Organizator : | IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL |
Data : | 2020-08-01 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 100 km |
Zgłoszonych : | 333 |
Wystartowało : | 294 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 294 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Najlepszy Oddział | Najliczniejszy Oddział | K-OPEN | M-OPEN | Kapitan Sztabowy | K Orlęta | M Orlęta | K Junior | M Junior | K Senior Młodszy | M Senior Młodszy | K Senior Starszy | M Senior Starszy | K Masters | M Masters | K Weteran Młodszy | M Weteran Młodszy | K Weteran Starszy | M Weteran Starszy
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Dni rywaliazacji |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DYLONG Bartłomiej | 126 | CZERWIONKA-LESZCZYNY | M Masters | 13 | ||
2 | KLEIST Angelica | 65 | SZYMEK 400G | GOŚCINO | K Masters | 13 | |
3 | KLEIST Maciej | 64 | SZYMEK 400 G | GOŚCINO | M Weteran Młodszy | 13 | |
4 | P Marcin | 67 | K Senior Starszy | 13 | |||
5 | HOROSIEWICZ- ŁAPKA Ilona | 287 | PABIANICE | K Senior Starszy | 13 | ||
6 | BOROWIEC Dawid | 122 | RATUŁÓW | M Senior Młodszy | 13 | ||
7 | KLUKACZ Tomasz | 302 | SKTR DOKTOREK SIEDLCE | M Masters | 13 | ||
8 | KORNICKI Lucjan | 391 | M Masters | 13 | |||
9 | GRADOWSKA Sylwia | 403 | K Senior Starszy | 13 | |||
10 | MAJEWSKI Michał | 218 | GOSTYNIN | M Senior Starszy | 13 | ||
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km | |||||||
Niesklasyfikowani | |||||||
DNC | GRUDZIŃSKI Damian | 264 | OLEŚNICA | M Senior Starszy | 13 | ||
12 | GRABOWSKI Adrian | 290 | MYSŁOWICE | M Senior Starszy | 13 | ||
13 | OTAWA Rafal | 386 | M Senior Starszy | 13 | |||
14 | GODAWA-MIKOŁAJCZYK Malwina | 300 | SZCZECIN | K Senior Starszy | 13 | ||
15 | MAŁYSA Łukasz | 308 | M Senior Starszy | 13 | |||
16 | FRAŃCZUK Michał | 125 | WROCŁAW | M Senior Młodszy | 13 | ||
17 | PIÓRECKA Urszula | 124 | CZERWIONKA-LESZCZYNY | K Weteran Młodszy | 13 | ||
18 | GÓRZKOWSKI Jarosław | 225 | LEGIONOWO | M Masters | 13 | ||
19 | STĘPIEŃ Grzesiek | 304 | M Masters | 13 | |||
20 | PRZYBYSZEWSKI Jacek | 54 | SKIERNIEWICE | M Weteran Młodszy | 13 | ||
21 | KOŁODZIEJCZYK Grzegorz | 127 | SĘPOCHÓW | M Senior Starszy | 13 | ||
22 | DUCZEK Marcin | 305 | M Masters | 13 | |||
23 | MIROS Edyta | 107 | EMÓWTEAM | EMÓW | K Masters | 13 | |
24 | GAJOWNICZEK Karol | 111 | MIŃSKA GRUPA ROWEROWA (MGR) | CISIE | M Masters | 13 | |
25 | JĘDRZEJEWSKA-WIERGILES Monika | 112 | BRWINÓW | K Masters | 13 | ||
26 | ŁYSIK Barbara | 116 | TARNOWSKIE GÓRY | K Senior Starszy | 13 | ||
27 | KAMIŃSKI Przemysław | 118 | ZAWADZKIE | M Senior Młodszy | 13 | ||
28 | BEKIER Szymon | 120 | SZCZECIN | M Masters | 13 | ||
29 | MENCEL Karol | 128 | POZNAŃ | M Senior Starszy | 13 | ||
30 | GÓJSKI Mirosław | 133 | GKS GRODZISK | WARSZAWA | M Weteran Młodszy | 13 | |
31 | ŚCIUBAK Damian | 134 | WROCŁAW | M Senior Starszy | 13 | ||
32 | NOGA Natalia | 145 | DUŃKOWICE 242 | K Senior Starszy | 13 | ||
33 | WONIAKOWSKI Czesław | 146 | PARKRUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M Weteran Starszy | 13 | |
34 | TRUBACZ Łukasz | 149 | LUBLIN | M Senior Starszy | 13 | ||
35 | ARCISZEWSKI Maciek | 153 | BIAŁYSTOK | M Senior Starszy | 13 | ||
36 | SUCHECKI Krzysztof | 155 | MOGIELNICA | M Senior Starszy | 13 | ||
37 | PŁASZCZYMĄKA Szymon | 156 | PIASEK | M Senior Starszy | 13 | ||
38 | SZUSZCZYKIEWICZ Maciej | 157 | NINE HILLS | TORUŃ | M Senior Starszy | 13 | |
39 | LEWANDOWSKI Maciej | 159 | PŁONKOWO | M Senior Młodszy | 13 | ||
40 | OŹMINKOWSKI Łukasz | 160 | PAKOŚĆ | M Senior Starszy | 13 | ||
41 | NAROŻNIAK Łukasz | 161 | MIEDZECHÓW | M Senior Młodszy | 13 | ||
42 | BAKALARSKA Teresa | 163 | WARSZAWA | K Senior Młodszy | 13 | ||
43 | CEZARY Budny | 185 | OSTROŁĘKA | M Masters | 13 | ||
44 | BĄK Izabela | 186 | NOWY SĄCZ | K Masters | 13 | ||
45 | DUDELA Barbara | 200 | RADOM | K Senior Starszy | 13 | ||
46 | PLICHTA Daniel | 201 | SZCZECIN | M Senior Starszy | 13 | ||
47 | GONIA Bernard | 202 | BYDGOSZCZ | M Weteran Starszy | 13 | ||
48 | ZAJĄC-BRODECKA Katarzyna | 203 | RADOM | K Senior Starszy | 13 | ||
49 | NAPIERAŁA Mirek | 216 | WIERZCHACZEWO | M Senior Młodszy | 13 | ||
50 | PRZYBYSZ Jakub | 217 | POLICE | M Senior Młodszy | 13 | ||
51 | JANKOWSKI Błażej | 224 | POZNAŃ | M Senior Starszy | 13 | ||
52 | MATRASZEK Damian | 226 | PUŁAWY | M Senior Młodszy | 13 | ||
53 | RYBAK Michał | 229 | USTKA | M Masters | 13 | ||
54 | DYBAŁ Katarzyna | 231 | BULOWICE | K Senior Starszy | 13 | ||
55 | BROSZKOWSKA-PYTEL Marzena | 232 | MARZI&GREY | WARSZAWA | K Senior Starszy | 13 | |
56 | ŻEBROWSKI Paweł | 233 | ZALASEWO | M Masters | 13 | ||
57 | KOWALSCY Karolina, Jacek | 235 | JAROCIN | K Senior Starszy | 13 | ||
58 | ROMANOWSKI Mariusz | 236 | BRW | M Senior Starszy | 13 | ||
59 | STENCEL Julia | 237 | OSTRÓW KALISKI | K Senior Młodszy | 13 | ||
60 | PACZKOWSKA Agnieszka | 246 | SKÓRZEWO | K Senior Starszy | 13 | ||
61 | PIEŃKOWSKI Marcin | 247 | ZŁAWIEŚ WIELKA | M Senior Młodszy | 13 | ||
62 | KAFKA Daria | 255 | K Senior Starszy | 13 | |||
63 | MATLUCH Ewelina | 257 | HULL | K Senior Młodszy | 13 | ||
64 | STANICKI Szymon | 263 | DUCZKI | M Orlęta | 13 | ||
DNC | GRUDZIŃSKA Aleksandra | 265 | OLEŚNICA | K Senior Młodszy | 13 | ||
66 | KUCHARSKI Marcin | 276 | WARSZAWA | M Senior Starszy | 13 | ||
67 | FATYGA Przemysław | 277 | PIŃCZÓW | M Masters | 13 | ||
DNC | LEWANDOWSKA Monika | 278 | K Senior Starszy | 13 | |||
69 | KUCHARSKA Luiza | 280 | WARSZAWA | K Orlęta | 13 | ||
70 | MACIEJ Mateusz | 281 | NISKO | M Senior Młodszy | 13 | ||
71 | HOROSIEWICZ Ania | 284 | PABIANICE | K Orlęta | 13 | ||
72 | SZULC Waldemar | 285 | M Senior Starszy | 13 | |||
73 | STAŃCZYK Ewelina | 286 | BLIŻYCE | K Senior Starszy | 13 | ||
74 | WĘSIERSKI Maciej | 288 | M Senior Starszy | 13 | |||
75 | MOŚ Nadia | 299 | BYDGOSZCZ | K Orlęta | 13 | ||
76 | ROZPĘDZIK Oliwia | 32 | KRAKÓW | K Orlęta | 13 | ||
77 | WALCZAK Włodzimierz | 346 | LKK LESZNO | M Weteran Starszy | 13 | ||
78 | HERC Slawomir | 368 | ROZTOCZE CYCLING TEAM | M Weteran Młodszy | 13 | ||
79 | PODREZ Zbigniew | 376 | TYGRYSY WALCZĄCE | M Senior Młodszy | 13 | ||
80 | WYLEŻYŃSKI Marek | 38 | MILANÓWEK | M Masters | 13 | ||
81 | JASZEK Tomasz | 41 | BESTWINA | M Senior Młodszy | 13 | ||
82 | MICHLOWICZ Damian | 458 | LET'S WOD TEAM | M Senior Starszy | 13 | ||
83 | JACIUBEK Marzena | 463 | K Senior Starszy | 13 | |||
84 | IWONIUK Krzysztof | 465 | M Senior Młodszy | 13 | |||
85 | CHRAPKOWSKI Tomasz | 56 | PŁOCK | M Masters | 13 | ||
86 | GOŁAWSKI Dariusz | 6 | - | M Masters | 13 | ||
87 | SUJKA Łukasz | 69 | NIEPOŁOMICE | M Senior Starszy | 13 | ||
88 | KOSTUCH Natalia | 7 | K Senior Starszy | 13 | |||
89 | KASZUBOWSKA Anna | 75 | BYDGOSZCZ | K Masters | 13 | ||
90 | GUGAŁA Szymon | 78 | MALAWA | M Orlęta | 13 | ||
91 | GUGAŁA Jakub | 79 | MALAWA | M Orlęta | 13 | ||
92 | SIERUGA Małgorzata | 8 | K Masters | 13 | |||
93 | KASZYCA Krzysztof | 86 | LUBLIN | M Senior Starszy | 13 | ||
94 | PTASZEK Weronika | 89 | ŁAŃCUT | K Senior Młodszy | 13 | ||
95 | OSTROWSKA Ewelina | 9 | MDK BOGUCICE-ZAWODZIE | KATOWICE | K Senior Starszy | 13 | |
96 | TARKA Joanna | 91 | ŁĄCK | K Senior Młodszy | 13 | ||
97 | GRASELA Jacek | 94 | M Masters | 13 | |||
98 | GÓJSKA Justyna | 132 | GKS GRODZISK | WARSZAWA | K Weteran Młodszy | 13 | |
99 | POPEK Agata | 129 | WARSZAWA | K Masters | 13 | ||
100 | SZEWCZYK Andrzej | 258 | WARSZAWA | M Senior Młodszy | 13 | ||
101 | KURPAS Anna | 87 | RUDA ŚLĄSKA | K Weteran Młodszy | 13 | ||
102 | MAŃKOWSKI Wojciech | 88 | OŻARÓW MAZOWIECKI | M Masters | 13 | ||
103 | KOCHAN Krzysztof | 279 | SZCZECIN | M Senior Starszy | 13 | ||
104 | GORGOLIK Iga | 377 | TYGRYSY WALCZĄCE | K Senior Młodszy | 13 | ||
105 | DADAN Marek | 5 | M Weteran Młodszy | 13 | |||
106 | CZOPOR Sebastian | 113 | LUBLIN | M Masters | 13 | ||
107 | DOLECKI Andrzej | 147 | MARYNARKA WOJENNA | REDA | M Weteran Starszy | 13 | |
108 | KARBOWIAK Nastazja | 123 | WROCŁAW | K Senior Młodszy | 13 | ||
109 | CZARNECKI Jarek | 408 | 1. BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO | M Masters | 13 | ||
110 | MACIEJEWSKA Katarzyna | 178 | REDA | K Masters | 13 | ||
111 | KUK Angelika | 192 | WARSZAWA | K Senior Młodszy | 13 | ||
112 | SAMOLĄG Wojciech | 245 | NOWA WIEŚ | M Senior Starszy | 13 | ||
113 | PETKA Łukasz | 249 | RZESZÓW | M Senior Starszy | 13 | ||
114 | PRĄTNICKI Mariusz | 312 | M Masters | 13 | |||
115 | PYTKA Andrzej | 40 | WARSZAWA | M Weteran Młodszy | 13 | ||
116 | WIĄCEK Ryszard | 49 | TTR " NA KOLE " | BRZEG DOLNY | M Weteran Starszy | 13 | |
117 | ZIELIŃSKI Sławomir | 70 | POKRZYDOWO | M Masters | 13 | ||
118 | MARKOWICZ Mateusz | 72 | GRH GARNIZON SKIERNIEWICE | SKIERNIEWICE | M Senior Młodszy | 13 | |
119 | NAUKA Sebastian | 423 | - | M Senior Starszy | 13 | ||
120 | HOROSIEWICZ Piotrek | 275 | PABIANICE | M Orlęta | 13 | ||
121 | CHMIELEWSKI Mirosław | 76 | SKTR DOKTOREK | SIEDLCE | M Weteran Starszy | 13 | |
122 | RATOWICZ Sylwia | 63 | NOWA RUDA | K Senior Młodszy | 13 | ||
123 | GRABOWSKA Julia | 47 | WRZEŚNIA | K Senior Starszy | 13 | ||
124 | NARLOCH Karol | 77 | ZŁOTÓW | M Senior Starszy | 13 | ||
125 | RUTKOWSKA Monika | 260 | KRASNE | K Weteran Starszy | 13 | ||
126 | KLACZAK Maciej | 303 | M Senior Starszy | 13 | |||
127 | WOROBIEC Oliwia | 48 | CZARNÓW | K Orlęta | 13 | ||
128 | FELUCH Lidia | 26 | LOKALNA GRUPA MARKETINGOWA | GRODZISK MAZOWIECKI | K Masters | 13 | |
129 | CZECH Tomasz | 206 | ENDO TEAM - SOKÓŁ ZAGÓRZ | PORAŻ | M Masters | 13 | |
130 | DZIURA Dariusz | 33 | JÓZEFOSŁAW | M Senior Starszy | 13 | ||
131 | BADURAK Paweł | 336 | M Masters | 13 | |||
132 | KULAS Jerzy | 283 | M Weteran Starszy | 13 | |||
133 | SMYCZYŃSKI Adrian | 2 | STARA IWICZNA | M Senior Starszy | 13 | ||
134 | HANDZEL Marta | 3 | 100 KM 100 LAT 100 % | K Senior Młodszy | 13 | ||
135 | SIERUGA Gabriel | 10 | OPOCZNO | M Masters | 13 | ||
136 | WOJTKOWIAK Mateusz | 11 | M Senior Starszy | 13 | |||
137 | ŁUKAWSKI Tomasz | 4 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | M Senior Młodszy | 13 | |
138 | KUCAJ Grzegorz | 12 | STRAŻAK | WOLA RAFAŁOWSKA | M Senior Młodszy | 13 | |
139 | KULAS Czesława | 13 | PRUSZCZ GDAŃSKI | K Weteran Starszy | 13 | ||
140 | MAIK Lilianna | 14 | SŁUBICE | K Masters | 13 | ||
141 | PIÓRKOWSKA Aga | 16 | BRB BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K Masters | 13 | |
142 | STASIAK Jan | 15 | 72-003 DOBRA | M Weteran Starszy | 13 | ||
143 | DRAB Iza | 17 | BABOSZEWO | K Senior Starszy | 13 | ||
144 | CZEPIEL Adrian | 18 | STRAŻAK | PRZEWORSK | M Senior Starszy | 13 | |
145 | BREITMEIER Paweł | 19 | MODLNICA | M Weteran Młodszy | 13 | ||
146 | CZERKAS Krzysztof | 22 | JAROSŁAW | M Masters | 13 | ||
147 | BARECKI Tomasz | 20 | RUMIA | M Weteran Młodszy | 13 | ||
148 | WASINSKI Michal | 23 | JÓZEFOSŁAW | M Weteran Młodszy | 13 | ||
149 | PRUSIŃSKI Arkadiusz | 21 | ZABRZE | M Masters | 13 | ||
150 | WYTRZYSZCZAK Eugeniusz | 274 | M Weteran Młodszy | 13 | |||
151 | KALINKA Kacper | 262 | M Senior Młodszy | 13 | |||
152 | CHARKIEWICZ Piotr | 27 | MIKOŁAJKI POMORSKIE | M Weteran Młodszy | 13 | ||
153 | LETKIEWICZ Grzegorz | 29 | MARKI | M Masters | 13 | ||
154 | SOCHA Anna | 31 | JÓZEFOSŁAW | K Senior Starszy | 13 | ||
155 | ROZPĘDZIK Przemysław | 30 | KRAKÓW | M Masters | 13 | ||
156 | POLKOWSKA Katarzyna | 34 | BKTR GRYF | BYDGOSZCZ | K Weteran Młodszy | 13 | |
157 | POKUTYCKA Anna | 35 | WROCŁAW | K Masters | 13 | ||
158 | CZARNECKI Michał | 37 | JAWOR | M Senior Starszy | 13 | ||
159 | DUDKOWSKI Maciej | 44 | MACIEJOWICE | M Senior Młodszy | 13 | ||
160 | KUKUŁA Dawid | 43 | SKARYDZEW | M Senior Młodszy | 13 | ||
161 | JAGMIN Bogusław | 42 | LUBSKO | M Weteran Starszy | 13 | ||
162 | CHOLEWA Jerzy | 46 | POZNAŃ | M Weteran Młodszy | 13 | ||
163 | KOBIELSKI Przemysław | 45 | JOKERCYCLE.PL | KONIN | M Senior Młodszy | 13 | |
164 | SWAT Mateusz | 252 | A | M Senior Młodszy | 13 | ||
165 | KOSIEDOWSKI Maciej | 50 | CHTMR CYKLISTA | CHOJNICE | M Senior Starszy | 13 | |
166 | TOMCZYK Tomasz | 51 | CHWAŁOWICE | M Senior Starszy | 13 | ||
167 | BEGER Andrzej | 53 | CHOJNICKIE TOWARZYSTWO MIŁOŚNIKÓW ROWERU "CYKLISTA" | CHOJNICE | M Weteran Starszy | 13 | |
168 | BŁAUCIAK Damian | 55 | ZAWSZE NA CZAS RUN TEAM | PIŁA | M Orlęta | 13 | |
169 | KACZMARSKI Krzycho | 58 | SZAMOTUŁY | M Weteran Młodszy | 13 | ||
170 | KAZIMIERCZAK Robert | 59 | WARSZAWA | M Senior Starszy | 13 | ||
171 | MANSZEWSKI Tomasz | 62 | BOGDANOWO | M Senior Starszy | 13 | ||
172 | BARTECKI Przemek | 309 | M Senior Starszy | 13 | |||
173 | HABAJ Piotr | 360 | NORDA ACTIVE TEAM | - | M Senior Starszy | 13 | |
174 | SCHÖNFELD Małgorzata | 431 | K Masters | 13 | |||
175 | ABRACHAMCZYK Stanisław | 437 | JAS KÓŁKA | M Weteran Starszy | 13 | ||
176 | STRZEŻYSZ Anna | 357 | K Senior Starszy | 13 | |||
177 | TOKARSKI Władysław | 448 | M Weteran Młodszy | 13 | |||
178 | KĘDRA Anna | 82 | KRAŚNICZYN | K Masters | 13 | ||
179 | SZYNDLAREWICZ Małgorzata | 81 | WROCŁAW | K Masters | 13 | ||
180 | CHLEBOWSKI Krzysztof | 93 | SWARZĘDZ | M Senior Młodszy | 13 | ||
181 | WYŁUDEK Justyna | 1 | STARA IWICZNA | K Senior Młodszy | 13 | ||
182 | GUDALEWSKI Tomasz | 96 | PODLASKI KLUB SPORTOWY NA SZCZYT | BIAŁYSTOK | M Weteran Młodszy | 13 | |
183 | KARWOWSKI Marcin | 461 | M Senior Młodszy | 13 | |||
184 | GONTARZ Kasia | 415 | K Senior Młodszy | 13 | |||
185 | POŁA Monika | 97 | KLUB CYKLISTÓW | BYDGOSZCZ | K Senior Starszy | 13 | |
186 | SEWASTIANOW Jacek | 102 | SŁAWNO | M Masters | 13 | ||
187 | OSTROWSKI Krzysztof | 108 | USTKA, UL. GRUNWALDZKA 12/5 | M Weteran Młodszy | 13 | ||
188 | HOFFMANN Jerzy | 109 | BRODNICA | M Weteran Młodszy | 13 | ||
189 | HOFFMANN Jolanta | 110 | BRODNICA | K Masters | 13 | ||
190 | KARPOWICZ Adam | 119 | BIELSKO-BIAŁA | M Senior Młodszy | 13 | ||
191 | KULCZYCKI Jan | 121 | GDAŃSK | M Weteran Starszy | 13 | ||
192 | KRYZIA Paweł | 131 | MĘCINA | M Weteran Młodszy | 13 | ||
193 | KACZMARCZYK Krzysztof | 130 | MRĄGOWO | M Senior Starszy | 13 | ||
194 | KUROWSKA Maria | 61 | ŚWIDNICA | K Senior Młodszy | 13 | ||
195 | WACHNICKA Agnieszka | 337 | K Masters | 13 | |||
196 | ZALEWSKI Mariusz | 60 | FIZJOTERAPIA DZIECIECA D. ZALEWSKI | STRZELCE KRAJ | M Weteran Młodszy | 13 | |
197 | KOS Katarzyna | 135 | MYSZKÓW | K Senior Starszy | 13 | ||
198 | NOWAK Marzena | 137 | WOJNICZ | K Senior Starszy | 13 | ||
199 | BĄCZYK Tymoteusz | 138 | TB SERVICE PLUS | M Senior Starszy | 13 | ||
200 | WIŚNIEWSKI Roman | 139 | BENEQ TEAM | SREBRNA | M Weteran Starszy | 13 | |
201 | BĘDZIECHOWSKA Marta | 140 | WĄBRZEŹNO | K Senior Młodszy | 13 | ||
202 | SZULC Marta | 141 | K Senior Starszy | 13 | |||
203 | PIECZĄTKA Jacek | 144 | KRAKÓW | M Senior Starszy | 13 | ||
204 | KAFKA Michał | 143 | M Senior Młodszy | 13 | |||
205 | NAGODA Mariola | 150 | OPOLE | K Masters | 13 | ||
206 | GNYPEK Jakub | 151 | LUBLIN | M Senior Starszy | 13 | ||
207 | KASZUBOWSKI Janusz | 469 | CHTMR CYKLISTA | M Weteran Młodszy | 13 | ||
208 | ROGALSKA Joanna | 73 | KAMPANIA CYKLISTÓW | PRUSZKÓW | K Masters | 13 | |
209 | SMOŁUCHA Adam | 66 | KRAKÓW | M Senior Starszy | 13 | ||
210 | ZACHARKO Michał | 289 | T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | M Masters | 13 | |
211 | KĘPISTY Sylwester | 184 | RZEKUŃ | M Masters | 13 | ||
212 | ATROSZCZYK Aleksandra | 181 | KRZESZOWICE | K Masters | 13 | ||
213 | FERENS Piotruś | 177 | DĘBOWIEC KOŁO ZAMOŚCIA | M Masters | 13 | ||
214 | ŚCIPIEŃ Piotr | 168 | KATY | M Weteran Starszy | 13 | ||
215 | DRAPELLA Dariusz | 253 | CTS | GDAŃSK | M Weteran Starszy | 13 | |
216 | GRONOWSKI Grzegorz | 57 | POZNAŃ | M Senior Starszy | 13 | ||
217 | SIEROŃ Marek | 52 | ZABRZE | M Senior Starszy | 13 | ||
218 | JAKUBEK Hanna | 80 | SKAWINA | K Weteran Starszy | 13 | ||
219 | GÓRSKA Katarzyna | 162 | GDAŃSK | K Senior Młodszy | 13 | ||
220 | PIETRZAK Piotr | 92 | SST LUBCZA | NOSÓWKA | M Masters | 13 | |
221 | LACHOWICZ Paweł | 295 | M Weteran Młodszy | 13 | |||
222 | JÓZEFIAK Łukasz | 99 | KONIN | M Senior Młodszy | 13 | ||
223 | KAROLAK Amelia | 234 | K Orlęta | 13 | |||
224 | NESKA Łukasz | 114 | FHFIOOOI | WARSZAWA | M Senior Starszy | 13 | |
225 | ZIĘBA Anna | 115 | PIASECZNO | K Senior Starszy | 13 | ||
226 | MOCEK Mateusz | 164 | FOTOGRAFIA MM-FOTO.EU | LESZNO | M Senior Starszy | 13 | |
227 | MOŚ Rafał | 166 | B4SPORT | BYDGOSZCZ | M Masters | 13 | |
228 | DOWIEDCZYK Tadeusz | 83 | BARTĄG | M Senior Starszy | 13 | ||
229 | BUDZINSKI Kamil | 84 | PECNA | M Senior Starszy | 13 | ||
230 | DROŻDŻEWSKI Janusz | 85 | WŁOCŁAWEK | M Weteran Młodszy | 13 | ||
231 | BRUS Konrad | 154 | 19BZ | REJOWIEC FABRYCZNY | M Senior Młodszy | 13 | |
232 | JONIEC Monika | 169 | WIELKA WIEŚ | K Masters | 13 | ||
233 | WALISZEWSKI Michał | 171 | PTO BIKE TEAM | OSTASZEWO | M Masters | 13 | |
234 | KOTLIŃSKA Beata | 172 | MARKI | K Masters | 13 | ||
235 | WASILEWSKA Paulina | 173 | GDAŃSK | K Senior Młodszy | 13 | ||
236 | LEBIEST Radosław | 174 | STG-NIEPOŁOMICE | WEGRZCE WIELKIE | M Senior Starszy | 13 | |
237 | SZULIK Kamil | 176 | ŚWIERKLANY | M Senior Młodszy | 13 | ||
238 | MARKIEWICZ Ania | 175 | ----- | WROCŁAW | K Masters | 13 | |
DNC | SARNOWSKA Monika | 179 | SUCHOŻEBRY | K Masters | 13 | ||
240 | JANKOWSKA-MIKLAS Justyna | 180 | ZAWIERCIE | K Senior Młodszy | 13 | ||
241 | KAZNODZIEJ Piotr | 183 | LUBIN | M Masters | 13 | ||
242 | NIEWIADOMSKI Mateusz | 188 | MIŃSK MAZOWIECKI | M Senior Młodszy | 13 | ||
243 | GÓRSKA Marta | 189 | WROCŁAW | K Senior Starszy | 13 | ||
244 | KOWALCZYK Tomasz | 190 | SŁUPSK | SŁUPSK | M Masters | 13 | |
245 | GRZYB Marek | 193 | WĘGORZEWO | M Weteran Młodszy | 13 | ||
246 | DUDELA Kamil | 194 | RADOM | M Senior Starszy | 13 | ||
247 | WOJTAS Arkadiusz | 195 | PILSKI KLUB MORSÓW EUFORIA | PILA | M Masters | 13 | |
248 | CHOJNOWSKI Andrzej | 196 | BIEGAM NA TARCHOMINIE | WARSZAWA | M Masters | 13 | |
249 | ADAMCZYK Jurek | 198 | SUSZEC | M Masters | 13 | ||
250 | GŁUSZEK Katarzyna | 204 | KOBYLNICA | K Masters | 13 | ||
251 | GOLIŃSKA Patrycja | 205 | KOZIENICE | K Junior | 13 | ||
252 | LUKAS Krzysztof | 103 | ŚWIEBODZICE | M Weteran Młodszy | 13 | ||
253 | DELMANOWICZ Michał | 104 | OLEŚNICA | M Senior Starszy | 13 | ||
254 | NIEDŹWIECKA Katarzyna | 105 | GDAŃSK | K Senior Starszy | 13 | ||
255 | KAZEK Marek | 207 | OZIMEK | M Masters | 13 | ||
256 | BROCZKOWSKA Dorota | 98 | ELBLĄG | K Senior Starszy | 13 | ||
257 | PYTEL Grzegorz | 208 | - | WARSZAWA | M Masters | 13 | |
258 | LIPIŃSKI Marek | 209 | KOZY | M Weteran Starszy | 13 | ||
259 | BARTCZAK Anna | 211 | LUBRANIEC | K Senior Starszy | 13 | ||
260 | TATOŃ Dariusz | 212 | KĘTY | M Senior Starszy | 13 | ||
261 | WIELKOSZYŃSKA Małgorzata | 214 | ZABÓR | K Masters | 13 | ||
262 | GROŃ Wojtek | 213 | GROŃ TEAM | NOWY TARG | M Weteran Młodszy | 13 | |
263 | FRACZEK Mariusz | 219 | LAS | M Senior Starszy | 13 | ||
264 | RAŚ Mateusz | 220 | JW 1223 | KOSZALIN | M Senior Młodszy | 13 | |
265 | JABŁONKA Elżbieta | 221 | KB SPARTAKUS | BEŁCHATÓW | K Masters | 13 | |
266 | STAŃCZYK Artur | 222 | KATOWICE | M Senior Starszy | 13 | ||
267 | STRZEŻYSZ Piotr | 223 | PODBIEL | M Senior Młodszy | 13 | ||
268 | POTURALSKA Katarzyna | 227 | BYTOM | K Senior Młodszy | 13 | ||
269 | HADOWSKA Anna | 228 | INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY KARATE | JACEWO | K Weteran Starszy | 13 | |
270 | IŻYKOWSKI Konrad | 238 | KLUKI | M Masters | 13 | ||
271 | GURNANI Daksh | 199 | - | KABATY | M Junior | 13 | |
272 | PRZYBYŁA Iwona | 239 | WARSZAWA | K Senior Starszy | 13 | ||
273 | JABŁOŃSKI Andrzej | 243 | JULIANÓW | M Junior | 13 | ||
274 | NAPIERAŁA Daria | 244 | WIERZCHACZEWO 3/3 | K Senior Młodszy | 13 | ||
275 | BEDNAREK Rafał | 250 | M Masters | 13 | |||
276 | WOJCIESZAK Dawid | 251 | ŻUR | M Senior Starszy | 13 | ||
277 | SOBI Kinga | 259 | WARSZAWA | K Senior Młodszy | 13 | ||
278 | ADAMOWICZ Sabina | 271 | SZCZECIN | K Senior Starszy | 13 | ||
279 | ABRAMCZYK Jarosław | 273 | STAWIGUDA | M Masters | 13 | ||
280 | ŁĄCZYŃSKA Katarzyna | 272 | LEGIONOWO | K Senior Starszy | 13 | ||
281 | DACKO Marcin | 293 | CYKLISTOW | SKAWINA | M Senior Starszy | 13 | |
282 | KACZMAREK Grzegorz | 294 | SZCZECIN | M Masters | 13 | ||
283 | MOŚ Judyta | 296 | BYDGOSZCZ | K Masters | 13 | ||
284 | CWYNAR Michał | 301 | ORŁY | M Junior | 13 | ||
285 | MOŚ Natalia | 298 | BYDGOSZCZ | K Orlęta | 13 | ||
286 | RADOSZEWSKI Tymoteusz | 269 | SZCZECIN | M Senior Młodszy | 13 | ||
287 | BOLCZAK Sylwia | 282 | SOCHACZEW | K Masters | 13 | ||
288 | LIPIEC Ula | 267 | ŻYRARDÓW | K Masters | 13 | ||
289 | MIKOŁAJCZYK Grzegorz | 297 | SZCZECIN | M Senior Starszy | 13 | ||
290 | OLKOWSKI Adam | 215 | WARSZAWA | M Senior Młodszy | 13 | ||
291 | SZCZEŚNIAK Tomasz | 197 | WŁOSTÓW | M Senior Młodszy | 13 | ||
292 | WALCZAK Barbara | 24 | LKK LESZNO | LESZNO | K Weteran Starszy | 13 | |
293 | BUGAJSKI Paweł | 158 | CYKLISTÓW | OPOCZNO | M Senior Starszy | 13 | |
294 | RYBACKI Bartek | 307 | M Senior Starszy | 13 |
Znaleziono 294 wynik(ów)