Organizator : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój |
Data : | 2018-09-15 |
Miejsce : | Jastrzębie-Zdrój |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 896 |
Wystartowało : | 786 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 778 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Klasyfikacja drużynowa | Najlepszy Górnik | Najlepsza Jastrzębianka | Najlepsze Polki | Najlepsi Polacy | Najlepszy Jastrzębianin | K16-19 | M16-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Zawrotka_3km 2.9km | Zawrotka_5km 5km | Zawrotka_3km 7.3km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZIUK Dagmara | 13 | KB MOSiR Jastrzębie | PAWŁOWICE | K30-39 | 00:00:02 | 00:11:16 | 00:19:21 | 00:28:52 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DQ | KUKLA Agata | 623 | PoWoli do celu | BRZESZCZE | K30-39 | DQ | 00:11:25 DQ | 00:19:43 DQ | 00:29:02 DQ | |
3 | DYBCZYŃSKA Jadwiga | 890 | GÓRKI WIELKIE | K30-39 | 00:00:09 | 00:11:41 | 00:19:51 | 00:29:21 | ||
4 | BIELIŃSKA Monika | 223 | PRZYSZOWICE | K30-39 | 00:00:04 | 00:11:47 | 00:20:04 | 00:29:51 | ||
5 | MIKOŁAJCZYK Sandra | 607 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | K30-39 | 00:00:11 | 00:12:07 | 00:20:30 | 00:30:18 | ||
6 | REDZIK Dorota | 845 | Endurance Team | PIEKARY ŚLĄSKIE | K30-39 | 00:00:10 | 00:12:16 | 00:21:04 | 00:31:20 | |
7 | NALEPKA Ewa | 189 | Biegiem przez góry | SOSNOWIEC | K30-39 | 00:00:09 | 00:12:23 | 00:21:08 | 00:31:30 | |
8 | WOJTASZEWSKA Sabina | 286 | BBL Racibórz | RACIBÓRZ | K30-39 | 00:00:09 | 00:12:21 | 00:21:18 | 00:31:33 | |
9 | PIECZKA Monika | 816 | RYBNIK | K30-39 | 00:00:04 | 00:12:37 | 00:21:28 | 00:31:57 | ||
10 | PIECUCH Agnieszka | 212 | Inżynieria Biegania Team | TARNOWSKIE GÓRY | K30-39 | 00:00:17 | 00:12:49 | 00:21:46 | 00:32:07 | |
11 | PIWISZKIS Barbara | 174 | Kobiety na 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:15 | 00:12:46 | 00:21:50 | 00:32:22 | |
12 | PAWTEL Agata | 59 | RYBNIK | K30-39 | 00:00:09 | 00:12:49 | 00:21:56 | 00:32:38 | ||
13 | STOLORZ Katarzyna | 620 | TYCHY | K30-39 | 00:00:15 | 00:13:32 | 00:22:59 | 00:33:49 | ||
14 | LERCH Bożena | 276 | Runteam Pawłowice | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:23 | 00:14:04 | 00:23:39 | 00:34:37 | |
15 | WINIARSKA Monika | 103 | Biegiem Przez Góry | ŻORY | K30-39 | 00:00:15 | 00:13:28 | 00:23:23 | 00:34:49 | |
16 | KOPIEC Izabela | 35 | INTER ROPE TEAM | SKRZYSZÓW | K30-39 | 00:00:16 | 00:14:08 | 00:23:52 | 00:35:07 | |
17 | STĘPIEŃ Kamila | 319 | OPOLE | K30-39 | 00:00:20 | 00:13:57 | 00:23:52 | 00:35:13 | ||
18 | ŻBEL Ania | 355 | HRmax Żory | ZEBRZYDOWICE | K30-39 | 00:00:23 | 00:14:45 | 00:24:38 | 00:35:45 | |
19 | PŁÓCIENNIK Aleksandra | 752 | BIELSKO-BIAŁA | K30-39 | 00:00:17 | 00:13:43 | 00:23:57 | 00:35:53 | ||
20 | WOWRY Sylwia | 644 | CIESZYN | K30-39 | 00:00:19 | 00:14:09 | 00:24:16 | 00:36:21 | ||
21 | WÓJCIK-KRZYŻOWSKA Barbara | 166 | GB Galopujące Ślimaki | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:29 | 00:14:57 | 00:25:12 | 00:36:45 | |
22 | GORZELAK Joanna | 352 | Kobiety na 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:31 | 00:14:38 | 00:24:51 | 00:36:46 | |
23 | BORKOWSKA Paulina | 406 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:06 | 00:14:30 | 00:24:47 | 00:36:48 | ||
24 | TYCZYŃSKA Paulina | 194 | Szybkie Żółwie | BIELSKO-BIAŁA | K30-39 | 00:00:22 | 00:14:39 | 00:24:56 | 00:37:11 | |
25 | MALARA Anna | 862 | KATOWICE | K30-39 | 00:00:27 | 00:14:35 | 00:24:56 | 00:37:31 | ||
26 | SOLICH Ola | 79 | Sulis hoko team | RACIBORZ | K30-39 | 00:00:30 | 00:15:15 | 00:25:42 | 00:37:32 | |
27 | KUBICA Patrycja | 348 | Olza Cieszyn | CIESZYN | K30-39 | 00:00:31 | 00:14:49 | 00:25:38 | 00:37:46 | |
28 | KOTOWICZ Anna | 716 | OGRODZONA | K30-39 | 00:00:26 | 00:15:10 | 00:25:40 | 00:37:49 | ||
29 | DOMAGAŁA Kornelia | 161 | RUDZICA | K30-39 | 00:00:31 | 00:15:10 | 00:25:39 | 00:38:01 | ||
30 | PLEWNIA Irena | 308 | Forma Wodzisław Śląski | WODZISŁAW ŚLĄSKI | K30-39 | 00:00:31 | 00:15:03 | 00:25:33 | 00:38:11 | |
31 | CZERNICKA Magdalena | 40 | Yno Ultra | ZWONOWICE | K30-39 | 00:00:28 | 00:15:11 | 00:25:52 | 00:38:28 | |
32 | TYLMAN-MADEJCZYK Marta | 798 | INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM | GLIWICE | K30-39 | 00:00:28 | 00:15:11 | 00:26:10 | 00:38:33 | |
33 | GNAŚ Anna | 60 | Kobiety na 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:24 | 00:14:44 | 00:25:30 | 00:38:39 | |
34 | BIAŁOŃCZYK Joanna | 542 | ZEBRZYDOWICE | K30-39 | 00:00:26 | 00:15:36 | 00:26:24 | 00:38:45 | ||
35 | HARATYK Gabriela | 295 | JASTRZEBIE-ZDROJ | K30-39 | 00:00:26 | 00:15:07 | 00:26:04 | 00:38:58 | ||
36 | KOSMALA-LANDZIŃSKA Ewa | 346 | ŻORY | K30-39 | 00:00:31 | 00:15:55 | 00:26:38 | 00:39:00 | ||
37 | MAZUR Katarzyna | 455 | ZABŁOCIE | K30-39 | 00:00:38 | 00:15:56 | 00:26:42 | 00:39:00 | ||
38 | KAZIMIERCZUK Monika | 446 | BBL-Klub Sportowy Koziołek-Sekcja Biegowa | KĘDZIERZYN-KOŹLE | K30-39 | 00:00:29 | 00:15:58 | 00:26:41 | 00:39:05 | |
39 | JURASZEK Elzbieta | 632 | JustFeelFit | JELEŚNIA | K30-39 | 00:00:34 | 00:15:59 | 00:26:55 | 00:39:27 | |
40 | LERCH Marysia | 257 | RUNTEAM Pawłowice | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:32 | 00:15:20 | 00:26:23 | 00:39:29 | |
41 | JAGODZIŃSKA Magdalena | 605 | Kolka Team | WILKOWICE | K30-39 | 00:00:35 | 00:15:52 | 00:26:57 | 00:39:29 | |
42 | GÓRA Marta | 327 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:07 | 00:15:17 | 00:26:26 | 00:39:40 | ||
43 | KUJAŃSKA Aleksandra | 811 | Inżynieria Biegania Team | RYBNIK | K30-39 | 00:00:27 | 00:15:12 | 00:26:16 | 00:39:42 | |
44 | STABLA Agata | 335 | RADLIN | K30-39 | 00:00:18 | 00:15:27 | 00:26:32 | 00:39:44 | ||
45 | GIEROŃ Katarzyna | 709 | DYSTANS LUBOMIA | LUBOMIA | K30-39 | 00:00:31 | 00:16:02 | 00:27:09 | 00:40:01 | |
46 | MARCZAK-OLEJNICZAK Ania | 718 | TARNOWSKIE GÓRY | K30-39 | 00:00:39 | 00:16:11 | 00:27:19 | 00:40:03 | ||
47 | DURAJ Magdalena | 145 | BYSTRA | K30-39 | 00:00:33 | 00:16:09 | 00:27:24 | 00:40:04 | ||
48 | JESIONEK Małgorzata | 731 | IMIELIN | K30-39 | 00:00:38 | 00:15:57 | 00:27:06 | 00:40:04 | ||
49 | CIESLAR Kasia | 646 | USTROŃ | K30-39 | 00:00:32 | 00:16:15 | 00:27:25 | 00:40:09 | ||
50 | KOMAJDA Basia | 343 | Olza Cieszyn | CIESZYN | K30-39 | 00:00:37 | 00:16:03 | 00:27:11 | 00:40:21 | |
51 | SKWARK Aneta | 255 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:27 | 00:15:48 | 00:27:13 | 00:40:22 | ||
52 | MIŁOBÓG Ewa | 779 | KOLKA TEAM | BIELSKO-BIAŁA | K30-39 | 00:00:35 | 00:15:54 | 00:27:12 | 00:40:30 | |
53 | FROSZTĘGA Katarzyna | 835 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:27 | 00:16:12 | 00:27:29 | 00:40:37 | ||
54 | FLASZ Anna | 192 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:27 | 00:16:23 | 00:27:43 | 00:40:55 | ||
55 | GREŃ Dorota | 629 | OLZA CIESZYN | USTROŃ | K30-39 | 00:00:32 | 00:16:15 | 00:27:25 | 00:40:58 | |
56 | JĘDRUSIAK Lidia | 649 | DANKOWICE | K30-39 | 00:00:32 | 00:16:13 | 00:27:31 | 00:40:59 | ||
57 | ŻŁOBICKA Agnieszka | 768 | Dar-Bud Team | KIETRZ | K30-39 | 00:00:40 | 00:16:43 | 00:28:15 | 00:41:12 | |
58 | FRAJHOFER Ewa | 868 | Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu-Zdroju | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:33 | 00:16:10 | 00:27:37 | 00:41:27 | |
59 | SZKLANNY-RECLIK Elżbieta | 487 | PSZCZYNA | K30-39 | 00:00:37 | 00:16:29 | 00:27:57 | 00:41:27 | ||
60 | GWIZDAŁA Joanna | 139 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:41 | 00:16:07 | 00:27:25 | 00:41:27 | ||
61 | MUSIAŁ Wioletta | 271 | GB Galopujące Ślimaki | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:29 | 00:16:23 | 00:27:32 | 00:41:34 | |
62 | HERUD Magdalena | 761 | EKO-OKNA RUNNERS | PIETROWICE WIELKIE | K30-39 | 00:00:40 | 00:16:45 | 00:28:19 | 00:41:35 | |
63 | PRÓSZYŃSKA Agnieszka | 244 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:36 | 00:16:15 | 00:27:48 | 00:41:43 | ||
64 | GIŻYŃSKA Katarzyna | 253 | Kobiety na 5+ | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:34 | 00:16:40 | 00:28:24 | 00:42:14 | |
65 | CIEŚLAR Ewa | 701 | CIESZYN | K30-39 | 00:00:37 | 00:16:16 | 00:28:02 | 00:42:14 | ||
66 | PODBIOŁ Inez | 557 | GLIWICE | K30-39 | 00:00:44 | 00:17:24 | 00:29:05 | 00:42:49 | ||
67 | SZKODA Magda | 839 | ŁĄKA | K30-39 | 00:00:38 | 00:16:43 | 00:28:46 | 00:42:50 | ||
68 | LISZOK Iwona | 117 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:38 | 00:16:59 | 00:29:01 | 00:42:58 | ||
69 | ZAGÓRSKA Ania | 717 | RADLIN | K30-39 | 00:00:39 | 00:17:05 | 00:29:13 | 00:43:10 | ||
70 | HERDUŚ Lucyna | 806 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:34 | 00:16:43 | 00:28:45 | 00:43:14 | ||
71 | WYSZYŃSKA Karina | 738 | Dar bud team | KIETRZ | K30-39 | 00:00:40 | 00:17:18 | 00:29:24 | 00:43:27 | |
72 | BADURA Dorota | 628 | STRUMIEŃ | K30-39 | 00:00:26 | 00:15:58 | 00:28:27 | 00:43:46 | ||
73 | SZCZELINA Marta | 39 | BRZESZCZE | K30-39 | 00:00:37 | 00:17:02 | 00:29:15 | 00:43:52 | ||
74 | MALISZEWSKA Beata | 72 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:44 | 00:17:46 | 00:30:09 | 00:43:52 | ||
75 | FABRYKIEWICZ Joanna | 412 | RYBNIK | K30-39 | 00:00:37 | 00:17:03 | 00:29:27 | 00:44:00 | ||
76 | ZIĘBA Anna | 789 | dar bud-team | KIETRZ | K30-39 | 00:00:00 | 00:17:58 | 00:30:04 | 00:44:07 | |
77 | TARNOWSKA Edyta | 443 | GLIWICE | K30-39 | 00:00:32 | 00:16:07 | 00:28:07 | 00:44:17 | ||
78 | KOŁAK Alicja | 476 | GLIWICE | K30-39 | 00:00:39 | 00:17:43 | 00:30:03 | 00:44:26 | ||
79 | BRANDYS Krystyna | 70 | PAWŁOWICE | K30-39 | 00:00:40 | 00:17:39 | 00:30:05 | 00:44:30 | ||
80 | SITKO Dagmara | 597 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:44 | 00:18:28 | 00:30:59 | 00:44:34 | ||
81 | ORŁOWSKA Joanna | 371 | Ultra Beskid Sport | MAZAŃCOWICE | K30-39 | 00:00:40 | 00:18:11 | 00:30:36 | 00:44:49 | |
82 | MORIC Anna | 496 | PSZCZYNA | K30-39 | 00:00:36 | 00:17:04 | 00:29:18 | 00:44:50 | ||
83 | POKORA Izabela | 99 | Kolka Team | BIELSKO-BIAŁA | K30-39 | 00:00:36 | 00:17:16 | 00:29:46 | 00:44:57 | |
84 | MARCZYK-LURANC Ewa | 775 | Marczyk-Luranc Team | KATOWICE | K30-39 | 00:00:43 | 00:18:30 | 00:31:10 | 00:45:16 | |
85 | GAJ Monika | 651 | DAR - BUD Team | KIETRZ | K30-39 | 00:00:44 | 00:18:28 | 00:30:59 | 00:45:23 | |
86 | WALA Anna | 180 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:22 | 00:16:54 | 00:29:55 | 00:45:27 | ||
87 | PYZIK Barbara | 196 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:39 | 00:17:10 | 00:30:08 | 00:46:05 | ||
88 | KUCZERA Bernadeta | 414 | CZERNICA TEAM | CZERNICA | K30-39 | 00:00:30 | 00:18:04 | 00:30:57 | 00:46:29 | |
89 | CZAK Renata | 785 | JAWORZNO | K30-39 | 00:00:30 | 00:17:24 | 00:30:43 | 00:46:36 | ||
90 | SAWICKA Marta | 96 | JASTRZEBIE-ZDROJ | K30-39 | 00:00:45 | 00:19:00 | 00:31:50 | 00:46:36 | ||
91 | WAWOCZNY Anita | 538 | ZAZ WSPÓLNA PASJA | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:45 | 00:19:00 | 00:31:50 | 00:46:36 | |
92 | SZKLORZ Dominika | 511 | Olza Cieszyn | SKOZÓW | K30-39 | 00:00:47 | 00:18:38 | 00:31:34 | 00:46:50 | |
93 | JUNKA Maria | 699 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:23 | 00:17:39 | 00:31:21 | 00:46:54 | ||
94 | SŁABOŃ Ania | 273 | PAWŁOWICE | K30-39 | 00:00:41 | 00:18:05 | 00:31:18 | 00:47:15 | ||
95 | KABUT Małgorzata | 388 | Radlinioki w biegu | RADLIN | K30-39 | 00:00:00 | 00:18:45 | 00:32:04 | 00:47:43 | |
96 | GRZELAK Patrycja | 213 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:37 | 00:18:49 | 00:31:59 | 00:47:44 | ||
97 | AUGUŚCIK Ewelina | 784 | Kobiety na 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:44 | 00:18:40 | 00:32:10 | 00:48:01 | |
98 | BĄK Karina | 503 | Radlinioki w biegu | WODZISŁAW ŚLĄSKI | K30-39 | 00:00:35 | 00:18:34 | 00:32:34 | 00:48:04 | |
99 | BRAUN Justyna | 572 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:46 | 00:19:00 | 00:32:01 | 00:48:41 | ||
100 | ŚPIEWAK Agnieszka | 675 | BUCZKOWICE | K30-39 | 00:00:38 | 00:19:30 | 00:33:08 | 00:48:55 | ||
101 | ZAGÓRSKA Beata | 89 | Niedźwiedź Team | GOLESZÓW | K30-39 | 00:00:40 | 00:19:14 | 00:32:51 | 00:48:57 | |
102 | ŁUKASIK Aldona | 858 | Pieprz i wanilia | ŻORY | K30-39 | 00:00:48 | 00:19:37 | 00:33:15 | 00:49:01 | |
103 | KOSAŁKA Dominika | 848 | Rebellion of free runners | PŁAZA | K30-39 | 00:00:29 | 00:18:49 | 00:33:04 | 00:49:09 | |
104 | OLEJNIK Ewa | 684 | Inżynieria Biegania | GLIWICE | K30-39 | 00:00:44 | 00:19:52 | 00:34:08 | 00:50:25 | |
105 | WÓJCIAK Magdalena | 375 | KATOWICE | K30-39 | 00:00:33 | 00:19:34 | 00:33:46 | 00:50:36 | ||
106 | BRYCHCY Estera | 62 | RUNTEAM Pawłowice | PAWŁOWICE | K30-39 | 00:00:41 | 00:19:59 | 00:34:10 | 00:50:48 | |
107 | LAZAR Joanna | 126 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:46 | 00:19:53 | 00:34:01 | 00:51:01 | ||
108 | SAWICKA Agnieszka | 594 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:45 | 00:20:23 | 00:35:18 | 00:53:02 | ||
109 | PROKOPIUK Adriana | 261 | JASTRZEBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:45 | 00:20:09 | 00:35:18 | 00:53:28 | ||
110 | RUMPEL Maria | 95 | KS M.E.T.A. | CZYŻOWICE | K30-39 | 00:00:40 | 00:21:34 | 00:36:46 | 00:53:59 | |
111 | GŁĄB Mariola | 207 | GLIWICE | K30-39 | 00:00:40 | 00:20:37 | 00:36:31 | 00:54:58 | ||
112 | MATHEBO Ruth Chemisto | 9 | Benedek-Team | ELDORET | K30-39 | 00:00:00 | 00:10:16 | 00:17:44 | ||
113 | CHERUIYOT Emily | 8 | Benedek-Team | ELDORET | K30-39 | 00:00:02 | 00:10:23 | 00:17:57 | ||
114 | PLIŚ Renata | 14 | MKL Maraton Świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | K30-39 | 00:00:02 | 00:10:10 | 00:17:17 | ||
115 | SUWAJ Aneta | 10 | AZS-AWF Katowice/Alpin Sport | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:03 | 00:11:25 | 00:19:22 | ||
116 | MAJ-DZIUBAŃSKA Izabela | 749 | AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE | PYSKOWICE | K30-39 | 00:00:17 | 00:12:46 | 00:22:16 | ||
117 | SZCZYGIEŁ Adriana | 753 | BeneRunner | BIELSKO-BIAŁA | K30-39 | 00:00:24 | 00:15:39 | |||
118 | WAGNER Natalia | 42 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:45 |
Znaleziono 118 wynik(ów)