Organizator : | IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL |
Data : | 2020-08-01 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 100 km |
Zgłoszonych : | 598 |
Wystartowało : | 485 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 485 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Najlepszy Oddział | Najliczniejszy Oddział | K-OPEN | M-OPEN | Kapitan Sztabowy | K Orlęta | M Orlęta | K Junior | M Junior | K Senior Młodszy | M Senior Młodszy | K Senior Starszy | M Senior Starszy | K Masters | M Masters | K Weteran Młodszy | M Weteran Młodszy | K Weteran Starszy | M Weteran Starszy
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Liczebność | Czas łączny |
---|---|---|---|---|---|
1 | MDK BOGUCICE-ZAWODZIE | PAULINA ZDANCEWICZ KATARZYNA PARADECKA DAGMARA MEUS-SZLĘK AGNIESZKA WYSZYŃSKA MICHAŁ KACZMAREK ANGELIKA DUPLICKA MONIKA STRASZAK | 27:23:44.00 31:13:38.00 22:58:14.00 26:00:23.00 33:15:23.00 42:13:38.00 12:59:59.00 | 7 | 196:04:59.000 |
2 | LET'S WOD TEAM | MARCIN NIEWALDA PRZEMYSŁAW SZKLARSKI IZABELA RADKA BARBARA MICHLOWICZ | 38:58:01.00 04:24:59.00 05:31:02.00 10:28:00.00 | 4 | 59:22:02.000 |
3 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LESZEK SWOBODA MARTIN CZYRNIA MONIKA TOL | 09:36:56.00 07:17:14.00 03:34:10.00 | 3 | 20:28:20.000 |
4 | BIEGIGORSKIE.PL | KRZYSZTOF SZWED DOMINIK ZĄBCZYŃSKI KAZIMIERZ KORDZIŃSKI | 23:39:49.00 28:46:38.00 15:27:39.00 | 3 | 67:54:06.000 |
5 | TEAM HENRYKÓW :) | ANDŻELIKA ZARZECZNA MATEUSZ ZARZECZNY MARCIN ZARZECZNY | 26:10:29.00 26:10:29.00 26:10:29.00 | 3 | 78:31:27.000 |
6 | BIEGOWO TEAM | MARCIN ORZECH BARTLOMIEJ BORYSIEWICZ | 03:47:24.00 02:34:26.00 | 2 | 06:21:50.000 |
7 | ROZWIŃ Z NAMI SKRZYDŁA | TOMASZ MAŁUCKI RYSZARD MAŁUCKI | 09:51:01.00 09:45:52.00 | 2 | 19:36:53.000 |
8 | LEGION HDK | KAMIL PRUCHYŃSKI ADELA DĘBIŃSKA | 10:16:12.00 10:40:03.00 | 2 | 20:56:15.000 |
9 | LEGION KLUB HDK | JACEK SKOTNICKI DARIUSZ KLOSEK | 11:52:11.00 17:17:53.00 | 2 | 29:10:04.000 |
10 | MASZ PROJEKT | AGNIESZKA ŻERDZIŃSKA MICHAŁ ŻERDZIŃSKI | 30:33:46.00 27:20:54.00 | 2 | 57:54:40.000 |
11 | LEŚNE RUSAŁKI | ARTUR FUJARA TOMASZ BORZYCH | 49:27:24.00 33:47:07.00 | 2 | 83:14:31.000 |
12 | ZAWSZE NA CZAS RUN TEAM | MIROSŁAW BŁAUCIAK MONIKA BŁAUCIAK | 68:09:04.00 57:12:10.00 | 2 | 125:21:14.000 |
13 | TYGRYSY WALCZĄCE | PIOTR EICHLER | 02:17:35.00 | 1 | 02:17:35.000 |
14 | RUNHOGS TYCHY | ŁUKASZ GARYGA | 02:22:10.00 | 1 | 02:22:10.000 |
15 | LDC | ANDRZEJ ŁAGIEWSKI | 02:24:44.00 | 1 | 02:24:44.000 |
16 | MYŚLĘ, ŻE DAM RADĘ | PIOTR KRUSZEWSKI | 02:31:34.00 | 1 | 02:31:34.000 |
17 | ZASAPANI | KRZYSZTOF ORWAT | 02:32:06.00 | 1 | 02:32:06.000 |
18 | 5BSP | DOMINIK DOBROWOLSKI | 03:03:34.00 | 1 | 03:03:34.000 |
19 | GRUPA BIEGOWA ENDORFINY BARTOSZYCE | ARKADIUSZ FIGAT | 03:09:31.00 | 1 | 03:09:31.000 |
20 | SPORT.PL | MARTYNA KLAUS-KOWALSKA | 03:10:15.00 | 1 | 03:10:15.000 |
21 | BRAK | ANNA PLEBANEK-LIRO | 03:15:05.00 | 1 | 03:15:05.000 |
22 | CZC SZ | MARIUSZ METT | 03:20:05.00 | 1 | 03:20:05.000 |
23 | OŻW SZCZECIN | MICHAŁ ODRZYWOLSKI | 03:34:19.00 | 1 | 03:34:19.000 |
24 | LEGION HDK 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓW | KRZYSZTOF TOMASZ RATAJCZAK | 03:34:34.00 | 1 | 03:34:34.000 |
25 | LUBLINBIEGA | ANNA GŁOS | 03:35:21.00 | 1 | 03:35:21.000 |
26 | KPP SŁUBICE | PIOTR PAWLIK | 03:57:02.00 | 1 | 03:57:02.000 |
27 | FC OSTRY FAMILY | TOMASZ OSTROWSKI | 03:59:55.00 | 1 | 03:59:55.000 |
28 | ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKO | BARTŁOMIEJ SADOWSKI | 04:01:27.00 | 1 | 04:01:27.000 |
29 | THE NOGAS | JAKUB NOGA | 04:03:55.00 | 1 | 04:03:55.000 |
30 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | CEZARY SULŻYCKI | 04:08:29.00 | 1 | 04:08:29.000 |
31 | DM BUILDING SP. Z O.O. | DAWID CYBULSKI | 04:28:02.00 | 1 | 04:28:02.000 |
32 | OSOBA PRYWATNA | NATALIA DUTKOWSKA | 04:44:18.00 | 1 | 04:44:18.000 |
33 | ROZTOCZE CYCLING TEAM | KRZYSZTOF GABOR | 05:09:26.00 | 1 | 05:09:26.000 |
34 | MUAY RUNNING TEAM | ANITA SKOCZYLAS | 05:18:16.00 | 1 | 05:18:16.000 |
35 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | KRZYSZTOF KOŁAKOWSKI | 05:24:15.00 | 1 | 05:24:15.000 |
36 | SPONTAN POTĘGOWO | ALEKSANDRA WIELGUS | 05:24:17.00 | 1 | 05:24:17.000 |
37 | KOLOSOLOXD | MICHAŁ MINDA | 05:26:57.00 | 1 | 05:26:57.000 |
38 | TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA | ANNA ZAJĄC | 05:28:55.00 | 1 | 05:28:55.000 |
39 | SAM SOBIE | DAREK JASKULSKI | 05:29:56.00 | 1 | 05:29:56.000 |
40 | 1. BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO | SABINA ŚLIWA | 05:40:13.00 | 1 | 05:40:13.000 |
41 | BBL | RENATA KOWALCZYK | 05:40:22.00 | 1 | 05:40:22.000 |
42 | ALTICO | ADAM PACIOREK | 05:45:36.00 | 1 | 05:45:36.000 |
43 | EASYRUN RACIBÓRZ | MAREK WILK | 06:09:31.00 | 1 | 06:09:31.000 |
44 | BIEGIEMRADOM! | PAWEŁ WIECZOREK | 06:16:28.00 | 1 | 06:16:28.000 |
45 | ZABIEGANY SKARYSZEW | PAWEŁ TUZINEK | 06:32:07.00 | 1 | 06:32:07.000 |
46 | WKU | MIROSŁAW STEFANÓW | 06:52:16.00 | 1 | 06:52:16.000 |
47 | WOŹNIAKRUNNINGTEAM | ANDRZEJ SROKA | 06:56:41.00 | 1 | 06:56:41.000 |
48 | SZYBKIE ŚLIMAKI | ROBERT WOJTKOWIAK | 07:03:31.00 | 1 | 07:03:31.000 |
49 | BMWP | PIOTR KOWALSKI | 07:07:36.00 | 1 | 07:07:36.000 |
50 | VAXINIS | DARIUSZ ROMANOWICZ | 07:13:02.00 | 1 | 07:13:02.000 |
51 | BBKTS | LAURA KISIEL | 07:14:26.00 | 1 | 07:14:26.000 |
52 | JW 2771 | PAWEŁ KRUCZEK | 07:54:37.00 | 1 | 07:54:37.000 |
53 | BTW BYDGOSZCZ | SŁAWOMIR ZAJDENC | 08:13:38.00 | 1 | 08:13:38.000 |
54 | JAS KÓŁKA | KARINA OSIŃSKA | 08:20:27.00 | 1 | 08:20:27.000 |
55 | PARKRUN GRUDZIĄDZ | MICHAŁ BANASZEWSKI | 08:23:39.00 | 1 | 08:23:39.000 |
56 | SHAMROCK BEAVERS ZIELONKI PL | IZA PTASZEK | 08:24:45.00 | 1 | 08:24:45.000 |
57 | SP MANOWO | PIOTR PĘKAŁA | 08:31:32.00 | 1 | 08:31:32.000 |
58 | ZIELONA MILA ZAWIERCIE | PAWEŁ ZIĘBA | 08:31:52.00 | 1 | 08:31:52.000 |
59 | WOODRUN | PIOTR KRUPA | 08:49:55.00 | 1 | 08:49:55.000 |
60 | SPK BIKE | GRZEGORZ WASILEWSKI | 08:54:01.00 | 1 | 08:54:01.000 |
61 | ZRYW RADZIEJÓW | DARIUSZ WANATOWSKI | 08:58:26.00 | 1 | 08:58:26.000 |
62 | ITALIANO | PIOTR SZULC | 09:41:08.00 | 1 | 09:41:08.000 |
63 | 15GBZ | PAWEŁ TOMALA | 09:48:33.00 | 1 | 09:48:33.000 |
64 | SZWLA | MAGDALENA KRUKOWSKA | 09:49:31.00 | 1 | 09:49:31.000 |
65 | ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / PWSZ (AKADEMIA KALISKA) | MICHAŁ POŚPIECH | 09:50:51.00 | 1 | 09:50:51.000 |
66 | CHEŁM BIEGA | MARIUSZ KLIN | 09:55:49.00 | 1 | 09:55:49.000 |
67 | RAZ SZCZECIN | WIKTOR MOŻDŻER | 10:02:58.00 | 1 | 10:02:58.000 |
68 | PARKRUN SŁODOWO, WŁOCŁAWEK | SŁAWOMIR LEŚNIEWSKI | 10:09:24.00 | 1 | 10:09:24.000 |
69 | KOPER TEAM | ILONA KULA | 10:18:34.00 | 1 | 10:18:34.000 |
70 | OTM.B | MARCIN SZYMCZYK | 10:22:23.00 | 1 | 10:22:23.000 |
71 | ŚLĘZAKTEAM | BARTOSZ PAWLUK | 10:28:39.00 | 1 | 10:28:39.000 |
72 | AC WARTA ZAWIERCIE | PIOTR KRYTOWSKI | 10:46:35.00 | 1 | 10:46:35.000 |
73 | CSZWS | IZABELA LEDWOŃ | 10:51:34.00 | 1 | 10:51:34.000 |
74 | 1. BLTR | PIOTR DZIEPAK | 10:52:53.00 | 1 | 10:52:53.000 |
75 | IM-POSSIBLE TEAM | JAN PLACHA | 11:03:31.00 | 1 | 11:03:31.000 |
76 | EPTM | JAROSŁAW KUKIEŁKA | 11:05:15.00 | 1 | 11:05:15.000 |
77 | TWARDZIELA TEAM BOGATYNIA | JERZY WIECZYŃSKI | 11:10:56.00 | 1 | 11:10:56.000 |
78 | TOWARZYSTWO WIOŚLARZY MASTERS POZNAŃ | ANETTA OGIŃSKA | 11:15:56.00 | 1 | 11:15:56.000 |
79 | ORANGE | SŁAWOMIR WITKOWSKI | 11:20:54.00 | 1 | 11:20:54.000 |
80 | TEAM TOMSON | TOMEK WACŁAWEK | 11:22:39.00 | 1 | 11:22:39.000 |
81 | GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE | MIROSŁAW KUBIAK | 11:23:07.00 | 1 | 11:23:07.000 |
82 | LEGIA WARSZAWA | DARIUSZ OLEŚ | 11:26:15.00 | 1 | 11:26:15.000 |
83 | HIGHLANDERS | MAREK BOGACZ | 11:40:48.00 | 1 | 11:40:48.000 |
84 | 11 MBOT | TOMASZ FIJAŁKOWSKI | 11:40:54.00 | 1 | 11:40:54.000 |
85 | A MY SWOJE! | MATEUSZ SĄGOL | 12:34:18.00 | 1 | 12:34:18.000 |
86 | ASZWOJ | SEBASTIAN KOSTECKI | 12:39:17.00 | 1 | 12:39:17.000 |
87 | B4SPORT | KONRAD KUŁACZKOWSKI | 13:16:58.00 | 1 | 13:16:58.000 |
88 | FOTEK TEAM | ARKADIUSZ FOTEK | 13:28:50.00 | 1 | 13:28:50.000 |
89 | STR SZPRYCHA | ZDZISŁAW WAWRZCZAK | 13:59:03.00 | 1 | 13:59:03.000 |
90 | PKB PRZEMYŚL/ AMBASADOR FESTIWALU BIEGÓW W KRYNICY | JANUSZ JANZER | 14:09:11.00 | 1 | 14:09:11.000 |
91 | DEVIL MIĘDZYCHÓD | KATARZYNA KOCH-BRZOZOWSKA | 15:05:16.00 | 1 | 15:05:16.000 |
92 | NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓD | LESZEK BORKOWSKI | 15:59:58.00 | 1 | 15:59:58.000 |
93 | HERBMARATONOW.PL | ZDZISŁAW HELLER | 16:10:03.00 | 1 | 16:10:03.000 |
94 | 12BDOW | MAGDA BUKOWSKA | 16:28:06.00 | 1 | 16:28:06.000 |
95 | KOBIETY NA 5 + | BEATA RAŹNIAK | 16:43:26.00 | 1 | 16:43:26.000 |
96 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KRZEMIEŃ | MARIUSZ POPIELA | 16:56:23.00 | 1 | 16:56:23.000 |
97 | USB USTKA | PIOTR KONIECZNY | 17:31:46.00 | 1 | 17:31:46.000 |
98 | THX NOGAS | KRZYSZTOF NOGA | 17:59:54.00 | 1 | 17:59:54.000 |
99 | SKTR DOKTOREK SIEDLCE | JOANNA PIETRZYK | 20:26:33.00 | 1 | 20:26:33.000 |
100 | MKB DREPTAK | MIROSŁAW SUJAK | 20:44:26.00 | 1 | 20:44:26.000 |
101 | DRUŻYNA KOBIETY NA 5 + | ANNA GNAŚ | 21:21:10.00 | 1 | 21:21:10.000 |
102 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | ALEKSANDRA PIECZEK | 22:43:03.00 | 1 | 22:43:03.000 |
103 | BIEGIGORSKIE PL | DOMINIK ZĄBCZYŃSKI | 22:50:48.00 | 1 | 22:50:48.000 |
104 | ZABIERZÓW BIEGA | MIROSŁAW KUFLIK | 23:23:37.00 | 1 | 23:23:37.000 |
105 | STOŁECZNY LEGION HDK BASZTA | DANIEL LANGE | 25:53:31.00 | 1 | 25:53:31.000 |
106 | SZLACHETNA PACZKA | MICHAŁ RĄCZKOWSKI | 26:05:11.00 | 1 | 26:05:11.000 |
107 | TRZEBA BIEGAĆ I ... | GRZEGORZ CHODKIEWICZ | 26:43:34.00 | 1 | 26:43:34.000 |
108 | 12BZ | MARCIN PRZYBYSZEWSKI | 27:28:43.00 | 1 | 27:28:43.000 |
109 | TOWARZYSTWO LEKKOATLETYCZNE ATHLETICS JASTRZĘBIE | TOMASZ MARON | 28:18:00.00 | 1 | 28:18:00.000 |
110 | WKB "META" LUBLINIEC | MIROSŁAW HOŁDYŃSKI | 30:34:27.00 | 1 | 30:34:27.000 |
111 | SILESIA NORDIC TEAM | KATARZYNA MARONDEL | 30:39:03.00 | 1 | 30:39:03.000 |
112 | ZABIEGANY WOŁOMIN | JÓZEF DZIEDZIC | 32:20:33.00 | 1 | 32:20:33.000 |
113 | DGW | DARIUSZ JAKUBOWSKI | 33:27:30.00 | 1 | 33:27:30.000 |
114 | IDEE SOLIDARNOŚCI 80-89 | JANUSZ MAŁECKI | 34:35:26.00 | 1 | 34:35:26.000 |
115 | TRI STAROGARD GDAŃSKI | DANIEL JĘDRZEJEWSKI | 36:03:00.00 | 1 | 36:03:00.000 |
116 | FORMA NA PIĄTKĘ | IZABELA RASZEWSKA | 52:34:52.00 | 1 | 52:34:52.000 |
117 | WKB PIAST WROCŁAW | KRZYSZTOF BOCZULA | 70:49:36.00 | 1 | 70:49:36.000 |
Znaleziono 117 wynik(ów)