Organizator : Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Data : 2021-09-19
Miejsce : Jastrzębie-Zdrój
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 925
Wystartowało : 554
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 552
Na trasie : 2
Wyniki PDF :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Moment startuZawrotka
2.5km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MENDECKA-ZEJDLER Michalina 81 SECOND TEAMŁAZISKA GÓRNE20-291K 4 2021-09-19 12:02:3700:09:3100:19:00.55 3:4815,8
2KRUPOWICZ Wiktoria 660ANNA HALSKA COACHINGMYSŁOWICE20-292K 11ANNA HALSKA COACHING2021-09-19 12:02:3600:10:0500:20:42.60+00:01:424:0814,5
3FILEC Wiktoria 3RMKS RYBNIKRYBNIK20-293K 162021-09-19 12:02:3800:10:4000:21:12.95+00:02:124:1414,2
4WRÓBLEWSKA Judyta 226JASTRZĘBIE ZDRÓJ20-294K 23Klub Biegacza Fartlek2021-09-19 12:02:4100:10:4400:21:59.40+00:02:584:2313,6
5POZNIAK Maria 21DOBRZEŃ WIELKI20-295K 36 2021-09-19 12:02:4400:11:4600:22:56.20+00:03:554:3513,1
6PŁASZCZYMĄKA Justyna 216MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM20-296K 38Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:02:3800:11:2400:23:06.10+00:04:054:3713,0
7LACHOWICZ Izabela 168PĘDZĄCE ŻÓŁWIERYBNIK20-297K 52 2021-09-19 12:02:4000:11:4500:23:46.25+00:04:454:4512,6
8CHORCHOS Magda 803JASTRZĘBIE ZDRÓJ20-298K 71 2021-09-19 12:05:3500:12:1900:24:45.70+00:05:454:5712,1
9MISTEROWICZ Kinga 25RUNSZ-TEAMOCHABY MAŁE20-299K 82Niedoścignione2021-09-19 12:02:3700:12:4600:25:12.05+00:06:115:0211,9
10LEPA Klaudia 139BBL RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKA20-2910K 85BBL Ruda Śląska2021-09-19 12:02:4200:12:3200:25:19.50+00:06:185:0311,8
11MROZEK Aleksandra 140KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJ20-2911K 102Klub Biegacza Fartlek2021-09-19 12:02:5000:12:5900:25:48.70+00:06:485:0911,6
12GŁĄBEK Edyta 914SPOT PSZCZYNAĆWIKLICE20-2912K 120 2021-09-19 12:03:1600:13:1200:26:22.65+00:07:225:1611,4
13ZYGMA Żaneta 460LIGOTA20-2913K 140 2021-09-19 12:02:4300:13:3800:27:00.90+00:08:005:2411,1
14PŁAZA Monika 80JASTRZĘBIE ZDRÓJ20-2914K 141 2021-09-19 12:02:5100:13:0600:27:01.75+00:08:015:2411,1
15GAWINEK Laura 248CZELADŹ20-2915K 160 2021-09-19 12:02:5000:13:5500:27:31.95+00:08:315:3010,9
16MAĆKÓW Klaudia 225PAKOSLAWICE20-2916K 178 2021-09-19 12:02:4500:13:4700:27:48.60+00:08:485:3310,8
17TRYBAŁA Weronika 900WATAHAPIELGRZYMOWICE20-2917K 182 2021-09-19 12:05:4000:14:1100:27:53.30+00:08:525:3410,8
18WASZKA Marta 242RUDA ŚLĄSKA20-2918K 233 2021-09-19 12:02:5300:14:2700:28:42.45+00:09:415:4410,5
19BURY Natalia 269JUSTFEELFITCISIEC20-2919K 268Justfeelfit2021-09-19 12:02:5900:14:5700:29:28.45+00:10:275:5310,2
20ZOCHOREK Monika 283BYLE DO METYRYBNIK20-2920K 271Byle do mety2021-09-19 12:02:4100:14:5000:29:31.20+00:10:305:5410,2
21KRZEMPEK Paulina 413MNICH20-2921K 297 2021-09-19 12:02:4900:15:0300:30:09.10+00:11:086:0110,0
22JASZCZAK Małgorzata 540JASTRZĘBIE-ZDRÓJ20-2922K 300 2021-09-19 12:05:3500:14:4100:30:10.60+00:11:106:029,9
23WALEK Natalia 753CIESZYN20-2923K 3232021-09-19 12:05:4900:16:0100:30:43.40+00:11:426:089,8
24NIERADZIK Daria 496ORNONTOWICE20-2924K 335 2021-09-19 12:02:4200:15:0200:30:59.55+00:11:596:119,7
25KALISZ Magdalena 223RUDA ŚLĄSKA20-2925K 344 2021-09-19 12:02:5500:15:3300:31:20.70+00:12:206:169,6
26GAWINEK Aga 904DĄBROWA GÓRNICZA20-2926K 345 2021-09-19 12:02:5000:15:0400:31:22.75+00:12:226:169,6
27KLAUDIA Brzana 888MIKOŁÓW20-2927K 356Wymyślanka2021-09-19 12:05:5300:15:3800:31:58.35+00:12:576:239,4
28JANECKA Natalia 749KATOWICE20-2928K 358 2021-09-19 12:05:4100:15:5500:32:00.05+00:12:596:249,4
29LERCH Ewa 109RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE - ZDRÓJ20-2929K 359RUNTEAM Pawłowice2021-09-19 12:02:4100:15:3400:32:01.40+00:13:006:249,4
30ABRACHAMCZYK Agnieszka 518JASTRZĘBIE ZDRÓJ20-2930K 372 2021-09-19 12:03:1800:16:0300:32:14.55+00:13:146:269,3
31SPROWNIK Joanna 281BANK SPÓŁDZIECZY W JASTRZĘBIU ZDROJUPIELGRZYMOWICE20-2931K 374Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju2021-09-19 12:02:5000:15:4800:32:18.50+00:13:176:279,3
32GOŁOFIT Edyta 302OPEL FIJAŁKOWSKIGASZOWICE20-2932K 384Opel Fijałkowski2021-09-19 12:02:4000:16:4700:32:34.80+00:13:346:309,2
33MAĆKÓW Małgorzata 244STROBICE20-2933K 389 2021-09-19 12:02:4500:15:5200:32:47.25+00:13:466:339,2
34ŚLEDŹ Dorota 306HRMAX ŻORYŻORY20-2934K 390HRmax Dziołszki2021-09-19 12:02:3900:16:1400:32:48.30+00:13:476:339,1
35KROSNY Lucyna 299BANK SPÓŁDZIELCZY W JASTRZĘBIU ZDROJUJASTRZĘBIE-ZDRÓJ20-2935K 397Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju2021-09-19 12:02:5000:16:0000:32:55.80+00:13:556:359,1
36BRODA Kamila 311PIASEK20-2936K 407 2021-09-19 12:03:0100:16:2500:33:21.25+00:14:206:409,0
37JEZIOROWSKA-CAPANDA Patrycja 581CZERWIONKA20-2937K 432 2021-09-19 12:05:4300:16:5700:34:16.65+00:15:166:518,8
38GÓRKA Kamila 851JASTRZĘBIE-ZDRÓJ20-2938K 433 2021-09-19 12:05:4300:16:5400:34:16.80+00:15:166:518,8
39MYŚLIWIEC Seniorita 350KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ20-2939K 447Kobiety na 5+2021-09-19 12:03:0000:16:5800:35:03.70+00:16:037:008,6
40KIERMASZEK Paulina 796WODZISŁAW ŚLĄSKI20-2940K 448 2021-09-19 12:05:3500:16:4800:35:03.80+00:16:037:008,6
41MADZIA Bożena 692PSZCZYNA20-2941K 453Winniczek Team2021-09-19 12:05:5300:17:4700:35:19.50+00:16:187:038,5
42JAŚKIEWICZ Natalia 303OPEL FIJALKOWSKIRYBNIK20-2942K 461Opel Fijałkowski2021-09-19 12:02:4000:17:2100:35:45.60+00:16:457:098,4
43PYTLIK Agata 257RYBNIK20-2943K 471Cioteczki2021-09-19 12:02:4700:17:5400:36:23.20+00:17:227:168,2
44WRONA Aleksandra 583CHYBIE20-2944K 479 2021-09-19 12:05:3600:18:0400:36:53.85+00:17:537:228,1
45MARON Honorata 684JASTRZĘBIE-ZDRÓJ20-2945K 485 2021-09-19 12:03:1800:18:0200:37:09.25+00:18:087:258,1
46WACHTARCZYK Dominika 390JASTRZĘBIE ZDRÓJ20-2946K 486 2021-09-19 12:02:5200:18:0700:37:10.25+00:18:097:268,1
47PUDA Patrycja 639SKOCZÓW20-2947K 492PsychoKsiężniczki2021-09-19 12:05:3500:18:0400:37:19.00+00:18:187:278,0
48IDZIKOWSKA Urszula 738JASTRZĘBIE-ZDRÓJ20-2948K 501 2021-09-19 12:05:3400:18:4200:38:25.75+00:19:257:417,8
49HABER Karolina 584BYTOM20-2949K 539Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:08:0600:22:4100:45:58.80+00:26:589:116,5
50ŻEBROWSKA Weronika 730MORS HUBERTUSMYSŁOWICE20-2950K 547 2021-09-19 12:08:1900:25:0300:50:31.80+00:31:3110:065,9
Znaleziono 50 wynik(ów)