Organizator : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój |
Data : | 2018-09-15 |
Miejsce : | Jastrzębie-Zdrój |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 896 |
Wystartowało : | 786 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 778 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Klasyfikacja drużynowa | Najlepszy Górnik | Najlepsza Jastrzębianka | Najlepsze Polki | Najlepsi Polacy | Najlepszy Jastrzębianin | K16-19 | M16-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas łączny |
---|---|---|---|---|
1 | INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM | Mateusz Mrówka Marcin Ciepłak Radosław Kasprzak Jarek Kożdoń Katarzyna Laskowska | 00:31:49.15 00:33:14.05 00:33:21.50 00:33:46.65 00:41:29.50 | 02:53:39.000 |
2 | 1SECONDALETEAM | Renata Pliś Dominik Błaszczyk Sylwia Ślęzak Kasia Golba Daria Mendecka | 00:34:12.90 00:36:28.25 00:36:33.50 00:37:24.60 00:39:44.60 | 03:04:21.000 |
3 | KB MOSIR JASTRZĘBIE | Grzegorz Szulik Andrzej Włoch Dagmara Dziuk Tadeusz Siegmund Mirosław Piłatowski | 00:34:10.75 00:34:14.25 00:39:27.40 00:41:18.75 00:42:48.55 | 03:11:57.000 |
4 | NIEWYBIEGANI | Mariusz Walczyński Grzegorz Poręba Paweł Dzięgielowski Krzysztof Kokot Anna Janko | 00:36:44.65 00:37:04.85 00:37:20.15 00:37:52.00 00:44:00.35 | 03:13:00.000 |
5 | BZIEGACZE | Wojciech Lizak Roman Rajwa Aneta Suwaj Jan Rajwa Tomasz Białecki | 00:35:04.00 00:35:58.20 00:38:41.65 00:41:13.55 00:42:21.30 | 03:13:17.000 |
6 | GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI | Damian Giżyński Arkadiusz Albrecht Krystian Albrecht Karol Koguciuk Barbara Wójcik-Krzyżowska | 00:37:56.60 00:38:05.30 00:38:05.95 00:38:18.50 00:49:41.90 | 03:22:05.000 |
7 | OLZA CIESZYN | Grzegorz Wowry Marek Matuszny Klaudiusz Wowry Grzegorz Ogierman Kinga Kowalska | 00:37:37.25 00:37:42.10 00:40:15.10 00:41:56.60 00:45:45.45 | 03:23:15.000 |
8 | ATHLETICS NYSA | Przemysław Marciniak Adam Kutian Sylwia Pietroczuk Robert Suchanek Jacek Gmernicki | 00:37:13.10 00:41:19.80 00:41:38.80 00:42:56.20 00:44:56.95 | 03:28:02.000 |
9 | YNO ULTRA | Damian Majer Tomasz Wieczorek Maciej Rogala Marta Krakowczyk Krystian Lubszczyk | 00:39:27.25 00:42:29.70 00:43:01.45 00:46:19.75 00:47:09.90 | 03:38:25.000 |
10 | RAFAKO RUN TEAM | Paweł Klinik Grzegorz Bulenda Krzysztof Jeremicz Zbigniew Szewczuk Gabriela Sobczyk | 00:37:09.60 00:40:46.85 00:42:40.45 00:48:51.80 01:03:22.95 | 03:52:48.000 |
11 | RADLINIOKI W BIEGU | Krzysztof Leśniak Dariusz Krause Artur Hejna Sylwia Krause Izabela Hejna | 00:42:01.15 00:43:00.55 00:49:41.20 00:54:04.25 00:56:43.15 | 04:05:29.000 |
12 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | Damian Bołoz Dawid Kiepiela Jacek Buryba Grzegorz Haratyk Adriana Prokopiuk | 00:41:11.85 00:44:07.45 00:48:07.25 00:49:10.10 01:14:18.45 | 04:16:53.000 |
13 | KOBIETY NA 5+ | Barbara Piwiszkis Joanna Gorzelak Wioleta Nalewajka Jolanta Siegmund Agnieszka Kiełkowska | 00:44:08.60 00:50:04.80 00:54:11.10 00:54:56.75 00:55:50.80 | 04:19:09.000 |
14 | BYLE DO METY | Joanna Białończyk Marek Strządała Tomasz Grzeszczuk Dorota Rękal Dorota Badura | 00:52:19.65 00:54:32.25 00:56:44.10 00:58:45.95 01:00:36.25 | 04:42:56.000 |
15 | KUCE Z BRONKSU | Michał Lot Dawid Ryz Lukasz Adamik Robert Hajnsz Karolina Zaik | 00:48:08.40 00:54:58.10 00:58:52.95 01:00:10.95 01:03:20.30 | 04:45:28.000 |
Znaleziono 15 wynik(ów)