Organizator : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój |
Data : | 2023-05-21 |
Miejsce : | Jastrzębie-Zdrój |
Dystans : | 5.3 km |
Zgłoszonych : | 865 |
Wystartowało : | 747 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 746 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Najliczniejsza drużyna | Open | Klasyfikacja Przyjaciółki do Spółki | Klasyfikacja drużynowa | Klasyfikacja drużynowa - średni czas | Klasyfikacja rodzinna: Matka + Córka | Klasyfikacja rodzinna: Sisters | Najlepsza Jastrzębianka | 16-19 lat | 20-29 lat | 30-39 lat | 40-49 lat | 50-59 lat | 60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 1500 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas średni |
---|---|---|---|---|
1 | PĘDZIWIATRY | Michalina Mendecka-Zejdler Joanna Griman Monika Bielińska | 00:19:15.75 00:19:27.55 00:21:33.50 | 00:20:05.000 |
2 | RUN&FUN | Barbara Gos Katarzyna Malejka Ewa Nowak | 00:21:51.65 00:22:30.00 00:24:39.25 | 00:23:00.000 |
3 | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | Katarzyna Parzych Maryna Sushko Izabela Lachowicz | 00:22:31.70 00:22:41.75 00:24:03.05 | 00:23:05.000 |
4 | FIT MORE RYBNIK | Agnieszka Biejnak | 00:24:47.60 | 00:24:47.000 |
5 | TL ATHLETICS JASTRZĘBIE | Aneta Suwaj Judyta Wróblewska Wioleta Matuszczak Natalia Legierska | 00:20:11.45 00:22:25.00 00:25:55.95 00:31:27.40 | 00:25:00.000 |
6 | AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAM | Żaneta Zygma | 00:25:04.25 | 00:25:04.000 |
7 | MATKI ŻONY I BIEGACZKI | Izabela Kopiec Agnieszka Sich-Sosna Małgorzata Sich-Świtała | 00:23:33.75 00:26:38.65 00:26:38.70 | 00:25:36.000 |
8 | RUNSZ-TEAM | Kinga Misterowicz Eugenia Szafarczyk Kinga Szczęsna | 00:24:05.10 00:24:29.15 00:29:17.60 | 00:25:57.000 |
9 | SOBIESKI6 | Barbara Popek | 00:26:12.65 | 00:26:12.000 |
10 | CHWALISZ CZY NIE CHWALISZ LOTEJ Z NAMI | Justyna Kluk Ania Hanf Wiola Błońska Monika Kachel Beata Gębołyś | 00:23:22.85 00:26:27.80 00:30:17.35 00:31:05.50 00:32:44.60 | 00:28:47.000 |
11 | OLZA CIESZYN | Beata Nowak Sylwia Wowry Józefa Chrobok Bożena Rzepecka Aneta Malinowska Iwona Wawrzyk | 00:24:57.00 00:25:10.00 00:28:55.65 00:28:55.75 00:31:08.40 00:37:44.70 | 00:29:28.000 |
12 | PIRATKI Z SZARLOTY | Dorota Nguyen Ada Piwońska Agnieszka Heliosz Marta Wieczorek Kasia Basista Kasia Fojcik Karolina Krakowczyk Julia Krakowczyk Honorata Klyszcz Zdzisia Sołtysik Magda Woś | 00:25:06.05 00:25:43.85 00:26:09.15 00:26:39.45 00:26:44.30 00:29:57.00 00:33:23.65 00:33:24.15 00:33:24.90 00:33:35.50 00:33:36.25 | 00:29:47.000 |
13 | WARTKIE PIERONY | Aleksandra Kasperczyk Ilona Skworc Ela Nowaczek Małgorzata Skrzyposzek Anna Adamus Karolina Jasik Marlena Socha Beata Ozdarska Beata Michalska | 00:27:10.25 00:27:27.95 00:27:28.25 00:28:01.70 00:28:31.40 00:30:45.10 00:31:26.55 00:32:05.85 00:36:35.40 | 00:29:56.000 |
14 | BDB TEAM | Agnieszka Górska Maria Kwarcińska Agnieszka Rusecka Dorota Opiłek Agnieszka Przyłęcka-Hussar Beata Mysiak Marta Mrowiec Monika Gałkiewicz Justyna Parkita Edyta Świątek Ola Szeliga Daria Białek Małgorzata Kuś | 00:25:22.95 00:26:11.55 00:27:02.65 00:27:15.65 00:27:16.85 00:27:18.55 00:29:56.55 00:30:27.05 00:30:56.20 00:33:49.25 00:33:49.45 00:36:45.60 00:36:45.90 | 00:30:13.000 |
15 | MIRAZ RACE TEAM | Ewelina dąbrowska Kuśnierz | 00:30:13.95 | 00:30:13.000 |
16 | JUSTFEELFITTEAM | Justyna Dyrlaga Elzbieta Juraszek Katarzyna Wróbel Marlena Słowik Renata Witos-Grzybowska Joanna Hanarz Barbara Sołtysek Natalia Wolny Ewelina Chmura Karolina Witos Katarzyna Słowik Mariola Pająk Katarzyna Golasik Mariola Wiercigroch Agnieszka Juraszek Danusia Żyrek Elżbieta Miś Magdalena Kupczak Marta Kalfas Iwona Biegun Magdalena Gaber Ania Byrtek Magdalena Drewniak Katarzyna Jurek | 00:20:29.10 00:24:14.20 00:24:26.55 00:25:16.35 00:25:27.05 00:25:45.45 00:26:09.75 00:27:10.75 00:27:21.80 00:29:24.95 00:30:23.05 00:30:33.95 00:30:43.50 00:31:15.00 00:31:29.95 00:34:14.40 00:34:29.80 00:35:22.85 00:35:52.95 00:35:58.05 00:36:34.00 00:37:00.50 00:37:00.70 00:39:42.10 | 00:30:41.000 |
17 | JEJKOWICE BIEGAJĄ | Monika Kustra-Polak Sonia Ceglarska Iza Karbowy Alicja Ceglarska | 00:27:32.20 00:28:15.25 00:33:33.20 00:34:13.90 | 00:30:53.000 |
18 | HURAGAN LIGOTA | Katarzyna Tanistra - słowik Anna Piotrowska Ewa Czapska Mirka Szweda Dorota Żywica Iwona Cichoń | 00:22:00.95 00:27:11.00 00:28:26.50 00:33:31.95 00:36:49.95 00:38:11.10 | 00:31:01.000 |
19 | JUST FOR FUN | Agnieszka Greene Joanna Olszak Izabela Janik Beata Luber Karolina Kostka | 00:26:23.00 00:30:48.35 00:31:58.85 00:33:49.45 00:35:15.55 | 00:31:39.000 |
20 | MORS HUBERTUS | Monika Suszczyk Joanna Menżyk Hanna Goj Matylda Żebrowska Weronika Żebrowska | 00:22:45.70 00:26:13.50 00:32:06.05 00:35:11.50 00:42:53.25 | 00:31:50.000 |
21 | HRMAX DZIOŁSZKI | Elżbieta Widera Agnieszka Jakubowska Anna Kaczorek Agata Burnagiel Magdalena Mikołajczyk | 00:30:02.35 00:30:16.20 00:30:16.30 00:34:02.75 00:37:17.20 | 00:32:23.000 |
22 | SMAKI BIEGANIA | Ewa Czyrnek Cecylia Zimny | 00:31:49.90 00:33:04.80 | 00:32:27.000 |
23 | SPOT PSZCZYNA | Patrycja Porczyńska Urszula Szłapa Jadzia Painta Agnieszka Głąb Marzena Stebel | 00:24:25.40 00:28:45.40 00:33:15.60 00:38:02.05 00:38:02.25 | 00:32:30.000 |
24 | BANK SPÓŁDZIELCZY W JASTRZĘBIU ZDROJU | Ewka Frajhofer Milena Reymann | 00:29:58.85 00:35:08.55 | 00:32:33.000 |
25 | ROZBIEGAMY TO MIASTO-CZECHOWICE DZIEDZICE | Joanna Kuś Katarzyna Piechocka-Warzecha Anna Kłaptocz | 00:31:40.10 00:32:20.35 00:36:19.75 | 00:33:26.000 |
26 | OPEL FIJAŁKOWSKI | Wioleta Banas Edyta Gołofit Klaudyna Czerwińska | 00:27:48.40 00:31:00.55 00:42:05.30 | 00:33:38.000 |
27 | RUNTEAM PAWŁOWICE | Joanna Słowińska Gabriela Burek Barbara Górka Helena Wosińska Małgorzata Wojtoń-Stawicka Ewelina Sokół-Oleś Magdalena Kaczmarczyk-Zielińska | 00:29:21.40 00:30:45.70 00:30:52.15 00:32:20.85 00:36:01.15 00:38:55.25 00:38:55.35 | 00:33:53.000 |
28 | BESTIE | Jolanta Utrata Anna Bednarska | 00:32:55.85 00:34:56.40 | 00:33:56.000 |
29 | POWOLI DO CELU | Samanta Handy Angela Wodniak Katarzyna Kąkol-Wojtas Zofia Madeja Katarzyna Bołotiuch Monika Pałucka Estera Kopiec Agnieszka Kaleta Agata Kukla Barbara Magiera Katarzyna Cisło Ania Kantorowska | 00:25:36.80 00:28:12.35 00:29:10.25 00:30:29.35 00:30:59.75 00:31:12.75 00:31:21.40 00:34:25.50 00:37:32.75 00:38:23.10 00:39:18.30 00:51:10.35 | 00:33:59.000 |
30 | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | Beata Adamczyk-Nowak Sylwia Pietras Joanna Kandora Katarzyna Kandora Dorota Mrachacz Małgorzata Nykiel Izabela Zarańska Grażyna Lucik Barbara Szulc Joanna Szarowicz Aleksandra Madeja Agnieszka Gajos Aleksandra Matuć Beata Korczewska Bożena Śleboda Kasia Wawer Joanna Szczuka Agnieszka Romberg Magdalena Pietruszewska Ania Frankowska Katarzyna Haber Anna Zwiorek -Rotkegel Anna Szwed Katarzyna Bloch Justyna Maruszczak Katarzyna Dobosz Małgorzata Czarnecka Wioleta Hekiert Jadwiga Krochmalska Katarzyna Nalepka | 00:20:54.50 00:23:16.95 00:24:29.20 00:24:55.70 00:27:13.95 00:27:40.85 00:28:46.95 00:30:04.80 00:30:16.00 00:31:15.65 00:31:26.40 00:32:26.35 00:32:40.25 00:32:45.30 00:33:06.70 00:33:32.85 00:34:19.65 00:35:04.40 00:35:15.70 00:36:43.20 00:37:49.00 00:38:27.35 00:38:32.35 00:40:29.25 00:41:11.05 00:42:22.05 00:42:32.25 00:43:51.25 00:45:06.60 00:50:25.10 | 00:34:14.000 |
31 | WATAHA | Małgorzata Niesłańczyk Danuta Trybała Sylwia Tyrytko Barbara Cielanga Weronika Trybała Natalia Gąsior Sylwia Złotkowska Joanna Tyrytko Izabela Wilk Ewa Jezuita | 00:24:21.10 00:26:12.90 00:30:43.35 00:31:43.05 00:32:01.80 00:34:37.25 00:34:38.65 00:37:47.85 00:45:47.00 00:46:22.45 | 00:34:25.000 |
32 | WIEWIÓRKI ZIMNOKRWISTE | Tatiana Krakowczyk Anna Handzlik-Starzyk Małgorzata Gałuszka Anna Janik Edyta Bugańska Sabina Michalczuk Barbara Jekiełek Roksana Niedziela | 00:27:12.40 00:27:15.10 00:33:42.85 00:34:45.40 00:36:26.80 00:37:37.25 00:38:02.85 00:40:40.45 | 00:34:27.000 |
33 | LECYMY DURŚ | Berenika Kiszka-Maziarczuk Sylwia Skoczek Anna Kucharska | 00:31:31.40 00:33:01.00 00:38:55.50 | 00:34:29.000 |
34 | SZARE MORSY | Wioletta Musiał Barbara Pyzik Kasia Piechocińska Justyna Kuciej | 00:27:20.15 00:34:36.50 00:38:25.40 00:39:44.05 | 00:35:01.000 |
35 | BYLE DO METY | Joanna Białończyk Natalia Słysz Dorota Rękal Agnieszka Szewczuk | 00:24:25.55 00:38:11.00 00:38:29.95 00:39:08.85 | 00:35:03.000 |
36 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | Roksana Sobina Liliana Sztabla Aleksandra Nowicka Monika Spyrka Alina Kuśmirska-Kubas | 00:30:39.15 00:30:39.85 00:33:27.95 00:33:41.55 00:46:48.05 | 00:35:03.000 |
37 | ROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICE | Sylwia Klimek-Karas Kinga Dutka-Bęben Jolanta Palarz | 00:31:41.20 00:36:05.45 00:38:58.85 | 00:35:35.000 |
38 | DYŃKI TEAM | Krystyna Brandys Magdalena Dynia | 00:36:07.15 00:36:07.35 | 00:36:07.000 |
39 | SĄDÓWKI | Daria Gawełczyk Ewelina Smaga Martyna Zieja Iza Zieja | 00:31:50.95 00:35:06.05 00:37:42.25 00:40:24.15 | 00:36:16.000 |
40 | ROZBIEGAMY TO MIASTO - CZDZ | Izabella Janczyk | 00:36:20.60 | 00:36:20.000 |
41 | UZDROWISKO | Sonia Białek | 00:36:20.65 | 00:36:20.000 |
42 | KOBIETY NA 5+ | Katarzyna Pasławska Beata Raźniak Barbara Płaska Joanna Gorzelak Dorota Puda Ewelina Auguscik Beata Bajcar Kornelia Drobiak Katarzyna Giżyńska Barbara Piwiszkis Justyna Bała Wioleta Nalewajka Jadzia Kolat Dagmara Sitko Małgorzata Biela Grażyna Borda Monika Urbaś Małgorzata Pająk Wioletta Olczyk Bożena Niedziołko Aleksandra Głuszak Monika Myśliwiec Barbara Myśliwiec Barbara Zalewska Emilia Zajączkowska Mariola Łanucha Kamila Sury-Wolniewicz Grażyna Kosowska Monika Jurkowska Anita Wawoczny Marta Sawicka | 00:24:02.45 00:27:01.05 00:27:37.65 00:27:58.00 00:29:36.70 00:30:16.30 00:30:34.90 00:31:04.90 00:31:38.90 00:31:44.80 00:31:51.85 00:33:22.30 00:33:48.35 00:35:16.55 00:35:48.30 00:36:05.65 00:36:06.55 00:36:07.10 00:37:40.60 00:39:00.50 00:39:14.35 00:39:14.70 00:39:16.45 00:40:37.35 00:41:08.95 00:41:36.90 00:42:02.45 00:42:06.85 00:51:21.80 00:54:12.05 00:54:13.40 | 00:36:30.000 |
43 | CIESZYN | Barbara Tochaczek | 00:36:40.55 | 00:36:40.000 |
44 | ORIBANDA | Elżbieta Idzikowska Urszula Idzikowska | 00:37:44.55 00:37:44.80 | 00:37:44.000 |
45 | PIGUATEAM | Anna Pilch Oriana Kiszka Urszula Bujok | 00:28:46.80 00:35:09.35 00:53:29.85 | 00:39:08.000 |
46 | RADLINIOKI W BIEGU | Katarzyna Rek | 00:39:43.00 | 00:39:43.000 |
47 | INCOLA TEAM | Agnieszka Zawadzka Joanna Kurek Anna Kalita Sabina Misterowicz Ewelina Kopiczko Danuta Kopiczko | 00:29:35.95 00:33:57.80 00:35:26.05 00:36:38.10 01:00:17.50 01:00:18.60 | 00:42:42.000 |
48 | BELLA’S FIGTHER | Honorata Gorgon-Paszek | 00:44:23.75 | 00:44:23.000 |
49 | EKIPA PP19 | Olga Dębska Aleksandra Muller-Koczor | 00:45:35.25 00:45:35.55 | 00:45:35.000 |
50 | POGORIA BIEGA | Sabina Prasak | 00:50:30.85 | 00:50:30.000 |
Znaleziono 50 wynik(ów)