Organizator : Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Data : 2021-09-19
Miejsce : Jastrzębie-Zdrój
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 925
Wystartowało : 554
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 552
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Moment startuZawrotka
2.5km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MALEJKA Katarzyna 33KATOWICE50-591K 12 2021-09-19 12:02:3800:10:2400:20:44.00 4:0814,5
2SZAFARCZYK Eugenia 24RUNSZ-TEAMOCHABY MAŁE50-592K 24Niedoścignione2021-09-19 12:02:3700:11:0900:22:04.50+00:01:204:2413,6
3RAŹNIAK Beata 154KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJ50-593K 58Kobiety na 5+2021-09-19 12:02:3700:11:5900:24:07.10+00:03:234:4912,4
4FURMANEK Ela 722HURAGAN LIGOTAKATOWICE50-594K 63 2021-09-19 12:05:3400:12:1000:24:21.25+00:03:374:5212,3
5CZAPSKA Ewa 473HURAGAN LIGOTAKATOWICE50-595K 80Huragan Ligota2021-09-19 12:02:4700:12:4700:25:06.75+00:04:225:0112,0
6RZEPECKA Bożena 98OLZA CIESZYNPOGWIZDOW50-596K 86Olza Cieszyn2021-09-19 12:02:3900:12:3400:25:20.95+00:04:365:0411,8
7CHROBOK Józefa 56OLZA CIESZYNCIESZYN50-597K 87Olza Cieszyn2021-09-19 12:02:3900:12:3400:25:21.30+00:04:375:0411,8
8MUSIAŁ Maria 172JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-598K 92 2021-09-19 12:02:4300:12:4500:25:29.80+00:04:455:0511,8
9ZARAŃSKA Izabela 446MIECHOWICKA GRUPA BIEBIEGOWABYTOM50-599K 93 2021-09-19 12:02:4100:12:4600:25:30.30+00:04:465:0611,8
10CHYTROSZEK Eleonora 78ROGÓW50-5910K 101 2021-09-19 12:02:4300:12:4100:25:47.45+00:05:035:0911,6
11NALEWAJKA Wioleta 50KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-5911K 108Kobiety na 5+2021-09-19 12:02:5800:12:4700:25:56.40+00:05:125:1111,6
12WERNIK Katarzyna 149BESTFIT CLUBRADLIN50-5912K 124 2021-09-19 12:02:4500:13:2600:26:32.15+00:05:485:1811,3
13STEFANIAK Mirosława 387RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIK50-5913K 129 2021-09-19 12:02:4100:13:2300:26:40.40+00:05:565:2011,3
14PYTEL Renata 890PIELGRZYMOWICE50-5914K 137Sobieski2021-09-19 12:05:3400:13:1900:26:57.50+00:06:135:2311,1
15GORYCKA Katarzyna 215BĚŽECKÁ SKUPINA V ČESKÉM TĚŠÍNĚPOGWIZDÓW50-5915K 146 2021-09-19 12:02:4000:12:5300:27:08.10+00:06:245:2511,1
16MRACHACZ Dorota 142MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM50-5916K 152Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:02:4100:13:3800:27:17.60+00:06:335:2711,0
17KASPRZYCKA SZUBARSKA Katarzyna 472OLZĄ CIESZYNPOGWIZDÓW50-5917K 162Olza Cieszyn2021-09-19 12:02:4800:13:4700:27:34.50+00:06:505:3010,9
18BURNAGIEL Agata 235HRMAX ŻORYLESZCZYNY50-5918K 179HRmax Dziołszki2021-09-19 12:02:3800:13:4800:27:48.80+00:07:045:3310,8
19ZAWISZA Beata 880KOBIETY WATAHAŚWIĘTOCHŁOWICE50-5919K 183 2021-09-19 12:03:0400:14:0600:27:54.10+00:07:105:3410,8
20LECHOWICZ Irena 230SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-5920K 185 2021-09-19 12:02:4800:13:5300:27:54.65+00:07:105:3410,8
21KUBECKA Jolanta 502PIERŚCIEC50-5921K 194 2021-09-19 12:02:5200:13:5200:28:00.00+00:07:165:3610,7
22FRYDRYSIAK Sylwia 378HURAGAN LIGOTAKATOWICE50-5922K 198 2021-09-19 12:02:4000:13:4700:28:05.25+00:07:215:3710,7
23LUCIK Grażyna 403MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM50-5923K 206Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:02:4000:13:2500:28:12.85+00:07:285:3810,6
24WĘGLER Kornelia 907RUDA ŚLĄSKA50-5924K 2082021-09-19 12:05:3600:13:5700:28:16.15+00:07:325:3910,6
25MACURA Ewa 280HRMAX ZORYŻORY50-5925K 211HRmax Dziołszki2021-09-19 12:05:3400:15:1000:28:18.45+00:07:345:3910,6
26SZCZEPANIAK Anna 536CIESZYN50-5926K 2162021-09-19 12:05:4000:14:1200:28:24.60+00:07:405:4010,6
27JANICKA Sylwia 591DRUŻYNA KOPERNIKARYBNIK50-5927K 226 2021-09-19 12:05:3800:14:0200:28:32.80+00:07:485:4210,5
28ŚMIEJA Joanna 296PAWŁOWICE50-5928K 227RUNTEAM Pawłowice2021-09-19 12:03:2200:14:3600:28:32.90+00:07:485:4210,5
29RANSZ Beata 672JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-5929K 240 2021-09-19 12:05:3900:14:2700:28:52.70+00:08:085:4610,4
30KOZIOŁEK Iwona 399HURAGAN LIGOTAKATOWICE50-5930K 247 2021-09-19 12:02:4000:14:2100:29:02.15+00:08:185:4810,3
31SKOTNICKA Urszula 5018JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-5931K 2502021-09-19 12:02:4100:13:5300:29:09.35+00:08:255:4910,3
32GLINIANY Małgorzata 5019WYRY50-5932K 254 2021-09-19 12:05:4100:14:3300:29:11.80+00:08:275:5010,3
33IZDEBSKA Jolanta 457MIKOŁÓW50-5933K 264 2021-09-19 12:02:4400:14:4600:29:19.45+00:08:355:5110,2
34WOJTOŃ-STAWICKA Małgorzata 254RUNTEAM PAWŁOWICEPAWŁOWICE50-5934K 273RUNTEAM Pawłowice2021-09-19 12:02:5600:15:0200:29:32.75+00:08:485:5410,2
35KMIECIAK Grażyna 671RADLIN50-5935K 274 2021-09-19 12:05:3800:14:2700:29:34.65+00:08:505:5410,1
36KOSOWSKA Grażyna 386KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJ50-5936K 283Kobiety na 5+2021-09-19 12:02:5800:14:4800:29:43.70+00:08:595:5610,1
37DĘBOWSKA Beata 157JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-5937K 290 2021-09-19 12:02:4500:14:4500:29:58.90+00:09:145:5910,0
38MICHALSKA Beata 624WARTKIE PIERONYRUDA ŚLĄSKA50-5938K 294Wartkie Pierony2021-09-19 12:03:1200:14:1700:30:04.85+00:09:206:0010,0
39FOJCIK Gabriela 344RKNWRYBNIK50-5939K 327 2021-09-19 12:02:5000:15:2200:30:50.40+00:10:066:109,7
40RĘKAL Dorota 96ZEBRZYDOWICE50-5940K 339Byle do mety2021-09-19 12:02:4900:14:5400:31:11.00+00:10:276:149,6
41GUŚCIORA Justyna 852JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-5941K 375 2021-09-19 12:05:4900:15:4700:32:28.00+00:11:446:299,2
42STANULA Kinga 438PAWŁOWICE50-5942K 3862021-09-19 12:02:5300:16:3300:32:37.50+00:11:536:319,2
43ZAWADA Teresa 363JASTRZĘBIE - ZDRÓJ50-5943K 391 2021-09-19 12:02:4000:16:1800:32:48.70+00:12:046:339,1
44FRANKOWSKA Ania 807MGBBYTOM50-5944K 394Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:05:3700:16:2300:32:51.15+00:12:076:349,1
45BRODA Beata 341PIASEK50-5945K 409 2021-09-19 12:03:0100:16:2600:33:22.80+00:12:386:409,0
46KOWALSKA Małgorzata 484JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-5946K 413 2021-09-19 12:02:4300:16:1400:33:34.30+00:12:506:428,9
47PIETRASZEK Ewa 875KOBIETH WATAHYCHORZÓW50-5947K 417 2021-09-19 12:02:5900:16:4700:33:43.55+00:12:596:448,9
48KUBAS Alina 600KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-5948K 435KLUB BIEGACZA FARTLEK2021-09-19 12:05:4200:17:3600:34:21.00+00:13:376:528,7
49SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 362JASTRZĘBIE ZDRÓJ50-5949K 444RUNTEAM Pawłowice2021-09-19 12:02:4800:17:1100:35:00.15+00:14:167:008,6
50KOWALSKA Dorota 349SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIK50-5950K 458 2021-09-19 12:02:4700:17:2900:35:34.05+00:14:507:068,4
51STYRNOL Beata 747RACIBÓRZ50-5951K 466 2021-09-19 12:05:4100:18:1600:36:09.35+00:15:257:138,3
52ROTTER Hanna 789JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-5952K 469 2021-09-19 12:05:3600:17:4000:36:22.40+00:15:387:168,2
53JAROSZ Jolanta 534MORS HUBERTUS MYSŁOWICEJAWORZNO50-5953K 480MORS Hubertus Mysłowice2021-09-19 12:05:3600:18:0300:36:54.05+00:16:107:228,1
54JANKOWSKA Anita 758DĄBROWA GÓRNICZA50-5954K 5235===2021-09-19 12:05:4200:19:5500:40:50.20+00:20:068:107,3
55BOGUSZ-WIŚNIEWSKA Janina 760JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-5955K 527 2021-09-19 12:05:3700:20:1400:41:18.45+00:20:348:157,3
56NIEDZIOŁKO Bożena 285KOBIETY NA 5+JASTRZEBIE-ZDRÓJ50-5956K 528Kobiety na 5+2021-09-19 12:05:4600:20:0700:41:21.70+00:20:378:167,3
57FODER Alicja 902PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓW50-5957K 534PĘDZĄCE ŻÓŁWIE2021-09-19 12:08:1200:21:1100:42:11.85+00:21:278:267,1
58KULCZYCKA-PRUSZYŃSKA Krystyna 662JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-5958K 546 2021-09-19 12:08:1400:24:1200:48:47.90+00:28:039:456,1
59HABER Kasia 592BYTOM50-5959K 550Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:02:3500:51:30.70+00:30:4610:185,8
60 501750-5960K 552 2021-09-19 12:08:0700:26:2600:54:40.95+00:33:5610:565,5
Znaleziono 60 wynik(ów)