Organizator : Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Data : 2021-09-19
Miejsce : Jastrzębie-Zdrój
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 925
Wystartowało : 554
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 552
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas łączny
1FIZJO SPORT SANDRA - TRENUJ Z SANDRASANDRA MICHALAK
ANETA SUWAJ
MONIKA BIELIŃSKA
KAROLINA WSZOŁEK
00:17:47.65
00:18:36.60
00:20:34.05
00:26:57.20
00:56:57.000
2MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABEATA ADAMCZYK-NOWAK
JUSTYNA PŁASZCZYMĄKA
JOANNA KANDORA
MAŁGORZATA NYKIEL
BARBARA SZULC
ALEKSANDRA PISKORZ
DOROTA MRACHACZ
MAGDALENA MARCINKOWSKA
JOANNA SZCZUKA
GRAŻYNA LUCIK
ALEKSANDRA MATUĆ
BEATA KORCZEWSKA
ANIA FRANKOWSKA
AGNIESZKA ROMBERG
Bożena Śleboda
BOŻENA PRZYBYCIN
KORNELIA ŚLIWA
JUSTYNA MARUSZCZAK
KATARZYNA LEPICH
ANNA ZIELIŃSKA
ALEKSANDRA MADEJA
WIOLETA HEKIERT
MAŁGORZATA CZARNECKA
Katarzyna Dobosz
KAROLINA HABER
KASIA HABER
00:20:05.35
00:23:06.10
00:23:55.25
00:25:16.50
00:25:54.45
00:27:03.70
00:27:17.60
00:27:40.55
00:27:50.80
00:28:12.85
00:29:47.05
00:32:08.40
00:32:51.15
00:33:51.40
00:33:54.00
00:34:21.20
00:34:58.45
00:35:02.40
00:35:21.10
00:37:58.65
00:39:11.95
00:39:13.00
00:39:13.20
00:39:13.35
00:45:58.80
00:51:30.70
01:07:06.000
3OLZA CIESZYNSYLWIA WOWRY
LEONARDA CZYŻ
BEATA NOWAK
BOŻENA RZEPECKA
JÓZEFA CHROBOK
KATARZYNA BRZUSKA
KATARZYNA KASPRZYCKA SZUBARSKA
ANETA TARGOSZ
IZABELA SIREK
ZOFIA KUBICIUS
00:22:36.20
00:22:37.05
00:22:55.70
00:25:20.95
00:25:21.30
00:27:06.35
00:27:34.50
00:27:46.95
00:36:44.80
00:42:41.15
01:08:08.000
4JUSTFEELFIT TEAMELZBIETA JURASZEK
SANDRA SŁOWIK
BARBARA SOŁTYSEK
MARTA SKRZYPEK
EWELINA GÓRECKA
ELA MIŚ
00:22:10.80
00:23:23.30
00:23:31.00
00:27:55.10
00:30:09.75
00:32:09.00
01:09:04.000
5HRMAX DZIOŁSZKIANNA JANKO
ANIA ŻBEL
EWA KAŁUS
MARTA BASEK
AGNIESZKA JAKUBOWSKA
AGATA BURNAGIEL
ELŻBIETA WIDERA
EWA MACURA
HANIA PASZEK
ANNA KACZORRK
DOROTA ŚLEDŹ
00:21:27.50
00:22:30.45
00:27:17.50
00:27:47.95
00:27:48.35
00:27:48.80
00:27:48.90
00:28:18.45
00:28:56.75
00:29:36.00
00:32:48.30
01:11:14.000
6KOBIETY NA 5+KATARZYNA PASŁAWSKA
BARBARA PIWISZKIS
BEATA RAŹNIAK
JOANNA GORZELAK
EWELINA AUGUŚCIK
WIOLETA NALEWAJKA
AGNIESZKA KIEŁKOWSKA
BEATA BAJCAR
DOROTA PUDA
BARBARA PŁASKA
KRYSTYNA CHROMIK
GRAŻYNA KOSOWSKA
JUSTYNA BAŁA
JOANNA TRZCIŃSKA
AGNIESZKA HUBA
MONIKA URBAŚ
MONIKA MYŚLIWIEC
ANETA BETAŃSKA
GRAŻYNA PIPIRO
ANITA WAWOCZNY
MARTA SAWICKA
SENIORITA MYŚLIWIEC
BARBARA ZALEWSKA
MARIOLA ŁANUCHA
RENATA PARZYCH
BOŻENA NIEDZIOŁKO
AGNIESZKA CIBIS
00:23:25.50
00:23:47.95
00:24:07.10
00:25:05.05
00:25:23.20
00:25:56.40
00:26:50.55
00:27:21.30
00:28:32.55
00:28:33.35
00:29:13.35
00:29:43.70
00:30:27.50
00:30:35.20
00:30:35.30
00:31:46.50
00:31:58.00
00:31:58.40
00:32:32.55
00:33:58.90
00:33:59.25
00:35:03.70
00:35:44.55
00:38:34.05
00:38:37.00
00:41:21.70
00:41:23.55
01:11:19.000
7KLUB BIEGACZA FARTLEKLILIANA SZTABLA
EMILIA DĄBROWSKA
JUDYTA WRÓBLEWSKA
ALEKSANDRA MROZEK
ROKSANA SOBINA
JANINA KUŚMIRSKA
MONIKA SPYRKA
AMANDA GIBAS
ADRIANA PROKOPIUK
ALEKSANDRA SZCZEPANIK
ALINA KUBAS
00:25:49.45
00:25:49.55
00:21:59.40
00:25:48.70
00:25:49.30
00:28:58.85
00:29:20.95
00:35:55.60
00:38:25.85
00:41:21.95
00:34:21.00
01:13:37.000
8BTM RUNNERSMONIKA WĘGOREK
ZUZANNA GORZKOWSKA
MAGDALENA ŁUSZCZ
HANNA SZEWERDA
00:24:06.55
00:25:58.20
00:25:58.30
00:26:06.60
01:16:02.000
9RUNTEAM PAWŁOWICEBOŻENA LERCH
MARIA LERCH
IZABELA BARTOSZEK
BARBARA MAKOSZ
JOANNA ŚMIEJA
JOANNA SŁOWIŃSKA
GABRIELA BUREK
MAŁGORZATA WOJTOŃ-STAWICKA
EWA LERCH
MAGDA DAMIĘCKA
EWELINA SOKÓŁ-OLEŚ
MAGDALENA KACZMARCZYK-ZIELIŃSKA
BARBARA BARTNICKA
PATRYCJA KWIATOŃ
00:24:34.05
00:25:50.20
00:26:44.25
00:27:47.10
00:28:32.90
00:29:11.80
00:29:12.15
00:29:32.75
00:32:01.40
00:34:48.50
00:35:00.15
00:35:00.40
00:46:21.20
00:46:22.65
01:17:08.000
10KOLOROWA DRUŻYNA NESSIAGNIESZKA WYSOCKA
JOANNA FIZIA
JOANNA BUKOWSKA
KORNELIA SŁOWIK
PATRYCJA GRZELAK
00:22:40.45
00:27:16.50
00:29:28.95
00:32:54.80
00:34:18.00
01:19:24.000
11INTERAKTYWNIAGNIESZKA SICH- SOSNA
KAROLINA KRAKOWCZYK
HONORATA KLYSZCZ
00:23:59.45
00:25:27.60
00:30:25.50
01:19:51.000
12DECATHLON & PRZYJACIELEMARIA SLISZ
IZABELA SZYMURA
JOLANTA DUSZA
GABRIELA COFALIK
GRAŻYNA KANIA
00:24:48.90
00:26:40.30
00:30:28.60
00:30:46.05
00:34:54.90
01:21:56.000
13BYLE DO METYJOANNA BIAŁOŃCZYK
MONIKA ZOCHOREK
DOROTA RĘKAL
PATRYCJA KOZŁOWSKA
AGNIESZKA SZEWCZUK
00:21:52.95
00:29:31.20
00:31:11.00
00:32:31.00
00:32:31.35
01:22:34.000
14POWOLI DO CELUEWA ROZMUS
ANNA KANTOROWSKA
ANGELA WODNIAK
KATARZYNA KĄKOL WOJTAS
ANNA ŚWIDERSKA
00:27:33.75
00:27:38.40
00:27:38.90
00:32:01.50
00:38:26.20
01:22:49.000
15WARTKIE PIERONYALEKSANDRA KASPERCZYK
MARLENA SOCHA
BEATA MICHALSKA
ANNA ADAMUS
00:24:21.55
00:29:11.55
00:30:04.85
00:30:43.15
01:23:36.000
16BANK SPÓŁDZIELCZY W JASTRZĘBIU-ZDROJUEWA FRAJHOFER
IZABELA SAGAN
MILENA REYMANN
00:26:51.05
00:27:44.55
00:29:59.35
01:24:34.000
17BIELSZCZANKI BIEGAJĄALICJA KUNICKA
PATRYCJA ROZMUS-PROCNER
BOGUSŁAWA KRZEMPEK
MARZENA WELET
ANNA ARENDARCZYK
00:28:32.20
00:28:02.30
00:29:46.45
00:30:45.65
00:39:30.45
01:26:20.000
18OPEL FIJAŁKOWSKIWIOLETA BANAŚ
MARIOLA SMOZIK
MAGDALENA STRZAŁKA - LECH
EDYTA GOŁOFIT
KLAUDYNA CZERWIŃSKA
NATALIA JAŚKIEWICZ
00:26:52.05
00:30:05.10
00:31:07.20
00:32:34.80
00:32:35.25
00:35:45.60
01:28:04.000
19DYSTANS LUBOMIAMONIKA BIZOŃ
WERONIKA BUGLA
MARZENA BAJER
00:25:41.75
00:30:44.20
00:35:29.50
01:31:54.000
20BANK SPÓŁDZIELCZY W JASTRZĘBIU ZDROJURENATA MATUSZCZYK
JOANNA SPROWNIK
LUCYNA KROSNY
00:29:59.90
00:32:18.50
00:32:55.80
01:35:12.000
21MORS HUBERTUS MYSŁOWICEJOANNA MENŻYK
MATYLDA ŻEBROWSKA
JOLANTA JAROSZ
MAGDALENA PIERZCHAŁA
00:24:07.55
00:37:42.00
00:36:54.05
00:37:42.00
01:38:43.000
22WYMYŚLANKABRZANA KLAUDIA
BARBARA PODESZWA
ANNA BRZANA
IWONA SKOCZYKŁODA
KATARZYNA KUNERT
00:31:58.35
00:32:46.90
00:34:12.25
00:46:15.95
00:46:16.45
01:38:56.000
23CIOTECZKIANETA PEPEK
AGNIESZKA ZIELONKA
AGATA PYTLIK
DOROTA ZIELONKA
00:28:49.75
00:34:38.60
00:36:23.20
00:36:42.75
01:39:50.000
24POWOLIDOCELUGABRIELA SIENKIEWICZ
Barbara Magiera
AGNIESZKA KALETA
00:31:32.80
00:38:09.70
00:38:09.75
01:47:50.000
Znaleziono 24 wynik(ów)