Organizator : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój |
Data : | 2018-09-15 |
Miejsce : | Jastrzębie-Zdrój |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 896 |
Wystartowało : | 786 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 778 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Klasyfikacja drużynowa | Najlepszy Górnik | Najlepsza Jastrzębianka | Najlepsze Polki | Najlepsi Polacy | Najlepszy Jastrzębianin | K16-19 | M16-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Zawrotka_3km 2.9km | Zawrotka_5km 5km | Zawrotka_3km 7.3km | Zawrotka_5km 9.4km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZIERZENGA Artur | 633 | JASTRZEBIE ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:00 | 00:12:14 | |||||
2 | SZUL Józef | 634 | ŻORY | M60-69 | 00:00:00 | 00:15:06 | 00:25:26 | 00:37:56 | 00:48:47 | ||
3 | ZADROGA Karol | 721 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:00 | ||||||
4 | CIEPŁAK Marcin | 3 | CHEMIKA RYBNIK | RYBNIK | M20-29 | 00:00:01 | 00:09:20 | 00:16:01 | 00:24:01 | 00:31:08 | |
5 | WŁOCH Andrzej | 6 | KB MOSiR Jastrzębie | MARKLOWICE | M20-29 | 00:00:01 | 00:09:51 | 00:16:50 | 00:25:02 | 00:32:16 | |
6 | KASPRZAK Radosław | 7 | Inżynieria Biegania Team | RYBNIK | M20-29 | 00:00:01 | 00:09:51 | 00:16:42 | 00:24:35 | 00:31:29 | |
7 | WALCZYŃSKI Mariusz | 98 | Niewybiegani | ŻORY | M30-39 | 00:00:01 | 00:10:47 | 00:18:22 | 00:34:40 | ||
8 | DROŻDŻ Damian | 398 | RYBNIK | M30-39 | 00:00:01 | 00:09:40 | 00:16:30 | 00:24:35 | 00:31:33 | ||
9 | WOWRY Grzegorz | 447 | CIESZYN WIK | CIESZYN | M30-39 | 00:00:01 | 00:10:45 | 00:18:26 | 00:35:28 | ||
10 | BULIK Witold | 647 | PKS Olimpijczyk Gilowice | GILOWICE | M40-49 | 00:00:01 | 00:09:52 | 00:16:49 | 00:25:08 | 00:32:31 | |
11 | MRÓWKA Mateusz | 4 | Kwk Marcel/Radlinioki w biegu | RADLIN | M20-29 | 00:00:01 | 00:09:19 | 00:15:41 | 00:23:16 | 00:29:56 | |
12 | SZULIK Grzegorz | 5 | KB MOSiR Jastrzębie Zdrój | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:02 | 00:09:50 | 00:16:48 | 00:25:00 | 00:32:08 | |
13 | MALINOWSKI Krzysztof | 110 | Powoli do celu | GILOWICE | M40-49 | 00:00:02 | 00:11:43 | 00:20:18 | 00:30:23 | 00:39:03 | |
14 | WRÓBLEWSKI Janmarian | 118 | KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA | BIELSKO-BIAŁA | M30-39 | 00:00:02 | 00:10:12 | 00:17:26 | 00:33:10 | ||
15 | LIZAK Wojciech | 164 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:02 | 00:10:10 | 00:17:21 | 00:32:58 | |||
16 | SIEGMUND Tadeusz | 187 | KB MOSIR JASTRZĘBIE | JASTRZĘBIE - ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:02 | 00:11:58 | 00:20:31 | 00:30:25 | 00:38:52 | |
17 | KRÓL Piotr | 338 | Socios Silesia | RYBNIK | M30-39 | 00:00:02 | 00:10:27 | 00:17:47 | 00:33:29 | ||
18 | ZIELIŃSKI Rafał | 433 | KB Miosir Jastrzębie | JASTRZĘBIEZDRÓJ | M30-39 | 00:00:02 | 00:10:31 | 00:18:11 | 00:34:29 | ||
19 | KNESZ Marek | 464 | JEJKOWICE | M50-59 | 00:00:02 | 00:10:35 | 00:18:13 | 00:34:44 | |||
20 | RAJWA Roman | 502 | KB MOSiR Jastrzębie | CHYBIE (BZIE) | M20-29 | 00:00:02 | 00:10:17 | 00:17:44 | 00:33:55 | ||
21 | NIESŁONY Filip | 650 | KOZŁOWICE | M16-19 | 00:00:02 | 00:10:48 | 00:18:39 | 00:35:32 | |||
22 | KULESZA Łukasz | 678 | RYBNIK | M30-39 | 00:00:02 | 00:10:52 | 00:18:37 | 00:35:18 | |||
23 | KOŹMIŃSKI Józef | 727 | LKS 'Orzeł' Kozy | KOZY | M30-39 | 00:00:02 | 00:10:14 | 00:17:26 | 00:32:42 | ||
24 | ZIELONKA Robert | 758 | Motomaster | CHRZANÓW | M40-49 | 00:00:02 | 00:10:14 | 00:17:30 | 00:33:25 | ||
25 | LYSKO Jakub | 765 | WKB META Lubliniec | DĄBROWA GÓRNICZA | M30-39 | 00:00:02 | 00:10:11 | 00:17:25 | 00:33:11 | ||
26 | KOŻDOŃ Jarek | 797 | JAROSŁAW KOŻDOŃ, GLOBAL THINKING | ŻORY | M30-39 | 00:00:02 | 00:09:49 | 00:16:41 | 00:24:40 | 00:31:44 | |
27 | SEWERYN Jacek | 814 | MYSŁOWICE | M40-49 | 00:00:02 | 00:10:15 | 00:17:41 | 00:34:04 | |||
28 | LUBIENIECKI Maciej | 823 | 1979 | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:02 | 00:09:49 | 00:16:41 | 00:24:34 | 00:31:29 | |
29 | DZIĘGIELOWSKI Paweł | 883 | Niewybiegani | ŻORY | M30-39 | 00:00:02 | 00:10:56 | 00:18:29 | 00:35:09 | ||
30 | MARCINIAK Przemysław | 894 | Athletics Nysa | PRUDNIK | M30-39 | 00:00:02 | 00:10:41 | 00:18:19 | 00:34:58 | ||
31 | GRZYWACZ Marcin | 173 | Rozbiegamy to Miasto Czechowice-Dziedzice | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M40-49 | 00:00:03 | 00:10:46 | 00:18:28 | 00:35:13 | ||
32 | MROWIEC Adam | 239 | ŚWINNA | M16-19 | 00:00:03 | 00:11:06 | 00:18:51 | 00:35:30 | |||
33 | GIŻYŃSKI Damian | 252 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:03 | 00:10:38 | 00:18:11 | 00:35:46 | |||
34 | CHRAPKIEWICZ Michał | 292 | SBD Energetyk Rybnik | CIESZYN | M30-39 | 00:00:03 | 00:10:37 | 00:18:06 | 00:34:28 | ||
35 | MIKA Łukasz | 330 | Fundacja Myśl Pozytywnie Działaj Odważnie | RYDUŁTOWY | M30-39 | 00:00:03 | 00:10:56 | 00:18:34 | 00:35:11 | ||
36 | URBANIAK Witold | 342 | Rozbiegamy to miasto - Czechowice-Dziedzice | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | 00:00:03 | 00:10:37 | 00:18:12 | 00:34:39 | ||
37 | KASTELIK Szymon | 422 | Olimpijczyk Gilowice | GILOWICE | M20-29 | 00:00:03 | 00:11:09 | 00:19:21 | 00:28:50 | 00:37:15 | |
38 | PORĘBA Grzegorz | 438 | Niewybiegani | ŻORY | M30-39 | 00:00:03 | 00:10:45 | 00:18:20 | 00:34:52 | ||
39 | ADAMSKI Robert | 589 | Brykająca Grupa Biegowa | BIERUŃ | M30-39 | 00:00:03 | 00:10:46 | 00:18:20 | 00:34:26 | ||
40 | KOKOT Krzysztof | 748 | Niewybiegani | ŻORY | M40-49 | 00:00:03 | 00:10:54 | 00:18:35 | 00:35:36 | ||
41 | PŁOSKONKA Jan | 794 | UKS Brenna-Górki | BRENNA | M20-29 | 00:00:03 | 00:11:09 | 00:18:58 | 00:35:28 | ||
42 | RĘBISZ Mariusz | 795 | RACIBÓRZ | M40-49 | 00:00:03 | 00:10:41 | 00:18:16 | 00:35:04 | |||
43 | BŁASZCZYK Dominik | 832 | KALETY | M30-39 | 00:00:03 | 00:10:38 | 00:18:05 | 00:34:22 | |||
44 | KMITA Tomasz | 851 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:03 | 00:10:56 | 00:18:39 | 00:35:45 | |||
45 | GARCZARCZYK Michał | 869 | Sklep Biegacza | RUDA ŚLĄSKA | M30-39 | 00:00:03 | 00:10:31 | 00:17:52 | 00:34:07 | ||
46 | KARDAS Arkadiusz | 876 | TS AKS ChoRzów | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M20-29 | 00:00:03 | 00:09:51 | 00:17:07 | 00:33:28 | ||
47 | MALIK Rafał | 66 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:03 | 00:12:29 | 00:21:43 | 00:32:35 | 00:42:26 | ||
48 | HAJDUK Paweł | 787 | RUDA KOZIELSKA | M16-19 | 00:00:03 | 00:10:32 | 00:17:38 | 00:32:56 | |||
49 | MARCOL Sebastian | 69 | Aktywni Lyski | GASZOWICE | M30-39 | 00:00:04 | 00:10:43 | 00:18:10 | 00:34:09 | ||
50 | MATUSZNY Marek | 209 | Olza Cieszyn | DZIĘGIELÓW | M20-29 | 00:00:04 | 00:10:37 | 00:18:10 | 00:35:24 | ||
51 | KLINIK Paweł | 321 | RAFAKO RUN TEAM | RACIBÓRZ | M30-39 | 00:00:04 | 00:10:55 | 00:18:23 | 00:34:54 | ||
52 | SZEREDA Robert | 340 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:04 | 00:14:24 | 00:25:27 | 00:39:00 | 00:51:12 | ||
53 | KUREK Jacek | 425 | Świetlikowo | TYCHY | M40-49 | 00:00:04 | 00:10:59 | 00:19:06 | 00:36:58 | ||
54 | GÓRNY Mirek | 461 | NUTREND TEAM | BIELSKO-BIAŁA | M50-59 | 00:00:04 | 00:11:33 | 00:19:55 | 00:29:52 | 00:38:18 | |
55 | ŻERDKA Michał | 475 | Brykająca Grupa Biegowa | BIERUŃ | M30-39 | 00:00:04 | 00:11:47 | 00:19:56 | 00:29:13 | 00:37:17 | |
56 | BANASIAK Tomasz | 507 | RACIBÓRZ | M40-49 | 00:00:04 | 00:11:35 | 00:19:40 | 00:29:10 | 00:39:22 | ||
57 | NIEDZIELA Stefan | 599 | Wieczność | KNURÓW | M50-59 | 00:00:04 | 00:11:25 | 00:19:45 | 00:29:47 | 00:38:16 | |
58 | MIERZYŃSKI Kamil | 658 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:04 | 00:24:11 | 00:42:32 | 01:03:28 | 01:22:13 | ||
59 | KRZEMIEŃ Krzysztof | 697 | MAKÓW | M20-29 | 00:00:04 | 00:10:43 | 00:18:10 | 00:34:01 | |||
60 | GŁOWIAK Lech | 746 | doliniarze.com | KATOWICE | M30-39 | 00:00:04 | 00:10:25 | 00:17:48 | 00:34:39 | ||
61 | MROWIEC Kacper | 822 | ŻYWIEC | M20-29 | 00:00:04 | 00:10:54 | 00:18:34 | 00:35:39 | |||
62 | MOLA Mateusz | 505 | MUKS Cieszyn | SKOCZÓW | M16-19 | 00:00:04 | 00:11:01 | 00:19:07 | 00:36:24 | ||
63 | MRÓZEK Rafał | 621 | OLIMPIJCZYK GILOWICE | ŁĘKAWICA | M30-39 | 00:00:04 | 00:12:21 | 00:21:22 | 00:32:17 | 00:41:21 | |
64 | JĘDROS Przemysław | 630 | Inżynieria Biegania | GLIWICE | M30-39 | 00:00:04 | 00:11:08 | 00:18:58 | 00:35:49 | ||
65 | ZOSTAWA Robert | 577 | Inżynieria Biegania | RYBNIK | M30-39 | 00:00:04 | 00:11:19 | 00:19:05 | 00:36:02 | ||
66 | SPYRKA Piotr | 97 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:05 | 00:11:50 | 00:20:16 | 00:30:15 | 00:38:55 | ||
67 | WIELOPOLSKI Michał | 356 | BIELSKO-BIAŁA | M16-19 | 00:00:05 | 00:11:07 | 00:18:55 | 00:36:06 | |||
68 | MICHALIK Rafał | 405 | Lacho Team | KRAKÓW | M20-29 | 00:00:05 | 00:12:01 | 00:20:26 | 00:30:25 | 00:38:43 | |
69 | DOBROWOLSKI Tomasz | 429 | ZS 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M16-19 | 00:00:05 | 00:10:34 | 00:18:21 | 00:35:38 | ||
70 | HATALA Paweł | 445 | BIELSKO-BIAŁA | M30-39 | 00:00:05 | 00:11:11 | 00:19:11 | 00:28:25 | 00:36:20 | ||
71 | DZIDA Janusz | 483 | Exme Berger Group | ŻORY | M30-39 | 00:00:05 | 00:11:28 | 00:20:01 | 00:30:05 | 00:38:54 | |
72 | KĘDZIOR Kamil | 617 | SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI | POGWIZDÓW | M30-39 | 00:00:05 | 00:11:54 | 00:20:17 | 00:30:39 | 00:39:38 | |
73 | OGIEGŁO Łukasz | 659 | BIELSKO-BIAŁA | M30-39 | 00:00:05 | 00:11:59 | 00:20:43 | 00:30:53 | 00:39:41 | ||
74 | OREŁ Przemysław | 694 | SCI Górscy Entuzjaści | KOŃCZYCE MAŁE | M30-39 | 00:00:05 | 00:11:25 | 00:19:26 | 00:36:21 | ||
75 | KAPELA Marcin | 843 | BIELSKO BIAŁA | M30-39 | 00:00:05 | 00:10:57 | 00:18:46 | 00:35:40 | |||
76 | KLYSZCZ Paweł | 886 | ZERO32 ARCHITEKCI | ŁAZISKA GÓRNE | M20-29 | 00:00:05 | 00:11:36 | 00:19:49 | 00:29:17 | 00:37:32 | |
77 | BRODACKI Waldemar | 909 | Chemik NOXY Puławy | PUŁAWY | M60-69 | 00:00:05 | 00:11:46 | 00:20:04 | 00:29:41 | 00:37:54 | |
78 | PIECHACZEK Jacek | 586 | Inżynieria Biegania Team | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:05 | 00:11:25 | 00:19:21 | 00:36:36 | ||
79 | OLBRICH Artur | 318 | TWORKÓW | M30-39 | 00:00:05 | 00:11:47 | 00:37:03 | ||||
80 | KOBIAŁKA Robert | 125 | Jastrzębie Zdrój | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:06 | 00:12:57 | 00:22:32 | 00:34:11 | 00:44:29 | |
81 | NOWAK Piotr | 129 | Stolarius run team | BESTWINA | M30-39 | 00:00:06 | 00:11:24 | 00:19:19 | 00:36:32 | ||
82 | KUNINA Paweł | 130 | Amator | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:06 | 00:11:34 | 00:19:52 | 00:29:12 | 00:37:08 | |
83 | TOKAREWICZ Damian | 179 | Zebry | ZEBRZYDOWICE | M30-39 | 00:00:06 | 00:11:35 | 00:19:40 | 00:29:00 | 00:36:58 | |
84 | ALBRECHT Arkadiusz | 197 | GB Galopujące Ślimaki | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:06 | 00:11:00 | 00:18:53 | 00:35:47 | ||
85 | ALBRECHT Krystian | 198 | GB Galopujące Ślimaki | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M16-19 | 00:00:06 | 00:11:00 | 00:18:52 | 00:35:47 | ||
86 | RAJWA Jan | 309 | Bziegcze | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:06 | 00:11:41 | 00:20:08 | 00:30:06 | 00:38:53 | |
87 | KYRCZ Mirosław | 378 | MirasTEAM | DANKOWICE | M30-39 | 00:00:06 | 00:11:33 | 00:19:46 | 00:29:19 | 00:37:35 | |
88 | SKRZYPCZAK Krystian | 382 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M16-19 | 00:00:06 | 00:14:03 | 00:24:10 | 00:37:06 | 00:47:59 | ||
89 | URBAŚ Roman | 491 | Bieg po zdrój | JAWORZE | M40-49 | 00:00:06 | 00:11:49 | 00:20:17 | 00:29:59 | 00:38:30 | |
90 | KUŚ Dawid | 606 | Polska Grupa Górnicza | KATOWICE | M30-39 | 00:00:06 | 00:11:43 | 00:20:13 | 00:30:28 | 00:39:26 | |
91 | DZIUBAŃSKI Grzegorz | 729 | Opel Active Team | PYSKOWICE | M30-39 | 00:00:06 | 00:11:37 | 00:19:37 | 00:28:54 | 00:36:59 | |
92 | LIZAK Krzysztof | 756 | ŻORY | M40-49 | 00:00:06 | 00:13:00 | 00:22:30 | 00:33:26 | 00:42:51 | ||
93 | PUDA Krzysztof | 790 | JELESNIA | M40-49 | 00:00:06 | 00:12:10 | 00:20:53 | 00:31:31 | 00:40:55 | ||
94 | KARACZAN Marcin | 824 | GŁUBCZYCE | M30-39 | 00:00:06 | 00:11:17 | 00:19:16 | 00:36:39 | |||
95 | WANTULOK Paweł | 121 | CIESZYN | M20-29 | 00:00:07 | 00:11:33 | 00:19:38 | 00:28:57 | 00:36:54 | ||
96 | ZIELIŃSKI Ireneusz | 170 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:07 | 00:11:45 | 00:20:13 | 00:30:13 | 00:38:55 | ||
97 | KRAUSE Dariusz | 290 | Radlinioki w biegu | RADLIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:12:17 | 00:21:10 | 00:31:30 | 00:40:17 | |
98 | WOWRY Klaudiusz | 448 | CIESZYN WIK | CIESZYN | M16-19 | 00:00:07 | 00:11:42 | 00:19:53 | 00:29:30 | 00:37:55 | |
99 | POHL Armin | 581 | KRAPKOWICE | M20-29 | 00:00:07 | 00:12:50 | 00:21:51 | 00:32:20 | 00:41:29 | ||
100 | SZAREK Krzysztof | 596 | Bieg Po Zdrój | JASIENICA 953 | M30-39 | 00:00:07 | 00:11:46 | 00:20:24 | 00:30:46 | 00:39:43 | |
101 | OLSZOWSKI Marcin | 523 | Olza Cieszyn | CIESZYN | M40-49 | 00:00:07 | 00:12:06 | 00:20:51 | 00:31:11 | 00:40:17 | |
102 | KAWECKI Stanisław | 305 | Olza Cieszyn | CIESZYN | M40-49 | 00:00:07 | 00:12:26 | 00:21:19 | 00:31:35 | 00:40:38 | |
103 | BOŁOZ Damian | 50 | Klub Biegacza Fartlek | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:08 | 00:12:05 | 00:20:32 | 00:30:20 | 00:38:50 | |
104 | BALICKI Piotr | 64 | Nova Trading - Stale Biegam | MYSŁOWICE | M30-39 | 00:00:08 | 00:12:51 | 00:22:09 | 00:33:19 | 00:42:47 | |
105 | MAZUR Marek | 78 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:44 | 00:19:55 | 00:29:44 | 00:38:26 | ||
106 | KAJDANA Mariusz | 211 | BIELSKO-BIAŁA | M40-49 | 00:00:08 | 00:12:17 | 00:21:46 | 00:32:53 | 00:42:14 | ||
107 | DZIARSKI Wiesław | 240 | ERBUD RYBNIK | RYBNIK | M60-69 | 00:00:08 | 00:11:30 | 00:37:21 | |||
108 | WITALA Tomasz | 381 | ŻORY | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:42 | 00:19:51 | 00:29:08 | 00:37:05 | ||
109 | MAJER Damian | 408 | YNO Ultra | KRUSZWICA | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:28 | 00:19:34 | 00:28:56 | 00:37:09 | |
110 | BOBEREK Grzegorz | 706 | POGORIA BIEGA | DĄBROWA GÓRNICZA | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:43 | 00:19:52 | 00:29:10 | 00:37:09 | |
111 | DUDEK Bartłomiej | 722 | KATOWICE | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:45 | 00:19:53 | 00:29:28 | 00:37:54 | ||
112 | WASZTYL Grzegorz | 771 | KATOWICE | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:49 | 00:20:06 | 00:29:46 | 00:37:56 | ||
113 | KUTIAN Adam | 813 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | M50-59 | 00:00:08 | 00:12:00 | 00:20:36 | 00:30:23 | 00:38:52 | ||
114 | PAJĄK Kamil | 312 | Galopujące Ślimaki | JASTRZĘBIEZDRÓJ | M30-39 | 00:00:08 | 00:14:43 | 00:25:35 | 00:37:53 | 00:48:56 | |
115 | BARTNIK Sebastian | 181 | Galopujące Ślimaki | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:41 | 00:19:51 | 00:29:08 | 00:37:23 | |
116 | OLSZOWSKI Dariusz | 889 | GB Galopujące ślimaki | ŻORY | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:45 | 00:19:59 | 00:29:34 | 00:37:55 | |
117 | GRZONKA Andrzej | 128 | GBGALOPUJACE SLIMAKI | JASTRZEBIE-ZDROJ | M40-49 | 00:00:08 | 00:12:02 | 00:20:43 | 00:31:00 | 00:39:47 | |
118 | ZYGMA Kordian | 151 | LIGOTA | M20-29 | 00:00:09 | 00:11:46 | 00:19:57 | 00:29:14 | 00:37:13 | ||
119 | WOLNY Ariel | 183 | ŁUKÓW ŚLĄSKI | M30-39 | 00:00:09 | 00:11:41 | 00:19:51 | 00:29:09 | 00:37:25 | ||
120 | OPUCHLIK Tomasz | 377 | AktywnaPszczyna.pl | STUDZIENICE | M30-39 | 00:00:09 | 00:11:45 | 00:19:57 | |||
121 | TLOŁKA Michał | 411 | ŻORY | M30-39 | 00:00:09 | 00:11:49 | 00:20:05 | 00:29:34 | 00:37:54 | ||
122 | JARGOŃ Jacek | 458 | RYBNIK | M40-49 | 00:00:09 | 00:12:03 | 00:20:45 | 00:30:58 | 00:39:45 | ||
123 | NIEDZIELKO Grzegorz | 495 | Pressing Bike-System Ice-Went Team | ŻORY | M20-29 | 00:00:09 | 00:12:24 | 00:21:28 | 00:32:20 | 00:41:31 | |
124 | TOMCZYK Piotr Czesław | 509 | WILD RUNNERS CLUB | PIASEK | M30-39 | 00:00:09 | 00:11:43 | 00:19:56 | 00:29:42 | 00:38:13 | |
125 | KRETEK Łukasz | 519 | Aktywni Lyski | LYSKI | M20-29 | 00:00:09 | 00:11:45 | 00:19:58 | 00:29:19 | 00:37:29 | |
126 | GLAJC Andrzej | 561 | WYPAS RUN | SKOCZÓW | M50-59 | 00:00:09 | 00:11:42 | 00:20:25 | 00:30:48 | 00:40:13 | |
127 | JANUSZ Tomasz | 604 | Skazaninasukces.pl | KANIÓW | M20-29 | 00:00:09 | 00:11:45 | 00:19:57 | 00:29:12 | 00:37:13 | |
128 | OPUCHLIK Roman | 642 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M30-39 | 00:00:09 | 00:12:00 | 00:20:23 | 00:30:02 | 00:38:24 | ||
129 | JĘDRUSIAK Przemysław | 648 | DANKOWICE | M30-39 | 00:00:09 | 00:11:45 | 00:19:57 | 00:29:12 | 00:37:16 | ||
130 | FURMAN Dawid | 686 | Biegam dla Milusi | BŁAŻEJOWICE | M30-39 | 00:00:09 | 00:11:52 | 00:38:44 | |||
131 | SOBEL Adrian | 809 | Biegiem Przez Góry | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:09 | 00:13:21 | 00:22:55 | 00:34:03 | 00:43:34 | |
132 | NIESŁONY Dominik | 908 | KOZŁOWICE | M20-29 | 00:00:09 | 00:12:25 | 00:21:14 | 00:31:48 | 00:40:49 | ||
133 | GADAJ Grzegorz | 562 | RADLIN | M30-39 | 00:00:09 | 00:12:00 | 00:20:47 | 00:31:06 | 00:40:03 | ||
134 | PIŁATOWSKI Mirosław | 85 | KB MOSIR Jastrzębie | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:09 | 00:12:18 | 00:21:07 | 00:31:24 | 00:40:18 | |
135 | NOGA Krystian | 84 | FORMA Wodzisław Śląski | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M30-39 | 00:00:10 | 00:11:07 | 00:19:07 | 00:28:32 | 00:36:41 | |
136 | WIECZOREK Tomasz | 154 | YNO ULTRA | ROGÓW | M30-39 | 00:00:10 | 00:12:01 | 00:20:51 | 00:31:07 | 00:40:03 | |
137 | CZAPOROWSKI Tomasz | 222 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:10 | 00:12:24 | 00:21:21 | 00:32:02 | 00:41:17 | ||
138 | OGIERMAN Grzegorz | 229 | OLZA CIESZYN | CIESZYN | M40-49 | 00:00:10 | 00:12:15 | 00:20:59 | 00:31:04 | 00:39:37 | |
139 | KOMANIECKI Łukasz | 249 | Inżynieria Biegania | RYBNIK | M30-39 | 00:00:10 | 00:12:10 | 00:20:48 | 00:30:58 | 00:40:45 | |
140 | KUDER Marek | 265 | KS M.E.T.A. | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40-49 | 00:00:10 | 00:11:50 | 00:20:56 | 00:32:08 | 00:41:14 | |
141 | GŁUSZYK Andrzej | 316 | ŻORY | M40-49 | 00:00:10 | 00:12:33 | 00:21:08 | 00:31:01 | 00:39:10 | ||
142 | SITKO Adam | 328 | SBD Energetyk Rybnik | RYBNIK | M40-49 | 00:00:10 | 00:12:12 | 00:20:58 | 00:31:40 | 00:40:46 | |
143 | STUCHLIK Marek | 376 | AktywnaPszczyna.pl | JARZĄBKOWICE | M30-39 | 00:00:10 | 00:12:55 | 00:22:02 | 00:32:23 | 00:41:11 | |
144 | SOJKA Piotr | 380 | Aktywna Pszczyna Runners Team | BĄKÓW | M30-39 | 00:00:10 | 00:12:52 | 00:21:57 | 00:32:14 | 00:41:03 | |
145 | BIELA Rafał | 595 | ŻORY | M30-39 | 00:00:10 | 00:12:50 | 00:21:54 | 00:32:15 | 00:41:21 | ||
146 | SUCHANEK Robert | 808 | Athletics Nysa | NYSA | M40-49 | 00:00:10 | 00:12:16 | 00:21:07 | 00:31:31 | 00:40:22 | |
147 | GMERNICKI Jacek | 859 | Athletics Nysa | NYSA | M30-39 | 00:00:10 | 00:12:46 | 00:21:58 | 00:32:48 | 00:42:23 | |
148 | SKWARLIŃSKI Mirosław | 874 | ŻORY | M50-59 | 00:00:10 | 00:12:43 | 00:21:49 | 00:32:23 | 00:41:37 | ||
149 | KITA Jakub | 878 | PSZCZYNA | M16-19 | 00:00:10 | 00:12:47 | 00:21:50 | 00:31:59 | 00:40:33 | ||
150 | BULENDA Grzegorz | 65 | Rafako Run Team | RACIBÓRZ | M50-59 | 00:00:10 | 00:11:40 | 00:19:57 | 00:29:44 | 00:38:14 | |
151 | ADAMCZEWSKI Waldemar | 37 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:11 | 00:12:13 | 00:20:55 | 00:30:55 | 00:39:34 | ||
152 | URBAŃCZYK Marcin | 51 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:11 | 00:11:58 | 00:20:21 | 00:29:59 | 00:38:21 | ||
153 | MAROSZEK Szymon | 153 | RYBNIK | M30-39 | 00:00:11 | 00:11:41 | 00:19:51 | 00:29:27 | 00:38:04 | ||
154 | LEŚNIAK Krzysztof | 296 | Radlinioki w Biegu | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40-49 | 00:00:11 | 00:12:26 | 00:21:07 | 00:31:08 | 00:39:39 | |
155 | BRAUNER Wojciech | 588 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M30-39 | 00:00:11 | 00:12:45 | 00:21:53 | 00:32:42 | 00:42:04 | ||
156 | DOBRENIUK Krzysztof | 590 | Aktywni Lyski | RYBNIK | M40-49 | 00:00:11 | 00:13:17 | 00:22:47 | 00:33:50 | 00:43:19 | |
157 | KAMIŃSKI Zbigniew | 763 | GRUBIORZE LOTAJOM | LESZCZYNY | M30-39 | 00:00:11 | 00:13:08 | 00:22:41 | 00:33:50 | 00:43:24 | |
158 | KOMARNICKI Tomasz | 792 | GRUBIORZE LOTAJOM | RYBNIK | M30-39 | 00:00:11 | 00:12:35 | 00:21:31 | 00:32:20 | 00:41:35 | |
159 | TOMCZYK Lesław | 854 | Olza Cieszyn | CIESZYN | M50-59 | 00:00:11 | 00:12:36 | 00:21:22 | 00:31:22 | 00:40:16 | |
160 | RIMPLER Łukasz | 819 | Łukasz Rimpler | ORZESZE | M30-39 | 00:00:11 | 00:12:09 | 00:20:41 | 00:30:33 | 00:38:55 | |
161 | TOCHOWICZ Bartosz | 268 | Olza Team | GOLESZÓW | M40-49 | 00:00:11 | 00:12:37 | 00:21:46 | 00:32:22 | 00:41:51 | |
162 | JEREMICZ Krzysztof | 57 | RAFAKO Run Team | RACIBÓRZ | M40-49 | 00:00:12 | 00:12:29 | 00:21:14 | 00:31:28 | 00:40:15 | |
163 | MAGOŃ Marcin | 175 | Amator | RYBNIK | M40-49 | 00:00:12 | 00:13:17 | 00:22:51 | 00:33:52 | 00:43:16 | |
164 | SZEWCZUK Zbigniew | 200 | Rafako Run Team | RACIBÓRZ | M50-59 | 00:00:12 | 00:13:53 | 00:24:03 | 00:35:43 | 00:45:48 | |
165 | OGRODNIK Damian | 280 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:12 | 00:12:48 | 00:21:54 | 00:32:36 | 00:41:50 | ||
166 | JAKUBCZYK Jacek | 441 | Contante | CHORZÓW | M30-39 | 00:00:12 | 00:13:06 | 00:22:27 | 00:33:48 | 00:43:19 | |
167 | MASNY Michał | 442 | RYDUŁTOWY | M20-29 | 00:00:12 | 00:11:47 | 00:20:11 | 00:29:58 | 00:38:18 | ||
168 | MAŁECKI Jacek | 462 | LIGOTA | M30-39 | 00:00:12 | 00:12:43 | 00:21:43 | 00:32:20 | 00:41:18 | ||
169 | PETER Marcin | 510 | KATOWICE | M40-49 | 00:00:12 | 00:12:58 | 00:22:29 | 00:33:48 | 00:43:40 | ||
170 | STREIT Mariusz | 664 | ŻORY | M40-49 | 00:00:12 | 00:13:25 | 00:23:27 | 00:35:07 | 00:45:12 | ||
171 | STEMPEL Grzegorz | 667 | 1989 | WODZISŁAW ŚL | M20-29 | 00:00:12 | 00:12:18 | 00:21:16 | 00:31:47 | 00:40:53 | |
172 | ZGRZENDEK Patryk | 726 | BOJANÓW | M20-29 | 00:00:12 | 00:12:50 | 00:22:00 | 00:32:26 | 00:41:32 | ||
173 | KRZYŻOWSKI Grzegorz | 764 | Grubiorze Lotajom | CZERWIONKA-LESZCZYNY | M30-39 | 00:00:12 | 00:12:47 | 00:22:02 | 00:33:11 | 00:42:43 | |
174 | ZWIERZYŃSKI Piotr | 849 | UNATCO | RYBNIK | M40-49 | 00:00:12 | 00:12:48 | 00:21:54 | 00:32:43 | 00:41:47 | |
175 | KACZMAREK Jacek | 901 | GRUBIORZE LOTAJOM | CZERWIONKA LESZCZYNY | M30-39 | 00:00:12 | 00:12:47 | 00:21:49 | 00:32:26 | 00:41:33 | |
176 | JANIEC Witold | 902 | UNATCO | ZWONOWICE | M40-49 | 00:00:12 | 00:14:50 | 00:25:35 | 00:38:16 | 00:49:22 | |
177 | MYNARSKI Sylwester | 897 | BIELSKO-BIAŁA | M40-49 | 00:00:12 | 00:12:32 | 00:21:15 | 00:31:10 | 00:39:47 | ||
178 | UCIEKLAK Waldemar | 221 | Pszczółkowski Team | CZĘSTOCHOWA | M50-59 | 00:00:13 | 00:12:46 | 00:21:35 | 00:31:52 | 00:40:49 | |
179 | PRÓSZYŃSKI Sławomir | 298 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:13 | 00:12:29 | 00:21:18 | 00:31:07 | 00:39:43 | ||
180 | LORANC Maciej | 357 | Nutrend Biega | BIELSKO-BIAŁA | M50-59 | 00:00:13 | 00:12:42 | 00:21:28 | 00:31:22 | 00:39:50 | |
181 | WOŁOSZYN Ryszard | 367 | WAPIENICKITEAM | BIELSKO - BIAŁA | M50-59 | 00:00:13 | 00:13:03 | 00:22:27 | 00:33:14 | 00:42:22 | |
182 | MROWIEC Bernard | 393 | Tempo Tworków | TWORKÓW | M50-59 | 00:00:13 | 00:12:40 | 00:21:37 | 00:31:59 | 00:40:47 | |
183 | POŁOMSKI Grzegorz | 417 | Połomscy Team | RYDUŁTOWY | M30-39 | 00:00:13 | 00:12:31 | 00:21:43 | 00:32:39 | 00:42:23 | |
184 | FIGOŁUSZKA Dawid | 436 | STUDZIENICE | M30-39 | 00:00:13 | 00:12:47 | 00:21:55 | 00:32:36 | 00:41:57 | ||
185 | BIAŁECKI Tomasz | 492 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:13 | 00:12:29 | 00:21:03 | 00:31:01 | |||
186 | GAŁKIEWICZ Michał | 565 | KATOWICE | M40-49 | 00:00:13 | 00:13:54 | 00:23:55 | 00:35:32 | 00:45:44 | ||
187 | DĘBSKI Mariusz | 608 | PSZCZYNA | M40-49 | 00:00:13 | 00:13:37 | 00:24:01 | 00:36:20 | 00:46:53 | ||
188 | SKECZEK Arkadiusz | 744 | Powoli do celu | GILOWICE | M40-49 | 00:00:13 | 00:13:51 | 00:23:58 | 00:35:48 | 00:45:54 | |
189 | KOWAL Łukasz | 770 | Fitness Express Rybnik | RYBNIK | M20-29 | 00:00:13 | 00:12:01 | 00:20:15 | 00:29:36 | 00:37:50 | |
190 | ZALEWSKI Andrzej | 807 | Athletics Nysa | NYSA | M40-49 | 00:00:13 | 00:13:42 | 00:23:26 | 00:34:54 | 00:45:08 | |
191 | WASILEWSKI Mateusz | 879 | Zofiowka | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:13 | 00:13:42 | 00:24:22 | 00:36:14 | 00:46:14 | |
192 | GWÓŹDŹ Andrzej | 882 | PoWoli do Celu | WOLA | M50-59 | 00:00:13 | 00:13:19 | 00:22:45 | 00:33:50 | 00:43:29 | |
193 | MARON Tomasz | 54 | KB MOSiR JASTRZĘBIE | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:14 | 00:12:57 | 00:22:10 | 00:33:04 | 00:42:17 | |
194 | GLAJCAR Tomasz | 134 | HARBUTOWICE | M40-49 | 00:00:14 | 00:12:26 | 00:21:12 | 00:31:08 | 00:39:38 | ||
195 | KOGUCIUK Karol | 157 | GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M16-19 | 00:00:14 | 00:11:02 | 00:18:56 | 00:36:10 | ||
196 | PRZYBYSZ Ryszard | 206 | ZORY | M50-59 | 00:00:14 | 00:12:25 | 00:21:08 | 00:31:11 | 00:40:01 | ||
197 | LIS Grzegorz | 299 | RACIBÓRZ | M40-49 | 00:00:14 | 00:12:59 | 00:22:29 | 00:33:25 | 00:42:50 | ||
198 | ORŁOWSKI Grzegorz | 372 | Ultra Beskid Sport | MAZAŃCOWICE | M30-39 | 00:00:14 | 00:12:29 | 00:21:01 | 00:30:48 | 00:39:27 | |
199 | DUDZIK Sebastian | 383 | MAZAŃCOWICE | M30-39 | 00:00:14 | 00:12:28 | 00:21:20 | 00:32:19 | 00:41:46 | ||
200 | KRASKA Wlodzimierz | 401 | Niezrzeszony | KRAKOW | M70+ | 00:00:14 | 00:12:50 | 00:21:59 | 00:32:58 | 00:42:38 | |
201 | LILLA Piotr | 580 | ML Design | JASTRZĘBIE - ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:14 | 00:12:20 | 00:21:08 | 00:31:28 | 00:40:38 | |
202 | MAZURKIEWICZ Jarosław | 687 | STRUMIEŃ | M50-59 | 00:00:14 | 00:13:08 | 00:22:41 | 00:33:56 | 00:43:25 | ||
203 | OGRODNIK Damian | 757 | PIEKARY ŚLĄSKIE | M30-39 | 00:00:14 | 00:12:58 | 00:22:25 | 00:33:37 | 00:43:25 | ||
204 | BARAN Ryszard | 767 | RAFAKO S.A. | RACIBÓRZ | M50-59 | 00:00:14 | 00:13:41 | 00:23:37 | 00:35:08 | 00:45:12 | |
205 | BEZUCH Paweł | 881 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M20-29 | 00:00:14 | 00:12:28 | 00:21:19 | 00:31:14 | 00:39:42 | ||
206 | WYREMBELSKI Adam | 169 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:15 | 00:12:48 | 00:21:53 | 00:32:18 | 00:41:17 | ||
207 | MOTOWIDŁO Tomasz | 210 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:15 | 00:13:04 | 00:22:42 | 00:33:55 | 00:43:36 | ||
208 | DOBROWOLSKI Sławek | 219 | Naprzód Młociny | WARSZAWA | M50-59 | 00:00:15 | 00:12:47 | 00:21:44 | 00:32:10 | 00:41:05 | |
209 | JANETA Dawid | 359 | SKRZYSZÓW | M30-39 | 00:00:15 | 00:13:06 | 00:22:36 | 00:33:59 | 00:43:54 | ||
210 | RECLIK Łukasz | 439 | Nessi Team | PSZCZYNA | M30-39 | 00:00:15 | 00:12:52 | 00:22:12 | 00:33:14 | 00:42:50 | |
211 | ŻUR Marek | 449 | KAC RUNNERS | ŁĄKA | M40-49 | 00:00:15 | 00:12:36 | 00:21:26 | 00:31:43 | 00:40:28 | |
212 | MUSZEWSKI Bartłomiej | 490 | Forma Wodzisław Śląski | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40-49 | 00:00:15 | 00:12:49 | 00:22:08 | 00:33:10 | 00:42:46 | |
213 | DUROK Wojciech | 534 | KAC RUNNERS | JANKOWICE | M40-49 | 00:00:15 | 00:12:51 | 00:21:52 | 00:32:22 | 00:41:33 | |
214 | BAC Michał | 555 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:15 | 00:12:55 | 00:21:51 | 00:32:06 | 00:40:51 | ||
215 | OBROŚLAK Jacek | 587 | Biegiem przez góry | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:15 | 00:12:47 | 00:21:51 | 00:32:27 | 00:41:52 | |
216 | KRZYSTAŁA Paweł | 612 | CZERWIONKA | M16-19 | 00:00:15 | 00:14:04 | 00:23:43 | 00:34:33 | 00:44:01 | ||
217 | SZCZERZEK Zbigniew | 636 | ZABRZE | M60-69 | 00:00:15 | 00:13:51 | 00:23:45 | 00:35:11 | 00:45:03 | ||
218 | BIGOS Grzegorz | 637 | GRAMMI | JAWORZNO | M30-39 | 00:00:15 | 00:14:38 | 00:25:50 | 00:39:04 | 00:51:22 | |
219 | BARAN Bartosz | 766 | WROCŁAW | M20-29 | 00:00:15 | 00:13:13 | 00:22:17 | 00:32:34 | 00:41:17 | ||
220 | POŁEDNIK Tomasz | 903 | FORMA Wodzisław Śląski | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40-49 | 00:00:15 | 00:12:53 | 00:22:08 | 00:32:30 | 00:41:26 | |
221 | TOMCZYK Maurycy | 29 | Eskadra Kraków | KRAKÓW | M20-29 | 00:00:16 | 00:12:50 | 00:21:52 | 00:32:15 | 00:41:00 | |
222 | KOPIEC Arkadiusz | 45 | SKRZYSZÓW | M40-49 | 00:00:16 | 00:14:08 | 00:23:53 | 00:35:07 | 00:44:45 | ||
223 | KIEPIELA Dawid | 119 | klub biegacza Fartlek | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:16 | 00:12:47 | 00:21:51 | 00:32:28 | 00:41:32 | |
224 | WYREMBELSKI Amadeusz | 168 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:16 | 00:13:23 | 00:23:40 | 00:35:56 | 00:46:18 | ||
225 | JANECKI Mateusz | 216 | Bziegacze | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:16 | 00:12:46 | 00:21:44 | 00:32:26 | 00:41:48 | |
226 | OSZCZĘDA Krzysztof | 225 | Zarazić Pasją | ŻORY | M40-49 | 00:00:16 | 00:12:51 | 00:21:55 | 00:32:27 | 00:41:33 | |
227 | PASTWA Grzegorz | 247 | UBS / Adamus | JASIENICA | M40-49 | 00:00:16 | 00:12:50 | 00:21:51 | 00:32:21 | 00:41:31 | |
228 | BYSTRYKOWSKI Marcin | 281 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:16 | 00:13:38 | 00:23:37 | 00:35:21 | 00:45:34 | ||
229 | PETRYNA Bartosz | 324 | Incognito Runners | RYBNIK | M30-39 | 00:00:16 | 00:13:48 | 00:24:15 | 00:36:34 | 00:47:33 | |
230 | JOCHLIK Szymon | 391 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:16 | 00:12:46 | 00:21:56 | 00:32:57 | 00:42:31 | ||
231 | ŁYSEK Paweł | 392 | Bziegacze | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:16 | 00:12:47 | 00:21:51 | 00:32:26 | 00:41:47 | |
232 | BULANDA Andrzej | 560 | BIERUŃ | M40-49 | 00:00:16 | 00:12:48 | 00:22:02 | 00:33:14 | 00:42:30 | ||
233 | MAREK Rafał | 564 | KAC RUNNERS | GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:16 | 00:12:48 | 00:21:53 | 00:32:39 | 00:42:09 | |
234 | GAWLAS Krzysztof | 615 | GawlasCAN | GÓRKI WIELKIE | M30-39 | 00:00:16 | 00:13:11 | 00:23:01 | 00:34:40 | 00:44:32 | |
235 | ODROZEK Alfred | 626 | JASTRZEBIE -ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:16 | 00:13:56 | 00:23:48 | 00:35:12 | 00:45:06 | ||
236 | JESIONEK Krzysztof | 730 | IMIELIN | M30-39 | 00:00:16 | 00:13:05 | 00:22:21 | 00:33:10 | 00:42:45 | ||
237 | KITA Sebastian | 877 | PSZCZYNA | M40-49 | 00:00:16 | 00:12:41 | 00:21:49 | 00:32:25 | 00:41:30 | ||
238 | WIELOPOLSKI Łukasz | 123 | BIELSKO-BIAŁA | M20-29 | 00:00:16 | 00:13:25 | 00:22:51 | 00:33:47 | 00:43:20 | ||
239 | TYLEC Michał | 92 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:17 | 00:12:52 | 00:22:11 | 00:32:57 | 00:42:18 | ||
240 | JACH Marek | 94 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:17 | 00:12:41 | 00:21:50 | 00:32:43 | 00:42:05 | ||
241 | KLINGER Alan | 226 | Wspólna Pasja Żory | ŻORY | M30-39 | 00:00:17 | 00:12:43 | 00:21:50 | 00:32:37 | 00:42:14 | |
242 | PISAREK Radek | 234 | Wkurw_team | PAWŁOWICE | M20-29 | 00:00:17 | 00:13:16 | 00:23:01 | 00:34:45 | 00:44:57 | |
243 | WODYŃSKI Wojciech | 341 | Kuźnia Triathlonu | KATOWICE | M40-49 | 00:00:17 | 00:14:00 | 00:24:42 | 00:37:02 | 00:47:57 | |
244 | CHRAPKIEWICZ Marek | 528 | Lotomy ze szwagrem | PSZCZYNA | M30-39 | 00:00:17 | 00:13:38 | 00:23:40 | 00:35:24 | 00:45:13 | |
245 | ROEHRICH Krzysztof | 553 | Lotomy ze Szwagrem | ŁĄKA | M30-39 | 00:00:17 | 00:13:35 | 00:23:02 | 00:33:55 | 00:42:59 | |
246 | KANCLERZ Tomasz | 708 | RACIBÓRZ | M30-39 | 00:00:17 | 00:12:46 | 00:21:50 | 00:32:18 | 00:41:30 | ||
247 | SZYMCZYCHA Darek | 772 | RACIBÓRZ | M40-49 | 00:00:17 | 00:12:45 | 00:21:52 | 00:32:54 | 00:42:35 | ||
248 | JACHYMEK Marcin | 719 | ŻORY | M30-39 | 00:00:17 | 00:13:17 | 00:23:13 | 00:35:29 | 00:45:49 | ||
249 | ŁATKA Łukasz | 370 | RYBNIK | M30-39 | 00:00:17 | 00:12:56 | 00:22:51 | 00:34:15 | 00:44:15 | ||
250 | ONAK Paweł | 93 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:18 | 00:12:52 | 00:22:15 | 00:33:21 | 00:43:26 | ||
251 | POCZĄTEK Damian | 132 | OCHABY MAŁE | M20-29 | 00:00:18 | 00:13:14 | 00:22:51 | 00:34:09 | 00:44:00 | ||
252 | KOWALSKI Robert | 236 | SBD ENERGETYK RYBNIK | RYBNIK | M50-59 | 00:00:18 | 00:13:22 | 00:22:45 | 00:33:30 | 00:42:55 | |
253 | TWARDZIK Kamil | 238 | KS M.E.T.A | ŁAZISKA | M20-29 | 00:00:18 | 00:13:12 | 00:22:23 | 00:33:14 | 00:42:26 | |
254 | HARATYK Grzegorz | 294 | Klub Biegacza Fartlek | JASTRZEBIE-ZDROJ | M30-39 | 00:00:18 | 00:13:33 | 00:23:45 | 00:35:49 | 00:46:16 | |
255 | PODKOWIK Marcin | 329 | ŻORY | M30-39 | 00:00:18 | 00:12:47 | 00:21:57 | ||||
256 | MACH Łukasz | 369 | Biegacz | WISŁA | M40-49 | 00:00:18 | 00:12:44 | 00:21:53 | 00:33:04 | 00:42:42 | |
257 | ŚPIEWAK Marek | 674 | BUCZKOWICE | M30-39 | 00:00:18 | 00:13:25 | 00:22:55 | 00:34:13 | 00:43:47 | ||
258 | MAJCHRZAK Dawid | 745 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:18 | 00:13:38 | 00:24:08 | 00:37:24 | 00:48:43 | ||
259 | FURMANIUK Artur | 773 | CIESZYN | M30-39 | 00:00:18 | 00:13:50 | 00:24:15 | 00:36:42 | 00:47:42 | ||
260 | PLEWNIA Dawid | 776 | BĄKÓW | M20-29 | 00:00:18 | 00:12:58 | 00:22:05 | 00:32:50 | 00:42:13 | ||
261 | LELENIEWSKI Jacek | 820 | RYBNIK | M30-39 | 00:00:18 | 00:13:35 | 00:23:25 | 00:34:34 | 00:44:19 | ||
262 | GANDZEL Szymon | 905 | MAZAŃCOWICE | M30-39 | 00:00:18 | 00:14:27 | 00:24:56 | 00:37:03 | 00:47:04 | ||
263 | CHYBIORZ Marek | 582 | CIESZYN | M30-39 | 00:00:18 | 00:12:47 | 00:21:43 | 00:31:48 | 00:40:23 | ||
264 | RAJWA Stanisław | 313 | Bziegacze | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:18 | 00:14:06 | 00:24:01 | 00:35:13 | 00:44:54 | |
265 | URBASIK Mariusz | 205 | RYDUŁTOWY | RYDUŁTOWY | M50-59 | 00:00:19 | 00:13:32 | 00:23:00 | 00:33:50 | 00:43:03 | |
266 | STĘPIEŃ Grzegorz | 317 | OPOLE | M40-49 | 00:00:19 | 00:13:39 | 00:23:11 | 00:34:16 | 00:43:39 | ||
267 | ROGALA Maciej | 396 | Yno Ultra | PSZÓW | M40-49 | 00:00:19 | 00:12:42 | 00:21:29 | 00:31:45 | 00:40:30 | |
268 | STYCZYŃSKI Paweł | 654 | CENTRUM FIZJOTERAPII MEDIUS ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | M30-39 | 00:00:19 | 00:13:00 | 00:22:10 | 00:32:43 | 00:41:44 | |
269 | STAWICKI Grzegorz | 669 | Runtaem Pawłowice | PAWŁOWICE | M40-49 | 00:00:19 | 00:13:45 | 00:23:35 | 00:34:43 | 00:44:33 | |
270 | KOZŁOWSKI Zbigniew | 747 | Ofiary Kamieńca | KAMIENIEC | M40-49 | 00:00:19 | 00:13:36 | 00:23:12 | 00:34:25 | 00:44:11 | |
271 | LORANC Paweł | 793 | WILDBUCHAYS | KOZY | M30-39 | 00:00:19 | 00:12:38 | 00:21:24 | 00:31:33 | 00:40:22 | |
272 | MARCZYNSKI Sebastian | 817 | JASTRZEBIE | M30-39 | 00:00:19 | 00:14:06 | 00:24:18 | 00:35:48 | 00:45:39 | ||
273 | KACZOR Łukasz | 826 | WILD BUCHAYS | BUCZKOWICE | M30-39 | 00:00:19 | 00:12:43 | 00:21:53 | 00:32:31 | 00:41:46 | |
274 | BYRSKI Henryk | 827 | Wildbuchays | ŁODYGOWICE | M40-49 | 00:00:19 | 00:12:38 | 00:21:24 | 00:31:32 | 00:40:23 | |
275 | KOWALSKI Janusz | 22 | Olza Cieszyn | POGWIZDÓW | M40-49 | 00:00:20 | 00:13:22 | 00:22:46 | 00:33:43 | 00:43:17 | |
276 | BURYBA Jacek | 136 | Klub Biegacza Fartlek | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:20 | 00:14:22 | 00:24:13 | 00:35:36 | 00:45:23 | |
277 | JANISZEWSKI Dominik | 282 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:20 | 00:13:01 | 00:22:15 | 00:32:54 | 00:41:55 | ||
278 | ŚMIETANA Grzegorz | 364 | easyrun racibórz | RACIBÓRZ | M40-49 | 00:00:20 | 00:14:12 | 00:23:47 | 00:34:44 | 00:44:12 | |
279 | SUBIK Tomasz | 444 | GLIWICE | M30-39 | 00:00:20 | 00:13:09 | 00:22:28 | 00:33:38 | 00:43:08 | ||
280 | WALA Andrzej | 512 | 1977 | BIELSKO-BIAŁA | M40-49 | 00:00:20 | 00:14:19 | 00:24:22 | 00:36:07 | 00:46:11 | |
281 | MAKOŚ Tomek | 516 | JAWORZE | M40-49 | 00:00:20 | 00:14:11 | 00:24:09 | 00:35:20 | 00:45:15 | ||
282 | DUDEK Danial | 541 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:20 | 00:13:13 | 00:22:27 | 00:33:13 | 00:42:32 | ||
283 | SZUBARSKI Krzysztof | 566 | Olza Cieszyn parkrun | POGWIZDÓW | M40-49 | 00:00:20 | 00:14:25 | 00:24:17 | 00:35:46 | 00:45:29 | |
284 | GIERULA Artur | 592 | bs.cieszyn.pl | DZIĘGIELÓW | M30-39 | 00:00:20 | 00:13:52 | 00:23:47 | 00:35:11 | 00:45:09 | |
285 | KWAŚNY Marcin | 665 | WILD BUCHAYS | BUCZKOWICE | M40-49 | 00:00:20 | 00:12:49 | 00:21:55 | 00:32:19 | 00:41:27 | |
286 | BRANDYS Adam | 857 | PAWŁOWICE | M30-39 | 00:00:20 | 00:13:42 | 00:23:11 | 00:34:19 | 00:43:56 | ||
287 | KONCKI Andrzej | 34 | RYBNIK | M40-49 | 00:00:21 | 00:14:18 | 00:24:08 | 00:35:26 | 00:45:24 | ||
288 | MARON Tadeusz | 56 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:21 | 00:14:32 | 00:24:30 | 00:35:59 | 00:45:46 | ||
289 | BUĆKO Marcin | 275 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:21 | 00:14:12 | 00:23:59 | 00:35:18 | 00:44:49 | ||
290 | WIDENKA Robert | 291 | Dystans Lubomia | LUBOMIA | M30-39 | 00:00:21 | 00:14:16 | 00:24:29 | 00:36:42 | 00:47:10 | |
291 | RASZKA Janusz | 419 | Olza Cieszyn | CIESZYN | M50-59 | 00:00:21 | 00:14:37 | 00:24:50 | 00:37:11 | 00:48:05 | |
292 | MENCEWICZ Paweł | 430 | UKS Piątka Plus Rydułtowy / Forma Wodzisław Śląski | GOŁKOWICE | M40-49 | 00:00:21 | 00:16:35 | 00:28:34 | 00:42:34 | 00:55:26 | |
293 | KUSIDŁO Marcin | 463 | RYBNIK | M30-39 | 00:00:21 | 00:14:26 | 00:24:23 | 00:35:56 | 00:45:57 | ||
294 | GARUS Krzysiek | 568 | KSRG ZOFIÓWKA | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:21 | 00:14:40 | 00:24:52 | 00:36:19 | 00:46:21 | |
295 | SUTKOWSKI Marcin | 690 | ŚWIERKLANY | M30-39 | 00:00:21 | 00:14:44 | 00:25:54 | 00:39:08 | 00:50:46 | ||
296 | ŁUSZCZYK Sergiusz | 700 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M20-29 | 00:00:21 | 00:13:25 | 00:22:32 | 00:33:04 | 00:42:12 | ||
297 | KURTO Grzegorz | 705 | Kurto TEAM | BIELSKO-BIAŁA | M40-49 | 00:00:21 | 00:14:23 | 00:24:19 | 00:35:32 | 00:44:51 | |
298 | KURTO Paweł | 830 | MIEDZYRZECZE GÓRNE | M30-39 | 00:00:21 | 00:14:24 | 00:24:18 | 00:35:26 | 00:44:30 | ||
299 | KAŹMIERCZAK Szymon | 834 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M20-29 | 00:00:21 | 00:13:51 | 00:23:42 | 00:34:45 | 00:44:27 | ||
300 | OWCZAREK Paweł | 332 | BIELSKO-BIAŁA | M40-49 | 00:00:21 | 00:13:45 | 00:23:11 | 00:34:11 | 00:43:35 | ||
301 | TARGOSZ Piotr | 48 | Olza Cieszyn | CIESZYN | M40-49 | 00:00:22 | 00:14:39 | 00:24:51 | 00:36:55 | 00:48:14 | |
302 | WALA Marek | 188 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:22 | 00:14:31 | 00:24:23 | 00:35:52 | 00:45:37 | ||
303 | POJDA Grzegorz | 233 | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | RYBNIK | M40-49 | 00:00:22 | 00:13:34 | 00:22:57 | 00:33:48 | 00:43:25 | |
304 | KAMYCZEK Adam | 300 | BĄKÓW | M30-39 | 00:00:22 | 00:14:10 | 00:24:25 | 00:36:26 | 00:46:42 | ||
305 | CZYRNEK Dariusz | 379 | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | RYBNIK | M40-49 | 00:00:22 | 00:14:29 | 00:24:27 | 00:36:02 | 00:45:49 | |
306 | MŁYNARCZYK Jerzy | 403 | PKM Śnieżne Kotły | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:22 | 00:15:53 | 00:27:07 | 00:40:34 | 00:52:31 | |
307 | DANIELUK Kazimierz | 404 | PKM Śnieżne Kotły | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M60-69 | 00:00:22 | 00:14:19 | 00:24:24 | 00:36:24 | 00:46:54 | |
308 | CIEŚLA Adam | 660 | Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego | RYBNIK | M40-49 | 00:00:22 | 00:14:19 | 00:24:40 | 00:37:37 | 00:48:44 | |
309 | BIŁKO Sławek | 666 | LESZNA GÓRNA | M40-49 | 00:00:22 | 00:14:15 | 00:24:06 | 00:35:24 | 00:45:13 | ||
310 | MACHEJ Stanisław | 703 | niezrzeszony | CIESZYN | M60-69 | 00:00:22 | 00:14:36 | 00:24:47 | 00:36:22 | 00:46:12 | |
311 | KACHEL Arek | 751 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:22 | 00:14:40 | 00:24:41 | 00:36:27 | 00:46:54 | ||
312 | GLEBOCKI Grzegorz | 906 | GRZEGORZ GLEBOCKI | BIELSKO-BIALA | M40-49 | 00:00:22 | 00:14:42 | 00:24:48 | 00:36:18 | 00:46:14 | |
313 | SZYMICZEK Radosław | 267 | RAFAKO RUN TEAM | ROGÓW | M30-39 | 00:00:22 | 00:14:16 | 00:24:20 | 00:35:56 | 00:46:09 | |
314 | WISEŁKA Andrzej | 46 | RYBNIK | M30-39 | 00:00:23 | 00:14:26 | 00:24:20 | 00:35:48 | 00:45:20 | ||
315 | PIECHOCKI Piotr | 74 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:23 | 00:14:39 | 00:24:32 | 00:36:02 | 00:45:46 | ||
316 | ZMUDA Dariusz | 227 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:23 | 00:15:06 | 00:25:30 | 00:37:34 | 00:47:52 | ||
317 | PALUCHIEWICZ Szymon | 243 | PAWŁOWICE | M40-49 | 00:00:23 | 00:14:49 | 00:25:44 | 00:38:24 | 00:49:15 | ||
318 | ŻBEL Michał | 354 | HRmax Żory | ZEBRZYDOWICE | M40-49 | 00:00:23 | 00:14:46 | 00:24:52 | 00:36:24 | 00:46:23 | |
319 | BUGDOL Zbigniew | 459 | RYBNIK | M20-29 | 00:00:23 | 00:12:42 | 00:21:45 | 00:31:58 | 00:40:50 | ||
320 | KULAWIAK Bogdan | 480 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:23 | 00:13:50 | 00:23:17 | 00:34:37 | 00:44:35 | ||
321 | MROCZKOWSKI Tomasz | 536 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:23 | 00:13:57 | 00:23:41 | 00:34:57 | 00:44:40 | ||
322 | WISEŁKA Zbigniew | 550 | OLZA Cieszyn | DĘBOWIEC | M40-49 | 00:00:23 | 00:14:40 | 00:24:59 | 00:37:38 | 00:48:36 | |
323 | GIL Krzysztof | 799 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:23 | 00:16:00 | 00:27:50 | 00:42:35 | 00:55:54 | ||
324 | RADOMSKI Mariusz | 870 | bZiok | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:23 | 00:13:04 | 00:22:04 | 00:32:36 | 00:41:35 | |
325 | STUDNIK Jarosław | 884 | RUDA ŚLĄSKA | M40-49 | 00:00:23 | 00:13:43 | 00:23:35 | 00:34:57 | 00:44:42 | ||
326 | JUNKA Piotr | 888 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:23 | 00:14:36 | 00:24:47 | 00:36:13 | 00:45:48 | ||
327 | NANTKA Witek | 838 | Inżynieria Biegania | RYBNIK | M30-39 | 00:00:23 | 00:13:47 | 00:23:12 | 00:34:11 | 00:43:35 | |
328 | BARAN Dawid | 486 | OCR Team Do Porzygu | ĆWIKLICE | M30-39 | 00:00:23 | 00:14:37 | 00:25:22 | 00:38:24 | 00:49:36 | |
329 | LECHOWICZ Tadeusz | 31 | Szare Morsy | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:24 | 00:14:41 | 00:24:59 | 00:37:00 | 00:47:19 | |
330 | WIERCIOCH Tomasz | 131 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | M30-39 | 00:00:24 | 00:14:35 | 00:24:41 | 00:36:17 | 00:46:09 | ||
331 | TORBIŃSKI Wiesław | 159 | Szare Morsy | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M60-69 | 00:00:24 | 00:14:38 | 00:24:49 | 00:36:27 | 00:46:44 | |
332 | WOŹNIAK Przemysław | 304 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:24 | 00:14:08 | 00:23:47 | 00:34:38 | 00:43:52 | ||
333 | KUBULUS Tomasz | 570 | OCR Team Do Porzygu | ĆWIKLICE | M30-39 | 00:00:24 | 00:14:37 | 00:25:24 | 00:38:46 | 00:50:16 | |
334 | SOBIERAJSKI Przemek | 573 | RACIBÓRZ | M40-49 | 00:00:24 | 00:14:39 | 00:24:50 | 00:37:21 | 00:48:24 | ||
335 | GANCARZ Mariusz | 613 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:24 | 00:13:47 | 00:23:12 | 00:33:53 | 00:42:32 | ||
336 | GÓRECKI Adam | 614 | RACIBÓRZ | M20-29 | 00:00:24 | 00:14:37 | 00:24:27 | 00:35:23 | 00:44:33 | ||
337 | KOWALSKI Artur | 724 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:24 | 00:13:26 | 00:23:15 | 00:35:06 | 00:45:23 | ||
338 | BOTOREK Michał | 742 | CIESZYN | M30-39 | 00:00:24 | 00:14:39 | 00:24:51 | 00:36:24 | 00:46:16 | ||
339 | SOWA Paweł | 812 | JASIENICA | M40-49 | 00:00:24 | 00:14:09 | 00:24:04 | 00:35:45 | 00:45:47 | ||
340 | ROMANIUK-DEMONCHAUX Adam | 852 | Drużyna Kopernika | RYBNIK | M40-49 | 00:00:24 | 00:14:32 | 00:24:39 | 00:36:24 | 00:46:13 | |
341 | KUBICA Mieczysław | 892 | GOLESZÓW | M40-49 | 00:00:24 | 00:14:15 | 00:24:04 | 00:35:24 | 00:45:26 | ||
342 | BURNAGIEL Tomasz | 27 | CZERWIONKA-LESZCZYNY | M50-59 | 00:00:25 | 00:15:16 | 00:25:59 | 00:38:11 | 00:48:36 | ||
343 | ANUSZKIEWICZ Igor | 53 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:25 | 00:14:47 | 00:25:25 | 00:38:14 | 00:49:23 | ||
344 | ŁATKA Marek | 387 | RUDZICZKS | M40-49 | 00:00:25 | 00:15:10 | 00:26:04 | 00:38:41 | 00:49:55 | ||
345 | CYGANIK Piotr | 465 | Fc Cwaniaki | CHORZÓW | M30-39 | 00:00:25 | 00:14:37 | 00:24:51 | 00:36:38 | 00:46:52 | |
346 | BANDER Jerzy | 498 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40-49 | 00:00:25 | 00:16:24 | 00:27:52 | 00:41:18 | 00:52:25 | ||
347 | FERENC Paweł | 527 | ZABRZE | M30-39 | 00:00:25 | 00:13:40 | 00:22:59 | 00:34:00 | 00:43:39 | ||
348 | LOT Michał | 533 | RUDA ŚLĄSKA | M20-29 | 00:00:25 | 00:14:38 | 00:24:50 | 00:36:22 | 00:45:41 | ||
349 | STRZĄDAŁA Marek | 551 | STRUMIEŃ | M20-29 | 00:00:25 | 00:15:02 | 00:26:18 | 00:39:55 | 00:51:24 | ||
350 | ŚLEDZIŃSKI Maciej | 585 | Śledzie | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:25 | 00:14:36 | 00:24:48 | 00:36:15 | 00:46:03 | |
351 | SMYCZEK Bartosz | 622 | RYBNIK | M30-39 | 00:00:25 | 00:14:14 | 00:23:40 | 00:34:22 | 00:43:35 | ||
352 | PRZYBYŁA Tomasz | 673 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40-49 | 00:00:25 | 00:14:27 | 00:24:23 | 00:35:42 | 00:45:26 | ||
353 | JUSZCZAK Grzegorz | 715 | TYCHY | M30-39 | 00:00:25 | 00:14:37 | 00:24:37 | 00:36:23 | 00:46:32 | ||
354 | PŁONKA Krzysztof | 740 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:25 | 00:15:48 | 00:27:19 | 00:41:02 | 00:53:10 | ||
355 | ZIMNY Ireneusz | 36 | RYBNIK | M40-49 | 00:00:26 | 00:18:13 | 00:31:26 | 00:47:13 | 01:00:30 | ||
356 | JĘDRZEJAK Piotr | 146 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:26 | 00:13:06 | 00:22:05 | 00:32:08 | 00:40:54 | ||
357 | FLASZ Dawid | 191 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:26 | 00:15:09 | 00:26:31 | 00:39:28 | 00:50:10 | ||
358 | BORUCKI Dariusz | 517 | KOŃCZYCE MAŁE | M30-39 | 00:00:26 | 00:15:20 | 00:25:51 | 00:38:33 | 00:49:16 | ||
359 | GRZESZCZUK Tomasz | 529 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:26 | 00:16:07 | 00:28:01 | 00:41:51 | 00:53:40 | ||
360 | FILUSZ Dawid | 548 | RYBNIK | M20-29 | 00:00:26 | 00:14:35 | 00:24:39 | 00:36:14 | 00:46:12 | ||
361 | SUCHY Zbigniew | 691 | ŻORY | M40-49 | 00:00:26 | 00:12:45 | 00:21:46 | 00:32:20 | 00:41:35 | ||
362 | GAWLAS Jan | 725 | JASTRZĘBIE | M50-59 | 00:00:26 | 00:14:15 | 00:24:02 | 00:35:23 | 00:45:11 | ||
363 | RECLIK Jacek | 728 | Decathlon Rybnik | RYBNIK | M40-49 | 00:00:26 | 00:16:26 | 00:27:36 | 00:40:11 | 00:49:59 | |
364 | POPCZYK Piotr | 732 | ŻERNICA | M40-49 | 00:00:26 | 00:16:00 | 00:27:17 | 00:40:20 | 00:51:20 | ||
365 | KOTERZYNA Janusz | 641 | amator | ŻORY | M60-69 | 00:00:26 | 00:16:20 | 00:27:58 | 00:41:53 | 00:53:45 | |
366 | KOPTA Jerzy | 80 | Cwałujące Dziadki | KRAKÓW | M70+ | 00:00:27 | 00:15:27 | 00:26:08 | 00:38:51 | 00:49:47 | |
367 | JASIŃSKI Maksymilian | 82 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:27 | 00:14:38 | 00:24:53 | 00:36:35 | 00:46:46 | ||
368 | CHMIEL Jacek | 499 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M60-69 | 00:00:27 | 00:16:15 | 00:27:32 | 00:40:37 | 00:52:05 | ||
369 | MAZUR Arkadiusz | 569 | MIĘDZYRZECZE DOLNE | M30-39 | 00:00:27 | 00:15:53 | 00:26:35 | 00:38:43 | 00:49:12 | ||
370 | MACHEJ Remigiusz | 579 | ML DESIGN | JASTRZĘBIE - ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:27 | 00:13:55 | 00:23:42 | 00:34:48 | 00:44:26 | |
371 | HUCHRO Tomasz | 653 | Szybcy i wściekli | MYSŁOWICE | M20-29 | 00:00:27 | 00:16:08 | 00:27:22 | 00:40:09 | 00:51:05 | |
372 | GAUDYN Andrzej | 682 | Szybcy i Wściekli | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M30-39 | 00:00:27 | 00:14:48 | 00:24:42 | 00:35:54 | 00:45:04 | |
373 | MARCINIAK Artur | 710 | BRENNA | M50-59 | 00:00:27 | 00:15:29 | 00:26:25 | 00:38:55 | 00:49:43 | ||
374 | JANKO Kamil | 743 | MIĘDZYRZECZE | M30-39 | 00:00:27 | 00:15:43 | 00:26:20 | 00:38:42 | 00:49:13 | ||
375 | ULMAN Mariusz | 810 | Athletics Nysa | NYSA | M40-49 | 00:00:27 | 00:14:37 | 00:24:52 | 00:36:49 | 00:47:09 | |
376 | FROSZTĘGA Daniel | 837 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:27 | 00:16:12 | 00:27:29 | 00:40:37 | 00:52:07 | ||
377 | SOJ Przemysław | 230 | KATOWICE | M40-49 | 00:00:28 | 00:14:45 | 00:25:05 | 00:36:49 | 00:47:05 | ||
378 | UKLEJA Sebastian | 258 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:28 | 00:15:46 | 00:27:25 | 00:41:18 | 00:53:10 | ||
379 | HERZYK Adam | 656 | BIELSKO-BIAŁA | M40-49 | 00:00:28 | 00:14:12 | 00:24:24 | 00:36:14 | 00:46:31 | ||
380 | HELD Radek | 698 | PRUDNIK | M30-39 | 00:00:28 | 00:14:07 | 00:23:38 | 00:34:37 | 00:44:21 | ||
381 | SKURSKI Jakub | 840 | PAWŁOWICE | M30-39 | 00:00:28 | 00:15:55 | 00:27:03 | 00:40:26 | 00:51:50 | ||
382 | JASIŃSKI Kristof | 865 | Wild Runers | BOJSZOWY | M20-29 | 00:00:28 | 00:15:23 | 00:26:08 | 00:38:22 | 00:49:14 | |
383 | BAJOR Rafał | 872 | Rebellion Of Free Runners | ŻORY | M40-49 | 00:00:28 | 00:15:29 | 00:26:50 | 00:40:16 | 00:51:40 | |
384 | KOMRAUS Sławomir | 602 | WILD RUNNERS CLUB | PSZCZYNA | M30-39 | 00:00:28 | 00:15:30 | 00:26:38 | 00:40:04 | 00:51:48 | |
385 | NOWAK Patryk | 162 | Klub Biegacza Fartlek | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:28 | 00:14:47 | 00:25:11 | 00:37:32 | 00:48:33 | |
386 | PROĆ Andrzej | 61 | Rebellion of Free Runners | BALIN | M50-59 | 00:00:29 | 00:18:28 | 00:32:59 | 00:49:49 | 01:04:28 | |
387 | MUSIAŁ Łukasz | 270 | GB Galopujące Ślimaki | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:29 | 00:16:23 | 00:27:31 | 00:41:33 | 00:53:25 | |
388 | ŚWIECA Marcin | 402 | Fundacja Pomocy Goldenom Aurea | GÓRKI WIELKIE | M40-49 | 00:00:29 | 00:15:23 | 00:26:21 | 00:39:08 | 00:50:20 | |
389 | PIOTROWSKI Mieczyslaw | 583 | DĄBROWA GÓRNICZA | M70+ | 00:00:29 | 00:18:14 | 00:31:32 | 00:47:19 | 01:01:06 | ||
390 | NADROWSKI Tadeusz | 739 | tytuł | ZORY | M60-69 | 00:00:29 | 00:16:34 | 00:28:13 | 00:41:52 | 00:53:38 | |
391 | OLSZYNA Mirosław | 156 | RACIBÓRZ | M40-49 | 00:00:30 | 00:15:15 | 00:25:42 | 00:37:32 | 00:46:58 | ||
392 | GÓRNY Mieczysław | 363 | ŻORY | M30-39 | 00:00:30 | 00:19:04 | 00:33:09 | 00:48:35 | 01:02:26 | ||
393 | KUCZERA Marek | 413 | INŻYNIERIA BIEGANIA | CZERNICA | M40-49 | 00:00:30 | 00:18:03 | 00:30:57 | 00:46:28 | 00:59:53 | |
394 | PAJĄK Marcin | 431 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:30 | 00:14:57 | 00:25:24 | 00:38:35 | 00:49:11 | ||
395 | KOTARSKI Marek | 450 | Tkkf Relax Wodzisław Ślaski | WODZISŁAW ŚLASKI | M50-59 | 00:00:30 | 00:14:37 | 00:24:43 | 00:36:12 | 00:46:09 | |
396 | BARANKIEWICZ Irek | 513 | XT 500 | PISARZOWICE | M40-49 | 00:00:30 | 00:15:37 | 00:26:17 | 00:38:45 | 00:49:18 | |
397 | JAWORSKI Mateusz | 514 | BIELSKO-BIAŁA | M30-39 | 00:00:30 | 00:14:33 | 00:25:02 | 00:37:34 | 00:48:42 | ||
398 | CHROBOK Gerard | 535 | CIESZYN | M50-59 | 00:00:30 | 00:15:22 | 00:26:24 | 00:39:26 | 00:50:41 | ||
399 | CZYŻ Wojciech | 624 | GÓRKI MAŁE | M40-49 | 00:00:30 | 00:15:13 | 00:26:03 | 00:38:51 | 00:50:00 | ||
400 | GRABKA Stanislaw | 737 | niezrzeszony | KRAKOW | M70+ | 00:00:30 | 00:16:14 | 00:27:30 | 00:40:52 | 00:52:03 | |
401 | WOLNY Łukasz | 821 | ŻORY | M30-39 | 00:00:30 | 00:19:04 | 00:33:10 | 00:48:35 | 01:02:26 | ||
402 | DOMAGALIK Robert | 254 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:31 | 00:15:04 | 00:25:17 | 00:37:02 | 00:47:05 | ||
403 | LUBSZCZYK Krystian | 454 | Yno Ultra | ŚWIERKLANY | M20-29 | 00:00:31 | 00:13:13 | 00:22:50 | 00:34:16 | 00:44:22 | |
404 | LANDZIŃSKI Jacek | 471 | ŻORY | M30-39 | 00:00:31 | 00:15:55 | 00:26:38 | 00:39:00 | 00:49:30 | ||
405 | KACZMARCZYK Mariusz | 515 | Olza Cieszyn | PAWŁOWICE | M30-39 | 00:00:31 | 00:15:46 | 00:26:44 | 00:40:25 | 00:51:26 | |
406 | MARCHEWKA Bartek | 603 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:31 | 00:15:09 | 00:25:57 | 00:38:26 | 00:49:00 | ||
407 | KUBIENIEC Grzegorz | 618 | JASTRZÉBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:31 | 00:15:25 | 00:26:24 | 00:39:10 | 00:50:23 | ||
408 | POLOK Robert | 661 | BIELSKO-BIAŁA | M20-29 | 00:00:31 | 00:16:48 | 00:29:05 | 00:44:07 | 00:57:32 | ||
409 | WĘGLEWSKI Zbigniew | 672 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:31 | 00:15:55 | 00:27:09 | 00:40:09 | 00:51:39 | ||
410 | BUJNA Tomasz | 23 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:32 | 00:16:23 | 00:28:22 | 00:42:21 | 00:54:10 | ||
411 | WACNIK Dariusz | 67 | JASTRZĘBIE -ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:32 | 00:16:03 | 00:26:45 | 00:39:13 | 00:49:43 | ||
412 | DEJEWSKI Jakub | 303 | 1984 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:32 | 00:16:10 | 00:27:25 | 00:40:13 | 00:51:38 | |
413 | HEJNA Artur | 467 | Radlinioki w biegu | RADLIN | M40-49 | 00:00:32 | 00:14:55 | 00:25:20 | 00:37:00 | 00:46:57 | |
414 | BYWALEC Stanislaw | 704 | diet-fight | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40-49 | 00:00:32 | 00:15:16 | 00:25:59 | 00:38:48 | 00:50:11 | |
415 | SZCZERBA Michał | 855 | BIELSKO-BIAŁO | M40-49 | 00:00:32 | 00:15:39 | 00:27:09 | 00:42:25 | 00:55:13 | ||
416 | DURAJ Dariusz | 86 | WKURW_TEAM | BYSTRA | M30-39 | 00:00:33 | 00:16:06 | 00:27:06 | 00:39:30 | 00:50:03 | |
417 | ZIĘTARA Paweł | 203 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:33 | 00:14:06 | 00:23:38 | 00:34:29 | 00:43:52 | ||
418 | TURNIAK Dariusz | 260 | ŚWIERKLANY | M40-49 | 00:00:33 | 00:14:15 | 00:24:23 | 00:36:25 | 00:46:51 | ||
419 | SOKOŁOWSKI Piotr | 395 | Brak | MESZNA | M50-59 | 00:00:33 | 00:15:10 | 00:25:32 | 00:37:55 | 00:48:20 | |
420 | ŻAGIEL Wiktor | 457 | RACIBÓRZ | M20-29 | 00:00:33 | 00:16:12 | 00:27:29 | 00:42:00 | 00:55:21 | ||
421 | JARZYNA Andrzej | 477 | JSTRZĘBIE - ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:33 | 00:14:27 | 00:24:31 | 00:36:09 | 00:46:20 | ||
422 | LISIOWSKI Jakub | 524 | MARKLOWICE GÓRNE | M16-19 | 00:00:33 | 00:16:06 | 00:26:48 | 00:39:07 | 00:49:49 | ||
423 | RAPUCHA Adam | 720 | ŻORY | M30-39 | 00:00:33 | 00:16:11 | 00:27:24 | 00:40:13 | 00:51:29 | ||
424 | JASZCZYK Łukasz | 760 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:33 | 00:16:04 | 00:26:39 | 00:38:15 | 00:48:22 | ||
425 | POŁEĆ Krzysztof | 140 | Galopujące Ślimaki | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:34 | 00:16:01 | 00:27:22 | 00:40:10 | 00:51:22 | |
426 | MAKOWSKI Grzegorz | 201 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:34 | 00:15:13 | 00:26:01 | 00:38:56 | 00:50:06 | ||
427 | JAKUBIEC Jacek | 339 | BB RUNNERS | BUCZKOWICE | M40-49 | 00:00:34 | 00:16:05 | 00:27:05 | 00:39:29 | 00:49:48 | |
428 | WILSZ Adam | 482 | FIS-SST TEAM | PANIÓWKI | M40-49 | 00:00:34 | 00:14:50 | 00:25:08 | 00:36:36 | 00:46:33 | |
429 | KRÓLIK Arkadiusz | 489 | Niezrzeszony | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:34 | 00:15:03 | 00:25:38 | 00:37:54 | 00:48:20 | |
430 | ĆWIOK Marek | 530 | TUV RHEINLAND POLSKA | PANIÓWKI | M40-49 | 00:00:34 | 00:14:50 | 00:25:07 | 00:37:20 | 00:48:28 | |
431 | DOMASZK Paweł | 702 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:34 | 00:15:53 | 00:26:42 | 00:38:58 | 00:49:05 | ||
432 | PIĄTEK Tomasz | 880 | WILDBUCHAYS | PISARZOWICE | M40-49 | 00:00:34 | 00:16:18 | 00:28:04 | 00:42:05 | 00:54:03 | |
433 | PARTYKA Karol | 101 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:35 | 00:15:14 | 00:25:17 | 00:37:11 | 00:47:38 | ||
434 | CZARNOTA Leszek | 113 | MARKLOWICE | M40-49 | 00:00:35 | 00:16:11 | 00:27:22 | 00:40:15 | 00:51:29 | ||
435 | MAKOWSKI Dariusz | 311 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:35 | 00:15:12 | 00:26:00 | 00:38:55 | 00:50:24 | ||
436 | KUBICA Tadeusz | 353 | BWM | ŻORY | M50-59 | 00:00:35 | 00:16:30 | 00:28:01 | 00:41:43 | 00:53:28 | |
437 | HARAZIN Janusz | 434 | 2 Tm 4,7 | PAWŁOWICE | M30-39 | 00:00:35 | 00:16:01 | 00:27:11 | 00:39:47 | 00:50:37 | |
438 | PYZIK Marcin | 506 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:35 | 00:15:56 | 00:27:16 | 00:41:20 | 00:54:02 | ||
439 | PIETRZYK Marek | 556 | Biegiem Przez Chybie | CHYBIE | M60-69 | 00:00:35 | 00:16:13 | 00:27:47 | 00:41:28 | 00:53:12 | |
440 | STARCZEWSKI Marcin | 593 | SOSNOWIEC | M30-39 | 00:00:35 | 00:15:50 | 00:26:43 | 00:39:02 | 00:49:49 | ||
441 | WOJTAŚ Karol | 788 | Kolka Team | BIELSKO-BIAŁA | M30-39 | 00:00:35 | 00:17:15 | 00:28:14 | 00:40:46 | 00:51:12 | |
442 | RYZ Dawid | 545 | RUDA ŚLĄSKA | M20-29 | 00:00:36 | 00:16:04 | 00:27:26 | 00:40:48 | 00:51:59 | ||
443 | STEKLA Bartłomiej | 610 | SKOCZÓW | M20-29 | 00:00:36 | 00:16:10 | 00:27:23 | 00:40:24 | 00:51:53 | ||
444 | MORAWSKI Janusz | 873 | Pszczyna Biega | PSZCZYNA | M40-49 | 00:00:36 | 00:16:14 | 00:27:27 | 00:40:52 | 00:52:12 | |
445 | PAJĄCZKOWSKI Michał | 885 | Nova Trading S.A. Stale biegam | MYSŁOWICE | M30-39 | 00:00:36 | 00:16:23 | 00:28:00 | 00:40:46 | 00:51:13 | |
446 | BRZEŹNIAK Jan | 893 | LIBIĄŻ | M30-39 | 00:00:36 | 00:15:27 | 00:26:01 | 00:38:30 | 00:49:30 | ||
447 | SŁOWIŃSKI Kamil | 895 | RYBNIK | M30-39 | 00:00:36 | 00:17:01 | 00:29:04 | 00:43:00 | 00:55:04 | ||
448 | RZĘSITA Damian | 780 | MĘTKÓW | M30-39 | 00:00:36 | 00:15:27 | 00:26:01 | 00:38:30 | 00:49:30 | ||
449 | WOLIŃSKI Józef | 114 | GLIWICE | M50-59 | 00:00:37 | 00:15:57 | 00:26:55 | 00:39:50 | 00:51:05 | ||
450 | ZBYL Jacek | 172 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:37 | 00:18:32 | 00:32:33 | 00:48:09 | 01:02:05 | ||
451 | BĄKOWSKI Michał | 345 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:37 | 00:14:00 | 00:23:36 | 00:34:47 | 00:44:29 | ||
452 | CIEŚLA Artur | 769 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:37 | 00:16:04 | 00:27:46 | 00:41:46 | 00:54:19 | ||
453 | LISZOK Przemysław | 112 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:38 | 00:16:59 | 00:29:02 | 00:42:58 | 00:54:56 | ||
454 | WITOSZA Adam | 695 | KATOWICE | M40-49 | 00:00:38 | 00:16:05 | 00:26:50 | 00:40:06 | 00:52:28 | ||
455 | HAJNSZ Robert | 802 | RUDA ŚLĄSKA | M20-29 | 00:00:38 | 00:17:49 | 00:30:13 | 00:44:34 | 00:56:44 | ||
456 | PASTUSZKA Marcin | 841 | ŁĄKA | M30-39 | 00:00:38 | 00:16:42 | 00:28:47 | 00:42:49 | 00:55:03 | ||
457 | TYKIERKA Tomasz | 844 | Toxpress | BUDZISKA | M40-49 | 00:00:38 | 00:14:44 | 00:24:33 | 00:35:49 | 00:45:31 | |
458 | DRĄG Rafał | 287 | BESTWINKA | M30-39 | 00:00:39 | 00:17:17 | 00:29:17 | 00:43:14 | 00:55:19 | ||
459 | WIERBICKI Krystian | 333 | PSZÓW | M40-49 | 00:00:39 | 00:15:30 | 00:25:54 | 00:38:08 | 00:48:41 | ||
460 | MARYNIAK Wojtek | 689 | GLIWICE | M30-39 | 00:00:39 | 00:16:07 | 00:27:03 | 00:39:16 | 00:49:41 | ||
461 | ADAMIK Lukasz | 825 | Kuce z Bronksu | ZABRZE | M20-29 | 00:00:39 | 00:17:48 | 00:30:11 | 00:43:59 | 00:55:45 | |
462 | MAREK Jarosław | 409 | SOSNOWIEC | M40-49 | 00:00:39 | 00:17:55 | 00:30:25 | 00:44:35 | 00:57:02 | ||
463 | RUMPEL Krzysztof | 91 | KS M.E.T.A. | CZYŻOWICE | M30-39 | 00:00:40 | 00:21:35 | 00:36:45 | 00:53:59 | 01:09:23 | |
464 | ZAWIERUCHA Aleksander | 488 | Roszada Żory | ŻORY | M50-59 | 00:00:40 | 00:16:06 | 00:27:14 | 00:40:01 | 00:51:00 | |
465 | KAWULAK Kazimierz | 494 | kb mckis Jaworzno | JAWORZNO | M50-59 | 00:00:40 | 00:18:36 | 00:32:16 | 00:48:21 | 01:02:01 | |
466 | LACH Grzegorz | 616 | Blood Mantra | KIETRZ | M30-39 | 00:00:40 | 00:18:27 | 00:31:03 | 00:44:38 | 00:56:08 | |
467 | HYLA Przemysław | 713 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:40 | 00:16:38 | 00:27:57 | 00:40:42 | 00:51:37 | ||
468 | HEFTOWICZ Dominik | 861 | ALE WSPIERA | ZGIERZ | M40-49 | 00:00:40 | 00:18:16 | 00:31:21 | 00:46:42 | 01:00:17 | |
469 | WOLIŃSKI Dariusz | 898 | Strażak | ŻORY | M40-49 | 00:00:40 | 00:16:03 | 00:27:32 | 00:40:48 | 00:52:04 | |
470 | KAPUSTA Bartłomiej | 178 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:41 | 00:16:07 | 00:27:20 | 00:40:07 | 00:50:43 | ||
471 | KRAMER Piotr | 539 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:41 | 00:16:33 | 00:27:48 | 00:41:03 | 00:52:39 | ||
472 | SOBCZYK Sławomir | 627 | pasjonat | TYCHY | M50-59 | 00:00:41 | 00:17:00 | 00:28:30 | 00:41:27 | 00:52:28 | |
473 | KONOPKA Jaroslaw | 707 | JASTRZEBIE ZDROJ | M40-49 | 00:00:41 | 00:16:03 | 00:27:01 | 00:39:23 | 00:50:22 | ||
474 | WILCZEK Marek | 815 | RYDUŁTOWY | M40-49 | 00:00:41 | 00:16:51 | 00:28:45 | 00:42:37 | 00:54:43 | ||
475 | PIDANTY Łukasz | 81 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:42 | 00:15:44 | 00:26:10 | 00:38:29 | 00:48:21 | ||
476 | OSTROWSKI Sławomir | 315 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:42 | 00:18:27 | 00:31:33 | 00:47:01 | 01:00:25 | ||
477 | JANISZEWSKI Bartosz | 554 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:42 | 00:19:17 | 00:33:05 | 00:47:18 | 00:59:34 | ||
478 | SZABLA Mateusz | 750 | NIEGOWONICE | M20-29 | 00:00:42 | 00:17:06 | 00:29:05 | 00:44:37 | 00:58:03 | ||
479 | LURANC Paweł | 774 | Marczyk-Luranc Team | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:42 | 00:18:30 | 00:31:12 | 00:45:17 | 00:57:36 | |
480 | BĘBENEK Marcin | 107 | GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:43 | 00:17:47 | 00:30:09 | 00:43:54 | 00:55:56 | |
481 | WIDENKA Krystian | 152 | Syrynia | SYRYNIA | M20-29 | 00:00:43 | 00:16:26 | 00:28:22 | 00:42:39 | 00:55:35 | |
482 | LONDWIG Tomasz | 245 | MTB Kyndra Klub | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:43 | 00:17:47 | 00:30:10 | 00:43:55 | 00:55:56 | |
483 | MALISZEWSKI Marcin | 578 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:43 | 00:15:39 | 00:25:59 | 00:38:40 | 00:49:49 | ||
484 | CIEŚLIK Rafał | 677 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M30-39 | 00:00:43 | 00:16:53 | 00:28:27 | 00:41:50 | 00:52:44 | ||
485 | MALISZEWSKI Dariusz | 214 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:44 | 00:17:09 | 00:29:05 | 00:42:45 | 00:53:51 | ||
486 | KUBAS Mariusz | 322 | Klub Biegacza Fartlek | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:44 | 00:19:57 | 00:34:52 | 00:53:10 | 01:07:58 | |
487 | BAŃCZYK Krzysztof | 71 | BIELSKO-BIAŁA | M30-39 | 00:00:45 | 00:17:08 | 00:28:53 | 00:42:14 | 00:53:56 | ||
488 | BACHTA Wojciech | 108 | Da Vinci Studio | BIELSKO-BIAŁA | M30-39 | 00:00:45 | 00:17:32 | 00:30:28 | 00:45:46 | 00:59:31 | |
489 | PŁASKA Grzegorz | 208 | WRM MC Poland | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:45 | 00:15:33 | 00:26:29 | 00:39:26 | 00:50:41 | |
490 | ŚMIETANA Mariusz | 474 | Tupot Małych Stópek | RACIBÓRZ | M40-49 | 00:00:45 | 00:17:41 | 00:30:05 | 00:45:48 | 00:59:51 | |
491 | PRZYŁUCKI Grzegorz | 611 | PRECZÓW | M50-59 | 00:00:45 | 00:18:43 | 00:32:00 | 00:48:26 | 01:02:11 | ||
492 | WOJTKOWIAK Robert | 43 | SKÓRZEWO | M30-39 | 00:00:46 | 00:18:02 | 00:31:05 | 00:46:26 | 00:59:16 | ||
493 | PAJESTKA Marek | 148 | WRM MC Poland | RUDA ŚLĄSKA | M40-49 | 00:00:46 | 00:15:35 | 00:26:30 | 00:39:25 | 00:50:40 | |
494 | SZYMANIEC Marcin | 155 | WRM MC Poland | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:46 | 00:16:15 | 00:28:08 | 00:42:30 | 00:55:13 | |
495 | GIŻYŃSKI Krystian | 274 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:46 | 00:16:52 | 00:29:52 | 00:45:39 | 00:59:20 | ||
496 | DANIŁOŚ Bartłomiej | 501 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:46 | 00:18:06 | 00:30:58 | 00:45:36 | 00:58:42 | ||
497 | WÓJCIK Dariusz | 670 | Żory | ŻORY | M40-49 | 00:00:46 | 00:18:24 | 00:31:10 | 00:46:18 | 00:59:49 | |
498 | KROCZEK Przemysław | 829 | ZEBRZYDOWICE | M20-29 | 00:00:46 | 00:16:17 | 00:27:02 | 00:39:48 | 00:50:03 | ||
499 | PĘDZIK Błażej | 143 | SZCZEJKOWICE | M20-29 | 00:00:46 | 00:15:34 | 00:25:46 | 00:37:33 | 00:47:57 | ||
500 | KRZYSTOLIK Damian | 418 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:47 | 00:18:12 | 00:30:48 | 00:45:32 | 00:57:58 | ||
501 | ŚWIERCZ Janusz | 479 | WRM MC Poland | BIERUŃ | M40-49 | 00:00:47 | 00:17:28 | 00:29:56 | 00:43:26 | 00:55:29 | |
502 | KUŚKA Tadeusz | 800 | Hołdex Team | JANKOWICE | M30-39 | 00:00:47 | 00:16:37 | 00:28:47 | 00:43:02 | 00:55:23 | |
503 | SOBAŃSKI Mateusz | 485 | BIELSKO-BIAŁA | M20-29 | 00:00:47 | 00:19:50 | 00:33:11 | 00:48:20 | 01:01:23 | ||
504 | JANCZYK Grzegorz | 420 | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | RYBNIK | M40-49 | 00:00:48 | 00:16:15 | 00:26:59 | 00:39:46 | 00:50:57 | |
505 | ZAWADA Jakub | 786 | Najmniejsze Państwo Świata | CHRZANÓW | M40-49 | 00:00:48 | 00:19:36 | 00:33:15 | 00:49:01 | 01:02:47 | |
506 | SYPNIEWSKI Grzegorz | 818 | WRM MC Poland | JASTRZEBIE-ZDROJ | M40-49 | 00:00:48 | 00:17:34 | ||||
507 | KOWALSKI Piotr | 543 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:48 | 00:17:50 | 00:30:18 | 00:44:21 | 00:55:44 | ||
508 | POSTUPALSKI Marcin | 307 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:49 | 00:17:58 | 00:29:57 | 00:43:22 | 00:55:09 | ||
509 | WOWRA Robert | 116 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:50 | 00:17:52 | 00:30:04 | 00:43:40 | 00:54:52 | ||
510 | BAŃKA Jan | 601 | niezrzeszony | CZĘSTOCHOWA | M70+ | 00:00:50 | 00:21:35 | 00:36:28 | 00:54:56 | 01:10:31 | |
511 | IZDEBSKI Konrad | 696 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:51 | 00:17:11 | 00:29:05 | 00:42:51 | 00:54:30 |
Znaleziono 511 wynik(ów)