KLASYFIKACJA RODZINNA TROJAK TRAIL - 10 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organiser : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Date : 2022-07-17
Place : Lądek-Zdrój
Distance : 10 km
Mapa : Show
Registered : 62
Started : 60
Not finished : 0
Finished : 60
On the track : 0
Complete results :
Uproszczone :
Classification at splits: Start | 0.01km | 3.7km | 5.8km | Finish
Classifications acc. to categories: All | Klasyfikacja rodzinna
Classification by gross time. Unofficial results !!!
PlaceParticipantNumberClubCityNATCategoryMCatF/MStart timeStart Lądek
0.01km
C1
3.7km
C1
5.8km
Net
time
10km
Clock
time
10km
GapPace
min/km
Pace
km/h
          
1KUBICA Paweł 8545GÓRYLASYLASKÓWKAKlasyfikacja rodzinna1M 100:00:0000:00:0400:28:0900:42:1501:07:44.7501:07:44.75 6:468,9
2KORNAŚ Franciszek 8544GÓRYLASYKlasyfikacja rodzinna2M 200:00:0000:00:0400:28:0900:42:1501:07:44.9001:07:44.90+00:00:006:468,9
3LEWANDOWSKI Gabriel 8535LEWANDOWSCY TEAMKlasyfikacja rodzinna3M 300:00:0000:00:0200:28:4900:44:0201:09:45.2501:09:45.25+00:02:006:588,6
4LEWANDOWSKI Waldemar 8536LEWANDOWSCY TEAMGORZÓW WLKP.Klasyfikacja rodzinna4M 400:00:0000:00:0200:28:4800:44:0201:09:45.8501:09:45.85+00:02:016:588,6
5KOWALSKI Franciszek 8601KOWALSZCZAKIKlasyfikacja rodzinna5M 500:00:0000:00:0500:29:4300:45:0601:11:02.6001:11:02.60+00:03:177:068,4
6KURKA Wiktoria 8537KURKI Z GÓRKIKlasyfikacja rodzinna6K 100:00:0000:00:0500:29:3400:45:1801:11:56.3501:11:56.35+00:04:117:118,3
7KURKA Adam 8538KURKI Z GÓRKITARNOWO PODGÓRNEKlasyfikacja rodzinna7M 600:00:0000:00:0500:29:3400:45:1901:11:56.6001:11:56.60+00:04:117:118,3
8UGOREK Kamil 8593UgorekKlasyfikacja rodzinna8M 700:00:0000:00:0300:31:3600:48:0001:16:42.3501:16:42.35+00:08:577:407,8
9UGOREK Jarosław 8592UgorekKlasyfikacja rodzinna9M 800:00:0000:00:0400:31:3800:47:4901:16:42.8501:16:42.85+00:08:587:407,8
10RAJCZAK Dawid 8507RAJCZAKIMODŁAKlasyfikacja rodzinna10M 900:00:0000:00:1900:34:3800:50:3901:16:44.8501:16:44.85+00:09:007:407,8
11RAJCZAK Łukasz 8508RAJCZAKIMODŁAKlasyfikacja rodzinna11M 1000:00:0000:00:2000:34:3900:50:3901:19:59.1501:19:59.15+00:12:147:597,5
12GRAU Joanna 80638034 / 8063Klasyfikacja rodzinna12K 200:00:0000:00:1500:34:3500:51:2001:21:00.5001:21:00.50+00:13:158:067,4
13RUBAJ Kondrad 80348034 / 8063Klasyfikacja rodzinna13M 1100:00:0000:00:1600:34:3500:51:2001:21:00.6001:21:00.60+00:13:158:067,4
14WOLEK Maks 8515WOLEK TEAMKlasyfikacja rodzinna14M 1200:00:0000:01:0100:35:0700:52:4101:21:02.8501:21:02.85+00:13:188:067,4
15SEMENIUK Bartek 8505MAMA I SYNKARŁOWICEKlasyfikacja rodzinna15M 1300:00:0000:00:2100:36:1500:53:3701:21:20.1501:21:20.15+00:13:358:087,4
16SEMENIUK Marzena 8506MAMA I SYNKARŁOWICEKlasyfikacja rodzinna16K 300:00:0000:00:2100:36:1400:53:3601:21:56.9001:21:56.90+00:14:128:117,3
17KOWALSKI Rafał 8600KOWALSZCZAKIKlasyfikacja rodzinna17M 1400:00:0000:00:0600:33:1400:50:4501:21:59.9001:21:59.90+00:14:158:117,3
18MORCINEK Bartłomiej 8590DRUŻYNA BLUSZCZAWOJKÓWKAKlasyfikacja rodzinna18M 1500:00:0000:00:4000:36:4300:53:1001:23:27.9001:23:27.90+00:15:438:207,2
19MORCINEK Marcin 8589DRUŻYNA BLUSZCZAWOJKÓWKAKlasyfikacja rodzinna19M 1600:00:0000:00:4000:36:4200:53:1001:23:31.3001:23:31.30+00:15:468:217,2
20JORDAN Jakub 8524TARNOWO PODGÓRNE BIEGAKlasyfikacja rodzinna20M 1700:00:0000:00:4400:36:2500:53:2201:24:57.8001:24:57.80+00:17:138:297,1
21NAJDUK Jakub 8528ROZBIEGANI CHOJNÓWKlasyfikacja rodzinna21M 1800:00:0000:00:0900:33:4800:53:5601:27:24.5001:27:24.50+00:19:398:446,9
22ZAPORA Marek 8519W POGONI ZA DUCHEMSARNÓWKlasyfikacja rodzinna22M 1900:00:0000:00:2800:37:1700:56:5801:30:45.7501:30:45.75+00:23:019:046,6
23ZAPORA Zuzanna 8518W POGONI ZA DUCHEMKlasyfikacja rodzinna23K 400:00:0000:00:2800:37:1700:56:5801:30:45.8001:30:45.80+00:23:019:046,6
24KANDEFER Beata 8553BIEGAJĄCE KANDEFERKIKORCZYNAKlasyfikacja rodzinna24K 500:00:0000:00:2700:39:2700:58:2801:31:24.7501:31:24.75+00:23:409:086,6
25KANDEFER Kacper 8552BIEGAJĄCE KANDEFERKIKlasyfikacja rodzinna25M 2000:00:0000:00:2800:39:2900:58:2701:31:24.9501:31:24.95+00:23:409:086,6
26LAUDACKI Bartosz 8530POMYŁKA TEAM2Klasyfikacja rodzinna26M 2100:00:0000:01:3000:44:4501:01:5001:31:31.7501:31:31.75+00:23:479:096,6
27GRZYBOWSKA Zuzanna 8540GRZYBKIKlasyfikacja rodzinna27K 600:00:0000:00:4300:40:3800:59:5701:34:43.1001:34:43.10+00:26:589:286,3
28GRZYBOWSKI Krzysztof 8539GRZYBKIKlasyfikacja rodzinna28M 2200:00:0000:00:4200:40:3700:59:5601:34:43.1501:34:43.15+00:26:589:286,3
29GRZYBOWSKI Rafał 8541GRZYBKIWARSZAWAKlasyfikacja rodzinna29M 2300:00:0000:00:4300:40:3800:59:5601:34:43.6001:34:43.60+00:26:589:286,3
30KORNAŚ Jan 8542GÓRYLASY1Klasyfikacja rodzinna30M 2400:00:0000:00:0400:38:1300:53:2601:35:07.4001:35:07.40+00:27:229:306,3
31KORNAŚ Marcin 8543GÓRYLASY1LASKÓWKAKlasyfikacja rodzinna31M 2500:00:0000:00:0400:38:2600:59:5901:35:08.0501:35:08.05+00:27:239:306,3
32KOBYLIŃSKI Bartosz 8526SZAKALTEAMKlasyfikacja rodzinna32M 2600:00:0000:00:4000:41:0000:58:5701:35:54.9501:35:54.95+00:28:109:356,3
33KACZMAREK Agata 8527SZAKALTEAMPOZNAŃKlasyfikacja rodzinna33K 700:00:0000:00:4100:41:0001:01:1701:35:55.0001:35:55.00+00:28:109:356,3
34ZAGÓRSKI Oliwier 8603NIEDŹWIEDŹ TEAMKlasyfikacja rodzinna34M 2700:00:0000:01:4000:42:1201:01:0401:40:33.8001:40:33.80+00:32:4910:036,0
35TALAREK Zofia 8522TELERANKIKlasyfikacja rodzinna35K 800:00:0000:00:3500:43:5301:05:5601:40:40.0001:40:40.00+00:32:5510:046,0
36TALAREK Robert 8523TELERANKISZCZECINKlasyfikacja rodzinna36M 2800:00:0000:00:3400:43:5301:05:5601:40:41.0501:40:41.05+00:32:5610:046,0
37HEŁMIK Igor 8502POMYŁKA TEAMWROCŁAWKlasyfikacja rodzinna37M 2900:00:0000:01:3000:45:4501:06:4501:41:22.0501:41:22.05+00:33:3710:085,9
38CHRUSZCZ Szymon 8503POMYŁKA TEAMWROCŁAWKlasyfikacja rodzinna38M 3000:00:0000:01:3100:45:5101:06:4401:41:23.0501:41:23.05+00:33:3810:085,9
39CHRUSZCZ Dariusz 8504POMYŁKA TEAMWROCŁAWKlasyfikacja rodzinna39M 3100:00:0000:01:3100:45:5101:06:4501:41:23.2501:41:23.25+00:33:3810:085,9
40WŁODARCZYK Anna 8521TOMY94-315Klasyfikacja rodzinna40M 3200:00:0000:00:2100:42:0601:04:2701:42:47.6501:42:47.65+00:35:0210:165,8
41KRYSA Łukasz 8531POMYŁKA TEAM2LĄDEK ZDRÓJKlasyfikacja rodzinna41M 3300:00:0000:01:3000:45:3801:07:4301:44:11.3501:44:11.35+00:36:2610:255,8
42ŁABĘDŹ Igor 8512ZABIEGANI PO USZYKlasyfikacja rodzinna42M 3400:00:0000:00:3800:44:5401:07:2301:44:57.5501:44:57.55+00:37:1210:295,7
43SCHLAPPA Aleksandra 8546EWA I OLA - IZBICKO W BIEGUKlasyfikacja rodzinna43K 900:00:0000:00:5400:45:1501:06:0401:45:29.3501:45:29.35+00:37:4410:325,7
44ZELMANOWICZ - SZŁAPA Ewa 8547EWA I OLA - IZBICKO W BIEGUIZBICKOKlasyfikacja rodzinna44K 1000:00:0000:00:5400:45:1401:06:0601:45:30.2501:45:30.25+00:37:4510:335,7
45ŁABĘDŹ Klaudia 8511ZABIEGANI PO USZYKlasyfikacja rodzinna45K 1100:00:0000:00:3800:45:0401:09:0501:45:45.2501:45:45.25+00:38:0010:345,7
46ŁABĘDŹ Mariusz 8514ZABIEGANI PO USZYKLECZA GÓRNAKlasyfikacja rodzinna46M 3500:00:0000:00:3900:45:0401:09:0501:45:45.5001:45:45.50+00:38:0010:345,7
47PATALAS Mateusz 8532PIMPEK TEAMKlasyfikacja rodzinna47M 3600:00:0000:01:0100:40:5600:59:4301:47:09.9001:47:09.90+00:39:2510:425,6
48PATALAS Agnieszka 8534PIMPEK TEAMPIASECZNOKlasyfikacja rodzinna48K 1200:00:0000:01:0100:45:5401:08:0201:47:11.5001:47:11.50+00:39:2610:435,6
49MURANOWICZ Marek 8533PIMPEK TEAMKlasyfikacja rodzinna49M 3700:00:0000:01:0100:45:1901:08:1601:47:12.9001:47:12.90+00:39:2810:435,6
50ZAGÓRSKA Beata 8602NIEDŹWIEDŹ TEAMKlasyfikacja rodzinna50K 1300:00:0000:01:4100:46:2001:08:1501:47:18.8501:47:18.85+00:39:3410:435,6
51GAWLAS Monika 8513ZABIEGANI PO USZYKlasyfikacja rodzinna51K 1400:00:0000:00:3700:45:4901:09:0501:50:00.1001:50:00.10+00:42:1511:005,5
52SROKA Jakub 8509PLEWISKA NA SZLAKU :)PLEWISKAKlasyfikacja rodzinna52M 3800:00:0000:00:2200:46:2201:10:2801:52:08.4001:52:08.40+00:44:2311:125,4
53SROKA Monika 8510PLEWISKA NA SZLAKU :)PLEWISKAKlasyfikacja rodzinna53K 1500:00:0000:00:2200:46:2201:10:2701:52:08.8001:52:08.80+00:44:2411:125,4
54JORDAN Marzena 8525TARNOWO PODGÓRNE BIEGAGRZEBIENISKOKlasyfikacja rodzinna54K 1600:00:0000:00:4500:48:3901:14:5402:00:29.9502:00:29.95+00:52:4512:025,0
55CHĘCIŃSKI Filip 8550CHĘCIŃSCYKlasyfikacja rodzinna55M 3900:00:0000:00:4100:48:3501:12:5202:02:59.8502:02:59.85+00:55:1512:174,9
56CHĘCIŃSKI Łukasz 8551CHĘCIŃSCYALEKSANDRIA IIKlasyfikacja rodzinna56M 4000:00:0000:00:4100:48:3601:12:5202:03:00.1002:03:00.10+00:55:1512:184,9
57CHĘCIŃSKA Hanna 8548DZIEWCZYNYKlasyfikacja rodzinna57K 1700:00:0000:00:4200:48:3501:12:5102:03:00.2002:03:00.20+00:55:1512:184,9
58CHĘCIŃSKA Dorota 8549DZIEWCZYNYALEKSANDRIA DRUGAKlasyfikacja rodzinna58K 1800:00:0000:00:4100:48:3401:12:5102:03:00.4002:03:00.40+00:55:1512:184,9
59WOLEK Marcin 8517WOLEK TEAMTYCHYKlasyfikacja rodzinna59M 4100:00:0000:01:3000:55:3301:21:4202:03:52.0502:03:52.05+00:56:0712:234,8
60ŁUKACZ Aleksandra 8516WOLEK TEAMKlasyfikacja rodzinna60K 1900:00:0000:01:2900:55:5401:21:4202:03:54.4502:03:54.45+00:56:0912:234,8
Total 60 results.