Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2021-09-04
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 32 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 153
Wystartowało : 128
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 123
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
32km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1DUDA Karol 617PIESZYCEM301M 12021-09-04 16:00:0003:06:23.95 5:4910,3
2KINAL Arkadiusz 645ŚRODA ŚLĄSKAM302M 42021-09-04 15:59:5703:17:38.15+00:11:146:109,7
3STANKIEWICZ Tomasz 567PLANYBIEGOWE.PLSREBRNA GÓRAM303M 52021-09-04 16:00:0003:20:45.30+00:14:216:169,6
4NORBERT Michał 601KB SOBÓTKA/PRZEDWOJEWSKI TEAMŚWIDNICAM304M 62021-09-04 15:59:5903:21:29.70+00:15:056:179,5
5WANIOWSKI Jan Jakub 541KRAPKOWICEM305M 82021-09-04 16:00:0003:32:01.30+00:25:376:379,1
6PACEK Tomasz 561FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM306M 122021-09-04 16:00:0103:35:53.95+00:29:306:448,9
7RABSKI Tomasz 596ZGORZELECM307M 152021-09-04 16:00:0303:43:31.60+00:37:076:598,6
8VERHEYDEN Sam 638SLFOOD, SAMLOCNYSAM308M 202021-09-04 16:00:1403:46:36.70+00:40:127:048,5
9DUCKI Piotr 635OTKPOLKOWICEM309M 212021-09-04 16:00:0103:46:40.65+00:40:167:058,5
10SALEJ Krzysztof 639REDKOTZIELONA GÓRAM3010M 232021-09-04 16:00:0203:48:08.60+00:41:447:078,4
11BYŚ Mateusz 507WROCŁAWM3011M 292021-09-04 16:00:1504:06:09.30+00:59:457:417,8
12MARÍN Alberto 598POZNANM3012M 302021-09-04 16:00:0404:06:10.75+00:59:467:417,8
13WAJDA Maciej 578SPELEOCLUB WROCŁAWWROCŁAWM3013M 332021-09-04 16:00:0904:09:19.60+01:02:557:477,7
14ZALIŃSKI Leszek 611WROCŁAWM3014M 362021-09-04 16:00:1304:15:42.35+01:09:187:597,5
15MIKRUT Paweł 542WROCŁAWM3015M 422021-09-04 16:00:1504:35:31.20+01:29:078:367,0
16WIERCIAK Piotr 560FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM3016M 432021-09-04 16:00:0104:39:31.90+01:33:078:446,9
17WRÓBLEWSKI Adrian 641ALESPORT.PLBORKOWOM3017M 452021-09-04 16:00:1004:41:43.30+01:35:198:486,8
18MISIOR Łukasz 629BANINOBANINOM3018M 462021-09-04 16:00:1104:41:45.25+01:35:218:486,8
19ŁYKO Marcin 606WROCŁAWM3019M 502021-09-04 16:00:1304:45:57.45+01:39:338:566,7
20GŁÓWKA Paweł 602FUNTRIWROCŁAWM3020M 532021-09-04 16:00:1504:51:43.70+01:45:199:066,6
21CABAJ Paweł 511ŚRODA ŚLĄSKAM3021M 542021-09-04 16:00:1504:52:13.15+01:45:499:076,6
22KUCIA Szymon 550PAWŁÓWM3022M 552021-09-04 16:00:1504:53:48.40+01:47:249:106,5
23ROGOWSKI Tomasz 576UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEM3023M 562021-09-04 16:00:0204:54:15.20+01:47:519:116,5
24SŁOKA Mateusz 643KOWARYM3024M 572021-09-04 15:59:5704:57:11.00+01:50:479:176,5
25DROBCZYŃSKI Bartosz 568PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM3025M 582021-09-04 16:00:1404:57:32.85+01:51:089:176,5
26PAWLICKI Karol 547MALCZYCEM3026M 592021-09-04 16:00:1604:57:43.05+01:51:199:186,4
27MATUSIAK Jakub 571STYL KARKONOSKIPIECHOWICEM3027M 612021-09-04 16:00:1204:59:20.65+01:52:569:216,4
28RADOMSKI Bartosz 572POZNAŃM3028M 632021-09-04 16:00:1705:00:58.10+01:54:349:246,4
29WALA Patryk 623ZAŁOGA GÓRSKA / BIEG OPOLSKIZABKOWICE SLASKIEM3029M 652021-09-04 16:00:0505:01:19.80+01:54:559:246,4
30SZYMCZAK Paweł 632WROCŁAWM3030M 672021-09-04 16:00:0405:15:32.80+02:09:089:516,1
31MATUSIAK Mateusz 508ARDENTCODEJELENIA GÓRAM3031M 702021-09-04 16:00:1405:20:32.95+02:14:0910:016,0
32GRZELIŃSKI Michał 625🐷JAROCINM3032M 732021-09-04 16:00:1105:23:40.00+02:17:1610:065,9
33KRYSIAK Artur 537BYTOMM3033M 792021-09-04 16:00:1105:33:24.15+02:27:0010:255,8
Znaleziono 33 wynik(ów)