KOSZALIŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2021-11-13
Miejsce : Koszalin
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 101
Wystartowało : 89
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 89
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2km | 3km | 4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużynowa | K14-29 | M14-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap1
1km
Lap2
2km
Lap3
3km
Lap4
4km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SIODMIAK Igor 667PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKM14-291M 100:03:3500:07:1600:11:0000:14:4400:17:47.55 3:3316,9
2KĘPKA Adrian 19KĘPKA NA TRASIEWIEKOWOM14-292M 200:03:3500:07:1600:11:0000:14:4600:18:15.20+00:00:273:3916,4
3USS Miłosz 75ŚWIDWINM14-293M 300:03:3500:07:1600:11:0000:14:4600:18:21.40+00:00:333:4016,3
4MAJKOWICZ Rafał 99BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM30-391M 400:03:3700:07:3000:11:3100:15:3200:19:19.25+00:01:313:5115,5
5PAWŁOWICZ Roland 897PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKM14-294M 500:03:4000:07:3700:11:3800:15:4100:19:34.30+00:01:463:5415,3
6POCHRANOWICZ Aleksandra 887PRO SIÓDMIAK TEAMBIAŁY BÓRK30-391K 100:03:4900:07:4200:11:4600:15:5800:20:06.95+00:02:194:0114,9
7WESOŁOWSKI Marcin 77OBSESJA BIEGANIASZCZECINM30-392M 600:03:5100:07:5400:11:5900:16:0700:20:13.20+00:02:254:0214,8
8PICK Tomasz 60BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM50-591M 700:03:5800:08:0500:12:1300:16:2300:20:25.20+00:02:374:0514,7
9KOZIEŁ Paweł 93RĄBINOM40-491M 800:03:5900:08:1100:12:2600:16:4400:20:44.95+00:02:574:0814,5
10ZATOŃ Olga 92ŚWIDWINK30-392K 200:03:5900:08:1100:12:2700:16:4400:20:55.00+00:03:074:1114,3
11ZUKAL Piotr 987PRO SIÓDMIAK TEAMKOSZALINM40-492M 900:04:0600:08:1700:12:3100:16:4600:20:55.95+00:03:084:1114,3
12BARTHA Adrian 3KOŁOBRZEGM30-393M 1000:04:0100:08:2100:12:4600:17:0900:20:56.15+00:03:084:1114,3
13BENCYCH Michał 907PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKM14-295M 1100:04:0400:08:2400:12:5100:17:1900:21:37.10+00:03:494:1913,9
14WICHER Krzysztof 91ADWOKATURAKOSZALINM40-493M 1200:04:1000:08:3300:13:0100:17:2800:21:54.15+00:04:064:2213,7
15KRACZKOWSKI Przemysław 37142BLP TRZEBIATÓWKOSZALINM40-494M 1300:04:1400:08:3700:13:0600:17:3800:22:11.55+00:04:244:2613,5
16MACIEJCZYK Mateusz 44POLANÓWM30-394M 1400:04:2500:08:5500:13:2900:18:0500:22:28.95+00:04:414:2913,4
17MAZIEC Beata 46BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINK30-393K 300:04:1900:08:5700:13:3800:18:1700:22:54.15+00:05:064:3413,1
18SZPITER Tomasz 71ZŁOTORYJAM50-592M 1500:04:2200:08:5800:13:3700:18:1600:22:55.30+00:05:074:3513,1
19STENKA Rafał 67KOSZALINM30-395M 1600:04:1100:08:4100:13:2700:18:1800:23:02.15+00:05:144:3613,0
20OLEARCZYK Arkadiusz 51BOBOLICEM40-495M 1700:04:2100:08:5700:13:3900:18:2400:23:10.20+00:05:224:3812,9
21WINKOWSKI Ireneusz 95KUROWOM40-496M 1800:04:2600:09:1000:13:5200:18:3600:23:12.00+00:05:244:3812,9
22SEROWSKI Łukasz 63BIEGOLAS KOSZALINDRZEWIANYM30-396M 1900:04:2700:09:1000:13:5900:18:4300:23:23.50+00:05:354:4012,8
23ADASZYNSKI Wiesław 2BIEGOLAS KOSZALINBOBOLICEM50-593M 2000:04:1600:08:5000:13:3100:18:1600:23:24.95+00:05:374:4012,8
24GRĄBCZEWSKI Dawid 20KOSZALINM30-397M 2100:04:1700:08:5400:13:5100:18:4700:23:32.40+00:05:444:4212,7
25KUCHARCZYK Damian 40KSW HUSARIARÓŻEWOM30-398M 2200:04:5800:09:4700:14:3500:19:1900:23:32.85+00:05:454:4212,7
26WIECZORKOWSKI Władysław 78POZNAŃM60-691M 2300:04:2900:09:1300:14:0000:18:4600:23:32.90+00:05:454:4212,7
27SZYDŁOWSKI Michał 72ŚWINOUJŚCIEM14-296M 2400:04:2900:09:1600:14:1400:19:0900:23:46.95+00:05:594:4512,6
28HOREGLAD Paweł 25SPEEDY GONZALESKOSZALINM14-297M 2500:04:3300:09:2400:14:2000:19:1800:23:50.55+00:06:034:4612,6
29PAWŁOWSKI Michał 58PRECON-POLSKAJASTROWIEM40-497M 2600:04:2700:09:1500:14:2200:19:1400:23:52.65+00:06:054:4612,6
30CHUDZIK Zbigniew 9TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM60-692M 2700:04:5300:09:4600:14:3600:19:2800:24:09.20+00:06:214:4912,4
31ZYG-SIÓDMIAK Kamila 847PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKK30-394K 400:04:2700:09:2300:14:2400:19:2000:24:10.60+00:06:234:5012,4
32KRZEWIŃSKA Małgorzata 38TKKF KOSZALINKOSZALINK60+1K 500:04:5300:09:4600:14:3700:19:2800:24:13.60+00:06:264:5012,4
33MACIĄG Piotr 43KOSZALINM40-498M 2800:04:4700:09:4100:14:3800:19:3200:24:19.05+00:06:314:5112,3
34DANIELAK Tomasz 11STARE BIELICEM14-298M 2900:04:1000:09:0300:14:0700:19:2600:24:32.80+00:06:454:5412,2
35ZAWISKA Bartłomiej 83KOSZALINM30-399M 3000:04:5300:09:4500:14:4300:19:4900:24:34.05+00:06:464:5412,2
36JAROSZ Dariusz 26TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM40-499M 3100:04:5100:09:4500:14:4100:19:3800:24:36.00+00:06:484:5512,2
37KASPRZYK Bogdan 28KM PSP KOSZALINMŚCICEM40-4910M 3200:04:4800:09:4300:14:4500:19:4600:24:36.30+00:06:484:5512,2
38KLENIEWSKI Piotr 29KOSZALINM60-693M 3300:04:4500:09:4400:14:4000:19:5000:24:48.55+00:07:014:5712,1
39BOREJKO Łukasz 7KOSZALINM30-3910M 3400:05:0700:10:1400:15:1900:20:2000:25:01.25+00:07:135:0012,0
40MACIĄG Paweł 42HOMOSAPIESTARE BIELICEM40-4911M 3500:04:5800:09:5700:14:5900:20:0500:25:09.85+00:07:225:0111,9
41OSTROWSKI Jacek 53142BLP TRZEBIATÓWKOSZALINM30-3911M 3600:04:4900:09:5600:15:0900:20:2400:25:17.50+00:07:295:0311,9
41GRYGLEWSKA Magdalena 22142BLP TRZEBIATÓWKOSZALINK30-395K 600:04:4800:09:5300:15:0300:19:4500:25:17.50+00:07:295:0311,9
43BOGACKI Tomasz 6TKKF KOSZALINKOSZALINM60-694M 3700:04:5900:09:5900:15:0600:20:1500:25:19.55+00:07:325:0311,8
44GRUNWALD Karolina 21BOBOLICEK30-396K 700:04:2800:09:3100:14:5000:20:1500:25:25.15+00:07:375:0511,8
45KALINOWSKI Krzysztof 94ADWOKATURAKOSZALINM40-4912M 3800:05:0700:10:1000:15:1600:20:2900:25:30.05+00:07:425:0611,8
46DRULIK-HOŁUB Marta 13KOSZALINK40-491K 800:05:0600:10:1600:15:2700:20:3400:25:34.30+00:07:465:0611,7
47BURKIET Paweł 8KOSZALINM40-4913M 3900:04:3900:09:3900:14:5400:20:1900:25:48.50+00:08:005:0911,6
48STAŃCZYK Sławomir 101STARGARDM30-3912M 4000:04:5300:10:0300:15:1500:20:3500:25:49.65+00:08:025:0911,6
49GAWIECKI Piotr 18ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4914M 4100:04:5500:10:0000:15:1400:20:4400:25:52.35+00:08:045:1011,6
50KARASIEWICZ Robert 27KOSZALINM40-4915M 4200:04:5900:10:1300:15:3100:20:4900:26:03.75+00:08:165:1211,5
51ADAMSKI Dariusz 1POLANÓWPOLANÓWM30-3913M 4300:05:0500:10:0900:15:1900:20:4400:26:08.70+00:08:215:1311,5
52WYSOCKA Urszula 81KOSZALINK30-397K 900:05:1200:10:3100:15:4900:21:0500:26:14.35+00:08:265:1411,4
53WYSOCZAŃSKI Daniel 82ROZBIEGANA USTKAUSTKAM40-4916M 4400:05:1400:10:3100:15:4400:21:0600:26:20.75+00:08:335:1611,4
54BOGACKA Lucyna 5TKKF KOSZALINKOSZALINK60+2K 1000:05:1900:10:3300:15:4900:21:0600:26:23.00+00:08:355:1611,4
55PAJOR Tomasz 54HOMOSAPIEKOSZALINM40-4917M 4500:04:5800:10:0400:15:3100:21:1100:26:43.30+00:08:555:2011,2
56OSOBNIAK Ryszard 52KOSZALINM60-695M 4600:05:1900:10:4400:16:0700:21:3000:26:44.10+00:08:565:2011,2
57BORUSIŃSKA Marta 100KOSZALINK30-398K 1100:05:2300:10:5200:16:1300:21:3700:26:50.20+00:09:025:2211,2
58KUBIAK Katarzyna 39GNIEZNOK40-492K 1200:05:0700:10:3500:16:0300:21:3300:26:59.05+00:09:115:2311,1
59KOZŁOWIECKI Waldemar 36TKKF KOSZALINKOSZALINM70+1M 4700:05:1600:10:4600:16:1300:21:4000:27:10.75+00:09:235:2611,0
60KOLIGAT Anna 31KOSZALINK40-493K 1300:05:3800:11:0500:16:2700:21:5400:27:14.05+00:09:265:2611,0
61PARSZCZYŃSKI Michał 55ŻYDOWOM14-299M 4800:05:4000:11:0800:16:3300:22:5700:27:18.00+00:09:305:2711,0
62ŻUCHELKOWSKI Henryk 85KOŁOBRZEGM30-3914M 4900:05:0100:10:4400:16:2000:21:5800:27:22.40+00:09:345:2811,0
63MRUGAŁA Magdalena 50RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK30-399K 1400:05:2700:10:5500:16:2300:22:0100:27:26.75+00:09:395:2910,9
64SUCHODOLSKA Aleksandra 68ROSNOWOK30-3910K 1500:05:2300:10:5800:16:3100:22:0200:27:34.10+00:09:465:3010,9
65PEŁKA Iwona 59KOSZALINK50-591K 1600:05:2800:11:0600:16:4300:22:2100:27:47.85+00:10:005:3310,8
66MAJ Agnieszka 45SŁAWNOK40-494K 1700:05:3600:11:1600:16:5200:22:2900:27:54.80+00:10:075:3410,8
67CZYCZYN Angelika 10SZCZECINK30-3911K 1800:05:1500:10:5800:16:4000:22:3500:28:30.00+00:10:425:4210,5
68PIETRZYK Rafał 61KLUB OLIMPIJCZYKA IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ KALISZ POMORSKIKALISZ POMORSKIM30-3915M 5000:05:3400:11:2000:17:0600:22:5700:28:35.80+00:10:485:4310,5
69ŻYSZKIEWICZ Izabela 86ROZBIEGANA USTKAUSTKAK50-592K 1900:05:3200:11:1500:16:5700:22:5000:28:45.30+00:10:575:4510,4
70GUTOWSKI Marek 23KOSZALINM40-4918M 5100:05:4100:11:2000:17:1300:23:1900:29:03.90+00:11:165:4810,3
71KOWALCZYK Andrzej 33KOSZALINM50-594M 5200:05:2400:11:0300:16:5300:23:0100:29:12.50+00:11:245:5010,3
72DEPTA Kasia 12KOSZALINK30-3912K 2000:05:2900:11:2000:17:2500:23:2400:29:15.10+00:11:275:5110,3
73MRÓZ Małgorzata 96ROSNOWOK30-3913K 2100:05:3300:11:1600:17:1500:23:2000:29:15.45+00:11:275:5110,3
74SIKORSKA-LÖWE Katarzyna 64WARSZAWAK40-495K 2200:05:3800:11:3900:17:4200:23:4100:29:22.75+00:11:355:5210,2
75MONDROŃ Katarzyna 47KOSZALINK40-496K 2300:05:2800:11:2000:17:2400:23:3100:29:28.60+00:11:415:5310,2
76KOBUS-MAŁANECZ Agnieszka 30KOSZALINK40-497K 2400:05:3800:11:3400:17:3400:23:3600:29:30.55+00:11:435:5410,2
77SIMINIAK Łukasz 65ROSNOWOM30-3916M 5300:06:0300:12:0200:18:0300:24:0900:29:32.75+00:11:455:5410,2
78HELLER Zdzisław 24HERBMARATONOW.PLKOSZALINM60-696M 5400:05:4700:12:0100:18:1400:24:3000:30:33.65+00:12:466:069,8
79WACHHOLZ Beata 76KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK50-593K 2500:05:5500:12:0400:18:1800:24:3300:30:36.90+00:12:496:079,8
80GAWIECKA Mariola 17ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK40-498K 2600:06:1700:13:0500:20:0300:26:5000:33:37.15+00:15:496:438,9
81PLATA Katarzyna 62KOSZALINK40-499K 2700:06:5000:14:2800:22:0100:29:2500:36:42.20+00:18:547:208,2
82FELKOWSKA Karolina 14KOSZALINK30-3914K 2800:06:5000:14:2900:22:0100:29:2500:36:42.35+00:18:547:208,2
83KOZŁOWIECKA Małgorzata 35KOSZALINK60+3K 2900:07:0700:14:3800:22:0400:29:4500:37:15.75+00:19:287:278,1
84KOSICKI Piotr 32KOSZALINM50-595M 5500:06:4600:14:2900:22:3000:30:3200:38:05.55+00:20:187:377,9
85PASEK Paula 56KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOK30-3915K 3000:07:2000:15:5100:24:5100:33:4300:42:11.70+00:24:248:267,1
86PASEK Jan 57KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOM60-697M 5600:07:2500:15:5100:24:5200:33:4300:42:11.90+00:24:248:267,1
87KWIATKOWSKA Małgorzata 41GWIAZDY PÓŁNOCYKRETOMINOK50-594K 3100:08:5900:18:0200:26:5900:35:4300:44:08.10+00:26:208:496,8
88BECHLER Zofia 4GWIAZDY PÓŁNOCYCEWLINOK40-4910K 3200:09:0400:18:0400:27:0100:35:4700:44:09.05+00:26:218:496,8
89GRZEBIELUCHA Ewa 97GWIAZDY PÓŁNOCYKOSZALINK30-3916K 3300:08:5900:18:0200:26:5700:35:4400:44:09.25+00:26:218:496,8
Znaleziono 89 wynik(ów)