KOLBUSZOWA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 21.1 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking |
Data : | 2019-06-01 |
Miejsce : | Kolbuszowa |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 59 |
Wystartowało : | 53 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 50 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 0.55km | Start_All 1.1km | Start_All 3.6km | Start_All 6.1km | Start_All 8.6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOŁOSZKA Artur | 456 | LUKITEAM SIEDLCE | JAMIELNIK KOLONIA | M18-29 | 2 | 00:03:23 | 00:06:49 | 00:22:34 | 00:39:03 | 00:55:35 | ||
2 | KNITTER Tomasz | 382 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:03:34 | 00:07:16 | 00:23:40 | 00:40:12 | 00:56:58 | |||
3 | KORDOWSKI Piotr | 417 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | M40-49 | 00:03:39 | 00:07:16 | 00:23:37 | 00:40:09 | 00:56:58 | |||
4 | SŁUPIANEK Paweł | 436 | LECYMY DURŚ | KATOWICE | M40-49 | 00:03:47 | 00:07:31 | 00:24:09 | 00:40:37 | 00:57:10 | |||
5 | BARCZYK Bogdan | 402 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-59 | 00:03:52 | 00:07:41 | 00:24:53 | 00:41:46 | 00:58:38 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||
WIŚNIEWSKI Jacek | 450 | UKS SIEDLESZCZANY | SANDOMIERZ | M50-59 | 00:04:02 DNF | 00:07:45 DNF | 00:24:53 DNF | 00:41:46 DNF | 00:58:38 DNF | ||||
7 | HAŁAS Marcin | 411 | UNIA MIAST | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | 00:03:48 | 00:07:42 | 00:24:54 | 00:41:47 | 00:58:39 | |||
8 | KUBISZYN Mirosław | 422 | KS METRACO POLKOWICE | LUBACZÓW | M30-39 | 1 | 00:03:48 | 00:07:42 | 00:24:54 | 00:41:48 | 00:58:40 | ||
9 | KUŚMIEREK Patryk | 383 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:03:44 | 00:07:31 | 00:24:50 | 00:41:52 | 00:58:45 | |||
10 | ZYCH Witold | 454 | ROGI | M40-49 | 00:03:57 | 00:07:50 | 00:25:09 | 00:42:27 | 01:00:02 | ||||
11 | WITCZUK Łukasz | 451 | NWPL/LUKI TEAM SIEDLCE | SIEDLCE | M30-39 | 00:03:57 | 00:07:49 | 00:25:02 | 00:42:26 | 01:00:27 | |||
12 | KOŁODZIEJ Joanna | 415 | STADION ŚLĄSKI | RUDA ŚLĄSKI | K50-59 | 00:03:54 | 00:07:49 | 00:25:11 | 00:42:45 | 01:00:33 | |||
13 | LENZ Andrzej | 424 | MUSZKIETEROWIE | GNIEZNO | M50-59 | 00:04:10 | 00:08:12 | 00:25:52 | 00:43:33 | 01:01:16 | |||
14 | KOWALSKI Marek | 419 | UNIA MIAST | STRZEBIŃ | M50-59 | 00:04:08 | 00:08:12 | 00:25:57 | 00:43:37 | 01:01:23 | |||
15 | SZULC Alicja | 441 | MŁAWA | K40-49 | 00:03:57 | 00:07:52 | 00:25:32 | 00:43:20 | 01:01:35 | ||||
16 | SPYCHAŁA Marzena | 437 | CKZIU NYSA MECHANIK | BIAŁA | K40-49 | 00:03:58 | 00:07:59 | 00:25:42 | 00:43:39 | 01:02:17 | |||
17 | SZCZYGIELSKI Paweł | 440 | NWPL/LUKI TEAM SIEDLCE | SIEDLCE | M18-29 | 1 | 00:04:01 | 00:08:10 | 00:26:25 | 00:44:17 | 01:02:21 | ||
18 | KRZANOWSKI Grzegorz | 421 | FACE NORDIC WALKING TEAM | JAROSŁAW | M30-39 | 1 | 00:04:01 | 00:08:01 | 00:25:48 | 00:43:50 | 01:02:21 | ||
ZAGAJA Janusz | 452 | WESOŁY BORSUK TEAM | POKÓJ | M60+ | 00:04:01 DNF | 00:07:57 DNF | 00:25:43 DNF | 00:43:45 DNF | 01:02:21 DNF | ||||
20 | FRANKIEWICZ Mirosław | 406 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | M40-49 | 00:03:57 | 00:07:56 | 00:25:59 | 00:44:14 | 01:02:44 | |||
21 | SZYMAŃSKI Jacek | 442 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | SKÓRKA | M50-59 | 00:04:06 | 00:08:13 | 00:26:38 | 00:45:22 | 01:04:09 | |||
22 | NOWICZ Mariusz | 429 | CIDRY LOTAJOM | KSIĘŻY LAS | M18-29 | 00:04:01 | 00:08:10 | 00:26:35 | 00:45:22 | 01:04:12 | |||
23 | STĘPIEŃ Lucyna | 439 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K60+ | 1 | 00:04:03 | 00:08:07 | 00:26:29 | 00:45:06 | 01:04:16 | ||
24 | ŻAMOJCIN Marek | 455 | NORDICLUB SZCZECIN | SZCZECIN | M50-59 | 00:04:00 | 00:08:08 | 00:26:46 | 00:45:28 | 01:04:18 | |||
25 | RAKOWIECKI Zbigniew | 434 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M50-59 | 00:04:11 | 00:08:23 | 00:26:51 | 00:45:28 | 01:04:24 | |||
26 | ŚCIBUT Ania | 443 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K40-49 | 00:04:02 | 00:08:06 | 00:26:37 | 00:45:28 | 01:04:27 | |||
27 | WESOŁOWSKI Wojciech | 447 | MUSZKIETEROWIE | GNIEZNO | M60+ | 00:04:06 | 00:08:17 | 00:26:50 | 00:45:31 | 01:04:38 | |||
28 | GROS Agnieszka | 409 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K40-49 | 00:04:24 | 00:08:37 | 00:27:15 | 00:45:59 | 01:04:43 | |||
29 | GOŁĘBIOWSKI Krzysztof | 408 | ZAWSZE MŁODZI | ŁÓDŹ | M50-59 | 00:04:09 | 00:08:18 | 00:26:59 | 00:45:53 | 01:04:45 | |||
30 | BADECKI Ryszard | 401 | KS METRACO POLKOWICE | NIESZCZYCE | M50-59 | 00:04:06 | 00:08:18 | 00:26:57 | 00:45:42 | 01:04:57 | |||
31 | JANOSZKA Irena | 412 | CIDRY LOTAJOM | RADZIONKÓW | K50-59 | 00:04:19 | 00:08:26 | 00:27:11 | 00:46:05 | 01:05:21 | |||
32 | WIEŃSKO Ryszard | 448 | PUŁAWY | M60+ | 00:04:12 | 00:08:26 | 00:27:16 | 00:46:18 | 01:05:30 | ||||
33 | PAPROTNA Agnieszka | 431 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K30-39 | 00:04:02 | 00:08:07 | 00:26:37 | 00:45:52 | 01:05:39 | |||
34 | MOCZARSKI Mirosław | 427 | KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE' | LEŻAJSK | M50-59 | 00:04:09 | 00:08:24 | 00:27:24 | 00:46:36 | 01:06:20 | |||
35 | KORYTOWSKA Agnieszka | 418 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | K30-39 | 00:04:07 | 00:08:19 | 00:27:23 | 00:46:41 | 01:06:23 | |||
36 | GWÓŹDŹ Andrzej | 410 | WICHURA JAROSŁAW | MUNINA | M50-59 | 00:04:20 | 00:08:46 | 00:28:12 | 00:47:18 | 01:06:33 | |||
37 | GODAWA Ireneusz | 407 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M50-59 | 1 | 00:04:20 | 00:08:46 | 00:28:00 | 00:47:13 | 01:06:56 | ||
38 | KORDOWSKA Bogusława | 416 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | K40-49 | 00:04:13 | 00:08:26 | 00:27:54 | 00:47:33 | 01:07:08 | |||
39 | KRAWCZYK Jakub | 420 | IWONICZ | M30-39 | 00:04:21 | 00:08:49 | 00:28:24 | 00:47:53 | 01:07:28 | ||||
40 | TROJAN Elżbieta | 446 | KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE' | LEŻAJSK | K40-49 | 00:04:25 | 00:08:52 | 00:28:44 | 00:48:16 | 01:08:16 | |||
41 | DANKIEWICZ Barbara | 404 | ZAWSZE MŁODZI | ŁOWICZ | K40-49 | 00:04:26 | 00:08:56 | 00:29:10 | 00:48:58 | 01:08:25 | |||
42 | STEFANIAK Emilia | 438 | STADION ŚLĄSKI | SOSNOWIEC | K60+ | 00:04:31 | 00:09:02 | 00:28:56 | 00:48:41 | 01:08:27 | |||
43 | DUSZA Anna | 405 | NORDICLUB SZCZECIN | SZCZECIN | K50-59 | 00:04:19 | 00:08:47 | 00:28:43 | 00:48:31 | 01:08:52 | |||
44 | KALISZ Krzysztof | 413 | KS METRACO POLKOWICE | BRZEG DOLNY | M60+ | 00:04:27 | 00:08:54 | 00:28:50 | 00:49:05 | 01:09:06 | |||
45 | KUŹMA Elżbieta | 423 | KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE' | LEŻAJSK | K60+ | 1 | 00:04:22 | 00:08:49 | 00:28:48 | 00:48:57 | 01:09:24 | ||
46 | ŚWIRSZCZ Tomasz | 445 | KS METRACO POLKOWICE | ŚWIDNIK | M60+ | 00:04:19 | 00:08:38 | 00:28:29 | 00:49:04 | 01:10:12 | |||
47 | POSTEK Danuta | 433 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 1 | 00:04:26 | 00:09:01 | 00:30:08 | 00:51:22 | 01:12:45 | ||
48 | MALINOWSKA Katarzyna | 426 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K30-39 | 00:04:36 | 00:09:22 | 00:30:39 | 00:51:45 | 01:12:53 | |||
49 | POHL Anna | 432 | CKZIU NYSA MECHANIK | BIAŁA | K50-59 | 00:04:35 | 00:09:18 | 00:30:49 | 00:51:58 | 01:13:15 | |||
50 | ZAWADZKA Maria | 453 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K60+ | 00:04:40 | 00:09:41 | 00:31:58 | 00:54:06 | 01:16:10 | |||
51 | KARASIEWICZ Iwona | 414 | NORDICLUB SZCZECIN | WARSZAWA | K30-39 | 00:04:51 | 00:09:56 | 00:32:59 | 00:56:14 | 01:19:44 | |||
52 | NIEMCZYK Bogusław | 347 | KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE' | LEŻAJSK | M50-59 | 00:04:22 | 00:09:03 | 00:31:11 | 00:52:26 | 01:28:27 | |||
CWANEK-FLOREK Ewa | 403 | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | RZESZÓW | K40-49 | 2 | 00:04:20 DNF | 00:08:36 DNF | 00:28:37 DNF | 00:48:31 DNF | DNF |
Znaleziono 53 wynik(ów)