Organizator : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój |
Data : | 2018-09-15 |
Miejsce : | Jastrzębie-Zdrój |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 896 |
Wystartowało : | 786 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 778 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Klasyfikacja drużynowa | Najlepszy Górnik | Najlepsza Jastrzębianka | Najlepsze Polki | Najlepsi Polacy | Najlepszy Jastrzębianin | K16-19 | M16-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Zawrotka_3km 2.9km | Zawrotka_5km 5km | Zawrotka_3km 7.3km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MRÓWKA Mateusz | 4 | Kwk Marcel/Radlinioki w biegu | RADLIN | M20-29 | 00:00:01 | 00:09:19 | 00:15:41 | 00:23:16 | |
2 | SZULIK Grzegorz | 5 | KB MOSiR Jastrzębie Zdrój | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:02 | 00:09:50 | 00:16:48 | 00:25:00 | |
3 | WITALA Tomasz | 381 | ŻORY | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:42 | 00:19:51 | 00:29:08 | ||
4 | KUNINA Paweł | 130 | Amator | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:06 | 00:11:34 | 00:19:52 | 00:29:12 | |
5 | KRETEK Łukasz | 519 | Aktywni Lyski | LYSKI | M20-29 | 00:00:09 | 00:11:45 | 00:19:58 | 00:29:19 | |
6 | WASZTYL Grzegorz | 771 | KATOWICE | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:49 | 00:20:06 | 00:29:46 | ||
7 | DZIDA Janusz | 483 | Exme Berger Group | ŻORY | M30-39 | 00:00:05 | 00:11:28 | 00:20:01 | 00:30:05 | |
8 | SPYRKA Piotr | 97 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:05 | 00:11:50 | 00:20:16 | 00:30:15 | ||
9 | SIEGMUND Tadeusz | 187 | KB MOSIR JASTRZĘBIE | JASTRZĘBIE - ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:02 | 00:11:58 | 00:20:31 | 00:30:25 | |
10 | KUŚ Dawid | 606 | Polska Grupa Górnicza | KATOWICE | M30-39 | 00:00:06 | 00:11:43 | 00:20:13 | 00:30:28 | |
11 | ADAMCZEWSKI Waldemar | 37 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:11 | 00:12:13 | 00:20:55 | 00:30:55 | ||
12 | JARGOŃ Jacek | 458 | RYBNIK | M40-49 | 00:00:09 | 00:12:03 | 00:20:45 | 00:30:58 | ||
13 | GRZONKA Andrzej | 128 | GBGALOPUJACE SLIMAKI | JASTRZEBIE-ZDROJ | M40-49 | 00:00:08 | 00:12:02 | 00:20:43 | 00:31:00 | |
14 | GADAJ Grzegorz | 562 | RADLIN | M30-39 | 00:00:09 | 00:12:00 | 00:20:47 | 00:31:06 | ||
15 | PRÓSZYŃSKI Sławomir | 298 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:13 | 00:12:29 | 00:21:18 | 00:31:07 | ||
16 | LEŚNIAK Krzysztof | 296 | Radlinioki w Biegu | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40-49 | 00:00:11 | 00:12:26 | 00:21:07 | 00:31:08 | |
17 | PRZYBYSZ Ryszard | 206 | ZORY | M50-59 | 00:00:14 | 00:12:25 | 00:21:08 | 00:31:11 | ||
18 | PIŁATOWSKI Mirosław | 85 | KB MOSIR Jastrzębie | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:09 | 00:12:18 | 00:21:07 | 00:31:24 | |
19 | KRAUSE Dariusz | 290 | Radlinioki w biegu | RADLIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:12:17 | 00:21:10 | 00:31:30 | |
20 | BUGDOL Zbigniew | 459 | RYBNIK | M20-29 | 00:00:23 | 00:12:42 | 00:21:45 | 00:31:58 | ||
21 | JĘDRZEJAK Piotr | 146 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:26 | 00:13:06 | 00:22:05 | 00:32:08 | ||
22 | SOJKA Piotr | 380 | Aktywna Pszczyna Runners Team | BĄKÓW | M30-39 | 00:00:10 | 00:12:52 | 00:21:57 | 00:32:14 | |
23 | NIEDZIELKO Grzegorz | 495 | Pressing Bike-System Ice-Went Team | ŻORY | M20-29 | 00:00:09 | 00:12:24 | 00:21:28 | 00:32:20 | |
24 | KOMARNICKI Tomasz | 792 | GRUBIORZE LOTAJOM | RYBNIK | M30-39 | 00:00:11 | 00:12:35 | 00:21:31 | 00:32:20 | |
25 | STUCHLIK Marek | 376 | AktywnaPszczyna.pl | JARZĄBKOWICE | M30-39 | 00:00:10 | 00:12:55 | 00:22:02 | 00:32:23 | |
26 | KACZMAREK Jacek | 901 | GRUBIORZE LOTAJOM | CZERWIONKA LESZCZYNY | M30-39 | 00:00:12 | 00:12:47 | 00:21:49 | 00:32:26 | |
27 | OSZCZĘDA Krzysztof | 225 | Zarazić Pasją | ŻORY | M40-49 | 00:00:16 | 00:12:51 | 00:21:55 | 00:32:27 | |
28 | MALIK Rafał | 66 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:03 | 00:12:29 | 00:21:43 | 00:32:35 | ||
29 | BRAUNER Wojciech | 588 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M30-39 | 00:00:11 | 00:12:45 | 00:21:53 | 00:32:42 | ||
30 | TYLEC Michał | 92 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:17 | 00:12:52 | 00:22:11 | 00:32:57 | ||
31 | MARON Tomasz | 54 | KB MOSiR JASTRZĘBIE | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:14 | 00:12:57 | 00:22:10 | 00:33:04 | |
32 | KRZYŻOWSKI Grzegorz | 764 | Grubiorze Lotajom | CZERWIONKA-LESZCZYNY | M30-39 | 00:00:12 | 00:12:47 | 00:22:02 | 00:33:11 | |
33 | ONAK Paweł | 93 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:18 | 00:12:52 | 00:22:15 | 00:33:21 | ||
34 | POJDA Grzegorz | 233 | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | RYBNIK | M40-49 | 00:00:22 | 00:13:34 | 00:22:57 | 00:33:48 | |
35 | KAMIŃSKI Zbigniew | 763 | GRUBIORZE LOTAJOM | LESZCZYNY | M30-39 | 00:00:11 | 00:13:08 | 00:22:41 | 00:33:50 | |
36 | URBASIK Mariusz | 205 | RYDUŁTOWY | RYDUŁTOWY | M50-59 | 00:00:19 | 00:13:32 | 00:23:00 | 00:33:50 | |
37 | MOTOWIDŁO Tomasz | 210 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:15 | 00:13:04 | 00:22:42 | 00:33:55 | ||
38 | ZIĘTARA Paweł | 203 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:33 | 00:14:06 | 00:23:38 | 00:34:29 | ||
39 | BĄKOWSKI Michał | 345 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:37 | 00:14:00 | 00:23:36 | 00:34:47 | ||
40 | SZCZERZEK Zbigniew | 636 | ZABRZE | M60-69 | 00:00:15 | 00:13:51 | 00:23:45 | 00:35:11 | ||
41 | BYSTRYKOWSKI Marcin | 281 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:16 | 00:13:38 | 00:23:37 | 00:35:21 | ||
42 | GAŁKIEWICZ Michał | 565 | KATOWICE | M40-49 | 00:00:13 | 00:13:54 | 00:23:55 | 00:35:32 | ||
43 | PRZYBYŁA Tomasz | 673 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40-49 | 00:00:25 | 00:14:27 | 00:24:23 | 00:35:42 | ||
44 | MARCZYNSKI Sebastian | 817 | JASTRZEBIE | M30-39 | 00:00:19 | 00:14:06 | 00:24:18 | 00:35:48 | ||
45 | WALA Marek | 188 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:22 | 00:14:31 | 00:24:23 | 00:35:52 | ||
46 | KUSIDŁO Marcin | 463 | RYBNIK | M30-39 | 00:00:21 | 00:14:26 | 00:24:23 | 00:35:56 | ||
47 | MARON Tadeusz | 56 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:21 | 00:14:32 | 00:24:30 | 00:35:59 | ||
48 | JARZYNA Andrzej | 477 | JSTRZĘBIE - ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:33 | 00:14:27 | 00:24:31 | 00:36:09 | ||
49 | GARUS Krzysiek | 568 | KSRG ZOFIÓWKA | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:21 | 00:14:40 | 00:24:52 | 00:36:19 | |
50 | TURNIAK Dariusz | 260 | ŚWIERKLANY | M40-49 | 00:00:33 | 00:14:15 | 00:24:23 | 00:36:25 | ||
51 | PARTYKA Karol | 101 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:35 | 00:15:14 | 00:25:17 | 00:37:11 | ||
52 | PAJĄK Kamil | 312 | Galopujące Ślimaki | JASTRZĘBIEZDRÓJ | M30-39 | 00:00:08 | 00:14:43 | 00:25:35 | 00:37:53 | |
53 | KRÓLIK Arkadiusz | 489 | Niezrzeszony | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:34 | 00:15:03 | 00:25:38 | 00:37:54 | |
54 | SZUL Józef | 634 | ŻORY | M60-69 | 00:00:00 | 00:15:06 | 00:25:26 | 00:37:56 | ||
55 | BURNAGIEL Tomasz | 27 | CZERWIONKA-LESZCZYNY | M50-59 | 00:00:25 | 00:15:16 | 00:25:59 | 00:38:11 | ||
56 | JASZCZYK Łukasz | 760 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:33 | 00:16:04 | 00:26:39 | 00:38:15 | ||
57 | MARCHEWKA Bartek | 603 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:31 | 00:15:09 | 00:25:57 | 00:38:26 | ||
58 | PAJĄK Marcin | 431 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:30 | 00:14:57 | 00:25:24 | 00:38:35 | ||
59 | SUTKOWSKI Marcin | 690 | ŚWIERKLANY | M30-39 | 00:00:21 | 00:14:44 | 00:25:54 | 00:39:08 | ||
60 | WACNIK Dariusz | 67 | JASTRZĘBIE -ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:32 | 00:16:03 | 00:26:45 | 00:39:13 | ||
61 | PŁASKA Grzegorz | 208 | WRM MC Poland | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:45 | 00:15:33 | 00:26:29 | 00:39:26 | |
62 | FLASZ Dawid | 191 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:26 | 00:15:09 | 00:26:31 | 00:39:28 | ||
63 | PODBIOL Agnieszka | 558 | WODZISLAW ŚLĄSKI | K20-29 | 00:00:43 | 00:15:21 | 00:26:12 | 00:39:56 | ||
64 | FROSZTĘGA Daniel | 837 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:27 | 00:16:12 | 00:27:29 | 00:40:37 | ||
65 | HYLA Przemysław | 713 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:40 | 00:16:38 | 00:27:57 | 00:40:42 | ||
66 | BANDER Jerzy | 498 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40-49 | 00:00:25 | 00:16:24 | 00:27:52 | 00:41:18 | ||
67 | CIEŚLIK Rafał | 677 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M30-39 | 00:00:43 | 00:16:53 | 00:28:27 | 00:41:50 | ||
68 | MENCEWICZ Paweł | 430 | UKS Piątka Plus Rydułtowy / Forma Wodzisław Śląski | GOŁKOWICE | M40-49 | 00:00:21 | 00:16:35 | 00:28:34 | 00:42:34 | |
69 | GIL Krzysztof | 799 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:23 | 00:16:00 | 00:27:50 | 00:42:35 | ||
70 | IZDEBSKI Konrad | 696 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:51 | 00:17:11 | 00:29:05 | 00:42:51 | ||
71 | KUŚKA Tadeusz | 800 | Hołdex Team | JANKOWICE | M30-39 | 00:00:47 | 00:16:37 | 00:28:47 | 00:43:02 | |
72 | TYCZYŃSKA Małgorzata | 285 | Szybkie Żółwie | POGWIZDÓW | K50-59 | 00:00:34 | 00:16:31 | 00:28:50 | 00:43:17 | |
73 | POSTUPALSKI Marcin | 307 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:49 | 00:17:58 | 00:29:57 | 00:43:22 | ||
74 | WACŁAWIK Ewa | 301 | Fantastic Team Anna Sikora | BĄKÓW | K40-49 | 00:00:39 | 00:17:08 | 00:29:12 | 00:43:23 | |
75 | JANISZEWSKI Bartosz | 554 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:42 | 00:19:17 | 00:33:05 | 00:47:18 | ||
76 | ZBYL Jacek | 172 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:37 | 00:18:32 | 00:32:33 | 00:48:09 | ||
77 | KNESZ Marek | 464 | JEJKOWICE | M50-59 | 00:00:02 | 00:10:35 | 00:18:13 | |||
78 | KULESZA Łukasz | 678 | RYBNIK | M30-39 | 00:00:02 | 00:10:52 | 00:18:37 | |||
79 | GIŻYŃSKI Damian | 252 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:03 | 00:10:38 | 00:18:11 | |||
80 | ALBRECHT Arkadiusz | 197 | GB Galopujące Ślimaki | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:06 | 00:11:00 | 00:18:53 |
Znaleziono 80 wynik(ów)