KOBIETY - 3000M KAT. DO 35 LAT

Organizator:
12 Brygada Zmechanizowana
Data:
2021-03-17
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
3 km
Zgłoszonych:
22
Wystartowało:
22
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
22
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 2km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria1km2km
   
1SZER.JACKIEWICZ Monika 1412 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN 00:03:0800:06:24
2ST.SZER.KACZYŃSKA Paulina 1312 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN 00:03:0800:06:24
Niesklasyfikowani
DNCSZER.STĘPEŃ Marta 40112 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN 00:03:4800:07:38
4PPOR.PILARCZYK Jolanta 98Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD 00:03:5000:07:44
5SZER.DĄBKOWSKA Paulina 615 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ. 00:03:4800:07:52
6SZER.CYLWIK Maja 97Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD 00:04:0000:08:02
7SZER.LUBOŃSKA Katarzyna 85Centrum Szkolenia Wojsk LądowychPOZNAŃ 00:03:5600:08:03
8PPOR.TRUKAWKA Anna 11025 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ. 00:03:5000:08:04
9SZER.BENTKOWSKA Natalia 28 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN 00:03:5700:08:06
10SZER.LEMIECHA Natalia 625 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ. 00:03:5500:08:06
11SZER.SOCHA Sylwia 10925 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ. 00:03:5100:08:08
12SZER.CELMER Alicja 18 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN 00:03:5600:08:09
13SZER.STASZEWSKA Izabela 267 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK 00:04:0400:08:21
14SZER.LIS Marta 257 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK 00:04:0400:08:21
15SZER.MURAWSKA Monika 4912 batalion dowodzeniaSZCZECIN 00:04:0300:08:22
16KPR.DURZYŃSKA Katarzyna 375 Pułk ArtyleriiSULECHÓW 00:04:0500:08:26
DNCSZER.BIELAS Joanna 4007 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK 00:04:0300:08:34
18ST.SZER.KOTOWSKA Joanna 5012 batalion dowodzeniaSZCZECIN 00:04:0600:08:48
19ST.SZER.JAKUBOWSKA Monika 385 Pułk ArtyleriiSULECHÓW 00:04:1600:08:53
20SZER.BESZTERDA Sandra 86Centrum Szkolenia Wojsk LądowychPOZNAŃ 00:04:0400:08:53
21SZER.INGRAM Wiktoria 732 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC 00:04:1300:09:39
22SZER.BARANKIEWICZ Sandra 742 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC 00:04:2900:10:06
Znaleziono 22 wynik(ów)