Organizator : | Politechnika Koszalińska |
Data : | 2017-05-15 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 2 km |
Zgłoszonych : | 0 |
Wystartowało : | 377 |
Nie ukończyło : | 10 |
Ukończyło : | 367 |
Na trasie : | 10 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHROBOCIŃSKI Rafał | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:05:56 | |||
2 | WACHOLC Michał | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:05:56 | |||
3 | TOPOROWICZ Jędrzej | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:05:56 | |||
4 | ŚNIEŻKO Łukasz | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:05:56 | |||
5 | TYSZECKI Bartosz | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:05:56 | |||
6 | BRZEZINA Dawid | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:05:57 | |||
7 | KRÓL Marcin | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:05:57 | |||
8 | TUZIEMSKI Konrad | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:05:58 | |||
9 | SUSZYŃSKI Wojciech | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:05:58 | |||
10 | BIELIŃSKA Wiktoria | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:05:58 | |||
11 | CZARNECKA Karolina | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:05:59 | |||
12 | GRZYBEK Dawid | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:06:00 | |||
13 | KWACA Michał | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:06:01 | |||
14 | WOLOWSKA Dominika | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:23:10 | |||
15 | SZTABNICKA Aleksandra | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:44:12 | |||
16 | LEMAŃCZYK Paweł | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:57:18 | |||
17 | GNIAZDOWSKI Michał | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:57:21 | |||
18 | KUIK-STUDZIŃSKA Kamila | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:57:21 | |||
19 | WASILEWSKA Natalia | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:57:21 | |||
20 | JANTA-LIPIŃSKA Paulina | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:57:21 | |||
21 | ADAMCZYK Klaudia | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:57:21 | |||
22 | SZCZERBICKI Jacek | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:57:21 | |||
23 | GAJEWSKA Wiktoria | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:57:22 | |||
24 | KACZMAREK Angelika | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:57:22 | |||
25 | BOBIŃSKI Patryk | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:57:22 | |||
26 | OLLICK Marcin | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:57:22 | |||
27 | KOMOROWSKI Piotr | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:57:22 | |||
28 | CHOROŚ Tomasz | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:57:22 | |||
29 | STACHYRA Oskar | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:57:22 | |||
30 | STAUBACH Wiktoria | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:57:22 | |||
31 | JANKOWSKI Paweł | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 00:57:23 | |||
32 | KARASIŃSKI Łukasz | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 01:06:45 | |||
33 | SPYCHALSKA Monika | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 01:13:51 | |||
34 | PIEROŻKIEWICZ Oliwia | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 01:13:52 | |||
35 | OKRZEJA Małgorzata | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 01:13:52 | |||
36 | ZAWALSKA Dorota | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 01:13:53 | |||
37 | MELNYCZUK Andrzej | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 01:13:54 | |||
38 | ETENKOWSKI Patryk | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 01:22:51 | |||
39 | JANUSZEWSKI Artur | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 01:31:23 | |||
40 | POZNAŃSKI Łukasz | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA | 01:42:04 |
Znaleziono 40 wynik(ów)