Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2021-09-04
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 32 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 153
Wystartowało : 128
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 123
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
32km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1DUDA Karol 617PIESZYCEM301M 12021-09-04 16:00:0003:06:23.95 5:4910,3
2PROMIRSKI Norbert 627WROCŁAWM501M 22021-09-04 16:00:0003:08:13.80+00:01:495:5210,2
3SZCZEPANIAK Kamil 653M181M 32021-09-04 15:59:5903:14:32.70+00:08:086:049,9
4KINAL Arkadiusz 645ŚRODA ŚLĄSKAM302M 42021-09-04 15:59:5703:17:38.15+00:11:146:109,7
5STANKIEWICZ Tomasz 567PLANYBIEGOWE.PLSREBRNA GÓRAM303M 52021-09-04 16:00:0003:20:45.30+00:14:216:169,6
6NORBERT Michał 601KB SOBÓTKA/PRZEDWOJEWSKI TEAMŚWIDNICAM304M 62021-09-04 15:59:5903:21:29.70+00:15:056:179,5
7MARKOWIAK Arkadiusz 628JANOWICE WIELKIEM182M 72021-09-04 15:59:5903:25:10.35+00:18:466:249,4
8WANIOWSKI Jan Jakub 541KRAPKOWICEM305M 82021-09-04 16:00:0003:32:01.30+00:25:376:379,1
9KOLMAN Piotr 597ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAM401M 92021-09-04 16:00:0603:34:08.50+00:27:446:419,0
10GWIZDEK Marcin 654M183M 102021-09-04 16:00:0003:34:18.30+00:27:546:419,0
11BASIŃSKI Michał 608WROCŁAWM402M 112021-09-04 16:00:0403:34:46.25+00:28:226:428,9
12PACEK Tomasz 561FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM306M 122021-09-04 16:00:0103:35:53.95+00:29:306:448,9
13KUTYBA Mariusz 612WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃM403M 132021-09-04 16:00:0203:36:20.05+00:29:566:458,9
14KAPROŃ Sebastian 614RAKOWNIAM404M 142021-09-04 16:00:0003:38:19.45+00:31:556:498,8
15RABSKI Tomasz 596ZGORZELECM307M 152021-09-04 16:00:0303:43:31.60+00:37:076:598,6
16SWIERK Seweryn 575DRÄXLMAIERJANOWICE WIELKIEM405M 162021-09-04 16:00:0903:43:36.85+00:37:126:598,6
17NOWICKI Marcin 522GORZÓW WIELKOPOLSKIM406M 172021-09-04 16:00:0203:44:12.90+00:37:487:008,6
18KOSZAREK Maciej 605POZNAŃM502M 182021-09-04 16:00:0103:46:01.30+00:39:377:038,5
19BROK Jacek 563PLEWISKAM503M 192021-09-04 15:59:5703:46:15.80+00:39:517:048,5
20VERHEYDEN Sam 638SLFOOD, SAMLOCNYSAM308M 202021-09-04 16:00:1403:46:36.70+00:40:127:048,5
21DUCKI Piotr 635OTKPOLKOWICEM309M 212021-09-04 16:00:0103:46:40.65+00:40:167:058,5
22GĄSIOROWSKI Jarosław 577ŚWIEBODZINM184M 222021-09-04 16:00:0203:47:36.85+00:41:127:068,4
23SALEJ Krzysztof 639REDKOTZIELONA GÓRAM3010M 232021-09-04 16:00:0203:48:08.60+00:41:447:078,4
24SERAFIN Dariusz 582TKKF JAWORZANIEJAWORM407M 242021-09-04 16:00:0603:48:49.50+00:42:257:098,4
25PODKAŃSKI Bartosz 647JELENIA GÓRAM408M 252021-09-04 16:00:0303:50:19.80+00:43:557:118,3
26KRZYŚKO Krzysztof 581RUN-PASSION. PLBANINOM409M 262021-09-04 16:00:0503:51:25.35+00:45:017:138,3
27LEWANDOWSKI Wojciech 506WROCŁAWM4010M 272021-09-04 16:00:0204:02:51.05+00:56:277:357,9
28LANGE Szymon 593SZYMONIXŚREMM4011M 282021-09-04 16:00:0204:04:04.90+00:57:407:377,9
29BYŚ Mateusz 507WROCŁAWM3011M 292021-09-04 16:00:1504:06:09.30+00:59:457:417,8
30MARÍN Alberto 598POZNANM3012M 302021-09-04 16:00:0404:06:10.75+00:59:467:417,8
31ONISZCZUK Karol 562WĄS NA TATRZAŃSKIEJWROCŁAWM185M 312021-09-04 16:00:0304:07:04.40+01:00:407:437,8
32KOŃCZAL Przemysław 620WROCŁAWM4012M 322021-09-04 16:00:0204:08:27.15+01:02:037:457,7
33WAJDA Maciej 578SPELEOCLUB WROCŁAWWROCŁAWM3013M 332021-09-04 16:00:0904:09:19.60+01:02:557:477,7
34GOLA Henryk 634SZKLARSKA PORĘBAM504M 342021-09-04 16:00:0104:12:30.65+01:06:067:537,6
35MAJIK Jacek 570SULĘCINM186M 352021-09-04 16:00:1004:13:32.50+01:07:087:557,6
36ZALIŃSKI Leszek 611WROCŁAWM3014M 362021-09-04 16:00:1304:15:42.35+01:09:187:597,5
37MASEWICZ Grzegorz 565KB ZOFANNA GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW WLKPM4013M 372021-09-04 16:00:0204:20:07.20+01:13:438:077,4
38GRABKOWSKI Robert 609KB SUKCES ŻMIGRÓDŻMIGRÓDM505M 382021-09-04 16:00:0604:20:22.05+01:13:588:087,4
39ZAREMBA Sylwester 624POZNAŃM4014M 392021-09-04 16:00:1004:20:51.20+01:14:278:097,4
40BACHURSKI Tomasz 616MIŁOSZYCEM4015M 402021-09-04 16:00:0404:22:58.85+01:16:348:137,3
41STAWIŃSKI Piotr 62612TRIWARSZAWAM4016M 412021-09-04 16:00:0804:28:15.05+01:21:518:227,2
42MIKRUT Paweł 542WROCŁAWM3015M 422021-09-04 16:00:1504:35:31.20+01:29:078:367,0
43WIERCIAK Piotr 560FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM3016M 432021-09-04 16:00:0104:39:31.90+01:33:078:446,9
44SZYRNER Szymon 603KS KROTOSZ KROTOSZYNZDUNYM4017M 442021-09-04 16:00:0504:39:38.05+01:33:148:446,9
45WRÓBLEWSKI Adrian 641ALESPORT.PLBORKOWOM3017M 452021-09-04 16:00:1004:41:43.30+01:35:198:486,8
46MISIOR Łukasz 629BANINOBANINOM3018M 462021-09-04 16:00:1104:41:45.25+01:35:218:486,8
47GŁOWACKI Radosław 509POZNAŃM187M 472021-09-04 16:00:1204:44:17.45+01:37:538:536,8
48TKACZYK Mariusz 650M4018M 482021-09-04 16:00:1304:44:22.40+01:37:588:536,8
49LESZCZYŃSKI Michał 515SHTDESZCZNOM4019M 492021-09-04 16:00:2104:45:16.40+01:38:528:546,7
50ŁYKO Marcin 606WROCŁAWM3019M 502021-09-04 16:00:1304:45:57.45+01:39:338:566,7
51MAJKA Jarosław 591SYNANDOJCIECSZCZECINM4020M 512021-09-04 15:59:5704:46:34.00+01:40:108:576,7
52MAJKA Eryk 590SYNANDOJCIECSZCZECINM188M 522021-09-04 15:59:5704:46:44.75+01:40:208:576,7
53GŁÓWKA Paweł 602FUNTRIWROCŁAWM3020M 532021-09-04 16:00:1504:51:43.70+01:45:199:066,6
54CABAJ Paweł 511ŚRODA ŚLĄSKAM3021M 542021-09-04 16:00:1504:52:13.15+01:45:499:076,6
55KUCIA Szymon 550PAWŁÓWM3022M 552021-09-04 16:00:1504:53:48.40+01:47:249:106,5
56ROGOWSKI Tomasz 576UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEM3023M 562021-09-04 16:00:0204:54:15.20+01:47:519:116,5
57SŁOKA Mateusz 643KOWARYM3024M 572021-09-04 15:59:5704:57:11.00+01:50:479:176,5
58DROBCZYŃSKI Bartosz 568PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM3025M 582021-09-04 16:00:1404:57:32.85+01:51:089:176,5
59PAWLICKI Karol 547MALCZYCEM3026M 592021-09-04 16:00:1604:57:43.05+01:51:199:186,4
60ŻELEZNY Maciej 610WROCŁAWM4021M 602021-09-04 16:00:0704:58:08.60+01:51:449:196,4
61MATUSIAK Jakub 571STYL KARKONOSKIPIECHOWICEM3027M 612021-09-04 16:00:1204:59:20.65+01:52:569:216,4
62ŁUCZAK Maciej 583BANDA RYCHAMROWINOM4022M 622021-09-04 16:00:0205:00:04.20+01:53:409:226,4
63RADOMSKI Bartosz 572POZNAŃM3028M 632021-09-04 16:00:1705:00:58.10+01:54:349:246,4
64STROJNY Radosław 549KILOMETRY POMOCYTRZEBNICAM189M 642021-09-04 16:00:1705:00:58.45+01:54:349:246,4
65WALA Patryk 623ZAŁOGA GÓRSKA / BIEG OPOLSKIZABKOWICE SLASKIEM3029M 652021-09-04 16:00:0505:01:19.80+01:54:559:246,4
66STRYCZEK Tomasz 513AKTYWNYWEEKENDBIELSKO-BIAŁAM4023M 662021-09-04 16:00:0605:15:00.20+02:08:369:506,1
67SZYMCZAK Paweł 632WROCŁAWM3030M 672021-09-04 16:00:0405:15:32.80+02:09:089:516,1
68SKOWYRSKI Janusz 536BIEGOLAS KOSZALINBIESIEKIERZM506M 682021-09-04 16:00:0405:15:36.85+02:09:129:516,1
69CIEŚLAK Piotr 558ŁÓDŹM4024M 692021-09-04 16:00:1305:16:36.35+02:10:129:536,1
70MATUSIAK Mateusz 508ARDENTCODEJELENIA GÓRAM3031M 702021-09-04 16:00:1405:20:32.95+02:14:0910:016,0
71GÓRSKI Mikołaj 504JELENIA GÓRAM4025M 712021-09-04 16:00:0105:21:51.30+02:15:2710:036,0
72REDLICH Adam 529NOWY TOMYŚLM4026M 722021-09-04 16:00:1105:23:39.90+02:17:1510:065,9
73GRZELIŃSKI Michał 625🐷JAROCINM3032M 732021-09-04 16:00:1105:23:40.00+02:17:1610:065,9
74ANDRZEJCZAK Paweł 531KALISZM4027M 742021-09-04 16:00:0105:23:57.35+02:17:3310:075,9
75SKÓRA Zbigniew 573SP PARTS SP. Z O.O.ŻAGAŃM507M 752021-09-04 16:00:1305:24:01.70+02:17:3710:075,9
76KOZIOŁEK Grzegorz 592ŻAGAŃM4028M 762021-09-04 16:00:1305:26:46.80+02:20:2210:125,9
77POWAŁKO Wojciech 520LEGNICAM4029M 772021-09-04 16:00:0805:31:34.50+02:25:1010:215,8
78KOZAK Bartosz 579KOZAKIDŁUGOŁĘKAM4030M 782021-09-04 16:00:0405:31:38.45+02:25:1410:215,8
79KRYSIAK Artur 537BYTOMM3033M 792021-09-04 16:00:1105:33:24.15+02:27:0010:255,8
80KRYSIAK Joachim 538ŚWIĘTOCHŁOWICEM601M 802021-09-04 16:00:1105:33:24.30+02:27:0010:255,8
81WALUGA Michał 554PEŁCZYCEM4031M 812021-09-04 16:00:1605:37:10.80+02:30:4610:325,7
82KOSIOROWSKI Leszek 545TEAM BIEG PIASTÓWJELENIA GÓRAM508M 822021-09-04 16:00:1405:44:00.70+02:37:3610:455,6
83WYPYCH Tomasz 528ZAKOCHANI-ZABIEGANIBRZEGM509M 832021-09-04 16:00:0505:49:26.40+02:43:0210:555,5
84BRZOZOWSKI Mariusz 574ROZTRUCHTANI GOMUNICEGOMUNICEM4032M 842021-09-04 16:00:0905:53:03.00+02:46:3911:015,4
85KLINOWSKI Mirosław 607ŚREMM4033M 852021-09-04 16:00:1005:53:14.55+02:46:5011:025,4
Niesklasyfikowani
KACZMAREK Radosław 546RADZIKIWROCŁAWM502021-09-04 16:00:02 DNF--
SADOWSKI Kajetan 630WROCŁAWM402021-09-04 16:00:06 DNF--
Znaleziono 87 wynik(ów)