KOBIETY - 3000M KAT. DO 35 LAT

Organizator:
12 Brygada Zmechanizowana
Data:
2021-03-17
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
3 km
Zgłoszonych:
22
Wystartowało:
22
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
22
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M1km2kmCzas
netto
3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZER.JACKIEWICZ Monika 1412 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN  K 100:03:0800:06:2400:09:33.20 3:1118,8
2ST.SZER.KACZYŃSKA Paulina 1312 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN  K 200:03:0800:06:2400:09:41.87+00:00:083:1318,6
3PPOR.PILARCZYK Jolanta 98Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD  K 300:03:5000:07:4400:11:38.42+00:02:053:5215,5
4SZER.DĄBKOWSKA Paulina 615 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ.  K 400:03:4800:07:5200:11:54.18+00:02:223:5815,1
5SZER.LUBOŃSKA Katarzyna 85Centrum Szkolenia Wojsk LądowychPOZNAŃ  K 500:03:5600:08:0300:12:02.30+00:02:294:0015,0
6SZER.CYLWIK Maja 97Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD  K 600:04:0000:08:0200:12:04.12+00:02:314:0114,9
7SZER.BENTKOWSKA Natalia 28 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN  K 700:03:5700:08:0600:12:06.35+00:02:334:0214,9
8PPOR.TRUKAWKA Anna 11025 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ.  K 800:03:5000:08:0400:12:10.51+00:02:374:0314,8
9SZER.LEMIECHA Natalia 625 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ.  K 900:03:5500:08:0600:12:16.80+00:02:444:0514,7
10SZER.SOCHA Sylwia 10925 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ.  K 1000:03:5100:08:0800:12:20.08+00:02:474:0614,6
11SZER.CELMER Alicja 18 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN  K 1100:03:5600:08:0900:12:25.69+00:02:524:0814,5
12SZER.STASZEWSKA Izabela 267 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK  K 1200:04:0400:08:2100:12:26.76+00:02:544:0814,5
13SZER.LIS Marta 257 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK  K 1300:04:0400:08:2100:12:29.11+00:02:564:0914,4
14SZER.MURAWSKA Monika 4912 batalion dowodzeniaSZCZECIN  K 1400:04:0300:08:2200:12:38.60+00:03:064:1214,2
15KPR.DURZYŃSKA Katarzyna 375 Pułk ArtyleriiSULECHÓW  K 1500:04:0500:08:2600:12:47.76+00:03:144:1514,1
16ST.SZER.KOTOWSKA Joanna 5012 batalion dowodzeniaSZCZECIN  K 1600:04:0600:08:4800:13:11.89+00:03:394:2313,7
17ST.SZER.JAKUBOWSKA Monika 385 Pułk ArtyleriiSULECHÓW  K 1700:04:1600:08:5300:13:13.44+00:03:404:2413,6
18SZER.BESZTERDA Sandra 86Centrum Szkolenia Wojsk LądowychPOZNAŃ  K 1800:04:0400:08:5300:13:42.94+00:04:104:3413,1
19SZER.INGRAM Wiktoria 732 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC  K 1900:04:1300:09:3900:15:17.33+00:05:445:0511,8
20SZER.BARANKIEWICZ Sandra 742 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC  K 2000:04:2900:10:0600:15:40.69+00:06:085:1311,5
Niesklasyfikowani
DNCSZER.STĘPEŃ Marta 40112 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN 00:03:4800:07:3800:11:19.300:0015,9
DNCSZER.BIELAS Joanna 4007 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK 00:04:0300:08:3400:13:08.610:0013,7
Znaleziono 22 wynik(ów)