Organizator : | Nadleśnictwo Baligród oraz Nadleśnictwo Cisna |
Data : | 2023-08-26 |
Miejsce : | Dolina Rabego - Bystre k. Baligr |
Dystans : | 8 km |
Zgłoszonych : | 62 |
Wystartowało : | 62 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 62 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Moment startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BERNACKI Zbigniew | 95 | WAŚNIÓW | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:17:28 | ||
2 | BISKUP Mateusz | 96 | LESKO | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:17:37 | ||
3 | BŁAŻOWSKI Bartłomiej | 97 | OZZY | ZAGÓRZ | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:17:45 | |
4 | BOBER Żaneta | 98 | BALIGRÓD | OPEN Kobiety | 2023-08-26 12:17:55 | ||
5 | BOBER Diana | 99 | BALIGRÓD | OPEN Kobiety | 2023-08-26 12:18:04 | ||
6 | BOROŃ Elżbieta | 100 | LESKO | OPEN Kobiety | 2023-08-26 12:18:14 | ||
7 | BOROWY Paweł | 101 | BOROWIKI | SANOK | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:18:24 | |
8 | BORSUK Agnieszka | 102 | KORCZYNA | OPEN Kobiety | 2023-08-26 12:18:34 | ||
9 | CZAPLA Andrzej | 103 | CHEŁM | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:18:44 | ||
10 | DOŁŻYCKI Paweł | 104 | KOMAŃCZA | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:18:53 | ||
11 | DYBAŚ Renata | 105 | LESKO | OPEN Kobiety | 2023-08-26 12:19:04 | ||
12 | DYBAŚ Daniel | 106 | LESKO | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:19:14 | ||
13 | DYDEK Jacek | 107 | LESKO | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:19:24 | ||
14 | FEDAK Bohdan | 108 | AKTYWNI ZAGÓRZ | ZAGÓRZ | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:19:35 | |
15 | FURS Kazimierz | 109 | WETLINA | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:19:45 | ||
16 | GIERULA Krzysztof | 110 | UHERCE MINERALNE | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:19:55 | ||
17 | GŁOWA Mateusz | 111 | MCHAWA | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:20:04 | ||
18 | GRZEBIEŃ Piotr | 112 | KROSNO | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:20:13 | ||
19 | GRZYBOWSKA-ŚLAZYK Julita | 113 | LESKO | OPEN Kobiety | 2023-08-26 12:20:23 | ||
20 | HOŁOWATY Renata | 114 | BIESZCZADZKA WATACHA | WYSOCZANY | OPEN Kobiety | 2023-08-26 12:20:31 | |
21 | JANICKI Grzegorz | 115 | ZIELONA | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:20:40 | ||
22 | KARNAT Sylwia | 117 | USTRZYKI DOLNE | OPEN Kobiety | 2023-08-26 12:20:53 | ||
23 | KATA Marcin | 118 | JEDNOROŻCE | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:21:03 | |
24 | ŁUSZCZ Czesław | 116 | BUKOWSKO | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:21:14 | ||
25 | KRÓL Paweł | 119 | SANOK | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:21:23 | ||
26 | KRÓL Renata | 120 | SANOK | OPEN Kobiety | 2023-08-26 12:21:33 | ||
27 | KUREK Stanisław | 121 | BALIGRÓD | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:21:42 | ||
28 | KUREK Sabina | 122 | BALIGRÓD | OPEN Kobiety | 2023-08-26 12:21:51 | ||
29 | MATUSZEWSKI Piotr | 123 | POLAŃCZYK | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:22:00 | ||
30 | MUSIAŁOWSKI Marcin | 124 | LEGION ETRANGERE | USTRZYKI GÓRNE | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:22:09 | |
31 | NIEMIEC Łukasz | 125 | BALIGRÓD | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:22:18 | ||
32 | NIEZNAŃSKA Katarzyna | 126 | TEAM NIEZNAŃSKI | UHERCE MINERALNE | OPEN Kobiety | 2023-08-26 12:22:27 | |
33 | NIEZNAŃSKI Adam | 127 | TEAM NIEZNAŃSKI | UHERCE MINERALNE | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:22:36 | |
34 | OSĘKA Julia | 129 | WOMBACI KAMRACI | GDAŃSK | OPEN Kobiety | 2023-08-26 12:22:56 | |
35 | OSĘKA Tomasz | 130 | WOMBACI KAMRACI | GDAŃSK | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:23:06 | |
36 | OWSIANIK Dawid | 131 | BALIGRÓD | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:23:16 | ||
37 | PADO Michał | 132 | RZEPEDŹ | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:23:26 | ||
38 | PELC Justyna | 133 | BALIGROD | OPEN Kobiety | 2023-08-26 12:23:36 | ||
39 | PIETRUSZKA Daniel | 134 | LESKO | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:23:46 | ||
40 | PIETRUSZKA Jolanta | 135 | LESKO | OPEN Kobiety | 2023-08-26 12:23:57 | ||
41 | PISZCZEK Jolanta | 136 | PISZCZAŁKI | WETLINA | OPEN Kobiety | 2023-08-26 12:24:06 | |
42 | RADWAŃSKI Kamil | 137 | SANOK | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:24:16 | ||
43 | SKORUPSKI Zygmunt | 138 | WETLINA | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:24:25 | ||
44 | SKOWROŃSKA Magdalena | 139 | BALIGRÓD | OPEN Kobiety | 2023-08-26 12:24:35 | ||
45 | SKOWROŃSKA Angelina | 140 | BALIGRÓD | OPEN Kobiety | 2023-08-26 12:24:45 | ||
46 | SKOWROŃSKI Piotr | 141 | BALIGRÓD | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:24:55 | ||
47 | SKOWROŃSKI Daniel | 142 | BALIGRÓD | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:25:04 | ||
48 | SOBOL Ludwik | 143 | KOMAŃCZA | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:25:13 | ||
49 | STELMACH Łukasz | 144 | GORLICE | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:25:21 | ||
50 | STELMACH Magdalena | 145 | GORLICE | OPEN Kobiety | 2023-08-26 12:25:30 | ||
51 | STRAM Marek | 146 | LESKO | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:25:39 | ||
52 | SZAŁĘGA Emil | 147 | BIESZCZADZKA WATAHA | RZEPEDŹ | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:25:48 | |
53 | SZLACHTA Piotr | 148 | SZLACHTA ZE STALI | STALOWA WOLA | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:25:56 | |
54 | SZOPA Daniel | 149 | KROSNO | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:26:06 | ||
55 | SZOPA Dorota | 150 | KROSNO | OPEN Kobiety | 2023-08-26 12:26:15 | ||
56 | ŚLAZYK Sławomir | 151 | LESKO | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:26:24 | ||
57 | ŚNIEŻEK Dorota | 152 | KORCZYNA | OPEN Kobiety | 2023-08-26 12:26:34 | ||
58 | TUREK Agnieszka | 153 | NOWY STYL CYCLING TEAM | RÓWNE | OPEN Kobiety | 2023-08-26 12:26:42 | |
59 | TUREK Łukasz | 154 | RÓWNE | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:26:52 | ||
60 | WÓJCIK Maciej | 155 | KOMAŃCZA | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:27:01 | ||
61 | ZALETA Gosia | 156 | BALIGRÓD | OPEN Kobiety | 2023-08-26 12:27:10 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||
NIEZNAŃSKI Szymon | 128 | TEAM NIEZNAŃSKI | UHERCE MINERALNE | OPEN Mężczyźni | 2023-08-26 12:22:46 |
Znaleziono 62 wynik(ów)