Organizator : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji |
Data : | 2024-03-17 |
Miejsce : | Kołobrzeg |
Dystans : | 15 km |
Zgłoszonych : | 597 |
Wystartowało : | 525 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 524 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | Wojsko - K | Wojsko - M | Policja - K | Policja - M | Strażak - K | Strażak - M | Osoby Niepełnosprawne | Para małżeńska | Drużyna | K-16 | M-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70 | K-80+ | M-80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GEREK Dariusz | 130 | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:00 | ||
2 | RÓŻAŃSKI Krzysztof | 414 | STARGARD | M-50 | 00:00:00 | ||
3 | SZYMAŃSKI Sylwek | 483 | SZCZECINECCY BIEGACZE | SZCZECINEK | M-50 | 00:00:00 | |
4 | BUDZIAK Zbigniew | 58 | GRYFICKA SIŁA BIEGOWA | GRYFICE | M-50 | 00:00:01 | |
5 | MACKOJĆ Krzysztof | 299 | EL-MACKOJĆ | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:01 | |
6 | WOŻNIAK Dariusz | 553 | WWW.LIMO300C.COM | SŁAWNO | M-50 | 00:00:01 | |
7 | RUDNIKOWSKI Maciej | 417 | BIEGUZDROWISKOWY.PL / DARŁOWSKIE CHARTY | DARŁOWO | M-50 | 00:00:02 | |
8 | UZNAŃSKI Ryszard | 515 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:02 | |
9 | ŻMUDA Jarosław | 585 | CW FANZA | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:02 | |
10 | MEYER Ireneusz | 335 | BERGISCH GLADBACH | M-50 | 00:00:03 | ||
11 | SUCHANOWSKI Zygmunt | 465 | RESPECT LOTYŃ | LOTYŃ | M-50 | 00:00:03 | |
12 | BAJGERT Robert | 17 | VOLTAIX.PL | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:04 | |
13 | BURDA Robert | 64 | KOSPEL | KOSZALIN | M-50 | 00:00:04 | |
14 | MARCINKOWSKI Zbigniew | 316 | HOMANIT | KARLINO | M-50 | 00:00:04 | |
15 | WALEŃSKI Michał | 518 | P1PK4 | SKIBIENKO | M-50 | 00:00:05 | |
16 | GAPSKI Bogdan | 126 | BIEGACZE JÓZEFA NOJI | PĘCKOWO | M-50 | 00:00:06 | |
17 | PICK Tomasz | 383 | BIEGOLAS KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | 00:00:06 | |
18 | HAWROT Sylwester | 150 | ROZBIEGANY GOLENIOW | GOLENIÓW | M-50 | 00:00:07 | |
19 | PROKOPIUK Jarosław | 398 | GDYNIA BIEGA | GDYNIA | M-50 | 00:00:09 | |
20 | KRUK Waldemar | 245 | WARSZAWA | M-50 | 00:00:10 | ||
21 | WOLSKI Tomasz | 551 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M-50 | 00:00:10 | |
22 | ŚWITAL Leszek | 496 | MORSY MARGONIN | MARGONIN | M-50 | 00:00:11 | |
23 | JABŁOŃSKI Andrzej | 163 | TEAM JABŁOŃSCY | CZARNE | M-50 | 00:00:12 | |
24 | MATUSZCZYK Paweł | 323 | MOVEMIRACLE | GRYFICE | M-50 | 00:00:12 | |
25 | ZAWORA Wiesław | 566 | TEAM TERMINATORUN | WAŁCZ | M-50 | 00:00:12 | |
26 | FIAŁKOWSKI Krzysztof | 116 | TERMINATORUN | WAŁCZ | M-50 | 00:00:13 | |
27 | GUZIKIEWICZ Mirosław | 145 | ROZBIEGANY GOLENIOW | GOLENIÓW | M-50 | 00:00:13 | |
28 | KOPCEWICZ Robert | 217 | BIEGOLENIE GOLENIÓW | GOLENIÓW | M-50 | 00:00:13 | |
29 | DOMAŃSKI Adam | 98 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:14 | |
30 | WYRWA Przemysław | 559 | TEAM TERMINATORUN | CZŁOPA | M-50 | 00:00:15 | |
31 | ŻURAWIK Piotr | 597 | GM Kępice | KĘPICE | M-50 | 00:00:15 | |
32 | CHAMIER GLISZCZYŃSKI Marian | 68 | TUCHOMSKIE ORŁY | TUCHOMIE | M-50 | 00:00:16 | |
33 | HANĆ Ryszard | 147 | NIE ZRZESZONY | SZCZECIN | M-50 | 00:00:16 | |
34 | ZYGAROWICZ Janusz | 582 | WCR BYDGOSZCZ | KORONOWO | M-50 | 00:00:18 | |
35 | DWÓŻNIK Robert | 106 | DAM RADĘ | STARE MIASTO | M-50 | 00:00:19 | |
36 | KRÓL Piotr | 241 | SZCZECINEK | M-50 | 00:00:19 | ||
37 | DĄBROWSKI Marek | 89 | BIEGACZE JÓZEFA NOJI | PĘCKOWO | M-50 | 00:00:20 | |
38 | KASPRZYK Bogdan | 190 | KS WILKI POMORSKIE | MŚCICE | M-50 | 00:00:20 | |
39 | ZWOLIŃSKI Jan | 580 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M-50 | 00:00:20 | |
40 | KOŁODZIEJCZAK Grzegorz | 214 | TUROWO | M-50 | 00:00:21 | ||
41 | BIMPTZAS Achillefs | 38 | KOURKOURIKIS TRAINING TEAM | SZCZECIN | M-50 | 00:00:22 | |
42 | FURMAN Tomasz | 120 | NOSIBĄDY | M-50 | 00:00:23 | ||
43 | ŁUCZEJKO Sławomir | 296 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M-50 | 00:00:24 | |
44 | OGONOWSKI Marek | 365 | KPP WAŁCZ | WAŁCZ | M-50 | 00:00:25 | |
45 | KLUPŚ Janusz | 210 | POZYTYWNI Z PASJA | JASTROWIE | M-50 | 00:00:26 | |
46 | MAZUR Mirosław | 328 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | 00:00:26 | |
47 | TRZECIAK Darek | 506 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:27 | |
48 | MALICKI Grzegorz | 309 | SCYZORYK | NOWY KAZANÓW | M-50 | 00:00:28 | |
49 | TUDRUJ Andrzej | 508 | SŁUPSK | M-50 | 00:00:28 | ||
50 | KONECKI Dariusz | 216 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M-50 | 00:00:30 | |
51 | LASOTA Grzegorz | 280 | WAŁCZ | M-50 | 00:00:30 | ||
52 | OCHOWIAK Piotr | 362 | POZNAŃ | M-50 | 00:00:30 | ||
53 | JOŃCZYK Tadeusz | 177 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:31 | |
54 | BARAŃSKI Grzegorz | 21 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:33 | |
55 | POLAŃSKI Dariusz | 393 | MRZEŻYNO | M-50 | 00:00:33 | ||
56 | GRABOWSKI Marek | 140 | BBL ZŁOTÓW | ZŁOTÓW | M-50 | 00:00:34 | |
57 | STACHOWSKI Andrzej | 453 | MONIA GYM | SZCZECIN | M-50 | 00:00:34 | |
58 | KAZIMIERCZAK Robert | 593 | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:34 | ||
59 | CIESZYŃSKI Mariusz | 81 | BEAUTY STUDIO LĘBORK | LĘBORK | M-50 | 00:00:35 | |
60 | GRZESIAK Zbigniew | 143 | DYGOWO | M-50 | 00:00:35 | ||
61 | FELSKI Mariusz | 114 | MŻS WOŁCZA MAŁA | MIASTKO | M-50 | 00:00:36 | |
62 | BUCZKOWSKI Jacek | 56 | 12 PUŁK LOGISTYCZNY | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:37 | |
63 | SZYMAŃSKI Roman | 484 | BUKOWSKI KLUB BIEGACZA | BUK | M-50 | 00:00:40 | |
64 | LESZCZEŁOWSKI Piotr | 284 | SHELTIES RACE | ZŁOCIENIEC | M-50 | 00:00:40 | |
65 | ADAMCZYK Robert | 1 | WAŁCZ | M-50 | 00:00:41 | ||
66 | BUNIEWICZ Krzysztof | 61 | WAŁCZ | M-50 | 00:00:41 | ||
67 | KLIMEK Andrzej | 205 | SZCZECIN | M-50 | 00:00:41 | ||
68 | KUROWSKI Marcin | 270 | SHELTIES RACE | SŁUPSK | M-50 | 00:00:41 | |
69 | OLSZAK Grzegorz | 371 | KOSZALIN | M-50 | 00:00:42 | ||
70 | SZCZECIŃSKI Mariusz | 475 | KRÓLICZKI W PLECAKU | PIŁA | M-50 | 00:00:42 | |
71 | MARZEC Piotr | 320 | PIŁA | M-50 | 00:00:44 | ||
72 | BEDNARCZYK Arkadiusz | 27 | STOPA SŁUPSK | KOBYLNICA | M-50 | 00:00:45 | |
73 | NACHYŁA Piotr | 357 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-50 | 00:00:45 | |
74 | OKOŃ Stanisław | 366 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:45 | |
75 | ORŁOWSKI Paweł | 376 | SIANÓW | M-50 | 00:00:47 | ||
76 | ZACH Sebastian | 562 | TKKF WODNIK WIĘCBORK | WIĘCBORK | M-50 | 00:00:47 | |
77 | ROSIAK Jacek | 413 | ZJEW TEAM | SŁUPSK | M-50 | 00:00:48 | |
78 | JANCZEWSKI Jacek | 165 | KOSZALIN | M-50 | 00:00:49 | ||
79 | KRYSA Krzysztof | 251 | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:52 | ||
80 | BOROWIEC Mariusz | 48 | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:54 |
Znaleziono 80 wynik(ów)