Organizator : | Politechnika Koszalińska |
Data : | 2017-05-15 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 2 km |
Zgłoszonych : | 0 |
Wystartowało : | 377 |
Nie ukończyło : | 10 |
Ukończyło : | 367 |
Na trasie : | 10 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GAWRON Piotr | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:23:02 | |||
2 | KŁOPOTEK-GŁÓWCZEWSKI Bartłomiej | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:23:05 | |||
3 | MAZAŃSKI Mateusz | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:23:07 | |||
4 | WOŹNIAK Rafał | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:23:07 | |||
5 | GERLACH Kinga | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:23:09 | |||
6 | RYMON-LIPIŃSKA Karolina | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:23:09 | |||
7 | KULAS Paulina | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:23:09 | |||
8 | SZUSTAKIEWICZ Gabriela | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:34:51 | |||
9 | KARPIŃSKA Dominika | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:35:23 | |||
10 | STĘPIEŃ Anna | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:35:23 | |||
11 | PAWŁOWSKI Robert | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:35:24 | |||
12 | NOWAKOWSKI Marcin | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:35:24 | |||
13 | RACZKOWSKI Adam | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:35:24 | |||
14 | MINKO Piotr | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:35:25 | |||
15 | DOBROWOLSKI Mateusz | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:35:26 | |||
16 | KULIK Piotr | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:46:15 | |||
17 | WOLAŃSKI Mateusz | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:46:15 | |||
18 | SZPAKOWSKI Michał | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:46:15 | |||
19 | CZAPLEJEWSKA Natalia | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:57:19 | |||
20 | ROGIŃSKA Paulina | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:57:20 | |||
21 | NOSOWICZ Sylwia | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:57:20 | |||
22 | PLEWKA Adrian | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:57:23 | |||
23 | TRZCIŃSKA Daria | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:57:23 | |||
24 | LAMCZYK Anna | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 00:57:24 | |||
25 | KRYWIAK Katarzyna | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 01:06:41 | |||
26 | HULECKA Aleksandra | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 01:06:44 | |||
27 | JANONIS Krzysztof | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 01:06:45 | |||
28 | SAPIECHA Jakub | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 01:42:04 | |||
29 | RUDNIK Wojciech | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 01:42:04 | |||
30 | STARZYŃSKI Patryk | WYDZIAŁ MECHANICZNY | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 01:42:06 |
Znaleziono 30 wynik(ów)