Organizator : | IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL |
Data : | 2020-08-01 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 100 km |
Zgłoszonych : | 333 |
Wystartowało : | 294 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 294 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Najlepszy Oddział | Najliczniejszy Oddział | K-OPEN | M-OPEN | Kapitan Sztabowy | K Orlęta | M Orlęta | K Junior | M Junior | K Senior Młodszy | M Senior Młodszy | K Senior Starszy | M Senior Starszy | K Masters | M Masters | K Weteran Młodszy | M Weteran Młodszy | K Weteran Starszy | M Weteran Starszy
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Liczebność | Czas łączny |
---|---|---|---|---|---|
1 | TYGRYSY WALCZĄCE | IGA GORGOLIK ZBIGNIEW PODREZ | 01:56:37.00 01:58:08.00 | 2 | 03:54:45.000 |
2 | STRAŻAK | ADRIAN CZEPIEL GRZEGORZ KUCAJ | 05:05:42.00 02:58:27.00 | 2 | 08:04:09.000 |
3 | GKS GRODZISK | JUSTYNA GÓJSKA MIROSŁAW GÓJSKI | 05:57:56.00 06:27:38.00 | 2 | 12:25:34.000 |
4 | CHTMR CYKLISTA | MACIEJ KOSIEDOWSKI JANUSZ KASZUBOWSKI | 14:50:40.00 08:11:25.00 | 2 | 23:02:05.000 |
5 | LKK LESZNO | WŁODZIMIERZ WALCZAK BARBARA WALCZAK | 24:54:12.00 07:21:19.00 | 2 | 32:15:31.000 |
6 | EMÓWTEAM | EDYTA MIROS | 02:02:32.00 | 1 | 02:02:32.000 |
7 | FHFIOOOI | ŁUKASZ NESKA | 03:54:51.00 | 1 | 03:54:51.000 |
8 | SŁUPSK | TOMASZ KOWALCZYK | 04:24:16.00 | 1 | 04:24:16.000 |
9 | TB SERVICE PLUS | TYMOTEUSZ BĄCZYK | 04:34:54.00 | 1 | 04:34:54.000 |
10 | FIZJOTERAPIA DZIECIECA D. ZALEWSKI | MARIUSZ ZALEWSKI | 04:44:20.00 | 1 | 04:44:20.000 |
11 | PODLASKI KLUB SPORTOWY NA SZCZYT | TOMASZ GUDALEWSKI | 05:20:04.00 | 1 | 05:20:04.000 |
12 | NINE HILLS | MACIEJ SZUSZCZYKIEWICZ | 05:50:44.00 | 1 | 05:50:44.000 |
13 | INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY KARATE | ANNA HADOWSKA | 06:04:04.00 | 1 | 06:04:04.000 |
14 | KB SPARTAKUS | ELŻBIETA JABŁONKA | 06:06:16.00 | 1 | 06:06:16.000 |
15 | LOKALNA GRUPA MARKETINGOWA | LIDIA FELUCH | 06:33:50.00 | 1 | 06:33:50.000 |
16 | BIEGAM NA TARCHOMINIE | ANDRZEJ CHOJNOWSKI | 06:59:15.00 | 1 | 06:59:15.000 |
17 | KLUB CYKLISTÓW | MONIKA POŁA | 06:59:32.00 | 1 | 06:59:32.000 |
18 | CYKLISTOW | MARCIN DACKO | 07:00:00.00 | 1 | 07:00:00.000 |
19 | STG-NIEPOŁOMICE | RADOSŁAW LEBIEST | 07:41:59.00 | 1 | 07:41:59.000 |
20 | B4SPORT | RAFAŁ MOŚ | 07:58:15.00 | 1 | 07:58:15.000 |
21 | BRB BYDGOSZCZ | AGA PIÓRKOWSKA | 08:18:01.00 | 1 | 08:18:01.000 |
22 | JOKERCYCLE.PL | PRZEMYSŁAW KOBIELSKI | 08:49:40.00 | 1 | 08:49:40.000 |
23 | SZYMEK 400 G | MACIEJ KLEIST | 09:04:09.00 | 1 | 09:04:09.000 |
24 | FOTOGRAFIA MM-FOTO.EU | MATEUSZ MOCEK | 09:36:54.00 | 1 | 09:36:54.000 |
25 | CYKLISTÓW | PAWEŁ BUGAJSKI | 10:05:03.00 | 1 | 10:05:03.000 |
26 | GRH GARNIZON SKIERNIEWICE | MATEUSZ MARKOWICZ | 10:16:25.00 | 1 | 10:16:25.000 |
27 | CHOJNICKIE TOWARZYSTWO MIŁOŚNIKÓW ROWERU "CYKLISTA" | ANDRZEJ BEGER | 10:22:12.00 | 1 | 10:22:12.000 |
28 | GROŃ TEAM | WOJTEK GROŃ | 10:31:18.00 | 1 | 10:31:18.000 |
29 | LET'S WOD TEAM | DAMIAN MICHLOWICZ | 10:35:51.00 | 1 | 10:35:51.000 |
30 | 19BZ | KONRAD BRUS | 10:36:03.00 | 1 | 10:36:03.000 |
31 | KAMPANIA CYKLISTÓW | JOANNA ROGALSKA | 10:37:46.00 | 1 | 10:37:46.000 |
32 | ENDO TEAM - SOKÓŁ ZAGÓRZ | TOMASZ CZECH | 11:13:10.00 | 1 | 11:13:10.000 |
33 | JW 1223 | MATEUSZ RAŚ | 11:57:07.00 | 1 | 11:57:07.000 |
34 | MDK BOGUCICE-ZAWODZIE | EWELINA OSTROWSKA | 12:09:13.00 | 1 | 12:09:13.000 |
35 | PTO BIKE TEAM | MICHAŁ WALISZEWSKI | 12:24:21.00 | 1 | 12:24:21.000 |
36 | MARYNARKA WOJENNA | ANDRZEJ DOLECKI | 12:30:49.00 | 1 | 12:30:49.000 |
37 | CTS | DARIUSZ DRAPELLA | 14:24:11.00 | 1 | 14:24:11.000 |
38 | MARZI&GREY | MARZENA BROSZKOWSKA-PYTEL | 14:59:57.00 | 1 | 14:59:57.000 |
39 | PILSKI KLUB MORSÓW EUFORIA | ARKADIUSZ WOJTAS | 16:04:41.00 | 1 | 16:04:41.000 |
40 | SST LUBCZA | PIOTR PIETRZAK | 16:10:46.00 | 1 | 16:10:46.000 |
41 | ----- | ANIA MARKIEWICZ | 17:33:50.00 | 1 | 17:33:50.000 |
42 | SZYMEK 400G | ANGELICA KLEIST | 18:15:43.00 | 1 | 18:15:43.000 |
43 | MIŃSKA GRUPA ROWEROWA (MGR) | KAROL GAJOWNICZEK | 19:31:36.00 | 1 | 19:31:36.000 |
44 | KTR MASA TURYSTYCZNA | TOMASZ ŁUKAWSKI | 19:42:15.00 | 1 | 19:42:15.000 |
45 | BENEQ TEAM | ROMAN WIŚNIEWSKI | 20:55:06.00 | 1 | 20:55:06.000 |
46 | PARKRUN BYDGOSZCZ | CZESŁAW WONIAKOWSKI | 23:37:50.00 | 1 | 23:37:50.000 |
47 | NORDA ACTIVE TEAM | PIOTR HABAJ | 24:04:21.00 | 1 | 24:04:21.000 |
48 | ZAWSZE NA CZAS RUN TEAM | DAMIAN BŁAUCIAK | 25:52:38.00 | 1 | 25:52:38.000 |
49 | 1. BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO | JAREK CZARNECKI | 29:43:15.00 | 1 | 29:43:15.000 |
50 | ROZTOCZE CYCLING TEAM | SLAWOMIR HERC | 31:13:13.00 | 1 | 31:13:13.000 |
51 | BKTR GRYF | KATARZYNA POLKOWSKA | 37:47:47.00 | 1 | 37:47:47.000 |
52 | SKTR DOKTOREK | MIROSŁAW CHMIELEWSKI | 38:33:08.00 | 1 | 38:33:08.000 |
53 | SKTR DOKTOREK SIEDLCE | TOMASZ KLUKACZ | 43:17:32.00 | 1 | 43:17:32.000 |
54 | TTR " NA KOLE " | RYSZARD WIĄCEK | 48:54:44.00 | 1 | 48:54:44.000 |
55 | JAS KÓŁKA | STANISŁAW ABRACHAMCZYK | 51:58:20.00 | 1 | 51:58:20.000 |
56 | T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE | MICHAŁ ZACHARKO | 63:04:11.00 | 1 | 63:04:11.000 |
57 | 100 KM 100 LAT 100 % | MARTA HANDZEL | 101:12:03.0 | 1 | 101:12:03.000 |
Znaleziono 57 wynik(ów)