JASTRZĘBSKA DZIESIĄTKA
Organiser : Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Date : 2022-09-17
Place : Jastrzębie-Zdrój
Distance : 10 km
Registered : 592
Started : 490
Not finished : 8
Finished : 482
On the track : 7
Complete results :
Uproszczone :
List of winners : Mistrzowska woj. Śląskiego - Klasyfikacja
Classification by czasu netto. W klasyfikacjach open mężczyzn i kobiet, pierwsze 6 miejsc wg czasu brutto. Unofficial results !!!
PlaceParticipantNumberClubCityNATCategoryMCatF/M Drużyna 1Start timeMoment startu2.9km5km7.3km9.4kmNet
time
10km
Clock
time
10km
GapPace
min/km
Pace
km/h
              
1ELASRI Abderrahim 27CHORZÓWM40-491M 100:00:002022-09-17 18:03:5900:09:1400:16:0700:23:2400:30:2800:32:18.5000:32:18.95 3:1318,6
2WÓJCIK Tomasz 38AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMRUDZEM30-391M 2Aktywna Pszczyna Runners Team00:00:002022-09-17 18:03:5900:09:1400:16:0200:23:2300:30:2700:32:24.3000:32:25.10+00:00:053:1418,5
3FIJAK Tomasz 33MKS ŻYWIECŻYWIECM16-191M 300:00:012022-09-17 18:04:0000:09:2800:16:4800:24:1000:31:1900:33:20.7000:33:21.75+00:01:023:2018,0
4HARATYK Błażej 43MKS USTROŃKONIAKÓWM16-192M 400:00:002022-09-17 18:03:5900:09:2900:16:4900:24:1200:31:3100:33:28.4500:33:28.95+00:01:093:2017,9
5LYSKO Jakub 24WKB META LUBLINIECDĄBROWA GÓRNICZAM30-392M 500:00:012022-09-17 18:04:0000:09:3800:16:5400:24:1300:31:3100:33:29.1500:33:30.20+00:01:103:2017,9
6RUDZINSKI Jacek 45KOCMYRZÓWM30-393M 600:00:002022-09-17 18:03:5900:09:4000:16:5700:24:2800:31:4300:33:43.1500:33:43.35+00:01:243:2217,8
7GOLEC Paulina 20KRAKÓWK40-491K 100:00:012022-09-17 17:59:5800:10:1100:18:0500:26:1900:34:1600:36:28.3000:36:29.55+00:04:093:3816,5
8MICHALAK Sandra 47TRENUN Z SANDRĄWISŁA WIELKAK30-391K 200:00:002022-09-17 17:59:5700:10:3300:18:4400:27:1600:35:2400:37:35.9500:37:36.75+00:05:173:4516,0
9MENDECKA-ZEJDLER Michalina 42ŁAZISKA GÓRNEK30-392K 300:00:012022-09-17 17:59:5800:10:5600:19:0400:27:2700:35:3500:37:50.1500:37:51.15+00:05:313:4715,9
10SUWAJ Aneta 12ALPIN SPORT TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-393K 400:00:012022-09-17 17:59:5800:11:1100:19:3500:28:0700:36:2800:38:47.9500:38:49.35+00:06:293:5215,5
11STUCHLIK Magdalena 41TRENUJ Z SANDRA / FIZJO SPORT SANDRAJARZABKOWICEK40-492K 500:00:012022-09-17 17:59:5800:11:1100:19:4300:28:4500:37:2600:39:46.5000:39:47.95+00:07:283:5815,1
12DYBCZYŃSKA Jadwiga 101LKS POGÓRZEGORKI WIELKIEK40-493K 600:00:012022-09-17 17:59:5800:11:2200:20:0100:29:0300:37:4900:40:15.1000:40:16.65+00:07:564:0114,9
13KOŹMIŃSKI Józef 7SKL SUCHA BESKIDZKABIELSKO BIAŁAM40-492M 700:00:0000:33:50.0000:33:50.00+00:01:313:2317,7
14MARCOL Sebastian 9INŻYNIERIA BIEGANIAGASZOWICEM30-394M 8Inżynieria biegania00:00:002022-09-17 18:03:5900:09:4800:17:1500:24:5500:32:2100:34:22.7500:34:23.70+00:02:043:2617,5
15ANTCZAK Robert 39RACIBÓRZM40-493M 900:00:002022-09-17 18:03:5900:09:3900:17:0400:24:5800:32:4100:34:50.9000:34:51.70+00:02:323:2917,2
16PYRA Wiesław 129PRASZKAM50-591M 1000:00:022022-09-17 18:04:0100:10:0600:17:4300:25:2900:33:0100:35:10.9500:35:13.05+00:02:523:3117,1
17GAJEWSKI Wojciech 15UKS „OLIMPIA” ZABRZEZABRZEM40-494M 1100:00:002022-09-17 18:03:5900:09:4500:17:2100:25:2300:33:1100:35:18.0500:35:18.45+00:02:593:3117,0
18STRZODA Marcin 30STOWARZYSZENIE SPORTOWE AKTYWNA PSZCZYNATYCHYM20-291M 1200:00:002022-09-17 18:03:5900:09:4900:17:2300:25:3000:33:1400:35:24.2000:35:25.00+00:03:053:3216,9
19WOJCIK Paweł 28ZADYSZKA OŚWIĘCIMBRZESZCZEM20-292M 13Zadyszka Oświęcim00:00:012022-09-17 18:04:0000:10:1000:17:4800:25:4000:33:1800:35:25.3000:35:26.70+00:03:063:3216,9
20ALBRECHT Krystian 36GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-293M 14Galopujące Ślimaki00:00:012022-09-17 18:04:0000:09:5200:17:3500:25:3200:33:2000:35:25.7500:35:27.55+00:03:073:3216,9
21LIZAK Wojciech 10TL ATHLETICS JASTRZĘBIEPNIÓWEKM40-495M 15TL Athletics Jastrzębie00:00:012022-09-17 18:04:0000:10:0300:17:4300:25:4100:33:2400:35:30.4500:35:31.65+00:03:113:3316,9
22SZYMULA Michal 23TYCHYM30-395M 1600:00:022022-09-17 18:04:0100:10:0800:17:4800:25:4100:33:2200:35:33.5500:35:36.35+00:03:153:3316,9
23PORĘBA Grzegorz 21EVENTYRŻORYM30-396M 1700:00:012022-09-17 18:04:0000:10:0400:17:4600:25:5000:33:4400:35:53.8500:35:55.10+00:03:353:3516,7
24SOCHA Tymon 104TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM16-193M 18TL Pogoń Ruda Śląska00:00:032022-09-17 18:04:0200:10:2100:18:1000:26:0800:33:5300:35:56.6500:35:59.65+00:03:383:3516,7
25STARZYCKI Przemysław 34KB MCKIS JAWORZNO / NOWAK-TEAMJAWORZNOM30-397M 19Nowak-Team00:00:022022-09-17 18:04:0100:10:1300:17:5600:26:0400:33:5800:36:08.0500:36:10.05+00:03:493:3616,6
26TOKAREWICZ Damian 13ZEBRYZEBRZYDOWICEM40-496M 2000:00:032022-09-17 18:04:0200:10:1700:18:1100:26:2700:34:2600:36:34.1500:36:37.50+00:04:153:3916,4
27GOŚCINIEWICZ Paweł 60KATOWICEM30-398M 2100:00:022022-09-17 18:04:0100:10:2900:18:2400:26:3500:34:2800:36:38.5500:36:40.55+00:04:203:3916,4
28OSETEK Paweł 72RADLINIOKI W BIEGUPSZÓWM30-399M 22Radlinioki w biegu00:00:012022-09-17 18:04:0000:10:1600:18:0800:26:2600:34:3100:36:43.5000:36:45.05+00:04:253:4016,3
29PALT Tomasz 62KATOWICEM40-497M 2300:00:012022-09-17 18:04:0000:10:2300:18:1500:26:2900:34:3300:36:44.5500:36:46.45+00:04:263:4016,3
30MOSKWA Sławomir 18ZADYSZKA OŚWIĘCIMJAWISZOWICEM30-3910M 24Zadyszka Oświęcim00:00:012022-09-17 18:04:0000:10:3600:18:3600:26:5000:34:4200:36:45.6500:36:47.55+00:04:273:4016,3
31PRZYBYLSKI Tomasz 14W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM40-498M 25W pogoni za duchem00:00:012022-09-17 18:04:0000:10:4400:18:4500:26:5400:34:4500:36:48.1000:36:49.70+00:04:293:4016,3
32OLEJNIK Franciszek 17INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMKATOWICEM20-294M 26Inżynieria biegania00:00:012022-09-17 18:04:0000:10:2000:18:1300:26:2900:34:3800:36:50.8500:36:52.05+00:04:323:4116,3
33SZULIK Grzegorz 40ZSRG SP Z O.O.JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-499M 2700:00:012022-09-17 18:04:0000:10:0800:18:0500:26:3100:34:4500:36:56.6500:36:57.95+00:04:383:4116,2
34JAROSZ Marek 32ŻORYM40-4910M 2800:00:012022-09-17 18:04:0000:10:4000:18:3600:26:5200:34:4800:36:57.5500:36:59.10+00:04:393:4116,2
35ZYGMA Kordian 1AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMLIGOTAM30-3911M 2900:00:012022-09-17 18:04:0000:10:0500:17:5800:26:2400:34:4300:36:58.5000:37:00.40+00:04:403:4116,2
36BARTNIK Sebastian 2STREET SPIRIT-TEAM NOWAKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4911M 30Street Spirit-Team Nowak00:00:022022-09-17 18:04:0100:10:3100:18:2900:26:4700:34:4700:37:00.2000:37:02.75+00:04:413:4216,2
37WOWRY Grzegorz 44OLZA CIESZYNCIESZYNM40-4912M 31Olza Cieszyn00:00:022022-09-17 18:04:0100:10:2400:18:2900:26:5600:35:0700:37:18.0500:37:20.70+00:04:593:4316,1
38JARCZOK Miłosz 25MKS CZECHOWICE DZIEDZICELIGOTAM30-3912M 3200:00:022022-09-17 18:04:0100:10:4400:18:5200:27:1900:35:1800:37:28.6000:37:31.40+00:05:103:4416,0
39EISLER Tomasz 102BIEGAM, BO MNIE ŻONA ZAPISUJECIĘCINAM40-4913M 3300:00:022022-09-17 18:04:0100:10:3600:18:4000:27:0700:35:2600:37:39.1500:37:41.35+00:05:203:4515,9
40STEC Łukasz 16SKL SUCHA BESKIDZKABIELSKO-BIAŁAM30-3913M 3400:00:012022-09-17 18:04:0000:10:4500:18:5400:27:2000:35:2600:37:39.3000:37:40.60+00:05:203:4515,9
41NOWAK Michał 26RYTM CZECHOWICE-DZIEDZICECZECHOWICE-DZIEDZICEM20-295M 3500:00:022022-09-17 18:04:0100:10:1800:18:2600:27:0000:35:2500:37:42.6500:37:44.85+00:05:243:4615,9
42ALBRECHT Arkadiusz 37GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4914M 36Galopujące Ślimaki00:00:022022-09-17 18:04:0100:10:4200:18:5500:27:2900:35:4700:38:00.7500:38:03.35+00:05:423:4815,8
43URBANIAK Witek 11ROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICECZECHOWICE-DZIEDZICEM40-4915M 3700:00:032022-09-17 18:04:0200:10:4300:18:5900:27:2500:35:4600:38:05.9000:38:09.05+00:05:473:4815,8
44JĘDRUSIAK Przemysław 122DANKOWICEM40-4916M 3800:00:032022-09-17 18:04:0200:10:4600:18:5300:27:4100:36:0900:38:26.1000:38:29.45+00:06:073:5015,6
45KRĘCICHWOST Kamil 121BIELSKO-BIAŁAM30-3914M 3900:00:022022-09-17 18:04:0100:10:3800:19:0000:27:4900:36:2300:38:39.8500:38:42.50+00:06:213:5115,5
46KNOPEK Bartłomiej 46BIERUŃM30-3915M 4000:00:0000:36:1900:38:43.0000:38:43.00+00:06:243:5215,5
47WALCZYŃSKI Mariusz 91NIEWYBIEGANIŻORYM40-4917M 41Niewybiegani00:00:0000:36:5400:38:55.0000:38:55.00+00:06:363:5315,4
48DUŹNIAK Dominik 19STEP-DANCEGLIWICEM30-3916M 4200:00:012022-09-17 18:04:0000:10:4300:19:0700:28:0000:36:3900:39:01.8000:39:03.40+00:06:433:5415,4
49NALEPKA Adam 65KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3917M 43Klub Biegacza Fartlek00:00:102022-09-17 18:04:0900:11:0600:19:3000:28:2000:36:4700:39:05.6500:39:16.05+00:06:473:5415,4
50MATERNA Mateusz 118AHCCIESZYNM30-3918M 4400:00:032022-09-17 18:04:0200:11:2200:19:4700:28:2900:36:5600:39:20.0500:39:23.55+00:07:013:5615,3
51WRÓBEL Michał 133FIT LAMKA TEAMCHORZÓWM30-3919M 4500:00:022022-09-17 18:04:0100:11:1600:19:4900:28:3800:37:0600:39:21.7500:39:23.95+00:07:033:5615,2
52KRETEK Łukasz 130LYSKIM30-3920M 4600:00:012022-09-17 18:04:0000:11:1000:19:3500:28:2600:37:0400:39:25.9000:39:27.20+00:07:073:5615,2
53SZAŁAŚNY Piotr 56TESTYOUTDOOROWE.PLKOBIÓRM30-3921M 4700:00:042022-09-17 18:04:0300:11:2900:20:0400:28:5700:37:2500:39:36.0000:39:40.55+00:07:173:5715,2
54KYRCZ Mirosław 88DANKOWICEM40-4918M 4800:00:032022-09-17 18:04:0200:11:2700:20:0500:28:5600:37:2100:39:43.5500:39:47.25+00:07:253:5815,1
55WIECZOREK Maciej 108ZADYSZKA OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM30-3922M 49Zadyszka Oświęcim00:00:032022-09-17 18:04:0200:11:1100:19:4700:28:4700:37:2700:39:46.4000:39:49.70+00:07:273:5815,1
56SMYCZEK Bartosz 203KILOMETROŻERCARYBNIKM30-3923M 5000:00:042022-09-17 18:04:0300:10:4900:19:1600:28:4200:37:2100:39:48.3500:39:52.40+00:07:293:5815,1
57NIEBRZYDOWSKI Łukasz 50NESSI TIME ŻORYRYBNIKM30-3924M 51Nessi Time Żory00:00:012022-09-17 18:04:0000:11:0700:19:4200:28:4500:37:2800:39:48.5000:39:50.30+00:07:303:5815,1
58BIAŁY Kamil 79FAST FOOT TEAM SIEWIERZSIEWIERZM30-3925M 5200:00:042022-09-17 18:04:0300:11:1900:19:5400:28:5000:37:3000:39:52.6500:39:56.65+00:07:343:5915,1
59ŁATKA Łukasz 114KATOWICEM40-4919M 5300:00:032022-09-17 18:04:0200:11:2000:19:5700:28:5100:37:3000:39:54.0500:39:57.85+00:07:353:5915,0
60KEMPA Piotr 76PSZÓWM30-3926M 5400:00:022022-09-17 18:04:0100:11:2000:19:5400:28:5400:37:3800:39:56.6000:39:58.80+00:07:383:5915,0
61TIDE Krzysztof 96GOLASOWICEM20-296M 5500:00:042022-09-17 18:04:0300:11:2700:20:0100:28:5300:37:3100:39:57.1500:40:02.00+00:07:383:5915,0
62WRÓBLEWSKI Janmarian 31JUST TEAM BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM40-4920M 56HRmax Żory00:00:002022-09-17 18:03:5900:10:5400:19:2900:28:4300:37:4200:40:10.6500:40:11.10+00:07:524:0114,9
63WRZECIONKOWSKI Adrian 105TYSKIE DELFINYTYCHYM30-3927M 5700:00:042022-09-17 18:04:0300:11:2300:20:0300:29:0200:37:4600:40:11.6000:40:15.85+00:07:534:0114,9
64KOWALSKI Grzegorz 77W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM40-4921M 58W pogoni za duchem00:00:042022-09-17 18:04:0300:11:2800:20:1200:29:2000:37:5800:40:25.1000:40:29.95+00:08:064:0214,8
65WOŹNIAK Paweł 82W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM40-4922M 59W pogoni za duchem00:00:072022-09-17 18:04:0600:11:2700:20:0400:29:1300:38:0900:40:28.6500:40:36.50+00:08:104:0214,8
66NOWICKI Tomasz 86KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3928M 60Klub Biegacza Fartlek00:00:062022-09-17 18:04:0500:11:3400:20:1900:29:2300:38:1000:40:29.3500:40:36.30+00:08:104:0214,8
67MAZUR Marek 68JASTRZĘBIE - ZDRÓJM40-4923M 6100:00:042022-09-17 18:04:0300:11:3000:20:1100:29:1500:38:0400:40:32.6000:40:37.05+00:08:144:0314,8
68CHROMIK Julia 189LKS POGÓRZEPOGÓRZEK20-291K 700:00:022022-09-17 17:59:5900:11:2200:20:0100:29:0200:38:0000:40:34.4000:40:36.40+00:08:154:0314,8
69SAMBAK Tadeusz 90ZADYSZKA OŚWIĘCIMJAWISZOWICEM50-592M 62Zadyszka Oświęcim00:00:032022-09-17 18:04:0200:11:3200:20:1300:29:2000:38:0900:40:35.8000:40:38.80+00:08:174:0314,8
70WOLNY Ariel 94ŁUKÓW ŚLĄSKIM40-4924M 6300:00:022022-09-17 18:04:0100:11:3300:20:0700:29:1500:38:1000:40:37.7000:40:40.60+00:08:194:0314,8
71MRÓZEK Rafał 83TEAM KOPEĆŁĘKAWICAM30-3929M 6400:00:022022-09-17 18:04:0100:11:0500:19:5500:29:1100:38:1500:40:38.0000:40:40.05+00:08:194:0314,8
72TLOŁKA Michał 58ŻORYM30-3930M 6500:00:052022-09-17 18:04:0400:11:2600:20:1000:29:1800:38:1700:40:46.6500:40:52.55+00:08:284:0414,7
73KUŚ Dawid 49POLSKA GRUPA GÓRNICZAKATOWICEM30-3931M 6600:00:002022-09-17 18:03:5900:11:1100:19:5600:29:0900:38:1800:40:49.1000:40:49.90+00:08:304:0414,7
74ADAMSKI Robert 53BRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWABIERUŃM30-3932M 67Brykająca Grupa Biegowa00:00:042022-09-17 18:04:0300:11:3400:20:1900:29:3100:38:2600:40:51.8500:40:55.95+00:08:334:0514,7
75PASTERNOK Marian 134ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEGLIWICEM40-4925M 6800:00:052022-09-17 18:04:0400:11:3400:20:2300:29:3700:38:3600:41:05.8000:41:10.85+00:08:474:0614,6
76KARPLEWICZ Andrzej 70GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE - ZDRÓJM60-691M 69Galopujące Ślimaki00:00:012022-09-17 18:04:0000:11:2400:20:1400:29:4000:38:4900:41:14.7500:41:15.85+00:08:564:0714,6
77WYSŁUCH Iza 127SKOCZÓWK20-292K 800:00:022022-09-17 17:59:5900:11:3800:20:4800:30:0400:39:0000:41:26.4500:41:29.30+00:09:074:0814,5
78HORZELA Adam 93HURAGAN LIGOTAKATOWICEM30-3933M 7000:00:062022-09-17 18:04:0500:11:5200:20:5000:30:0100:39:0700:41:36.6000:41:42.85+00:09:184:0914,4
79KRAJEWSKI Tomasz 98WRĘCZYCA MAŁAM40-4926M 7100:00:102022-09-17 18:04:0900:12:2300:21:2500:30:4400:39:3300:41:53.6500:42:04.45+00:09:354:1114,3
80WADELSKI Eugeniusz 103RUDA ŚLĄSKAM50-593M 7200:00:062022-09-17 18:04:0500:11:4400:20:4300:30:0300:39:2200:41:56.1500:42:02.15+00:09:374:1114,3
81BRAŃSKI Tomasz 132RACIBÓRZM40-4927M 7300:00:042022-09-17 18:04:0300:11:5000:20:5800:30:2500:39:3500:41:58.2500:42:03.05+00:09:394:1114,3
82GŁUSZYK Andrzej 218ŻORYM50-594M 7400:00:042022-09-17 18:04:0300:12:1400:21:2000:30:4000:39:3900:42:01.9000:42:06.80+00:09:434:1214,3
83MOŃKA Marcin 212RYBNIKM40-4928M 7500:00:112022-09-17 18:04:1000:12:0400:21:1300:30:3500:39:4100:42:04.8000:42:15.90+00:09:464:1214,3
84URBANEK Łukasz 110KOŃCZYCE MAŁEM16-194M 7600:00:062022-09-17 18:04:0500:20:4900:39:2400:42:05.0000:42:11.00+00:09:464:1214,3
85MROWIEC Bernard 207MKS SMS VICTORIA RACIBÓRZTWORKÓWM50-595M 7700:00:052022-09-17 18:04:0400:12:0700:21:0900:30:4400:39:4900:42:11.9000:42:17.85+00:09:534:1314,2
86BEZUCH Paweł 64WODZISŁAW ŚLĄSKIM20-297M 7800:00:152022-09-17 18:04:1400:12:1400:21:1400:30:3500:39:4900:42:12.0000:42:27.70+00:09:534:1314,2
87SIKORA Joanna 113LKS POGÓRZESKOCZÓWK20-293K 900:00:012022-09-17 17:59:5800:11:4300:20:4900:30:2100:39:3600:42:12.4500:42:13.70+00:09:534:1314,2
88CHRUSZCZ Wojciech 80KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4929M 79Klub Biegacza Fartlek00:00:062022-09-17 18:04:0500:11:5100:20:5700:30:2700:39:4600:42:12.8500:42:19.50+00:09:544:1314,2
89BUĆKO Marcin 54KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4930M 80Klub Biegacza Fartlek00:00:032022-09-17 18:04:0200:11:5400:21:0000:30:3600:39:5100:42:30.3500:42:34.30+00:10:114:1514,1
90POŁOMSKI Grzegorz 51POLOMSCY TEAMRYDUŁTOWYM40-4931M 81POLOMSCY TEAM00:00:052022-09-17 18:04:0400:11:4400:20:5000:30:3100:39:5500:42:30.6000:42:35.65+00:10:124:1514,1
91STAMATEL Sebastian 126RUDA ŚLĄSKAM20-298M 8200:00:092022-09-17 18:04:0800:12:0000:21:1400:30:5500:40:1200:42:31.3000:42:40.80+00:10:124:1514,1
92WRONECKA Emilia 115ALCHEMIA BIEGANIAKATOWICEK30-394K 1000:00:012022-09-17 17:59:5800:12:1500:21:3500:31:0300:40:0800:42:32.8000:42:34.35+00:10:144:1514,1
93WARMIŃSKA Klaudia 295INŻYNIERIA BIEGANIA/ TL „ROW” RYBNIKJEJKOWICEK20-294K 11Inżynieria biegania00:00:002022-09-17 17:59:5700:11:5900:21:0900:30:4700:40:0900:42:40.4500:42:41.40+00:10:214:1614,1
94BURAS Roman 163RYBNIKM50-596M 8300:00:052022-09-17 18:04:0400:12:0900:21:2500:30:4700:40:0500:42:41.8500:42:47.50+00:10:234:1614,1
95WIELOPOLSKI Michał 67BIELSKO-BIAŁAM20-299M 8400:00:072022-09-17 18:04:0600:12:1500:21:2400:30:5300:40:1200:42:43.2500:42:50.30+00:10:244:1614,0
96HEJNA Michał 188KS M.E.T.A.SKRZYSZÓWM30-3934M 8500:00:072022-09-17 18:04:0600:12:2700:21:4500:31:1400:40:1900:42:45.7000:42:52.75+00:10:274:1614,0
97LASKOWSKA Katarzyna 106INŻYNIERIA BIEGANIAGLIWICEK40-494K 12Inżynieria biegania00:00:022022-09-17 17:59:5900:12:0000:21:1100:30:4700:40:1600:42:53.2000:42:55.50+00:10:344:1714,0
98RUP Dariusz 131BLUES BROTHERS OPOLEOPOLEM40-4932M 8600:00:072022-09-17 18:04:0600:12:1100:21:2100:31:0800:40:3500:43:05.5000:43:12.85+00:10:474:1813,9
99WILDNER Witold 184MINOVA EKOCHEMBYTOMM40-4933M 8700:00:072022-09-17 18:04:0600:12:2300:21:3700:31:1800:40:4600:43:09.2500:43:17.10+00:10:504:1813,9
100RAJWA Jan 143BZIEGACZEPOŁOMIAM30-3935M 88Bziegacze00:00:042022-09-17 18:04:0300:12:2300:21:4400:31:2700:40:5200:43:23.5000:43:27.95+00:11:054:2013,8
101MAŁECKI Jacek 214LIGOTAM30-3936M 8900:00:122022-09-17 18:04:1100:12:4300:21:4300:31:2900:40:5800:43:28.8500:43:41.35+00:11:104:2013,8
102MECHTA Sebastian 124STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKGASZOWICEM40-4934M 90Studio Energia Team Rybnik00:00:032022-09-17 18:04:0200:12:0900:21:3300:31:2000:40:5100:43:32.6500:43:36.30+00:11:144:2113,8
103URBAN Patryk 123JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3937M 9100:00:032022-09-17 18:04:0200:11:5100:21:2300:31:2300:41:1100:43:44.5000:43:47.95+00:11:264:2213,7
104BOCHENEK Adam 335BRAKCIESZYNM20-2910M 9200:00:152022-09-17 18:04:1400:12:0700:21:3600:31:3800:41:0800:43:46.0000:44:01.00+00:11:274:2213,7
105LORENZ Marcin 166GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-597M 93Galopujące Ślimaki00:00:052022-09-17 18:04:0400:12:3100:22:0300:31:5200:41:2700:43:53.5500:43:58.90+00:11:354:2313,7
106BIELA Rafał 78ŻORYM40-4935M 9400:00:062022-09-17 18:04:0500:12:2900:22:0400:31:5300:41:2700:43:57.3500:44:04.00+00:11:384:2313,7
107KĄKOL Ryszard 100PĘDZIWIATRY NA ANIMUSZUBIELSKO- BIAŁAM60-692M 9500:00:032022-09-17 18:04:0200:12:2900:22:0500:31:5100:41:2200:43:58.8500:44:01.85+00:11:404:2313,6
108CIESIELSKI Dariusz 187KIETRZM50-598M 9600:00:042022-09-17 18:04:0300:12:3800:22:1900:32:0500:41:3100:44:01.7500:44:05.75+00:11:434:2413,6
109WRÓBEL Ryszard 185JELEŚNIAM30-3938M 9700:00:052022-09-17 18:04:0400:12:0800:21:4200:31:3900:41:2600:44:03.5000:44:09.00+00:11:454:2413,6
109STATECZNY Patryk 182PAWŁOWICEM20-2911M 9800:00:052022-09-17 18:04:0400:12:2000:22:0000:31:5300:41:3300:44:03.5000:44:09.15+00:11:454:2413,6
111PIECHACZEK Jacek 175JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4936M 9900:00:102022-09-17 18:04:0900:12:3300:22:1200:32:1100:41:4400:44:11.4500:44:21.90+00:11:524:2513,6
112ŁYSEK Paweł 66BZIEGACZEJASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4937M 100Bziegacze00:00:042022-09-17 18:04:0300:12:3800:22:1800:32:1500:41:4900:44:17.7500:44:22.45+00:11:594:2513,5
113MROWIEC Kinga 223TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAK20-295K 13TL Pogoń Ruda Śląska00:00:022022-09-17 17:59:5900:12:5200:22:4100:32:2800:41:5000:44:19.2000:44:21.60+00:12:004:2513,5
114CZUWAJ Krzysztof 186BRZESZCZEM50-599M 10100:00:082022-09-17 18:04:0700:12:3400:22:0700:31:5900:41:4200:44:19.2500:44:27.30+00:12:004:2513,5
115WALA Piotr 29JASTRZĘBIE-ZDRÓJM16-195M 10200:00:042022-09-17 18:04:0300:11:4000:21:0700:31:2800:41:3700:44:22.8500:44:27.80+00:12:044:2613,5
116GANCARCZYK Adam 181BIEGOWE WARIATYJASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3939M 10300:00:042022-09-17 18:04:0300:12:1000:21:4900:31:5800:41:5200:44:26.3500:44:30.70+00:12:074:2613,5
117TOCHOWICZ Bartosz 228GOLESZÓWM50-5910M 10400:00:052022-09-17 18:04:0400:12:3700:22:1900:32:1400:41:5100:44:27.8000:44:33.30+00:12:094:2613,5
118ZĘBIK Tomasz 216CIESZYNM40-4938M 10500:00:042022-09-17 18:04:0300:12:2200:22:0300:32:0100:41:5100:44:29.3000:44:33.85+00:12:104:2613,5
119OWCZAREK Paweł 258BIELSKO-BIAŁAM40-4939M 10600:00:082022-09-17 18:04:0700:12:3100:22:0600:32:1200:41:5600:44:33.9500:44:42.20+00:12:154:2713,5
120TOMCZYK Lesław 117CIESZYNM60-693M 10700:00:112022-09-17 18:04:1000:12:4800:22:1600:32:0600:41:4500:44:34.2000:44:45.50+00:12:154:2713,5
121MAREK Rafał 201KAC RUNNERSGOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM50-5911M 10800:00:082022-09-17 18:04:0700:12:3600:22:1800:32:2000:41:5900:44:41.2500:44:50.15+00:12:224:2813,4
122WRANA Radosław 220SKRBEŃSKOM20-2912M 10900:00:162022-09-17 18:04:1500:13:2300:22:5400:32:4000:42:0900:44:42.2500:44:58.55+00:12:234:2813,4
123GROBORZ Mateusz 222KLUB BIEGACZA FARTLEKRYBNIKM20-2913M 110Klub Biegacza Fartlek00:00:102022-09-17 18:04:0900:13:0600:22:4700:32:4700:42:2600:44:46.3500:44:56.90+00:12:274:2813,4
124ZELEK Adam 89OLZA CIESZYNCIESZYNM40-4940M 111Olza Cieszyn00:00:232022-09-17 18:04:2200:12:3700:22:1000:32:1600:42:1200:44:47.0000:45:10.15+00:12:284:2813,4
125GÓRAL Stanisław 268PAWŁOWICEM30-3940M 11200:00:112022-09-17 18:04:1000:12:5200:22:4400:32:3600:42:0700:44:49.9000:45:00.90+00:12:314:2813,4
126LOKAJCZYK Olivier 422RACIBÓRZM16-196M 11300:00:122022-09-17 18:04:1100:13:0200:22:4300:32:3900:42:2900:44:57.9500:45:10.75+00:12:394:2913,3
127RAJWA Roman 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM30-3941M 114TL Athletics Jastrzębie00:00:042022-09-17 18:04:0300:11:5300:21:3500:32:0000:42:1700:44:58.6500:45:02.65+00:12:404:2913,3
128SOJKA Wojciech 204KAC RUNNERSJANKOWICEM50-5912M 11500:00:092022-09-17 18:04:0800:12:4300:22:2500:32:3300:42:2400:45:00.8000:45:10.15+00:12:424:3013,3
129WRÓBLEWSKA Judyta 171ZAWIERUCHA TRAINING ACADEMYJASTRZĘBIE-ZDRÓJK20-296K 14Zawierucha Training Academy00:00:012022-09-17 17:59:5800:12:3800:22:2100:32:4500:42:3900:45:15.1000:45:16.95+00:12:564:3113,3
130KUBOŃ Mateusz 435STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKM30-3942M 116Studio Energia Team Rybnik00:00:032022-09-17 18:04:0200:12:1000:21:5300:32:1700:42:3300:45:16.9500:45:20.60+00:12:584:3113,3
131JANECKI Mateusz 52BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2914M 117Bziegacze00:00:042022-09-17 18:04:0300:12:3900:22:2100:32:2900:42:3200:45:17.5000:45:21.95+00:12:594:3113,2
132MACH Sebastian 304PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWM40-4941M 11800:00:122022-09-17 18:04:1100:12:5900:22:4700:32:5500:42:4200:45:19.4000:45:32.20+00:13:004:3113,2
133KOŹLIK Tomek 211JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM40-4942M 119Jejkowice Biegają00:00:082022-09-17 18:04:0700:12:5800:22:4700:32:4400:42:3900:45:20.4500:45:28.55+00:13:014:3213,2
134BIAŁOŃCZYK Joanna 225ZEBRZYDOWICEK30-395K 1500:00:022022-09-17 17:59:5900:13:0600:22:5200:32:5800:42:4600:45:23.8000:45:26.35+00:13:054:3213,2
135PRZYBYSZ Ryszard 162ŻORYM50-5913M 12000:00:132022-09-17 18:04:1200:13:0100:22:4900:33:0000:42:5200:45:24.2000:45:37.90+00:13:054:3213,2
136MIROSŁAW Piotr 199JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2915M 12100:00:072022-09-17 18:04:0600:12:2800:22:0900:32:4000:42:5800:45:27.8500:45:34.90+00:13:094:3213,2
137SWISTEK Marcin 71WODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4943M 12200:00:072022-09-17 18:04:0600:12:3500:22:1900:32:4200:42:4900:45:28.7000:45:36.45+00:13:104:3213,2
138TYMAN Karolina 119UKS DIAMENT GODÓWGODÓWK16-191K 1600:00:012022-09-17 17:59:5800:13:1700:23:2200:33:2600:42:5400:45:30.2500:45:31.50+00:13:114:3313,2
139BRYŁA Rafał 81KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4944M 123Klub Biegacza Fartlek00:00:062022-09-17 18:04:0500:13:0900:22:5500:33:0500:42:5800:45:38.0000:45:44.95+00:13:194:3313,1
140JĘDRZEJAK Piotr 485JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4945M 12400:00:162022-09-17 18:04:1500:13:0700:22:4700:32:5800:43:0100:45:41.8500:45:58.55+00:13:234:3413,1
141HENCZKO Karol 369AKTYWNIE NAKRĘCENIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3943M 12500:00:162022-09-17 18:04:1500:13:0700:22:5200:33:1100:43:0200:45:42.6500:45:58.65+00:13:244:3413,1
142DĄBROWSKI Marcin 420ŻORYM30-3944M 12600:00:042022-09-17 18:04:0300:13:1200:23:1800:33:3500:43:1700:45:46.0500:45:50.05+00:13:274:3413,1
143DRÓŻDŻ Marcin 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3945M 12700:00:132022-09-17 18:04:1200:12:2800:22:3500:33:0500:43:0900:45:48.1000:46:01.25+00:13:294:3413,1
144PAWŁOWSKI Tomasz 224NIEZRZESZONYŻORYM40-4946M 12800:00:102022-09-17 18:04:0900:12:5100:22:4500:33:0200:43:0100:45:48.8000:45:59.05+00:13:304:3413,1
145DUROK Wojciech 202KAC RUNNERSJANKOWICEM40-4947M 12900:00:092022-09-17 18:04:0800:12:5700:22:5100:33:1000:43:1400:45:58.9000:46:08.65+00:13:404:3513,1
146JANKO Anna 92HRMAX ŻORY/ NIEWYBIEGANIŻORYK30-396K 17Niewybiegani00:00:012022-09-17 17:59:5800:12:5000:22:4700:33:1600:43:1600:46:02.5500:46:04.40+00:13:444:3613,0
147FLISZTA Marcin 161HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM40-4948M 13000:00:072022-09-17 18:04:0600:12:3900:22:4500:33:1100:43:1800:46:03.6000:46:11.00+00:13:454:3613,0
148ADAMCZYK Andrzej 226RUN RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM40-4949M 13100:00:122022-09-17 18:04:1100:12:4300:22:4400:33:2400:43:2300:46:04.8500:46:16.95+00:13:464:3613,0
149JURASZEK Elzbieta 144JUSTFEELFITJELEŚNIAK30-397K 1800:00:022022-09-17 17:59:5900:12:5200:22:5800:33:2400:43:2800:46:06.6500:46:08.90+00:13:484:3613,0
150FANGOR-GRAB Agata 194GLIWICEK30-398K 1900:00:032022-09-17 18:00:0000:13:1200:23:0800:33:3200:43:3300:46:07.3000:46:10.65+00:13:484:3613,0
151BĄKOWSKI Michał 235YNOULTRAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3946M 13200:00:172022-09-17 18:04:1600:12:5000:22:4400:33:1300:43:2100:46:08.3500:46:26.15+00:13:494:3613,0
152CZYŻ Marlena 120UKS DIAMENT GODÓWGODÓWK16-192K 2000:00:002022-09-17 17:59:5700:13:1800:23:2200:33:3000:43:3200:46:09.6000:46:10.35+00:13:514:3613,0
153PRÓSZYŃSKI Sławomir 160JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4950M 13300:00:172022-09-17 18:04:1600:12:4600:22:0800:32:5800:43:2600:46:09.8500:46:27.00+00:13:514:3613,0
154RATKA-MATEJKO Marcin 174JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3947M 13400:00:052022-09-17 18:04:0400:12:1600:22:1700:32:5500:43:1600:46:10.2000:46:15.55+00:13:514:3713,0
155ORŁOWSKI Grzegorz 209MAZAŃCOWICEM40-4951M 13500:00:072022-09-17 18:04:0600:13:1700:23:1200:33:2600:43:2900:46:14.3500:46:21.80+00:13:554:3713,0
156BALICKI Piotr 332WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM30-3948M 13600:00:142022-09-17 18:04:1300:13:1300:23:0700:33:3400:43:3100:46:18.0500:46:32.30+00:13:594:3713,0
157KIEPIELA Dawid 139KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4952M 137Klub Biegacza Fartlek00:00:232022-09-17 18:04:2200:12:3400:22:3800:33:2000:43:3900:46:24.4500:46:47.90+00:14:054:3812,9
158MALIK Rafał 63AMATORJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3949M 13800:00:062022-09-17 18:04:0500:12:3700:22:3000:33:1000:43:4400:46:27.4500:46:34.10+00:14:084:3812,9
159TURAK Rafał 164KATOWICEM50-5914M 13900:00:042022-09-17 18:04:0300:12:3900:22:4600:33:2000:43:4400:46:28.2500:46:33.15+00:14:094:3812,9
160GRZONKA Andrzej 180JASTRZEBIE-ZDROJM40-4953M 14000:00:032022-09-17 18:04:0200:13:0200:23:0300:33:3400:43:4500:46:30.5000:46:33.50+00:14:124:3912,9
161PIETRASZ Krzysztof 221RADLINM30-3950M 14100:00:102022-09-17 18:04:0900:13:2000:23:4000:34:1400:43:5800:46:31.1500:46:41.85+00:14:124:3912,9
162NIZIOŁEK Marcin 249BIELSKO BIAŁAM40-4954M 14200:00:072022-09-17 18:04:0600:13:2400:23:2800:33:4300:43:4700:46:34.8000:46:42.05+00:14:164:3912,9
163MAZUREK Anna 197BIELKSO-BIAŁAK30-399K 2100:00:042022-09-17 18:00:0100:13:0500:23:0600:33:3600:43:5400:46:36.0500:46:40.60+00:14:174:3912,9
164BERKE Krzysztof 284JAWISZOWICEM50-5915M 14300:00:072022-09-17 18:04:0600:13:1800:23:2600:33:5300:43:5500:46:38.4000:46:46.10+00:14:194:3912,9
165PERKOWSKA Daria 410KOBIETY NA 5+JASTRZEBIE ZDRÓJK40-495K 22Kobiety na 5+00:00:022022-09-17 17:59:5900:12:5200:22:5800:33:3700:43:5500:46:42.2000:46:44.20+00:14:234:4012,8
166CEGLARSKI Adrian 165JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM30-3951M 144Jejkowice Biegają00:00:062022-09-17 18:04:0500:13:1700:23:2100:34:0000:44:0600:46:43.8000:46:50.05+00:14:254:4012,8
167KUBIŚ Krzysztof 217JAWORZEM40-4955M 14500:00:072022-09-17 18:04:0600:13:0700:23:1700:33:5400:44:0700:46:45.6000:46:53.05+00:14:274:4012,8
168TUPAJ Jarosław 299AKTYWNI RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM30-3952M 14600:00:112022-09-17 18:04:1000:13:1400:23:0600:33:5800:44:1100:47:00.4000:47:12.20+00:14:414:4212,8
168WUWER Łukasz 303WODZISŁAW ŚLĄSKIM30-3953M 14700:00:172022-09-17 18:04:1600:13:3300:23:3600:34:2200:44:1800:47:00.4000:47:17.80+00:14:414:4212,8
170FOKS Damian 272WARSZOWICEM50-5916M 14800:00:052022-09-17 18:04:0400:13:1600:23:2100:33:5900:44:2000:47:12.5500:47:18.25+00:14:544:4312,7
171ADAMCZEWSKI Waldemar 150KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5917M 149Klub Biegacza Fartlek00:00:082022-09-17 18:04:0700:13:0400:23:2200:34:1100:44:3300:47:14.1500:47:22.15+00:14:554:4312,7
172URGACZ Mirosław 291CIESZYNM40-4956M 15000:00:072022-09-17 18:04:0600:13:1600:23:2500:34:1000:44:3300:47:17.3500:47:24.80+00:14:584:4312,7
173JACH Marek 147JASTRZĘBIE ZDRÓJM50-5918M 151Street Spirit-Team Nowak00:00:132022-09-17 18:04:1200:12:4700:22:5300:33:5000:44:1900:47:17.4500:47:31.05+00:14:584:4312,7
174BEZWIŃSKI Piotr 156KOKO DŻAMBO I DO PRZODUPSZCZYNAM40-4957M 15200:00:082022-09-17 18:04:0700:12:5600:23:0400:34:0000:44:3500:47:18.8000:47:27.65+00:15:004:4312,7
175PŁONKA Krzysztof 346DKMSJASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5919M 15300:00:162022-09-17 18:04:1500:13:3000:23:4400:34:2200:44:3400:47:23.9000:47:40.65+00:15:054:4412,7
176GAŁKIEWICZ Michał 172KATOWICEM40-4958M 15400:00:022022-09-17 18:04:0100:13:0000:23:1300:34:0300:44:3600:47:27.7500:47:30.60+00:15:094:4412,6
177URBASIK Mariusz 193RUN RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM50-5920M 15500:00:122022-09-17 18:04:1100:13:2700:23:3400:34:1700:44:4800:47:34.6500:47:47.15+00:15:164:4512,6
178BIAŁECKI Zbigniew 439WATAHAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM16-197M 156WATAHA00:00:052022-09-17 18:04:0400:12:5200:22:5100:33:5200:44:5000:47:39.4500:47:45.05+00:15:204:4512,6
179CHROBOK Michał 325GOŁKOWICEM30-3954M 15700:00:092022-09-17 18:04:0800:13:2200:23:4200:34:2700:44:5300:47:39.9000:47:49.60+00:15:214:4512,6
180ŚMIETANA Grzegorz 169EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM40-4959M 15800:00:112022-09-17 18:04:1000:13:3500:23:5800:34:4000:45:0100:47:43.9500:47:55.05+00:15:254:4612,6
181CISOWSKI Kamil 288PREZESAMIKOŁÓWM30-3955M 15900:00:082022-09-17 18:04:0700:13:3500:24:0800:34:5100:45:1100:47:47.2000:47:55.45+00:15:284:4612,6
182PETRYNA Bartosz 248OCHAJO RUN AND FRIENDSRYBNIKM40-4960M 16000:00:042022-09-17 18:04:0300:12:4100:22:4900:33:5500:44:5300:47:47.9000:47:52.65+00:15:294:4612,6
183BASTA Dorota 318ZADYSZKA OŚWIĘCIMCHEŁMEKK40-496K 23Zadyszka Oświęcim00:00:062022-09-17 18:00:0300:13:3700:23:5000:34:3500:44:4800:47:50.5500:47:56.70+00:15:324:4712,5
184MOTOWIDŁO Tomasz 337JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4961M 16100:00:122022-09-17 18:04:1100:13:2500:23:4800:34:3700:45:0200:47:55.1000:48:07.15+00:15:364:4712,5
185PASŁAWSKA Katarzyna 358KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-497K 24Kobiety na 5+00:00:022022-09-17 17:59:5900:13:1500:23:3600:34:3400:45:0800:48:04.2500:48:07.15+00:15:454:4812,5
186RAFA Asia 276RUNNERS TEAM NYSAOPOLEK40-498K 2500:00:062022-09-17 18:00:0300:13:4800:24:1300:34:5300:45:2100:48:06.4000:48:12.85+00:15:474:4812,5
187JADACH Oleksandra 146KLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZRACIBÓRZK50-591K 2600:00:042022-09-17 18:00:0100:13:4100:23:5700:34:4500:45:1700:48:08.6500:48:12.75+00:15:504:4812,5
188ZAJĄC Anna 344SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCIZEBRZYDOWICEK30-3910K 2700:00:022022-09-17 17:59:5900:13:3100:23:5500:34:4900:45:2900:48:15.7000:48:18.35+00:15:574:4912,4
189HARAZIN Janusz 1782 TM 4,7PAWŁOWICEM30-3956M 16200:00:092022-09-17 18:04:0800:13:5400:24:1700:35:0600:45:2800:48:17.4000:48:26.60+00:15:584:4912,4
190MAREK Robert 158RYBNIKM40-4962M 16300:00:102022-09-17 18:04:0900:13:4600:24:2600:35:0900:45:3500:48:19.6500:48:30.15+00:16:014:4912,4
191MARYNIOK Marian 265SEGURIDADŻORYM60-694M 16400:00:072022-09-17 18:04:0600:13:2500:23:5600:34:4200:45:1800:48:20.5000:48:28.30+00:16:024:5012,4
192PAWLOK Anna 168TRIATHLON TRAINING CENTERKATOWICEK30-3911K 2800:00:042022-09-17 18:00:0100:13:5300:24:1700:35:1200:45:4100:48:27.2000:48:31.30+00:16:084:5012,4
193STREIT Mariusz 293ŻORYM40-4963M 16500:00:092022-09-17 18:04:0800:13:1800:23:5300:34:5700:45:4100:48:28.9500:48:38.15+00:16:104:5012,4
194KORBUS Piotr 339PORANNY BESKID RUNGOLESZOWM40-4964M 16600:00:122022-09-17 18:04:1100:13:5000:24:2200:35:1900:45:4200:48:30.7000:48:43.30+00:16:124:5112,4
195LELENIEWSKI Jacek 140RYBNIKM40-4965M 16700:00:062022-09-17 18:04:0500:13:3400:24:0100:34:5800:45:4000:48:32.3000:48:39.05+00:16:134:5112,4
196GŁĘBOCKI Grzegorz 324BIEGAM SOBIEBIELSKO BIAŁAM50-5921M 16800:00:142022-09-17 18:04:1300:13:5300:24:3000:35:2300:45:4600:48:35.2500:48:50.15+00:16:164:5112,3
197ZIĘTARA Paweł 236JASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5922M 16900:00:162022-09-17 18:04:1500:13:5300:24:1300:35:1100:45:4000:48:37.1500:48:53.70+00:16:184:5112,3
198TESSMER Tomasz 333WOLAM20-2916M 17000:00:192022-09-17 18:04:1800:14:3300:25:0100:35:4500:46:0100:48:39.3500:48:58.80+00:16:204:5112,3
199FILIKS Leszek 533ŁODYGOWICEM40-4966M 17100:00:132022-09-17 18:04:1200:13:4100:24:1700:35:2200:45:4800:48:42.3500:48:55.95+00:16:234:5212,3
200CZAPOROWSKI Tomasz 142JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4967M 17200:00:122022-09-17 18:04:1100:14:1600:24:5300:35:5000:46:0900:48:43.6500:48:56.15+00:16:254:5212,3
201MAGA Przemysław 205JASIENICAM40-4968M 17300:00:132022-09-17 18:04:1200:13:5600:24:2500:35:2800:46:0600:48:47.5000:49:00.95+00:16:294:5212,3
202DOBRENIUK Krzysztof 196RYBNIKM40-4969M 17400:00:052022-09-17 18:04:0400:13:4400:24:3200:35:3900:46:1700:48:50.4500:48:55.80+00:16:314:5312,3
203CIEŚLA Jonasz 137RYBNICKI KLUB JU JITSU SPORTOWEGORYBNIKM16-198M 175Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego00:00:182022-09-17 18:04:1700:14:1700:25:1200:36:0700:46:2700:48:52.1500:49:10.55+00:16:334:5312,3
204WIELOPOLSKI Łukasz 159BIELSKO-BIAŁAM30-3957M 17600:00:122022-09-17 18:04:1100:14:0400:24:4700:35:4100:46:0900:48:52.2000:49:05.00+00:16:334:5312,3
205WRÓBEL Katarzyna 283JELEŚNIAK30-3912K 2900:00:022022-09-17 17:59:5900:13:3700:24:1400:35:1900:45:5700:48:53.4500:48:56.25+00:16:344:5312,3
206SŁOWIŃSKI Dawid 286PAWŁOWICEM30-3958M 17700:00:142022-09-17 18:04:1300:14:0100:24:3900:35:3300:46:0700:48:58.1000:49:12.15+00:16:394:5312,3
207REK Krzysztof 345RADLINIOKI W BIEGURADLINM40-4970M 178Radlinioki w biegu00:00:112022-09-17 18:04:1000:13:3200:24:2500:35:3100:46:1400:49:05.3000:49:16.55+00:16:464:5412,2
208ADAMCZYK Dominik 227RUN RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM16-199M 17900:00:112022-09-17 18:04:1000:13:1800:24:1900:36:0300:46:3300:49:05.7500:49:17.15+00:16:474:5412,2
209HAJSKI Kamil 391RYBNIKM30-3959M 18000:00:102022-09-17 18:04:0900:14:1500:24:5800:35:5100:46:2100:49:06.9000:49:17.75+00:16:484:5412,2
210PODKOWIK Marcin 267ŻORYŻORYM40-4971M 18100:00:132022-09-17 18:04:1200:13:4900:24:2900:35:3600:46:1800:49:09.2500:49:22.45+00:16:504:5412,2
211KOZIK Marcin 305DELOITTE ADVENTURE TEAMKATOWICEM30-3960M 18200:00:152022-09-17 18:04:1400:14:1900:25:1400:36:1000:46:3000:49:12.4000:49:28.00+00:16:534:5512,2
212MACHARZYŃSKI Piotr 242NESSI TEAM ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4972M 183Nessi Time Żory00:00:132022-09-17 18:04:1200:14:2000:25:0200:36:1900:46:2900:49:12.7000:49:25.70+00:16:544:5512,2
213DĄBROWSKI Sebastian 287BYLE DOBIECŻORYM40-4973M 18400:00:0000:49:21.0000:49:21.00+00:17:024:5612,2
214FIEROCH Karol 367TURZA ŚLĄSKAM30-3961M 18500:00:182022-09-17 18:04:1700:14:2200:24:5200:36:0400:46:3200:49:23.3000:49:42.20+00:17:044:5612,1
215NAWROT Aleksandra 447BIEG Z CHRYSTUSEM!RUDA ŚLĄSKAK30-3913K 3000:00:032022-09-17 18:00:0000:14:0700:24:3900:35:3900:46:3100:49:23.6500:49:27.30+00:17:054:5612,1
216NIESŁAŃCZYK Jan 310JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4974M 18600:00:152022-09-17 18:04:1400:13:3700:24:2000:35:3200:46:2600:49:28.8500:49:44.65+00:17:104:5612,1
217KARWOT Maciej 148RADLINIOKI W BIEGUJANKOWICEM40-4975M 187Radlinioki w biegu00:00:132022-09-17 18:04:1200:13:5100:24:2200:35:3100:46:3400:49:30.2000:49:43.20+00:17:114:5712,1
218WOŹNIAK Przemysław 253JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3962M 18800:00:192022-09-17 18:04:1800:14:5300:25:5000:36:4800:47:0300:49:30.5500:49:49.80+00:17:124:5712,1
219COJG Mateusz 241RYBNIKM20-2917M 18900:00:142022-09-17 18:04:1300:14:2500:25:1600:36:1300:46:4000:49:31.7000:49:46.55+00:17:134:5712,1
220CZYRNEK Dariusz 289SMAKI BIEGANIARYBNIKM40-4976M 190Smaki biegania00:00:102022-09-17 18:04:0900:13:5400:24:3200:35:5300:46:4200:49:32.2000:49:42.20+00:17:134:5712,1
221FRITZ Tomasz 403BIELSKO-BIAŁAM40-4977M 19100:00:162022-09-17 18:04:1500:14:0800:24:5000:35:5900:46:3200:49:32.9000:49:49.30+00:17:144:5712,1
222OGRODNIK Damian 152JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4978M 19200:00:142022-09-17 18:04:1300:14:0800:24:5000:36:0700:46:5000:49:34.9500:49:49.65+00:17:164:5712,1
223URBAINSKA Ilona 234ŁĘGK30-3914K 3100:00:052022-09-17 18:00:0200:14:0800:24:4700:35:5500:46:4200:49:39.0000:49:44.05+00:17:204:5712,1
224PRZYŁUDZKI Janusz 326STS BIEGATONMIKOŁÓWM70+1M 19300:00:112022-09-17 18:04:1000:14:0900:24:5100:35:5600:46:4200:49:40.5500:49:52.20+00:17:224:5812,1
225SOBEL Adrian 230JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3963M 19400:00:172022-09-17 18:04:1600:14:0900:24:3700:36:0300:46:5400:49:40.7500:49:58.10+00:17:224:5812,1
226FURMANEK Ela 206NOWAK-TEAMKATOWICEK50-592K 32Nowak-Team00:00:032022-09-17 18:00:0000:13:5500:24:3700:35:4800:46:4100:49:41.2500:49:44.85+00:17:224:5812,1
227POPEK Barbara 215JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-593K 33Sobieski600:00:032022-09-17 18:00:0000:13:4700:24:2800:35:4800:46:4500:49:47.2500:49:50.40+00:17:284:5812,1
228WARZOCHA Mirosław 308MIKOŁÓWM60-695M 19500:00:102022-09-17 18:04:0900:13:5800:24:4300:36:1700:46:4900:49:47.4500:49:57.95+00:17:284:5812,1
229KUŁACZ Wiesław 311GOLASOWICEM40-4979M 19600:00:112022-09-17 18:04:1000:13:4600:24:3000:35:5300:46:5800:49:50.4500:50:01.45+00:17:314:5912,0
230BERNAT Tomasz 414OPEL FIJAŁKOWSKI TEAMJANKOWICEM20-2918M 19700:00:172022-09-17 18:04:1600:14:0100:24:5000:36:1700:49:54.0500:50:11.05+00:17:354:5912,0
231GURGOŃ Marcin 415CHORZÓWM30-3964M 19800:00:152022-09-17 18:04:1400:13:1900:24:1600:35:4400:47:0000:49:55.1500:50:10.25+00:17:364:5912,0
232HARAZIN Anna 1792 TM 4,7PAWŁOWICEK30-3915K 3400:00:072022-09-17 18:00:0400:14:0800:25:0400:36:2700:47:1600:49:57.5000:50:04.55+00:17:394:5912,0
233PASZKOWSKI Cezary 233CIESZYNM40-4980M 199MDM NT TEAM00:00:152022-09-17 18:04:1400:14:1300:24:5400:36:0100:46:4900:49:59.6000:50:15.00+00:17:414:5912,0
234RYSZKA Eugeniusz 319KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4981M 20000:00:072022-09-17 18:04:0600:13:3500:24:3000:36:0400:46:5600:50:00.4000:50:07.75+00:17:415:0012,0
235KAPUSTA Bartłomiej 421JASTRZEBIE-ZDROJM30-3965M 20100:00:0000:50:03.0000:50:03.00+00:17:445:0012,0
236BUCHTA Michał 493JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4982M 20200:00:112022-09-17 18:04:1000:14:3100:25:3900:37:0000:47:2100:50:03.8000:50:15.00+00:17:455:0012,0
237SPYRKA Piotr 229KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3966M 203Klub Biegacza Fartlek00:00:232022-09-17 18:04:2200:14:4000:25:5100:36:4900:47:1800:50:04.3500:50:27.70+00:17:455:0012,0
238ORAWSKI Robert 377MIKISKOCZÓWM60-696M 20400:00:122022-09-17 18:04:1100:14:2600:25:2200:36:3000:47:1000:50:06.9000:50:19.85+00:17:485:0012,0
239WINCIERZ Slawomir 263RACIBORZM30-3967M 20500:00:112022-09-17 18:04:1000:14:0300:24:5700:36:0900:47:1200:50:07.8500:50:19.75+00:17:495:0012,0
240GRALAK Wojciech 347RYBNIKM20-2919M 20600:00:182022-09-17 18:04:1700:15:0100:26:0900:37:1200:47:3400:50:11.5000:50:30.45+00:17:535:0112,0
241GOŁAWSKI Łukasz 592OPEL FIJAŁKOWSKIRADLINM30-3968M 20700:00:162022-09-17 18:04:1500:14:0000:24:4900:36:1800:47:1500:50:15.9500:50:32.80+00:17:575:0111,9
242WOLIŃSKI Dariusz 376HRMAXŻORYM40-4983M 20800:00:112022-09-17 18:04:1000:50:17.2000:50:29.00+00:17:585:0111,9
243SKRABEL Artur 431STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKM40-4984M 209Studio Energia Team Rybnik00:00:102022-09-17 18:04:0900:14:0200:24:5300:36:1800:47:2000:50:19.2500:50:29.35+00:18:005:0111,9
244SIKORA Stefan 173BIELSKO BIALAM70+2M 21000:00:162022-09-17 18:04:1500:14:1700:25:0200:36:2700:47:1300:50:19.6000:50:35.60+00:18:015:0111,9
245MROCZKOWSKI Tomasz 309JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4985M 21100:00:142022-09-17 18:04:1300:14:1600:25:0600:36:2200:47:2200:50:24.7500:50:39.00+00:18:065:0211,9
246WOJNAR Janusz 331JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4986M 21200:00:152022-09-17 18:04:1400:14:0000:25:0200:36:2500:47:3400:50:26.9000:50:42.70+00:18:085:0211,9
247RASZCZYK Szymon 296AKTYWNI LYSKILYSKIM40-4987M 21300:00:142022-09-17 18:04:1300:14:3600:25:2000:36:4400:47:3900:50:33.7500:50:48.70+00:18:155:0311,9
248NIEWRZOŁ Łukasz 343GASZOWICEM40-4988M 21400:00:102022-09-17 18:04:0900:14:1800:25:1500:36:5000:47:4200:50:36.2000:50:47.05+00:18:175:0311,9
249KRÓTKI Janina 349EASYRUN RACIBÓRZŁĘGK30-3916K 3500:00:042022-09-17 18:00:0100:14:1200:24:5400:36:3300:47:4400:50:40.9000:50:45.50+00:18:225:0411,8
250REMIORZ Piotr 128ABOVE2000DORTMUNDM50-5923M 21500:00:082022-09-17 18:04:0700:13:3700:23:5700:35:5700:47:3200:50:41.0000:50:49.75+00:18:225:0411,8
251KRASKA Wlodzimierz 151NIEZRZESZONYKRAKOWM70+3M 21600:00:082022-09-17 18:04:0700:14:0500:25:0000:36:3000:47:3600:50:44.9500:50:53.55+00:18:265:0411,8
252POŁOMSKA Edyta 239POLOMSCY TEAMRYDUŁTOWYK40-499K 36POLOMSCY TEAM00:00:042022-09-17 18:00:0100:14:0400:24:5100:36:1900:47:4200:50:48.7000:50:52.95+00:18:305:0411,8
253MUSIAŁ Wioletta 356GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4910K 37Galopujące Ślimaki00:00:032022-09-17 18:00:0000:14:3000:25:2400:36:4900:47:5300:50:50.1000:50:54.00+00:18:315:0511,8
254WILK Grzegorz 323CZECHOWICE-DZIEDZICEM40-4989M 21700:00:092022-09-17 18:04:0800:14:2300:25:1500:36:3700:47:4600:50:52.7500:51:02.35+00:18:345:0511,8
255BORYCZKA Szymon 292MIĘDZYRZECZEM40-4990M 21800:00:112022-09-17 18:04:1000:14:0500:24:4700:36:3000:47:4500:50:56.3000:51:07.80+00:18:375:0511,8
256MALICH Dominik 501PNIÓWEKM20-2920M 21900:00:062022-09-17 18:04:0500:14:2900:25:2900:36:4900:48:0200:50:58.2000:51:04.35+00:18:395:0511,8
257OLMA Władysław 382JASTRZĘBIE - BIEGAM BO LUBIĘJASTRZEBIE - ZDRÓJM50-5924M 22000:00:102022-09-17 18:04:0900:14:0200:24:5700:36:2400:47:4800:50:59.8500:51:10.05+00:18:415:0511,8
258RAŹNIAK Beata 444KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJK50-594K 38Kobiety na 5+00:00:022022-09-17 17:59:5900:14:2400:25:2300:36:5200:47:5800:51:01.2000:51:04.05+00:18:425:0611,8
259STARCZEWSKI Marcin 247SOSNOWIECM30-3969M 22100:00:092022-09-17 18:04:0800:14:1500:25:0900:36:2800:47:5200:51:01.9000:51:11.65+00:18:435:0611,8
260LORENZ Agnieszka 385GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4911K 39Galopujące Ślimaki00:00:062022-09-17 18:00:0300:14:2700:25:2100:36:4700:47:5700:51:03.8000:51:10.40+00:18:455:0611,8
261JASIŃSKI Maksymilian 252MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM60-697M 222MARO Team Jastrzębie-Żory00:00:192022-09-17 18:04:1800:14:5500:26:0100:37:2100:48:1500:51:06.6000:51:25.80+00:18:485:0611,7
262KAWIK Janusz 255ZEBRZYDOWICEM50-5925M 22300:00:032022-09-17 18:04:0200:14:2300:25:2700:37:0000:48:0300:51:06.9500:51:10.35+00:18:485:0611,7
263BOBER Wojciech 394PIERUNSKIE CANGÓRYROGÓWM30-3970M 224PieRUNskie CanGóry00:00:062022-09-17 18:04:0500:14:1200:25:1100:37:0300:48:2800:51:09.3500:51:15.60+00:18:505:0611,7
264URBANEK Iwona 576BIERUŃK30-3917K 4000:00:102022-09-17 18:00:0700:14:2100:25:1600:36:5200:48:1800:51:19.9500:51:29.95+00:19:015:0711,7
265BRÓZDA Tomasz 307MDM NT TEAMCIESZYNM30-3971M 225MDM NT TEAM00:00:152022-09-17 18:04:1400:14:1400:24:5400:36:3000:48:2200:51:26.2000:51:42.00+00:19:075:0811,7
266GANCARCZYK Karolina 506JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3918K 4100:00:032022-09-17 18:00:0000:14:1600:25:2800:37:0700:48:2500:51:27.3500:51:30.85+00:19:085:0811,7
267MAZUR Małgorzata 327JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-4912K 4200:00:072022-09-17 18:00:0400:14:4300:25:4700:37:2200:48:3300:51:30.5500:51:38.05+00:19:125:0911,7
268KUBIK Arkadiusz 135DYSTANS LUBOMIALUBOMIAM50-5926M 22600:00:192022-09-17 18:04:1800:14:3900:25:0300:36:0700:48:0900:51:32.7000:51:51.90+00:19:145:0911,6
269KRAJCARZ Tomasz 432ŁĘKAWICAM30-3972M 22700:00:122022-09-17 18:04:1100:14:2600:25:3500:37:3400:48:4000:51:33.0500:51:45.55+00:19:145:0911,6
270GMITRZUK-ZMORZYŃSKA Ewelina 409JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3919K 4300:00:052022-09-17 18:00:0200:14:3200:25:2500:37:0700:48:3100:51:34.5500:51:39.70+00:19:165:0911,6
271MARCZYNSKI Sebastian 213BEACHVOLLEYBALLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3973M 22800:00:102022-09-17 18:04:0900:14:0100:25:2100:37:1500:48:3100:51:37.6000:51:47.70+00:19:195:0911,6
272KRYSZTAFKIEWICZ Katarzyna 261ŻORYK40-4913K 4400:00:062022-09-17 18:00:0300:14:4400:25:4000:37:0700:48:1300:51:37.6500:51:43.65+00:19:195:0911,6
273KROCHMAL Artur 274MDM NT TEAMPOGWIZDÓWM40-4991M 229MDM NT TEAM00:00:122022-09-17 18:04:1100:14:3200:25:5400:37:4000:48:5600:51:47.7500:52:00.55+00:19:295:1011,6
274KUBICA Tadeusz 425NESSI TIME ŻORYŻORYM60-698M 230Nessi Time Żory00:00:082022-09-17 18:04:0700:14:2500:25:2400:36:4400:48:3600:51:50.3000:51:58.85+00:19:315:1111,6
275PIWISZKIS Barbara 4STREET SPIRIT- TEAM NOWAKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4914K 45Street Spirit-Team Nowak00:00:022022-09-17 17:59:5900:14:1400:25:3200:37:2400:48:5100:51:55.8000:51:58.65+00:19:375:1111,6
276SZCZYRBOWSKI Jan 322LIGOTAM60-699M 23100:00:122022-09-17 18:04:1100:15:0500:26:2700:37:5700:48:5800:51:55.9000:52:07.95+00:19:375:1111,6
277RUCIŃSKI Krzysztof 190RYBNIKM50-5927M 23200:00:182022-09-17 18:04:1700:15:0300:26:1500:37:5100:48:5700:52:02.2000:52:21.10+00:19:435:1211,5
278KUBULUS Tomasz 366DO PORZYGU OCR TEAMĆWIKLICEM40-4992M 23300:00:172022-09-17 18:04:1600:14:5500:25:5300:37:5600:49:1400:52:06.8000:52:24.35+00:19:485:1211,5
279DOMASZK Paweł 250JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2921M 234Street Spirit-Team Nowak00:00:152022-09-17 18:04:1400:14:3400:25:5600:37:4100:49:1400:52:07.3000:52:22.95+00:19:485:1211,5
280PIWOŃSKA Ada 556INTERAKTYWNI KROSTOSZOWICEPODBUCZEK40-4915K 4600:00:062022-09-17 18:00:0300:14:3700:25:5400:37:4500:49:0700:52:15.4000:52:21.75+00:19:565:1311,5
281HEJNA Artur 585RADLINIOKI W BIEGURADLINM50-5928M 235Radlinioki w biegu00:00:112022-09-17 18:04:1000:14:2400:25:2800:37:2900:49:0400:52:19.9500:52:31.55+00:20:015:1311,5
282PŁASKA Grzegorz 473WRM MC POLANDJASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5929M 23600:00:082022-09-17 18:04:0700:14:0800:25:2100:37:2000:49:1400:52:20.7500:52:29.40+00:20:025:1411,5
283WEYGAND Patryk 478GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4993M 237Galopujące Ślimaki00:00:182022-09-17 18:04:1700:15:2700:26:4200:38:1700:49:1900:52:21.3500:52:40.25+00:20:025:1411,5
284GORZELAK Zbigniew 454JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4994M 23800:00:182022-09-17 18:04:1700:15:2300:26:4200:38:1800:49:1900:52:21.4000:52:40.10+00:20:025:1411,5
285TORBIŃSKI Wiesław 237JASTRZĘBIE-ZDRÓJM70+4M 239Szare Morsy00:00:072022-09-17 18:04:0600:14:2700:25:4300:37:4200:49:1700:52:25.8000:52:33.35+00:20:075:1411,4
286PIDANTY Łukasz 264JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3974M 24000:00:122022-09-17 18:04:1100:15:1300:26:4800:38:3600:49:4700:52:42.8500:52:55.15+00:20:245:1611,4
287MARCINIAK Artur 341BRENNAM50-5930M 24100:00:212022-09-17 18:04:2000:15:1300:26:3900:38:1800:49:4100:52:45.5000:53:07.45+00:20:275:1611,4
288GACH Bernadeta 524KS GRYF KIETRZKIETRZK40-4916K 4700:00:062022-09-17 18:00:0300:15:4000:27:0700:38:4900:49:5500:52:49.9500:52:56.15+00:20:315:1611,4
289OGIERMAN Małgorzata 338PIELGRZYMOWICEK50-595K 4800:00:022022-09-17 17:59:5900:14:2600:25:3500:37:4400:49:4400:52:56.5500:52:58.85+00:20:385:1711,3
290MROWCZYK Michał 210KATOWICEM30-3975M 24200:00:092022-09-17 18:04:0800:14:4100:26:0000:38:0000:49:5700:52:57.5000:53:06.80+00:20:395:1711,3
291BRACHMAŃSKI Dariusz 281RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMMARKLOWICEM50-5931M 24300:00:112022-09-17 18:04:1000:15:1000:26:4200:38:3300:49:5900:53:06.3500:53:18.05+00:20:475:1811,3
292BAJOR Paweł 480WODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4995M 24400:00:072022-09-17 18:04:0600:13:3300:25:0400:37:4100:50:0500:53:08.2000:53:15.45+00:20:495:1811,3
293SOJ Przemysław 238KATOWICEM40-4996M 24500:00:182022-09-17 18:04:1700:15:0600:26:2100:38:2500:50:1300:53:09.8000:53:27.80+00:20:515:1811,3
294JĘDRYKA Sebastian 320GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4997M 246Galopujące Ślimaki00:00:052022-09-17 18:04:0400:13:2100:24:1200:37:1500:49:4700:53:10.2000:53:15.75+00:20:515:1911,3
295JAWOREK Rafał 374WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM40-4998M 24700:00:142022-09-17 18:04:1300:15:0600:26:3900:38:2900:49:5600:53:10.6000:53:25.05+00:20:525:1911,3
296MISZ Hubert 445WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM40-4999M 24800:00:142022-09-17 18:04:1300:15:0700:26:3800:38:3000:49:5600:53:10.7000:53:25.00+00:20:525:1911,3
297BARAN Dawid 364DO PORZYGU OCR TEAMĆWIKLICEM30-3976M 24900:00:182022-09-17 18:04:1700:15:2700:27:0500:38:5300:50:1700:53:15.0000:53:33.05+00:20:565:1911,3
298JAGIEŁA Marcin 354KRS TKKF MORSY.PLJASTRZĘBIE - ZDRÓJM40-49100M 25000:00:202022-09-17 18:04:1900:15:3000:27:0500:38:5400:50:1200:53:20.7000:53:40.80+00:21:025:2011,3
299KULA Katarzyna 433STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKSUMINAK30-3920K 49Studio Energia Team Rybnik00:00:072022-09-17 18:00:0400:15:1400:26:4000:38:4500:50:1800:53:21.4000:53:29.25+00:21:025:2011,2
300RASZKA Janusz 336DARK ONECIESZYNM50-5932M 25100:00:092022-09-17 18:04:0800:15:0700:26:3300:38:3800:50:1500:53:22.0500:53:31.05+00:21:035:2011,2
301PIŁATOWSKI Mirosław 138TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5933M 252TL Athletics Jastrzębie00:00:102022-09-17 18:04:0900:15:0500:26:3300:38:3200:50:0800:53:22.6000:53:33.40+00:21:045:2011,2
302BIEDA Piotr 277RUNNERS TEAM NYSAOPOLEM30-3977M 25300:00:092022-09-17 18:04:0800:15:2000:26:5100:38:5900:50:3100:53:29.7000:53:39.45+00:21:115:2011,2
303ŻYWICA Tadeusz 275JASTRZĘBIE-ZDRÓJM60-6910M 25400:00:152022-09-17 18:04:1400:15:2000:26:4600:38:3700:50:2100:53:30.6000:53:46.05+00:21:125:2111,2
304OGIERMAN Mariusz 245SOCIOS SILESIAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2922M 25500:00:092022-09-17 18:04:0800:14:1600:25:4100:38:0900:50:2100:53:35.1500:53:44.85+00:21:165:2111,2
305BAJKACZ Krzysztof 429GLIWICEM30-3978M 25600:00:052022-09-17 18:04:0400:14:1900:25:4900:38:2400:50:3900:53:45.8000:53:51.50+00:21:275:2211,2
306DĄBROWSKA Agata 430NESSI TIME ŻORYŻORYK40-4917K 50Nessi Time Żory00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:0200:28:0000:39:5500:50:5800:53:55.4000:54:04.05+00:21:365:2311,1
307ZIMNY Ireneusz 260EKO-OKNA RUNNERSRYBNIKM40-49101M 25700:00:102022-09-17 18:04:0900:14:5200:26:3400:38:5100:50:4200:53:59.3000:54:09.45+00:21:405:2311,1
308MAKOŚ Tomek 428BIELSKO-BIAŁAM40-49102M 25800:00:182022-09-17 18:04:1700:16:0200:27:5400:39:3400:51:0000:54:01.5000:54:19.50+00:21:435:2411,1
309DEJEWSKI Jakub 402GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3979M 259Galopujące Ślimaki00:00:192022-09-17 18:04:1800:15:4600:27:4700:39:4500:51:2000:54:01.6500:54:20.95+00:21:435:2411,1
310BADURA Artur 521JEJKOWICE BIEGAJĄRYBNIKM40-49103M 260Jejkowice Biegają00:00:212022-09-17 18:04:2000:15:2000:27:0500:39:2100:51:1900:54:10.7000:54:32.00+00:21:525:2511,1
311MAZURKIEWICZ Rafał 424GLIWICEM40-49104M 26100:00:062022-09-17 18:04:0500:15:1300:26:5500:39:1300:51:0900:54:15.1500:54:21.90+00:21:565:2511,1
312KOTOWICZ Anna 334OGRODZONAK40-4918K 5100:00:052022-09-17 18:00:0200:15:2500:27:0800:39:2700:51:1300:54:15.3000:54:20.70+00:21:565:2511,1
313MAREK-WRÓBEL Edyta 257NIEZRZESZONARYBNIKK60-691K 5200:00:052022-09-17 18:00:0200:15:3800:27:0600:39:2400:51:0400:54:19.5000:54:24.85+00:22:015:2511,0
314TARGOSZ Piotr 270OLZA CIESZYNCIESZYNM40-49105M 262Olza Cieszyn00:00:102022-09-17 18:04:0900:15:0600:26:4800:39:0300:51:1500:54:21.4500:54:32.05+00:22:025:2611,0
315CIEŚLA Adam 350RYBNICKI KLUB JU JITSU SPORTOWEGORYBNIKM40-49106M 263Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego00:00:182022-09-17 18:04:1700:15:4200:27:3000:39:3800:51:2200:54:23.7000:54:42.00+00:22:055:2611,0
316GORZELAK Joanna 453KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4919K 53Kobiety na 5+00:00:032022-09-17 18:00:0000:15:1400:26:5600:39:1400:51:1300:54:26.4500:54:29.90+00:22:075:2611,0
317ŚMIETANA Mariusz 471TUPOT MAŁYCH STÓPEKRACIBÓRZM40-49107M 26400:00:112022-09-17 18:04:1000:15:0000:26:3000:38:4600:51:0200:54:30.9500:54:42.55+00:22:125:2711,0
318SŁOWIŃSKI Kamil 449RYBNIKM40-49108M 26500:00:162022-09-17 18:04:1500:15:4400:27:3200:39:3900:51:2300:54:31.8000:54:48.55+00:22:135:2711,0
319KLUCZNIOK Magda 455RYBNIKK16-193K 5400:00:082022-09-17 18:00:0500:14:4800:26:2900:39:1400:51:2000:54:35.7000:54:44.55+00:22:175:2711,0
320LERCH Maria 370AKTYWNIE NAKRĘCENIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3921K 5500:00:052022-09-17 18:00:0200:15:2000:27:0700:39:5300:51:3700:54:42.6500:54:48.05+00:22:245:2811,0
321GENSTY Klaudia 392DYSTANS LUBOMIALUBOMIAK40-4920K 5600:00:062022-09-17 18:00:0300:15:5100:27:4300:40:0100:51:3700:54:43.5000:54:50.10+00:22:255:2811,0
322PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 416RYBNIKK30-3922K 5700:00:092022-09-17 18:00:0600:16:0400:27:5800:40:0600:51:4200:54:57.2500:55:06.45+00:22:385:2910,9
323GODEK Grzegorz 317WODZISŁAW ŚLĄSKIM30-3980M 26600:00:092022-09-17 18:04:0800:16:0400:28:2900:41:1200:52:0400:54:57.6500:55:06.70+00:22:395:2910,9
324RUDNICKI Maciej 525BĄBELKIŻORYM50-5934M 26700:00:212022-09-17 18:04:2000:15:4300:27:4000:40:0500:52:0200:55:10.2500:55:31.75+00:22:515:3110,9
325ZMORZYŃSKI Marcin 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49109M 26800:00:142022-09-17 18:04:1300:15:2500:27:1500:39:5800:52:0900:55:17.6000:55:31.65+00:22:595:3110,9
326KĘDZIERSKI Krzysztof 486RYBNIKM50-5935M 26900:00:082022-09-17 18:04:0700:15:1600:27:0500:39:4400:51:5500:55:18.4500:55:26.45+00:22:595:3110,8
327MROZEK Maciej 365ŁUKÓW ŚLĄSKIM40-49110M 27000:00:152022-09-17 18:04:1400:15:5500:27:3800:40:1600:52:1500:55:22.7000:55:38.50+00:23:045:3210,8
328BORUCKI Dariusz 419KOŃCZYCE MAŁEM40-49111M 27100:00:172022-09-17 18:04:1600:16:0500:27:5600:40:2000:52:1900:55:27.2500:55:44.55+00:23:085:3210,8
329POŁOMSKI Jerzy 407WISAGER ACTIVEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49112M 27200:00:182022-09-17 18:04:1700:14:4900:26:3600:39:1800:51:5700:55:30.3500:55:48.55+00:23:115:3310,8
330JOCHLIK Szymon 191JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3981M 27300:00:162022-09-17 18:04:1500:15:2200:27:3100:40:1500:52:2400:55:30.9000:55:47.30+00:23:125:3310,8
331TRYBAŁA Weronika 550WATAHAPIELGRZYMOWICEK20-297K 58WATAHA00:00:072022-09-17 18:00:0400:16:5400:29:0200:41:1400:52:3700:55:40.0500:55:47.65+00:23:215:3410,8
332JURKIEWICZ-FILIKS Basia 532ŁODYGOWICEK40-4921K 5900:00:092022-09-17 18:00:0600:16:1200:28:1300:40:3200:52:3500:55:40.5500:55:50.15+00:23:225:3410,8
333CZARNOTA Leszek 465MARKLOWICEM50-5936M 27400:00:142022-09-17 18:04:1300:15:3100:27:2800:40:1100:52:3700:55:46.8000:56:01.35+00:23:285:3410,8
334KONOPKA Jarosław 232JASTRZĘBIE ZDRÓJM50-5937M 27500:00:182022-09-17 18:04:1700:15:3500:27:3200:40:1700:52:2300:55:47.1000:56:05.50+00:23:285:3410,8
335GIEROŃ Katarzyna 399DYSTANS LUBOMIALUBOMIAK40-4922K 6000:00:062022-09-17 18:00:0300:15:5200:27:4800:40:2200:52:2400:55:47.6500:55:54.00+00:23:295:3410,8
336GMYREK Michał 437RODZIC SPORTOWCAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49113M 27600:00:092022-09-17 18:04:0800:15:3800:27:5400:40:4800:52:4100:55:48.0500:55:57.80+00:23:295:3410,8
337NOWOMIEJSKI Sylwester 405AMATORJASTRZĘBIE ZDRÓJM50-5938M 27700:00:042022-09-17 18:04:0300:14:5400:26:5400:39:4500:52:2400:55:50.8500:55:55.60+00:23:325:3510,7
338ŻYŁA Wojciech 582KOŃCZYCE WIELKIEM40-49114M 27800:00:142022-09-17 18:04:1300:14:5800:27:0800:40:0600:52:2600:55:51.9000:56:06.60+00:23:335:3510,7
338NOWAK Magdalena 537NESSI TIME ŻORYŻORYK30-3923K 61Nessi Time Żory00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:0200:28:0400:40:3500:52:3700:55:51.9000:56:00.80+00:23:335:3510,7
340WERNIK Katarzyna 398BESTFITCLUB RYBNIKRADLINK50-596K 6200:00:082022-09-17 18:00:0500:15:4700:27:4600:40:2500:52:3700:55:56.8000:56:05.45+00:23:385:3510,7
341GÓRALSKI Jarosław 467RACIBÓRZM50-5939M 27900:00:062022-09-17 18:04:0500:16:1000:28:1500:40:4400:52:4400:56:04.3000:56:10.55+00:23:455:3610,7
342PAPLA Jolanta 423BIELSKO-BIAŁAK20-298K 6300:00:052022-09-17 18:00:0200:15:5400:28:0400:40:4100:52:5000:56:05.8000:56:11.55+00:23:475:3610,7
343WISKULSKI Mateusz 483JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3982M 28000:00:162022-09-17 18:04:1500:15:5000:27:4700:40:3100:52:5300:56:19.0000:56:35.60+00:24:005:3710,7
344KRAUSE Sylwia 316RADLINIOKI W BIEGURADLINK40-4923K 64Radlinioki w biegu00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:1900:28:2000:40:5100:52:5800:56:24.8500:56:33.20+00:24:065:3810,6
345URBAŃSKI Tomasz 482MTB KYNDRA KLUBJASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3983M 28100:00:162022-09-17 18:04:1500:16:1600:28:2900:41:3000:53:3000:56:28.5500:56:45.35+00:24:105:3810,6
346SZCZEPANIK Piotr 353KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3984M 282Klub Biegacza Fartlek00:00:142022-09-17 18:04:1300:16:5500:29:1600:41:3600:53:3200:56:28.7500:56:43.60+00:24:105:3810,6
347MARKOWSKI Jacek 441JASTRZĘBIE - ZDRÓJM40-49115M 28300:00:152022-09-17 18:04:1400:16:4600:29:1100:41:3500:53:1500:56:32.5500:56:47.70+00:24:145:3910,6
348DUDZIAK Grzegorz 321JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49116M 28400:00:122022-09-17 18:04:1100:15:2200:27:2900:40:1900:53:0600:56:36.0000:56:48.20+00:24:175:3910,6
349RUŻAŃSKI Tomasz 517JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49117M 28500:00:192022-09-17 18:04:1800:16:2600:28:4100:41:4000:53:3500:56:36.7500:56:56.70+00:24:185:3910,6
350MIKOŁAJEC Paulina 183ŻORYK20-299K 6500:00:042022-09-17 18:00:0100:16:1400:28:2500:41:1600:53:2600:56:39.7500:56:44.25+00:24:215:3910,6
351KORDEK Dorota 360BIELSKO-BIAŁAK30-3924K 6600:00:052022-09-17 18:00:0200:15:4400:28:0300:40:5200:53:2800:56:44.1000:56:50.05+00:24:255:4010,6
352SZCZEPANIAK Aleksander 584CIESZYNM50-5940M 28600:00:212022-09-17 18:04:2000:15:4600:27:4700:40:3800:53:1600:56:44.4000:57:05.55+00:24:255:4010,6
353PISAREK Witold 244TOTUTANIEJ.PLPIELGRZYMOWICEM40-49118M 28700:00:142022-09-17 18:04:1300:15:1400:27:1500:40:5200:53:5600:56:52.7500:57:07.00+00:24:345:4110,6
354BRAŃKA Barbara 555LIGOTAK40-4924K 6700:00:082022-09-17 18:00:0500:16:2700:28:5800:41:4200:53:4300:56:57.8500:57:06.75+00:24:395:4110,5
355BYSTRYKOWSKI Marcin 141KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49119M 288Klub Biegacza Fartlek00:00:082022-09-17 18:04:0700:15:1400:27:2200:40:2400:53:2400:57:01.3500:57:09.65+00:24:425:4210,5
356WALICA Jerzy 372BIEGAM BO LUBIĘCIESZYNM50-5941M 28900:00:062022-09-17 18:04:0500:16:0800:28:3400:41:1500:53:4200:57:04.1000:57:10.85+00:24:455:4210,5
357MALISZEWSKI Dariusz 352JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3985M 29000:00:072022-09-17 18:04:0600:15:2500:28:0200:41:2300:53:5400:57:09.2500:57:16.85+00:24:505:4210,5
358STEKLA Bartłomiej 378SKOCZÓWM20-2923M 29100:00:162022-09-17 18:04:1500:15:0100:27:0500:40:2000:53:3500:57:11.1500:57:27.65+00:24:525:4310,5
359JĘDRYKA Patrycja 547GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3925K 6800:00:062022-09-17 18:00:0300:15:4600:28:1500:41:1700:53:4800:57:11.2000:57:17.60+00:24:525:4310,5
360PODLEŚNY Michał 438STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKM30-3986M 292Studio Energia Team Rybnik00:00:042022-09-17 18:04:0300:14:1500:25:5700:39:2000:52:5900:57:17.6500:57:21.70+00:24:595:4310,5
361BAJCAR Beata 379KOBIETY NA 5+CHYBIEK50-597K 69Kobiety na 5+00:00:052022-09-17 18:00:0200:16:1900:28:3800:41:3200:54:0600:57:24.8500:57:30.25+00:25:065:4410,5
362CIEŚLA Artur 388JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3987M 29300:00:192022-09-17 18:04:1800:16:1000:28:4300:41:5600:54:2400:57:28.1000:57:47.90+00:25:095:4410,4
363HEJNA Izabela 586RADLINIOKI W BIEGURADLINK50-598K 70Radlinioki w biegu00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:5200:29:0600:41:4800:54:1400:57:29.6500:57:38.30+00:25:115:4410,4
364STOCHLIŃSKI Szymon 440WODZISŁAW ŚLĄSKIM20-2924M 29400:00:092022-09-17 18:04:0800:16:0300:28:2900:41:1800:54:0000:57:33.3500:57:42.95+00:25:145:4510,4
365DROBIAK Kornelia 511KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJK30-3926K 71Kobiety na 5+00:00:042022-09-17 18:00:0100:16:0400:28:3300:41:4300:54:2000:57:35.4500:57:40.35+00:25:165:4510,4
366NAWROCKI Zbigniew 170WODZISŁAW ŚLĄSKIM40-49120M 29500:00:132022-09-17 18:04:1200:15:4300:28:1000:41:3700:54:1600:57:39.1500:57:53.05+00:25:205:4510,4
367SWACHTA Konrad 564KANAPOWCYBRZESKOM30-3988M 29600:00:202022-09-17 18:04:1900:16:2400:28:4800:41:4700:54:2400:57:53.3000:58:13.35+00:25:345:4710,4
368SOBIERAJ Paweł 412KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE ZDRÓJM40-49121M 297Klub Biegacza Fartlek00:00:132022-09-17 18:04:1200:15:2700:27:5500:41:3200:54:2500:57:55.1000:58:08.70+00:25:365:4710,4
369MARMURA Marek 568SILESIA MARATON CLUBCHORZÓWM40-49122M 29800:00:082022-09-17 18:04:0700:15:4300:28:2000:41:4100:54:2900:57:58.1000:58:06.45+00:25:395:4710,4
370CEGLARSKA Sonia 386JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEK40-4925K 72Jejkowice Biegają00:00:042022-09-17 18:00:0100:16:2300:28:4900:41:5300:54:3300:58:01.0000:58:05.90+00:25:425:4810,3
371KARBOWY Izabela 195JEJKOWICE BIEGAJĄRYBNIKK30-3927K 73Jejkowice Biegają00:00:042022-09-17 18:00:0100:16:2300:28:4900:41:5300:54:3300:58:01.4500:58:06.25+00:25:425:4810,3
372PASTUSIAK Janina 573RYBNIKK40-4926K 7400:00:012022-09-17 17:59:5800:15:4800:28:1800:41:4000:54:3600:58:05.5000:58:06.60+00:25:475:4810,3
373KOŁODZIEJ Artur 488JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-49123M 29900:00:032022-09-17 18:04:0200:16:0600:28:4300:42:0800:54:4700:58:06.4500:58:10.10+00:25:475:4810,3
374GAŁKIEWICZ Monika 390KATOWICEK40-4927K 7500:00:082022-09-17 18:00:0500:16:0100:28:3100:41:5200:54:5300:58:08.9000:58:17.45+00:25:505:4810,3
375GAJDA Magdalena 351JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3928K 7600:00:072022-09-17 18:00:0400:16:3000:29:0200:42:1400:54:5500:58:10.4000:58:17.85+00:25:515:4910,3
376PALA Mariusz 301KOKO DŻAMBO I DO PRZODUPSZCZYNAM30-3989M 30000:00:092022-09-17 18:04:0800:15:1700:27:3800:41:1900:54:4200:58:11.5500:58:20.85+00:25:535:4910,3
377KRZYK Małgorzata 496KRAKÓWK40-4928K 7700:00:042022-09-17 18:00:0100:16:5300:29:1400:42:1300:54:4500:58:14.1000:58:18.70+00:25:555:4910,3
378TARGOSZ Aneta 552OLZA CIESZYNCIESZYNK30-3929K 78Olza Cieszyn00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:0800:28:3400:41:4700:54:4700:58:18.3500:58:26.50+00:25:595:4910,3
379GÓRKA Barbara 534ŻORYK40-4929K 79RUNTEAM Pawłowice00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:5800:29:3500:42:4400:55:1100:58:21.9000:58:30.35+00:26:035:5010,3
380DOBRENIUK Aurelia 523RYBNIKK40-4930K 8000:00:082022-09-17 18:00:0500:16:1100:28:4500:42:0400:55:0300:58:29.4000:58:37.40+00:26:105:5010,3
381JASTRZĘBSKI Igor 314JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2925M 30100:00:122022-09-17 18:04:1100:15:1400:28:0300:41:2500:54:5100:58:30.4500:58:42.95+00:26:115:5110,3
382GRZONKA Magdalena 359JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4931K 8100:00:012022-09-17 17:59:5800:15:4400:28:2500:41:4500:54:5700:58:37.9000:58:39.60+00:26:195:5110,2
383KARASIEWICZ-STARCZEWSKA Elżbieta 361SOSNOWIECK30-3930K 8200:00:072022-09-17 18:00:0400:16:1300:28:4300:42:0200:55:0800:58:39.5000:58:47.20+00:26:215:5110,2
384ŁASIEWICKI Sławomir 474WODZISŁAW ŚLĄSKIM50-5942M 30200:00:102022-09-17 18:04:0900:16:2200:29:0000:42:1600:55:0200:58:40.0000:58:50.10+00:26:215:5210,2
385GRABALSKI Marcin 513KATOWICEM30-3990M 30300:00:132022-09-17 18:04:1200:15:5100:28:2100:42:0300:55:1500:58:43.3000:58:56.75+00:26:245:5210,2
386PŁASKA Barbara 463JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-599K 83Kobiety na 5+00:00:022022-09-17 17:59:5900:16:0200:28:3400:41:4600:55:0600:58:47.4500:58:49.45+00:26:285:5210,2
387KOWALONEK Aleksandra 590WODZISŁAW ŚLĄSKIK20-2910K 8400:00:022022-09-17 17:59:5900:16:0000:28:3400:42:0800:55:1600:58:48.4500:58:51.30+00:26:295:5210,2
388TYRYTKO Sylwia 538WATAHAPRUCHNAK40-4932K 85WATAHA00:00:072022-09-17 18:00:0400:16:5400:29:2300:42:3000:55:2400:58:57.3500:59:04.55+00:26:385:5310,2
389TRYBAŁA Danuta 549WATAHAPIELGRZYMOWICEK30-3931K 86WATAHA00:00:072022-09-17 18:00:0400:16:5400:29:2200:42:3000:55:2300:58:58.0000:59:05.30+00:26:395:5310,2
390SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 427RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE ZDRÓJK50-5910K 87RUNTEAM Pawłowice00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:5900:29:3500:42:4400:55:2900:59:01.4000:59:09.95+00:26:425:5410,2
391WŁODARSKI Dariusz 579CIESZYNM30-3991M 30400:00:152022-09-17 18:04:1400:15:5300:29:1300:43:0000:55:3200:59:05.2500:59:20.25+00:26:465:5410,2
392HOLONA Bożena 572CIESZYNK50-5911K 8800:00:072022-09-17 18:00:0400:17:0600:29:4200:42:5000:55:4100:59:15.6500:59:22.70+00:26:575:5510,1
393PASZEK Hania 443HRMAX ŻORYŻORYK40-4933K 8900:00:032022-09-17 18:00:0000:15:5900:28:3200:42:1700:55:3400:59:15.7000:59:18.80+00:26:575:5510,1
394MOSZ Weronika 450RYDUŁTOWYK40-4934K 9000:00:032022-09-17 18:00:0000:16:5500:29:3700:42:5400:55:4900:59:21.9000:59:25.65+00:27:035:5610,1
395KUBIK Dariusz 544SAINT GOBAIN SQUADSIEWIERZM40-49124M 30500:00:062022-09-17 18:04:0500:15:0800:27:4800:41:5200:55:4700:59:28.9500:59:35.10+00:27:105:5610,1
396WARDENGA Kazimierz 522JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM50-5943M 306Jejkowice Biegają00:00:212022-09-17 18:04:2000:16:3900:29:2500:43:0400:56:0200:59:31.4500:59:52.75+00:27:125:5710,1
397TYRYTKO Jarosław 539WATAHAPRUCHNAM50-5944M 307WATAHA00:00:172022-09-17 18:04:1600:16:5600:29:4900:43:2000:56:0900:59:32.2500:59:49.75+00:27:135:5710,1
398MATIOSZEK Patryk 510RACIBÓRZM30-3992M 30800:00:082022-09-17 18:04:0700:17:1600:30:2500:44:2900:56:4600:59:37.8000:59:45.90+00:27:195:5710,1
399SOCHA Marlena 528TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAK40-4935K 91TL Pogoń Ruda Śląska00:00:062022-09-17 18:00:0300:16:3700:29:1900:43:0100:56:1300:59:44.1500:59:51.05+00:27:255:5810,0
400OSOWSKA Katarzyna 451GLIWICEK40-4936K 9200:00:052022-09-17 18:00:0200:16:2000:29:1500:42:5200:56:2900:59:52.5500:59:58.40+00:27:345:5910,0
401ZIĘTARA Agata 460JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-5912K 9300:00:102022-09-17 18:00:0700:16:5200:29:4900:43:1800:56:3301:00:02.0501:00:12.75+00:27:436:0010,0
402NIESŁAŃCZYK Barbara 503JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3932K 9400:00:112022-09-17 18:00:0800:16:5100:29:3400:43:0200:56:2401:00:05.6501:00:16.75+00:27:476:0010,0
403CHMIEL Jacek 240JASTRZĘBIE-ZDRÓJM60-6911M 30900:00:152022-09-17 18:04:1400:16:5400:29:5700:43:2300:56:3201:00:08.7001:00:23.70+00:27:506:0010,0
404MAZUR Aleksandra 400JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3933K 9500:00:032022-09-17 18:00:0000:16:2400:29:2100:43:1400:56:3801:00:09.6001:00:12.75+00:27:516:0010,0
405MŁYNARCZYK Tomasz 383PKM ŚNIEŻNE KOTŁYKRAKÓWM60-6912M 31000:00:142022-09-17 18:04:1300:16:4000:29:3100:43:0800:56:4801:00:16.5501:00:30.55+00:27:586:0110,0
406DOMAŃSKA Joanna 393JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3934K 9600:00:092022-09-17 18:00:0600:16:3200:29:3300:43:2800:56:4301:00:22.8001:00:32.35+00:28:046:029,9
407KAJSZTURA Weronika 563ZEBRZYDOWICEK30-3935K 9700:00:092022-09-17 18:00:0600:17:2900:30:1900:44:1200:57:0701:00:32.7501:00:42.15+00:28:146:039,9
408KARPETA Ilona 562ZEBRZYDOWICEK30-3936K 9800:00:092022-09-17 18:00:0600:17:2900:30:2000:44:1200:57:0701:00:32.9501:00:42.25+00:28:146:039,9
409SŁOWIŃSKA Joanna 589RUNTEAM PAWŁOWICEPAWŁOWICEK30-3937K 9900:00:042022-09-17 18:00:0100:16:5600:29:4400:43:3100:56:5401:00:37.5001:00:41.95+00:28:196:039,9
410SOCHA Michał 529TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM50-5945M 311TL Pogoń Ruda Śląska00:00:132022-09-17 18:04:1200:16:1900:31:4700:44:2500:57:3901:00:48.7501:01:02.45+00:28:306:049,9
411UKLEJA Sebastian 570JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49125M 31200:00:022022-09-17 18:04:0100:16:1300:29:2500:43:2200:56:5701:00:58.8501:01:01.35+00:28:406:059,8
412LISZKA Mirosław 566RYBNIKM50-5946M 313Radlinioki w biegu00:00:0000:57:1601:01:04.0001:01:04.00+00:28:456:069,8
413ŻYŁA Bogumiła 553KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDDROGOMYŚLK30-3938K 10000:00:092022-09-17 18:00:0600:17:3800:30:2900:44:0300:57:2301:01:11.2501:01:20.65+00:28:526:079,8
414MARCZYNSKA Izabela 551BEACHVOLLEYBALLJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3939K 10100:00:052022-09-17 18:00:0200:17:1300:30:2300:44:1600:57:5001:01:18.5001:01:24.05+00:29:006:079,8
415KRAMER Piotr 541JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49126M 31400:00:222022-09-17 18:04:2100:16:0200:29:1200:43:3200:57:4301:01:21.3501:01:43.65+00:29:026:089,8
416TOMALA Dariusz 530OPEL FIJAŁKOWSKIŚWIERKLANYM40-49127M 315OPEL FIJAŁKOWSKI00:00:162022-09-17 18:04:1500:16:2800:29:4600:44:0700:57:5401:01:26.9501:01:43.40+00:29:086:089,8
417SOBCZAK Slawek 487MEGA MOC RACIBÓRZRACIBÓRZM40-49128M 31600:00:082022-09-17 18:04:0700:17:1600:30:2500:44:2900:57:5501:01:27.9001:01:36.65+00:29:096:089,8
418BOMBOR Antonina 561RYBNIKK40-4937K 10200:00:072022-09-17 18:00:0400:17:1000:30:2700:44:2900:58:0101:01:43.1001:01:50.85+00:29:246:109,7
419SIKORA Alicja 271BIELSKO BIALAK70+1K 10300:00:082022-09-17 18:00:0500:17:5500:31:0600:44:5900:58:0801:01:50.3501:01:58.40+00:29:316:119,7
420PYZIK Marcin 406KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49129M 317Klub Biegacza Fartlek00:00:142022-09-17 18:04:1300:17:0000:30:0100:44:0600:58:2201:01:52.0001:02:06.85+00:29:336:119,7
421FECZKO Lucyna 578JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-4938K 10400:00:022022-09-17 17:59:5900:16:3000:29:3700:43:5700:58:0101:02:02.7001:02:05.40+00:29:446:129,7
422KAŁUS Joanna 476RYBNIKK40-4939K 10500:00:072022-09-17 18:00:0400:17:0500:30:2000:44:2800:58:2001:02:06.1501:02:13.45+00:29:476:129,7
423MOCHNACZ Patryk 479ILO - JASTRZĘBIE-ZDRÓJJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49130M 31800:00:182022-09-17 18:04:1700:16:5700:30:0100:44:1400:58:3901:02:23.4501:02:41.70+00:30:046:149,6
424WILDNER Kamil 313BYTOMM20-2926M 31900:00:192022-09-17 18:04:1800:17:4900:31:2400:45:4100:59:1301:02:27.0501:02:46.10+00:30:086:149,6
425GAWEŁ Julia 546PIEKARY ŚLĄSKIEK20-2911K 10600:04:212022-09-17 18:04:1800:17:4900:31:2400:45:4100:59:1301:02:27.6501:06:48.90+00:30:096:149,6
426MARYNIOK Patryk 492GLIWICEM30-3993M 32000:00:172022-09-17 18:04:1600:16:4800:30:1000:44:2800:58:4601:02:28.0001:02:45.05+00:30:096:149,6
427KOLAT Jadzia 497KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4940K 107Kobiety na 5+00:00:052022-09-17 18:00:0200:17:1700:30:3800:44:5000:58:5101:02:35.0501:02:40.10+00:30:166:159,6
428WOWRA Robert 559JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3994M 32100:00:222022-09-17 18:04:2100:17:3700:31:0300:45:1200:59:0501:02:36.2001:02:58.95+00:30:176:159,6
429WARDACH Tomasz 280ŻORYM30-3995M 32200:00:132022-09-17 18:04:1200:17:0100:30:3300:44:5300:58:5901:02:36.6501:02:50.25+00:30:186:159,6
430PIETRZYK Marek 509CHYBIEM60-6913M 32300:00:172022-09-17 18:04:1600:17:0800:30:2700:44:4800:58:5501:02:36.8501:02:54.65+00:30:186:159,6
431CHRAŚCINA Rafał 554DROGOMYŚLM30-3996M 32400:00:222022-09-17 18:04:2100:18:1200:31:3400:45:3900:59:0301:02:42.7001:03:05.10+00:30:246:169,6
432WYSOCKA Magdalena 583RYDUŁTOWYK40-4941K 10800:00:032022-09-17 18:00:0000:17:0000:30:3400:44:5600:59:0001:02:44.3001:02:48.25+00:30:256:169,6
433MAKOWSKI Grzegorz 348JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3997M 32500:00:162022-09-17 18:04:1500:16:0500:29:3600:44:4500:59:1601:03:11.3501:03:27.65+00:30:526:199,5
434ZAKRZEWSKA Barbara 531TYCHYK40-4942K 10900:00:072022-09-17 18:00:0400:16:3100:30:0300:44:5100:59:3801:03:26.9501:03:34.45+00:31:086:209,5
435KUBIK Aleksandra 545-SIEWIERZK40-4943K 11000:00:052022-09-17 18:00:0200:17:2700:31:0100:45:2900:59:3901:03:32.1501:03:37.35+00:31:136:219,4
436MARCISZ Natalia 515KROSTOSZOWICEK30-3940K 11100:00:052022-09-17 18:00:0200:16:3900:30:0700:44:4300:59:2401:03:34.5001:03:40.35+00:31:166:219,4
437ORŁOWSKA Joanna 571ULTRA BESKID SPORTMAZAŃCOWICEK40-4944K 11200:00:102022-09-17 18:00:0700:17:4600:31:3100:46:0700:59:5201:03:39.4001:03:49.75+00:31:206:219,4
438BRYCHCY Estera 389WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEPAWŁOWICEK30-3941K 11300:00:062022-09-17 18:00:0300:17:2400:32:0300:46:3401:00:0801:03:54.8501:04:01.65+00:31:366:239,4
439MŁYNARCZYK Jerzy 384PKM ŚNIEŻNE KOTŁYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM60-6914M 32600:00:142022-09-17 18:04:1300:17:4300:31:2600:46:0101:00:0801:04:04.2501:04:18.30+00:31:456:249,4
440KOLORZ-STYLOK Katarzyna 417JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4945K 11400:00:062022-09-17 18:00:0300:17:1800:31:1000:46:0901:00:0901:04:06.6001:04:12.85+00:31:486:249,4
441SIENKIEWICZ Piotr 418BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZRACIBÓRZM60-6915M 32700:00:122022-09-17 18:04:1100:17:5500:31:3100:45:5801:00:1401:04:08.8501:04:21.55+00:31:506:249,4
442SWIERCZ Janusz 381WRM MC POLANDBIERUŃM50-5947M 32800:00:112022-09-17 18:04:1000:16:2300:30:2200:45:1601:00:1201:04:13.9001:04:25.55+00:31:556:259,3
443MALISZEWSKA Beata 469JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3942K 11500:00:032022-09-17 18:00:0000:17:3100:31:1900:45:4101:00:3301:04:35.7501:04:39.65+00:32:176:279,3
444JARCZEWSKA Renata 567GOLENIÓWK50-5913K 11600:00:082022-09-17 18:00:0500:17:4100:31:2500:46:0601:00:3901:04:45.4501:04:53.60+00:32:266:289,3
445ZIEJA Martyna 396JASTRZĘBIE- ZDRÓJK20-2912K 11700:00:112022-09-17 18:00:0800:17:4300:31:3300:46:1001:00:5301:04:59.2501:05:10.80+00:32:406:299,2
446WALA Andrzej 285BIELSKO-BIAŁAM40-49131M 32900:00:172022-09-17 18:04:1600:17:0300:30:3500:46:0701:00:5801:05:03.5501:05:20.80+00:32:456:309,2
447NIEDZIOŁKO Bożena 457KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-5914K 118Kobiety na 5+00:00:032022-09-17 18:00:0000:18:0300:32:1300:47:1301:01:2501:05:07.9001:05:11.85+00:32:496:309,2
448STEKLA MAJER Anna 448GRUPA SPORTOWA REKORDSKOCZÓWK30-3943K 11900:00:072022-09-17 18:00:0400:16:3800:30:1200:45:2801:01:1901:05:12.3001:05:19.80+00:32:536:319,2
449MARON Tomasz 231TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3998M 330TL Athletics Jastrzębie00:00:152022-09-17 18:04:1400:18:1600:31:5600:47:1101:01:3501:05:16.0501:05:31.55+00:32:576:319,2
450WHITE Ashley 357KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4946K 120Klub Biegacza Fartlek00:00:092022-09-17 18:00:0600:18:1400:32:1300:46:5101:01:1901:05:16.7501:05:26.65+00:32:586:319,2
451SPYRKA Monika 507KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE ZDRÓJK30-3944K 121Klub Biegacza Fartlek00:00:102022-09-17 18:00:0700:18:1400:32:1300:46:5101:01:1901:05:19.1001:05:29.10+00:33:006:319,2
452BĘBENEK Marcin 363GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE - ZDRÓJM40-49132M 331Galopujące Ślimaki00:00:192022-09-17 18:04:1800:17:1600:30:4600:45:5201:01:0601:05:22.6501:05:42.20+00:33:046:329,2
453RATAJSZCZAK-MAŁYS Ewa 512NORDIC WALKING TAEM RACIBÓRZRACIBÓRZK50-5915K 12200:00:062022-09-17 18:00:0300:18:5900:32:5900:47:4001:01:4901:05:31.3501:05:38.05+00:33:126:339,2
454CEMBALA Magda 543BIELSKO-BIAŁAK40-4947K 12300:00:102022-09-17 18:00:0700:18:4100:33:0700:47:5701:01:4701:05:34.2001:05:44.80+00:33:156:339,2
455GŁÓWCZYK Izabella 548JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4948K 124Kobiety na 5+00:00:052022-09-17 18:00:0200:17:5500:32:0400:47:1501:02:0201:05:42.3001:05:47.45+00:33:236:349,1
456JASTRZĘBSKA Ewa 542JASTRZĘBIE ZDRÓJK50-5916K 12500:00:012022-09-17 17:59:5800:17:2500:31:1600:46:1001:01:2901:05:44.1001:05:45.80+00:33:256:349,1
457PACUT Szymon 452BIELSKO-BIAŁAM40-49133M 33200:00:172022-09-17 18:04:1600:17:1600:32:1100:47:5601:03:1301:07:09.3501:07:27.30+00:34:506:428,9
458KARAŚ Daria 508JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3945K 12600:00:112022-09-17 18:00:0800:18:1200:32:3400:48:2501:03:1901:07:11.2001:07:22.90+00:34:526:438,9
459ZAGÓRSKA Beata 569GOLESZÓWK40-4949K 127Olza Cieszyn00:00:062022-09-17 18:00:0300:18:2300:32:5000:48:0901:03:2001:07:17.9501:07:24.60+00:34:596:438,9
460LISOWSKA Agnieszka 434PAWŁOWICEK40-4950K 12800:00:052022-09-17 18:00:0200:18:1100:32:2800:48:0401:03:1601:07:25.4501:07:31.40+00:35:066:448,9
461ZIMNY Cecylia 484SMAKI BIEGANIARYBNIKK40-4951K 12900:00:052022-09-17 18:00:0200:18:1000:32:5100:48:4501:03:5101:07:59.4001:08:05.25+00:35:406:478,8
462PIPIRO Grażyna 540KOBIETY NA5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK60-692K 130Kobiety na 5+00:00:032022-09-17 18:00:0000:19:0000:33:3900:49:2601:04:2201:08:24.5501:08:27.75+00:36:066:508,8
463DYNIA Magdalena 502JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4952K 13100:00:102022-09-17 18:00:0700:18:2700:33:1700:49:2201:04:3101:08:41.7501:08:52.00+00:36:236:528,7
464IDZIKOWSKA Elżbieta 574JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-4953K 13200:00:012022-09-17 17:59:5800:18:3500:33:2500:49:2901:04:3801:08:53.1001:08:54.95+00:36:346:538,7
465CEGLARSKA Alicja 520JEJKOWICE BIEGAJĄRYBNIKK40-4954K 133Jejkowice Biegają00:00:042022-09-17 18:00:0100:19:0900:33:4500:49:3501:04:5501:08:59.5501:09:04.15+00:36:416:538,7
466GAŃKO Grażyna 411JASTRZĘBIE ZDRÓJK60-693K 13400:00:102022-09-17 18:00:0700:19:3300:34:1500:49:5901:04:5301:09:00.8001:09:10.95+00:36:426:548,7
467REK Katarzyna 581RADLINIOKI W BIEGURADLINK40-4955K 135Radlinioki w biegu00:00:082022-09-17 18:00:0500:19:0300:34:0500:49:5401:05:0201:09:18.1501:09:26.60+00:36:596:558,7
468STEKLA Joanna 489SKOCZÓWK50-5917K 13600:00:072022-09-17 18:00:0400:18:0900:33:0400:49:2701:05:3501:10:00.6001:10:07.95+00:37:427:008,6
469BANDER Jerzy 577WODZISŁAW ŚLĄSKIM50-5948M 33300:00:152022-09-17 18:04:1400:18:5600:33:5500:50:1801:05:5401:10:04.0501:10:19.95+00:37:457:008,6
470BETLEJ Dorota 499KATOWICEK30-3946K 13700:00:102022-09-17 18:00:0700:19:3800:34:2500:50:4501:06:4801:11:00.9001:11:11.05+00:38:427:068,5
471ŚWIERZYŃSKI Ariel 527JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3999M 33400:00:172022-09-17 18:04:1600:20:0300:35:0000:51:4101:07:2101:11:25.5501:11:43.10+00:39:077:088,4
472TRAWNICKI Jan 462JASTRZĘBIE-ZDRÓJM70+5M 33500:00:082022-09-17 18:04:0700:20:0200:36:0800:53:0101:09:0701:13:20.0501:13:28.35+00:41:017:208,2
473KOŁODZIEJCZYK Aleksandra 565RADLINIOKI W BIEGURADLINK40-4956K 138Radlinioki w biegu00:00:092022-09-17 18:00:0600:19:4900:35:5300:53:0201:09:5501:14:28.7001:14:37.70+00:42:107:268,1
474ZALEWSKA Barbara 464KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4957K 139Kobiety na 5+00:00:042022-09-17 18:00:0100:20:5400:36:5900:54:1501:11:1001:15:48.5001:15:53.05+00:43:307:347,9
475KUBAS Mariusz 461KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49134M 336Klub Biegacza Fartlek00:00:222022-09-17 18:04:2100:18:5800:34:4300:53:4101:11:2201:16:23.4501:16:46.05+00:44:047:387,9
476SZOJDA Paulina 558VIKING TRAINING CENTERTYCHYK40-4958K 14000:00:082022-09-17 18:00:0500:21:2700:38:1600:56:3501:14:1201:19:05.6501:19:13.95+00:46:477:547,6
477JUTKA Katarzyna 557TYCHYK40-4959K 14100:00:082022-09-17 18:00:0500:21:2800:38:1600:56:3501:14:1201:19:05.7501:19:14.40+00:46:477:547,6
478KUŚMIRSKA-KUBAS Alina 475KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-5918K 142Klub Biegacza Fartlek00:00:092022-09-17 18:00:0600:21:5100:39:0100:57:5601:15:3801:20:38.3001:20:48.20+00:48:198:037,4
479KIERMASZEK Barbara 588WODZISŁAW ŚLĄSKIK60-694K 14300:00:032022-09-17 18:00:0000:20:3700:38:0300:57:4101:16:5401:22:06.0001:22:09.00+00:49:478:127,3
480ROTTER Hanna 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJK60-695K 14400:00:022022-09-17 17:59:5900:20:3700:38:0200:57:4001:16:4701:22:06.2501:22:08.65+00:49:478:127,3
481MYŚLIWIEC Barbara 458KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK20-2913K 145Kobiety na 5+00:00:042022-09-17 18:00:0100:21:1100:38:4700:58:2701:17:2801:22:53.9501:22:57.95+00:50:358:177,2
482MADEJ Józef 481ZADYSZKA OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM70+6M 337Zadyszka Oświęcim00:00:212022-09-17 18:04:2000:22:5700:41:1200:59:5201:18:3701:23:49.0001:24:10.15+00:51:308:227,2
483HERBA Grzegorz 99KS GRYF KIETRZLUBOTYŃM40-49135M 33800:00:042022-09-17 18:04:0300:12:0200:21:1000:30:4200:39:51+00:09:234:1414,2
484MARSZOLIK Angela 256RYBNIKK40-4960K 14600:00:072022-09-17 18:00:0400:16:1200:28:4800:41:4900:54:24+00:23:565:4710,4
485GOLUCH Robert 97INŻYNIERIA BIEGANIARYBNIKM30-39100M 33900:00:042022-09-17 18:04:0300:11:3200:20:2000:29:39+00:06:154:0314,8
486OLCZYK Wioletta 491JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-5919K 147Kobiety na 5+00:00:032022-09-17 18:00:0000:19:0200:34:12+00:18:056:508,8
487KARLIK Agnieszka 269AKTYWNI LYSKISOSNOWIECK40-4961K 14800:00:022022-09-17 17:59:5900:13:15+00:04:014:3413,1
488GAJ Monika 505DAR-BUD TEAMKIETRZK40-4962K 14900:00:062022-09-17 18:00:0300:17:22+00:08:085:5910,0
489ZAWIERUCHA Aleksander 404MARO TEAM JASTRZĘBIR-ŻORYŻORYM50-5949M 340MARO Team Jastrzębie-Żory00:00:192022-09-17 18:04:18   
Niesklasyfikowani
MORAWSKA Julia 136MYSŁOWICEK20-29DNF2022-09-17 17:59:5800:12:25 DNF00:22:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
Total 490 results.