Organizator : | Politechnika Koszalińska |
Data : | 2017-05-15 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 2 km |
Zgłoszonych : | 0 |
Wystartowało : | 377 |
Nie ukończyło : | 10 |
Ukończyło : | 367 |
Na trasie : | 10 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARTNIK Damian | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:04:07 | |||
2 | WUJKOWSKA Wiktoria | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:04:07 | |||
3 | KIELAR Michał | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:04:07 | |||
4 | JURKIEWICZ Norbert | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:04:07 | |||
5 | JĘTKOWSKI Paweł | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:04:07 | |||
6 | TREPKA Marta | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:04:08 | |||
7 | OSSOWSKA Paulina | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:04:08 | |||
8 | UKLEJA-CHABROS Sonia | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:04:09 | |||
9 | SIADUL Patryk | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:04:09 | |||
10 | MIELCAREK Adrian | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:04:09 | |||
11 | ZIOBRO Marta | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:04:09 | |||
12 | SŁOWIK Marcin | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:04:09 | |||
13 | WIŚNIEWSKI Adrian | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:04:10 | |||
14 | BIELAN Patrycja | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:04:10 | |||
15 | ANDRYSZCZUK Patryk | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:04:10 | |||
16 | JEZIERSKA Justyna | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:04:10 | |||
17 | CISZYN Michał | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:04:11 | |||
18 | STĘPIEŃ Przemysław | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:04:11 | |||
19 | BASTEK Monika | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:23:02 | |||
20 | TALKOWSKA Joanna | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:23:02 | |||
21 | FIL Daria | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:23:02 | |||
22 | ZALEWSKI Karol | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:23:04 | |||
23 | MICHALKIEWICZ Paulina | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:23:05 | |||
24 | SZYMCZYK Sandra | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:23:06 | |||
25 | MONASTYRSKA Klaudia | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:23:07 | |||
26 | ŁUCKA Natalia | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:23:08 | |||
27 | PLESIAK Weronika | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:23:08 | |||
28 | JACHACY Pamela | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:23:08 | |||
29 | TROJAN Marta | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:23:08 | |||
30 | BODO Wiktoria | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:23:09 | |||
31 | ŚLEDŹ Krzysztof | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:34:56 | |||
32 | MAJOS Dominika | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:46:13 | |||
33 | WAPLAK Karolina | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:46:13 | |||
34 | LINOWIECKA Anna | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:46:13 | |||
35 | BUDNA Martyna | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:46:14 | |||
36 | MARSICKA Karolina | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:46:14 | |||
37 | KOŁODZIEJ Karolina | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:46:14 | |||
38 | STANISŁAWSKA Alicja | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:46:14 | |||
39 | BARTOS Patrycja | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:46:14 | |||
40 | BARTMAN Piotr | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:57:18 | |||
41 | POLAKOWSKI Dominik | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:57:18 | |||
42 | LATOSZEWSKI Cezary | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:57:19 | |||
43 | BIEDNY Arkadiusz | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:57:19 | |||
44 | MARCINEK Łukasz | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 00:57:20 | |||
45 | JALOWSKA Dagmara | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:06:42 | |||
46 | PIOTROWSKA Aleksandra | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:06:42 | |||
47 | KORNATOWSKA Ewa | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:06:42 | |||
48 | GAJDZIS Paulina | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:06:42 | |||
49 | KOREWO Karolina | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:06:42 | |||
50 | SUBEL Wojciech | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:06:42 | |||
51 | SADOWSKA Natalia | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:06:43 | |||
52 | SKAWIŃSKI Grzegorz | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:06:43 | |||
53 | LESIAK Aleksandra | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:06:43 | |||
54 | ANTKOWIAK Damian | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:06:43 | |||
55 | MAJCHRZAK Jakub | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:06:43 | |||
56 | RADOMSKA Katarzyna | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:06:44 | |||
57 | KOSTRZEWA Alicja | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:06:44 | |||
58 | HERNET Bartłomiej | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:13:51 | |||
59 | SUDOŁ Marcin | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:13:52 | |||
60 | OLKOWSKI Robert | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:13:52 | |||
61 | RYNCEWICZ Dominik | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:13:52 | |||
62 | POPOWICZ Mateusz | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:13:52 | |||
63 | DERYŁO Ewelina | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:13:53 | |||
64 | RAYZYNGIER Wiktor | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:13:53 | |||
65 | OLKUSKI Marcin | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:13:54 | |||
66 | CHWIEDUK Katarzyna | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:13:54 | |||
67 | GRACZYK Monika | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:13:54 | |||
68 | KOWALSKA Klaudia | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:13:55 | |||
69 | GĄSIOR Krystian | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:22:50 | |||
70 | WINIARSKA Roksana | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:22:53 | |||
71 | JABŁOŃSKA Andżelika | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:22:55 | |||
72 | OLEKSY Marlena | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI | 01:31:24 |
Znaleziono 72 wynik(ów)