Organizator : Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Data : 2021-09-19
Miejsce : Jastrzębie-Zdrój
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 925
Wystartowało : 554
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 552
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Moment startuZawrotka
2.5km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GRIMAN Joanna 16MOJŻYSZ TEAM/ ERIGORYBNIK40-491K 2MOJŻYSZ TEAM/ ERIGO2021-09-19 12:02:3700:09:1600:18:19.55 3:3916,4
2ADAMCZYK-NOWAK Beata 2MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM40-492K 7Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:02:3800:10:1100:20:05.35+00:01:454:0114,9
3TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 26HURAGAN LIGOTAKATOWICE40-493K 8 2021-09-19 12:02:4600:10:2000:20:26.70+00:02:074:0514,7
4SKALSKA Anna 11CARBON OCR RACING TEAM FESTIWAL BIEGOWY KRYNICA ZDRÓJBYTOM40-494K 9 2021-09-19 12:02:3700:10:1200:20:28.75+00:02:094:0514,7
5STRZELCZYK Ewa 832HURAGAN LIGOTAKATOWICE40-495K 13 2021-09-19 12:05:3400:10:2200:20:49.70+00:02:304:0914,4
6WODZIŃSKA Danuta 48KRAPKOWICE40-496K 14 2021-09-19 12:02:3800:10:3300:21:00.10+00:02:404:1214,3
7PARZYCH Katarzyna 14RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIK40-497K 15RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM2021-09-19 12:02:3700:10:3900:21:12.10+00:02:524:1414,2
8ANDROSZ Beata 37BBL RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKA40-498K 17BBL Ruda Śląska2021-09-19 12:02:3800:10:3300:21:25.15+00:03:054:1714,0
9BINIENDA Agnieszka 85KOBIETY WATAHYZABRZE40-499K 22 2021-09-19 12:02:4300:11:0300:21:55.55+00:03:364:2313,7
10GRUSZKA Ewa 117STS BIEGATON MIKOLOWMIKOLOW40-4910K 25STS Biegaton Mikołów2021-09-19 12:02:4100:11:0200:22:05.35+00:03:454:2513,6
11KOPIEC Izabela 49SKRZYSZÓW40-4911K 28 2021-09-19 12:02:4200:11:1000:22:19.75+00:04:004:2713,4
12ŻBEL Ania 397HRMAX ŻORYZEBRZYDOWICE40-4912K 29HRmax Dziołszki2021-09-19 12:02:3700:11:0400:22:30.45+00:04:104:3013,3
13WOWRY Sylwia 58OLZA CIESZYNCIESZYN40-4913K 31Olza Cieszyn2021-09-19 12:02:3800:11:1900:22:36.20+00:04:164:3113,3
14CZYŻ Leonarda 34OLZA CIESZYNCIESZYN40-4914K 32Olza Cieszyn2021-09-19 12:02:3700:11:1900:22:37.05+00:04:174:3113,3
15WYSOCKA Agnieszka 55KOLOROWA DRUŻYNA NESSICZECHOWICE-DZIEDZICE40-4915K 34Kolorowa Drużyna Nessi2021-09-19 12:02:4300:11:0900:22:40.45+00:04:204:3213,2
16NOWAK Beata 35OLZA CIESZYNCIESZYN40-4916K 35Olza Cieszyn2021-09-19 12:02:3700:11:2300:22:55.70+00:04:364:3513,1
17DOBRENKO Edyta 61RYBNIK40-4917K 37 2021-09-19 12:02:4300:11:5100:22:59.70+00:04:404:3513,1
18PIOTROWSKA Anna 42HURAGAN LIGOTAKATOWICE40-4918K 41 2021-09-19 12:02:4700:11:4700:23:15.35+00:04:554:3912,9
19NIESŁAŃCZYK Małgorzata 84WATAHAJASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-4919K 42Wataha2021-09-19 12:02:3700:11:3200:23:18.70+00:04:594:3912,9
20PASŁAWSKA Katarzyna 92KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-4920K 44Kobiety na 5+2021-09-19 12:02:3700:11:2100:23:25.50+00:05:054:4112,8
21FOJCIK-PUSTELNIK Karolina 17USTROŃ40-4921K 45 2021-09-19 12:02:3800:12:0600:23:25.65+00:05:064:4112,8
22SOŁTYSEK Barbara 45JUSTFEELFITCISIEC40-4922K 46JustFeelFit TEAM2021-09-19 12:02:4000:11:4800:23:31.00+00:05:114:4212,8
23GREENE Agnieszka 122USTROŃ40-4923K 47 2021-09-19 12:02:3800:12:0600:23:32.15+00:05:124:4212,7
24HANDZLIK-STARZYK Anna 89PORĘBA WIELKA40-4924K 48 2021-09-19 12:02:4300:12:0200:23:33.25+00:05:134:4212,7
25RAFA Asia 76OPOLE40-4925K 49 2021-09-19 12:02:5300:11:5500:23:37.35+00:05:174:4312,7
26KUCZEK Katarzyna 90SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE40-4926K 50 2021-09-19 12:02:3900:11:4900:23:42.75+00:05:234:4412,7
27HELIOSZ Agnieszka 454INTERAKTYWNI KROSTOSZOWICEKROSTOSZOWICE40-4927K 51 2021-09-19 12:02:4200:11:5900:23:45.65+00:05:264:4512,6
28PIWISZKIS Barbara 38KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-4928K 53Kobiety na 5+2021-09-19 12:02:3700:11:3300:23:47.95+00:05:284:4512,6
29KANDORA Joanna 44MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM40-4929K 55Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:02:4100:12:1000:23:55.25+00:05:354:4712,5
30SICH- SOSNA Agnieszka 107INTER AKTYWNIŁAZISKA40-4930K 56InterAktywni2021-09-19 12:02:4100:12:0900:23:59.45+00:05:394:4712,5
31WĘGOREK Monika 779BTM RUNNERSBYTOM40-4931K 57BTM RUNNERS2021-09-19 12:02:5200:12:1600:24:06.55+00:05:474:4912,4
32MENŻYK Joanna 39MORS HUBERTUS MYSŁOWICEMYSŁOWICE40-4932K 59Mors Hubertus Mysłowice2021-09-19 12:02:5900:12:1000:24:07.55+00:05:484:4912,4
33BALIŃSKA-SANOCKA Aneta 81DRUŻYNA JASNEJZABRZE40-4933K 60 2021-09-19 12:02:4500:12:3100:24:16.25+00:05:564:5112,4
34BUDREWICZ Elżbieta 549DYCZUŚ TEAMZDZIESZOWICE40-4934K 61Dyczuś Team2021-09-19 12:05:3500:12:0700:24:17.95+00:05:584:5112,4
35PAWŁOWSKA Beata 312RADLINIOKI W BIEGURADLIN40-4935K 62 2021-09-19 12:02:4200:12:2500:24:18.65+00:05:594:5112,3
36KASPERCZYK Aleksandra 144WARTKIE PIERONYRUDA ŚLĄSKA40-4936K 64Wartkie Pierony2021-09-19 12:02:5400:12:2800:24:21.55+00:06:024:5212,3
37LORENZ Agnieszka 118JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-4937K 65 2021-09-19 12:02:4200:12:0500:24:22.05+00:06:024:5212,3
38MANISZEWSKA Dorota 123OLZA CIESZYNCIESZYN40-4938K 67 2021-09-19 12:02:3800:12:1200:24:35.75+00:06:164:5512,2
39SLISZ Maria 521DECATHLON PRZYJACIELERYBNIK40-4939K 73Decathlon & Przyjaciele2021-09-19 12:05:3400:12:2700:24:48.90+00:06:294:5712,1
40GĘBOŁYŚ Beata 289CHWALISZ CZY NIE CHWALISZ, LOTEJ Z NAMIBIERUŃ40-4940K 74 2021-09-19 12:02:3800:12:2400:24:55.20+00:06:354:5912,0
41PERKOWSKA Daria 533JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-4941K 78 2021-09-19 12:05:3500:12:1900:25:00.85+00:06:415:0012,0
42GORZELAK Joanna 114KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-4942K 79Kobiety na 5+2021-09-19 12:02:5000:12:3400:25:05.05+00:06:455:0112,0
43NYKIEL Małgorzata 135MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM40-4943K 83Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:02:4100:12:3600:25:16.50+00:06:565:0311,9
44STACHAŃCZYK Dorota 325JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-4944K 89 2021-09-19 12:02:4700:12:5400:25:23.40+00:07:035:0411,8
45BROCKA Anita 68TURZA ŚLĄSKA40-4945K 95 2021-09-19 12:02:3800:12:4800:25:34.30+00:07:145:0611,7
46SZTABLA Liliana 165KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-4946K 104Klub biegacza Fartlek2021-09-19 12:02:5000:12:5700:25:49.45+00:07:295:0911,6
47DĄBROWSKA Emilia 366KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE ZDRÓJ40-4947K 105Klub biegacza Fartlek2021-09-19 12:02:5000:12:5900:25:49.55+00:07:305:0911,6
48GORZKOWSKA Zuzanna 286BTM RUNNERSTARNOWSKIE GÓRY40-4948K 109BTM RUNNERS2021-09-19 12:02:4600:12:5600:25:58.20+00:07:385:1111,6
49ŁUSZCZ Magdalena 182BTM RUNNERSBYTOM40-4949K 110BTM RUNNERS2021-09-19 12:02:4600:12:5600:25:58.30+00:07:385:1111,6
50GATNER Agnieszka 97JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-4950K 111 2021-09-19 12:02:4500:13:1000:25:58.65+00:07:395:1111,6
51SZEWERDA Hanna 765BTM RUNNERSBYTOM40-4951K 113BTM RUNNERS2021-09-19 12:02:5300:13:1200:26:06.60+00:07:475:1311,5
52KONKOL-PEPŁOWSKA Martyna 18TYNIEC MAŁY40-4952K 115 2021-09-19 12:02:3800:12:3900:26:08.70+00:07:495:1311,5
53KANIA Monika 19RUDA ŚLASKA40-4953K 116 2021-09-19 12:02:4300:12:5600:26:08.75+00:07:495:1311,5
54GARUS Magdalena 146JASTRZĘBIE - ZDRÓJ40-4954K 118 2021-09-19 12:02:3800:12:5400:26:13.30+00:07:535:1411,4
55PIWOŃSKA Adriana 287PODBUCZE40-4955K 119 2021-09-19 12:02:4600:13:0700:26:19.10+00:07:595:1511,4
56DYCZEK Klaudia 218DYCZUŚ TEAMZDZIESZOWICE40-4956K 122Dyczuś Team2021-09-19 12:02:4800:13:2200:26:28.80+00:08:095:1711,3
57SOLICH Ola 764SULIS HOKO TEAMRACIBORZ40-4957K 125 2021-09-19 12:03:0200:13:0300:26:34.15+00:08:145:1811,3
58STOPYRA Agnieszka 167JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-4958K 126 2021-09-19 12:05:3200:11:4600:26:37.40+00:08:175:1911,3
59POCIENNIK Justyna 313BRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWABIERUŃ40-4959K 127 2021-09-19 12:02:4400:13:0000:26:39.70+00:08:205:1911,3
60SZYMURA Izabela 425RYBNIK40-4960K 128Decathlon & Przyjaciele2021-09-19 12:02:3900:13:1700:26:40.30+00:08:205:2011,3
61KIEŁKOWSKA Agnieszka 201KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-4961K 131Kobiety na 5+2021-09-19 12:02:5600:13:4000:26:50.55+00:08:315:2211,2
62FRAJHOFER Ewa 231BANK SPÓŁDZIELCZY W JASTRZĘBIU-ZDROJUJASTRZĘBIE ZDRÓJ40-4962K 132Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu-Zdroju2021-09-19 12:02:5100:13:2700:26:51.05+00:08:315:2211,2
63STABLA Agata 75RADLIN40-4963K 134 2021-09-19 12:02:3900:13:2200:26:52.30+00:08:325:2211,2
64PISKORZ Aleksandra 211MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM40-4964K 142Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:02:4100:13:3800:27:03.70+00:08:445:2411,1
65MORAWIEC Barbara 162RUDA ŚLĄSKA40-4965K 143 2021-09-19 12:02:4700:13:3500:27:05.55+00:08:465:2511,1
66BRZUSKA Katarzyna 176OLZA CIESZYNCIESZYN40-4966K 144Olza Cieszyn2021-09-19 12:02:4700:13:2900:27:06.35+00:08:465:2511,1
67RAWICZ-GROTOWSKA Jowita 334RUDA ŚLĄSKA40-4967K 145 2021-09-19 12:02:4300:13:3800:27:06.60+00:08:475:2511,1
68NIEZGODA Lucyna 481ŻORY40-4968K 148 2021-09-19 12:02:4600:13:3500:27:14.65+00:08:555:2611,0
69KAŁUS Ewa 424HRMAX ŻORYŻORY40-4969K 150HRmax Dziołszki2021-09-19 12:02:3900:13:4700:27:17.50+00:08:575:2711,0
70BAJCAR Beata 191KOBIETY NA5+CHYBIE40-4970K 155Kobiety na 5+2021-09-19 12:03:0000:13:5400:27:21.30+00:09:015:2811,0
71ZIELOSKO Beata 596MIKOŁÓW40-4971K 158 2021-09-19 12:02:5500:13:4100:27:25.70+00:09:065:2910,9
72ROZMUS Ewa 612POWOLI DO CELUGÓRA40-4972K 161PoWoli do Celu2021-09-19 12:05:4100:13:3200:27:33.75+00:09:145:3010,9
73FECZKO Lucyna 121JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-4973K 163 2021-09-19 12:02:4300:13:3200:27:34.70+00:09:155:3010,9
74KRUPOWICZ Aneta 925CIDRY LOTAJOMMYSŁOWICE40-4974K 164Cidry Lotajom2021-09-19 12:05:4700:14:0500:27:35.90+00:09:165:3110,9
75STOCHLA Małgorzata 71ZATYRANIWILCZA40-4975K 165 2021-09-19 12:02:4400:13:5300:27:37.65+00:09:185:3110,9
76MARCINKOWSKA Magdalena 568MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM40-4976K 168Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:05:3700:13:4800:27:40.55+00:09:215:3210,8
77SAGAN Izabela 228BANK SPÓŁDZIELCZY W JASTRZĘBIU-ZDROJUJASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-4977K 170Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu-Zdroju2021-09-19 12:02:5100:13:5000:27:44.55+00:09:255:3210,8
78PLUTA Angelika 70AKTYWNI RYDUŁTOWYRYDUŁTOWY40-4978K 172Aktywni Rydułtowy2021-09-19 12:02:4600:13:5000:27:45.35+00:09:255:3310,8
79MAKOSZ Barbara 158RUNTEAM PAWŁOWICEPAWŁOWICE40-4979K 174RUNTEAM Pawłowice2021-09-19 12:02:4900:13:5900:27:47.10+00:09:275:3310,8
80BASEK Marta 415HRMAX ŻORYŻORY40-4980K 175HRmax Dziołszki2021-09-19 12:02:3900:13:4600:27:47.95+00:09:285:3310,8
81JAKUBOWSKA Agnieszka 261HRMAX ŻORYŻORY40-4981K 177HRmax Dziołszki2021-09-19 12:02:3800:13:4800:27:48.35+00:09:285:3310,8
82WIDERA Elżbieta 104HRMAX ŻORYŻORY40-4982K 180HRmax Dziołszki2021-09-19 12:02:3800:13:4700:27:48.90+00:09:295:3310,8
83SZCZUKA Joanna 525MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM40-4983K 181Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:05:3700:13:5100:27:50.80+00:09:315:3410,8
84SKRZYPEK Marta 870JUSTFEELFIT TEAMCIĘCINA40-4984K 187JustFeelFit TEAM2021-09-19 12:05:4400:13:4700:27:55.10+00:09:355:3510,7
85KLIMEK-KARAS Sylwia 288CZECHOWICE DZIEDZICE40-4985K 188 2021-09-19 12:02:4200:13:5200:27:57.45+00:09:375:3510,7
86GRZONDZIEL Katarzyna 210HURAGAN LIGOTAKATOWICE40-4986K 190 2021-09-19 12:02:4800:14:1000:27:57.80+00:09:385:3510,7
87KOŃCZAK-ŁABAS Magdalena 601HURAGAN LIGOTAKATOWICE40-4987K 191 2021-09-19 12:02:4800:14:0900:27:57.95+00:09:385:3510,7
88PANEK Ela 151MARGO TEAMBIELSKO BIAŁA40-4988K 192 2021-09-19 12:02:4100:13:5200:27:58.35+00:09:385:3510,7
89MORGAŁA Daria 486KSIĄŻENICE40-4989K 193 2021-09-19 12:02:4000:13:5500:27:59.55+00:09:405:3510,7
90ROZMUS-PROCNER Patrycja 250BIELSZCZANKI BIEGAJĄBIELSKO-BIAŁA40-4990K 195BIELSZCZANKI BIEGAJĄ2021-09-19 12:02:4600:13:3800:28:02.30+00:09:425:3610,7
91PROCNER Dorota 224BIELSZCZANKI BIEGAJĄBIELSKO-BIAŁA40-4991K 196 2021-09-19 12:02:4600:13:3800:28:02.65+00:09:435:3610,7
92KAŁUS Joanna 320RYBNIK40-4992K 199 2021-09-19 12:02:4700:13:5000:28:05.85+00:09:465:3710,7
93KRZYK Małgorzata 864KRAKÓW40-4993K 200 2021-09-19 12:05:4600:14:1500:28:06.65+00:09:475:3710,7
94SIKORA Agnieszka 359ZABRZE40-4994K 205 2021-09-19 12:02:4400:14:1200:28:12.75+00:09:535:3810,6
95WAWRZYCZEK Kasia 437CHORZÓW40-4995K 207 2021-09-19 12:02:3900:13:5200:28:15.80+00:09:565:3910,6
96BALCAREK Magdalena 721POŁOMIA40-4996K 209 2021-09-19 12:05:4000:14:0100:28:16.95+00:09:575:3910,6
97MARCINIAK Beata 906WATAHAPIELGRZYMOWICE40-4997K 210 2021-09-19 12:05:4000:14:5400:28:18.35+00:09:585:3910,6
98BURZYŃSKA Beata 500KATOWICE40-4998K 212 2021-09-19 12:02:5300:14:1900:28:21.80+00:10:025:4010,6
99KUREK-STEFUNYN Beata 495RYBNIK40-4999K 213 2021-09-19 12:02:5300:14:1900:28:22.60+00:10:035:4010,6
100STRUZIK Mariola 494RYBNIK40-49100K 214 2021-09-19 12:02:5200:14:2000:28:23.10+00:10:035:4010,6
101KUFIETA Ewelina 86WODZISŁAW ŚLĄSKI40-49101K 217 2021-09-19 12:02:4700:14:0100:28:27.55+00:10:085:4110,5
102ADAMCZAK Renata 279YNO ULTRAJASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49102K 218Yno Ultra2021-09-19 12:02:4600:14:1000:28:29.10+00:10:095:4110,5
103KUCIEJ Justyna 878JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49103K 219 2021-09-19 12:05:3900:13:5300:28:29.80+00:10:105:4110,5
104PRÓSZYŃSKA Agnieszka 207JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49104K 220 2021-09-19 12:02:4400:13:5000:28:30.20+00:10:105:4210,5
105MIELKE Dagmara 189BAZANOWICE40-49105K 221 2021-09-19 12:02:3900:13:4900:28:31.20+00:10:115:4210,5
106BOMBOR Antonina 553RYBNIK40-49106K 222 2021-09-19 12:05:4000:14:1900:28:31.45+00:10:115:4210,5
107KUNICKA Alicja 856BIELSZCZANKI BIEGAJĄMAZAŃCOWICE40-49107K 224Bielszczanki Biegają2021-09-19 12:02:4900:14:3000:28:32.20+00:10:125:4210,5
108PUDA Dorota 174KOBIETY NA 5+CHYBIE40-49108K 225Kobiety na 5+2021-09-19 12:02:5600:14:2400:28:32.55+00:10:135:4210,5
109PŁASKA Barbara 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49109K 228Kobiety na 5+2021-09-19 12:02:5600:14:2400:28:33.35+00:10:135:4210,5
110DOBRENIUK Aurelia 411RYBNIK40-49110K 229 2021-09-19 12:02:5200:13:5400:28:34.70+00:10:155:4210,5
111MAĆKÓW Agnieszka 188PAKOSŁAWICE40-49111K 231 2021-09-19 12:02:4400:13:4900:28:36.55+00:10:175:4310,5
112PEPEK Aneta 204JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49112K 238Cioteczki2021-09-19 12:02:4800:14:5400:28:49.75+00:10:305:4510,4
113PASZEK Hania 392HRMAX ŻORYŻORY40-49113K 242HRmax Dziołszki2021-09-19 12:02:3900:14:2100:28:56.75+00:10:375:4710,4
114ŁEPEK Bożena 828WODZISŁAW SLĄSKI40-49114K 243 2021-09-19 12:05:4000:14:2000:28:57.80+00:10:385:4710,4
115ZIĘTARA Agata 319JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49115K 245 2021-09-19 12:02:4600:14:3200:29:01.25+00:10:415:4810,3
116DZIEWIRZ Aurelia 400RUNTEAM PAWŁOWICEWARSZOWICE40-49116K 246 2021-09-19 12:03:2200:14:3700:29:01.50+00:10:415:4810,3
117GRABOWSKA Katarzyna 617TYCHY40-49117K 247 2021-09-19 12:02:5400:14:4100:29:02.15+00:10:425:4810,3
118MAROSZEK Aleksandra 208WODZISŁAW ŚLĄSKI40-49118K 249 2021-09-19 12:02:4500:14:0500:29:09.25+00:10:495:4910,3
119SOCHA Marlena 256WARTKIE PIERONYRUDA ŚLĄSKA40-49119K 252Wartkie Pierony2021-09-19 12:02:5300:14:3600:29:11.55+00:10:525:5010,3
120SZEFER Sylwia 227JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49120K 257 2021-09-19 12:02:4100:14:1700:29:12.20+00:10:525:5010,3
121JASEK Wiola 782KOBIETY WATAHYZABRZE40-49121K 259 2021-09-19 12:03:0200:14:2000:29:14.75+00:10:555:5010,3
122METLAK Joanna 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49122K 260 2021-09-19 12:02:4200:14:3500:29:15.05+00:10:555:5110,3
123GIEROŃ Katarzyna 442DYSTANS LUBOMIALUBOMIA40-49123K 261 2021-09-19 12:02:5200:14:4200:29:16.00+00:10:565:5110,3
124GENSTY Klaudia 212DYSTANS LUBOMIALUBOMIA40-49124K 262 2021-09-19 12:02:5200:14:4200:29:16.10+00:10:565:5110,3
125DAJKA Barbara 569FRELKI LOTAJOMBIERUŃ40-49125K 263Frelki lotajom2021-09-19 12:02:4000:13:0000:29:17.45+00:10:575:5110,2
126MIŚKOWIEC Agnieszka 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49126K 267 2021-09-19 12:02:4400:14:1300:29:28.00+00:11:085:5310,2
127MAJCHRZAK Agnieszka 214NESSITEAMKATOWICE40-49127K 269 2021-09-19 12:02:4300:15:0300:29:28.55+00:11:095:5310,2
128BUKOWSKA Joanna 466KOLOROWA DRUŻYNA NESSIKATOWICE40-49128K 270Kolorowa Drużyna Nessi2021-09-19 12:02:4300:15:0300:29:28.95+00:11:095:5310,2
129KACZORRK Anna 102HRMAXŻORY40-49129K 276HRmax Dziołszki2021-09-19 12:02:3900:14:2100:29:36.00+00:11:165:5510,1
130KAŁUŻA Ilona 563JASTRZĘBIE - ZDRÓJ40-49130K 277 2021-09-19 12:03:1400:15:1100:29:36.25+00:11:165:5510,1
131BĄK-ŚCIERSKA Beata 394RADOSTOWICE40-49131K 278 2021-09-19 12:05:3400:14:1900:29:39.00+00:11:195:5510,1
131TRYBAŁA Monika 899WATAHAJASTRZEBIE-ZDRÓJ40-49131K 278 2021-09-19 12:05:3900:15:4200:29:39.00+00:11:195:5510,1
133KRZEMPEK Bogusława 220BIELSZCZANKI BIEGAJĄBIELSKO-BIAŁA40-49133K 284BIELSZCZANKI BIEGAJĄ2021-09-19 12:02:4800:14:5100:29:46.45+00:11:265:5710,1
134MATUĆ Aleksandra 258MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM40-49134K 285Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:02:4600:14:5400:29:47.05+00:11:275:5710,1
135PIETROSZEK Władysława 688JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49135K 289 2021-09-19 12:03:1800:15:0700:29:58.50+00:11:385:5910,0
136REYMANN Milena 564JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49136K 291Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu-Zdroju2021-09-19 12:02:5200:14:3500:29:59.35+00:11:395:5910,0
137SZYPUŁA Ewa 246TYCHY40-49137K 293 2021-09-19 12:03:0300:14:3500:30:00.50+00:11:406:0010,0
138SMOZIK Mariola 667OPEL FIJAŁKOWSKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49138K 295Opel Fijałkowski2021-09-19 12:05:3900:15:1700:30:05.10+00:11:456:0110,0
139DOBOSZ Ilona 173MARKLOWICE GÓRNE40-49139K 298 2021-09-19 12:02:4100:14:5100:30:09.20+00:11:496:0110,0
140KOŁODZIEJ Ilona 862LYSKI40-49140K 305 2021-09-19 12:05:3900:14:2500:30:19.10+00:11:596:039,9
141KRÓL Magdalena 233KINGTEAMSŁAWKÓW40-49141K 307 2021-09-19 12:02:4400:15:0400:30:20.80+00:12:016:049,9
142KLYSZCZ Honorata 422INTERAKTYWNIUCHYLSKO40-49142K 308InterAktywni2021-09-19 12:02:4200:13:5500:30:25.50+00:12:056:059,9
143CICHOŃ Iwona 241HURAGAN LIGOTAKATOWICE40-49143K 309 2021-09-19 12:02:4600:15:0100:30:26.30+00:12:066:059,9
144BAŁA Justyna 923KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49144K 310Kobiety na 5+2021-09-19 12:05:4700:15:0500:30:27.50+00:12:076:059,9
145DUSZA Jolanta 769DEKATHLON &PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWY40-49145K 311Decathlon & Przyjaciele2021-09-19 12:05:3400:15:2100:30:28.60+00:12:096:059,8
146WĘGRZYN Ewa 696KNEIPP TEAMĆWIKLICE40-49146K 3132021-09-19 12:05:4200:14:5500:30:30.25+00:12:106:069,8
147KOLAT Jadwiga 514JASTRZEBIE40-49147K 316 2021-09-19 12:05:4500:15:0700:30:35.00+00:12:156:079,8
148ADAMUS Anna 282WARTKIE PIERONYRUDA ŚLĄSKA40-49148K 322Wartkie Pierony2021-09-19 12:02:5300:15:2400:30:43.15+00:12:236:089,8
149BUGLA Weronika 716DYSTANS LUBOMIAGRABÓWKA40-49149K 324Dystans Lubomia2021-09-19 12:05:3600:15:2000:30:44.20+00:12:246:089,8
150WELET Marzena 595OCHABY MAŁE40-49150K 325BIELSZCZANKI BIEGAJĄ2021-09-19 12:05:3500:15:1800:30:45.65+00:12:266:099,8
151COFALIK Gabriela 290DECATHLON & PRZYJACIELEŚWIERKLANY40-49151K 326Decathlon & Przyjaciele2021-09-19 12:02:5200:15:2700:30:46.05+00:12:266:099,8
152JANECKA Ela 748KATOWICE40-49152K 328 2021-09-19 12:05:4100:15:3700:30:52.40+00:12:326:109,7
153ŁAPA Aleksandra 1974APSZCZYNA40-49153K 329 2021-09-19 12:02:5100:15:1000:30:53.85+00:12:346:109,7
154PETRYKOWSKA Elżbieta 335ŻORY40-49154K 331 2021-09-19 12:02:4500:15:0500:30:56.85+00:12:376:119,7
155MOZLER Magdalena 751KATOWICE40-49155K 332 2021-09-19 12:05:4100:15:1500:30:56.90+00:12:376:119,7
156RADZIEWICZ Renata 410WISŁA WIELKA40-49156K 333 2021-09-19 12:02:4900:15:2100:30:57.05+00:12:376:119,7
157BOŻEK Dagmara 396JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49157K 341 2021-09-19 12:02:5000:15:2600:31:15.55+00:12:566:159,6
158WINIARSKA Monika 9ŻORY40-49158K 343 2021-09-19 12:05:4300:14:2700:31:18.50+00:12:586:159,6
159DYNIA Magdalena 470JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49159K 346 2021-09-19 12:02:5500:15:3800:31:25.40+00:13:056:179,5
160MYŚLIWIEC Monika 262KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49160K 355Kobiety na 5+2021-09-19 12:02:5500:15:4800:31:58.00+00:13:386:239,4
161BETAŃSKA Aneta 326KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49161K 357Kobiety na 5+2021-09-19 12:02:5500:15:4800:31:58.40+00:13:386:239,4
162KĄKOL WOJTAS Katarzyna 524POWOLI DO CELU .WOLA40-49162K 360PoWoli do Celu2021-09-19 12:05:4100:17:2300:32:01.50+00:13:416:249,4
163ŻYWICA Dorota 504HURAGAN LIGOTAKATOWICE40-49163K 361Huragan Ligota2021-09-19 12:05:3700:15:4100:32:03.20+00:13:436:249,4
164MILEWSKA Izabela 808JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49164K 362 2021-09-19 12:02:5100:15:5200:32:05.00+00:13:456:259,4
165KĘPKA Joanna 589MIKOŁÓW40-49165K 363 2021-09-19 12:05:3800:15:2400:32:05.90+00:13:466:259,4
166KORCZEWSKA Beata 834MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM40-49166K 365Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:05:3500:16:0600:32:08.40+00:13:486:259,3
167NAWROCKA Agnieszka 577WODZISŁAW ŚLĄSKI40-49167K 366 2021-09-19 12:05:3900:15:4000:32:08.85+00:13:496:259,3
168SZATANIK Alina 656ZABNICA40-49168K 369 2021-09-19 12:05:3900:16:2800:32:11.40+00:13:516:269,3
169ZACZYŃSKA-POZNIAK Jarosława 180DOBRZEŃ WIELKI40-49169K 371 2021-09-19 12:02:5400:16:2400:32:12.40+00:13:526:269,3
170PAWLIK Małgorzata 4CZĘSTOCHOWA40-49170K 377 2021-09-19 12:02:5200:16:0800:32:28.75+00:14:096:299,2
171SZEWCZUK Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49171K 379Byle do mety2021-09-19 12:05:4100:15:5400:32:31.35+00:14:116:309,2
172RUMIŃSKA Barbara 815BIE RUNBIERUŃ40-49172K 380 2021-09-19 12:05:3600:16:0200:32:31.70+00:14:126:309,2
173JANIK Izabela 801USTROŃ40-49173K 382 2021-09-19 12:02:3900:15:4900:32:33.00+00:14:136:309,2
174PODESZWA Barbara 866MIKOŁÓW40-49174K 388Wymyślanka2021-09-19 12:05:3800:15:5900:32:46.90+00:14:276:339,2
175JORDAN Monika 412WODZISŁAW ŚLĄSKI40-49175K 392 2021-09-19 12:02:4900:15:4600:32:49.50+00:14:296:339,1
176JABŁOŃSKA Sabina 5023MARKOWICE40-49176K 3952021-09-19 12:05:4100:16:4700:32:52.15+00:14:326:349,1
177LISOWSKA Dominika 631WODZISŁAW ŚLĄSKI40-49177K 399 2021-09-19 12:02:5300:16:2800:32:59.50+00:14:396:359,1
178MARYJOSZ Katarzyna 293ŻORY40-49178K 400 2021-09-19 12:02:4700:16:5300:33:00.50+00:14:406:369,1
179MARSZALIK Anna 354KATOWICE40-49179K 401 2021-09-19 12:02:4600:16:2400:33:03.90+00:14:446:369,1
180BIERNAT Agnieszka 571JASTRZEBIE ZDROJ40-49180K 403 2021-09-19 12:02:5300:16:2600:33:15.65+00:14:566:399,0
181BARTNIK Joanna 479STREET SPIRITJASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49181K 410 2021-09-19 12:02:4400:16:3500:33:28.10+00:15:086:419,0
182SUSLIK Magdalena 746TYCHY40-49182K 411 2021-09-19 12:05:3500:16:3600:33:28.45+00:15:086:419,0
183WYLOTEK Barbara 489RUDA ŚLĄSKA40-49183K 415 2021-09-19 12:02:5400:16:3100:33:40.95+00:15:216:448,9
184SERAFIN-CHWAŁEK Joanna 515JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49184K 416 2021-09-19 12:05:4000:16:2800:33:42.00+00:15:226:448,9
185KAPŁON Agnieszka 528RACIBÓRZ40-49185K 419 2021-09-19 12:05:4900:17:1300:33:46.30+00:15:266:458,9
186SZCZUCHNIAK Adriana 360JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49186K 420 2021-09-19 12:05:3800:16:3900:33:46.70+00:15:276:458,9
187ROSKOSZ Magdalena 740RYBNIK40-49187K 421 2021-09-19 12:05:3800:17:0200:33:47.80+00:15:286:458,9
188ROMBERG Agnieszka 480MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM40-49188K 422Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:02:4700:16:4500:33:51.40+00:15:316:468,9
189ŚLEBODA Bożena 5022MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM40-49189K 424Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:05:3700:16:5400:33:54.00+00:15:346:468,8
190SAWICKA Marta 260KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49190K 428Kobiety na 5+2021-09-19 12:02:5700:17:0200:33:59.25+00:15:396:478,8
191BRZANA Anna 857MIKOŁÓW40-49191K 430Wymyślanka2021-09-19 12:05:5000:16:4800:34:12.25+00:15:526:508,8
192GRZELAK Patrycja 670KOLOROWA DRUŻYNA NESSIJASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49192K 434Kolorowa Drużyna Nessi2021-09-19 12:05:4500:17:0800:34:18.00+00:15:586:518,7
193PRZYBYCIN Bożena 519MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWATARNOWSKIE GÓRY40-49193K 436Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:05:3500:17:0500:34:21.20+00:16:016:528,7
194KANIA Grażyna 910DEKATHLON&PRZYJACIELERYBNIK40-49194K 439Decathlon & Przyjaciele2021-09-19 12:05:3400:17:1400:34:54.90+00:16:356:588,6
195BAJOR Aneta 493ŻORY40-49195K 441 2021-09-19 12:02:4900:17:1100:34:57.00+00:16:376:598,6
196ŚLIWA Kornelia 638MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM40-49196K 443Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:05:4300:17:2400:34:58.45+00:16:386:598,6
197MARUSZCZAK Justyna 822MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM40-49197K 446Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:05:4200:17:1500:35:02.40+00:16:427:008,6
198TATARCZYK Justyna 307SKRZYSZÓW40-49198K 449 2021-09-19 12:03:2700:17:1400:35:04.50+00:16:447:008,6
199NIEDŹWIEDŹ Maja 853JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49199K 455 2021-09-19 12:05:3400:16:3500:35:24.45+00:17:047:048,5
200KUBIS Barbara 603CZARKÓW40-49200K 459 2021-09-19 12:02:5800:17:4500:35:40.45+00:17:207:088,4
201ZALEWSKA Barbara 557KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49201K 460Kobiety na 5+2021-09-19 12:05:4300:17:3200:35:44.55+00:17:257:088,4
202BIAŁAS Joanna 463SPOT PSZCZYNARADOSTOWICE40-49202K 462 2021-09-19 12:02:5700:17:4600:35:50.95+00:17:317:108,4
203GÓRAL Alina 542MYSŁOWICE40-49203K 464 2021-09-19 12:05:3600:17:3400:36:01.45+00:17:417:128,3
204JANCZURA Marzena 850KIETRZ40-49204K 472Wawrzinek Team2021-09-19 12:05:4000:18:1700:36:25.90+00:18:067:178,2
205STAŚKIEWICZ Monika 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49205K 473 2021-09-19 12:05:5200:18:0600:36:36.45+00:18:167:198,2
206POLOK-MIGAS Justyna 840CESKY TESIN40-49206K 474 2021-09-19 12:05:4400:17:4000:36:37.80+00:18:187:198,2
207GAŁUSZKA Magdalena 450FORTUNA TEAMKOŃCZYCE MAŁE40-49207K 483 2021-09-19 12:02:5700:18:1900:37:03.65+00:18:447:248,1
208STEFANIAK Justyna 510POGORIA BIEGADĄBROWA GÓRNICZA40-49208K 490 2021-09-19 12:05:3800:18:1000:37:16.25+00:18:567:278,1
209SZATANIK Iwona 582HAŻLACH40-49209K 491 2021-09-19 12:05:3700:18:0800:37:17.80+00:18:587:278,0
210ŻEBROWSKA Matylda 683MORS HUBERTUS MYSŁOWICEMYSŁOWICE40-49210K 496Mors Hubertus Mysłowice2021-09-19 12:05:3600:18:1200:37:42.00+00:19:227:328,0
211ZIELIŃSKA Anna 379MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM40-49211K 498Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:02:4800:19:2100:37:58.65+00:19:397:357,9
212PROKOPIUK Adriana 677KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZEBIE-ZDRÓJ40-49212K 502Klub Biegacza Fartlek2021-09-19 12:05:4400:20:0900:38:25.85+00:20:067:417,8
213BAK Barbara 895JASTRZEBIE ZDROJ40-49213K 503 2021-09-19 12:05:3500:18:4200:38:26.15+00:20:067:417,8
214IDZIKOWSKA Elżbieta 588FAMILY DREAMSJASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49214K 505 2021-09-19 12:05:3400:18:3900:38:26.30+00:20:067:417,8
215SURY-WOLNIEWICZ Kamila 448JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49215K 508 2021-09-19 12:05:4500:18:3600:38:35.50+00:20:157:437,8
216MADEJA Aleksandra 67MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM40-49216K 510Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:02:4900:18:5000:39:11.95+00:20:527:507,7
217HEKIERT Wioleta 352MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM40-49217K 511Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:02:4800:18:5100:39:13.00+00:20:537:507,6
218CZARNECKA Małgorzata 620MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM40-49218K 512Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:05:4300:19:3700:39:13.20+00:20:537:507,6
219DOBOSZ Katarzyna 5024MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM40-49219K 513Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:02:4800:18:5200:39:13.35+00:20:537:507,6
220KROCHMALSKA Jadwiga 641MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM40-49220K 514 2021-09-19 12:05:4200:19:3800:39:14.00+00:20:547:507,6
221ARENDARCZYK Anna 527KĘTY40-49221K 515BIELSZCZANKI BIEGAJĄ2021-09-19 12:05:4800:19:3400:39:30.45+00:21:107:547,6
222WOZNIAK Joanna 429KRAKOW40-49222K 516 2021-09-19 12:05:3700:19:3700:39:35.45+00:21:157:557,6
223SEKUŁA Marlena 537JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49223K 518 2021-09-19 12:08:1500:20:0100:39:37.10+00:21:177:557,6
224STAŚKIEWICZ Beata 666OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W JASTRZĘBIU-ZDROJUJASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49224K 5212021-09-19 12:06:0000:20:0700:40:00.40+00:21:408:007,5
225PRASAK Sabina 650POGORIA BIEGASOSNOWIEC40-49225K 522 2021-09-19 12:05:3900:20:2700:40:37.50+00:22:178:077,4
226CIBIS Agnieszka 51KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49226K 530Kobiety na 5+2021-09-19 12:05:4400:20:4500:41:23.55+00:23:048:167,2
227SAWICKA Agnieszka 585KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49227K 531NORW PRZY ZLO BETLEJEM2021-09-19 12:05:4300:20:1000:41:24.45+00:23:048:167,2
228WOJTAL Danuta 734ASWCJASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49228K 533 2021-09-19 12:05:3700:20:3300:41:49.65+00:23:308:217,2
229ZĘBIK Grażyna 836CIESZYN40-49229K 538 2021-09-19 12:08:1100:22:1100:45:01.65+00:26:429:006,7
230SKOCZYKŁODA Iwona 877MIKOŁÓW40-49230K 540Wymyślanka2021-09-19 12:08:1500:22:4600:46:15.95+00:27:569:156,5
231KUNERT Katarzyna 865MIKOŁÓW40-49231K 541Wymyślanka2021-09-19 12:08:1400:22:4700:46:16.45+00:27:569:156,5
232RUP Sabina 752KATOWICE40-49232K 545 2021-09-19 12:05:4100:23:1200:47:43.75+00:29:249:326,3
233KALUS Wioletta 860SUSZEC40-49233K 549 2021-09-19 12:08:0400:24:2700:51:27.40+00:33:0710:175,8
234DOMINIAK Monika 846ŻORY40-49234K 551 2021-09-19 12:05:5200:26:4000:53:39.70+00:35:2010:435,6
235POŁOMSKA Edyta 128POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWY40-49235K 554 2021-09-19 12:05:32   
Znaleziono 235 wynik(ów)