Organizator : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój |
Data : | 2018-09-15 |
Miejsce : | Jastrzębie-Zdrój |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 896 |
Wystartowało : | 786 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 778 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Klasyfikacja drużynowa | Najlepszy Górnik | Najlepsza Jastrzębianka | Najlepsze Polki | Najlepsi Polacy | Najlepszy Jastrzębianin | K16-19 | M16-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Zawrotka_3km 2.9km | Zawrotka_5km 5km | Zawrotka_3km 7.3km | Zawrotka_5km 9.4km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KNESZ Marek | 464 | JEJKOWICE | M50-59 | 00:00:02 | 00:10:35 | 00:18:13 | 00:34:44 | |||
2 | GÓRNY Mirek | 461 | NUTREND TEAM | BIELSKO-BIAŁA | M50-59 | 00:00:04 | 00:11:33 | 00:19:55 | 00:29:52 | 00:38:18 | |
3 | NIEDZIELA Stefan | 599 | Wieczność | KNURÓW | M50-59 | 00:00:04 | 00:11:25 | 00:19:45 | 00:29:47 | 00:38:16 | |
4 | KUTIAN Adam | 813 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | M50-59 | 00:00:08 | 00:12:00 | 00:20:36 | 00:30:23 | 00:38:52 | ||
5 | GLAJC Andrzej | 561 | WYPAS RUN | SKOCZÓW | M50-59 | 00:00:09 | 00:11:42 | 00:20:25 | 00:30:48 | 00:40:13 | |
6 | PIŁATOWSKI Mirosław | 85 | KB MOSIR Jastrzębie | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:09 | 00:12:18 | 00:21:07 | 00:31:24 | 00:40:18 | |
7 | SKWARLIŃSKI Mirosław | 874 | ŻORY | M50-59 | 00:00:10 | 00:12:43 | 00:21:49 | 00:32:23 | 00:41:37 | ||
8 | BULENDA Grzegorz | 65 | Rafako Run Team | RACIBÓRZ | M50-59 | 00:00:10 | 00:11:40 | 00:19:57 | 00:29:44 | 00:38:14 | |
9 | ADAMCZEWSKI Waldemar | 37 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:11 | 00:12:13 | 00:20:55 | 00:30:55 | 00:39:34 | ||
10 | TOMCZYK Lesław | 854 | Olza Cieszyn | CIESZYN | M50-59 | 00:00:11 | 00:12:36 | 00:21:22 | 00:31:22 | 00:40:16 | |
11 | SZEWCZUK Zbigniew | 200 | Rafako Run Team | RACIBÓRZ | M50-59 | 00:00:12 | 00:13:53 | 00:24:03 | 00:35:43 | 00:45:48 | |
12 | UCIEKLAK Waldemar | 221 | Pszczółkowski Team | CZĘSTOCHOWA | M50-59 | 00:00:13 | 00:12:46 | 00:21:35 | 00:31:52 | 00:40:49 | |
13 | LORANC Maciej | 357 | Nutrend Biega | BIELSKO-BIAŁA | M50-59 | 00:00:13 | 00:12:42 | 00:21:28 | 00:31:22 | 00:39:50 | |
14 | WOŁOSZYN Ryszard | 367 | WAPIENICKITEAM | BIELSKO - BIAŁA | M50-59 | 00:00:13 | 00:13:03 | 00:22:27 | 00:33:14 | 00:42:22 | |
15 | MROWIEC Bernard | 393 | Tempo Tworków | TWORKÓW | M50-59 | 00:00:13 | 00:12:40 | 00:21:37 | 00:31:59 | 00:40:47 | |
16 | GWÓŹDŹ Andrzej | 882 | PoWoli do Celu | WOLA | M50-59 | 00:00:13 | 00:13:19 | 00:22:45 | 00:33:50 | 00:43:29 | |
17 | PRZYBYSZ Ryszard | 206 | ZORY | M50-59 | 00:00:14 | 00:12:25 | 00:21:08 | 00:31:11 | 00:40:01 | ||
18 | MAZURKIEWICZ Jarosław | 687 | STRUMIEŃ | M50-59 | 00:00:14 | 00:13:08 | 00:22:41 | 00:33:56 | 00:43:25 | ||
19 | BARAN Ryszard | 767 | RAFAKO S.A. | RACIBÓRZ | M50-59 | 00:00:14 | 00:13:41 | 00:23:37 | 00:35:08 | 00:45:12 | |
20 | DOBROWOLSKI Sławek | 219 | Naprzód Młociny | WARSZAWA | M50-59 | 00:00:15 | 00:12:47 | 00:21:44 | 00:32:10 | 00:41:05 | |
21 | ODROZEK Alfred | 626 | JASTRZEBIE -ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:16 | 00:13:56 | 00:23:48 | 00:35:12 | 00:45:06 | ||
22 | KOWALSKI Robert | 236 | SBD ENERGETYK RYBNIK | RYBNIK | M50-59 | 00:00:18 | 00:13:22 | 00:22:45 | 00:33:30 | 00:42:55 | |
23 | URBASIK Mariusz | 205 | RYDUŁTOWY | RYDUŁTOWY | M50-59 | 00:00:19 | 00:13:32 | 00:23:00 | 00:33:50 | 00:43:03 | |
24 | RASZKA Janusz | 419 | Olza Cieszyn | CIESZYN | M50-59 | 00:00:21 | 00:14:37 | 00:24:50 | 00:37:11 | 00:48:05 | |
25 | MŁYNARCZYK Jerzy | 403 | PKM Śnieżne Kotły | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:22 | 00:15:53 | 00:27:07 | 00:40:34 | 00:52:31 | |
26 | KULAWIAK Bogdan | 480 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:23 | 00:13:50 | 00:23:17 | 00:34:37 | 00:44:35 | ||
27 | GIL Krzysztof | 799 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:23 | 00:16:00 | 00:27:50 | 00:42:35 | 00:55:54 | ||
28 | LECHOWICZ Tadeusz | 31 | Szare Morsy | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:24 | 00:14:41 | 00:24:59 | 00:37:00 | 00:47:19 | |
29 | BURNAGIEL Tomasz | 27 | CZERWIONKA-LESZCZYNY | M50-59 | 00:00:25 | 00:15:16 | 00:25:59 | 00:38:11 | 00:48:36 | ||
30 | PŁONKA Krzysztof | 740 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:25 | 00:15:48 | 00:27:19 | 00:41:02 | 00:53:10 | ||
31 | GAWLAS Jan | 725 | JASTRZĘBIE | M50-59 | 00:00:26 | 00:14:15 | 00:24:02 | 00:35:23 | 00:45:11 | ||
32 | JASIŃSKI Maksymilian | 82 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:27 | 00:14:38 | 00:24:53 | 00:36:35 | 00:46:46 | ||
33 | MARCINIAK Artur | 710 | BRENNA | M50-59 | 00:00:27 | 00:15:29 | 00:26:25 | 00:38:55 | 00:49:43 | ||
34 | PROĆ Andrzej | 61 | Rebellion of Free Runners | BALIN | M50-59 | 00:00:29 | 00:18:28 | 00:32:59 | 00:49:49 | 01:04:28 | |
35 | KOTARSKI Marek | 450 | Tkkf Relax Wodzisław Ślaski | WODZISŁAW ŚLASKI | M50-59 | 00:00:30 | 00:14:37 | 00:24:43 | 00:36:12 | 00:46:09 | |
36 | CHROBOK Gerard | 535 | CIESZYN | M50-59 | 00:00:30 | 00:15:22 | 00:26:24 | 00:39:26 | 00:50:41 | ||
37 | DOMAGALIK Robert | 254 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:31 | 00:15:04 | 00:25:17 | 00:37:02 | 00:47:05 | ||
38 | WĘGLEWSKI Zbigniew | 672 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:31 | 00:15:55 | 00:27:09 | 00:40:09 | 00:51:39 | ||
39 | BUJNA Tomasz | 23 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:32 | 00:16:23 | 00:28:22 | 00:42:21 | 00:54:10 | ||
40 | SOKOŁOWSKI Piotr | 395 | Brak | MESZNA | M50-59 | 00:00:33 | 00:15:10 | 00:25:32 | 00:37:55 | 00:48:20 | |
41 | BANDÍK Pavel | 350 | SK Černé plíce | FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ | M50-59 | 00:00:34 | 00:16:09 | 00:27:23 | 00:40:11 | 00:51:04 | |
42 | KUBICA Tadeusz | 353 | BWM | ŻORY | M50-59 | 00:00:35 | 00:16:30 | 00:28:01 | 00:41:43 | 00:53:28 | |
43 | WOLIŃSKI Józef | 114 | GLIWICE | M50-59 | 00:00:37 | 00:15:57 | 00:26:55 | 00:39:50 | 00:51:05 | ||
44 | ZBYL Jacek | 172 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:37 | 00:18:32 | 00:32:33 | 00:48:09 | 01:02:05 | ||
45 | ZAWIERUCHA Aleksander | 488 | Roszada Żory | ŻORY | M50-59 | 00:00:40 | 00:16:06 | 00:27:14 | 00:40:01 | 00:51:00 | |
46 | KAWULAK Kazimierz | 494 | kb mckis Jaworzno | JAWORZNO | M50-59 | 00:00:40 | 00:18:36 | 00:32:16 | 00:48:21 | 01:02:01 | |
47 | SOBCZYK Sławomir | 627 | pasjonat | TYCHY | M50-59 | 00:00:41 | 00:17:00 | 00:28:30 | 00:41:27 | 00:52:28 | |
48 | OSTROWSKI Sławomir | 315 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:42 | 00:18:27 | 00:31:33 | 00:47:01 | 01:00:25 | ||
49 | PRZYŁUCKI Grzegorz | 611 | PRECZÓW | M50-59 | 00:00:45 | 00:18:43 | 00:32:00 | 00:48:26 | 01:02:11 |
Znaleziono 49 wynik(ów)