KOBIETY NA 5+ :: NORDIC WALKING
"Kobiety na 5+" Jastrzębski Bieg Kobiet 2021
Organizator : Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Data : 2021-09-19
Miejsce : Jastrzębie-Zdrój
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 230
Wystartowało : 148
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 148
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | Open NW
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Moment startuZawrotka
2.5km
    
1ZACZYŃSKA Anna 1143MSPORT TEAMLEGNICAOpen NW 2021-09-19 12:08:0300:14:58
2KOŁODZIEJ Joanna 1006MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAOpen NW 2021-09-19 12:08:0300:15:19
3SITTEK Agnieszka 1089KATOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:0300:16:22
4DRÓŻDŻ Beata 961SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NWKobiety Na 5 +2021-09-19 12:08:0300:16:41
5WOLNY Ania 1137TALKWALKINGCIESZYNOpen NWTALKWALKING2021-09-19 12:08:0400:16:43
6KANIA Agnieszka 994NESSI TEAMŁAZISKA GÓRNEOpen NWKolorowa Drużyna Nessi2021-09-19 12:08:0300:17:04
7BASISTA Kasia 940FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWOpen NW 2021-09-19 12:08:0400:17:27
8MANDRYSZ Aleksandra 1029NORDIC WALKING LYSKILYSKIOpen NWNordic Walking Lyski2021-09-19 12:08:0900:17:52
9STEFANIAK Emilia 1100HARPAGAN SOSNOWIEC NWSOSNOWIECOpen NWHARPAGAN Sosnowiec NW2021-09-19 12:08:0300:18:02
10KOZYRA Grażyna 1009ENDORFINARACIBÓRZOpen NWEndorfina2021-09-19 12:08:0300:18:02
11MILEWSKA-GROCHOWSKA Agnieszka 1044KIJANKIZEBRZYDOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:0400:18:05
12MERKEL Sabina 1035RYBNIKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMGAZOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:1000:18:09
13HLIŚNIKOWSKA Klaudia 981HAŻLACHOpen NW 2021-09-19 12:08:0600:18:37
14BORUS Joanna 949TALKWALKINGCIESZYNOpen NW 2021-09-19 12:08:0500:18:38
15KOKOSZEK Aleksandra 1003RYBNIKOpen NW 2021-09-19 12:08:1200:18:50
16KOŁODZIEJ Ewa 1005ŚWIERKLANYOpen NW 2021-09-19 12:08:0300:18:53
17KOŚCIELNY Kamila 1008FORMAGORZYCEOpen NW 2021-09-19 12:08:0300:18:57
18STYRC Lidia 1154RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKOpen NWRybnicki Klub Nordic Walking2021-09-19 12:08:1300:19:02
19GRZEBIELUCH Elżbieta 978HARPAGAN SOSNOWIEC NWSOSNOWIECOpen NWHARPAGAN Sosnowiec NW2021-09-19 12:08:0400:19:09
20KUCZERA Beata 1015RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKOpen NWRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM2021-09-19 12:08:1000:19:10
21LASKOWSKA Sabina 1021RUDZICZKAOpen NW 2021-09-19 12:08:0900:19:11
22MILERT Jolanta 1042NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEOpen NWNordic Walking Lyski2021-09-19 12:08:0700:19:16
23SŁODOWA-KONIEC Elżbieta 1094BANK SPÓŁDZIELCZY W JASTRZĘBIU ZDROJUZEBRZYDOWICEOpen NWBank Spółdzielczy w Jastrzębiu-Zdroju2021-09-19 12:08:0500:19:17
24MIKA Emilia 1039JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:0800:19:24
25GRIM-NAJDA Ksenia 976OLZA CIESZYNCIESZYNOpen NWOLZA CIESZYN2021-09-19 12:08:0500:19:28
26NIESTRÓJ Sylwia 1052DYSTANS LUBOMIALUBOMIAOpen NW 2021-09-19 12:08:0400:19:31
27ZDZIEBŁO Adriana 1148JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:0700:19:31
28PALICA Joanna 1061EKIPA NA KIJACHZABRZEOpen NW 2021-09-19 12:08:0600:19:32
29GAWINEK Joanna 973CZELADŹOpen NW 2021-09-19 12:08:0700:19:34
30SKIBSKA-PUCHAŁA Małgorzata 1090KATOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:1800:19:35
31CZUDEK Inga 960PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCŻÓWOpen NWPĘDZĄCE ŻÓŁWIE2021-09-19 12:08:1200:19:36
32DUDA-MICHALAK Joanna 963PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NWPĘDZĄCE ŻÓŁWIE2021-09-19 12:08:1100:19:45
33DZIERZĘGA Ewa 968ENDORFINAWODZISŁAW SLOpen NWEndorfina2021-09-19 12:08:0800:19:46
34POLITOWICZ Teresa 1074JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1600:19:59
35DYRLAGA Anna 967JUSTFEELFITWĘGIERSKA GÓRKAOpen NWJustFeelFit TEAM2021-09-19 12:08:0400:20:04
36MILEWSKA Marta 1043MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMOpen NWMiechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:08:0500:20:05
37KOŚCIELNA - WITA Paulina 1007FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKITURZA ŚLĄSKAOpen NW 2021-09-19 12:08:0300:20:06
38MICHAŁOWSKA Joanna 1038ŻORYOpen NW 2021-09-19 12:08:0700:20:15
39KULIK Krystyna 1018ŻORYOpen NW2021-09-19 12:08:0700:20:15
40MICHALSKA Beata 1037PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NW 2021-09-19 12:08:1100:20:19
41KOJDER Maria 1002JASTRZĘBIE- ZDRÓJOpen NWFizjofrelki2021-09-19 12:08:1100:20:23
42MAZUR-ŁAGODA Daria 1032BĘDZINOpen NW 2021-09-19 12:08:0500:20:26
43GWÓŹDŹ Jolanta 979NORDIC WALKING LYSKINOWA WIEŚOpen NWNordic Walking Lyski2021-09-19 12:08:0800:20:31
44GŁUSZAK Aleksandra 5020JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NWKobiety 5+2021-09-19 12:08:0600:20:32
45PAJĄK Małgorzata 1059KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NWKobiety na 5+2021-09-19 12:08:0500:20:34
46MACHERZYŃSKA Aneta 1024PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NWPĘDZĄCE ŻÓŁWIE2021-09-19 12:08:1100:20:34
47STUDENT Sylwka 1102KS M. E. T. ACZYŻOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:0500:20:36
48ŚLIWKA Wioletta 1116PĘDZACE ŻÓLWIESKOCZÓWOpen NW 2021-09-19 12:08:1200:20:36
49MATUSZEWSKA Małgorzata 1031JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:2100:20:38
50JANICKA Małgorzata 987PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NWPĘDZĄCE ŻÓŁWIE2021-09-19 12:08:1100:20:39
51OSZEK Karolina 539WAWRZINEK TEAMRACIBÓRZOpen NWWawrzinek Team2021-09-19 12:08:0700:20:44
52BURZYŃSKA Barbara 954KATOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:1300:20:46
53PRZYBYLA Ilona 1079SCIORANI NA AMENŁAZISKAOpen NW 2021-09-19 12:08:1400:20:46
54ŁASTÓWKA Marzena 1023KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NWKobiety na 5+2021-09-19 12:08:0700:20:50
55ŻARSKA Katarzyna 1151KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NWKobiety na 5+2021-09-19 12:08:0800:20:50
56OBERSKA Sylwia 1054KATOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:1400:20:54
57KNOPEK Hanna 1001ENDORFINATURZA SLOpen NWEndorfina2021-09-19 12:08:0100:20:56
58MAZUR Małgorzata 565JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW2021-09-19 12:08:0600:20:56
59HŁĄD Izabella 982USTROŃOpen NW 2021-09-19 12:08:1300:20:56
60HŁĄD Inga 983USTROŃOpen NW 2021-09-19 12:08:1300:20:56
61BIESZCZANIN Agnieszka 295JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW2021-09-19 12:08:1500:21:05
62WOLNIK Jolka 1136SMERFY BIEGAJĄ RAZEM PO 0.7LIGOTA KSIĄŻĘCAOpen NW 2021-09-19 12:08:0900:21:07
63KOLEK Aleksandra 1004RYBNIKOpen NW 2021-09-19 12:08:2200:21:07
64MICEK Sabina 1036NESSI TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1300:21:08
65SROCZYŃSKA Maria 1097KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NWKobiety na 5+2021-09-19 12:08:1000:21:09
66SZWARLIK Bożena 1110KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NWKobiety na 5+2021-09-19 12:08:0600:21:10
67BRYK Katarzyna 951JASTRZEBIE -ZDROJOpen NW 2021-09-19 12:08:1600:21:12
68PŁÓCIENNIK Małgorzata 1072JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1600:21:12
69MIKSZAN Magdalena 1156ZEBRZYDOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:0800:21:13
70SOBKOWICZ Monika 1095POGWIZDÓWOpen NW 2021-09-19 12:08:0400:21:17
71DUDZIK Danuta 964RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKOpen NW 2021-09-19 12:08:1700:21:24
72PACYNA Danuta 1058KATOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:1800:21:26
73STEFAŃSKA Małgorzata 1101EKIPA NA KIJACHRUDA ŚLĄSKAOpen NW 2021-09-19 12:08:0600:21:30
74WOWRA Katarzyna 1138JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:0900:21:31
75KĄSEK Joanna 996JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:0900:21:31
76MROCZEK Urszula 1048RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKOpen NW 2021-09-19 12:08:1700:21:32
77MORCINEK-DYBZA Małgorzata 1047PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NWPĘDZĄCE ŻÓŁWIE2021-09-19 12:08:1100:21:33
78SOŁTYSIK Maria 1096SOSNOWIECOpen NW 2021-09-19 12:08:0600:21:36
79BAC Barbara 937JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:2000:21:37
80BŁOŃSKA-POLAK Ewa 946BTM RUNNERSTARNOWSKIE GÓRYOpen NWBTM RUNNERS2021-09-19 12:08:1000:21:40
81GAST Janina 971FIZJOFRELKIJASTRZĘBIE ZDROJOpen NWFizjofrelki2021-09-19 12:08:1000:21:41
82ZIELIŃSKA Urszula 1149KATOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:1700:21:43
83PRASKA Anna 1078MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMOpen NWMiechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:08:0600:21:44
84ZOZWOREK Małgorzata 1150JASTRZĘBIEOpen NW 2021-09-19 12:08:1600:21:44
85PIETRUSZEWSKA Magdalena 1069MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMOpen NWMiechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:08:0500:21:45
86CIEŚLIŃSKA Jola 959DECATHLON PRZYJACIELERYBNIKOpen NW 2021-09-19 12:08:0800:21:46
87ROLA Agnieszka 1085BIE-RUNBIERUŃOpen NWBIE-RUN2021-09-19 12:08:1000:21:46
88KAWCZYŃSKA Wiesława 995RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKOpen NWRybnicki Klub Nordic Walking2021-09-19 12:08:1600:21:51
89WINKLER Marzena 1133RKNWRYBNIKOpen NW 2021-09-19 12:08:1600:21:51
90MIKLIS ŚLAGA Sylwia 1040NORDIC WALKING LYSKILYSKIOpen NWNordic Walking Lyski2021-09-19 12:08:1000:21:52
91WRONA Monika 1140WINNICZEK TEAMPIASEKOpen NW 2021-09-19 12:08:1400:21:55
92ROBAKOWSKA Barbara 1083MIKOŁÓWOpen NW2021-09-19 12:08:1500:22:04
93JURANEK Maria 991MIKOŁÓWOpen NW2021-09-19 12:08:1600:22:04
94PILCH Beata 1070PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NW 2021-09-19 12:08:1200:22:10
95JASONEK Izabela 988PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NWPĘDZĄCE ŻÓŁWIE2021-09-19 12:08:1100:22:12
96WALEK Monika 1129PĘDZĄCE ŻÓŁWIEHAŻLACHOpen NWPĘDZĄCE ŻÓŁWIE2021-09-19 12:08:1100:22:12
97POPKO Agata 1077JASTRZĘBIE- ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1300:22:18
98WYRWICH Angelika 1142KATOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:1400:22:18
99MATIOSZEK Agnieszka 1030SMERFY BIEGAJĄ RAZEM PO 0.7RACIBÓRZOpen NW 2021-09-19 12:08:0800:22:19
100SZAJER Jadwiga 1104RKNWRYBNIKOpen NW 2021-09-19 12:08:1800:22:20
101GUTOWSKA Ewa 777JASTRZĘBIE -ZDRÓJOpen NW2021-09-19 12:08:0400:22:22
102MECHA Dorota 1033SKOCZÓWOpen NWPsychoKsiężniczki2021-09-19 12:08:0900:22:25
103KUTA Marzena 389JASTRZĘBIE - ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:0300:22:28
104ZDEJSZY Magdalena 1147OLZA CIESZYNCIESZYNOpen NWOLZA CIESZYN2021-09-19 12:08:0900:22:47
105CEMPULIK-ŁAKOMSKA Agnieszka 956WODZISŁAW ŚLĄSKIOpen NW 2021-09-19 12:08:1400:22:49
106BIENIEK JĘDRYKA Ewa 944OCHABY WIELKIEOpen NW 2021-09-19 12:08:2000:22:55
107ŻYLAK Danuta 1153SŁOWIAŃSKIE PREZENTYRYBNIK TIMOpen NWSłowiańskie Prezenty2021-09-19 12:08:2000:22:56
108OSZKIEL Ewa 1056NAUTILUSJASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1300:22:57
109STUDENT Ludmiła 1103SŁOWIAŃSKIE PREZENTYRYBNIKOpen NWSłowiańskie Prezenty2021-09-19 12:08:1800:22:57
110DZIUBA Katarzyna 969SŁOWIAŃSKIE PREZENTYRYBNIKOpen NWSłowiańskie Prezenty2021-09-19 12:08:1900:22:57
111NADOLNIK Jadwiga 1050JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:0800:22:58
112RAJS Ewelina 1080WRŚPRZYSZOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:1900:23:00
113KRAWCZYK Małgorzata 1011ŻORYOpen NW 2021-09-19 12:08:0500:23:01
114WALCZAK Krystyna 1155JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:0500:23:01
115SZYPUŁA Joanna 1113JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1000:23:02
116ZAREMBA Elzbieta 1146JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1100:23:02
117WÓJCIK Rozalia 1139WRŚGLIWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:1700:23:02
118BAJGROWICZ Barbara 938JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1000:23:03
119MISTEROWICZ Jolanta 1045RUNSZ-TEAMPISARZOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:0500:23:06
120DUDA Barbara 962MIECHOWICE GRUPA BIEGOWABYTOMOpen NW 2021-09-19 12:08:0400:23:07
121GRYMEL Aleksandra 977RUDA SLASKAOpen NW 2021-09-19 12:08:0600:23:17
122SKOCZYŃSKA Alina 1092RUDA SLASKAOpen NW 2021-09-19 12:08:0500:23:18
123BANCZYK Joanna 939KATOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:0400:23:23
124MENDECKA Grażyna 1034ŁAZISKA GÓRNEOpen NW 2021-09-19 12:08:0900:23:27
125PIECHOTA Hanka 1067MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMOpen NW 2021-09-19 12:08:0600:23:53
126DYNIA Jadwiga 966JASTRZĘBIE - ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:0400:23:56
127DUDZIK Maria 965RYBNIKOpen NW 2021-09-19 12:08:1700:24:25
128TARKA Hildegarda 1157KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NWKobiety na 5+2021-09-19 12:08:1200:24:29
129GOŁDYN Bożena 974JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:0300:24:33
130HORZELA Małgorzara 984MIKOŁÓWOpen NW2021-09-19 12:08:1400:24:45
131POJDA Justyna 1017ZABRZEOpen NW2021-09-19 12:08:1100:24:54
132POJDA Ewa 1073DECATHLON &PRZYJACIELERYBNIKOpen NWDecathlon & Przyjaciele2021-09-19 12:08:1100:24:54
133SZYMAŃSKA Teresa 1112JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1600:24:54
134ZALEWSKA Marianna 1144JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1500:25:02
135SZAL Anna 1105MORS HUBERTUS MYSŁOWICEMYSŁOWICEOpen NWMors Hubertus Mysłowice2021-09-19 12:08:1800:25:05
136STECKA Monika 1099MORS HUBERTUS MYSŁOWICECZELADŹOpen NWMors Hubertus Mysłowice2021-09-19 12:08:1800:25:05
137ROMAŃSKA Katarzyna 1086KATOWICEOpen NW 2021-09-19 12:08:1700:25:12
138RODZIEWICZ Agnieszka 1084JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1000:25:29
139KIEŁKOWSKA Ewelina 1000JASTRZEBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:0900:25:30
140CHOLEWA Magdalena 957BIELSKO-BIAŁAOpen NW 2021-09-19 12:08:0900:25:30
141WROŻYNA Beata 1141JASTRZĘBIE - ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1200:25:34
142MIKOŁAJCZYK-LEYK Anna 1041JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1300:25:34
143OTFINOWSKA Renata 1057JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1200:26:04
144MYŚLIWIEC Bernadeta 1049KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NWKobiety na 5+2021-09-19 12:08:1200:26:05
145BLUCHA Janina 945JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW 2021-09-19 12:08:1500:26:16
146BERNACISKO Weronika 942WARTKIE PIERONYRUDA ŚLĄSKAOpen NWWartkie Pierony2021-09-19 12:08:1700:26:16
147NASTULA Beata 1051MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMOpen NWMiechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:08:0600:26:19
148TYTKO Magdalena 1125WODZISŁAW ŚLĄSKIOpen NW 2021-09-19 12:05:40
Znaleziono 148 wynik(ów)