Organizator : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój |
Data : | 2018-09-15 |
Miejsce : | Jastrzębie-Zdrój |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 896 |
Wystartowało : | 786 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 778 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Klasyfikacja drużynowa | Najlepszy Górnik | Najlepsza Jastrzębianka | Najlepsze Polki | Najlepsi Polacy | Najlepszy Jastrzębianin | K16-19 | M16-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Zawrotka_3km 2.9km | Zawrotka_5km 5km | Zawrotka_3km 7.3km | Zawrotka_5km 9.4km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZADROGA Karol | 721 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:00 | ||||||
2 | CIEPŁAK Marcin | 3 | CHEMIKA RYBNIK | RYBNIK | M20-29 | 00:00:01 | 00:09:20 | 00:16:01 | 00:24:01 | 00:31:08 | |
3 | WŁOCH Andrzej | 6 | KB MOSiR Jastrzębie | MARKLOWICE | M20-29 | 00:00:01 | 00:09:51 | 00:16:50 | 00:25:02 | 00:32:16 | |
4 | KASPRZAK Radosław | 7 | Inżynieria Biegania Team | RYBNIK | M20-29 | 00:00:01 | 00:09:51 | 00:16:42 | 00:24:35 | 00:31:29 | |
5 | MRÓWKA Mateusz | 4 | Kwk Marcel/Radlinioki w biegu | RADLIN | M20-29 | 00:00:01 | 00:09:19 | 00:15:41 | 00:23:16 | 00:29:56 | |
6 | KOSGEI Mathew | 2 | Benedek-Team | ELDORET | M20-29 | 00:00:02 | 00:09:18 | 00:15:30 | 00:22:55 | 00:29:14 | |
7 | RAJWA Roman | 502 | KB MOSiR Jastrzębie | CHYBIE (BZIE) | M20-29 | 00:00:02 | 00:10:17 | 00:17:44 | 00:33:55 | ||
8 | KASTELIK Szymon | 422 | Olimpijczyk Gilowice | GILOWICE | M20-29 | 00:00:03 | 00:11:09 | 00:19:21 | 00:28:50 | 00:37:15 | |
9 | PŁOSKONKA Jan | 794 | UKS Brenna-Górki | BRENNA | M20-29 | 00:00:03 | 00:11:09 | 00:18:58 | 00:35:28 | ||
10 | KMITA Tomasz | 851 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:03 | 00:10:56 | 00:18:39 | 00:35:45 | |||
11 | KARDAS Arkadiusz | 876 | TS AKS ChoRzów | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M20-29 | 00:00:03 | 00:09:51 | 00:17:07 | 00:33:28 | ||
12 | MATUSZNY Marek | 209 | Olza Cieszyn | DZIĘGIELÓW | M20-29 | 00:00:04 | 00:10:37 | 00:18:10 | 00:35:24 | ||
13 | MIERZYŃSKI Kamil | 658 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:04 | 00:24:11 | 00:42:32 | 01:03:28 | 01:22:13 | ||
14 | KRZEMIEŃ Krzysztof | 697 | MAKÓW | M20-29 | 00:00:04 | 00:10:43 | 00:18:10 | 00:34:01 | |||
15 | MROWIEC Kacper | 822 | ŻYWIEC | M20-29 | 00:00:04 | 00:10:54 | 00:18:34 | 00:35:39 | |||
16 | MICHALIK Rafał | 405 | Lacho Team | KRAKÓW | M20-29 | 00:00:05 | 00:12:01 | 00:20:26 | 00:30:25 | 00:38:43 | |
17 | KLYSZCZ Paweł | 886 | ZERO32 ARCHITEKCI | ŁAZISKA GÓRNE | M20-29 | 00:00:05 | 00:11:36 | 00:19:49 | 00:29:17 | 00:37:32 | |
18 | RAJWA Jan | 309 | Bziegcze | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:06 | 00:11:41 | 00:20:08 | 00:30:06 | 00:38:53 | |
19 | WANTULOK Paweł | 121 | CIESZYN | M20-29 | 00:00:07 | 00:11:33 | 00:19:38 | 00:28:57 | 00:36:54 | ||
20 | POHL Armin | 581 | KRAPKOWICE | M20-29 | 00:00:07 | 00:12:50 | 00:21:51 | 00:32:20 | 00:41:29 | ||
21 | ZYGMA Kordian | 151 | LIGOTA | M20-29 | 00:00:09 | 00:11:46 | 00:19:57 | 00:29:14 | 00:37:13 | ||
22 | NIEDZIELKO Grzegorz | 495 | Pressing Bike-System Ice-Went Team | ŻORY | M20-29 | 00:00:09 | 00:12:24 | 00:21:28 | 00:32:20 | 00:41:31 | |
23 | KRETEK Łukasz | 519 | Aktywni Lyski | LYSKI | M20-29 | 00:00:09 | 00:11:45 | 00:19:58 | 00:29:19 | 00:37:29 | |
24 | JANUSZ Tomasz | 604 | Skazaninasukces.pl | KANIÓW | M20-29 | 00:00:09 | 00:11:45 | 00:19:57 | 00:29:12 | 00:37:13 | |
25 | NIESŁONY Dominik | 908 | KOZŁOWICE | M20-29 | 00:00:09 | 00:12:25 | 00:21:14 | 00:31:48 | 00:40:49 | ||
26 | URBAŃCZYK Marcin | 51 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:11 | 00:11:58 | 00:20:21 | 00:29:59 | 00:38:21 | ||
27 | MASNY Michał | 442 | RYDUŁTOWY | M20-29 | 00:00:12 | 00:11:47 | 00:20:11 | 00:29:58 | 00:38:18 | ||
28 | STEMPEL Grzegorz | 667 | 1989 | WODZISŁAW ŚL | M20-29 | 00:00:12 | 00:12:18 | 00:21:16 | 00:31:47 | 00:40:53 | |
29 | ZGRZENDEK Patryk | 726 | BOJANÓW | M20-29 | 00:00:12 | 00:12:50 | 00:22:00 | 00:32:26 | 00:41:32 | ||
30 | KOWAL Łukasz | 770 | Fitness Express Rybnik | RYBNIK | M20-29 | 00:00:13 | 00:12:01 | 00:20:15 | 00:29:36 | 00:37:50 | |
31 | WASILEWSKI Mateusz | 879 | Zofiowka | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:13 | 00:13:42 | 00:24:22 | 00:36:14 | 00:46:14 | |
32 | BEZUCH Paweł | 881 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M20-29 | 00:00:14 | 00:12:28 | 00:21:19 | 00:31:14 | 00:39:42 | ||
33 | WYREMBELSKI Adam | 169 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:15 | 00:12:48 | 00:21:53 | 00:32:18 | 00:41:17 | ||
34 | BARAN Bartosz | 766 | WROCŁAW | M20-29 | 00:00:15 | 00:13:13 | 00:22:17 | 00:32:34 | 00:41:17 | ||
35 | TOMCZYK Maurycy | 29 | Eskadra Kraków | KRAKÓW | M20-29 | 00:00:16 | 00:12:50 | 00:21:52 | 00:32:15 | 00:41:00 | |
36 | WYREMBELSKI Amadeusz | 168 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:16 | 00:13:23 | 00:23:40 | 00:35:56 | 00:46:18 | ||
37 | JANECKI Mateusz | 216 | Bziegacze | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:16 | 00:12:46 | 00:21:44 | 00:32:26 | 00:41:48 | |
38 | WIELOPOLSKI Łukasz | 123 | BIELSKO-BIAŁA | M20-29 | 00:00:16 | 00:13:25 | 00:22:51 | 00:33:47 | 00:43:20 | ||
39 | PISAREK Radek | 234 | Wkurw_team | PAWŁOWICE | M20-29 | 00:00:17 | 00:13:16 | 00:23:01 | 00:34:45 | 00:44:57 | |
40 | POCZĄTEK Damian | 132 | OCHABY MAŁE | M20-29 | 00:00:18 | 00:13:14 | 00:22:51 | 00:34:09 | 00:44:00 | ||
41 | TWARDZIK Kamil | 238 | KS M.E.T.A | ŁAZISKA | M20-29 | 00:00:18 | 00:13:12 | 00:22:23 | 00:33:14 | 00:42:26 | |
42 | MAJCHRZAK Dawid | 745 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:18 | 00:13:38 | 00:24:08 | 00:37:24 | 00:48:43 | ||
43 | PLEWNIA Dawid | 776 | BĄKÓW | M20-29 | 00:00:18 | 00:12:58 | 00:22:05 | 00:32:50 | 00:42:13 | ||
44 | RAJWA Stanisław | 313 | Bziegacze | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:18 | 00:14:06 | 00:24:01 | 00:35:13 | 00:44:54 | |
45 | ŁUSZCZYK Sergiusz | 700 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M20-29 | 00:00:21 | 00:13:25 | 00:22:32 | 00:33:04 | 00:42:12 | ||
46 | KAŹMIERCZAK Szymon | 834 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M20-29 | 00:00:21 | 00:13:51 | 00:23:42 | 00:34:45 | 00:44:27 | ||
47 | BUGDOL Zbigniew | 459 | RYBNIK | M20-29 | 00:00:23 | 00:12:42 | 00:21:45 | 00:31:58 | 00:40:50 | ||
48 | GÓRECKI Adam | 614 | RACIBÓRZ | M20-29 | 00:00:24 | 00:14:37 | 00:24:27 | 00:35:23 | 00:44:33 | ||
49 | LOT Michał | 533 | RUDA ŚLĄSKA | M20-29 | 00:00:25 | 00:14:38 | 00:24:50 | 00:36:22 | 00:45:41 | ||
50 | STRZĄDAŁA Marek | 551 | STRUMIEŃ | M20-29 | 00:00:25 | 00:15:02 | 00:26:18 | 00:39:55 | 00:51:24 | ||
51 | GRZESZCZUK Tomasz | 529 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:26 | 00:16:07 | 00:28:01 | 00:41:51 | 00:53:40 | ||
52 | FILUSZ Dawid | 548 | RYBNIK | M20-29 | 00:00:26 | 00:14:35 | 00:24:39 | 00:36:14 | 00:46:12 | ||
53 | HUCHRO Tomasz | 653 | Szybcy i wściekli | MYSŁOWICE | M20-29 | 00:00:27 | 00:16:08 | 00:27:22 | 00:40:09 | 00:51:05 | |
54 | JASIŃSKI Kristof | 865 | Wild Runers | BOJSZOWY | M20-29 | 00:00:28 | 00:15:23 | 00:26:08 | 00:38:22 | 00:49:14 | |
55 | NOWAK Patryk | 162 | Klub Biegacza Fartlek | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:28 | 00:14:47 | 00:25:11 | 00:37:32 | 00:48:33 | |
56 | PAJĄK Marcin | 431 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:30 | 00:14:57 | 00:25:24 | 00:38:35 | 00:49:11 | ||
57 | LUBSZCZYK Krystian | 454 | Yno Ultra | ŚWIERKLANY | M20-29 | 00:00:31 | 00:13:13 | 00:22:50 | 00:34:16 | 00:44:22 | |
58 | POLOK Robert | 661 | BIELSKO-BIAŁA | M20-29 | 00:00:31 | 00:16:48 | 00:29:05 | 00:44:07 | 00:57:32 | ||
59 | ŻAGIEL Wiktor | 457 | RACIBÓRZ | M20-29 | 00:00:33 | 00:16:12 | 00:27:29 | 00:42:00 | 00:55:21 | ||
60 | JARZYNA Andrzej | 477 | JSTRZĘBIE - ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:33 | 00:14:27 | 00:24:31 | 00:36:09 | 00:46:20 | ||
61 | MAKOWSKI Grzegorz | 201 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:34 | 00:15:13 | 00:26:01 | 00:38:56 | 00:50:06 | ||
62 | DOMASZK Paweł | 702 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:34 | 00:15:53 | 00:26:42 | 00:38:58 | 00:49:05 | ||
63 | RYZ Dawid | 545 | RUDA ŚLĄSKA | M20-29 | 00:00:36 | 00:16:04 | 00:27:26 | 00:40:48 | 00:51:59 | ||
64 | STEKLA Bartłomiej | 610 | SKOCZÓW | M20-29 | 00:00:36 | 00:16:10 | 00:27:23 | 00:40:24 | 00:51:53 | ||
65 | HAJNSZ Robert | 802 | RUDA ŚLĄSKA | M20-29 | 00:00:38 | 00:17:49 | 00:30:13 | 00:44:34 | 00:56:44 | ||
66 | ADAMIK Lukasz | 825 | Kuce z Bronksu | ZABRZE | M20-29 | 00:00:39 | 00:17:48 | 00:30:11 | 00:43:59 | 00:55:45 | |
67 | SZABLA Mateusz | 750 | NIEGOWONICE | M20-29 | 00:00:42 | 00:17:06 | 00:29:05 | 00:44:37 | 00:58:03 | ||
68 | WIDENKA Krystian | 152 | Syrynia | SYRYNIA | M20-29 | 00:00:43 | 00:16:26 | 00:28:22 | 00:42:39 | 00:55:35 | |
69 | GIŻYŃSKI Krystian | 274 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:46 | 00:16:52 | 00:29:52 | 00:45:39 | 00:59:20 | ||
70 | KROCZEK Przemysław | 829 | ZEBRZYDOWICE | M20-29 | 00:00:46 | 00:16:17 | 00:27:02 | 00:39:48 | 00:50:03 | ||
71 | PĘDZIK Błażej | 143 | SZCZEJKOWICE | M20-29 | 00:00:46 | 00:15:34 | 00:25:46 | 00:37:33 | 00:47:57 | ||
72 | SOBAŃSKI Mateusz | 485 | BIELSKO-BIAŁA | M20-29 | 00:00:47 | 00:19:50 | 00:33:11 | 00:48:20 | 01:01:23 | ||
73 | IZDEBSKI Konrad | 696 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:51 | 00:17:11 | 00:29:05 | 00:42:51 | 00:54:30 |
Znaleziono 73 wynik(ów)