Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking |
Data : | 2018-05-19 |
Miejsce : | Konstancin-Jeziorna |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 215 |
Wystartowało : | 201 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 200 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZARĘBSKI Michał | 173 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 00:13:42 | |||
2 | RAJEWSKI Sebastian | 116 | KS IDMAR RACING TEAM | KROSINKO | M45-49 | 00:13:49 | |||
3 | TOPOLNICKI Konrad | 147 | CKZIU NYSA MECHANIK | NYSA | M-Jun. | 00:14:13 | |||
4 | WOROCH Roman | 169 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | M60-64 | 00:14:13 | |||
5 | CHYRA Wiktor | 15 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M-Jun. | 1 | 00:14:18 | ||
6 | BIŃCZYK Dariusz | 10 | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 00:14:24 | |||
7 | TRZCIŃSKI Franciszek | 151 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | CHEŁMNO | M50-54 | 00:14:30 | |||
8 | KRYŚ Artur | 81 | KS METRACO POLKOWICE | WAŁBRZYCH | M45-49 | 00:14:33 | |||
9 | ROŻYNEK Miron | 182 | KS METRACO POLKOWICE | WROCŁAW | M55-59 | 00:14:38 | |||
10 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 34 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M-Jun. | 00:14:46 | |||
11 | BRZOZOWSKI Piotr | 189 | NORDIC WALKING POLAND | SŁAWNO | M30-39 | 00:14:51 | |||
12 | BARTOSIEWICZ Łukasz | 7 | NWPL/TEAM LUKI SIELDCE | GDAŃSK | M30-39 | 00:14:52 | |||
13 | TOPOREK Rafał | 149 | NWPL/TEAM LUKI SIELDCE | PRZODKOWO | M-Niepełnosprawni(B) | 00:14:53 | |||
14 | RADOMSKI Marcin | 115 | BIEGAM W SFETSZE | PŁOCK | M40-44 | 00:14:55 | |||
15 | SCHRÖDER Karol | 126 | SILESIA NORDIC TEAM | KATOWICE | M40-44 | 00:14:58 | |||
16 | DĘBSKI Bartłomiej | 20 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:14:59 | |||
17 | SANIUK Edward | 123 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M65-69 | 00:15:01 | |||
18 | FRĄCKOWIAK Roman | 33 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M50-54 | 00:15:05 | |||
19 | JAGIEŁA Paweł | 48 | TKKF BIAŁA PODLASKA/ NW WSCHÓD | BIAŁA PODLASKA | M18-29 | 00:15:09 | |||
20 | TRZCIŃSKI Eugeniusz | 150 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | BYDGOSZCZ | M60-64 | 00:15:20 | |||
21 | SŁOMIAN Leszek | 129 | UNIA MIAST | KATOWICE | M55-59 | 00:15:26 | |||
22 | ADAMCZYK Adam | 1 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M65-69 | 00:15:26 | |||
23 | DUSZEŃKO Zygmunt | 29 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M55-59 | 00:15:29 | |||
24 | ADAMUS Marian | 198 | SILESIA NORDIC TEAM | BYTOM | M65-69 | 00:15:32 | |||
25 | MORAWSKI Bartosz | 93 | KS IDMAR RACING TEAM | ROGALINEK | M30-39 | 00:15:37 | |||
26 | REJMENTOWSKA Sylwia | 117 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-44 | 00:15:42 | |||
27 | BARANOWSKI Romuald | 5 | DYNAMIC | PŁOCK | M50-54 | 1 | 00:15:46 | ||
28 | NACZK Wiktoria | 95 | DYNAMIC | LĘBORK | K-Jun. | 1 | 00:15:48 | ||
29 | SZYMAŃSKI Stefan | 141 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW DYWITY | KIEŹLINY | M70+ | 1 | 00:15:49 | ||
30 | JUREK Jagoda | 59 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Jun. | 1 | 00:15:49 | ||
31 | TOMCZYK Edward | 146 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | M70+ | 1 | 00:15:50 | ||
32 | SKWIRUT Jerzy | 128 | SOKÓŁ RYMANÓW | RYMANÓW | M-Niepełnosprawni(B) | 1 | 00:15:51 | ||
33 | POLISZCZUK Piotr | 109 | PIERNIKI NA CHODZIE | TORUŃ | M-Niepełnosprawni(A) | 00:15:52 | |||
34 | CUDAK Zbigniew | 16 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BOROWNO KOLONIA | M50-54 | 00:15:53 | |||
35 | WARDACH Jan | 106 | AGROS ZAMOŚĆ | ZAMOŚĆ | M70+ | 00:15:53 | |||
36 | MARCINKOWSKI Jakub | 88 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M18-29 | 00:15:54 | |||
37 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 102 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | K50-54 | 00:15:54 | |||
38 | KUZICH Ihar | 217 | M40-44 | 1 | 00:15:55 | ||||
39 | KUBAT Janusz | 82 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BOROWNO | M45-49 | 00:15:56 | |||
40 | GAŁĄZKA Paweł | 188 | GNIEZNO | M-Niepełnosprawni(A) | 00:15:57 | ||||
41 | KOLARSKA Agnieszka | 72 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K30-39 | 00:15:58 | |||
42 | KORYTOWSKA Agnieszka | 77 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | K30-39 | 00:15:59 | |||
43 | IDKOWIAK Magdalena | 47 | KS IDMAR RACING TEAM | KROSINKO | K40-44 | 00:15:59 | |||
44 | GIERLASIŃSKI Krzysztof | 35 | NWG PRZYSZŁOŚĆ | KROSNO | M55-59 | 00:16:01 | |||
45 | RADOMSKA Marta | 114 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | K30-39 | 00:16:01 | |||
46 | SUCHODOLSKI Wiesław | 134 | NW CIECHANÓW | CIECHANÓW | M60-64 | 00:16:06 | |||
47 | GRYGOROWICZ Bogdan | 41 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 1 | 00:16:09 | ||
48 | STOLARSKA Joanna | 133 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Jun. | 00:16:09 | |||
49 | JÓŹWIAK Marianna | 54 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:16:12 | |||
50 | GODZIŃSKA Dorota | 55 | BAŻANT NWTEAM | MILEJEWO | K30-39 | 00:16:19 | |||
51 | WALORYSZAK Andrzej | 160 | MORSY RADZYMIN | RADZYNIN | M60-64 | 1 | 00:16:20 | ||
52 | DUSIEL Ewa | 27 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-54 | 00:16:23 | |||
53 | MIKICIUK Krzysztof | 91 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | M45-49 | 00:16:24 | |||
54 | ŁUKASIEWCZ Joanna | 192 | GRENTEAM ZIELONAGÓRA | ZIELONA GÓRA | K45-49 | 00:16:24 | |||
55 | KITKA Krzysztof | 69 | PUŁAWY | M55-59 | 1 | 00:16:25 | |||
56 | ROMANOWICZ Michał | 119 | LEGIONOWO | M40-44 | 00:16:26 | ||||
57 | GODZIŃSKI Paweł | 204 | BAŻANT NWTEAM | MILEJEWO | M30-39 | 00:16:27 | |||
58 | MARCINKOWSKA Agnieszka | 87 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | K-Jun. | 00:16:31 | |||
59 | BREWKA Joachim | 13 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M50-54 | 00:16:34 | |||
60 | PREKURAT Marzena | 111 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K50-54 | 00:16:36 | |||
61 | GAŁAŚ Joanna | 203 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K18-29 | 00:16:38 | |||
62 | SZYMBORSKI Krzysztof | 142 | BKS WATAHA WARSZAWA | GÓRA | M18-29 | 00:16:40 | |||
63 | GŁOMBICZ Ewa | 199 | WESOŁY BORSUK TEAM | BIAŁA | K30-39 | 1 | 00:16:40 | ||
64 | TUZIMEK Agata | 153 | KURÓW | K30-39 | 00:16:41 | ||||
65 | WARCHALSKA Teresa | 162 | UNIA MIAST | KATOWICE | K65-69 | 00:16:41 | |||
66 | DUDEK Kazimierz | 26 | NIEZRZESZONY | ŚWIERZAWA | M70+ | 00:16:42 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | PRADUŃ Michał | 110 | LUBLIN | M-Niepełnosprawni(B) | 1 | 00:16:42 DQ | |||
68 | UHRYN Marcin | 155 | JONKOWO | M40-44 | 00:16:45 | ||||
69 | KŁOS Lidia | 71 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | PAPOWO BISKUPIE | K40-44 | 00:16:45 | |||
70 | WALAWKO Mirosław | 157 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M65-69 | 00:16:46 | |||
71 | ROMAŃCZUK Agnieszka | 195 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K45-49 | 00:16:48 | |||
72 | KANIECKA Zofia | 63 | NW CIECHANÓW | CIECHANÓW | K60-64 | 00:16:55 | |||
73 | SZENDZIELORZ Ilona | 136 | STADIONŚLĄSKI | RUDA ŚLĄSKA | K60-64 | 00:16:55 | |||
74 | WALECKA Romualda | 159 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | CHEŁMNO | K60-64 | 00:16:55 | |||
75 | WILD Ewa | 187 | OŁAWA | K40-44 | 00:16:56 | ||||
76 | GRYGOROWICZ Teresa | 42 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K65-69 | 00:16:57 | |||
77 | GOŁĘBIEWSKI Andrzej | 37 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M60-64 | 00:17:01 | |||
78 | KUPIBIDA Bogusława | 84 | SILESIA NORDIC TEAM | KATOWICE | K55-59 | 00:17:07 | |||
79 | SULECKA Gabriela | 135 | ŚWIECIE | K-Niepełnosprawni(A) | 00:17:08 | ||||
80 | FIGURSKA Dominika | 32 | FACE NORDIC WALKING TEAM | ŁÓDŹ | K18-29 | 00:17:09 | |||
81 | TOPOREK Aleksandra | 148 | NWPL/TEAM LUKI SIELDCE | PRZODKOWO | K-Niepełnosprawni(B) | 00:17:09 | |||
82 | WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka | 163 | BYDGOSZCZ | K18-29 | 00:17:16 | ||||
83 | JĘDRASZKO Jacek | 53 | ŚWIECIE | M-Dzieci | 00:17:21 | ||||
84 | WILD Arek | 186 | OŁAWA | M50-54 | 00:17:21 | ||||
85 | KORYTOWSKI Jakub | 78 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | M-Dzieci | 00:17:22 | |||
86 | CZEMPIK Kornelia | 17 | UNIA MIAST | CHORZÓW | K50-54 | 00:17:26 | |||
87 | DANA Kazimiera | 18 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K65-69 | 00:17:26 | |||
88 | BARTOSIEWICZ Włodzimierz | 6 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M60-64 | 1 | 00:17:27 | ||
89 | MOTOCZYŃSKI Krzysztof | 202 | Gosir Osielsko | M60-64 | 00:17:31 | ||||
90 | SIEJAK Mariola | 127 | MIĘDZYRZEC PODLASKI | K40-44 | 00:17:31 | ||||
91 | KORZENIOWSKA Aldona | 181 | CHODZĘ Z SERCEM | RODZYŃ PODLASKI | K50-54 | 00:17:34 | |||
92 | KARASIŃSKA Alicja | 64 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K45-49 | 00:17:36 | |||
93 | WIŚNIEWSKI Kazimierz | 166 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-64 | 00:17:39 | |||
94 | WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz | 164 | BYDGOSZCZ | M18-29 | 00:17:42 | ||||
95 | BUJNICKA Magdalena | 14 | NORDIC WALKING PASŁĘK | PASŁĘK | K-Dzieci | 00:17:42 | |||
96 | PIETRUSEWICZ Joanna | 107 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | K40-44 | 00:17:45 | |||
97 | SEROWIK Agnieszka | 174 | KONSTANCIN-JEZIORNA | K-Niepełnosprawni(A) | 00:17:48 | ||||
98 | DZIAKIEWICZ Iwona | 30 | ŻYRARDÓW | K50-54 | 00:17:50 | ||||
99 | KARCZMARSKI Krzysztof | 65 | IPA RADOM | KOZIENICE | M60-64 | 00:17:54 | |||
100 | RYDLEWSKI Andrzej | 122 | WARSZAWA | M65-69 | 00:17:54 | ||||
101 | MICHALAK Elżbieta | 180 | CHODZĘ Z SERCEM | RODZYŃ | K55-59 | 00:17:54 | |||
102 | JURCZYŃSKA Bożena | 58 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K55-59 | 00:17:55 | |||
103 | MALKIEWICZ Małgorzata | 86 | ŻYJAKTYWNIE | WIERSZYNO | K50-54 | 00:17:58 | |||
104 | BOGDAN Grażyna | 11 | CIECHANÓW | K65-69 | 00:18:00 | ||||
105 | KANIAK Zbigniew | 62 | GRUPA NORDIC WALKING PŁOŃSK | PŁOŃSK | M65-69 | 00:18:07 | |||
106 | DĄBROWSKI Andrzej | 19 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | DĘBLIN | M65-69 | 00:18:07 | |||
107 | NIECHWIEJCZYK Kinga | 96 | UNIA MIAST | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K-Jun. | 00:18:09 | |||
108 | PRACKI Zbigniew | 24 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-54 | 00:18:12 | |||
109 | MARCINIUK Katarzyna | 178 | CHODZĘ Z SERCEM | RODZYŃ | K45-49 | 00:18:13 | |||
110 | GODZIŃSKA Paulina | 36 | BAŻANT NWTEAM | MILEJEWO | K-Dzieci | 00:18:14 | |||
111 | SZNAJDER Zenon | 137 | UNIA MIAST | RYBNIK | M65-69 | 1 | 00:18:15 | ||
112 | ANGIELCZYK Małgorzata | 4 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | K65-69 | 00:18:19 | |||
113 | ADAMOWICZ Andrzej | 2 | ŁÓDŹ | M70+ | 00:18:21 | ||||
114 | GÓRECKA Iwona | 38 | UNIA MIAST | CHORZÓW | K50-54 | 00:18:24 | |||
115 | DŁUGOKĘCKI Krzysztof | 21 | CIECHANÓW | M65-69 | 00:18:30 | ||||
116 | PYKA Aleksandra | 113 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | K-Dzieci | 00:18:30 | |||
117 | DŁUGOSZEK Paulina | 184 | WARSZAWA | K-Jun. | 00:18:33 | ||||
118 | WIKTORZAK Elżbieta | 45 | UNIA MIAST | KATOWICE | K55-59 | 00:18:34 | |||
119 | WOJDA Angelika | 168 | CKZIU NYSA MECHANIK | NYSA | K18-29 | 00:18:35 | |||
120 | GRODZKI Mariusz | 39 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M30-39 | 1 | 00:18:36 | ||
121 | PLEWKA Bożenna | 108 | WARSZAWA | K60-64 | 00:18:36 | ||||
122 | UHRYN Julia | 156 | JONKOWO | K-Jun. | 00:18:39 | ||||
123 | SZYMCZUK Anna | 212 | WARSZAWA | K30-39 | 00:18:41 | ||||
124 | HANUS Joanna | 44 | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | 00:18:41 | ||||
125 | PYKA Tomasz | 200 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M40-44 | 00:18:46 | |||
126 | SZYMAŃSKA Lucyna | 140 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW DYWITY | KIEŹLINY | K-Niepełnosprawni(A) | 1 | 00:18:53 | ||
127 | KLEWEK Irena | 177 | CHODZĘ Z SERCEM | RODZYŃ | K55-59 | 00:18:57 | |||
128 | SZOSTEK Anna | 139 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K30-39 | 00:19:01 | |||
129 | NIEŚCIÓR Magdalena | 98 | GODKI | K-Jun. | 00:19:06 | ||||
130 | STOLARSKA Magdalena | 132 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K45-49 | 00:19:10 | |||
131 | KITKA Wojciech | 68 | PUŁAWY | M45-49 | 00:19:11 | ||||
132 | SZNAJDER Teresa | 138 | UNIA MIAST | RYBNIK | K60-64 | 00:19:11 | |||
133 | ŻEBROWSKA Katarzyna | 281 | AVOCADO WELLNESS CLUB | K45-49 | 00:19:13 | ||||
134 | GAWINOWSKA Beata Jolanta | 207 | SIEDLCE | K45-49 | 00:19:15 | ||||
135 | STACHOWIAK Beata | 131 | UNIA MIAST | KATOWICE | K45-49 | 00:19:17 | |||
136 | OGOŃCZYK Dominika | 101 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | K30-39 | 00:19:18 | |||
137 | PACYNA Helena | 105 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | K65-69 | 00:19:19 | |||
138 | TURECZEK Danuta | 154 | WARSZAWA | K50-54 | 00:19:23 | ||||
139 | RACHWAŁ Dorota | 206 | WARSZAWA | K40-44 | 00:19:24 | ||||
140 | TOMAS Ela | 145 | SIEDLCE | K45-49 | 00:19:24 | ||||
141 | DUDEK Agnieszka | 25 | BIEGAM W SFETSZE | PŁOCK | K30-39 | 00:19:26 | |||
142 | NOWAKOWSKA Irena | 99 | WARSZAWA | K70+ | 00:19:27 | ||||
143 | SANKOWSKI Paweł | 125 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M50-54 | 00:19:31 | |||
144 | MILKOWSKI Mariusz | 92 | GDYNIA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:19:35 | ||||
145 | ŚLUSARCZYK Karolina | 144 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K-Jun. | 00:19:37 | |||
146 | OWCZAREK Henryka | 104 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | K70+ | 00:19:40 | |||
147 | MROWIEC Maria | 94 | UNIA MIAST | BYTOM | K70+ | 00:19:40 | |||
148 | WALORYSZAK Barbara | 161 | MORSY RADZYMIN | RADZYNIN | K60-64 | 00:19:43 | |||
149 | KUZICH Olga | 85 | BREST | K18-29 | 00:19:44 | ||||
150 | KORNICKA Aneta | 75 | PRUSZKÓW | K40-44 | 00:19:46 | ||||
151 | LECYK Jadwiga | 175 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K60-64 | 00:19:51 | |||
152 | PRÓCHNICKA Marianna | 112 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K60-64 | 00:19:53 | |||
153 | SANKOWSKA Beata | 124 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | K50-54 | 00:19:54 | |||
154 | DREWNOWSKI Mirosław | 22 | LATCHORZEW | M65-69 | 00:19:59 | ||||
155 | OKTABOWICZ Bożena | 103 | WARSZAWA | K40-44 | 00:20:01 | ||||
156 | KĘDZIERSKA Edyta | 66 | GDAŃSK | K40-44 | 00:20:04 | ||||
157 | JARZABEK Grażyna | 52 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | K65-69 | 00:20:04 | |||
158 | KRÓLIKOWSKA - ŁOSKOT Danuta | 194 | UNIA MIAST | KATOWICE | K60-64 | 00:20:14 | |||
159 | GRZEGORZEWSKA Aneta | 179 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K40-44 | 00:20:15 | |||
160 | KITKA Cezary | 70 | PUŁAWY | M-Dzieci | 00:20:19 | ||||
161 | WITEK Lech | 167 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | DĘBLIN | M70+ | 00:20:19 | |||
162 | KOLBUSZ Janina | 74 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K65-69 | 00:20:20 | |||
163 | RUDAWY Malina | 120 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | K30-39 | 00:20:21 | |||
164 | MOTOCZYŃSKA Aleksandra | 201 | Gosir Osielsko | OSIELSKO | K55-59 | 00:20:22 | |||
165 | KORNICKI Robert | 76 | PRUSZKÓW | M45-49 | 1 | 00:20:23 | |||
166 | ŚLIWIŃSKA Ewa | 143 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K45-49 | 00:20:23 | |||
167 | WIŚNIEWSKA Anna | 165 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | K45-49 | 00:20:31 | |||
168 | SMIRNOWA Karolina | 130 | WARSZAWA | K18-29 | 1 | 00:20:32 | |||
169 | DZIENISZEWSKA Alina | 31 | MAŁKINA | K40-44 | 00:20:37 | ||||
170 | BOJARCZUK Elżbieta | 176 | CHODZĘ Z SERCEM | RODZYŃ | K55-59 | 00:20:39 | |||
171 | KULCZYCKI Jan | 83 | GDAŃSK | M65-69 | 00:20:49 | ||||
172 | OGONOWSKA Edyta | 100 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K55-59 | 00:20:55 | |||
173 | PRACKA Katarzyna | 12 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | 00:20:58 | |||
174 | KOLARSKA Nadia | 73 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Dzieci | 00:20:59 | |||
175 | ANCZARSKA Beata | 3 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | K45-49 | 00:20:59 | |||
176 | KAMIENSKI Krzysztof | 61 | BIAŁYSTOK | M55-59 | 00:21:07 | ||||
177 | BARTOSIK Krystyna | 8 | ZGIERZ | K60-64 | 00:21:20 | ||||
178 | RYCHLIK Fabian | 121 | FUNDACJA 'W TE PĘDY' | HALASY | M-Dzieci | 00:21:24 | |||
179 | NIEDŹWIEDZKA Joanna | 97 | WARSZAWA | K60-64 | 00:21:24 | ||||
180 | ŁOMIŃSKA Elżbieta | 183 | CZARNÓW KONSTANCIN | K60-64 | 00:21:29 | ||||
181 | ROSŁONEK Stanisława | 205 | KONSTANCIN-JEZIORNA | K65-69 | 00:21:47 | ||||
182 | ŚLUSARCZYK Danuta | 196 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K65-69 | 00:21:48 | |||
183 | DUSZEŃKO Elwira | 28 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(A) | 00:21:50 | |||
184 | MICHALIK Artur | 90 | TEAM DEAF | WARSZAWA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:21:53 | |||
185 | HINEBORG Bogumiła | 46 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | WIELKI LUBIEŃ | K50-54 | 00:22:27 | |||
186 | WALAWKO Ewa | 158 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | K65-69 | 00:22:35 | |||
187 | SKARZYŃSKA Izabela | 208 | STRUPIECHÓW | K-Niepełnosprawni(B) | 00:22:37 | ||||
188 | JÓŹWIAK Dominik | 56 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:22:49 | |||
189 | SIKORA Gabriela | 190 | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | K60-64 | 00:23:13 | ||||
190 | KĘDZIERSKA Mirosława | 67 | DZIEWULE | K70+ | 00:23:16 | ||||
191 | TURECZEK Elżbieta | 152 | WARSZAWA | K70+ | 00:23:49 | ||||
192 | BUDREWICZ Henryk | 193 | KONSTANCIN | M70+ | 00:23:56 | ||||
193 | DROP Mieczysław | 23 | PAKOŚĆ | M70+ | 00:23:57 | ||||
194 | KOCON Paweł | 210 | M-Niepełnosprawni(B) | 00:24:48 | |||||
195 | NOSARZEWSKA Teresa | 213 | K40-44 | 00:25:47 | |||||
196 | MOSUR Kamil | 216 | M40-44 | 00:25:58 | |||||
197 | NOSARZEWSKI Robert | 215 | M45-49 | 00:25:59 | |||||
198 | NOSARZEWSKA Julia | 214 | WARSZAWA | K-Niepełnosprawni(B) | 00:25:59 | ||||
199 | PECIAK Paweł | 211 | WĘGRÓW | M-Niepełnosprawni(B) | 00:27:04 | ||||
200 | KACPRZAK Zofia | 60 | NIESTOWARZYSZONA | ŁUKÓW | K65-69 | 00:27:45 | |||
201 | MAŃKOWSKA Urszula | 191 | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | K70+ | 00:28:21 |
Znaleziono 201 wynik(ów)