KOBIETY NA 5+ :: NORDIC WALKING
"Kobiety na 5+" Jastrzębski Bieg Kobiet 2021
Organizator : Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Data : 2021-09-19
Miejsce : Jastrzębie-Zdrój
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 230
Wystartowało : 148
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 148
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | Open NW
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Moment startuZawrotka
2.5km
    
1TYTKO Magdalena 1125WODZISŁAW ŚLĄSKIOpen NW 2021-09-19 12:05:40
2KNOPEK Hanna 1001ENDORFINATURZA SLOpen NWEndorfina2021-09-19 12:08:0100:20:56
3KOŁODZIEJ Joanna 1006MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAOpen NW 2021-09-19 12:08:0300:15:19
4SITTEK Agnieszka 1089KATOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:0300:16:22
5ZACZYŃSKA Anna 1143MSPORT TEAMLEGNICAOpen NW 2021-09-19 12:08:0300:14:58
6DRÓŻDŻ Beata 961SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NWKobiety Na 5 +2021-09-19 12:08:0300:16:41
7KANIA Agnieszka 994NESSI TEAMŁAZISKA GÓRNEOpen NWKolorowa Drużyna Nessi2021-09-19 12:08:0300:17:04
8STEFANIAK Emilia 1100HARPAGAN SOSNOWIEC NWSOSNOWIECOpen NWHARPAGAN Sosnowiec NW2021-09-19 12:08:0300:18:02
9KOZYRA Grażyna 1009ENDORFINARACIBÓRZOpen NWEndorfina2021-09-19 12:08:0300:18:02
10KOŚCIELNY Kamila 1008FORMAGORZYCEOpen NW 2021-09-19 12:08:0300:18:57
11KOŁODZIEJ Ewa 1005ŚWIERKLANYOpen NW 2021-09-19 12:08:0300:18:53
12KOŚCIELNA - WITA Paulina 1007FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKITURZA ŚLĄSKAOpen NW 2021-09-19 12:08:0300:20:06
13KUTA Marzena 389JASTRZĘBIE - ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:0300:22:28
14GOŁDYN Bożena 974JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:0300:24:33
15WOLNY Ania 1137TALKWALKINGCIESZYNOpen NWTALKWALKING2021-09-19 12:08:0400:16:43
16BASISTA Kasia 940FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWOpen NW 2021-09-19 12:08:0400:17:27
17MILEWSKA-GROCHOWSKA Agnieszka 1044KIJANKIZEBRZYDOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:0400:18:05
18GRZEBIELUCH Elżbieta 978HARPAGAN SOSNOWIEC NWSOSNOWIECOpen NWHARPAGAN Sosnowiec NW2021-09-19 12:08:0400:19:09
19NIESTRÓJ Sylwia 1052DYSTANS LUBOMIALUBOMIAOpen NW 2021-09-19 12:08:0400:19:31
20DYRLAGA Anna 967JUSTFEELFITWĘGIERSKA GÓRKAOpen NWJustFeelFit TEAM2021-09-19 12:08:0400:20:04
21SOBKOWICZ Monika 1095POGWIZDÓWOpen NW 2021-09-19 12:08:0400:21:17
22GUTOWSKA Ewa 777JASTRZĘBIE -ZDRÓJOpen NW2021-09-19 12:08:0400:22:22
23DUDA Barbara 962MIECHOWICE GRUPA BIEGOWABYTOMOpen NW 2021-09-19 12:08:0400:23:07
24DYNIA Jadwiga 966JASTRZĘBIE - ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:0400:23:56
25BANCZYK Joanna 939KATOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:0400:23:23
26BORUS Joanna 949TALKWALKINGCIESZYNOpen NW 2021-09-19 12:08:0500:18:38
27SŁODOWA-KONIEC Elżbieta 1094BANK SPÓŁDZIELCZY W JASTRZĘBIU ZDROJUZEBRZYDOWICEOpen NWBank Spółdzielczy w Jastrzębiu-Zdroju2021-09-19 12:08:0500:19:17
28GRIM-NAJDA Ksenia 976OLZA CIESZYNCIESZYNOpen NWOLZA CIESZYN2021-09-19 12:08:0500:19:28
29MAZUR-ŁAGODA Daria 1032BĘDZINOpen NW 2021-09-19 12:08:0500:20:26
30MILEWSKA Marta 1043MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMOpen NWMiechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:08:0500:20:05
31STUDENT Sylwka 1102KS M. E. T. ACZYŻOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:0500:20:36
32PAJĄK Małgorzata 1059KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NWKobiety na 5+2021-09-19 12:08:0500:20:34
33PIETRUSZEWSKA Magdalena 1069MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMOpen NWMiechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:08:0500:21:45
34SKOCZYŃSKA Alina 1092RUDA SLASKAOpen NW 2021-09-19 12:08:0500:23:18
35KRAWCZYK Małgorzata 1011ŻORYOpen NW 2021-09-19 12:08:0500:23:01
36MISTEROWICZ Jolanta 1045RUNSZ-TEAMPISARZOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:0500:23:06
37WALCZAK Krystyna 1155JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:0500:23:01
38HLIŚNIKOWSKA Klaudia 981HAŻLACHOpen NW 2021-09-19 12:08:0600:18:37
39PALICA Joanna 1061EKIPA NA KIJACHZABRZEOpen NW 2021-09-19 12:08:0600:19:32
40GŁUSZAK Aleksandra 5020JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NWKobiety 5+2021-09-19 12:08:0600:20:32
41SZWARLIK Bożena 1110KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NWKobiety na 5+2021-09-19 12:08:0600:21:10
42STEFAŃSKA Małgorzata 1101EKIPA NA KIJACHRUDA ŚLĄSKAOpen NW 2021-09-19 12:08:0600:21:30
43SOŁTYSIK Maria 1096SOSNOWIECOpen NW 2021-09-19 12:08:0600:21:36
44MAZUR Małgorzata 565JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW2021-09-19 12:08:0600:20:56
45PRASKA Anna 1078MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMOpen NWMiechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:08:0600:21:44
46PIECHOTA Hanka 1067MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMOpen NW 2021-09-19 12:08:0600:23:53
47GRYMEL Aleksandra 977RUDA SLASKAOpen NW 2021-09-19 12:08:0600:23:17
48NASTULA Beata 1051MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMOpen NWMiechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:08:0600:26:19
49MILERT Jolanta 1042NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEOpen NWNordic Walking Lyski2021-09-19 12:08:0700:19:16
50ZDZIEBŁO Adriana 1148JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:0700:19:31
51GAWINEK Joanna 973CZELADŹOpen NW 2021-09-19 12:08:0700:19:34
52MICHAŁOWSKA Joanna 1038ŻORYOpen NW 2021-09-19 12:08:0700:20:15
53KULIK Krystyna 1018ŻORYOpen NW2021-09-19 12:08:0700:20:15
54ŁASTÓWKA Marzena 1023KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NWKobiety na 5+2021-09-19 12:08:0700:20:50
55OSZEK Karolina 539WAWRZINEK TEAMRACIBÓRZOpen NWWawrzinek Team2021-09-19 12:08:0700:20:44
56MIKA Emilia 1039JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:0800:19:24
57DZIERZĘGA Ewa 968ENDORFINAWODZISŁAW SLOpen NWEndorfina2021-09-19 12:08:0800:19:46
58GWÓŹDŹ Jolanta 979NORDIC WALKING LYSKINOWA WIEŚOpen NWNordic Walking Lyski2021-09-19 12:08:0800:20:31
59ŻARSKA Katarzyna 1151KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NWKobiety na 5+2021-09-19 12:08:0800:20:50
60MIKSZAN Magdalena 1156ZEBRZYDOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:0800:21:13
61CIEŚLIŃSKA Jola 959DECATHLON PRZYJACIELERYBNIKOpen NW 2021-09-19 12:08:0800:21:46
62MATIOSZEK Agnieszka 1030SMERFY BIEGAJĄ RAZEM PO 0.7RACIBÓRZOpen NW 2021-09-19 12:08:0800:22:19
63NADOLNIK Jadwiga 1050JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:0800:22:58
64MANDRYSZ Aleksandra 1029NORDIC WALKING LYSKILYSKIOpen NWNordic Walking Lyski2021-09-19 12:08:0900:17:52
65LASKOWSKA Sabina 1021RUDZICZKAOpen NW 2021-09-19 12:08:0900:19:11
66WOWRA Katarzyna 1138JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:0900:21:31
67KĄSEK Joanna 996JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:0900:21:31
68MECHA Dorota 1033SKOCZÓWOpen NWPsychoKsiężniczki2021-09-19 12:08:0900:22:25
69ZDEJSZY Magdalena 1147OLZA CIESZYNCIESZYNOpen NWOLZA CIESZYN2021-09-19 12:08:0900:22:47
70MENDECKA Grażyna 1034ŁAZISKA GÓRNEOpen NW 2021-09-19 12:08:0900:23:27
71WOLNIK Jolka 1136SMERFY BIEGAJĄ RAZEM PO 0.7LIGOTA KSIĄŻĘCAOpen NW 2021-09-19 12:08:0900:21:07
72KIEŁKOWSKA Ewelina 1000JASTRZEBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:0900:25:30
73CHOLEWA Magdalena 957BIELSKO-BIAŁAOpen NW 2021-09-19 12:08:0900:25:30
74MERKEL Sabina 1035RYBNIKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMGAZOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:1000:18:09
75KUCZERA Beata 1015RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKOpen NWRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM2021-09-19 12:08:1000:19:10
76SROCZYŃSKA Maria 1097KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NWKobiety na 5+2021-09-19 12:08:1000:21:09
77BŁOŃSKA-POLAK Ewa 946BTM RUNNERSTARNOWSKIE GÓRYOpen NWBTM RUNNERS2021-09-19 12:08:1000:21:40
78ROLA Agnieszka 1085BIE-RUNBIERUŃOpen NWBIE-RUN2021-09-19 12:08:1000:21:46
79GAST Janina 971FIZJOFRELKIJASTRZĘBIE ZDROJOpen NWFizjofrelki2021-09-19 12:08:1000:21:41
80MIKLIS ŚLAGA Sylwia 1040NORDIC WALKING LYSKILYSKIOpen NWNordic Walking Lyski2021-09-19 12:08:1000:21:52
81BAJGROWICZ Barbara 938JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1000:23:03
81SZYPUŁA Joanna 1113JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1000:23:02
83RODZIEWICZ Agnieszka 1084JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1000:25:29
84DUDA-MICHALAK Joanna 963PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NWPĘDZĄCE ŻÓŁWIE2021-09-19 12:08:1100:19:45
85KOJDER Maria 1002JASTRZĘBIE- ZDRÓJOpen NWFizjofrelki2021-09-19 12:08:1100:20:23
86MICHALSKA Beata 1037PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NW 2021-09-19 12:08:1100:20:19
87MACHERZYŃSKA Aneta 1024PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NWPĘDZĄCE ŻÓŁWIE2021-09-19 12:08:1100:20:34
88JANICKA Małgorzata 987PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NWPĘDZĄCE ŻÓŁWIE2021-09-19 12:08:1100:20:39
89MORCINEK-DYBZA Małgorzata 1047PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NWPĘDZĄCE ŻÓŁWIE2021-09-19 12:08:1100:21:33
90ZAREMBA Elzbieta 1146JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1100:23:02
91JASONEK Izabela 988PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NWPĘDZĄCE ŻÓŁWIE2021-09-19 12:08:1100:22:12
92WALEK Monika 1129PĘDZĄCE ŻÓŁWIEHAŻLACHOpen NWPĘDZĄCE ŻÓŁWIE2021-09-19 12:08:1100:22:12
93POJDA Justyna 1017ZABRZEOpen NW2021-09-19 12:08:1100:24:54
94POJDA Ewa 1073DECATHLON &PRZYJACIELERYBNIKOpen NWDecathlon & Przyjaciele2021-09-19 12:08:1100:24:54
95KOKOSZEK Aleksandra 1003RYBNIKOpen NW 2021-09-19 12:08:1200:18:50
96CZUDEK Inga 960PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCŻÓWOpen NWPĘDZĄCE ŻÓŁWIE2021-09-19 12:08:1200:19:36
97ŚLIWKA Wioletta 1116PĘDZACE ŻÓLWIESKOCZÓWOpen NW 2021-09-19 12:08:1200:20:36
98PILCH Beata 1070PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NW 2021-09-19 12:08:1200:22:10
99TARKA Hildegarda 1157KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NWKobiety na 5+2021-09-19 12:08:1200:24:29
100WROŻYNA Beata 1141JASTRZĘBIE - ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1200:25:34
101MYŚLIWIEC Bernadeta 1049KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NWKobiety na 5+2021-09-19 12:08:1200:26:05
102OTFINOWSKA Renata 1057JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1200:26:04
103STYRC Lidia 1154RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKOpen NWRybnicki Klub Nordic Walking2021-09-19 12:08:1300:19:02
104BURZYŃSKA Barbara 954KATOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:1300:20:46
105HŁĄD Izabella 982USTROŃOpen NW 2021-09-19 12:08:1300:20:56
106HŁĄD Inga 983USTROŃOpen NW 2021-09-19 12:08:1300:20:56
107MICEK Sabina 1036NESSI TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1300:21:08
108POPKO Agata 1077JASTRZĘBIE- ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1300:22:18
109OSZKIEL Ewa 1056NAUTILUSJASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1300:22:57
110MIKOŁAJCZYK-LEYK Anna 1041JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1300:25:34
111PRZYBYLA Ilona 1079SCIORANI NA AMENŁAZISKAOpen NW 2021-09-19 12:08:1400:20:46
112OBERSKA Sylwia 1054KATOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:1400:20:54
113WRONA Monika 1140WINNICZEK TEAMPIASEKOpen NW 2021-09-19 12:08:1400:21:55
114WYRWICH Angelika 1142KATOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:1400:22:18
115CEMPULIK-ŁAKOMSKA Agnieszka 956WODZISŁAW ŚLĄSKIOpen NW 2021-09-19 12:08:1400:22:49
116HORZELA Małgorzara 984MIKOŁÓWOpen NW2021-09-19 12:08:1400:24:45
117BIESZCZANIN Agnieszka 295JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW2021-09-19 12:08:1500:21:05
118ROBAKOWSKA Barbara 1083MIKOŁÓWOpen NW2021-09-19 12:08:1500:22:04
119ZALEWSKA Marianna 1144JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1500:25:02
120BLUCHA Janina 945JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1500:26:16
121POLITOWICZ Teresa 1074JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1600:19:59
122KAWCZYŃSKA Wiesława 995RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKOpen NWRybnicki Klub Nordic Walking2021-09-19 12:08:1600:21:51
123BRYK Katarzyna 951JASTRZEBIE -ZDROJOpen NW 2021-09-19 12:08:1600:21:12
124PŁÓCIENNIK Małgorzata 1072JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1600:21:12
125ZOZWOREK Małgorzata 1150JASTRZĘBIEOpen NW 2021-09-19 12:08:1600:21:44
126WINKLER Marzena 1133RKNWRYBNIKOpen NW 2021-09-19 12:08:1600:21:51
127JURANEK Maria 991MIKOŁÓWOpen NW2021-09-19 12:08:1600:22:04
128SZYMAŃSKA Teresa 1112JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1600:24:54
129DUDZIK Danuta 964RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKOpen NW 2021-09-19 12:08:1700:21:24
130ZIELIŃSKA Urszula 1149KATOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:1700:21:43
131MROCZEK Urszula 1048RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKOpen NW 2021-09-19 12:08:1700:21:32
132WÓJCIK Rozalia 1139WRŚGLIWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:1700:23:02
133DUDZIK Maria 965RYBNIKOpen NW 2021-09-19 12:08:1700:24:25
134ROMAŃSKA Katarzyna 1086KATOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:1700:25:12
135BERNACISKO Weronika 942WARTKIE PIERONYRUDA ŚLĄSKAOpen NWWartkie Pierony2021-09-19 12:08:1700:26:16
136SKIBSKA-PUCHAŁA Małgorzata 1090KATOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:1800:19:35
137PACYNA Danuta 1058KATOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:1800:21:26
138SZAJER Jadwiga 1104RKNWRYBNIKOpen NW 2021-09-19 12:08:1800:22:20
139STUDENT Ludmiła 1103SŁOWIAŃSKIE PREZENTYRYBNIKOpen NWSłowiańskie Prezenty2021-09-19 12:08:1800:22:57
140SZAL Anna 1105MORS HUBERTUS MYSŁOWICEMYSŁOWICEOpen NWMors Hubertus Mysłowice2021-09-19 12:08:1800:25:05
141STECKA Monika 1099MORS HUBERTUS MYSŁOWICECZELADŹOpen NWMors Hubertus Mysłowice2021-09-19 12:08:1800:25:05
142RAJS Ewelina 1080WRŚPRZYSZOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:1900:23:00
143DZIUBA Katarzyna 969SŁOWIAŃSKIE PREZENTYRYBNIKOpen NWSłowiańskie Prezenty2021-09-19 12:08:1900:22:57
144BAC Barbara 937JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:2000:21:37
145BIENIEK JĘDRYKA Ewa 944OCHABY WIELKIEOpen NW 2021-09-19 12:08:2000:22:55
146ŻYLAK Danuta 1153SŁOWIAŃSKIE PREZENTYRYBNIK TIMOpen NWSłowiańskie Prezenty2021-09-19 12:08:2000:22:56
147MATUSZEWSKA Małgorzata 1031JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:2100:20:38
148KOLEK Aleksandra 1004RYBNIKOpen NW 2021-09-19 12:08:2200:21:07
Znaleziono 148 wynik(ów)