KOSZALIŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2021-11-13
Miejsce : Koszalin
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 101
Wystartowało : 89
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 89
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 1km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2km | 3km | 4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużynowa | K14-29 | M14-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaLap1
1km
  
1USS Miłosz 75ŚWIDWINM14-2900:03:35
2SIODMIAK Igor 667PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKM14-2900:03:35
3KĘPKA Adrian 19KĘPKA NA TRASIEWIEKOWOM14-2900:03:35
4MAJKOWICZ Rafał 99BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM30-3900:03:37
5PAWŁOWICZ Roland 897PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKM14-2900:03:40
6POCHRANOWICZ Aleksandra 887PRO SIÓDMIAK TEAMBIAŁY BÓRK30-3900:03:49
7WESOŁOWSKI Marcin 77OBSESJA BIEGANIASZCZECINM30-3900:03:51
8PICK Tomasz 60BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM50-5900:03:58
9KOZIEŁ Paweł 93RĄBINOM40-4900:03:59
10ZATOŃ Olga 92ŚWIDWINK30-3900:03:59
11BARTHA Adrian 3KOŁOBRZEGM30-3900:04:01
12BENCYCH Michał 907PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKM14-2900:04:04
13ZUKAL Piotr 987PRO SIÓDMIAK TEAMKOSZALINM40-4900:04:06
14DANIELAK Tomasz 11STARE BIELICEM14-2900:04:10
15WICHER Krzysztof 91ADWOKATURAKOSZALINM40-4900:04:10
16STENKA Rafał 67KOSZALINM30-3900:04:11
17KRACZKOWSKI Przemysław 37142BLP TRZEBIATÓWKOSZALINM40-4900:04:14
18ADASZYNSKI Wiesław 2BIEGOLAS KOSZALINBOBOLICEM50-5900:04:16
19GRĄBCZEWSKI Dawid 20KOSZALINM30-3900:04:17
20MAZIEC Beata 46BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINK30-3900:04:19
21OLEARCZYK Arkadiusz 51BOBOLICEM40-4900:04:21
22SZPITER Tomasz 71ZŁOTORYJAM50-5900:04:22
23MACIEJCZYK Mateusz 44POLANÓWM30-3900:04:25
24WINKOWSKI Ireneusz 95KUROWOM40-4900:04:26
25ZYG-SIÓDMIAK Kamila 847PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKK30-3900:04:27
26SEROWSKI Łukasz 63BIEGOLAS KOSZALINDRZEWIANYM30-3900:04:27
27PAWŁOWSKI Michał 58PRECON-POLSKAJASTROWIEM40-4900:04:27
28GRUNWALD Karolina 21BOBOLICEK30-3900:04:28
29WIECZORKOWSKI Władysław 78POZNAŃM60-6900:04:29
30SZYDŁOWSKI Michał 72ŚWINOUJŚCIEM14-2900:04:29
31HOREGLAD Paweł 25SPEEDY GONZALESKOSZALINM14-2900:04:33
32BURKIET Paweł 8KOSZALINM40-4900:04:39
33KLENIEWSKI Piotr 29KOSZALINM60-6900:04:45
34MACIĄG Piotr 43KOSZALINM40-4900:04:47
35KASPRZYK Bogdan 28KM PSP KOSZALINMŚCICEM40-4900:04:48
36GRYGLEWSKA Magdalena 22142BLP TRZEBIATÓWKOSZALINK30-3900:04:48
36OSTROWSKI Jacek 53142BLP TRZEBIATÓWKOSZALINM30-3900:04:49
38JAROSZ Dariusz 26TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM40-4900:04:51
39KRZEWIŃSKA Małgorzata 38TKKF KOSZALINKOSZALINK60+00:04:53
40CHUDZIK Zbigniew 9TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM60-6900:04:53
41STAŃCZYK Sławomir 101STARGARDM30-3900:04:53
42ZAWISKA Bartłomiej 83KOSZALINM30-3900:04:53
43GAWIECKI Piotr 18ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4900:04:55
44MACIĄG Paweł 42HOMOSAPIESTARE BIELICEM40-4900:04:58
45PAJOR Tomasz 54HOMOSAPIEKOSZALINM40-4900:04:58
46KUCHARCZYK Damian 40KSW HUSARIARÓŻEWOM30-3900:04:58
47KARASIEWICZ Robert 27KOSZALINM40-4900:04:59
48BOGACKI Tomasz 6TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6900:04:59
49ŻUCHELKOWSKI Henryk 85KOŁOBRZEGM30-3900:05:01
50ADAMSKI Dariusz 1POLANÓWPOLANÓWM30-3900:05:05
51DRULIK-HOŁUB Marta 13KOSZALINK40-4900:05:06
52KUBIAK Katarzyna 39GNIEZNOK40-4900:05:07
53BOREJKO Łukasz 7KOSZALINM30-3900:05:07
54KALINOWSKI Krzysztof 94ADWOKATURAKOSZALINM40-4900:05:07
55WYSOCKA Urszula 81KOSZALINK30-3900:05:12
56WYSOCZAŃSKI Daniel 82ROZBIEGANA USTKAUSTKAM40-4900:05:14
57CZYCZYN Angelika 10SZCZECINK30-3900:05:15
58KOZŁOWIECKI Waldemar 36TKKF KOSZALINKOSZALINM70+00:05:16
59BOGACKA Lucyna 5TKKF KOSZALINKOSZALINK60+00:05:19
60OSOBNIAK Ryszard 52KOSZALINM60-6900:05:19
61BORUSIŃSKA Marta 100KOSZALINK30-3900:05:23
62SUCHODOLSKA Aleksandra 68ROSNOWOK30-3900:05:23
63KOWALCZYK Andrzej 33KOSZALINM50-5900:05:24
64MRUGAŁA Magdalena 50RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK30-3900:05:27
65PEŁKA Iwona 59KOSZALINK50-5900:05:28
66MONDROŃ Katarzyna 47KOSZALINK40-4900:05:28
67DEPTA Kasia 12KOSZALINK30-3900:05:29
68ŻYSZKIEWICZ Izabela 86ROZBIEGANA USTKAUSTKAK50-5900:05:32
69MRÓZ Małgorzata 96ROSNOWOK30-3900:05:33
70PIETRZYK Rafał 61KLUB OLIMPIJCZYKA IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ KALISZ POMORSKIKALISZ POMORSKIM30-3900:05:34
71MAJ Agnieszka 45SŁAWNOK40-4900:05:36
72KOLIGAT Anna 31KOSZALINK40-4900:05:38
73SIKORSKA-LÖWE Katarzyna 64WARSZAWAK40-4900:05:38
74KOBUS-MAŁANECZ Agnieszka 30KOSZALINK40-4900:05:38
75PARSZCZYŃSKI Michał 55ŻYDOWOM14-2900:05:40
76GUTOWSKI Marek 23KOSZALINM40-4900:05:41
77HELLER Zdzisław 24HERBMARATONOW.PLKOSZALINM60-6900:05:47
78WACHHOLZ Beata 76KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK50-5900:05:55
79SIMINIAK Łukasz 65ROSNOWOM30-3900:06:03
80GAWIECKA Mariola 17ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK40-4900:06:17
81KOSICKI Piotr 32KOSZALINM50-5900:06:46
82PLATA Katarzyna 62KOSZALINK40-4900:06:50
83FELKOWSKA Karolina 14KOSZALINK30-3900:06:50
84KOZŁOWIECKA Małgorzata 35KOSZALINK60+00:07:07
85PASEK Paula 56KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOK30-3900:07:20
86PASEK Jan 57KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOM60-6900:07:25
87KWIATKOWSKA Małgorzata 41GWIAZDY PÓŁNOCYKRETOMINOK50-5900:08:59
88GRZEBIELUCHA Ewa 97GWIAZDY PÓŁNOCYKOSZALINK30-3900:08:59
89BECHLER Zofia 4GWIAZDY PÓŁNOCYCEWLINOK40-4900:09:04
Znaleziono 89 wynik(ów)