
97 | TOMCZYK Piotr Czesław | 509 | WILD RUNNERS CLUB | PIASEK | M30-39 | 00:00:09 | 00:11:43 | 00:19:56 | |
98 | ZYGMA Kordian | 151 | LIGOTA | M20-29 | 00:00:09 | 00:11:46 | 00:19:57 | ||
99 | OPUCHLIK Tomasz | 377 | AktywnaPszczyna.pl | STUDZIENICE | M30-39 | 00:00:09 | 00:11:45 | 00:19:57 | |
100 | JANUSZ Tomasz | 604 | Skazaninasukces.pl | KANIÓW | M20-29 | 00:00:09 | 00:11:45 | 00:19:57 | |
101 | JĘDRUSIAK Przemysław | 648 | DANKOWICE | M30-39 | 00:00:09 | 00:11:45 | 00:19:57 | ||
102 | BULENDA Grzegorz | 65 | Rafako Run Team | RACIBÓRZ | M50-59 | 00:00:10 | 00:11:40 | 00:19:57 | |
103 | KRETEK Łukasz | 519 | Aktywni Lyski | LYSKI | M20-29 | 00:00:09 | 00:11:45 | 00:19:58 | |
104 | OLSZOWSKI Dariusz | 889 | GB Galopujące ślimaki | ŻORY | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:45 | 00:19:59 | |
105 | DZIDA Janusz | 483 | Exme Berger Group | ŻORY | M30-39 | 00:00:05 | 00:11:28 | 00:20:01 | |
106 | BIELIŃSKA Monika | 223 | PRZYSZOWICE | K30-39 | 00:00:04 | 00:11:47 | 00:20:04 | ||
107 | BRODACKI Waldemar | 909 | Chemik NOXY Puławy | PUŁAWY | M60-69 | 00:00:05 | 00:11:46 | 00:20:04 | |
108 | TLOŁKA Michał | 411 | ŻORY | M30-39 | 00:00:09 | 00:11:49 | 00:20:05 | ||
109 | WASZTYL Grzegorz | 771 | KATOWICE | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:49 | 00:20:06 | ||
110 | RAJWA Jan | 309 | Bziegcze | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:06 | 00:11:41 | 00:20:08 | |
111 | MASNY Michał | 442 | RYDUŁTOWY | M20-29 | 00:00:12 | 00:11:47 | 00:20:11 | ||
112 | KUŚ Dawid | 606 | Polska Grupa Górnicza | KATOWICE | M30-39 | 00:00:06 | 00:11:43 | 00:20:13 | |
113 | ZIELIŃSKI Ireneusz | 170 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:07 | 00:11:45 | 00:20:13 | ||
114 | KOWAL Łukasz | 770 | Fitness Express Rybnik | RYBNIK | M20-29 | 00:00:13 | 00:12:01 | 00:20:15 | |
115 | SPYRKA Piotr | 97 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:05 | 00:11:50 | 00:20:16 | ||
116 | LEWICKA Elżbieta | 415 | niezrzeszona | KNURÓW | K40-49 | 00:00:07 | 00:11:51 | 00:20:16 | |
117 | KĘDZIOR Kamil | 617 | SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI | POGWIZDÓW | M30-39 | 00:00:05 | 00:11:54 | 00:20:17 | |
118 | URBAŚ Roman | 491 | Bieg po zdrój | JAWORZE | M40-49 | 00:00:06 | 00:11:49 | 00:20:17 | |
119 | MALINOWSKI Krzysztof | 110 | Powoli do celu | GILOWICE | M40-49 | 00:00:02 | 00:11:43 | 00:20:18 | |
120 | URBAŃCZYK Marcin | 51 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:11 | 00:11:58 | 00:20:21 | ||
121 | OPUCHLIK Roman | 642 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M30-39 | 00:00:09 | 00:12:00 | 00:20:23 | ||
122 | SZAREK Krzysztof | 596 | Bieg Po Zdrój | JASIENICA 953 | M30-39 | 00:00:07 | 00:11:46 | 00:20:24 | |
123 | GLAJC Andrzej | 561 | WYPAS RUN | SKOCZÓW | M50-59 | 00:00:09 | 00:11:42 | 00:20:25 | |
124 | MICHALIK Rafał | 405 | Lacho Team | KRAKÓW | M20-29 | 00:00:05 | 00:12:01 | 00:20:26 | |
125 | MIKOŁAJCZYK Sandra | 607 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | K30-39 | 00:00:11 | 00:12:07 | 00:20:30 | ||
126 | SIEGMUND Tadeusz | 187 | KB MOSIR JASTRZĘBIE | JASTRZĘBIE - ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:02 | 00:11:58 | 00:20:31 | |
127 | BOŁOZ Damian | 50 | Klub Biegacza Fartlek | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:08 | 00:12:05 | 00:20:32 | |
128 | KUTIAN Adam | 813 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | M50-59 | 00:00:08 | 00:12:00 | 00:20:36 | ||
129 | PIETROCZUK Sylwia | 875 | Kotwica Brzeg/ Athletics Nysa | NYSA | K20-29 | 00:00:10 | 00:12:09 | 00:20:38 | |
130 | RIMPLER Łukasz | 819 | Łukasz Rimpler | ORZESZE | M30-39 | 00:00:11 | 00:12:09 | 00:20:41 | |
131 | OGIEGŁO Łukasz | 659 | BIELSKO-BIAŁA | M30-39 | 00:00:05 | 00:11:59 | 00:20:43 | ||
132 | GRZONKA Andrzej | 128 | GBGALOPUJACE SLIMAKI | JASTRZEBIE-ZDROJ | M40-49 | 00:00:08 | 00:12:02 | 00:20:43 | |
133 | JARGOŃ Jacek | 458 | RYBNIK | M40-49 | 00:00:09 | 00:12:03 | 00:20:45 | ||
134 | GADAJ Grzegorz | 562 | RADLIN | M30-39 | 00:00:09 | 00:12:00 | 00:20:47 | ||
135 | KOMANIECKI Łukasz | 249 | Inżynieria Biegania | RYBNIK | M30-39 | 00:00:10 | 00:12:10 | 00:20:48 | |
136 | LASKOWSKA Katarzyna | 801 | INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM | GLIWICE | K40-49 | 00:00:11 | 00:12:14 | 00:20:49 | |
137 | OLSZOWSKI Marcin | 523 | Olza Cieszyn | CIESZYN | M40-49 | 00:00:07 | 00:12:06 | 00:20:51 | |
138 | WIECZOREK Tomasz | 154 | YNO ULTRA | ROGÓW | M30-39 | 00:00:10 | 00:12:01 | 00:20:51 | |
139 | PUDA Krzysztof | 790 | JELESNIA | M40-49 | 00:00:06 | 00:12:10 | 00:20:53 | ||
140 | ADAMCZEWSKI Waldemar | 37 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:11 | 00:12:13 | 00:20:55 | ||
141 | KUDER Marek | 265 | KS M.E.T.A. | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40-49 | 00:00:10 | 00:11:50 | 00:20:56 | |
142 | SITKO Adam | 328 | SBD Energetyk Rybnik | RYBNIK | M40-49 | 00:00:10 | 00:12:12 | 00:20:58 | |
143 | OGIERMAN Grzegorz | 229 | OLZA CIESZYN | CIESZYN | M40-49 | 00:00:10 | 00:12:15 | 00:20:59 | |
144 | LACHOWSKA Magdalena | 828 | K.s. Sprint | BIELSKO BIAŁA | K40-49 | 00:00:07 | 00:12:11 | 00:21:00 | |
145 | ORŁOWSKI Grzegorz | 372 | Ultra Beskid Sport | MAZAŃCOWICE | M30-39 | 00:00:14 | 00:12:29 | 00:21:01 | |
146 | BIAŁECKI Tomasz | 492 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:13 | 00:12:29 | 00:21:03 | ||
147 | REDZIK Dorota | 845 | Endurance Team | PIEKARY ŚLĄSKIE | K30-39 | 00:00:10 | 00:12:16 | 00:21:04 | |
148 | PIŁATOWSKI Mirosław | 85 | KB MOSIR Jastrzębie | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:09 | 00:12:18 | 00:21:07 | |
149 | SUCHANEK Robert | 808 | Athletics Nysa | NYSA | M40-49 | 00:00:10 | 00:12:16 | 00:21:07 | |
150 | LEŚNIAK Krzysztof | 296 | Radlinioki w Biegu | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40-49 | 00:00:11 | 00:12:26 | 00:21:07 | |
151 | NALEPKA Ewa | 189 | Biegiem przez góry | SOSNOWIEC | K30-39 | 00:00:09 | 00:12:23 | 00:21:08 | |
152 | GŁUSZYK Andrzej | 316 | ŻORY | M40-49 | 00:00:10 | 00:12:33 | 00:21:08 | ||
153 | PRZYBYSZ Ryszard | 206 | ZORY | M50-59 | 00:00:14 | 00:12:25 | 00:21:08 | ||
154 | LILLA Piotr | 580 | ML Design | JASTRZĘBIE - ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:14 | 00:12:20 | 00:21:08 | |
155 | KRAUSE Dariusz | 290 | Radlinioki w biegu | RADLIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:12:17 | 00:21:10 | |
156 | GAJ Paulina | 735 | MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | K20-29 | 00:00:04 | 00:12:02 | 00:21:12 | |
157 | GLAJCAR Tomasz | 134 | HARBUTOWICE | M40-49 | 00:00:14 | 00:12:26 | 00:21:12 | ||
158 | NIESŁONY Dominik | 908 | KOZŁOWICE | M20-29 | 00:00:09 | 00:12:25 | 00:21:14 | ||
159 | JEREMICZ Krzysztof | 57 | RAFAKO Run Team | RACIBÓRZ | M40-49 | 00:00:12 | 00:12:29 | 00:21:14 | |
160 | MYNARSKI Sylwester | 897 | BIELSKO-BIAŁA | M40-49 | 00:00:12 | 00:12:32 | 00:21:15 | ||
161 | STEMPEL Grzegorz | 667 | 1989 | WODZISŁAW ŚL | M20-29 | 00:00:12 | 00:12:18 | 00:21:16 | |
162 | WOJTASZEWSKA Sabina | 286 | BBL Racibórz | RACIBÓRZ | K30-39 | 00:00:09 | 00:12:21 | 00:21:18 | |
163 | PRÓSZYŃSKI Sławomir | 298 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:13 | 00:12:29 | 00:21:18 | ||
164 | KAWECKI Stanisław | 305 | Olza Cieszyn | CIESZYN | M40-49 | 00:00:07 | 00:12:26 | 00:21:19 | |
165 | BEZUCH Paweł | 881 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M20-29 | 00:00:14 | 00:12:28 | 00:21:19 | ||
166 | DUDZIK Sebastian | 383 | MAZAŃCOWICE | M30-39 | 00:00:14 | 00:12:28 | 00:21:20 | ||
167 | CZAPOROWSKI Tomasz | 222 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:10 | 00:12:24 | 00:21:21 | ||
168 | MRÓZEK Rafał | 621 | OLIMPIJCZYK GILOWICE | ŁĘKAWICA | M30-39 | 00:00:04 | 00:12:21 | 00:21:22 | |
169 | TOMCZYK Lesław | 854 | Olza Cieszyn | CIESZYN | M50-59 | 00:00:11 | 00:12:36 | 00:21:22 | |
170 | LORANC Paweł | 793 | WILDBUCHAYS | KOZY | M30-39 | 00:00:19 | 00:12:38 | 00:21:24 | |
171 | BYRSKI Henryk | 827 | Wildbuchays | ŁODYGOWICE | M40-49 | 00:00:19 | 00:12:38 | 00:21:24 | |
172 | ŻUR Marek | 449 | KAC RUNNERS | ŁĄKA | M40-49 | 00:00:15 | 00:12:36 | 00:21:26 | |
173 | PIECZKA Monika | 816 | RYBNIK | K30-39 | 00:00:04 | 00:12:37 | 00:21:28 | ||
174 | NIEDZIELKO Grzegorz | 495 | Pressing Bike-System Ice-Went Team | ŻORY | M20-29 | 00:00:09 | 00:12:24 | 00:21:28 | |
175 | LORANC Maciej | 357 | Nutrend Biega | BIELSKO-BIAŁA | M50-59 | 00:00:13 | 00:12:42 | 00:21:28 | |
176 | ROGALA Maciej | 396 | Yno Ultra | PSZÓW | M40-49 | 00:00:19 | 00:12:42 | 00:21:29 | |
177 | KOMARNICKI Tomasz | 792 | GRUBIORZE LOTAJOM | RYBNIK | M30-39 | 00:00:11 | 00:12:35 | 00:21:31 | |
178 | UCIEKLAK Waldemar | 221 | Pszczółkowski Team | CZĘSTOCHOWA | M50-59 | 00:00:13 | 00:12:46 | 00:21:35 | |
179 | MROWIEC Bernard | 393 | Tempo Tworków | TWORKÓW | M50-59 | 00:00:13 | 00:12:40 | 00:21:37 | |
180 | MALIK Rafał | 66 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:03 | 00:12:29 | 00:21:43 | ||
181 | MAŁECKI Jacek | 462 | LIGOTA | M30-39 | 00:00:12 | 00:12:43 | 00:21:43 | ||
182 | POŁOMSKI Grzegorz | 417 | Połomscy Team | RYDUŁTOWY | M30-39 | 00:00:13 | 00:12:31 | 00:21:43 | |
183 | CHYBIORZ Marek | 582 | CIESZYN | M30-39 | 00:00:18 | 00:12:47 | 00:21:43 | ||
184 | DOBROWOLSKI Sławek | 219 | Naprzód Młociny | WARSZAWA | M50-59 | 00:00:15 | 00:12:47 | 00:21:44 | |
185 | JANECKI Mateusz | 216 | Bziegacze | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:16 | 00:12:46 | 00:21:44 | |
186 | JANKO Anna | 712 | HRmax Żory | ŻORY | K20-29 | 00:00:10 | 00:12:44 | 00:21:45 | |
187 | BUGDOL Zbigniew | 459 | RYBNIK | M20-29 | 00:00:23 | 00:12:42 | 00:21:45 | ||
188 | KAJDANA Mariusz | 211 | BIELSKO-BIAŁA | M40-49 | 00:00:08 | 00:12:17 | 00:21:46 | ||
189 | TOCHOWICZ Bartosz | 268 | Olza Team | GOLESZÓW | M40-49 | 00:00:11 | 00:12:37 | 00:21:46 | |
190 | PIECUCH Agnieszka | 212 | Inżynieria Biegania Team | TARNOWSKIE GÓRY | K30-39 | 00:00:17 | 00:12:49 | 00:21:46 | |
191 | SUCHY Zbigniew | 691 | ŻORY | M40-49 | 00:00:26 | 00:12:45 | 00:21:46 | ||
192 | SKWARLIŃSKI Mirosław | 874 | ŻORY | M50-59 | 00:00:10 | 00:12:43 | 00:21:49 | ||
193 | KACZMAREK Jacek | 901 | GRUBIORZE LOTAJOM | CZERWIONKA LESZCZYNY | M30-39 | 00:00:12 | 00:12:47 | 00:21:49 | |
194 | KITA Sebastian | 877 | PSZCZYNA | M40-49 | 00:00:16 | 00:12:41 | 00:21:49 | ||
195 | KITA Jakub | 878 | PSZCZYNA | M16-19 | 00:00:10 | 00:12:47 | 00:21:50 | ||
196 | PIWISZKIS Barbara | 174 | Kobiety na 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:15 | 00:12:46 | 00:21:50 | |
197 | JACH Marek | 94 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:17 | 00:12:41 | 00:21:50 | ||
198 | KLINGER Alan | 226 | Wspólna Pasja Żory | ŻORY | M30-39 | 00:00:17 | 00:12:43 | 00:21:50 | |
199 | KANCLERZ Tomasz | 708 | RACIBÓRZ | M30-39 | 00:00:17 | 00:12:46 | 00:21:50 | ||
200 | POHL Armin | 581 | KRAPKOWICE | M20-29 | 00:00:07 | 00:12:50 | 00:21:51 | ||
201 | BAC Michał | 555 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:15 | 00:12:55 | 00:21:51 | ||
202 | OBROŚLAK Jacek | 587 | Biegiem przez góry | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:15 | 00:12:47 | 00:21:51 | |
203 | KIEPIELA Dawid | 119 | klub biegacza Fartlek | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:16 | 00:12:47 | 00:21:51 | |
204 | PASTWA Grzegorz | 247 | UBS / Adamus | JASIENICA | M40-49 | 00:00:16 | 00:12:50 | 00:21:51 | |
205 | ŁYSEK Paweł | 392 | Bziegacze | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:16 | 00:12:47 | 00:21:51 | |
206 | DUROK Wojciech | 534 | KAC RUNNERS | JANKOWICE | M40-49 | 00:00:15 | 00:12:51 | 00:21:52 | |
207 | TOMCZYK Maurycy | 29 | Eskadra Kraków | KRAKÓW | M20-29 | 00:00:16 | 00:12:50 | 00:21:52 | |
208 | SZYMCZYCHA Darek | 772 | RACIBÓRZ | M40-49 | 00:00:17 | 00:12:45 | 00:21:52 | ||
209 | BRAUNER Wojciech | 588 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M30-39 | 00:00:11 | 00:12:45 | 00:21:53 | ||
210 | WYREMBELSKI Adam | 169 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:15 | 00:12:48 | 00:21:53 | ||
211 | MAREK Rafał | 564 | KAC RUNNERS | GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:16 | 00:12:48 | 00:21:53 | |
212 | MACH Łukasz | 369 | Biegacz | WISŁA | M40-49 | 00:00:18 | 00:12:44 | 00:21:53 | |
213 | KACZOR Łukasz | 826 | WILD BUCHAYS | BUCZKOWICE | M30-39 | 00:00:19 | 00:12:43 | 00:21:53 | |
214 | BIELA Rafał | 595 | ŻORY | M30-39 | 00:00:10 | 00:12:50 | 00:21:54 | ||
215 | OGRODNIK Damian | 280 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:12 | 00:12:48 | 00:21:54 | ||
216 | ZWIERZYŃSKI Piotr | 849 | UNATCO | RYBNIK | M40-49 | 00:00:12 | 00:12:48 | 00:21:54 | |
217 | FIGOŁUSZKA Dawid | 436 | STUDZIENICE | M30-39 | 00:00:13 | 00:12:47 | 00:21:55 | ||
218 | OSZCZĘDA Krzysztof | 225 | Zarazić Pasją | ŻORY | M40-49 | 00:00:16 | 00:12:51 | 00:21:55 | |
219 | KWAŚNY Marcin | 665 | WILD BUCHAYS | BUCZKOWICE | M40-49 | 00:00:20 | 00:12:49 | 00:21:55 | |
220 | PAWTEL Agata | 59 | RYBNIK | K30-39 | 00:00:09 | 00:12:49 | 00:21:56 | ||
221 | JOCHLIK Szymon | 391 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:16 | 00:12:46 | 00:21:56 | ||
222 | SOJKA Piotr | 380 | Aktywna Pszczyna Runners Team | BĄKÓW | M30-39 | 00:00:10 | 00:12:52 | 00:21:57 | |
223 | PODKOWIK Marcin | 329 | ŻORY | M30-39 | 00:00:18 | 00:12:47 | 00:21:57 | ||
224 | GMERNICKI Jacek | 859 | Athletics Nysa | NYSA | M30-39 | 00:00:10 | 00:12:46 | 00:21:58 | |
225 | KRASKA Wlodzimierz | 401 | Niezrzeszony | KRAKOW | M70+ | 00:00:14 | 00:12:50 | 00:21:59 | |
226 | ZGRZENDEK Patryk | 726 | BOJANÓW | M20-29 | 00:00:12 | 00:12:50 | 00:22:00 | ||
227 | MENŻYK Joanna | 26 | MYSŁOWICE | K40-49 | 00:00:15 | 00:12:47 | 00:22:00 | ||
228 | STUCHLIK Marek | 376 | AktywnaPszczyna.pl | JARZĄBKOWICE | M30-39 | 00:00:10 | 00:12:55 | 00:22:02 | |
229 | DYRCZ Anna | 147 | KNURÓW | K40-49 | 00:00:11 | 00:12:58 | 00:22:02 | ||
230 | KRZYŻOWSKI Grzegorz | 764 | Grubiorze Lotajom | CZERWIONKA-LESZCZYNY | M30-39 | 00:00:12 | 00:12:47 | 00:22:02 | |
231 | BULANDA Andrzej | 560 | BIERUŃ | M40-49 | 00:00:16 | 00:12:48 | 00:22:02 | ||
232 | RADOMSKI Mariusz | 870 | bZiok | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:23 | 00:13:04 | 00:22:04 | |
233 | PLEWNIA Dawid | 776 | BĄKÓW | M20-29 | 00:00:18 | 00:12:58 | 00:22:05 | ||
234 | JĘDRZEJAK Piotr | 146 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:26 | 00:13:06 | 00:22:05 | ||
235 | MUSZEWSKI Bartłomiej | 490 | Forma Wodzisław Śląski | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40-49 | 00:00:15 | 00:12:49 | 00:22:08 | |
236 | POŁEDNIK Tomasz | 903 | FORMA Wodzisław Śląski | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40-49 | 00:00:15 | 00:12:53 | 00:22:08 | |
237 | BALICKI Piotr | 64 | Nova Trading - Stale Biegam | MYSŁOWICE | M30-39 | 00:00:08 | 00:12:51 | 00:22:09 | |
238 | MARON Tomasz | 54 | KB MOSiR JASTRZĘBIE | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:14 | 00:12:57 | 00:22:10 | |
239 | STYCZYŃSKI Paweł | 654 | CENTRUM FIZJOTERAPII MEDIUS ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | M30-39 | 00:00:19 | 00:13:00 | 00:22:10 | |
240 | TYLEC Michał | 92 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:17 | 00:12:52 | 00:22:11 | ||
241 | RECLIK Łukasz | 439 | Nessi Team | PSZCZYNA | M30-39 | 00:00:15 | 00:12:52 | 00:22:12 | |
242 | ONAK Paweł | 93 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:18 | 00:12:52 | 00:22:15 | ||
243 | JANISZEWSKI Dominik | 282 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:20 | 00:13:01 | 00:22:15 | ||
244 | MAJ-DZIUBAŃSKA Izabela | 749 | AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE | PYSKOWICE | K30-39 | 00:00:17 | 00:12:46 | 00:22:16 | |
245 | MORAWSKA Julia | 468 | UKS Chromik Mysłowice | MYSŁOWICE | K16-19 | 00:00:18 | 00:12:58 | 00:22:16 | |
246 | BARAN Bartosz | 766 | WROCŁAW | M20-29 | 00:00:15 | 00:13:13 | 00:22:17 | ||
247 | JESIONEK Krzysztof | 730 | IMIELIN | M30-39 | 00:00:16 | 00:13:05 | 00:22:21 | ||
248 | TWARDZIK Kamil | 238 | KS M.E.T.A | ŁAZISKA | M20-29 | 00:00:18 | 00:13:12 | 00:22:23 | |
249 | OGRODNIK Damian | 757 | PIEKARY ŚLĄSKIE | M30-39 | 00:00:14 | 00:12:58 | 00:22:25 | ||
250 | JAKUBCZYK Jacek | 441 | Contante | CHORZÓW | M30-39 | 00:00:12 | 00:13:06 | 00:22:27 | |
251 | WOŁOSZYN Ryszard | 367 | WAPIENICKITEAM | BIELSKO - BIAŁA | M50-59 | 00:00:13 | 00:13:03 | 00:22:27 | |
252 | DUDEK Danial | 541 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:20 | 00:13:13 | 00:22:27 | ||
253 | SUBIK Tomasz | 444 | GLIWICE | M30-39 | 00:00:20 | 00:13:09 | 00:22:28 | ||
254 | PETER Marcin | 510 | KATOWICE | M40-49 | 00:00:12 | 00:12:58 | 00:22:29 | ||
255 | LIS Grzegorz | 299 | RACIBÓRZ | M40-49 | 00:00:14 | 00:12:59 | 00:22:29 | ||
256 | LIZAK Krzysztof | 756 | ŻORY | M40-49 | 00:00:06 | 00:13:00 | 00:22:30 | ||
257 | KOBIAŁKA Robert | 125 | Jastrzębie Zdrój | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:06 | 00:12:57 | 00:22:32 | |
258 | ŁUSZCZYK Sergiusz | 700 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M20-29 | 00:00:21 | 00:13:25 | 00:22:32 | ||
259 | JANETA Dawid | 359 | SKRZYSZÓW | M30-39 | 00:00:15 | 00:13:06 | 00:22:36 | ||
260 | KAMIŃSKI Zbigniew | 763 | GRUBIORZE LOTAJOM | LESZCZYNY | M30-39 | 00:00:11 | 00:13:08 | 00:22:41 | |
261 | MAZURKIEWICZ Jarosław | 687 | STRUMIEŃ | M50-59 | 00:00:14 | 00:13:08 | 00:22:41 | ||
262 | MOTOWIDŁO Tomasz | 210 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:15 | 00:13:04 | 00:22:42 | ||
263 | GWÓŹDŹ Andrzej | 882 | PoWoli do Celu | WOLA | M50-59 | 00:00:13 | 00:13:19 | 00:22:45 | |
264 | KOWALSKI Robert | 236 | SBD ENERGETYK RYBNIK | RYBNIK | M50-59 | 00:00:18 | 00:13:22 | 00:22:45 | |
265 | KOWALSKA Kinga | 21 | Olza Cieszyn | POGWIZDÓW | K40-49 | 00:00:20 | 00:13:22 | 00:22:46 | |
266 | KOWALSKI Janusz | 22 | Olza Cieszyn | POGWIZDÓW | M40-49 | 00:00:20 | 00:13:22 | 00:22:46 | |
267 | DOBRENIUK Krzysztof | 590 | Aktywni Lyski | RYBNIK | M40-49 | 00:00:11 | 00:13:17 | 00:22:47 | |
268 | ZĘBIK Grażyna | 426 | CIESZYN | K40-49 | 00:00:20 | 00:13:22 | 00:22:47 | ||
269 | LUBSZCZYK Krystian | 454 | Yno Ultra | ŚWIERKLANY | M20-29 | 00:00:31 | 00:13:13 | 00:22:50 | |
270 | MAGOŃ Marcin | 175 | Amator | RYBNIK | M40-49 | 00:00:12 | 00:13:17 | 00:22:51 | |
271 | WIELOPOLSKI Łukasz | 123 | BIELSKO-BIAŁA | M20-29 | 00:00:16 | 00:13:25 | 00:22:51 | ||
272 | ŁATKA Łukasz | 370 | RYBNIK | M30-39 | 00:00:17 | 00:12:56 | 00:22:51 | ||
273 | POCZĄTEK Damian | 132 | OCHABY MAŁE | M20-29 | 00:00:18 | 00:13:14 | 00:22:51 | ||
274 | SOBEL Adrian | 809 | Biegiem Przez Góry | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:09 | 00:13:21 | 00:22:55 | |
275 | ŚPIEWAK Marek | 674 | BUCZKOWICE | M30-39 | 00:00:18 | 00:13:25 | 00:22:55 | ||
276 | POJDA Grzegorz | 233 | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | RYBNIK | M40-49 | 00:00:22 | 00:13:34 | 00:22:57 | |
277 | STOLORZ Katarzyna | 620 | TYCHY | K30-39 | 00:00:15 | 00:13:32 | 00:22:59 | ||
278 | FERENC Paweł | 527 | ZABRZE | M30-39 | 00:00:25 | 00:13:40 | 00:22:59 | ||
279 | URBASIK Mariusz | 205 | RYDUŁTOWY | RYDUŁTOWY | M50-59 | 00:00:19 | 00:13:32 | 00:23:00 | |
280 | GAWLAS Krzysztof | 615 | GawlasCAN | GÓRKI WIELKIE | M30-39 | 00:00:16 | 00:13:11 | 00:23:01 | |
281 | PISAREK Radek | 234 | Wkurw_team | PAWŁOWICE | M20-29 | 00:00:17 | 00:13:16 | 00:23:01 | |
282 | ROEHRICH Krzysztof | 553 | Lotomy ze Szwagrem | ŁĄKA | M30-39 | 00:00:17 | 00:13:35 | 00:23:02 | |
283 | KRAKOWCZYK Marta | 38 | Yno Ultra | WODZISŁAW ŚLĄSKI | K20-29 | 00:00:18 | 00:13:10 | 00:23:06 | |
284 | STĘPIEŃ Grzegorz | 317 | OPOLE | M40-49 | 00:00:19 | 00:13:39 | 00:23:11 | ||
285 | BRANDYS Adam | 857 | PAWŁOWICE | M30-39 | 00:00:20 | 00:13:42 | 00:23:11 | ||
286 | OWCZAREK Paweł | 332 | BIELSKO-BIAŁA | M40-49 | 00:00:21 | 00:13:45 | 00:23:11 | ||
287 | KOZŁOWSKI Zbigniew | 747 | Ofiary Kamieńca | KAMIENIEC | M40-49 | 00:00:19 | 00:13:36 | 00:23:12 | |
288 | NANTKA Witek | 838 | Inżynieria Biegania | RYBNIK | M30-39 | 00:00:23 | 00:13:47 | 00:23:12 | |
289 | GANCARZ Mariusz | 613 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:24 | 00:13:47 | 00:23:12 | ||
290 | JACHYMEK Marcin | 719 | ŻORY | M30-39 | 00:00:17 | 00:13:17 | 00:23:13 | ||
291 | KOWALSKI Artur | 724 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:24 | 00:13:26 | 00:23:15 | ||
292 | KULAWIAK Bogdan | 480 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:23 | 00:13:50 | 00:23:17 | ||
293 | RĘBISZ Agnieszka | 796 | Eko-Okna Runners | RACIBÓRZ | K40-49 | 00:00:10 | 00:13:31 | 00:23:19 | |
294 | WINIARSKA Monika | 103 | Biegiem Przez Góry | ŻORY | K30-39 | 00:00:15 | 00:13:28 | 00:23:23 | |
295 | LELENIEWSKI Jacek | 820 | RYBNIK | M30-39 | 00:00:18 | 00:13:35 | 00:23:25 | ||
296 | ZALEWSKI Andrzej | 807 | Athletics Nysa | NYSA | M40-49 | 00:00:13 | 00:13:42 | 00:23:26 | |
297 | STREIT Mariusz | 664 | ŻORY | M40-49 | 00:00:12 | 00:13:25 | 00:23:27 | ||
298 | STAWICKI Grzegorz | 669 | Runtaem Pawłowice | PAWŁOWICE | M40-49 | 00:00:19 | 00:13:45 | 00:23:35 | |
299 | STUDNIK Jarosław | 884 | RUDA ŚLĄSKA | M40-49 | 00:00:23 | 00:13:43 | 00:23:35 | ||
300 | BĄKOWSKI Michał | 345 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:37 | 00:14:00 | 00:23:36 | ||
301 | BARAN Ryszard | 767 | RAFAKO S.A. | RACIBÓRZ | M50-59 | 00:00:14 | 00:13:41 | 00:23:37 | |
302 | BYSTRYKOWSKI Marcin | 281 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:16 | 00:13:38 | 00:23:37 | ||
303 | HELD Radek | 698 | PRUDNIK | M30-39 | 00:00:28 | 00:14:07 | 00:23:38 | ||
304 | ZIĘTARA Paweł | 203 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:33 | 00:14:06 | 00:23:38 | ||
305 | LERCH Bożena | 276 | Runteam Pawłowice | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:23 | 00:14:04 | 00:23:39 | |
306 | WYREMBELSKI Amadeusz | 168 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:16 | 00:13:23 | 00:23:40 | ||
307 | CHRAPKIEWICZ Marek | 528 | Lotomy ze szwagrem | PSZCZYNA | M30-39 | 00:00:17 | 00:13:38 | 00:23:40 | |
308 | SMYCZEK Bartosz | 622 | RYBNIK | M30-39 | 00:00:25 | 00:14:14 | 00:23:40 | ||
309 | HELIOSZ Agnieszka | 144 | InterAktywni | KROSTOSZOWICE | K40-49 | 00:00:17 | 00:13:51 | 00:23:41 | |
310 | MROCZKOWSKI Tomasz | 536 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:23 | 00:13:57 | 00:23:41 | ||
311 | KAŹMIERCZAK Szymon | 834 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M20-29 | 00:00:21 | 00:13:51 | 00:23:42 | ||
312 | MACHEJ Remigiusz | 579 | ML DESIGN | JASTRZĘBIE - ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:27 | 00:13:55 | 00:23:42 | |
313 | KRZYSTAŁA Paweł | 612 | CZERWIONKA | M16-19 | 00:00:15 | 00:14:04 | 00:23:43 | ||
314 | SZCZERZEK Zbigniew | 636 | ZABRZE | M60-69 | 00:00:15 | 00:13:51 | 00:23:45 | ||
315 | HARATYK Grzegorz | 294 | Klub Biegacza Fartlek | JASTRZEBIE-ZDROJ | M30-39 | 00:00:18 | 00:13:33 | 00:23:45 | |
316 | ŚMIETANA Grzegorz | 364 | easyrun racibórz | RACIBÓRZ | M40-49 | 00:00:20 | 00:14:12 | 00:23:47 | |
317 | GIERULA Artur | 592 | bs.cieszyn.pl | DZIĘGIELÓW | M30-39 | 00:00:20 | 00:13:52 | 00:23:47 | |
318 | WOŹNIAK Przemysław | 304 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:24 | 00:14:08 | 00:23:47 | ||
319 | ODROZEK Alfred | 626 | JASTRZEBIE -ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:16 | 00:13:56 | 00:23:48 | ||
320 | PAJESTKA Katarzyna | 142 | RUDA ŚLĄSKA | K40-49 | 00:00:18 | 00:13:52 | 00:23:48 | ||
321 | POŁOMSKA Edyta | 416 | Połomscu Team | RYDUŁTOWY | K40-49 | 00:00:14 | 00:14:07 | 00:23:51 | |
322 | KOPIEC Izabela | 35 | INTER ROPE TEAM | SKRZYSZÓW | K30-39 | 00:00:16 | 00:14:08 | 00:23:52 | |
323 | STĘPIEŃ Kamila | 319 | OPOLE | K30-39 | 00:00:20 | 00:13:57 | 00:23:52 | ||
324 | KOPIEC Arkadiusz | 45 | SKRZYSZÓW | M40-49 | 00:00:16 | 00:14:08 | 00:23:53 | ||
325 | URBANEK Małgorzata | 366 | WAPIENICKITEAM | BIELSKO - BIAŁA | K40-49 | 00:00:22 | 00:14:07 | 00:23:54 | |
326 | GAŁKIEWICZ Michał | 565 | KATOWICE | M40-49 | 00:00:13 | 00:13:54 | 00:23:55 | ||
327 | PŁÓCIENNIK Aleksandra | 752 | BIELSKO-BIAŁA | K30-39 | 00:00:17 | 00:13:43 | 00:23:57 | ||
328 | SOKOŁOWSKA Anna | 394 | Brak | MESZNA | K50-59 | 00:00:20 | 00:14:01 | 00:23:57 | |
329 | SKECZEK Arkadiusz | 744 | Powoli do celu | GILOWICE | M40-49 | 00:00:13 | 00:13:51 | 00:23:58 | |
330 | BUĆKO Marcin | 275 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:21 | 00:14:12 | 00:23:59 | ||
331 | PROKOPENKO Aga | 186 | ŻORY | K40-49 | 00:00:27 | 00:14:03 | 00:24:00 | ||
332 | DĘBSKI Mariusz | 608 | PSZCZYNA | M40-49 | 00:00:13 | 00:13:37 | 00:24:01 | ||
333 | RAJWA Stanisław | 313 | Bziegacze | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:18 | 00:14:06 | 00:24:01 | |
334 | GAWLAS Jan | 725 | JASTRZĘBIE | M50-59 | 00:00:26 | 00:14:15 | 00:24:02 | ||
335 | SZEWCZUK Zbigniew | 200 | Rafako Run Team | RACIBÓRZ | M50-59 | 00:00:12 | 00:13:53 | 00:24:03 | |
336 | SOWA Paweł | 812 | JASIENICA | M40-49 | 00:00:24 | 00:14:09 | 00:24:04 | ||
337 | KUBICA Mieczysław | 892 | GOLESZÓW | M40-49 | 00:00:24 | 00:14:15 | 00:24:04 | ||
338 | SICH-ŚWITAŁA Małgorzata | 133 | KROSTOSZOWICE | K40-49 | 00:00:16 | 00:14:16 | 00:24:06 | ||
339 | SICH- SOSNA Agnieszka | 334 | ŁAZISKA | K40-49 | 00:00:16 | 00:14:16 | 00:24:06 | ||
340 | BIŁKO Sławek | 666 | LESZNA GÓRNA | M40-49 | 00:00:22 | 00:14:15 | 00:24:06 | ||
341 | MAJCHRZAK Dawid | 745 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:18 | 00:13:38 | 00:24:08 | ||
342 | KONCKI Andrzej | 34 | RYBNIK | M40-49 | 00:00:21 | 00:14:18 | 00:24:08 | ||
343 | MAKOŚ Tomek | 516 | JAWORZE | M40-49 | 00:00:20 | 00:14:11 | 00:24:09 | ||
344 | SKRZYPCZAK Krystian | 382 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M16-19 | 00:00:06 | 00:14:03 | 00:24:10 | ||
345 | PAWLOK Anna | 250 | KATOWICE | K20-29 | 00:00:18 | 00:14:12 | 00:24:12 | ||
346 | BURYBA Jacek | 136 | Klub Biegacza Fartlek | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:20 | 00:14:22 | 00:24:13 | |
347 | PETRYNA Bartosz | 324 | Incognito Runners | RYBNIK | M30-39 | 00:00:16 | 00:13:48 | 00:24:15 | |
348 | FURMANIUK Artur | 773 | CIESZYN | M30-39 | 00:00:18 | 00:13:50 | 00:24:15 | ||
349 | WOWRY Sylwia | 644 | CIESZYN | K30-39 | 00:00:19 | 00:14:09 | 00:24:16 | ||
350 | PLOCH Weronika | 831 | MKS Parasol Wrocław | WROCŁAW | K16-19 | 00:00:19 | 00:14:12 | 00:24:17 | |
351 | SZUBARSKI Krzysztof | 566 | Olza Cieszyn parkrun | POGWIZDÓW | M40-49 | 00:00:20 | 00:14:25 | 00:24:17 | |
352 | MARCZYNSKI Sebastian | 817 | JASTRZEBIE | M30-39 | 00:00:19 | 00:14:06 | 00:24:18 | ||
353 | KURTO Paweł | 830 | MIEDZYRZECZE GÓRNE | M30-39 | 00:00:21 | 00:14:24 | 00:24:18 | ||
354 | KURTO Grzegorz | 705 | Kurto TEAM | BIELSKO-BIAŁA | M40-49 | 00:00:21 | 00:14:23 | 00:24:19 | |
355 | SZYMICZEK Radosław | 267 | RAFAKO RUN TEAM | ROGÓW | M30-39 | 00:00:22 | 00:14:16 | 00:24:20 | |
356 | WISEŁKA Andrzej | 46 | RYBNIK | M30-39 | 00:00:23 | 00:14:26 | 00:24:20 | ||
357 | WASILEWSKI Mateusz | 879 | Zofiowka | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:13 | 00:13:42 | 00:24:22 | |
358 | WALA Andrzej | 512 | 1977 | BIELSKO-BIAŁA | M40-49 | 00:00:20 | 00:14:19 | 00:24:22 | |
359 | KUSIDŁO Marcin | 463 | RYBNIK | M30-39 | 00:00:21 | 00:14:26 | 00:24:23 | ||
360 | WALA Marek | 188 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:22 | 00:14:31 | 00:24:23 | ||
361 | PRZYBYŁA Tomasz | 673 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40-49 | 00:00:25 | 00:14:27 | 00:24:23 | ||
362 | TURNIAK Dariusz | 260 | ŚWIERKLANY | M40-49 | 00:00:33 | 00:14:15 | 00:24:23 | ||
363 | DANIELUK Kazimierz | 404 | PKM Śnieżne Kotły | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M60-69 | 00:00:22 | 00:14:19 | 00:24:24 | |
364 | HERZYK Adam | 656 | BIELSKO-BIAŁA | M40-49 | 00:00:28 | 00:14:12 | 00:24:24 | ||
365 | KAMYCZEK Adam | 300 | BĄKÓW | M30-39 | 00:00:22 | 00:14:10 | 00:24:25 | ||
366 | CZYRNEK Dariusz | 379 | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | RYBNIK | M40-49 | 00:00:22 | 00:14:29 | 00:24:27 | |
367 | GÓRECKI Adam | 614 | RACIBÓRZ | M20-29 | 00:00:24 | 00:14:37 | 00:24:27 | ||
368 | WIDENKA Robert | 291 | Dystans Lubomia | LUBOMIA | M30-39 | 00:00:21 | 00:14:16 | 00:24:29 | |
369 | MARON Tadeusz | 56 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:21 | 00:14:32 | 00:24:30 | ||
370 | JARZYNA Andrzej | 477 | JSTRZĘBIE - ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:33 | 00:14:27 | 00:24:31 | ||
371 | PIECHOCKI Piotr | 74 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:23 | 00:14:39 | 00:24:32 | ||
372 | TYKIERKA Tomasz | 844 | Toxpress | BUDZISKA | M40-49 | 00:00:38 | 00:14:44 | 00:24:33 | |
373 | LORANC Izabela | 358 | BIELSKO-BIAŁA | K40-49 | 00:00:24 | 00:14:26 | 00:24:34 | ||
374 | JUSZCZAK Grzegorz | 715 | TYCHY | M30-39 | 00:00:25 | 00:14:37 | 00:24:37 | ||
375 | ŻBEL Ania | 355 | HRmax Żory | ZEBRZYDOWICE | K30-39 | 00:00:23 | 00:14:45 | 00:24:38 | |
376 | ROMANIUK-DEMONCHAUX Adam | 852 | Drużyna Kopernika | RYBNIK | M40-49 | 00:00:24 | 00:14:32 | 00:24:39 | |
377 | FILUSZ Dawid | 548 | RYBNIK | M20-29 | 00:00:26 | 00:14:35 | 00:24:39 | ||
378 | CIEŚLA Adam | 660 | Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego | RYBNIK | M40-49 | 00:00:22 | 00:14:19 | 00:24:40 | |
379 | KACHEL Arek | 751 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:22 | 00:14:40 | 00:24:41 | ||
380 | WIERCIOCH Tomasz | 131 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | M30-39 | 00:00:24 | 00:14:35 | 00:24:41 | ||
381 | WODYŃSKI Wojciech | 341 | Kuźnia Triathlonu | KATOWICE | M40-49 | 00:00:17 | 00:14:00 | 00:24:42 | |
382 | GAUDYN Andrzej | 682 | Szybcy i Wściekli | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M30-39 | 00:00:27 | 00:14:48 | 00:24:42 | |
383 | KOTARSKI Marek | 450 | Tkkf Relax Wodzisław Ślaski | WODZISŁAW ŚLASKI | M50-59 | 00:00:30 | 00:14:37 | 00:24:43 | |
384 | OLBRYCH Monika | 907 | MYSŁOWICE | K20-29 | 00:00:31 | 00:14:36 | 00:24:44 | ||
385 | BORKOWSKA Paulina | 406 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:06 | 00:14:30 | 00:24:47 | ||
386 | MACHEJ Stanisław | 703 | niezrzeszony | CIESZYN | M60-69 | 00:00:22 | 00:14:36 | 00:24:47 | |
387 | JUNKA Piotr | 888 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:23 | 00:14:36 | 00:24:47 | ||
388 | GLEBOCKI Grzegorz | 906 | GRZEGORZ GLEBOCKI | BIELSKO-BIALA | M40-49 | 00:00:22 | 00:14:42 | 00:24:48 | |
389 | ŚLEDZIŃSKI Maciej | 585 | Śledzie | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:25 | 00:14:36 | 00:24:48 | |
390 | TORBIŃSKI Wiesław | 159 | Szare Morsy | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M60-69 | 00:00:24 | 00:14:38 | 00:24:49 | |
391 | RASZKA Janusz | 419 | Olza Cieszyn | CIESZYN | M50-59 | 00:00:21 | 00:14:37 | 00:24:50 | |
392 | SOBIERAJSKI Przemek | 573 | RACIBÓRZ | M40-49 | 00:00:24 | 00:14:39 | 00:24:50 | ||
393 | LOT Michał | 533 | RUDA ŚLĄSKA | M20-29 | 00:00:25 | 00:14:38 | 00:24:50 | ||
394 | TARGOSZ Piotr | 48 | Olza Cieszyn | CIESZYN | M40-49 | 00:00:22 | 00:14:39 | 00:24:51 | |
395 | BOTOREK Michał | 742 | CIESZYN | M30-39 | 00:00:24 | 00:14:39 | 00:24:51 | ||
396 | CYGANIK Piotr | 465 | Fc Cwaniaki | CHORZÓW | M30-39 | 00:00:25 | 00:14:37 | 00:24:51 | |
397 | GORZELAK Joanna | 352 | Kobiety na 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:31 | 00:14:38 | 00:24:51 | |
398 | GARUS Krzysiek | 568 | KSRG ZOFIÓWKA | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:21 | 00:14:40 | 00:24:52 | |
399 | ŻBEL Michał | 354 | HRmax Żory | ZEBRZYDOWICE | M40-49 | 00:00:23 | 00:14:46 | 00:24:52 | |
400 | ULMAN Mariusz | 810 | Athletics Nysa | NYSA | M40-49 | 00:00:27 | 00:14:37 | 00:24:52 | |
401 | JASIŃSKI Maksymilian | 82 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:27 | 00:14:38 | 00:24:53 | ||
402 | GANDZEL Szymon | 905 | MAZAŃCOWICE | M30-39 | 00:00:18 | 00:14:27 | 00:24:56 | ||
403 | TYCZYŃSKA Paulina | 194 | Szybkie Żółwie | BIELSKO-BIAŁA | K30-39 | 00:00:22 | 00:14:39 | 00:24:56 | |
404 | MALARA Anna | 862 | KATOWICE | K30-39 | 00:00:27 | 00:14:35 | 00:24:56 | ||
405 | WISEŁKA Zbigniew | 550 | OLZA Cieszyn | DĘBOWIEC | M40-49 | 00:00:23 | 00:14:40 | 00:24:59 | |
406 | LECHOWICZ Tadeusz | 31 | Szare Morsy | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:24 | 00:14:41 | 00:24:59 | |
407 | JAWORSKI Mateusz | 514 | BIELSKO-BIAŁA | M30-39 | 00:00:30 | 00:14:33 | 00:25:02 | ||
408 | SIKORA Alicja | 609 | team Sikora | BIELSKO - BIAŁA | K60-69 | 00:00:18 | 00:14:49 | 00:25:04 | |
409 | SOJ Przemysław | 230 | KATOWICE | M40-49 | 00:00:28 | 00:14:45 | 00:25:05 | ||
410 | ĆWIOK Marek | 530 | TUV RHEINLAND POLSKA | PANIÓWKI | M40-49 | 00:00:34 | 00:14:50 | 00:25:07 | |
411 | WILSZ Adam | 482 | FIS-SST TEAM | PANIÓWKI | M40-49 | 00:00:34 | 00:14:50 | 00:25:08 | |
412 | NOWAK Patryk | 162 | Klub Biegacza Fartlek | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:28 | 00:14:47 | 00:25:11 | |
413 | WÓJCIK-KRZYŻOWSKA Barbara | 166 | GB Galopujące Ślimaki | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:29 | 00:14:57 | 00:25:12 | |
414 | DOMAGALIK Robert | 254 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:31 | 00:15:04 | 00:25:17 | ||
415 | PARTYKA Karol | 101 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:35 | 00:15:14 | 00:25:17 | ||
416 | HEJNA Artur | 467 | Radlinioki w biegu | RADLIN | M40-49 | 00:00:32 | 00:14:55 | 00:25:20 | |
417 | JANECKA Marta | 362 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K16-19 | 00:00:16 | 00:14:59 | 00:25:21 | ||
418 | BARAN Dawid | 486 | OCR Team Do Porzygu | ĆWIKLICE | M30-39 | 00:00:23 | 00:14:37 | 00:25:22 | |
419 | MACURA Ewa | 306 | HRmax Żory | ŻORY | K50-59 | 00:00:24 | 00:14:38 | 00:25:22 | |
420 | KUBULUS Tomasz | 570 | OCR Team Do Porzygu | ĆWIKLICE | M30-39 | 00:00:24 | 00:14:37 | 00:25:24 | |
421 | PAJĄK Marcin | 431 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:30 | 00:14:57 | 00:25:24 | ||
422 | ANUSZKIEWICZ Igor | 53 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:25 | 00:14:47 | 00:25:25 | ||
423 | SZUL Józef | 634 | ŻORY | M60-69 | 00:00:00 | 00:15:06 | 00:25:26 | ||
424 | SZEREDA Robert | 340 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:04 | 00:14:24 | 00:25:27 | ||
425 | ZMUDA Dariusz | 227 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:23 | 00:15:06 | 00:25:30 | ||
426 | GNAŚ Anna | 60 | Kobiety na 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:24 | 00:14:44 | 00:25:30 | |
427 | SOKOŁOWSKI Piotr | 395 | Brak | MESZNA | M50-59 | 00:00:33 | 00:15:10 | 00:25:32 | |
428 | PLEWNIA Irena | 308 | Forma Wodzisław Śląski | WODZISŁAW ŚLĄSKI | K30-39 | 00:00:31 | 00:15:03 | 00:25:33 | |
429 | PAJĄK Kamil | 312 | Galopujące Ślimaki | JASTRZĘBIEZDRÓJ | M30-39 | 00:00:08 | 00:14:43 | 00:25:35 | |
430 | JANIEC Witold | 902 | UNATCO | ZWONOWICE | M40-49 | 00:00:12 | 00:14:50 | 00:25:35 | |
431 | KUBICA Patrycja | 348 | Olza Cieszyn | CIESZYN | K30-39 | 00:00:31 | 00:14:49 | 00:25:38 | |
432 | KRÓLIK Arkadiusz | 489 | Niezrzeszony | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:34 | 00:15:03 | 00:25:38 | |
433 | SRADOMSKA Barbara | 504 | 1972 | ŻORY | K40-49 | 00:00:25 | 00:15:08 | 00:25:39 | |
434 | DOMAGAŁA Kornelia | 161 | RUDZICA | K30-39 | 00:00:31 | 00:15:10 | 00:25:39 | ||
435 | KOTOWICZ Anna | 716 | OGRODZONA | K30-39 | 00:00:26 | 00:15:10 | 00:25:40 | ||
436 | SOLICH Ola | 79 | Sulis hoko team | RACIBORZ | K30-39 | 00:00:30 | 00:15:15 | 00:25:42 | |
437 | OLSZYNA Mirosław | 156 | RACIBÓRZ | M40-49 | 00:00:30 | 00:15:15 | 00:25:42 | ||
438 | PALUCHIEWICZ Szymon | 243 | PAWŁOWICE | M40-49 | 00:00:23 | 00:14:49 | 00:25:44 | ||
439 | PĘDZIK Błażej | 143 | SZCZEJKOWICE | M20-29 | 00:00:46 | 00:15:34 | 00:25:46 | ||
440 | BIGOS Grzegorz | 637 | GRAMMI | JAWORZNO | M30-39 | 00:00:15 | 00:14:38 | 00:25:50 | |
441 | BORUCKI Dariusz | 517 | KOŃCZYCE MAŁE | M30-39 | 00:00:26 | 00:15:20 | 00:25:51 | ||
442 | RZEPECKA Bożena | 645 | Olza Cieszyn | POGWIZDOW | K50-59 | 00:00:30 | 00:15:01 | 00:25:51 | |
443 | CZERNICKA Magdalena | 40 | Yno Ultra | ZWONOWICE | K30-39 | 00:00:28 | 00:15:11 | 00:25:52 | |
444 | SUTKOWSKI Marcin | 690 | ŚWIERKLANY | M30-39 | 00:00:21 | 00:14:44 | 00:25:54 | ||
445 | WIERBICKI Krystian | 333 | PSZÓW | M40-49 | 00:00:39 | 00:15:30 | 00:25:54 | ||
446 | DOMIN-ZBYL Agnieszka | 171 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K40-49 | 00:00:29 | 00:15:15 | 00:25:56 | ||
447 | MARCHEWKA Bartek | 603 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:31 | 00:15:09 | 00:25:57 | ||
448 | BURNAGIEL Tomasz | 27 | CZERWIONKA-LESZCZYNY | M50-59 | 00:00:25 | 00:15:16 | 00:25:59 | ||
449 | BYWALEC Stanislaw | 704 | diet-fight | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40-49 | 00:00:32 | 00:15:16 | 00:25:59 | |
450 | MALISZEWSKI Marcin | 578 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:43 | 00:15:39 | 00:25:59 | ||
451 | MAKOWSKI Dariusz | 311 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:35 | 00:15:12 | 00:26:00 | ||
452 | MAKOWSKI Grzegorz | 201 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:34 | 00:15:13 | 00:26:01 | ||
453 | BRZEŹNIAK Jan | 893 | LIBIĄŻ | M30-39 | 00:00:36 | 00:15:27 | 00:26:01 | ||
454 | RZĘSITA Damian | 780 | MĘTKÓW | M30-39 | 00:00:36 | 00:15:27 | 00:26:01 | ||
455 | CZYŻ Wojciech | 624 | GÓRKI MAŁE | M40-49 | 00:00:30 | 00:15:13 | 00:26:03 | ||
456 | ŁATKA Marek | 387 | RUDZICZKS | M40-49 | 00:00:25 | 00:15:10 | 00:26:04 | ||
457 | HARATYK Gabriela | 295 | JASTRZEBIE-ZDROJ | K30-39 | 00:00:26 | 00:15:07 | 00:26:04 | ||
458 | MANISZEWSKA Dorota | 547 | Olza Cieszyn | CIESZYN | K40-49 | 00:00:32 | 00:15:26 | 00:26:05 | |
459 | KUBICA Edyta | 891 | GOLESZÓW | K40-49 | 00:00:24 | 00:15:08 | 00:26:06 | ||
460 | MALINOWSKA Małgorzata | 111 | Powoli do celu | GILOWICE | K40-49 | 00:00:35 | 00:15:33 | 00:26:06 | |
461 | KOPTA Jerzy | 80 | Cwałujące Dziadki | KRAKÓW | M70+ | 00:00:27 | 00:15:27 | 00:26:08 | |
462 | JASIŃSKI Kristof | 865 | Wild Runers | BOJSZOWY | M20-29 | 00:00:28 | 00:15:23 | 00:26:08 | |
463 | TYLMAN-MADEJCZYK Marta | 798 | INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM | GLIWICE | K30-39 | 00:00:28 | 00:15:11 | 00:26:10 | |
464 | CHYBIORZ Magdalena | 470 | CIESZYN | K20-29 | 00:00:29 | 00:15:24 | 00:26:10 | ||
465 | PIDANTY Łukasz | 81 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:42 | 00:15:44 | 00:26:10 | ||
466 | PODBIOL Agnieszka | 558 | WODZISLAW ŚLĄSKI | K20-29 | 00:00:43 | 00:15:21 | 00:26:12 | ||
467 | POPEK Barbara | 397 | sobieski6 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K40-49 | 00:00:19 | 00:15:21 | 00:26:13 | |
468 | MYNARSKA Ligia | 896 | Daleko jeszcze? | BIELSKO-BIAŁA | K40-49 | 00:00:23 | 00:15:13 | 00:26:13 | |
469 | KUJAŃSKA Aleksandra | 811 | Inżynieria Biegania Team | RYBNIK | K30-39 | 00:00:27 | 00:15:12 | 00:26:16 | |
470 | BARANKIEWICZ Irek | 513 | XT 500 | PISARZOWICE | M40-49 | 00:00:30 | 00:15:37 | 00:26:17 | |
471 | STRZĄDAŁA Marek | 551 | STRUMIEŃ | M20-29 | 00:00:25 | 00:15:02 | 00:26:18 | ||
472 | JANKO Kamil | 743 | MIĘDZYRZECZE | M30-39 | 00:00:27 | 00:15:43 | 00:26:20 | ||
473 | ŚWIECA Marcin | 402 | Fundacja Pomocy Goldenom Aurea | GÓRKI WIELKIE | M40-49 | 00:00:29 | 00:15:23 | 00:26:21 | |
474 | CHROBOK Józefa | 532 | CIESZYN | K40-49 | 00:00:30 | 00:15:22 | 00:26:21 | ||
475 | LUBSZCZYK Justyna | 584 | YNO ULTRA | ŻORY | K20-29 | 00:00:26 | 00:15:24 | 00:26:22 | |
476 | LERCH Marysia | 257 | RUNTEAM Pawłowice | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:32 | 00:15:20 | 00:26:23 | |
477 | BIAŁOŃCZYK Joanna | 542 | ZEBRZYDOWICE | K30-39 | 00:00:26 | 00:15:36 | 00:26:24 | ||
478 | CHROBOK Gerard | 535 | CIESZYN | M50-59 | 00:00:30 | 00:15:22 | 00:26:24 | ||
479 | KUBIENIEC Grzegorz | 618 | JASTRZÉBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:31 | 00:15:25 | 00:26:24 | ||
480 | MARCINIAK Artur | 710 | BRENNA | M50-59 | 00:00:27 | 00:15:29 | 00:26:25 | ||
481 | GENSTY Klaudia | 639 | Dystans Lubomia | LUBOMIA | K40-49 | 00:00:31 | 00:15:45 | 00:26:25 | |
482 | GÓRA Marta | 327 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:07 | 00:15:17 | 00:26:26 | ||
483 | PŁASKA Grzegorz | 208 | WRM MC Poland | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:45 | 00:15:33 | 00:26:29 | |
484 | PAJESTKA Marek | 148 | WRM MC Poland | RUDA ŚLĄSKA | M40-49 | 00:00:46 | 00:15:35 | 00:26:30 | |
485 | FLASZ Dawid | 191 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:26 | 00:15:09 | 00:26:31 | ||
486 | BRODA Kamila | 105 | PIASEK | K20-29 | 00:00:28 | 00:15:49 | 00:26:31 | ||
487 | STABLA Agata | 335 | RADLIN | K30-39 | 00:00:18 | 00:15:27 | 00:26:32 | ||
488 | MAZUR Arkadiusz | 569 | MIĘDZYRZECZE DOLNE | M30-39 | 00:00:27 | 00:15:53 | 00:26:35 | ||
489 | MUSIAŁ Maria | 407 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K50-59 | 00:00:31 | 00:15:40 | 00:26:36 | ||
490 | KOMRAUS Sławomir | 602 | WILD RUNNERS CLUB | PSZCZYNA | M30-39 | 00:00:28 | 00:15:30 | 00:26:38 | |
491 | KOSMALA-LANDZIŃSKA Ewa | 346 | ŻORY | K30-39 | 00:00:31 | 00:15:55 | 00:26:38 | ||
492 | LANDZIŃSKI Jacek | 471 | ŻORY | M30-39 | 00:00:31 | 00:15:55 | 00:26:38 | ||
493 | JASZCZYK Łukasz | 760 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:33 | 00:16:04 | 00:26:39 | ||
494 | NIEMIEC Halina | 141 | KajTeam | KĘDZIERZYN-KOŹLE | K40-49 | 00:00:29 | 00:15:58 | 00:26:40 | |
495 | KAZIMIERCZUK Monika | 446 | BBL-Klub Sportowy Koziołek-Sekcja Biegowa | KĘDZIERZYN-KOŹLE | K30-39 | 00:00:29 | 00:15:58 | 00:26:41 | |
496 | DOMASZK Paweł | 702 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:34 | 00:15:53 | 00:26:42 | ||
497 | MAZUR Katarzyna | 455 | ZABŁOCIE | K30-39 | 00:00:38 | 00:15:56 | 00:26:42 | ||
498 | STARCZEWSKI Marcin | 593 | SOSNOWIEC | M30-39 | 00:00:35 | 00:15:50 | 00:26:43 | ||
499 | KACZMARCZYK Mariusz | 515 | Olza Cieszyn | PAWŁOWICE | M30-39 | 00:00:31 | 00:15:46 | 00:26:44 | |
500 | WACNIK Dariusz | 67 | JASTRZĘBIE -ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:32 | 00:16:03 | 00:26:45 | ||
501 | LISIOWSKI Jakub | 524 | MARKLOWICE GÓRNE | M16-19 | 00:00:33 | 00:16:06 | 00:26:48 | ||
502 | BAJOR Rafał | 872 | Rebellion Of Free Runners | ŻORY | M40-49 | 00:00:28 | 00:15:29 | 00:26:50 | |
503 | WITOSZA Adam | 695 | KATOWICE | M40-49 | 00:00:38 | 00:16:05 | 00:26:50 | ||
504 | ROMANIUK-DEMONCHAUX Katarzyna | 853 | Drużyna Kopernika | RYBNIK | K40-49 | 00:00:36 | 00:16:05 | 00:26:51 | |
505 | KRAUSE Sylwia | 289 | Radlinioki w biegu | RADLIN | K40-49 | 00:00:32 | 00:15:47 | 00:26:52 | |
506 | WERNIK Katarzyna | 469 | Bestfitclub Rybnik | RADLIN | K40-49 | 00:00:32 | 00:15:45 | 00:26:52 | |
507 | ZELENT Karolina | 33 | dietetykjastrzebie.pl | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K20-29 | 00:00:37 | 00:15:39 | 00:26:54 | |
508 | JURASZEK Elzbieta | 632 | JustFeelFit | JELEŚNIA | K30-39 | 00:00:34 | 00:15:59 | 00:26:55 | |
509 | WOLIŃSKI Józef | 114 | GLIWICE | M50-59 | 00:00:37 | 00:15:57 | 00:26:55 | ||
510 | JAGODZIŃSKA Magdalena | 605 | Kolka Team | WILKOWICE | K30-39 | 00:00:35 | 00:15:52 | 00:26:57 | |
511 | JANCZYK Grzegorz | 420 | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | RYBNIK | M40-49 | 00:00:48 | 00:16:15 | 00:26:59 | |
512 | CHOJCAN Beata | 424 | Inżynieria Biegania | RYBNIK | K40-49 | 00:00:28 | 00:16:00 | 00:27:01 | |
513 | KONOPKA Jaroslaw | 707 | JASTRZEBIE ZDROJ | M40-49 | 00:00:41 | 00:16:03 | 00:27:01 | ||
514 | KROCZEK Przemysław | 829 | ZEBRZYDOWICE | M20-29 | 00:00:46 | 00:16:17 | 00:27:02 | ||
515 | SKURSKI Jakub | 840 | PAWŁOWICE | M30-39 | 00:00:28 | 00:15:55 | 00:27:03 | ||
516 | MARYNIAK Wojtek | 689 | GLIWICE | M30-39 | 00:00:39 | 00:16:07 | 00:27:03 | ||
517 | SOBIERAJSKA Renata | 575 | Eko-Okna Runners | RACIBÓRZ | K40-49 | 00:00:24 | 00:15:27 | 00:27:05 | |
518 | JAKUBIEC Jacek | 339 | BB RUNNERS | BUCZKOWICE | M40-49 | 00:00:34 | 00:16:05 | 00:27:05 | |
519 | DURAJ Dariusz | 86 | WKURW_TEAM | BYSTRA | M30-39 | 00:00:33 | 00:16:06 | 00:27:06 | |
520 | JESIONEK Małgorzata | 731 | IMIELIN | K30-39 | 00:00:38 | 00:15:57 | 00:27:06 | ||
521 | MŁYNARCZYK Jerzy | 403 | PKM Śnieżne Kotły | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:22 | 00:15:53 | 00:27:07 | |
522 | PIECYK Adrianna | 190 | ŻORY | K40-49 | 00:00:26 | 00:15:46 | 00:27:09 | ||
523 | WĘGLEWSKI Zbigniew | 672 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:31 | 00:15:55 | 00:27:09 | ||
524 | GIEROŃ Katarzyna | 709 | DYSTANS LUBOMIA | LUBOMIA | K30-39 | 00:00:31 | 00:16:02 | 00:27:09 | |
525 | SZCZERBA Michał | 855 | BIELSKO-BIAŁO | M40-49 | 00:00:32 | 00:15:39 | 00:27:09 | ||
526 | HARAZIN Janusz | 434 | 2 Tm 4,7 | PAWŁOWICE | M30-39 | 00:00:35 | 00:16:01 | 00:27:11 | |
527 | HARAZIN Ania | 571 | PAWŁOWCIE | K20-29 | 00:00:35 | 00:16:01 | 00:27:11 | ||
528 | KOMAJDA Basia | 343 | Olza Cieszyn | CIESZYN | K30-39 | 00:00:37 | 00:16:03 | 00:27:11 | |
529 | MIŁOBÓG Ewa | 779 | KOLKA TEAM | BIELSKO-BIAŁA | K30-39 | 00:00:35 | 00:15:54 | 00:27:12 | |
530 | SKWARK Aneta | 255 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:27 | 00:15:48 | 00:27:13 | ||
531 | SIEGMUND Jolanta | 63 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K40-49 | 00:00:29 | 00:16:04 | 00:27:13 | ||
532 | ZAWIERUCHA Aleksander | 488 | Roszada Żory | ŻORY | M50-59 | 00:00:40 | 00:16:06 | 00:27:14 | |
533 | SŁOTWIŃSKA Anna | 177 | ZEBRZYDOWICE | K40-49 | 00:00:28 | 00:16:03 | 00:27:15 | ||
534 | PYZIK Marcin | 506 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:35 | 00:15:56 | 00:27:16 | ||
535 | POPCZYK Piotr | 732 | ŻERNICA | M40-49 | 00:00:26 | 00:16:00 | 00:27:17 | ||
536 | PŁONKA Krzysztof | 740 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:25 | 00:15:48 | 00:27:19 | ||
537 | MARCZAK-OLEJNICZAK Ania | 718 | TARNOWSKIE GÓRY | K30-39 | 00:00:39 | 00:16:11 | 00:27:19 | ||
538 | KAPUSTA Bartłomiej | 178 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:41 | 00:16:07 | 00:27:20 | ||
539 | HUCHRO Tomasz | 653 | Szybcy i wściekli | MYSŁOWICE | M20-29 | 00:00:27 | 00:16:08 | 00:27:22 | |
540 | NALEWAJKA Wioleta | 87 | Kobiety na 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K40-49 | 00:00:32 | 00:16:11 | 00:27:22 | |
541 | POŁEĆ Krzysztof | 140 | Galopujące Ślimaki | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:34 | 00:16:01 | 00:27:22 | |
542 | CZARNOTA Leszek | 113 | MARKLOWICE | M40-49 | 00:00:35 | 00:16:11 | 00:27:22 | ||
543 | KOLORZ-STYLOK Katarzyna | 640 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K40-49 | 00:00:32 | 00:16:12 | 00:27:23 | ||
544 | BANDÍK Pavel | 350 | SK Černé plíce | FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ | M50-59 | 00:00:34 | 00:16:09 | 00:27:23 | |
545 | MAREK-WRÓBEL Edyta | 680 | RYBNIK | K60-69 | 00:00:35 | 00:16:08 | 00:27:23 | ||
546 | STEKLA Bartłomiej | 610 | SKOCZÓW | M20-29 | 00:00:36 | 00:16:10 | 00:27:23 | ||
547 | DURAJ Magdalena | 145 | BYSTRA | K30-39 | 00:00:33 | 00:16:09 | 00:27:24 | ||
548 | RAPUCHA Adam | 720 | ŻORY | M30-39 | 00:00:33 | 00:16:11 | 00:27:24 | ||
549 | HYŁA Aleksandra | 373 | KRS TKKF MORSY.PL | MSZANA | K20-29 | 00:00:34 | 00:16:11 | 00:27:24 | |
550 | CIMAŁA Katarzyna | 232 | PAWŁOWICE | K20-29 | 00:00:41 | 00:16:15 | 00:27:24 | ||
551 | UKLEJA Sebastian | 258 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:28 | 00:15:46 | 00:27:25 | ||
552 | DEJEWSKI Jakub | 303 | 1984 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:32 | 00:16:10 | 00:27:25 | |
553 | GREŃ Dorota | 629 | OLZA CIESZYN | USTROŃ | K30-39 | 00:00:32 | 00:16:15 | 00:27:25 | |
554 | CIESLAR Kasia | 646 | USTROŃ | K30-39 | 00:00:32 | 00:16:15 | 00:27:25 | ||
555 | PRZYBYSZ Kinga | 204 | ŻORY | K20-29 | 00:00:37 | 00:16:12 | 00:27:25 | ||
556 | GWIZDAŁA Joanna | 139 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:41 | 00:16:07 | 00:27:25 | ||
557 | RĘKAL Dorota | 552 | ZEBRZYDOWICE | K50-59 | 00:00:27 | 00:15:41 | 00:27:26 | ||
558 | RYZ Dawid | 545 | RUDA ŚLĄSKA | M20-29 | 00:00:36 | 00:16:04 | 00:27:26 | ||
559 | CHWAŁEK Agnieszka | 522 | BESTWINA | K20-29 | 00:00:42 | 00:16:46 | 00:27:26 | ||
560 | MORAWSKI Janusz | 873 | Pszczyna Biega | PSZCZYNA | M40-49 | 00:00:36 | 00:16:14 | 00:27:27 | |
561 | FROSZTĘGA Katarzyna | 835 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:27 | 00:16:12 | 00:27:29 | ||
561 | FROSZTĘGA Daniel | 837 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:27 | 00:16:12 | 00:27:29 | ||
563 | ŻAGIEL Wiktor | 457 | RACIBÓRZ | M20-29 | 00:00:33 | 00:16:12 | 00:27:29 | ||
564 | GRABKA Stanislaw | 737 | niezrzeszony | KRAKOW | M70+ | 00:00:30 | 00:16:14 | 00:27:30 | |
565 | MUSIAŁ Łukasz | 270 | GB Galopujące Ślimaki | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:29 | 00:16:23 | 00:27:31 | |
566 | JĘDRUSIAK Lidia | 649 | DANKOWICE | K30-39 | 00:00:32 | 00:16:13 | 00:27:31 | ||
567 | GWIZDAŁA Dominika | 138 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K20-29 | 00:00:41 | 00:16:16 | 00:27:31 | ||
568 | CHMIEL Jacek | 499 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M60-69 | 00:00:27 | 00:16:15 | 00:27:32 | ||
569 | MUSIAŁ Wioletta | 271 | GB Galopujące Ślimaki | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:29 | 00:16:23 | 00:27:32 | |
570 | WOLIŃSKI Dariusz | 898 | Strażak | ŻORY | M40-49 | 00:00:40 | 00:16:03 | 00:27:32 | |
571 | FRYDECKA Mirosława | 537 | Akademia Biegania w Świerklanach | ŚWIERKLANY | K40-49 | 00:00:35 | 00:16:12 | 00:27:34 | |
572 | RECLIK Jacek | 728 | Decathlon Rybnik | RYBNIK | M40-49 | 00:00:26 | 00:16:26 | 00:27:36 | |
573 | FRAJHOFER Ewa | 868 | Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu-Zdroju | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:33 | 00:16:10 | 00:27:37 | |
574 | PYTEL Renata | 440 | PIELGRZYMOWICE | K40-49 | 00:00:07 | 00:16:10 | 00:27:42 | ||
575 | OSZCZĘDA Marzena | 224 | Zarazić Pasją | ŻORY | K40-49 | 00:00:26 | 00:15:55 | 00:27:42 | |
576 | FLASZ Anna | 192 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:27 | 00:16:23 | 00:27:43 | ||
577 | CIEŚLA Artur | 769 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:37 | 00:16:04 | 00:27:46 | ||
578 | PIETRZYK Marek | 556 | Biegiem Przez Chybie | CHYBIE | M60-69 | 00:00:35 | 00:16:13 | 00:27:47 | |
579 | PRÓSZYŃSKA Agnieszka | 244 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:36 | 00:16:15 | 00:27:48 | ||
580 | KRAMER Piotr | 539 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:41 | 00:16:33 | 00:27:48 | ||
581 | GIL Krzysztof | 799 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:23 | 00:16:00 | 00:27:50 | ||
582 | BIELA Małgorzata | 284 | Kobiety na 5+ | JASTRZĘBIE- ZDRÓJ | K40-49 | 00:00:33 | 00:16:16 | 00:27:50 | |
583 | BANDER Jerzy | 498 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40-49 | 00:00:25 | 00:16:24 | 00:27:52 | ||
584 | HEJNA Izabela | 466 | Radlinioki w biegu | RADLIN | K40-49 | 00:00:32 | 00:16:17 | 00:27:53 | |
585 | SZKLANNY-RECLIK Elżbieta | 487 | PSZCZYNA | K30-39 | 00:00:37 | 00:16:29 | 00:27:57 | ||
586 | HYLA Przemysław | 713 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:40 | 00:16:38 | 00:27:57 | ||
587 | KOTERZYNA Janusz | 641 | amator | ŻORY | M60-69 | 00:00:26 | 00:16:20 | 00:27:58 | |
588 | PAJĄCZKOWSKI Michał | 885 | Nova Trading S.A. Stale biegam | MYSŁOWICE | M30-39 | 00:00:36 | 00:16:23 | 00:28:00 | |
589 | GRZESZCZUK Tomasz | 529 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:26 | 00:16:07 | 00:28:01 | ||
590 | KUBICA Tadeusz | 353 | BWM | ŻORY | M50-59 | 00:00:35 | 00:16:30 | 00:28:01 | |
591 | NOWAK Magdalena | 351 | BWM | ŻORY | K20-29 | 00:00:34 | 00:16:31 | 00:28:02 | |
592 | CIEŚLAR Ewa | 701 | CIESZYN | K30-39 | 00:00:37 | 00:16:16 | 00:28:02 | ||
593 | FECZKO Lucyna | 493 | JASTRZĘBIE- ZDRÓJ | K40-49 | 00:00:31 | 00:16:26 | 00:28:03 | ||
594 | BARAN Irena | 25 | Szare Morsy | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K50-59 | 00:00:34 | 00:16:25 | 00:28:04 | |
595 | PIĄTEK Tomasz | 880 | WILDBUCHAYS | PISARZOWICE | M40-49 | 00:00:34 | 00:16:18 | 00:28:04 | |
596 | KIEŁKOWSKA Agnieszka | 217 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K40-49 | 00:00:43 | 00:16:43 | 00:28:06 | ||
597 | KOSMALA Stanisława | 472 | ŁĄKA | K60-69 | 00:00:30 | 00:16:40 | 00:28:07 | ||
598 | TARNOWSKA Edyta | 443 | GLIWICE | K30-39 | 00:00:32 | 00:16:07 | 00:28:07 | ||
599 | REK Katarzyna | 540 | Radlinioki w biegu | RADLIN | K40-49 | 00:00:32 | 00:16:18 | 00:28:08 | |
600 | SZYMANIEC Marcin | 155 | WRM MC Poland | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:46 | 00:16:15 | 00:28:08 | |
601 | NADROWSKI Tadeusz | 739 | tytuł | ZORY | M60-69 | 00:00:29 | 00:16:34 | 00:28:13 | |
602 | ŻAGIEL Edyta | 102 | RACIBÓRZ | K50-59 | 00:00:33 | 00:16:29 | 00:28:13 | ||
603 | WOJTAŚ Karol | 788 | Kolka Team | BIELSKO-BIAŁA | M30-39 | 00:00:35 | 00:17:15 | 00:28:14 | |
604 | BRZUSKA Katarzyna | 120 | Olza Cieszyn | CIESZYN | K40-49 | 00:00:40 | 00:16:43 | 00:28:15 | |
605 | ŻŁOBICKA Agnieszka | 768 | Dar-Bud Team | KIETRZ | K30-39 | 00:00:40 | 00:16:43 | 00:28:15 | |
606 | BURZYŃSKA Beata | 266 | KATOWICE | K40-49 | 00:00:35 | 00:16:27 | 00:28:16 | ||
607 | ĆWIOK Barbara | 546 | FIS-SST TEAM | PANIÓWKI | K40-49 | 00:00:37 | 00:16:45 | 00:28:19 | |
608 | HERUD Magdalena | 761 | EKO-OKNA RUNNERS | PIETROWICE WIELKIE | K30-39 | 00:00:40 | 00:16:45 | 00:28:19 | |
609 | KACZOREK Ania | 386 | HRmax Żory | ŻORY | K40-49 | 00:00:25 | 00:16:34 | 00:28:20 | |
610 | WILSZ Ewa | 481 | FIS-SST TEAM | PANIÓWKI | K40-49 | 00:00:36 | 00:16:46 | 00:28:21 | |
611 | BUJNA Tomasz | 23 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:32 | 00:16:23 | 00:28:22 | ||
612 | WIDENKA Krystian | 152 | Syrynia | SYRYNIA | M20-29 | 00:00:43 | 00:16:26 | 00:28:22 | |
613 | BAJCAR Beata | 184 | KOBIETY NA 5+ | CHYBIE | K40-49 | 00:00:34 | 00:16:39 | 00:28:24 | |
614 | GIŻYŃSKA Katarzyna | 253 | Kobiety na 5+ | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:34 | 00:16:40 | 00:28:24 | |
615 | BADURA Dorota | 628 | STRUMIEŃ | K30-39 | 00:00:26 | 00:15:58 | 00:28:27 | ||
616 | CIEŚLIK Rafał | 677 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M30-39 | 00:00:43 | 00:16:53 | 00:28:27 | ||
617 | SOBCZYK Renata | 625 | pasjonat | TYCHY | K40-49 | 00:00:41 | 00:17:00 | 00:28:30 | |
618 | SOBCZYK Sławomir | 627 | pasjonat | TYCHY | M50-59 | 00:00:41 | 00:17:00 | 00:28:30 | |
619 | STANULA Dominika | 228 | PAWŁOWICE | K20-29 | 00:00:34 | 00:16:44 | 00:28:31 | ||
620 | MENCEWICZ Paweł | 430 | UKS Piątka Plus Rydułtowy / Forma Wodzisław Śląski | GOŁKOWICE | M40-49 | 00:00:21 | 00:16:35 | 00:28:34 | |
621 | GAŁKIEWICZ Monika | 759 | KATOWICE | K40-49 | 00:00:33 | 00:16:30 | 00:28:36 | ||
622 | DONOCIK Bogusława | 508 | Olza Cieszyn | CIESZYN | K40-49 | 00:00:41 | 00:16:53 | 00:28:44 | |
623 | HERDUŚ Lucyna | 806 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:34 | 00:16:43 | 00:28:45 | ||
624 | WILCZEK Marek | 815 | RYDUŁTOWY | M40-49 | 00:00:41 | 00:16:51 | 00:28:45 | ||
625 | SZKODA Magda | 839 | ŁĄKA | K30-39 | 00:00:38 | 00:16:43 | 00:28:46 | ||
626 | PASTUSZKA Marcin | 841 | ŁĄKA | M30-39 | 00:00:38 | 00:16:42 | 00:28:47 | ||
627 | KUŚKA Tadeusz | 800 | Hołdex Team | JANKOWICE | M30-39 | 00:00:47 | 00:16:37 | 00:28:47 | |
628 | TYCZYŃSKA Małgorzata | 285 | Szybkie Żółwie | POGWIZDÓW | K50-59 | 00:00:34 | 00:16:31 | 00:28:50 | |
629 | ŻEBROWSKA Matylda | 73 | Mysłowicki Klub Biegacza No.I | MYSŁOWICE | K40-49 | 00:00:43 | 00:16:47 | 00:28:53 | |
630 | BAŃCZYK Krzysztof | 71 | BIELSKO-BIAŁA | M30-39 | 00:00:45 | 00:17:08 | 00:28:53 | ||
631 | MUSIOŁ Helena | 88 | RYBNIK | K40-49 | 00:00:29 | 00:16:35 | 00:28:55 | ||
632 | WOJTAŚ Patrycja | 734 | KOLKA TEAM | BIELSKO-BIAŁA | K20-29 | 00:00:34 | 00:17:16 | 00:28:58 | |
633 | LISZOK Iwona | 117 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:38 | 00:16:59 | 00:29:01 | ||
634 | LISZOK Przemysław | 112 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:38 | 00:16:59 | 00:29:02 | ||
635 | NIEDZIOŁKO Bożena | 90 | Kobiety na5+ | JASRZĘBIE-ZDRÓJ | K50-59 | 00:00:33 | 00:16:41 | 00:29:04 | |
636 | SŁOWIŃSKI Kamil | 895 | RYBNIK | M30-39 | 00:00:36 | 00:17:01 | 00:29:04 | ||
637 | POLOK Robert | 661 | BIELSKO-BIAŁA | M20-29 | 00:00:31 | 00:16:48 | 00:29:05 | ||
638 | ROMAŃSKA Klaudia | 711 | Bebecha team | DĄBROWA GÓRNICZA | K20-29 | 00:00:31 | 00:16:47 | 00:29:05 | |
639 | SZABLA Mateusz | 750 | NIEGOWONICE | M20-29 | 00:00:42 | 00:17:06 | 00:29:05 | ||
640 | MALISZEWSKI Dariusz | 214 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:44 | 00:17:09 | 00:29:05 | ||
641 | PODBIOŁ Inez | 557 | GLIWICE | K30-39 | 00:00:44 | 00:17:24 | 00:29:05 | ||
642 | IZDEBSKI Konrad | 696 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:51 | 00:17:11 | 00:29:05 | ||
643 | TYKIERKA Małgorzata | 842 | Toxpress | BUDZISKA | K40-49 | 00:00:38 | 00:17:08 | 00:29:06 | |
644 | BETAŃSKA Aneta | 158 | Kobiety na 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K40-49 | 00:00:43 | 00:17:01 | 00:29:07 | |
645 | KOSOWSKA Grażyna | 576 | Kobiety na5+ | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K50-59 | 00:00:43 | 00:17:02 | 00:29:07 | |
646 | GAŃKO Grażyna | 399 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K50-59 | 00:00:18 | 00:17:12 | 00:29:12 | ||
647 | SIENIAWSKA Janina | 109 | KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle | KĘDZIERZYN-KOŹLE | K60-69 | 00:00:29 | 00:17:18 | 00:29:12 | |
648 | STEKLA MAJER Anna | 421 | Grupa Sportowa Rekord | SKOCZÓW | K20-29 | 00:00:36 | 00:17:03 | 00:29:12 | |
649 | WACŁAWIK Ewa | 301 | Fantastic Team Anna Sikora | BĄKÓW | K40-49 | 00:00:39 | 00:17:08 | 00:29:12 | |
650 | ZAGÓRSKA Ania | 717 | RADLIN | K30-39 | 00:00:39 | 00:17:05 | 00:29:13 | ||
651 | ZAIK Karolina | 549 | GLIWICE | K20-29 | 00:00:36 | 00:16:32 | 00:29:15 | ||
652 | SZCZELINA Marta | 39 | BRZESZCZE | K30-39 | 00:00:37 | 00:17:02 | 00:29:15 | ||
653 | DRĄG Rafał | 287 | BESTWINKA | M30-39 | 00:00:39 | 00:17:17 | 00:29:17 | ||
654 | MORIC Anna | 496 | PSZCZYNA | K30-39 | 00:00:36 | 00:17:04 | 00:29:18 | ||
655 | WYSZYŃSKA Karina | 738 | Dar bud team | KIETRZ | K30-39 | 00:00:40 | 00:17:18 | 00:29:24 | |
656 | FABRYKIEWICZ Joanna | 412 | RYBNIK | K30-39 | 00:00:37 | 00:17:03 | 00:29:27 | ||
657 | SOBIERAJ Paweł | 914 | JASTRZĘBIE ZDROJ | M40-49 | 00:00:36 | 00:16:41 | 00:29:29 | ||
658 | MOSKAŁA Magdalena | 163 | PAWŁOWICE | K20-29 | 00:00:40 | 00:17:15 | 00:29:33 | ||
659 | DOBRENIUK Aurelia | 591 | RYBNIK | K40-49 | 00:00:39 | 00:17:13 | 00:29:38 | ||
660 | PASZENDA Katarzyna | 390 | Yno Ultra | PSZÓW | K20-29 | 00:00:00 | 00:17:37 | 00:29:42 | |
661 | POKORA Izabela | 99 | Kolka Team | BIELSKO-BIAŁA | K30-39 | 00:00:36 | 00:17:16 | 00:29:46 | |
662 | GIŻYŃSKI Krystian | 274 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:46 | 00:16:52 | 00:29:52 | ||
663 | WALA Anna | 180 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:22 | 00:16:54 | 00:29:55 | ||
664 | HETMANIOK Agnieszka | 83 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K20-29 | 00:00:23 | 00:16:53 | 00:29:55 | ||
665 | GÓRNY Jola | 460 | BIELSKO-BIAŁA | K40-49 | 00:00:31 | 00:17:21 | 00:29:55 | ||
666 | ŚWIERCZ Janusz | 479 | WRM MC Poland | BIERUŃ | M40-49 | 00:00:47 | 00:17:28 | 00:29:56 | |
667 | SŁODZIŃSKA Magdalena | 688 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K20-29 | 00:00:42 | 00:17:40 | 00:29:57 | ||
668 | POSTUPALSKI Marcin | 307 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:49 | 00:17:58 | 00:29:57 | ||
669 | MIŚKOWIEC Agnieszka | 41 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K40-49 | 00:00:39 | 00:17:10 | 00:29:59 | ||
670 | JURKIEWICZ-FILIKS Basia | 652 | ŁODYGOWICE | K40-49 | 00:00:47 | 00:17:59 | 00:29:59 | ||
671 | HOLONA Bożena | 251 | Niedźwiedź Team | CIESZYN | K40-49 | 00:00:40 | 00:17:41 | 00:30:00 | |
672 | CYLC Agnieszka | 755 | Yno Ultra | RYDUŁTOWY | K40-49 | 00:00:00 | 00:17:38 | 00:30:02 | |
673 | SZPYRA Sonia | 68 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K40-49 | 00:00:28 | 00:17:33 | 00:30:02 | ||
674 | PŁASKA Barbara | 202 | Kobiety na 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K40-49 | 00:00:42 | 00:17:35 | 00:30:02 | |
675 | KOŁAK Alicja | 476 | GLIWICE | K30-39 | 00:00:39 | 00:17:43 | 00:30:03 | ||
676 | ZIĘBA Anna | 789 | dar bud-team | KIETRZ | K30-39 | 00:00:00 | 00:17:58 | 00:30:04 | |
677 | WOWRA Robert | 116 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:50 | 00:17:52 | 00:30:04 | ||
678 | BRANDYS Krystyna | 70 | PAWŁOWICE | K30-39 | 00:00:40 | 00:17:39 | 00:30:05 | ||
679 | WIDENKA Joanna | 293 | Dystans Lubomia | LUBOMIA | K20-29 | 00:00:45 | 00:17:44 | 00:30:05 | |
680 | ŚMIETANA Mariusz | 474 | Tupot Małych Stópek | RACIBÓRZ | M40-49 | 00:00:45 | 00:17:41 | 00:30:05 | |
681 | PYZIK Barbara | 196 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:39 | 00:17:10 | 00:30:08 | ||
682 | BĘBENEK Marcin | 107 | GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:43 | 00:17:47 | 00:30:09 | |
683 | STOPYRA Agnieszka | 124 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K40-49 | 00:00:43 | 00:17:46 | 00:30:09 | ||
684 | MALISZEWSKA Beata | 72 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:44 | 00:17:46 | 00:30:09 | ||
685 | LONDWIG Tomasz | 245 | MTB Kyndra Klub | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:43 | 00:17:47 | 00:30:10 | |
686 | ADAMIK Lukasz | 825 | Kuce z Bronksu | ZABRZE | M20-29 | 00:00:39 | 00:17:48 | 00:30:11 | |
687 | ŚWIERCZ Anna | 478 | BIERUŃ | K40-49 | 00:00:42 | 00:17:48 | 00:30:11 | ||
688 | HAJNSZ Robert | 802 | RUDA ŚLĄSKA | M20-29 | 00:00:38 | 00:17:49 | 00:30:13 | ||
689 | KOWALSKI Piotr | 543 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:48 | 00:17:50 | 00:30:18 | ||
690 | STEKLA Joanna | 598 | SKOCZÓW | K50-59 | 00:00:37 | 00:17:30 | 00:30:19 | ||
691 | BOŻEK Dagmara | 52 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K40-49 | 00:00:39 | 00:17:51 | 00:30:21 | ||
692 | MAREK Jarosław | 409 | SOSNOWIEC | M40-49 | 00:00:39 | 00:17:55 | 00:30:25 | ||
693 | BACHTA Wojciech | 108 | Da Vinci Studio | BIELSKO-BIAŁA | M30-39 | 00:00:45 | 00:17:32 | 00:30:28 | |
694 | KRAUZ Sandra | 437 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K20-29 | 00:00:37 | 00:17:56 | 00:30:29 | ||
695 | PRZYŁUCKA Grażyna | 638 | GRAMMI | PRECZÓW | K40-49 | 00:00:37 | 00:17:33 | 00:30:29 | |
696 | ORŁOWSKA Joanna | 371 | Ultra Beskid Sport | MAZAŃCOWICE | K30-39 | 00:00:40 | 00:18:11 | 00:30:36 | |
697 | SOBCZYK Gabriela | 248 | Rafako Run Team | RACIBÓRZ | K40-49 | 00:00:36 | 00:17:49 | 00:30:39 | |
698 | CZAK Renata | 785 | JAWORZNO | K30-39 | 00:00:30 | 00:17:24 | 00:30:43 | ||
699 | KRZYSTOLIK Damian | 418 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:47 | 00:18:12 | 00:30:48 | ||
700 | MALINOWSKA Aneta | 331 | Olza Cieszyn | CIESZYN | K40-49 | 00:00:46 | 00:18:37 | 00:30:54 | |
701 | PIPIRO Grażyna | 193 | Kobiety 5+ | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K60-69 | 00:00:42 | 00:18:17 | 00:30:55 | |
702 | KUCZERA Marek | 413 | INŻYNIERIA BIEGANIA | CZERNICA | M40-49 | 00:00:30 | 00:18:03 | 00:30:57 | |
703 | KUCZERA Bernadeta | 414 | CZERNICA TEAM | CZERNICA | K30-39 | 00:00:30 | 00:18:04 | 00:30:57 | |
704 | DANIŁOŚ Bartłomiej | 501 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:46 | 00:18:06 | 00:30:58 | ||
705 | SITKO Dagmara | 597 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:44 | 00:18:28 | 00:30:59 | ||
706 | GAJ Monika | 651 | DAR - BUD Team | KIETRZ | K30-39 | 00:00:44 | 00:18:28 | 00:30:59 | |
707 | LACH Grzegorz | 616 | Blood Mantra | KIETRZ | M30-39 | 00:00:40 | 00:18:27 | 00:31:03 | |
708 | KASPRZYCKA-SZUBARSKA Katarzyna | 567 | Olza Cieszyn parkrun | POGWIZDÓW | K40-49 | 00:00:45 | 00:18:40 | 00:31:03 | |
709 | WOJTKOWIAK Robert | 43 | SKÓRZEWO | M30-39 | 00:00:46 | 00:18:02 | 00:31:05 | ||
710 | MARCZYK-LURANC Ewa | 775 | Marczyk-Luranc Team | KATOWICE | K30-39 | 00:00:43 | 00:18:30 | 00:31:10 | |
711 | WÓJCIK Dariusz | 670 | Żory | ŻORY | M40-49 | 00:00:46 | 00:18:24 | 00:31:10 | |
712 | LURANC Paweł | 774 | Marczyk-Luranc Team | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:42 | 00:18:30 | 00:31:12 | |
713 | ZAKRZEWSKA Barbara | 683 | TYCHY | K40-49 | 00:00:35 | 00:18:02 | 00:31:15 | ||
714 | KUCZA-CHMIEL Kalina | 518 | ODRA | K40-49 | 00:00:39 | 00:18:14 | 00:31:17 | ||
715 | BOSIACKA Marta | 279 | Rebellion of Free Runners | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K20-29 | 00:00:30 | 00:17:59 | 00:31:18 | |
716 | SŁABOŃ Ania | 273 | PAWŁOWICE | K30-39 | 00:00:41 | 00:18:05 | 00:31:18 | ||
717 | JUNKA Maria | 699 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:23 | 00:17:39 | 00:31:21 | ||
718 | HEFTOWICZ Dominik | 861 | ALE WSPIERA | ZGIERZ | M40-49 | 00:00:40 | 00:18:16 | 00:31:21 | |
719 | KRZACZEK Aleksandra | 389 | Radlinioki w biegu | RADLIN | K40-49 | 00:00:39 | 00:18:06 | 00:31:25 | |
720 | ZIMNY Ireneusz | 36 | RYBNIK | M40-49 | 00:00:26 | 00:18:13 | 00:31:26 | ||
721 | MOORE Colleen | 803 | BIELSKO-BIAŁA | K20-29 | 00:00:29 | 00:17:57 | 00:31:28 | ||
722 | PIOTROWSKI Mieczyslaw | 583 | DĄBROWA GÓRNICZA | M70+ | 00:00:29 | 00:18:14 | 00:31:32 | ||
723 | OSTROWSKI Sławomir | 315 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:42 | 00:18:27 | 00:31:33 | ||
724 | ADAMUS Katarzyna | 269 | Olza Cieszyn | CIESZYN | K40-49 | 00:00:45 | 00:18:40 | 00:31:34 | |
725 | SZKLORZ Dominika | 511 | Olza Cieszyn | SKOZÓW | K30-39 | 00:00:47 | 00:18:38 | 00:31:34 | |
726 | OSTROWSKA Izabela | 314 | kobiety na 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K40-49 | 00:00:41 | 00:18:28 | 00:31:35 | |
727 | SAWICKA Marta | 96 | JASTRZEBIE-ZDROJ | K30-39 | 00:00:45 | 00:19:00 | 00:31:50 | ||
728 | WAWOCZNY Anita | 538 | ZAZ WSPÓLNA PASJA | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:45 | 00:19:00 | 00:31:50 | |
729 | OLSZEWSKA Dorota | 360 | Kobiety na 5+ | JASTRZĘBIE | K40-49 | 00:00:34 | 00:18:28 | 00:31:59 | |
730 | GRZELAK Patrycja | 213 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:37 | 00:18:49 | 00:31:59 | ||
731 | PRZYŁUCKI Grzegorz | 611 | PRECZÓW | M50-59 | 00:00:45 | 00:18:43 | 00:32:00 | ||
732 | BRAUN Justyna | 572 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:46 | 00:19:00 | 00:32:01 | ||
733 | KABUT Małgorzata | 388 | Radlinioki w biegu | RADLIN | K30-39 | 00:00:00 | 00:18:45 | 00:32:04 | |
734 | AUGUŚCIK Ewelina | 784 | Kobiety na 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:44 | 00:18:40 | 00:32:10 | |
735 | KAWULAK Kazimierz | 494 | kb mckis Jaworzno | JAWORZNO | M50-59 | 00:00:40 | 00:18:36 | 00:32:16 | |
736 | KIERMASZEK Barbara | 428 | J Team | WODZISŁAW ŚLĄSKI | K50-59 | 00:00:34 | 00:19:10 | 00:32:23 | |
737 | ROTTER Hanna | 427 | J Team | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K50-59 | 00:00:33 | 00:19:11 | 00:32:24 | |
738 | ZBYL Jacek | 172 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:37 | 00:18:32 | 00:32:33 | ||
739 | BĄK Karina | 503 | Radlinioki w biegu | WODZISŁAW ŚLĄSKI | K30-39 | 00:00:35 | 00:18:34 | 00:32:34 | |
740 | ZAGÓRSKA Beata | 89 | Niedźwiedź Team | GOLESZÓW | K30-39 | 00:00:40 | 00:19:14 | 00:32:51 | |
741 | ZIĘTARA Agata | 347 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K40-49 | 00:00:40 | 00:19:15 | 00:32:55 | ||
742 | PROĆ Andrzej | 61 | Rebellion of Free Runners | BALIN | M50-59 | 00:00:29 | 00:18:28 | 00:32:59 | |
743 | BARTNIK Joanna | 176 | Galopujące Ślimaki | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K40-49 | 00:00:42 | 00:19:30 | 00:33:00 | |
744 | KOSAŁKA Dominika | 848 | Rebellion of free runners | PŁAZA | K30-39 | 00:00:29 | 00:18:49 | 00:33:04 | |
745 | JANISZEWSKI Bartosz | 554 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:42 | 00:19:17 | 00:33:05 | ||
746 | ZYCHOWSKA Dominika | 526 | SOSNOWIEC | K20-29 | 00:00:39 | 00:18:56 | 00:33:06 | ||
747 | ŚPIEWAK Agnieszka | 675 | BUCZKOWICE | K30-39 | 00:00:38 | 00:19:30 | 00:33:08 | ||
748 | GÓRNY Mieczysław | 363 | ŻORY | M30-39 | 00:00:30 | 00:19:04 | 00:33:09 | ||
749 | WOLNY Łukasz | 821 | ŻORY | M30-39 | 00:00:30 | 00:19:04 | 00:33:10 | ||
750 | SOBAŃSKI Mateusz | 485 | BIELSKO-BIAŁA | M20-29 | 00:00:47 | 00:19:50 | 00:33:11 | ||
751 | ZAWADA Jakub | 786 | Najmniejsze Państwo Świata | CHRZANÓW | M40-49 | 00:00:48 | 00:19:36 | 00:33:15 | |
752 | ŁUKASIK Aldona | 858 | Pieprz i wanilia | ŻORY | K30-39 | 00:00:48 | 00:19:37 | 00:33:15 | |
753 | KLACZEK Anna | 681 | BUCZKOWICE | K40-49 | 00:00:38 | 00:19:30 | 00:33:17 | ||
754 | KUBAS Alina | 278 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K40-49 | 00:00:45 | 00:19:31 | 00:33:22 | |
755 | POPE-ŚWIDZIKOWSKA Małgorzata | 856 | ŻORY | K40-49 | 00:00:00 | 00:19:47 | 00:33:40 | ||
756 | WÓJCIAK Magdalena | 375 | KATOWICE | K30-39 | 00:00:33 | 00:19:34 | 00:33:46 | ||
757 | LAZAR Joanna | 126 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:46 | 00:19:53 | 00:34:01 | ||
758 | ŚLEDŹ Dorota | 76 | HRmax Żory | ŻORY | K16-19 | 00:00:32 | 00:19:58 | 00:34:05 | |
759 | OLEJNIK Ewa | 684 | Inżynieria Biegania | GLIWICE | K30-39 | 00:00:44 | 00:19:52 | 00:34:08 | |
760 | KACZMARCZYK Magdalena | 75 | RUNTEAM Pawłowice | PAWŁOWICE | K20-29 | 00:00:42 | 00:19:58 | 00:34:09 | |
761 | BRYCHCY Estera | 62 | RUNTEAM Pawłowice | PAWŁOWICE | K30-39 | 00:00:41 | 00:19:59 | 00:34:10 | |
762 | ZALEWSKA Barbara | 149 | Kobiety na 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K40-49 | 00:00:43 | 00:19:41 | 00:34:11 | |
763 | HERZYK Beata | 657 | BIELSKO- | K40-49 | 00:00:43 | 00:19:53 | 00:34:11 | ||
764 | SUCHY Mariola | 692 | ŻORY | K40-49 | 00:00:44 | 00:20:21 | 00:34:23 | ||
765 | KUBAS Mariusz | 322 | Klub Biegacza Fartlek | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:44 | 00:19:57 | 00:34:52 | |
766 | KOWALSKA Dorota | 237 | SBD ENERGETYK RYBNIK | RYBNIK | K50-59 | 00:00:37 | 00:20:49 | 00:35:18 | |
767 | PROKOPIUK Adriana | 261 | JASTRZEBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:45 | 00:20:09 | 00:35:18 | ||
768 | SAWICKA Agnieszka | 594 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:45 | 00:20:23 | 00:35:18 | ||
769 | MYŚLIWIEC Barbara | 337 | Kobiety na 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K20-29 | 00:00:44 | 00:20:52 | 00:36:06 | |
770 | ŁANUCHA Mariola | 100 | Kobiety na 5+ | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K50-59 | 00:00:44 | 00:20:52 | 00:36:07 | |
771 | BAŃKA Jan | 601 | niezrzeszony | CZĘSTOCHOWA | M70+ | 00:00:50 | 00:21:35 | 00:36:28 | |
772 | GŁĄB Mariola | 207 | GLIWICE | K30-39 | 00:00:40 | 00:20:37 | 00:36:31 | ||
773 | RUMPEL Krzysztof | 91 | KS M.E.T.A. | CZYŻOWICE | M30-39 | 00:00:40 | 00:21:35 | 00:36:45 | |
774 | RUMPEL Maria | 95 | KS M.E.T.A. | CZYŻOWICE | K30-39 | 00:00:40 | 00:21:34 | 00:36:46 | |
775 | OLBRICH Artur | 318 | TWORKÓW | M30-39 | 00:00:05 | 00:11:47 | 00:37:03 | ||
776 | DZIARSKI Wiesław | 240 | ERBUD RYBNIK | RYBNIK | M60-69 | 00:00:08 | 00:11:30 | 00:37:21 | |
777 | ULATOWSKA Alicja | 913 | TGU team | PAWŁOWICE | K20-29 | 00:00:08 | 00:11:43 | 00:37:51 | |
778 | FURMAN Dawid | 686 | Biegam dla Milusi | BŁAŻEJOWICE | M30-39 | 00:00:09 | 00:11:52 | 00:38:44 | |
779 | MIERZYŃSKI Kamil | 658 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:04 | 00:24:11 | 00:42:32 | ||
780 | DZIERZENGA Artur | 633 | JASTRZEBIE ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:00 | 00:12:14 | |||
781 | ZADROGA Karol | 721 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:00 | ||||
782 | HAN Julia | 374 | PALOWICE | K16-19 | 00:00:17 | 00:13:35 | |||
783 | SZCZYGIEŁ Adriana | 753 | BeneRunner | BIELSKO-BIAŁA | K30-39 | 00:00:24 | 00:15:39 | ||
784 | PASŁAWSKA Katarzyna | 30 | Kobiety na 5 + | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K40-49 | 00:00:31 | |||
785 | WAGNER Natalia | 42 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:45 | ||||
786 | SYPNIEWSKI Grzegorz | 818 | WRM MC Poland | JASTRZEBIE-ZDROJ | M40-49 | 00:00:48 | 00:17:34 |
Znaleziono 786 wynik(ów)