KLASYFIKACJA RODZINNA TROJAK TRAIL - 10 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 10 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 60
Wystartowało : 49
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 49
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | Klasyfikacja rodzinna
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas łączny
1KORNAŚ TEAMFranciszek Kornaś
Paweł Kubica
01:13:56.95
01:13:56.80
01:13:56.000
2PĘDZĄCE BARANKIFilip Baranowski
Adam Baranowski
01:17:16.35
01:17:13.60
01:17:16.000
3LEWANDOWSCY TEAMWaldemar Lewandowski
Gabriel Lewandowski
01:18:18.60
01:18:18.45
01:18:18.000
4KWIDZYN BIEGAJoanna Grau
Konrad Rubaj
01:23:00.85
01:22:52.70
01:23:00.000
5SPARTA ULTRA TEAMNikodem Małolepszy
Karolina Małolepsza
01:26:23.55
01:26:22.90
01:26:23.000
6POMYŁKA TEAMDariusz Chruszcz01:27:23.0001:27:23.000
7ROZBIEGANI CHOJNÓW 'NAJDUK TEAM'Jakub Najduk
Daniel Najduk
01:34:28.80
01:27:17.10
01:34:28.000
8W POGONI ZA DUCHEMMarek Zapora
Zuzanna Zapora
01:35:49.20
01:35:49.20
01:35:49.000
9KOŁO BIEGAAlicja Pawlak
Paweł Stasiak
01:36:56.50
01:36:00.05
01:36:56.000
10DZIEWCZYNY Z LUSÓWKAAlicja Kukla-Kowalska
Natalia Kowalska
01:38:20.85
01:38:20.25
01:38:20.000
11RADZIKIDorota Kaczmarek
Mateusz Lipowicz
01:40:03.10
01:40:02.80
01:40:03.000
12FRIENDS GOSTYŃAgnieszka Klauza
Szymon Klauza
Mateusz Klauza
Sergiusz Klauza
01:40:46.25
01:40:45.10
01:40:44.80
01:40:42.65
01:40:46.000
13FANI GWIEZDNYCH WOJENSzymon Stachowiak
Marek Stachowiak
Ewa Stachowiak
Danuta Stachowiak
01:41:59.95
01:41:59.20
01:41:58.90
01:41:57.30
01:41:59.000
14ZWIERZAKI Z PAKIIda Zagrobelna
Radosław Zagrobelny
01:44:29.80
01:44:29.65
01:44:29.000
15MAMA I SYNMonika Owczarczak
DAWID Mikołajczak
01:47:28.75
01:35:34.85
01:47:28.000
16SZŁAPIKI W BIEGUEwa Zelmanowicz - Szłapa
Aleksandra Schlappa
01:58:39.70
01:58:37.00
01:58:39.000
17STAMM / PRZYBYLSKAMatylda Przybylska
Paulina Stamm
02:01:51.95
02:01:49.90
02:01:51.000
18RODZINKA PLPatrycja Matusewicz
Oskar Matusewicz
02:04:37.05
02:04:35.55
02:04:37.000
19MIMIAnna Stachura
Adam Prończuk
Emilia Stachura
02:13:40.50
02:13:39.70
02:13:38.70
02:13:40.000
20KARCZEWSCYJagna Karczwska
Michał Karczewski
02:19:12.40
01:58:07.90
02:19:12.000
21KALOMEN1 TEAMJustyna Głąbica
Aleksander Głąbica
02:19:30.65
02:19:26.30
02:19:30.000
22KARCZEWSCY-ODIJATomasz Karczewski
Marta Karczewska
Leszek Odija
02:19:33.30
02:19:25.15
01:58:07.50
02:19:33.000
Znaleziono 22 wynik(ów)