Organizator : | Politechnika Koszalińska |
Data : | 2017-05-15 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 2 km |
Zgłoszonych : | 0 |
Wystartowało : | 377 |
Nie ukończyło : | 10 |
Ukończyło : | 367 |
Na trasie : | 10 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WĄCHAŁA Anita | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 00:01:23 | |||
2 | KANAS Jacek | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 00:06:02 | |||
3 | GRZYB Szymon | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 00:37:56 | |||
4 | LENDZION Bartłomiej | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 00:38:01 | |||
5 | CZAPLA Sebastian | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 00:46:15 | |||
6 | KRYŻA Arkadiusz | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 00:57:21 | |||
7 | PLICHTA Krystian | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 00:57:23 | |||
8 | WOJTYNIAK Damian | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 00:57:24 | |||
9 | RADOMSKA Natalia | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 00:57:24 | |||
10 | JAROSZEWSKI Mateusz | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 00:57:24 | |||
11 | GRODKOWSKI Grzegorz | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 00:57:24 | |||
12 | KOWALCZYK Radosław | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 00:57:25 | |||
13 | WALASEK Rafał | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 00:57:25 | |||
14 | PAWŁOWSKI Miłosz | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 00:57:26 | |||
15 | PIEKARSKI Michał | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 00:57:26 | |||
16 | WATRAK Dariusz | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 00:57:26 | |||
17 | PARTYKA Piotr | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:06:42 | |||
18 | KRYŃSKI Kamil | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:06:42 | |||
19 | GŁĄBIK Weronika | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:06:45 | |||
20 | RESZELEWSKI Rafał | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:06:45 | |||
21 | BADOWER Alicja | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:22:54 | |||
22 | PIETRUSZYŃSKI Bartosz | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:22:55 | |||
23 | ŻURAWIK Błażej | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:22:55 | |||
24 | KUJANEK Jonasz | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:22:56 | |||
25 | JEZIERSKI Mateusz | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:22:56 | |||
26 | SIWIŃSKI Kamil | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:22:56 | |||
27 | ELWART Mariusz | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:22:56 | |||
28 | OKENCZYC Patryk | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:22:57 | |||
29 | SYCH Paulina | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:22:57 | |||
30 | ZOŁOTAR Jacek | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:31:19 | |||
31 | NIESTÓJ Sebastian | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:31:19 | |||
32 | OLECHWIEROWICZ Rafał | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:31:19 | |||
33 | LECHMAN Krzysztof | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:31:20 | |||
34 | OSTROWSKI Karol | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:31:22 | |||
35 | OŚCISŁOWSKI Bartłomiej | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:31:22 | |||
36 | KAPOŁKA Katarzyna | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:31:22 | |||
37 | KUSIAK Sebastian | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:31:23 | |||
38 | MACIEJEWSKI Adam | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:31:24 | |||
39 | DUNIA Mariusz | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:31:24 | |||
40 | KANIEWSKI Janusz | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:31:24 | |||
41 | NEJMAN Jarosław | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:31:24 | |||
42 | MIKULSKI Marek | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:31:25 | |||
43 | KELER Mateusz | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:31:25 | |||
44 | CHMIELEWSKI Artur | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:01 | |||
45 | KOPKA Paweł | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:02 | |||
46 | CHRIŃ Sławomir | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:02 | |||
47 | JANZ Bartosz | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:03 | |||
48 | KOZIARSKI Mateusz | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:03 | |||
49 | KARPOWICZ Artur | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:03 | |||
50 | NASZYDŁOWSKI Wiktor | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:03 | |||
51 | GŁOWIŃSKI Łukasz | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:05 | |||
52 | GROMADZKI Krzysztof | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:05 | |||
53 | MACIEJCZYK Tomasz | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:05 | |||
54 | GŁOGOWSKI Michał | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:06 | |||
55 | RYDEL Adam | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:07 | |||
56 | BERDA Krzysztof | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:07 | |||
57 | REZMER Maja | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:07 | |||
58 | WASILEWSKI Kamil | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:08 | |||
59 | LIZAKOWSKI Artur | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:08 | |||
60 | MADAJCZYK Kacper | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:08 | |||
61 | GINTER Sebastian | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:09 | |||
62 | BOGDAN Marek | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:09 | |||
63 | DZWONEK Bartłomiej | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:09 | |||
64 | GAŁKA Patryk | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:10 | |||
65 | SERBYN Paweł | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:11 | |||
66 | SMOLARSKI Sebastian | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:11 | |||
67 | LEWANDA Łukasz | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:11 | |||
68 | SHVETS Serhii | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 01:42:13 |
Znaleziono 68 wynik(ów)